Prezidento rinkimai 2019, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Eglė Mirončikienė. „Ačiū Ingridai Šimonytei už pribloškiantį atvirumą“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 28 d. 9:06

37     

    

Eglė Mirončikienė. „Ačiū Ingridai Šimonytei už pribloškiantį atvirumą“

Prieš 100 metų Lietuvos vadovai dar jautė pareigą dirbti Lietuvai, jos žmonėms, kovoti, aukotis – net savo asmeninių interesų sąskaita.

Šiandien prezidento posto siekia tie, kuriems didžiausia vertybė yra laisvė įgyvendinti savo asmeninius pasirinkimus.
Valstybė suprantama kaip neišsenkantis aruodas savo tikslams pasiekti, laisvė – galimybė nevaržomai imti, vadovo misija – padėti tai daryti.

Ačiū Ingridai Šimonytei už pribloškiantį atvirumą: penkių sakinių žinutėje – 7 „Laisvės“, 5 „galimybės“, 4 „savo“, 2 „man“, tik 1 – „atsakomybė“ ir 0 – „pareiga“.


Šaltinis: tsajunga.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.=“woo-image thumbnail” />

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ne visur atvira       2019-01-31 15:16

Ji- Lietuvos banko valdybos narė, atsakinga už priežiūros klausimus.Ar Lietuvoje viskas gerai su bankų (ne) veikla? Negalima nusiimti savo pinigų kiek nori,visokie limitai, mokėti tenka už viską,( nors Skandinavijoje tos pačios paslaugos nemokamos) turi susimokėti net už savo pinigų atsiėmimą, palūkanų praktiškai nemoka, dabar jau prievartauja įsigyti išmaniuosius telefonus kiekvienam pensininkui.Kitaip negalėsi susimokėti mokesčių. LBanke Grybauskaitės favoritų klubas- Vasiliauskas, Šimonytė.Kuo taip svarbus tas bankas, kad reikia savų žmonių ten?

Mums       2019-01-30 15:08

tik dezi propagandinių knygų žiurkių betrūksta, tiesa, lietuviai?!

Keistas       2019-01-30 10:59

Nežino kieno raumenys stipresni, dabar stipriausi raumenys:,,Valdžia, jėga, ir auksas’‘, deja jis visada toks ir buvo, truputi paklaidžiojo į šonus, bet su visa jėga grįžta. 

Nezinia, kieno       2019-01-30 10:18

raumenys stipresni stumdytis, bet atkurti Konstitucija privalu, kad butu garantuotas jos vykdymas teis4saugoje ir atstatytas zmogaus orumas.

>Nor Kūnui       2019-01-30 9:41

Teisingas mąstymas, demokratija jau beveik negalima, kadangi meilės užuojautos Dievas, nustumiamas, į jo vietą ateina Dievas Mamona, jis žiaurus ir negailestingas,  demokratija taps žiauri ir negailestinga,  iškaba su žodžiu ,,demokratija’’ yra jau širma, blogiems darbams, visuotinis protas neįmanomas.

Pensininke       2019-01-30 9:00

Is visu kandidatu i prezidentus tik   vienas   A.  Juozaitis pajudins   supuliavusia TEISESAUGA,  kurios saziningas darbas turetu butu   demokratijos pagrindas,  bet dabar taip nesama. Visi dabartiniai   valdzioje BIJO   atsakyti   disidentei Sadunaitei   kur   yra Garliavos mergaite. Anot ponios Kristinos,  visiems   kandidatams per skystos   blauzdos.

Vien tik uz siuos zodzius:       2019-01-30 8:49

„Labai svarbus laukas yra tai, kas susiję su teisėsauga bei teismais. Aš tikrai matau čia problemų.
Atskirų tarnybų veiklai, taip pat prezidento yra skiriami vadovai. Prezidentas prisiima atsakomybę
už jų veiklą“, – teigė S. Skvernelis. Vertinu S. Skverneli. Jei I. Simonyte nemato teisesaugos srityje problemu, tai ji tikrai yra kurcnebyle arba, jai ir jos aplinkai tarnauja dabartine ale teisesauga.

Tuštukė       2019-01-30 7:47

pati Šimonytė, kaip visapusiškai tuščias žmogeliukas, nekeltų jokio pavojaus, tačiau kai už jos stovi galimai nusikalstamos organizacijos, mirtinai suintereasuitos turėti prezo pozicijoje laisvai stumdomą pėstininką, pinigai ir jų pagalba nupirkta žinioasklaida ir visa kita, to nuvertinti negalima. Pavojus yra ir jis gana rimtas. Todėl būtinas visų sveikų tautos jėgų susitelkimas kaip Sąjūdyje.

norkūnui        2019-01-29 20:38

gerbemasai ar tvirtai stovyte kojomis savo svarstymuose ? ar pėdos jaučia grublėta žeme ? ..ar neužaštrinote savo verbalinėmis skaitytoju čakras .? T.Venslova jau ne pirma karta pasisako aštriai kai paliečiamos visuomenei jautrios temos , o tai rodo kad žmogus turi principine nuomone apie norus kaip suvienodinti meninius protus . Pabandykite atpalaiduoti norą viską reguliuoti žiūrėk atpuls poreikis šauktis dievo ..pagalbos .Prašau labai nepykti už mano netaktą komentuojant tamstos skrajojančia minties prasme .

Nor Kūnas >Bauginančio originalumo Originalei       2019-01-29 18:11

Jei neugdomos dorybės ir nėra Dievo baimės dėl nenoro vykdyti Jo įsakymus, demokratija, kaip Vakarų civilizacijos išradimas, kaip tam tikra politinio valdymo forma, negalima. Tuome demo-kratija išsigimsta į dema-(a)gogiją.
Kodėl? - Todėl, kad politika pati savaime bejėgė prieš žmoguje šeimininkaujančias ydas ir nuodėmės blogį.
******************************************************************************
Štai kodėl save “įžūliais” vadinančių rašytojų-klastotojų pusėn stojantis Tomas Venclova, šiandien (lrt.lt) - Ivaškevičiaus, anksčiau - Vanagaitės, tai daro ne atsitiktinai, bet angažuodamasis Švietimo projektui. Kas čia blogo? Kur čia grėsmė asmeniui, tautai? - Atšaukus Dievą, o Visatos centru paskelbus žmogų,
t. y. ribotą žmogų paskelbus tuo, kuo jis nėra ir niekad nebus - absoliučiu atskaitos tašku, Absoliutu, pirma - teoriškai, paskui - praktiškai atveriami vartai pragarui žemėje - tironijai.
Ir vėl kodėl? - Todėl, kad laisvamaniškai suabsoliutinus žmogų visuomet laimės tie, kurių pusėje ne įsipareigojimas tiesai, bet jėga - kapitalas, politinė valdžia, žiniasklaida. Jėgos pergalė prieš tiesą bei teisingumą ir yra tironija.

Ką parenka       2019-01-29 18:05

konspiratoriai, už tą ir balsuoja lietuviai - savo galva negalvoję, nes aplink beveik vien zubrylos(moksliukai) ir jei ne diletantai, taip ir visai nieko nežinotume.

Bauginančio originalumo Originalei 13:31       2019-01-29 16:57

Jei neokonų kandidatė globalistė Šimonytė “mažiausiai parinkta”,
tai einu dar kartą tikrintis dėl mėnulio pilnaties, nors žinau, kad jau baigėsi…
Lietuvai šito kaip tik ir trūko - kad ją imtų valdyti siaubo romanų prisiskaičiusi
ir “į mirtį einanti” globalistė.
Vienas filosofas yra sakęs, kad tironijos atveju valdo kvailys,
o demokratijos, kokia peršama mums, kvailiams sukuriamas reginys, kad išrenka jie.

Originalas       2019-01-29 13:31

Vienintelis kandidatas kuris mažiausiai parinktas, kiti daugiausiai viešnaminių ryšių, aišku ir ją užpils, ir šiukšlėm, ir apipils pamazgom, kodėl ji eina sunku pasakyti, nes tai ėjimas į,,mirtį’‘, gal ji drąsi nes sako skaito siaubo romanus, jai ėjimas į prezidentus, toks pat siaubo scenarijus.

autorei        2019-01-29 8:55

Neteisinga elgtis taip kaip tamstelė elgiasi , toks teksto interpretavimas leidžia tamstai ir lavoną pas Šimonyte s[Intoje rasti . Juk sakotės pažystą žmones , žinote ką jie galvoja ? tai kodėl toks siauras Šimonytės minčių interpretavimas . Ar tik netaikote tas savas juodąsias rinkimines technologijas .?  juk jas irgi gerai išmanote.??

Šimonytei       2019-01-29 7:15

Kaip tamstos laisvė atrodo Deimantės įkalinimo kontekste?

Grupavimaisi       2019-01-28 22:09

Tomas Ališauskas per KK2 (LNK) šįvakar jau ėmėsi vykdyti užsakymą prastūminėti bestuburę globalistę Šimonytę. Matosi, kad skirtingai nuo Juozaičio,
panelė, kaip politikė, tiesiog neįgali mąstyti.
Ekonomikos žinojimo, kurį Šimonytė turi, politikui tikrai nepakanka.
Įdomu, kiek Tomui Ališauskui turi įtakos finansiniam spekuliantui ir globalistui Sorošui parsidavusi (Atviros Lietuvos fondo pirmininkė), dabar dar ir ankstyvas lytines praktikas ir pseudolyčių išlaisvinimą propaguojanti (paskaitos mokytojams VDU ir kitur), iš to uždarbiaujanti jo žmona(?) Milda Ališauskienė?

Kai prireikė,        2019-01-28 20:46

gerai darbą atlikus, ir Staliną nutručijo, ką ten Trockį ar Smetoną. Tai turėtų būti pamoka tiems, kurie nori susidėti su kuo ir vardan ko?

Žinai, Džeikai,       2019-01-28 17:29

kartais nepavyksta.

Dzeikas       2019-01-28 17:14

Julesui:
“Didziavyri” Smetona(n) NKVD butu nudaigojes tiek JAV, tiek Lotynu Amerikoje. Trockis net i Meksika pabego - visvien surado ir brutaliai, ledkircio smugiu i galva nuzude.

Dzeikas       2019-01-28 17:11

nei nausedai:
aha, Juozaitis netinka. Svirnelis tinka. Juk reikes “daugiau saudyti!”

Jules       2019-01-28 15:48

Smetona nesuprato, koks jam pavojingas buvo Didysis Trejetas. Vokiečiai, pasitraukusio į Vokietiją, LR Prezidento A.Smetonos neišdavė Maskvai, o juk Vokietijos Vyriausybė buvo labai spaudžiama jį išduoti NKVD sunaikinimui į Lubianką. Vokiečiai jo nesunaikino ir neišdavė, nepaklausė Maskvos ir išsiuntė į Šveicariją. Na, o tas žmogus, kuris patarė Smetonai iš Lotynų Amerikos persikelti gyventi į JAV, žinojo ką daro – žinojo, kas ten jo laukia? Ir dar, Šimonytė sovietų okupacijos laikais laikais neskurdo ir gyveno neblogai, o tai jau nemenkas pagrindas naujam startui į Neosovietiją, į sėkmę joje. Mes tada buvome medžiojami ir nevienas sumedžiotas, ne vienas “Perestroikės” metais buvo apgaulingai priverstas atsiskleisti ir nukentėti dabartiniais, jau Neosovietijos, laikais už kvailą patiklumą.

Nei Nausėda , nei Simonyte       2019-01-28 15:37

Mano balsas Skverneliui , nes ka pridirbo konservu mafija, ištaisyti daug darbo, filosofas Juozaitis tam per menkas, per skystos blauzdos, uz Skverneli

Jules'ui       2019-01-28 15:36

Gal jau mes, krikščionys, be satanistinių okultinių mokslų (Kabalos) pagalbos susižinosime, kokia yra tikroji dalykų padėtis.

Jules       2019-01-28 15:28

Žinot, Former Bolsheviks‘ai ir jų sąjungininkai Vakaruose labai sunerimtų, jei vyriausybės atsidurtų piliečių rankose ir nebegalėtų neosovietinis elitas sufabrikuoti rinkimų – apgaudinėti rinkėjus. Juk Kabala šito tai neleidžia, tiesa? Valdžios negalima atiduoti į gyventojų rankas, į piliečių rankas. Priešingu atveju žmonės supras savo tvirtąjį aš pagrindą ir juos valdyti, jais manipuliuoti bus labai sunku. Kaip tada gyventi, kaip valdyti tokią sąmoningą visuomenę, kurioje kiekvienas turi lygias galimybes susipažinti su tikra ir nesuklastota informacija, kai kiekvienas turi galimybę tiesiogiai spręsti ir gauti ne specialiai elito iš anksto tam paruoštą apgavystei apdorotą ir paskelbtą informaciją. Gauti tikrąją informaciją, o ne deziuką per vyriausybės specialiai apmokytus pseudo analitikus, politologus(oligarchijos dvaro politrukus ir docentus), ne per tik dezinfosklaidos vadovams skirtas milžiniškas priemones? Kaip gyventi, kaip valdyti tokioje visuomenėje, kaip manipuliuoti runkelyną, prastuomenę? Tai būtų nepaprastai sunku. Daoistai šimtmečius saugojo tokius mokymus paslaptyje, nes suprato, kad, jei žmonėms suteiksi tikrų žinių, ypač tai, kas jie yra ir ko jiems reikia, jais manipuliuoti bus labai sunku. Galiausiai Kabala daugelį metų išliko slapta ir saugi, nes valdžia nenorėjo pašalinti širmos nuo žmonių akių ir padaryti žmones savarankiškus – laisvus ir nepriklausomus nuo oligarchų ir Banko.

Apgailėtinas apsimetėli Dzeiki,       2019-01-28 15:11

menkiausia proga naudojiesi, kad apdergtum Lietuvos didžiavyrius.
Net liberalmarksistinė propaganda tau tinka, kad primityviai apdergtum Lietuvos prezidentą Antaną Smetoną, kurio batus nuvalyti tau būtų per didelė garbė.
Ėmeisi valstybės destrukcijos sąmoningai ir veiki kryptingai.
Būdamas liberastas nepaliauji vograuti apie laisvę, talpini čia paklodes,
nors tavo suktoje galvoje telikusi tuščia laisvės abstrakcija.
Vis dėlto verta susidurti su tokia rafinuota ardomąja dzeiki-veikla, - užgrūdina.

Dzeikas       2019-01-28 14:18

Pirmoji Simonytes citatos pastraipa puikus pasisakymas uz kuria balsuoju visomis 4-iomis galunemis.
Taciau toliau kaip pasakytu amerikieciai “stinks” - smyrda.O lietuviskai sh. malimas.
Todel kritikuoju Simonyte ne is esmes, - kas gincytusi, nuostabus dalykas laisve, - o iskraipant “laisves” savokos turini, kuriant chimeras ir simuliakrus. Kokia tu, Simonyte , matai “laisve” Lietuvoje?
Karjera be nomenklaturiniu rysiu ir tik darbstumo deka? Nesamone! Isimtys - taip. Kaip pati Simonyte - “self made man”.Pagarba jai, ji pasieke visko pati. Taciau kai as girdziu diferambus laisvei, apie lygias galimybes visiems , tik internato aukletiniui, tiek nomenklaturininko atzalai ... gal madam Simonyte pirma isstotu is partijos kurios vadovu pastatytas nebrendyla, kurio didziausias nuopelnas gimti Nepriklausomybes architekto anuku? O kol kas - koks svoris visu tavo situ zodziu?
P.S. Visdelto,nenoriu kad chamai(patriotai) siuo mano komentaru pagristu tautiskos idejos pirmenybe pries laisve, neva jeigu liberalas taip kalba, tai juo labiau mes, chamai, teisus. Todel toks pat apgailetinas straipsnio iliustravimas isdaviko citatelemis ale “Lietuva man viska dave”. Nezinau kaip ten buvo 1919m, rusai sako “koniec - delu veniec”,(reikalo sekme lemia baigtis, rus.), taciau po 20 metu labiau tiktu pasakymas viska ka turiu: juodais ikrais prikimsta pilva, apmoketas kortom prasilosusios zmonos skolas, sukompromituota teisines valstybes ideja dave man NKVD. Dar po 5 metu toji NKVD uzverte ikru valgytoja kaip “otrabotke” - mes tave ispenejom, mes tave ir uzvertem.
  Mielai balsuociau uz Simonytes keliamas idejas , laisve kaip pagrindini zmogaus gyvenimo orientyra ir sieki. Nes tai ka turime Lietubvoje ne laisve, o laisves parodija. Tik netikiu, kad zmogus prisidejes kuriant sita neaisve ims islaisvinti mus.

Ji kaip ir Juozaitis       2019-01-28 13:55

tėra tik Skvernelio politiniai įžaidėjai - naivuolių balsų išbarstytojai ant durniaus.

Skirmantė       2019-01-28 13:37

Ji turi, nes atėmė iš pensininkų ir invalidų.

Nor Kūnas (Nuomonei 10:38)       2019-01-28 13:29

Pradėjote - “I.Šimonytė neabejotinai Lietuvai naudinga”, bet minties neužbaigėte: “I. Šimonytė neabejotinai naudinga Lietuvai - tik be lietuvių.”
“Lietuva bus, tik be lietuvių” - XXI a. globalistai pritaria Suslovo doktrinai. 
*****************************************************************************
Kuomet prezidentinių debatų KTU žiūrovas ūkininkas Algirdas Marčiulaitis
panelės paklausė, “kaip žiūrite į tai, kad Lietuva Europos kontekste dabar nyksta kaip nacionalinė valstybė?”, Šimonytė išdidžiai atšovė: 
“Nežinau, kas JUMS yra nacionalinė valstybė
ir nenoriu NUKRYPTI Į KAŽKOKIUS, TAIP SAKANT, TAUTINIO IDENTITETO klausimus,
[...] kas gerbia Lietuvos Konstituciją, yra lietuviai.”
*****************************************************************************
Štai, Ingrida, kuomet nuvykstu į Prancūziją ar Lenkiją,
be išlygų imu gerbti jų Konstitucijas.
Dėl to įvažiavęs į Prancūziją iškart virstu prancūzu, o Lenkijoje - lenku? - Tokį pastebėjimą, kontrargumentą išgirdusi šypsotumėtės? - Kvailai atrodytumėte.
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/nuo-backos.-kandidate-i-prezidento-posta-ingrida-simonyte-as-nezinau-kas-ju

Taip,        2019-01-28 13:00

Šimonytė tas fantomas, kuri padės laimėti Skverneliui.

Rasa       2019-01-28 12:28

Ji pazadejo iteisinti geju santuokas .Turesim ir savo vaikus jims atiduoti <ns Simonyte ir Nauseda pasisake uz ju santuokas.Uztai uz juos nebalsuosiu.

SIMONYTE       2019-01-28 12:24

Kodel tau dave viska o kitiems nieko.Ar tik ne vagilka busite.

Jules       2019-01-28 11:23

Didžiosios partijos, nekeliančios savo kandidatų į prezidento postą yra Fake Parties (apgaulingos partijos), kaip ir valstybės, turinčios KT yra tokios pat feikinės – vasalinės kaip Vokietija, parišta priklausomybei iki 2099 metų pagal Kanzler‘io aktą, jei tik Trumpas nepaleis jos kaip ir mūsų į laisvę. Ir kada baigsis šitas runkelių apgaudinėjimas pas mus ir Europoje?

Čia Jūsų       2019-01-28 10:56

nuomonė ar tyčinė dezinformacija.

Nuomonė       2019-01-28 10:38

I.Šimonytė yra protinga, atsakinga, pareiginga ir neabejotinai Lietuvai naudinga. Neieškokime priekabių.

Bergždžios kumelės sapnas       2019-01-28 10:11

Ką gali palikti Šimonytė po savęs? Geriausiu atveju nutrintą kalkuliatorių, blogiausiu atveju Lietuvą be lietuvių.

Winnie ir Joe       2019-01-28 9:54

Tipiška neosovietinė nomenklatūrščica.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Dar kartą apie tai, ką Popiežius sako, ir ko nesako

Robertas Grigas. Tikrovės faktai, kurių jokios autoritetų ištarmės atšaukti negali

Ramūnas Aušrotas. Nėštumo nutraukimas įtarus vaisiaus ligą ar neįgalumą prieštarauja Lenkijos Konstitucijai

Lietuvos vyskupų konferencijos informacinis pranešimas apie Popiežiaus išsakytas mintis filme „Francesco“

Vygantas Malinauskas. Bažnyčios mokymas nėra asmeninė Popiežiaus nuosavybė

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Justas Mundeikis. Magiškas švietimo finansavimas 2021 m. biudžete

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.