Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 21 d. 21:36

6     

    

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Jau praeitą kartą turėjau progą atkreipti dėmesį į tai, kad Lietuvoje atgimsta ir didina apsukas naujosios konfigūracijos marksizmas, dabar dėmesį fokusuojantis į užduotį išlaisvinti engiamas homoseksualių žmonių mases.

Kadangi naujojo marksizmo pajėgos šiandien telkiasi kelių universitetų prieigose, praeitą kartą tokio tipo marksizmą pavadinau akademiniu pagal formą, o, iš kitos pusės, kumetynų marksizmu pagal turinį dėl čia plėtojamo diskurso neišradingumo ir skurdumo. Tačiau jeigu sakote, kad kumetyno, kaip istoriškai ribotos kolektyvinio ūkininkavimo formos, žmonės yra niekuo dėti, pavadinkime universitetų terpėje užgimstantį lobistinį progresyvizmo judėjimą, pažangą apibrėžiantį pagal seksualinių mažumų labai siaurų įnorių išlaisvinimo laipsnį, humetynu, – juolab kad homoseksualizmas šiandien yra viešai atpažįstamas ne tik pagal savo ideologines nuostatas, bet ir kaip galios akumuliavimo centras, jėga siekiantis įtvirtinti savo pasirinkimus, yra savotiška socialinio perversmo mobilizacinė kariuomenė, iki dantų apsiginklavęs legionas.

Šįkart nesigilinsiu į labai dirginančią problemėlę arba greičiau nesu toks protingas, kad galėčiau jau dabar pateikti įtikinamą atsakymą į klausimą – ar yra galutinis tokios galios telkimosi užsakovas, paskutinis naudos apturėtojas, negaliu įžiūrėti ir to, kokiais pozityviais tikslais yra grindžiamas humetyno judėjimas, gerai suprantant, kad seksualinių mažumų interesų demonstratyvus išstatymas į priekį čia greičiausiai yra maskuojamasis manevras, tačiau negatyvus tokios veiklos rezultatas prasikiša labai akivaizdžiai – humetynas telkia sąjungininkus ir siekia mobilizuoti visuomenę savo naudai naikindamas nacionalinio valstybingumo idėją, pradėdamas nematytą ir dar niekados neregėtą kovą prieš lietuvybę apskritai, iki kraštutinės ribos nususindamas demokratijos sampratą ir, kas be ko, bandydamas dekonstruoti tradicinę šeimą, nepriklausomos Lietuvos valstybės stiprybės ir gyvybingumo svarbiausią laidininką.

Humetynas siekia nustelbti žmogaus sąmonės reljefiškumą, paverčiant ją lygiai tokia pat apvalia kaip nuspardytas kamuolys, desperatiškai stengiasi praplėsti savo socialinę bazę, naikindamas savimonės apraiškas visuomenėje ir tuo pačiu bandydamas užsitikrinti bežadės minios palaikymą .

Kita gundymo taktika čia dar yra nežmogiško konformizmo užveisimas, visiškas proto ir sąžinės pažeminimas.

Jau turėjau progą pacituoti VDU Teisės fakulteto dekano Žalimo ištarą, kad esą tradicinis požiūris į šeimą yra nacistinis požiūris. Dar įdomiau, kad tas pats dekanas Žalimas, kritikuodamas rengiamą Civilinės sąjungos įstatymą dėl jo tariamo kompromisinio pobūdžio, vis tik pripažįsta jo reikalingumą kaip tą pagrindą, kuris, priėmus tokį įstatymą, leis kreiptis į europines teismines institucijas, siekiant homoseksualių žmonių pageidavimų tenkinimą praplėsti iki šeimos statuso jiems suteikimo ir įsivaikinimo teisės užtikrinimo.

Taigi, kaip matome, dabar rengiamas įstatymas yra suprantamas kaip savotiškas Trojos arklys, kurio viduriuose slepiasi tikrojo užpuolimo pajėgos, o buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas, dabar Teisės fakulteto dekano pareigas einantis Lietuvos pilietis, nejaučia jokio konfūzo, skatindamas skųsti Lietuvos valstybę bendraeuropinėms institucijoms, apdairiai raginantis iš anksto išsiugdyti skundiko mentalitetą.

Kaip atrodo bent man, būtent čia yra pakastas šuo, nes homoseksualių porų siekiama įsivaikinimo teisė ir yra ta jų įsivaizduojama teisių teisė, šalia kurios visa kita yra tik dirbtinai forsuojamas triukšmas ir akių muilinimas. Kaip jau žinome, humetyno šūkis vidiniam vartojimui skelbia: ne daugintis, o dalintis, – mums maloningai paliekant teisę daugintis, o jiems – teisę pasidalinti mūsų vaikus.

Iš pažiūros atrodo, kad kažką panašaus kliedi ir toks Arkadijus Vinokuras sakydama, kad tradicinės šeimos vertybių puoselėjimo kontekste paprastai pasidaugina profašistinės nuotaikos.

Tiesą sakant, Vinokuras, kaip atrodo, yra paskutinis mūsų padangėje nuomonių reiškėjas, kuris dar vartoja iki skutų išdėvėtą neįcentrintame žodžių vartojime ir dėl to šleikštulį jau dėl bemintiškumo keliantį terminą „homofobas“, tačiau aš jo nepriskirčiau prie humetyno legiono pajėgų dėl to, kad antilietuviški išpuoliai, sionistiniai užkeikimai ir vadinamosios homoseksualų šeimos aukštinimas čia pasiekia tokį kraštutinį karikatūrinio sutirštinimo lygį, kad tai apverčia prasmę, daro jo kalbėjimą panašų į apsimestinį radikalaus islamisto postringavimą, siekiant sukompromituoti patriotiškai nusiteikusio žydo vertybes per sukarikatūrinimą ir tautinio egoizmo hiperbolizavimą. Taigi dabar tarsi pradedu po truputėlį suprasti ir tai – kodėl Vinokuro pirmiausiai baidosi padorūs žydai. Kita vertus, radikalaus islamisto pagal intencijas ištaros taip pat yra menka dovanėlė.

Net jeigu Lietuva galiausiai liktų vienintelė pasaulyje šalimi, nenugalėta humetyno, tuo didesnė garbė būtų tokiai išmintį išsaugojusiai Lietuvai, ar ne?

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2022-05-23 20:01

Ta problema nėra nauja . Pasvarstykime kokia perspektyva laukia tokio naujo įstatymo ? kuri partija palaikis ‘humetyno’ partijos pretenzijas ta šiais metais neturės dideliu iliuzijų per savivaldos rinkimus. Apklausos visuomenėje vis dar nepalankios ‘humetyno’ siūlomoms pataisoms , netgi su tomis nuolaidomis kurioms ‘laisviečiai’ ryžosi . Viena viltis , torpeduoti Seime visuomenės nuotaikas ir gal būt dar karta pabandyti išpešti visuomenėje nors tylą priiminėjant to įstatymo pataisas .  Neverta gilintis į to universitetinio kumetyno liaupses , ju visada buvo pavieniais ir toliau jų bus , jei gerai pamenu čia jau buvo publikuotas sąrašas tos akademinės bendruomenės kuri pritartu toms pataisoms . Sudėtis to sąrašo gana specifinė , didesnė jo dalis vargiai prioritetu laiko šeimos kūrimą , nes tam paprasčiausiai neturi laiko . Manau to įstatymo pataisas turėtu apžvelgti ir dėl jų pasisakyti piliečiai kurie tiesiogiai puoselėja tradicinės šeimos vertybes , o ne -aitės ir -ytės su moksliniais laipsniais . Visuomenė sluoksniuota bendruomenėmis kurios formuojamos pagal vertybes ir prioritetus , tai kodėl galimos lezbietės su diplomais turėtu nuspręsti koks šeimos institutas jas tenkintu ?

homobobas       2022-05-23 18:43

Žodis “homofobas” buvo sumeistrautas,kaip mušimo įrankis pliekti “tamsias,atsilikusias,religinių prietarų pilnas” tauteles.Vinokuras tik naudojasi savo tautiečio paliktu galios įrankiu,svertu mušti “homofobus” ir griauti jų patriotines pilis,šalis.//
Coined by George Weinberg, a psychologist, in the 1960s, the term homophobia/Psichologas Weinberg pirmas sugalvojo žodį homofobija.

Ayn Rand -> Reiktu 2022-05-22 13:00        2022-05-23 11:23

grin
Rašykit dažniau.

ah.ą       2022-05-23 2:04

naikinimas iki milijardo caronbaubiu, skiepais, karais,  gaidizmu, savalaikiu medicinos paslaugų neteikimu, abortų ir vaikų žudymo legalizavimu.

Veleris       2022-05-22 14:39

Veleris Svobodoje
Архивная запись: Радио “Свобода”, 10 ноября 2016 г.
https://www.youtube.com/watch?v=1lTR9iCU8sE&ab;_channel=МихаилВеллер

Reiktu       2022-05-22 13:00

suleist zalima su vinokuru ir stebet,kuris pirmas pastos.Jei ne,tai abu sukist i backa su cvekais ir ridinet nuo Tauro kalno.Paskui kept macus ir parduot fainai.Visi dziaugsis,net ir sviezias prezidentas burgeris.Ura,solom.Del visko pikto pridedu ‘blet’,kad butu karo fonas.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.