Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida, Iš propagandos frontų

Edmundas Jakilaitis: „Tautieti, būk akylas – priešai nesnaudžia!“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugsėjo 17 d. 1:26

45     

    

Edmundas Jakilaitis: „Tautieti, būk akylas – priešai nesnaudžia!“

Rugsėjo 12-ąją žurnalistas Edmundas Jakilaitis savo veidaknygėje pasidalijo žinia apie savo ir brolių šaulių dovaną Lietuvai – interneto duomenų bazę skambiu pavadinimu akylas.lt, įsteigtą budrių Lietuvos piliečių ir nuo šiol laukiančią dar budresnių piliečių – brolių ir seserų – pranešimų apie pastebėtus įtartinus Kito – piliečio ir/ar nepiliečio – veiksmus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

chenlixiang       2018-07-17 10:48
shenyuhang       2018-05-2 5:25
chenyingying       2018-04-2 5:44
wanglili       2018-03-15 4:47
wanglili       2018-01-19 9:28
wanglili       2017-11-20 5:41
xiaojun       2017-11-13 4:12
Rimas       2017-09-19 9:04

I Lietuva grizta stalinizmo laikai? I Sibira siusdavo tuos, apie kuriuos pranesdavo budrus kaiminai! O kur dabar sius? Kieik mokes skundikams?

s.m.       2017-09-15 21:53

prajuokino paskutiniojo “budručio” įskundimas apie skambučius iš Sankt-Peterburgo… Ajai, dangus griūva…
Man irgi rugsėjo pirmoj savaitėj žiūriu skamybyja kažkoks ne +370… Betgi visai nesureikšminau, nes daug kas skambina iš svetur.
Užkluptas labai nelaiku, todėl kiek susierzinęs, vos pradėjau klausyti rusiškai su “h” vietoj “r” grebluojančios merginos (beje, vardu pasikreipusios, kaip į seną pažįstamą) litanijos <mes esam tarptautinė finansų-investicijų firma, norėtume jums pasiūlyti…>
Čia pat nutraukiau jos juokingas pastangas, kaip tą darau dažniausiai penktadienį vėlai po pietų (taktika - įsiūlyt šlamštą savaitgališkai nusiteikusiam žmogui) skambyjančioms daivoms, vaivoms, laimoms iš bičių, omnitelių, draudimų, televizijų, internetų... Atsakiau mandagiai ir lakoniškai - VISKĄ TURIME, NIEKO NEPRAŠOME, NIEKO NEPERKAME, GEROS JUMS DIENOS, SUDIEV.
O pasirodo čia gi valstybinio lygmens grėsmė... Bū-ha-ha-ha… Turbūt turėjau pilietiškai budriai tuoj pat pranešti Jakilaičiui ar vė-ės-dė, kad telefoninės vištos įkyriai ieško klientų net svetimose jurisdikcijose… Matyt sankcijų pridusintoje ordoje darosi ankšta…
Šiuo požiūriu nemalonu tik dėl vienintelio dalyko, - kad niekada nežinai, kas ir kur padėjęs ant visų asmens duomenų apsaugų įstatymų ir direktyvų pardavinėja į kairę į dešinę informaciją apie tave. Nesvarbu ar nupumpuotą “rinkodaros tikslais” maksiminių, ar nuleistą bankininkų, ar saugumiečių ar dar kieno nors.
Letas (ne Marginalas, mukinnewi, - nikwēigi tīt majs bilīwuns) tūkstantį kartų buvo ir yra teisus dėl to, kad kiekvienas esame kaip vabalėlis po lupa nežinomam skaičiui asmenų. O tas normalų žmogų erzina. Net jeigu nieko kenkėjiško nedarai, nenusikalsti, nebijai, nesislepi.

Antanas       2017-09-15 20:53

Man panaši akcija į sovietinių laikų Andropovo akciją - skusti, pranešti, girdėjau, vieni sakė, gerai neatsimenu, rodos kad buvo…...nejaugi jau lietuvis ne lietuvis, priešo neatskirs?

12:51-am       2017-09-15 19:53

Ar tamsta eitum atiduot gyvybę už KGBešnykus ,kuriuos dabar saugo valstybė?
Tai yra jie patys save užsislaptino ir tūno.
Laukia dienos “X” kol tovariščiai iš rytų kirs sieną.
Tik debilai to gali nesuprast.
Pažiūrėkit ką pastatys LUKIŠKIŲ aištėje pagerbdami kritusius už Tėvynę.
Tfiū.
Tėvyne aš myliu,bet ne tuos kurie sėdi riebiomis subinėmis viršuje ir priima sprendimus.

Pone Marginale,       2017-09-15 13:25

nors Jūs ir teisus, bet kol kas yra taip kaip yra - Rusija! O tai po vakarykščio eksiuko Kūrio ir Jakilaičio dezi benefiso visai nebesusikalbėsime.

Marginalas Jules 8:34       2017-09-15 12:51

Įdomu, nuo kada maskoliškas mordvių kraštas “Rusija”?
Ta “Rusija” nustos būti grėsme tik tada, kada nustos būti.
Man atrodo, kad išdavikai yra tie, kurie teigia nenorėsią mirti “už nutukusias subines”, 19:22. Tai tikri kadrai, kurie arba jau pasamdyti, arba ims ginklą iš bratuškų rankų ir kariaus už burliokiškas subines. Bent jau eis svolačiai pasitikti burliokų tankų su gėlėmis.
Niekad istorijoje nebūta laisvės be kovos, o karas yra būtent ta galimybė, kada prasideda reali kova ir keičiasi režimai. Užtenka prisiminti 1918-uosius. Jūs norite, kad viskas būtų “patogu” ir “saugu”, sėdint prie TV ir rašant kompu išmintingus komentarus apie Trockio banką, žydų valdžią ir pan. šūdą. Tik paspausi “sumanųjį” mygtuką, ir viskas jau “demokratiška” pagal virtuvės šeiminikės vištišką suvokimą.
Suprantama, šiuo atveju (palyginti su 1918) Lietuvos galimybės yra minimalios. Tačiau ko norite: 1918-aisiais Lietuva dar buvo krikščioniška šalis.
Viskas yra kaip yra, kiekvienam savo pagal nuopelnus. Valdo D-vas, bet ne “žydai”.

to Nijolė        2017-09-15 11:28

O pačios misija ne varyti dezi propagandą kartais? Prašom atsakyti. Jūs nemeluojate ir nekvailinate, ne marginalizuojate runkeliukų, ane? Ar Lietuva - tai tik Jūs kaip ir tam “Respublikos” laikraščio načalnykui, kai jo trys žurnalistai apsiskelbė esą tauta, kurie buvo pavadinti šunauja? Arba Lietuva - tai mes, oligarchai, ane?

ka cia daug komentuoti       2017-09-15 10:17

tas zmogus nesveikas.

Jules       2017-09-15 10:15

Vakar draugas Jakilux (Putino stabdytojas Lietuvoje) sublizgėjo dezi LRT skydinėje savo genialiu (“zachidnu”) antilandsbergizmu. Man įdomu tik, koks VU docentas jį va tokiu parengė, išmankštino ir prisaikdino? Gal yra žinančių? Mane kadais mankštinti bandė toks draugas Kulikauskas per Bolševikų partijos istorijos seminarus ir Mokslinį Komunizmą. Na, o apie VU Sovietijos fundamentų mohikanus nėr ko ir kalbėt - jie kitaip negali, anot Sovietijos fundamentų redaktoriaus draugo P.S.Romashkin’o, o VU studentai žiūri išsižioję ir nieko nebesupranta, kas vyksta dabar VU? Ir toliau iš baimės klauso “Fundamentals of Soviet oder Neo-Soviet Law” transformacijų pagal Banko Trockis pageidavimus, atsiprašau, “or Neo-Soviet Law”, o ne “oder”.

real       2017-09-15 9:20

ir kas tiems šauliams trenkė per galvą susidėt su propagandonu jakilaičiu.

Jules       2017-09-15 8:34

Rusija, kol negrįš Maskvos kunigaikštijon, bus amžina grėsmė Europai ir ypač Lietuvai, Baltijos šalims, kurias, kaip ji aiškina, nusipirko iš kažkokio tai švedų karaliaus. Pasipiktinimą kelia tai, kad tą Rusiją stabdyt lekia jos pakalikai ir agentukai, KGB rezervas Lietuvoje ir buvęs Kompartijos, ir Komjaunimo, tiksliau, išdavikų, aktyvas. Kaip galima saugiai jaustis ir nesikeikti, kai KGB bylos įslaptintos su Saule. VU inteligentai ir intelektualai net drįsta aiškinti runkeliams per dezi LRT, kad kurį laiką valstybė buvo be vadovo, nes istorijoje to yra buvę, užmiršdami, kad istorijoje ne taip seniai yra buvę, kad Tėvynės išdavikai ir kolaboravę su priešu buvo šaudomi vietoje be teismo ir taip buvo labai demokratiškoje šalyje, kurios vardo čia neminėsiu, patys žinote. Prancūzijos direktorijoje ir konsulate buvo Pirmasis konsulas ir toks pats Direktorius, jei buvo Direktorija. Bet VU docentams tai sunku suprast.

Pikc       2017-09-14 20:15

Na, jeigu jau skųsti “kenkėjiškus elementus”, tai štai keletas akivaizdžiausių: Jakilaitis, Miliūtė, Tapinas, Užkalnis, Valatka, Sadauskas-Kvietkevičius… Užteks, ar dar? wink

Kas norės numirt       2017-09-14 19:22

už nutukusias su bines?
Aš tai jau ne.
Galėsit eit patys miškan su savo bobomis ir vaikais kastis bunkerio,jei nesugebate pastatyt Lukiškių aikštėje valstybės simbolio.

Landsbergis pasakė       2017-09-14 19:06

Runkeliai marš į karą. O mes elitas jau paruošėm lėktuvą skristi toli toli….

Koks čia debiloidas       2017-09-14 18:24

prirašėnesamonių?

Kas       2017-09-14 17:04

labiausiai bijo Zapado ? Ogi tie buvę komunistai , kurių vardų ir pavardžių neminėsių sėl techninių apribojimų. O kodė gi jie taip bijo ? O todėl, kad ta , tipo,  partija dabartinė jiem taip paliepė .

Šiaip sau       2017-09-14 16:24

Būna, kad užklysta ir intiligentai iš Delfio.

Nijolė       2017-09-14 16:11

Kas čia per kompanija susirinko, gėda, Dariau, kad Tavo šviesų ir įdomų tinklalapį užgulė padugnės, tinkančios nebent VSD pažymai… PRIVALAI, mielasis, viešinti trolių IP, privalai užkirsti neonaciškus, prokremlinius pasisakymus, privalai išlikti dr. D. Kuoliu. Noriu pačiam priminti vieną Tavo gyvenimo epizodą, kai dirbdamas Kultūros ministru traukiniu atvažiavai į Eichstaedtą. Žinai, kiek metų legendos apie Lietuvą ir Tave po tą miestelį sklandė? Neįsivaizduoju, ką Tave tuomet pažinę žmonės sakytų paskaitę dabartinių Tavo gerbėjų komentarus. Įsivaizduoji, kad suartėjai su “liaudimi”? Nesvaik: Tu jiems tik įrankis lieti įtūžį, dergti Lietuvą, nemokšos rašyba pilti žibalą į ugnį. Tu to siekei, ieškodamas TIESOS? Labai labai apgailestauju, kad esi įkaitas - gal ne savanoriškas, atsitiktinis, ėmęsis misijos, o gavęs purvo bangą. Laikykis, žmogau, būk reiklesnis sau ir savo platinamai informacijai. Tą kelią praėjau ir aš, kai nesuvaldžiau situacijos - pasitraukiau. Niekas manęs per pastaruosius 4 išėjimo metus neapkaltino, kad išdaviau tiesą, idealus, ištikimybę skaitytojams. Su pagarba Tau - Kaunas, redakcija, ilgas ir mielas pabuvimas.

Marginalas       2017-09-14 15:29

Nesiimu spręsti apie akylas.lt autorių norus, tačiau daugelis komentarų promaskoliški, ypač 1977 net su 29 idiotų pliusiukais.
Zapad yra reali brudo grėsmė, o man, kaip sakiau ne kartą, geriau mirti nuo globalistų eutanazijos švariame patale nei nuo kulkos į pakaušį pasmirdusioje ruskių išvietėje (į vieną tokį savo pasakymą kartą gavau repliką apie čipus, tarytum ruskijoje jų nėra - žr. jų “pasą” Vikipedijoje, o gal jų čipai kitokie?).
Gal ponams ta vėmalinė išvietė įprastesnė ir mielesnė, kitaip tariant, sava?

Filologė: nesupratau, ką reiškia       2017-09-14 15:02

1.“keleiviai šukavo provokuojančias frazes” ir
2.“mojavo neadekvačiais gestais” ????????????????????

Paša Morozovas       2017-09-14 14:31

Grybauskaitė dirbo pas Burokevičių.

tai nejuokinga,       2017-09-14 13:23

TAI JAU DIAGNOZĖ

verkt ar juoktis?       2017-09-14 13:18

tiesiog negaliu patiketi jakilaiciu, tapinu, miliuciu bukumu. Negi jie nesupranta, kad tokios ju iniciatyvos ir jie patys virs pajuokos objektu?

Nesulaukiu       2017-09-14 12:02

Kada Tapinukas išskųs savo tėvą,kad tas dirbo KOMUNISTAMS?

Vagis       2017-09-14 12:00

Laikykit vagį!!!

Misteris       2017-09-14 11:56

Edmundai,aš pastebėjau,kad SEIMAS yra priėmęs sprendimą saugoti KGB/GRU paslaptis dar 75 metus.
Teigia,kad jei nesaugosime SUGRIAUSIME LIETUVĄ.
Gal ir tamstos ginėje yra “saugotinų”?

LTSR KGB rezervistai       2017-09-14 8:52

Nesijaudinkite, draugai, dėl mūsų akylumo. Mes akylūs ir saugūs, nes mus LR Seimas įslaptino su Saule - budi mūsų sargyboje. Jokia desovietizacija ir dekagėbizacija mums negręsia. Jakilaiti, miegok ramiai, mes saugūs kaip niekad, o jei kas - mus apgins “Western 2017” ir LR BK straipsniai. Miliūtė irgi saugi - jos niekas niekad neidentifikuos ir neatskleis runkeliukams. Vsio u nas xorošo! Slušaite “Russkoje Radio” kaip Vilniaus taksistai ir “būdet xorošo”.

Jules       2017-09-14 8:31

KGB rezerviste, būk akylas! Eksiukams(Former Bolsheviks) gręsia desovietizacija. Antisovietikai nesnaudžia-gali ir pagauti.

rita.       2017-09-14 8:25

trūksta tik raudonos spalvos plakatų su euro stribų atvaizdais įsakmiai liepiančių neplepėt./neboltay/

esu akylas: pavojus !!       2017-09-14 7:34

komunistai valdžioje !!!
kagėbistai teismuose, prokuratūroje, TM ir VSD ir ir VRM ir STT ir t.t.
——
Lietuva okupuota raudonųjų !!

Galimai       2017-09-14 7:29

Vyksta konkursas, kas sugalvos kvailesnę iniciatyvą?

Organizacija Spektras       2017-09-14 7:21

Vakarais per LRTHADĖ rodo fantomasą. Pranešu, jei kas nepastebėjo.

Jakylas       2017-09-14 7:18

Aš ne “geniukas”, bet privalau pranešti: dezertyravo vyriausia ginkluotųjų pajėgų vadė.

jonas       2017-09-14 6:25

RYTE UZ DARZINES MACIAU TUPINTI NUMAUTOM KELNEM ZMOGEGA GAL SIKA O GAL TURI NEGERU KESLU?

taip       2017-09-14 6:10

Negaliu patikėti, kad kurpiamos tokios iniciatyvos.  Bet sakykite, kas jas gali sustabdyti, jei šalia Jakilaičio stovi Prezidentė ir priima tokias nesąmones už geras idėjas?

Tiaplikas Morozas       2017-09-14 6:04

Įskūsk kaimyną!
Gausi kilogramą sosiskų.

1977       2017-09-14 6:02

“-Mus puola Zapad!”
.
Niekas nepasikeitė tarybinės Lietuvos frontuose…

ruta       2017-09-14 5:04

..ar cia ne degenerato stalino anukas ?


Rekomenduojame

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Raimondas Navickas. Prasideda…, arba „Eikite ... su savo ‘Black lives matter’ afera“

Vytautas Sinica per Marijos radiją. Ką šiandienos žmogui sako istorinės atminties ženklai: paminklai, memorialinės lentos, atminimo aikštės?

Nacionalinis susivienijimas. Apie cenzūrą ir Lukiškių aikštę

Rasa Čepaitienė. Kaltė ir įniršis

Geroji Naujiena: Palikti iki pjūties

Iš propagandos frontų. Užkalnis: pagaliau Lietuva atsiveria imigrantams. Pasitinku su gėlėmis

Raimondas Navickas. Versli moteris – kiekvieno politiko svajonė

Joana Noreikaitė. Liepos 17-toji

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.