Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Europa

E. Macronas teigia, kad nevakcinuoti asmenys nėra piliečiai, žada juos „užknisti“

Tiesos.lt siūlo   2022 m. sausio 7 d. 11:00

26     

    

E. Macronas teigia, kad nevakcinuoti asmenys nėra piliečiai, žada juos „užknisti“

laikmetis.lt

Prancūzijos prezidentas Emanuelis Macronas prancūzus, kurie atsisako skiepytis išvadino „ne –piliečiais“. Taip pat atskleidė savo strategiją kaip „užknisti“ neskiepytus.

Dienraščiui Le Parisien paskelbė interviu su šalies prezidentu, kuriame jis teigė, kad nepalaikys privalomo skiepijimo, tačiau imsis „drakoniškos diskriminacijos ir socialinių suvaržymų“.

„Nesiųsiu į kalėjimą, per jėgą nevakcinuosiu, bet, atleiskit už žodyną, aš juos užknisiu. Reik jiems pasakyt kad nuo sausio 15 nei vienas, kuris nepasiskiepijot, neisit į restoraną, kiną, negalėsit prisėst kavos išgert.“

E. Macronas interviu dar neatskleidė ar sieks antrosios kadencijos šių metų balandį. Visgi, jau sulaukė oponentų kritikos. Jo pagrindinė varžovė 2017, Nacionalinio aljanso lyderė Marine Le Pen socialiniame tinkle „Twitter“ pasmerkė tokius prezidento žodžius. „Respublikos Prezidento vulgarumas įrodo, kad jis niekada nesiekė būti visos šalies piliečių Prezidentu. Tai ne tik klaida, bet ir didelė moralinė klaida!“, – rašė M. Le Pen.

„Ar jūs manot, kad įžeidinėdami žmones priversite juos vakcinuotis?“, – klausė žaliųjų kandidatė Yannick Jadot. Respublikonų kandidatė Valerie Pecresse taip pat piktinosi E. Macrono mėginimu „žeminti nevakcinuotus“.

„Nueinantis Prancūzijos prezidentas kalba apie prancūzų kategoriją, kurią nori „užknisti“. Aš pasistengsiu neužknisti nei vieno prancūzo“, – socialiniame tinkle teigė kitas kandidatas E. Zemmour.

Prancūzijos prezidento rinkimų pirmasis turas vyks balandžio 10 d.

Šaltinis: Remix News

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vienas jaunas žmogus       2022-01-8 20:11

Lietuvoje pasiskiepino trimis skiepais ir išvažiavo į Prancūziją aplankyti savo tėvų ir senelių per Kalėdas.Ten susitiko su draugais,kuriems buvo nustatytas covidas,jo,to jauno žmogaus ,skiepyto trimis skiepais, testas irgi tapo teigiamas.Todėl jis nepasimatė nei su tėvais,nei su seneliais.O grįžo namo ir jo žmonos testas tapo teigiamas.

Skirmantė       2022-01-8 18:25

dabar prancūzai tiesiog neišvengiamai užknis Makroną. jis tikrai kavą gers tik ispanijoj.

nei sirges nei skiepytas       2022-01-8 18:22

niekada nebeisiu gyvenime i joki restirana ar kavine.  tik i Gustuką Šiauliuose.
ypač pasišlykštejau tom knaipem kurios savo iniciatyva dar iki rugsejo 13 pradejo savo iniacyva neileidinet žmonių be galimybių  paso. jų sarašas buvo skelbtas respublikoj , isidemekit tuos kolaborantus.

ah.ą       2022-01-8 17:36

Faizerio vadas irgi nesiskiepija
https://youtu.be/qiuE5wGWUgY

Jules       2022-01-8 16:01

Apsišaukėliai liberal-dimokratai nepasiskiepijuosius greit skelbs už įstatymo ribų. Matyt, taip reiktų suprasti? Statys prie sienos Jagodos arba Kaganovičiaus patirties pasisėmę. Pirmadienį ir mūsiškiai Seime duos garo, jei neklystu? Seks Macron’o pavyzdžiu.

toks       2022-01-8 14:15

pasakymas reiskia kad macronas per klaida tapo prezidentu.

Mike Adams       2022-01-8 13:39

Tikriausiai pastebėjote tarp savo draugų, šeimos narių ar bendradarbių, kurie gavo krešulinius skiepus. Prieš skiepus jie buvo normalūs, sveiki, laimingi žmonės. Tada jie pasiskiepijo. Atsirado asmenybės pokyčiai, padidėjęs agresyvumas ir gyvuliškas elgesys.
Tai požymiai, kad jų smegenyse pradeda formuotis kraujo krešuliai, nupjaunantys deguonį į smegenų dalis, atsakingas už aukštesnių pažinimo funkcijų apdorojimą. Jie virsta skiepų zombiais, nors to nesuvokia.
Kuo didesni asmenybės pokyčiai, tuo daugiau kraujo krešulių paveikia jų smegenis. Ir tuo mažiau laiko jiems lieka gyventi.
Išsamią informaciją rasite šiandieniniame straipsnyje ir podcast’e.
https://www.naturalnews.com/2022-01-07-now-witnessing-early-signs-vaccine-zombie-apocalypse-mask-karens-personality-changes.html

Na klar,       2022-01-8 10:46

visus antivakserius tokio prezidento pavyzdžiu reikia iššūdinti arba išrengti nuogai, kaip prancūzaites kadais, labai okatniai bendravusias su vokiečių kareivukais: nuogas gražuoles ištepliotas šūdais ir smala, o tarp papų nupaišius svastikas, nukirpus plikai plaukus gainioti Paryžiaus ir kitų Prancūzijos didmiesčių gatvėmis. Prancūzų nomenklatūrščikai, aparačikai ir kiti ereliai, tai puikiai sugeba atlikti, be jokios abejonės. Teplioti šūdais ir smala silpnesnius. O kai reikia ginti Tėvynę - neria į krūmus mūsiškių pavyzdžiu. Mūsiškiai irgi kadais labai garsiai klykė “Mes be Vilniaus nenurimsim” arba dėsim bolševikams į snukį, visus susodinsim, o kai reikėjo, kokiu ten Sovietijos kariuomenės korpusu tapo ir pan.? Dabar irgi klykauja, kad su NATO visiems duos į snukį - saviems irgi, jei prieštaraus apsišaukėliams dimokratams ir saviems uzurpatoriams, tarnaujantiems Pasaulio kunigaikščiui. Gal Faučiui ar Faizeriui - net nežinau kam. Gal žinote Jūs? Pasidalinkite tomis žiniomis ir turima patirtimi, gerai?

Prašalietis       2022-01-8 9:38

Gerai, kad buvęs Rotšildų bankelio valdytojas Macron-as pasakė tai, ką pasakė. Pagaliau visiems prancūzams prezidentas Makronas pademonstravo kas jis yra ir, kad jis iš tiesų atstovauja Pfizerį, Bikfarmą..., tarptautinį finansinį kapitalą ir transnaciolines korporacijas, o ne jokius prancūzų ir Prancūzijos interesus. Šiuo atveju prancūzams atsiranda pagaliau šamsas 2022 balandžio rinkimuose iškrapštyti iš Prancūzijos prezidentūros tarptautines finansines struktūras atstovaujantį “žmogaus teises, islamistus, nelegalią imigraciją, demokratiją...ginantį” eilinį Prancūzijos pseudo prezidentą Macroną. Prancūzijoje jau ne vienas dešimtmetis vieni kitus keitė socialistų, pseudo dešiniųjų, pseudo centro prezidentai, kurie po savarankiškos Degolio politikos(išvijo NATO iš Prancūzijos ir jos būstinę iš Paryžiaus, prieš JAV valią sukūrė savo atominį ginklą...), savo vykdoma pro amerikine globalistine politika vienas nuo kito niekuo nesiskyrė. Gal kiek 1980 metais prezidentas Miteranas dar vykdė daugiau mažiau savarankišką politiką. Lietuvoje gyvenančiai publikai buvęs skandinaviško bankelio valdytojo pagalbininkas Nausėda gali pliaukšti ir daryti Lietuvos žmonėms nesąmones kokias tik nori. Nuo eurokolchoze lietuviškoje kūdroje plūduriuojančio lansberginio durnių laive plukdomų žmonių “nuomonių jų balsavimų rinkimuose ir t.t.”, kaip rodo 30 metų istorija, niekas nepriklauso. Lansberginį durnių laivą vairuojančios įguloms parėdymus “kur ir kaip plaukti” davė ir duoda eurokolchozo kolūkio tarybos vyresni “dėdės ir tetos” ir šio “demokratinio” eurokolchozo ir kitų vakarietiškų “demokratinių” tarybinių ūkių pasaulinio susivienijimo pirmininkas iš JAV.

ah1       2022-01-7 23:08

Tik nereikia gązdinti. Rodšildų globalos propogandos ruporo The economist tendencijomis virusas išsisklaidys iki vasaros vidurio

ne kitaip       2022-01-7 19:00

Jis užtikrintas , kad bus išrinktas balsų skaičiavimo komisijų, interneto dominionų mašinų pagalba. Tad nebekreipia dėmesio ir kalba taip ,kaip nori girdėti jo šeimininkas.

ah.ą       2022-01-7 18:42

žydas

Stiklo valytuvas       2022-01-7 16:16

P.S.
Atleiskit, man panašu kad šita profesūra pati prašosi ‘Kultūrinės revoliucijos’.

Stiklo valytuvas       2022-01-7 16:06

Lryte straipsnis,kad     2022-01-7 12:13
lengvi covido atvejai po šešių mėnesių sukelia autoimunines ligas.Kas gali paneigti,kad to nesukelia eksperimentinis skiepas.Jei po persirgto covido daugėja širdies ir kraujagyslių ligų,kaip sako Lietuvos mokslininkai,tai kas gali paneigti,kad jų nedaugėja po trečio skiepo?Iš kur tiek staigių mirčių?Vakcina,kaip visi vaistai turi šalutinių poveikių ir viskam turi būti saikas.Laikas sustoti po dviejų skiepų.
———————-
Prieš porą savaičių LNK laidoje „Bučiuoju Rūta“ prof. Čaplinskas nelabai profesoriškai tvirtino kad kovidinės vakcinos yra saugios.
.
Kiek pamenu toks ‘nekaltas’ vaistas aspirinas neperseniausiai šventė jubiliejų. Ta proga (hmm) buvo paskleista informacija apie nežymų bet neigiamą NAUJAI PAAIŠKĖJUSĮ poveikį. Tas poveikis paaiškėjo daugiau kaip po 100 metų.
Panaši istorija ir su chemikalu DDT.
O kur dar kiti…., genetiškai modifikuoti…, ir su visokiais E „persūdyti“ maisto produktai… Net ir kasmetinio sezoninio gripo vakcinas, anot Čaplinsko, žadama kurti RNR (covid-19 vakcinų technologijos) pagrindu.
.
Neprofesoriškas profesoriau Čaplinskai, REIKALAUJU aiškumo (pasiaiškinimo)!

Pradedu       2022-01-7 15:36

tikėt tom vadinamom sąmokslo teorijom .

babute       2022-01-7 14:35

jau pusantru metu nesu buvusi nei restorane,kavinej kine, koncerte didesnej parduotuvej bei pas draugus (isskyrus vasara kieme). Pasakysiu kad mums visai patiko. Sutaupem pinigeliu, vaikstom laisvalaikiu po miskus, skaitom ir dziaugiames gyvenimu.  Makaronas neteisus, neuzknis.

Duomenų klastojimo       2022-01-7 14:19

mokslininkai ant bangos.

Heiders .        2022-01-7 13:49

Macronas tokiu nesamoniu nekalbes. Tai sugalvota musu runkeliu.

Žodžio laisvė...       2022-01-7 13:48

Naujasis Napoleonas nori tapti hitlerjugendu. Tai dėl to kad jam susimaišė protelis
dėl per ilgo keliavimo paklydėlio keliu.Kodėl visi nevykėliai stengiasi užkopti vis
į aukštesnius aukštus,kurie jiems dėl žemo moralinio lygio ,sunkiai pasiekiami ir todėl pyksta ant kitų ,turinčių kitokį nusistatymą.Noras “knisti” parodo silpnumą.
Siekis draugauti su Kremliaus diktatoriumi tai noras būti matomu ir dideliu politiniu veikėju.Tai jo siekis būti išrinktam dar sykį.Patiko būti svarbiu ciniku net paminant
žmogaus teises ir žmogaus kūno neliečiamumą.Mažaraštė menkysta - mano jam įvertinimas.

Lryte straipsnis,kad       2022-01-7 12:13

lengvi covido atvejai po šešių mėnesių sukelia autoimunines ligas.Kas gali paneigti,kad to nesukelia eksperimentinis skiepas.Jei po persirgto covido daugėja širdies ir kraujagyslių ligų,kaip sako Lietuvos mokslininkai,tai kas gali paneigti,kad jų nedaugėja po trečio skiepo?Iš kur tiek staigių mirčių?Vakcina,kaip visi vaistai turi šalutinių poveikių ir viskam turi būti saikas.Laikas sustoti po dviejų skiepų.

uuuups       2022-01-7 12:09

taip, Jules čia teisingai pastebėjo. Macronas pasakė taip- cituoju: “Les non-vaccinés, j’ai très envie de les emmerder. Et donc on va continuer de le faire, jusqu’au bout. C’est ça, la stratégie”. Emmerder galima versti kaip iššūdinti ar sušūdinti (gyvenimą pvz). Beje, prancūzų politikoje tokie išsireiškimai, skirtingai nuo Lietuvos, nėra labai paplitę, ypač kalbant apie establishmento atstovus

Atėjus Omicronui       2022-01-7 12:09

medikai negali prirašinėti covido kitomis ligomis sergantiems ir dveijų dienų bėgyje mirčių skaičius krito drąstiškai.Neis paslėpti perteklinių mirčių.Ir jei medicina nepradės dirbti,tai metų gale perteklinių mirčių skaičius šokiruos dvigubai.

uuuups       2022-01-7 12:04

tiesiog gal pernelyg susinervinęs pasisakė, ką iš tikrųjų galvoja apie piliečius ir demokratiją. nieko naujo, Lietuvoje irgi ne kitaip. PRininkai patvarkys reikalą ir viskas bus gerai, ne pirmas kartas tsakant

stasys        2022-01-7 11:31

Lietuvoje jau seniai neskiepyti berazumiai neturi kur kavos išgerti ir nieko , kol kas nesikandžioja o sutikus bandų nešiepia . Macronui reiktu sugalvoti labiau įtaigiu užknisimo metodiku kurios prieš rinkimus neatrodytu tokios varganos .. Geru minčiu galima gauti pasikonsultavus su Lietuvos sveikatos ministru .. ans nieko tokio rimto nedaro bet visus juodai Lietuvoje užkniso ..

Jules       2022-01-7 11:25

Ne užknisti, o iššūdinti. Gūglė verčia politkorektiškai, nežinot? Ten greit nebeliks vyrų ir moterų, o tik žmogystos be lyties, be pažiūrų ir ko ten dar?

Raimundas       2022-01-7 11:18

Po rinkimų galės skiepytis ir skiepytis su savo babyte…

Rekomenduojame

Jurga Lago. Toji Yoko Ono instaliacija banke su 141 grabeliu man atrodo iliustruojanti…

Tomas Čyvas. Aptvarienos naujienos

Atono kalno vienuoliams prokurorai iškėlė bylą dėl raginimo nesiskiepyti

Česlovas Iškauskas. Savaitės pjūvis. „Trys raidės“ – atverta Pandoros skrynia

Australai iš tiesų turėjo pykti ne ant Novako Djokovičiaus

Romaldas Abugelis. Apie laimę ir gerovę

JAV valstybės sekretorius Anthony Blinken: Rusijos agresijos žmogiškoji kaina bus daug kartų didesnė, nei matėme iki šiol

Prof. Jonas Jasaitis. Atsiliepiant į A. Blinkeno kalbą Berlyne, skirtą pasaulio tautoms

Garsus medicinos žurnalas skelbia, kad Facebook‘o neobjektyviame „faktų tikrinime“ nėra atskaitomybės

Už balos. Ko diktatoriai išmoko apie Bideną 2021-aisiais?

Chaotiška Baideno spaudos konferencija: perkrovimas virto perdozavimu

Eurokomisarė migrantų atstūmimo klausimu išlieka griežta: tai neturi vietos ES

Ignas Vėgėlė. Kai aliejaus žinios tampa niekam neįdomios, tenka atidirbti propagandai

Tikrieji neapykantos kurstytojai – LRT nori atverti pragarą?

Moterimi persirenginėjęs Airijos kunigas nutraukė savo tarnystę: nesulaukė palaikymo iš vyskupo

Europos Komisija atsisako skelbti Ursulos von der Leyen ir Pfizer korporacijos vadovo susirašinėjimo žinutes

Edvardas Čiuldė. Dar kartą apie Vilniaus universitetą: universiteto dvasios atstatyti jau nepavyks niekados niekam

Vytautas Sinica. Valdžia su visuomenės dauguma ir toliau renkasi gyventi karo sąlygomis

Dominykas Vanhara. Ar Šimonytės vyriausybė vis dar turi pasitikėjimą Seime?

Leonas Milčius. Išduoti Sąjūdžio pažadai ir vertybės, pažeminta lietuvių valstybinė kalba

Daiva Tamošaitytė. Dvi Lietuvos: kas daugiau?

Bažnyčios krizės grimasos: Čikagos kardinolas vadovavo pagoniškai ceremonijai

Anglija panaikina visus COVID pasus, reikalavimus dėvėti kaukes, darbo apribojimus

Vytautas Radžvilas. Žvelgiant į seną nuotrauką

Albertas Žostautas. Jie sulaužė Lietuvos Konstituciją ir išdavė

Vytautas Radžvilas. Prisikėlė jedinstvo ir LKP, pasidalijusi į skirtingų pasivadinimų atskiras partijas

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Klausimai ir atsakymai

Nacionalinis susivienijimas dėl galimos korupcijos Vilniaus savivaldybėje kreipėsi į STT

Lenkija: kritikuoti Kiniją vien tam, kad įtiktume Amerikai nėra mūsų interesas

Vytautas Sinica. „Valdantieji meluoja, kad dėl asmenvardžių nepažeidžia Konstitucijos“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.