Demokratija ir valdymas

Dvaro medikas skėlė iš peties. Audriaus Bačiulio ir Vytauto Sinicos komentarai

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 22 d. 13:46

45     

    

Dvaro medikas skėlė iš peties. Audriaus Bačiulio ir Vytauto Sinicos komentarai

Audrius Bačiulis: Kuriems galams tarpinė grandis ir tikimybė, kad kariškis nepaklausys profesionalo?

Dvaro medikas (kas nežino, Kasiulevičius yra Grybauskaitės ir Skvernelio asmeninis gydytojas) skėlė iš peties.
Tik kažkodėl nepaaiškino:

a) Kam reikia kariškio? Organizuoti miestų blokavimą karantinui ir jo priežiūrą bei pažeidėjų gaudymą? Tai policija čia turi nepalyginamai daugiau patirties, [...] ir gatavi planai tokiems atvejams parengti yra.

Tad esamas (ar neseniai buvęs smile) policijos generalinis komisaras tinka daug geriau už generolą.

b) Kam reikia karo mediko su Afganistano ar Ukrainos patirtimi? Organizuoti sužeistųjų rūšiavimą pagal tris kategorijas ir jų gabenimą į ligonines? Iš kur tas poreikis, jei COVID-19 apkrėstieji gatvėse su nutrauktomis galūnėmis nesivolioja?

O štai masinės intensyvios terapijos ir slaugos patirties mūsų karo medikai neturi – nebuvo tokio poreikio.

c) Jei jau kariškiui medikui į pagalbą reikia epidemiologo, kuris aiškintų, ką reikia daryti ir kaip vystysis epidemija, tai gal iš karto tokį statom? Kuo profesorius Čaplinskas (kurio profesiniais įrašais pats Kasiulevičius, [...] bendrosios praktikos gydytojas) nuolat dalijasi, netinka? Manot, nesugebės vadovauti? Kiek jį žinau, kuo puikiausiai.

Kuriems galams tarpinė grandis ir tikimybė, kad kariškis nepaklausys profesionalo.

Vytautas Sinica: Kiekvienam reikėtų daryti tai, ką išmano

Žinau, kad Kasiulevičius šiom dienom tapo visų mylimas, šventas ir neliečiamas, bet arba žmogus buvo nuo pradžių viešųjų ryšių akcija politiniams tikslams, arba žmogui nuo dėmesio ir tautos meilės pačiuožė stogas.

Kaip? Vakar paskelbė siūlymą, kad valdžia krizei suvaldyti turi būti atiduota kariškiui, kurį konsultuotų frontą patyręs karo medikas.

Ką? Trumpai tariant, tai būtų tiesiog antikonstitucinis perversmas. Nors V. Čmilytė ir keli kiti politikai jau iš esmės reiškia paramą šitam perversmui.

Mažiausiai du klausimai:

Kam būtų atskaitingi tokie niekieno nerinkti kariniai lyderiai? Niekam? Tikriausiai, kad juos paskiriančiai Vyriausybei. Tai Vyriausybei siūloma atsisakyti proceso kontrolės, bet būti atsakingai už krizės valdymo pasekmes. Akivaizdžiai siūlo visiškai kitos srities žinovas.

Kuo geriau ir kam reikalingi kariniai sprendimai ir patirtis? Tą gal ir įmanoma pagrįsti, bet visiskai nesivarginama to daryti. Bele va skambi frazė: atiduokim valdžią kariškiams vietoje Verygos, – jis juk toks blogas. Vietoje argumentų pasiūloma demagoginė manipuliacija ‘po to nesakykit, kad nesakiau’.
Labai patogu: jeigu bus blogai, tai gal pritrūko manęs paklausyti. Jeigu bus gerai, tai, matyt, būtų buvę dar geriau. Niekada nepatikrinsi smile

O fone TS-LKD verčiasi per galvą, ieškodama kritikos ir eterio, siūlo nepaprastąsias padėtis, gi Šimonytė primena, kad mielai sutiktų būt premjere. Nenorėjau prikišti. Bet vis dėlto tai ta pati Šimonytė, kuri visai neseniai piktinosi per dideliu sveikatos apsaugai atidedamu biudžeto lėšų rezervu ir per dideliu tiesiog neeuropietišku intensyvios terapijos lovų skaičiumi Lietuvoje. Laimei, niekas neklausė.

Būtinai verta perskaityti Bačiulio įrašą. Kiekvienam reikėtų daryti tai, ką išmano.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Biski       2020-03-24 21:17

tenka sypsotis. Ar kariskiai turetu kovoti su nematomu virusu? Ir kiek tu ismananciu dar norima kviestis?

Kis       2020-03-24 15:39

mano galva viskas proziskiau.I apsik artima ir nekenciama,kuris ju akyse tampa beveik ,kaip Rokutis,otai jau katastrofa.2.Karunai teks nemazai paaukoti babkiu,tai bus dar geresnis geseftas nei auksiniai saukstai,tad tabletka kainuos tukstancius,juk jie suras ir sumokes,pamegink papriestarauti pandemijos akivaizduoje,3.Nepaprastam “dalykui “pasiruosiusi ir KGB agente grybauskaite,ten velniop rinkimai,velniop prezidenta,i rankas perima KGb agente ,landzbergio bendrazyge -vyruciai tiesioginis valdymas,nes Kasiulevicius praveme,kad pasibaigs tik rudeni.Kokios galimybes,kokie pinigai!!!!!!Tegyvuoja KGb agentai ir jiems prijauciantis.Gaila man tu save isdavusiu,kas,kiek ir kam jie tarnauja.Rusai puola!!!!!!

stasys        2020-03-24 9:03

A.Bačiulis ir vėl nosimi į purvą ..Tik opozicija ėmėsi dirbti savo darbą ir pasipylė aimanos apie perteklines siūlomas priemones .Taip tos siūlomos priemonės radikalios ir visuomenėje sukelia daug nerimo , bet jei vyriausybė laiku butu pasirūpinusi priemonėmis epidemijai suvaldyti nereiktu jų ..o užtektu to paprasto karantino vis teisiant ir pratęsiant kas dvi savaites .Karantinas kaip priemonė nesprendžia epidemijos problemų , taip mes problemą izoliuojame uždarome didmiesčiu mikrorajonuose ..o kaip su likusia Lietuva kaip siūlote suvaldyti epidemija kaimuose , gal kokio vietinio įgaliotinio pastangomis izoliuosite ‚mėlinanosius‘ ? o gal tas įgaliotinis dar spės suieškoti ir prakontroliuoti į kaimus grįžusius iš užsienio TAUTIEČIUS kurie tikrai jaučiasi izoliuoti po Europoje turėtu galimybių . Čia labai padėtu armija kuri turi ir priemonių ir gautu patirtį kuri reikalinga siekiant turėti visavertę armija. Bėda mūsų visu viešumos manytoju ( infuenceriu )  jog jie tik MIESTO HEROJAI ir be tos betonkės ir asfalto daugiau nieko nemato .Svarbu ne kas vadovauja o kokios priemonės yra sutelktos problemai spręsti . Beje , jei miesto berniukai nežino kaimas vis dar dirbą ir su dviguba paskata ...todėl bent simboliškai siūlyčiau užčiaupti savo snapus ir sukišti į smėlį .. kai galvoje vėjai švilpia ..natūralu kad liežuviai plaikstosi kaip pašėlę ..

русас       2020-03-23 13:43

Нашего Веригу надо “обнулить”

Komentatorius       2020-03-23 13:32

Lietuvos bėda yra ta,
kad ekstremalios situacijos “suvaldymui”
vadovauja žmogelis,
kurio vadybiniai gebėjimai yra “nuliniai”.

V. Ladas- Tomas J.       2020-03-23 12:20

Tikra tiesa, drauguži. Nepasimaukim. Jie tokie klastingi, kad štai, italams septynis IL-76 lėktuvus pilnus medikamentų nuvarė, ir tiek pat medikų komandų, neva tai pagalbos. Kartu su kinais ir kubiečiais taip ir užpuolė vargšus makaronščikus. Bent mes nepasiduokim, nepriimkim nieko, jei kartais dykai pasiūlytų. Kasčiūnai, tavo atsakomybėje ši galima provokacija. Kita vertus, rusai žino, kam pagalbos nesiūlyti…

Pensininke       2020-03-23 12:02

Konservatoriai   tik   is   naiviu ,  kurciu ir aklu   skaitytoju nori   Gaidzio   tasku gauti.  Konservatoriams nesvarbus svetimo skausmas,  o ANUKAS   nori tik demesio   su NEPAPRASTAJA   PADETIMI.

> 6:51       2020-03-23 9:43

Kas myli maskolius, tas nuolat kartoja jų šventą vardą.

T0mas J. - ui 2020 03 22 23:34       2020-03-23 6:51

Nepasimaukit ant maskolių propagandos kablio…

covid 19       2020-03-23 0:36

Naujas terminas: “covidiotai”

Deja,        2020-03-23 0:19

Šioje situacijoje kvailumas daug kartų pavojingesnis už virusą.
Vakciną nuo viruso sukurs, o vaistų nuo idiotizmo nebūna ir sukurti neįmanoma.

morte       2020-03-23 0:13

buratinai myli verygas
mirtinai smile

T0mas J.       2020-03-22 23:34

Jei jums tinka paaiškinimas, kad naująjį virusą sukūrė šiknosparniai - puiku. Jei ši versija jums kelia šypseną ar pyktį - paskaitykite atsidarę šį adresą, paskaityJei jums tinka paaiškinimas, kad naująjį virusą sukūrė šiknosparniai - puiku. Jei ši versija jums kelia šypseną ar pyktį - paskaitykite atsidarę šį adresą, paskaityti verta. Skaitymo daug, bet įtariu kad jūs ir turit jo nemažai:
cont.ws/@konstantinodessit/1617461i

klausinėtojui       2020-03-22 23:12

Algirdai, jūs mulkis ar tokiu apsimetate?

Algirdas       2020-03-22 22:26

Statistikos megėjams. Jums yra koks nosrs skirtumas, jei parašys, kad nustatyti 5000 teigamų. Vaisto vistiek nėra. Jeigu jums labai svarbu testo rezultatas, tai galvokite, kad teigiamas ir sėdekite namie, niekur nekiškite nosies. O gal geriau kitap- jei jau užsikrėčiau aš , tai ir kitus pavaišinsiu. Jums aškiai duotos rekomendacijos- nevaikščiokit niekur be reikalo. Jegu dabar užpirks daugybę testų ir pasakys, kad privalomai visi turite pasitikrinti, vėl rėksite, kad pažeidžiamos jūsų teises į lasvę, remsitės Konstitucija, kad Veryga neturi tam teisės.

Vardas       2020-03-22 22:11

Tiek kokia MG Baltic tiek koks Numavicius gali mesti po puse savo milijonu turto medicinai, kad gelbeti Lietuva ir galbut nupirkti taip Seimo rinkimus liberastams. Bloombergas mete simtus milijonu prezidento rinkimams bet ji net demokratai pasiunte, gal geriau reikejo tuos simtus milijonu skirti amerikieciu sveikatai.
TV3 yra liberastine korporacija, gal rysiai geresni su Pasauline Farmacijos mafija nei tipines valstybines Sveikatos ministerijos arba Kinijos prostituciu Pasaulio Sveikatos Organizacijos.

Algirdas       2020-03-22 22:10

Ir dar vienas kalusimas prof. Kasiulevičiui. Kaip prenešė Kauno Klinikinės ligoninės atstovas spaudai, buvo paleisti gyditis namo keturi infekuoti COVID-19 virusu asmenys, nes jie serga lengva forma. Rašoma, kad grįžo iš Šiaurės Italijos slidinėjimo kurorto, nesilaikė saviizoliacijos, lankesi restorane, Kauno Akropolyje( o juk aš tą dieną dirbau tenai). Bet aprašo tik du, iš kur atvyko, kur lankėsi, bet paleido tai keturis ir ne galimai kontaktavusius su užkrestais, o jau užsikrėtusius COVID-19. Kas užtikrins jų saviizoliacijos kontrolę? O gal tai mano kaimynai? Na tikriausiai Veryga bus kaltas, nes nesukontroliavo.

seniau kiekvienamui       2020-03-22 22:03

viešinti?
taigi Veryga uždraudė be jo žinios viešinti jam pavaldžių kontorų veiklas.
nes gali pakenkti pono reitingams.
nes ponas ne apie piliečių gyvybes galvoja, o tik apie savo sėkmę rinkimuose.

specialistai ir ne specialistai       2020-03-22 21:59

Verygai nedašuto, ponui kizės centro vadovui ką daryti pasakė...žurnalistai.
Kai ponas vebleno, kad dabar sudėtinga situacija, kad geelžinkeliuose viskas vėluoja, žurnalistai, ne valdžis “specialistai” pamokė - tai paimkit spartanus ir gabenkit lėktuvais.
Tada dašuto ir reagentų atgabeno per 4 valandas.
O pagal vyriausybės klerkų pasisukimus būtų tekę laukti savaitę.
“Niekur nėra respiratorių, gausim tik savaitės bėgyje” porina “vyriausybės ponai.
Tv3 televizijos kanalas (!), ne ministerija (!), ne vyriausybė internetu užsakė, suorganizavo ir lėktuvu per keletą valandų pristatė į Lietuvą 10 000 respiratorių gydytojams.
Verygai turinčiam visus įgaliojimus, gaunančiam už tai algą, tai buvo neįkandama užduotis, bet tą žaibiškai padarė “ne specialistai” televizionščikai.
Ir t.t ir pan.
Klausimų yra?

Seniau kiekviename       2020-03-22 21:58

rajone buvo infekciniai skyriai,kuriuose buvo infekcijos gydytojai.Jie gydė ir tuberkuliozę,ir erkių įkandimus,dizenterijas ir t.t…O Ukmergės atvejį reikia paviešinti kažkaip.

Algirdas       2020-03-22 21:55

Dar klausimas prof. Kasiulevičiui. Koronos virusai yra seniai žinomi ir jų yra apie 40 rūšių, tačiau jie niekam jokio pavojas nekėlė, tačiau vienas porūšis “staiga” sugalvojo mutuoti ir kelti mirtiną pavojų. Aišku pasaulio epidemiologai nepagalvojo, kad kažkuris Koroniukas ims ir taip “stiga” susigalvos mutuoti, ir tam visiškai nesiruošė. Tai musų ministras kaltas, kad nesugebėjo būti aukčiau pasulio epidemiologų, turejo numatyti viruso mutaciją, įsakyti pasaulio laboratorijos sukuriti reagentus ir juos iš ankso nupirki? Juik Kinija, Italija, JAV, Vokietija, Prancūzija pirmos susidūrė su skaodžiausiomis pandemijos pasekmemis.

Algirdas       2020-03-22 21:40

Kausimas prif. Kasiulevičiui. Daleiskime ministras A. Veryga nesugeba prognozuoti, neužsako reagentų greitiesiems testams, bet atsakykite ar farnacijos firmų, kurios varto milijonus, vadovai, vadybininkai taip pat visiški nenuovokos, kad nenumatytų labai riebaus kąsnio, kai kitose šalyse jau siautėjo pandemija. O gal vis tik nebuvo iš kur nupirkti?

egzistencinis klausimas       2020-03-22 21:25

koncervai žiaurūs ir ciniški,
ūsuotiems bebrams rūpi tik ką pavogti,
liberastai daro beleką viena akim dairydamiesi į sorošą.
kolūkiečiai buki ir žiopli.
kas gelbės Lietuvą katastrofos metu?

Vardas       2020-03-22 21:15

Kinijos-ES socializmas nusiurbe nemazai gydytoju ir megstancius daug uzdirbti medikus i uzsieni i Europa. Liko Lietuvoje mediku mafija ir naujokai medikai ir kazkiek saziningu gydytoju. Tikrai Veryga ir LVZS kalti, kad italai mirsta kaip tarakonai o Kinijos-ES socializmas Europoje niekuo detas.

valdžios klerkas       2020-03-22 21:03

Nu, biškelį apsižioplinom, nu kai buvo laiko, nu nenupirkom tų reagentų ir respiratorių...
Nu bet dabar tai jau acigiebsim: užsakėm Kinijoje didiuūūūūlę partiją, ešaloną pigių kiniškų grabų - ušteks visiems brangiemslietuvosžmonėms.
Galėsim laidoti netaupydami.

Hipokratas nusišautų       2020-03-22 20:38

83-jų seutė  mirė nuo koronaviruso, oficialiai tai – pirmoji COVID-19 sukelta mirtis Lietuvoje.

Šis atvejis visuomenėje sukėlė nemažai nerimo ir baimės, tačiau dar kraupesnės jos detalės buvo verygiškai nutylėtos –
Ukmergės Pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) greitosios pagalbos darbuotojas, kurio kolegoms teko „garbė“ koronavirusu sirgusią senolę pristatyti į Ukmergės ligoninę, papasakojo, kaip ciniškai elgėsi ligoninės personalas, sulaukęs mirštančios pacientės:.

Anot vyro, ligoninės priėmimo skyrius paprasčiausiai ... neįsileido mirštančios moters ir ...laukė, kol ši numirs.

„Tempė gumą specialiai – ir jie žino, ir mes žinom, kad tam tikrą laiką išlauki ir problemos nėra. Geriau numiršta tegul greitojoje, nes kam mums pasiimti“, – pasakojo PSPC darbuotojas.

Anot jo, kolega greitosios pagalbos vairuotojas dar bandė jėga atidaryti duris, greičiausiai sulauks raporto, kad duris laužė.

Pasak greitosios pagalbos darbuotojo, belaukiant sunkios būklės senolė pradėjo merdėti, todėl kolegos išsikvietė dar vieną papildomą Greitosios brigadą, kad ši padėtų gaivinti. Gaivino mirštančią moterį gan ilgai – apie 40 minučių.

„Gaivino automobilyje, prie priėmimo durų.
Po 40 minučių išėjo reanimacijos daktaras ir dar klausė – kam jūs čia lavonus vežate“, – pasakojo ukmergiškis.
Veryginė biurokratinė “medicina” humaniškiausia pasaulyje smile
Saugokitės kad nepakliūtumėt.
Nes tada šakės.

T0mas J.       2020-03-22 20:32

Egiptą, Tailandą ir kai kurias kitas šalis valdo karinė chunta. Ir ką? Yra žmonių, kuriems tai patinka. Ir jie turi teisę pasisakyti. Tik nereikia jų dažnai per TV rodyti.

nekalbėjimai       2020-03-22 20:13

profesorius Radžvilas gal ir nekalba, o prof. Kasiulevičius kiekvieną dieną apie tai sakydavo Verygai, kol užsitraukė to skrybėlėto asilo nemalonę.

profesorius nekalba       2020-03-22 19:35

kaip kiekvienas eilinis gydytojas privalėjo ruoštis epidemijai, t.y. saugoti savo sveikatą ir reguliariai testuotis.
arba:
testuoti kiekvieną į ligoninę patekusį pacientą.

 

Pasiūlymas       2020-03-22 18:48

Dar būtų galima padaryti penkis pareiškimus prieš penkis Maldeikienės pareiškimus, tris pareiškimus prieš tris Šakalienės pareiškimus ir vieną pareiškimą prieš vieną Degutienės pareiškimą!

nujo       2020-03-22 17:43

Ne tiesos,o pletku ir neapykantos portalas.

Viena Medikų       2020-03-22 17:08

Sąjūdyje kliūva,-tai kad jie už rajonų ligoninių uždarymą.Vilniaus grietinėlė labai lojali Briuseliui.Tai labai nuvilia.Laikas galvoti savo galva ir apie rajonų pacientus.Juo labiau,kad dabar masiškai grįžtantys emigrantai sako,kad Britanijoje užsidaro įmonės,ir jie čia sutiktų dirbti bet kokį darbą.Čia rajone.Tai ir gydyti žmones rajone reikia padoriai ,o ne bet kaip.

Vardas       2020-03-22 16:42

Speju Vytautas Kasiulevicius surado buda pasakyti Lietuvai, kad tas Kinijos Virusas yra biologinis ginklas.
Realiai Klaipedai turetu vadovauti pvz Arvydas Vaitkus, o Vilniui pvz Rokas Masiulis. Nes tas Kinijos-ES socializmas Klaipedoje, Vilniuje realiai gali paskandinti Lietuva. Gal reiketu nepaprastosios padeties liberastiniuose Klaipedoje, Vilniuje, kad atsiimti juos is debilu ES.

iš neturėjimo ką veikti persistengė       2020-03-22 15:59

šį kartą propatrijų zylės praleido progą patylėti.rof. Kasiulevičius buvo ir yra bekompromisis durnos valdžios durnų veiksmų kritikas, jo siūlomos priemonės yra teisingos.
kaltinti profesorių “meile” koncervams yra kvaila.

Iš tiesų...       2020-03-22 15:57

Labai greit perpratom planus,ko čia taip uoliai triūsia kai kieno daktaras,kaip liežuviais paniką sėja žiniasklaida,kam tik rinkimai galvoje,kas vadovaus fondui,ne anie laikai,žmonės greičiau susigaudo,kur viršūnėlių šaknys.Kas nors pateiks skaičius,kiek tarp turistų daktarų?Kas labiausiai rauda dėl nuostolių?Tuoj popso karalaičiai virtualiam koncerte aukas rinks,o dvimečiai darželinukai jau dabar mokomi prie kompiuterių.Kita giminės dyva verkšlena,kad vyras gimdyme negalės dalyvauti.Dievaži,puota nesibaigia,nors marui pabaigos nesimato.

Na..,        2020-03-22 15:49

lietuviški krikdemai (konservatoriai) pripratę prie perversmų rezgimo dar nuo 1926-ųjų gruodžio… Jie tą moka iš to gyvena, Tai jų arkliukas šeriamas demagogija, rėksminga retorika ir politiniu chuliganizmu.

Kasiulevičiui       2020-03-22 15:40

Gal pone gydytojau galėtumėte parodyti iniciatyvą suskaičiuojant gydytojus ir jų vežiotojus po užsienio “konferencijas, siaučiant pandemijai”:
1. kokios farmacijos kompanijos buvo išvežę gydytojus į “konferencijas”-atostogas?
2. kiek gydytojų sugrįžo po tokių kelionių ir kiek po to darbavosi -kontaktavo su bendradarbiais ir pacientais?
3. kiek tokių karantinavosi?
Ar nepasirodys kokį pavojų kelia tokia “vežiotojų” ir keliautojų veika sveikatos sistemai ir pandemijos plitimui?

-------       2020-03-22 15:07

paualite, betgi įvesti ,,nepaprstąją padėtį’’ pasiūlė vienas žmogus - G.Landsbergis. O kokia yra oficiali TSLKD pozicija?
Iš tikrųjų dabar tikrai ne laikas pučams, nes nežinia, kaip gali susiklostyti įvykiai ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje, tačiau viena yra pavienio žmogaus iniciatyva, o visai kas kita oficiali politinės grupuotės nuostata.
Į KT gali kreiptis tiek G. Landsbergis asmeniškai, dar jis gali kreiptis partijos vardu, gali kreiptis partijos taryba - ar kas ten pas juos? - ir gali kreiptis visa partija - ar teisingai?

Jo ...taip       2020-03-22 14:52

Penktadienio ryte Simonyte pareiškia,kad gali būti vyriausybės vadovė, po kiek laiko Lansdbergis pareiškia, kad reikia įvesti nepaprastąją padėti, nes valdzia nesusitvarko su esama padėtimi, paskutinė ta dieną pasirodo tautos gelbetoja Grybauskaitė su savo fondu,kurio sąskaita LB.Patogus pinigų rinkimas konservatorių remimui rinkimuose.Jei kuris verslininkas nenorės remti,bus kaip su kilimu,privers ,tuo labiau, kad VSD draugas.Tiesiog juodas scenarijus, paskutinė šachmatų partiją.

mėmė iš Mėmelio       2020-03-22 14:52

tai aišku, kad dabar reikia daryti ,,nepaprastąją padėtį’‘!.. - jūs ką, norite, kad mes akivaizdžiai gėdingai prapiltume rudenio rinkimus??

apgailėtini reikalai       2020-03-22 14:50

Atsakau kam to reikia: Italijoje (60 mln gyv.) kovo 3 d. buvo fiksuoti 37 koronaviruso atvejai. Palyginti, po 14-os dienų, užsikrėtimų mastas išaugo iki beveik 36 tūkst.  Apie dabar nekalbant.
Palyginkime su Lietuva - kiek beveik netestuodai,mes jau turime. Mokėtės matematikos? Dar skaičių: Hubėjus buvo uždaytas, kai per dieną sugaudavo 400 teigiamų iš 12 mln gyventojų, nors realiai sirgo apie 2500 (pagal dabartinius kinų tyrimus).
Ypatinga padėtis turėjo būti jau seniai -pirmiausia vadų galvose. Delsimo kaina jau mokame ir čia tik pradžia.

 

Daktaras Kasiulevičius        2020-03-22 14:22

rūpestingas daktaras.Jis siūlo,kaip jis žino,kiti siūlo kitaip.O gyvenimas parodys.Nereikia dabar pyktis.Nebent daktaru bando pasinaudoti politikai.

aha       2020-03-22 14:16

O pats jis, bijodamas užsikrėsti karantinavosi iš baimės ir savo tą centrą uždarė, kad visokie virusai pas jį nelandžiotų

Nuomone       2020-03-22 14:10

Maro metu konservatoriai turi planą nuversti, atsiprašau už tiesmukiskuma užgrobti valdžią kaip užgrobė Snora,pamindami visus įstatymus.Tam pakviesta fondo įkūrėja Grybauskaitė ir ciniškas gydytojas Kasiulevicius.Simonytes naglumui nėra ribų,bet ji vargšė stumiama už rudos.Kasiulevicius nori Verygos vietos.Manau viskas yra ne šiaip,o planas.

Dangus griūva?       2020-03-22 14:03

Ar Nac. susivienijimas įgalus „kovoti” tik su kvailais žmonių nusišnekėjimai?


Rekomenduojame

Andrius Švarplys apie Tėvynės Sąjungos programą: „Čia ne konservatizmas, čia yra grynasis liberalizmas“

Vincentas Vobolevičius. Kaip vertinti politikų apklausas? – partijų atsakymų „Artumai“ apžvalga

Vytautas Sinica. Fasadinė demokratija Lietuvoje: rinkimai tik tiems, kas jau Parlamente

Gintaras Furmanavičius.· STT nerimsta

Ramūnas Aušrotas. Viskas, ką jūs turite žinoti apie Laisvės partiją

Andriaus Švarplio replika: Tuomet buvo šūkis „Visa valdžia Taryboms!“ O dabar…

Algimantas Rusteika. Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose

D.Stancikas: „Lietuvos istoriją pasauliui privalome rodyti ne žydo, ruso ar amerikiečio, bet lietuvio žvilgsniu, nes niekas kitas už mus to nepadarys“

Nuo bačkos. Virginijus Sinkevičius: Europa bus pavyzdys pasauliui

Andrius Švarplys. Partijos: tarp progreso ir tradicijos – partijų atsakymų „Artumai“ apžvalga

Povilas Urbšys. „Seimo sesijos pradžia su dviveidiškumo kauke“

Robertas Grigas. Smirsteli kažkuo netikru. Net jei ten yra tiesos

Nida Vasiliauskaitė. Tu ką, [mulki,] humoro nesupranti?!

Ramūnas Aušrotas. Darbuotojas yra nei vyriška, nei moteriška sąvoka. Tėtis ar mama – yra

Gintaras Furmanavičius. Ar čia tik aš vienas toks nesupratęs ir nesusipratęs?

Audrius Bačiulis. Kaip manot, į kurią šalį IT darbuotojai ketina emigruoti nuo prakeiktos Lukašenkos diktatūros?

Prof. Kęstutis Skrupskelis: kaltę privalu įrodyti

Geroji Naujiena: Kad ir mums būtų atleista

Vytautas Radžvilas. Apie „sociologinę demokratiją“, arba TS-LKD – mūsų epochos protas, garbė ir sąžinė?

Ramūnas Aušrotas. Kas yra ir ko nėra paskutinėje rudens sesijos Seimo programoje?

Audriaus Bačiulio replika: O dabar įsivaizduokime…

Nuomonė: Neringa Venckienė. Lietuva nesiskiria nuo Rusijos

Algimantas Rusteika. Jie pralaimėjo, tik dar nei jie, nei mes to nesupratom. Supraskim

Vytautas Radžvilas. „Pagal šiandien teisiančius rezistentus, turime tapti mankurtais“

Laimonas Kairiūkštis. Olimpo dievai akli: lietuviškas švietimas

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Gintaras Furmanavičius. Nemira Pumprickaitė įgarsino LRT svajones

Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.