Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Europa

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 17 d. 11:28

12     

    

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes  mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Socialiniuose tinkluose šiuo metu karštai aptarinėjamas sukrečiantis atvejis: Prancūzijoje kalbama, kad turtingas vyresnio amžius verslininkas iš Paryžiaus mirė dėl korona injekcijos. Kaip teigia žinisklaidos pranešimas, prieš tai jis buvo išsiėmęs kelių milijonų dolerių vertės draudimo polisą savo vaikų ir anūkų naudai.

Nors skiepijimas yra gydytojų ir draudimo bendrovės pripažintas mirties priežastimi, pastaroji atsisakė mokėti išmoką. Priežastis buvo ta, skiepų nuo koronos pašaliniai poveikiai yra žinomi ir publikuoti. Jie argumentuoja, kad mirusysis dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką. Pati Covid-19 liga savaime nėra klasifikuojama kaip kritinė liga.

Pasak draudimo bendrovės, eksperimentinis skiepijimasis, sukėlęs mirtį, yra kaip savižudybė

Draudimo bendrovė teisino atsisakymą mokėti šeimai tvirtindama, kad eksperimentinio gydymo naudojimas, įskaitant ir koronos injekcijas, yra aiškiai neįtrauktas į draudimo kontraktą. Po to sekusi teisinė byla prieš draudimo bendrovę buvo nesėkminga.

Teismas savo nutartį esą motyvavo taip: „Eksperimentinės vakcinos šalutinis poveikis yra skelbiamas ir velionis negalėjo teigti, kad savo noru pasiskiepydamas apie tai nieko nežinojo. Prancūzijoje nėra įstatymo ar įpareigojimo, verčiančio jį pasiskiepyti. Taigi jo mirtis iš esmės yra savižudybė. Kadangi savižudybės iš pat pradžių jo polisas neįtraukė, tai draudikai atsisako nusileisti.“

Skandalingas verdiktas: mirtina rizika teisiškai yra savižudybė

„Teismas pripažįsta draudiko, kuris dėl paskelbtų šalutinių poveikių, įskaitant mirtį, teisėtai laiko dalyvavimą trečiosios fazės eksperimente, kurio nekenksmingumas nėra įrodytas, savanorišku mirtinos rizikos prisiėmimu, kurio neapima draudimo kontraktas ir kuris teisiškai pripažįstamas savižudybe.“. Šeima pateikė apeliaciją. Tačiau draudiko gynyba buvo pripažinta kaip gerai pagrįsta, nes viešai žinoma mirtina rizika teisiškai yra laikoma savižudybe, nes klientas buvo įspėtas ir sutiko savanoriškai prisiimti mirties riziką, nors nebuvo įpareigotas ar priverstas tai daryti.

Visai nestebina, kad tyli pagrindinės žiniasklaidos priemonės

Apie šį atvejį dar nebuvo pranešta pagrindinėse žiniasklaidos priemonėse. Atvejį publikavo šeimos teisininkas Carlo Alberto Brusa socialiniame tinkle. Gaila, nepateikiami šaltiniai ar teismo įrašai, taigi pranešimo autentiškumo kol kas negalima patikrinti, nors buvo ir kitų nerimą keliančių įspėjimų dėl rizikos, susijusios su vakcinomis, pripažįstamos draudikų. Jungtinėse Valstijose Amerikos Gyvybės draudikų taryba (American Council of Life Insurers, ACLI) neigė pranešimus apie neapmokėjimą.

Cenzūra

Pastaraisiais mėnesiais daug prancūzų grupių prieš vakcinas socialiniame tinkle Facebook tapo greito ir nepagrįsto uždarymo aukomis, ypač teisininko Brusa ir profesoriaus Didier Roult palaikymo grupės. Pastaroji dažnai buvo kritikuojama dėl savo pozicijos vakcinų, hidroksichlorochinono atžvilgiu ir Makrono vyriausybės vykdomo netinkamo epidemijos valdymo kritikos.

Praėjusių metų pabaigoje pagrindinė Didier Raoult palaikymo grupė buvo išjungta prieš ją vėl aktyvuojant mobilizavimo socialiniuose tinkluose ir didžiulės informacijos perdavimo alternatyviose žiniasklaidos priemonėse dėka. Lapkričio 27 dieną buvo sustabdyta mokytojų pagalbos grupė Brusa‘i. 2020 m. kovą sukurta grupė, turinti ne mažiau nei 310 000 narių, buvo uždaryta, nes pasidalino Brusa skundu dėl kaukių dėvėjimo vaikams. Paryžiaus teisininkas ir jo asociacija Réaction-19 buvo apkaltinti „konspiracinių teorijų“ platinimu.

Globalūs draudikų sunkumai dėl vakcinų

Aktuarai perspėjo, kad augančios pretenzijos sumažins kapitalą, kurį draudikai atideda siekdami išvengti nemokumo. Pažymėtina, kad vyresnio amžiaus žmonės nesidraudžia gyvybės draudimu, o tai reiškia, kad žalos atlyginimo reikalavimai buvo iš jaunesnių klientų. Draudikai sako, kad jie tikisi perteklinių minčių augimo.

Pasak Alex‘o Berenson‘o, remiantis Kanados duomenimis, sužalojimo ar mirties nuo vakcinos rizika yra išimtinai didelė.

Pasak draudimo brokerio Howden, atsisakymas mokėti už su vakcina susijusią mirtį neturėtų stebinti, nes pasauliniu mastu draudimo industrijai smogė registruoti žalos atlyginimo reikalavimai 5,5 milijardų dolerių sumai vien per pirmuosius devynis 2021 metų mėnesius, kai per visus 2020 metus ši suma tebuvo 3,5 milijardo.

Danų draudikas Aegon, kurio du trečdaliai verslo yra Jungtinėse Valstijose, teigė, kad jo amerikietiškų reikalavimų atlyginti žalą suma trečiajame ketvirtyje buvo 111 milijonų dolerių, o tai 31 milijonų dolerių daugiau nei prieš metus.

Mirtys dėl vakcinų gali versti draudikus didinti įmokas, o kai kurie nurodė, kad ketina nubausti neskiepytus už jų finansines bėdas.

Šaltinis: freewestmedia.com

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>>galima iseitis       2022-01-21 1:33

Skelbk placiau. O jei hackeriai nulauztu sertifikato qr koda ir paskleistu kuo placiau, valdzios gulagas zlugtu. Nes is naujo perdaryti laiko neber.

jooo       2022-01-18 22:04

tai negi neteisus draudikas? Dalyvauji medicininiame eksperimente, vadinasi sutinki su medicininio eksperimento pasekmėmis ir neieškok kaltų.

Ema       2022-01-18 11:13

Žmogžudžiai…

Arsenio Toledo (News Target)       2022-01-17 20:51

Telekomunikacijų megakorporacijos yra pasirengusios paleisti savo „atnaujintus“ 5G tinklus Jungtinėse Valstijose šių metų sausį. Nepaisant įrodymų, kad toks diegimas sukeltų katastrofą ir mirtis, ypač tarp visiškai paskiepytų nuo Uhano koronaviruso (COVID-19).
Ispanų portalas „La Quinta Columna“ pranešė, kad COVID-19 vakcinose yra nuodingos medžiagos grafeno oksido.
Ispanijos žiniasklaida paleido klipą vienoje iš savo naujausių tiesioginių transliacijų apie vyrą, kuris kelioms sekundėms pastato dviratį prie pat 5G bokšto, ir staiga griūva.
Spėjama, kad žmonės, paskiepyti nuo COVID-19, gali būti jautresni šiems elektromagnetinių impulsų priepuoliams, nes jų kūne yra grafeno oksido.
2021 m. liepos mėn. ispanų mokslininkai iš Almerijos universiteto išsiaiškino, kad beveik visa Pfizer vakcina yra tik grafeno oksidas. Ši magnetinė medžiaga, švirkščiama į žmogaus sistemą, gali sukelti mirtinų sveikatos komplikacijų, įskaitant kepenų ir inkstų pažeidimus, paskatinti granulomų susidarymą plaučiuose ir netgi sukelti iš anksto užprogramuotą ląstelių mirtį.
Iš pacientų gavo pranešimų apie širdies plakimą „dėl tankio“ 5G bangose. Daugelis tų pacientų taip pat pranešė, kad išėję į lauką aplinkoje jaučia keistą pojūtį. „Tarsi būtų erdvėlaivyje ar svetimoj planetoj“.  Toks jausmas kyla dėl elektromagnetinių laukų ore, kurį sukelia netoliese esantys 5G bokštai.
Šis keistas pojūtis išėjus į lauką yra mažiausia jų bėda. Jei elektromagnetiniai laukai kada nors puls taip, kaip buvo vaizdo įraše, tai gali sukelti nelaimę netoliese esantiems žmonėms.
Tai, kas veikia [kūne], nustoja tai daryti… jūs prarandate sąmonę. Kai kurie žmonės atsigauna ir sako: „Kas, po velnių, man nutiko?“ Tačiau kai kuriems žmonėms procesas vyksta taip greitai, kad jie nebeatsigauna. Jie baigiasi širdies ir kvėpavimo sustojimu, ir viskas.
https://www.newstarget.com/2022-01-14-activating-5g-towers-kill-covid-vaccine-recipients.html

Josh Hammer (The Epoch Times)       2022-01-17 18:38

Blaivi realybė, kaip turėtų būti akivaizdu artėjant dvejų metų „15 dienų plitimui sulėtinti“ metinėms, yra ta, kad COVID-19 tiesiog niekur nedings; panašiai kaip gripas ar peršalimas, dabar žmonijai tiesiog teks susidoroti. Be to, šiuo „pandemijos“ momentu turėtų būti taip pat akivaizdu, kad COVID-19 vakcinos yra visiškai neveiksmingos užkertant kelią viruso plitimui. Tiesiog nėra įtikinamų įrodymų, kad vakcinos paprastai yra veiksmingos lėtinant plitimą. Vakcinos dažnai atrodo kaip veiksminga simptomų mažinimo profilaktika tiems, kurie užsikrėtė COVID-19, tačiau dėl to skiepijimas yra esminis privatus sveikatos sprendimas, kuris visuomenės sveikatos institucijoms yra mažai ar visai nereikšmingas.

Be to, omikroninis variantas gali būti labai užkrečiamas, bet taip pat labai nemirtinas. Trečiadienį tviteryje paskelbė ne mažesnė visuomenės sveikatos „institucija“, nei pati Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) direktorė Rochelle Walensky, omikroninis variantas, palyginti su jo pirmtaku delta variantu, kelia 53 procentais mažesnę simptominio hospitalizavimo riziką. 74 procentais mažesnė rizika patekti į ICU ir 91 procentais mažesnė mirties rizika. Be to, iki šiol Jungtinėse Valstijose nuliui – taip, pažodžiui nuliui – omikronu užsikrėtusių pacientų buvo reikalinga mechaninė ventiliacija. Ir šiuo metu geriausiu atveju neaišku, ar Jungtinėse Valstijose buvo daugiau nei viena omikrono sukelta mirtis.

Be to, omicron yra ne tik simptomiškai lengvas – jis yra visur. Praėjusią savaitę CDC apskaičiavo, kad nepaprastai daug 95,4 procentų naujų COVID-19 atvejų Jungtinėse Valstijose buvo priskirti omikronui.

Esant tokiai situacijai, kaip ši, kai didžioji dauguma naujų labai užkrečiamo viruso atvejų (ir nuo kurių net „revakcinacija“ negali padėti išvengti perdavimo) yra tokie simptomiškai lengvi ir kai mirties tikimybė beveik lygi nuliui, tik viena logiška viešosios politikos poza, kurios turėtų laikytis visuomenės sveikatos institucijos: atsisėskite ir leiskite omikroniniam variantui persmelkti šias Jungtines Valstijas.
https://www.theepochtimes.com/author-josh-hammer

kaipkas supranta       2022-01-17 17:58

Kis     2022-01-17 11:4
Tau nesigirdėjo, kad uždaromos kavinės , retoranai, barai, valgyklos , girstukai Šiauliuose , jeigu jie priima neakcinuotus lankyojus. Po kelių baudų anuliuojami leidimai veiklai. tai čia neišvarymas iš darbo?

galima išeitis       2022-01-17 16:52

Mokantiems rusiškai ir norintiems nusipirkti marmaliuoto EU vergo žalią šunpasį realiai nesiskiepijant ir taip išsaugoti savo sveikatą ir gyvybę.
Sertifikatas tikras,viskas daroma oficialiai-puikiai tinka kelionėms Europoje,
su visais įrašais atitinkamose duomenų bazėse ir galiojančiu QR kodu.
Kaina nuo 300 EUR.
Jį galima užsisakyti parašius į Telegram šiam pardavėjui:  t.me/ZLOYVZLOM

Prašalietis       2022-01-17 15:26

Mažytis pastebėjimas, Prancūzijos Marselio tropinių ir dar nežinomų užkrečiamų ligų tyrimo ir gydymo medicininio centro vadovas profesorius Didier Raoult nepasisako prieš Covid vakcinavimąsi. Jis net gi labai pasisako už rizikos grupių žmonių skatinimą vakcinuotis. Nobelio premijos laureatas profesorius Raoult pasisako prieš masinį ir prievartinį visų be išimties žmonių grupių vakcinavimą nuo Covid. Jis įrodinėja visuotinio vakcinavimo beprasmiškumą ir paskiepytų eksperimentine vakcina žmonių ateityje galimą sveikatos žalą, pasitelkęs Covid pasaulio valstybių vakcinavimo, sirgimų ir mirimų oficialias statistikas, jo vadovaujamo Marselio regioninio medicinos centro turimus duomenis apie Covid užsikrėtimus, susirgimus, mirtis Marselio regione. Kaip šios srities specialistas, Raoult įrodinėja remdamasis moksliniais argumentais politizuoto, ne mokslu o religiniu tikėjimu remiama masinio ir prievartinio Covid vakcinavimo galimas ateities naudas ir žalas tiek žmogaus imunitetui, tiek ir jo sveikatai aplamai…

ah1       2022-01-17 13:43

va,  va . Šimonytė su Dulkiu ir Ursule vykdo ant lietuvių medicininį eksperimentą - Šimonytę su Dulkiu ir Ursule Niurbergan ir viešai pakart Niurbergo teismo sprendimu dėl masinio eksperimentavimo su lietuviais ir vertimo lietuvius nusižudyti leidžiant eksperimentines injekcijas.

skaičiau       2022-01-17 13:33

JAV draudimo bendrovės vienas iš vadovų , berods iš Tenessio valstijos, privačiame pokalbyje su vakcinų tyrėjų Dr. Meloune pranešė, kad bendrovėj fikcuotas didesni nei 40 procentų  mirčių skaičius lyginant su praėjuisias metais. Čia fiksuoti apidraudusių asmenų mirtys , kurias bendrovė draudė. Jiems tai gali būti bankroto preliudija, jeigu jie nesiims priemonių iševngti.  Kas galėjo atsitikti, žmonės gyveno , kaip ir anksčiau, pomėgiai tie patys, tik Corona ir skiepai atėjo į žmonių gyvenimus. Analizuokite ir spręskite patys dėl ko taip vyksta.

Na klar,       2022-01-17 11:44

lietuviai renkasi savižudybę, kad atlaisvintų teritoriją kam tokiems?

Kis       2022-01-17 11:43

visi skiepijosi “laisva valia"juk visi kaip avinai ejo ir state peti savu noru.Beje nesigirdejo,kad valdzia butu isvariusi is darbo,o kas liecia “viena boba sake"ant stalo pries teisma nepadesi.

Rekomenduojame

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.