Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Dr. Zitą Šličytę norima pasodinti

Tiesos.lt siūlo   2022 m. balandžio 23 d. 13:02

37     

    

Dr. Zitą Šličytę norima pasodinti

Danas Nagelė | respublika.lt

Žmogaus teisių organizacijų koalicija, kuriai šiuo metu pirmininkauja Tolerantiško jaunimo asociacija, kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydama Aukščiausiosios Tarybos deputatės dr. Zitos Šličytės atžvilgiu pradėti ikiteisminį tyrimą. Mat koalicija, itin besirūpinanti LGBT reikalais, teisininkės kalboje, pasakytoje per iškilmingą Kovo 11-osios posėdį Seime, įžvelgė... neapykantos kalbą.

Devynių lapų skundas, kurį surašė Tolerantiško jaunimo asociacijos vadovas Artūras Rudomanskis, o pasirašė Žmogaus teisių organizacijų koalicijos valdybos pirmininkė Simona Padegimaitė, pradedamas nuo to, kad Rusija Ukrainoje pradėjo karą.

„Dabar vykstančio istorinio kataklizmo šešėlyje, kai vienybė ir kiekvieno žmogaus prisidėjimas ginant žmogiškąsias vertybes yra kaip niekad svarbūs, deja, atsiranda nepateisinamų bandymų tą vienybę skaldyti, supriešinti visuomenę ir jos grupes, skleisti neapykantą, ypač LGBT+ žmonių ir kitokių mažumų atžvilgiu. Tačiau tokioms destruktyvioms iniciatyvoms turi būti duodamas deramas atsakas”, - dėstoma rašte.

Anot skundėjų, „šių rūsčių įvykių kontekste kai kurių asmenų kalbos - skleidžiamos netgi ir iš Seimo tribūnos - nukreiptos į tai, kad LGBT+ asmenys iš viso išnyktų iš visuomeninių realijų, pagal principą „nėra žmogaus - nėra problemos”.

„Visuomenėje suprantama mintis, kad paramos putinistų režimui nutraukimas turi būti visapusiškas. Tačiau prie tos paramos prisidedama ne vien kariniu ar ekonominiu būdu, bet ir įvairiomis hibridinėmis priemonėmis bei propaganda. Prieš LGBT+ grupę nukreipta neapykantos retorika yra vienas iš pamėgtų proputinistų įrankių, kurio apraiškos ir Lietuvoje vis dar, deja, yra dažnos”, - keistos paralelės įžvelgiamos rašte.

Anot skundėjo, esą dar labiau gluminantis buvo per 2022 m. Kovo 11-osios minėjimą Seime įvykęs akibrokštas, kai Z.Šličytė savo kalboje „be jokio racionalaus pagrindo pareiškė, neva vyksta kažkokia Lietuvos „homoseksualizacija”, turėsianti „neigiamas pasekmes visuomenės vienybei bei sutarimui”.

„Be kita ko, ji pareiškė, kad homoseksualų „mažuma kėsinasi prievarta primesti savo gyvenimo būdą visiems”. Be to, ji vienalyčius santykius susiejo su pačios pavartotu terminu „pederastija”, apibūdindama jį kaip medicininį ir korektišką, tuo leisdama suprasti, kad vienalyčius santykius laiko medicininiu sutrikimu”, - graudenama rašte, kuriame priduriama, esą kai kurie Z.Šličytės „pareiškimai nepatenka į priimtinos saviraiškos laisvės ribas ir yra tiesiog neapykantos kalba, galimai net nusikalstamo pobūdžio”.

„Generalinės prokuratūros prašome vertinti ir spręsti, ar galimai dėl Z.Šličytės minėtos kalbos nėra pagrindo pradėti ikiteisminį tyrimą pagal BK 170 str. 2 dalį (viešas tyčiojimasis, niekinimas, neapykantos skatinimas, kurstymas diskriminuoti asmenų grupę dėl seksualinės orientacijos)”, - dėsto skundėjai.

Komentuoja socialinių mokslų (teisės) daktarė, advokatė, žiniasklaidos teisės specialistė Liudvika Meškauskaitė:

„Skundas yra klasikinis, tokių matydavau labai daug tarybiniais laikais, kai kažkas apskųsdavo nepatinkančius, partinės linijos neatitinkančius žmones. Tai - grynai demagoginis skundas su daugybe apibendrinimų. Pradžioje labai daug rašoma apie karą, patriotizmą, o paskui šitame kontekste apskųsta gerbiama Z.Šličytė.

Tas skundas jokios perspektyvos neturi, jo tikslas yra labiau pagąsdinti, parodyti, kad tu negali turėti savo nuomonės, negali jos reikšti net ten, kur ją galima paskleisti plačiausiai ir kur ji yra reikalingiausia - Seimo tribūnoje. Tokiu skundu norima persekioti žmogų, kuris išreiškė kritišką nuomonę valstybės institucijų atžvilgiu. Tai kertasi su Konstitucijos 33 straipsniu, kuriame yra laiduojama kiekvienam piliečiui - ne tik signatarui, ne tik Seimo nariui - kritikuoti valdžios institucijų darbą. Nes valdžią žmonės įgyvendina tiek per savo atstovus, tiek tiesiogiai”, - „Vakaro žinioms” sakė dr. L.Meškauskaitė.

Pasak jos, Z.Šličytei nieko negalima prikišti, nes jos kalba buvo labai dalykiška.

„Jinai pirmiausiai kritikavo įstatymų leidybos procesą - kad nėra priiminėjami konstituciniai įstatymai. Konstitucinių įstatymų sąrašas patvirtintas prieš 10 metų. Sąraše - 10 įstatymų, o patvirtintas tik vienas - dėl fiskalinės sutarties. O visi kiti - dėl referendumų, peticijų ir t.t. - nepriimti. Todėl gerbiamos Z.Šličytės kritika yra pagrįsta. Jei ne iš Seimo tribūnos, jei ne tokios šventės, kai minima Nepriklausomybės atkūrimo diena, metu, tai kada dar geriau atkreipti dėmesį į aktualias problemas?” - retoriškai klausė L.Meškauskaitė.

Z.Šličytė užsipulta ir dėl to, jog pavartojo žodį „pederastija”.

„Šis žodis nėra uždraustas. Jis yra žodynuose, jis yra istoriškai minimas. Tai, galų gale, ir medicininis terminas. Tad pats žodis yra vartotinas, nėra necenzūrinis. Tik Valstybinė lietuvių kalbos komisija yra išaiškinusi, jog toks žodis turi menkinamąją prasmę. Jei jis būtų pavartotas su konkrečiu asmeniu, su konkrečiu homoseksualiu asmeniu - galėtume kalbėti apie menkinančią prasmę. Tačiau Z.Šličytė kalbėjo apie problemą, apie patį reiškinį ir kritikavo valstybės institucijos sprendimą, kad jį norima išimti iš „apyvartos”. Jei ji būtų naudojusi žodį, apibūdindama kažkokį konkretų asmenį, būtų galima galvoti, jog jį įžeidė. Tačiau Z.Šličytė labai aiškiai pasakė, kad Partnerystės įstatymo klausimai turėtų būti sprendžiami kaip ir numatyta Konstitucijoje - referendumu. Tik priminė Konstitucijos nuostatą, todėl jokio pažeidimo čia nėra”, - dėstė L.Meškauskaitė.

Teisininkės teigimu, be jokio pagrindo kabinėjamasi ir prie Z.Šličytės išsakyto teiginio, kad Lietuvoje vyksta homoseksualizacija.

„Tas išsireiškimas gana pagrįstas. Kodėl ji taip teigė? Nes sulygino du įvykius. Vienas - LGBT žmonių paradas Kaune, kitas - mitingas, vykęs sostinės Vingio parke. Z.Šličytė kalbėjo apie žiniasklaidos, kuri tuos pačius žmonių susibūrimus siekia parodyti skirtingai, problemas. Jei paradas - homoseksualių žmonių, jis parodomas kaip gėrio-grožio šventė. Jei tai šeimų paradas, jis parodomas absoliučiai neigiamai, jį tapatinant su vienu pravardę turinčiu žmogumi. Z.Šličytė kalbėjo apie problemą.

Tad ar galima ją persekioti už tai, kad pasakė savo nuomonę? Ir dar kur pasakė - iš Seimo tribūnos. Ji turėjo moralinę teisę ir nieko jos kalboje, kas prasilenktų su teise, nėra. Visas šis skundas yra labai demagogiškas.

Dviejuose lapuose kalbama vien apie karą Ukrainoje. O Z.Šličytė labai taikliai pasakė, kad Lietuva vieningai pasmerkė Rusijos agresiją, jos akivaizdoje susivienijo”, - akcentavo L.Meškauskaitė.

Pasak jos, Z.Šličytei bandoma „pripiešti”, kad ji karo akivaizdoje skaldo visuomenę. Tačiau, anot teisininkės, kaip tik yra atvirkščiai - skundėjai naudojasi karo korta, siekdami įbauginti žmogų, kurio pasisakymas nepatiko.

„Aš Z.Šličytę pažįstu daugybę metų ir žinau, kad ji nieko nepagrįsto negali pasakyti. Dirbo advokato darbą per 40 metų, moka argumentuoti, kiekvieną jos sakinį galima pagrįsti, nes kalba dalykiškai. O skundėjai kalba demagogiškai, žeminančiu būdu naudoja karo kortą, nors Z.Šličytė viso savo gyvenimo darbu įrodė, kad neturi nieko bendro nei su Vladimiru Putinu, nei su Rusija, nei su agresija.

Tai - seni bolševikiniai, propagandiniai, gebelsiniai metodai: sumenkinti pašnekovą apkaltinant nebūtais dalykais”, - reziumavo L.Meškauskaitė.

Faktai

Žmogaus teisių organizacijų koalicija skelbiasi esanti „progresyvių, konstitucinius žmogaus teisių apsaugos standartus taikančių organizacijų koalicija, suburta 2011 m.” Koalicijai priklauso tokios organizacijos kaip Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė, Lietuvos žmogaus teisių centras, Lygių galimybių plėtros centras, Nacionalinė LGBT teisių asociacija LGL, Psichikos sveikatos perspektyvos, Tolerantiško jaunimo asociacija, Žmogaus teisių stebėjimo institutas ir kt.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Z.S. teisi!       2022-04-27 14:42

visi pasaulio pedarai apsivienijo, o visi sveiki tyli… Z.S. teisi!

Tiesiai       2022-04-25 20:40

Šitas pilietis Masiulis ir liberastų partija seni iškrypėliai kyšininkai , supuvę iki kojų nagų , klaipėdiečiai tai žino jau kelis dešimtmečius.
Teisėjai vieną dieną atsakys už parsidavimą.

Tvarka bus!       2022-04-25 18:45

E.MASIULĮ - į Teisingumo ministrus, o N.COOPERĮ - į Generalinius prokurorus.

E.MASIULĮ - į Teisingumo ministrus!       2022-04-25 18:43

Kaip matote, - brendis galingas,
Iš dulkins teisybę per stringus,
Jis tinka į skylę bet kokią,
Nors ji ir korupcija dvokia.

Sankcijos iš tikrųjų į subinę?…       2022-04-25 17:40

Lietuvoje infliacija 16% (didžiausia visoje ES), Rusijoje infliacija - 17%. Vieną šalį sankcionuoja beveik visas pasaulis, o kita šalis matomai labai gerai “įsisavina” ES milijardus. Konkrečiai klausiu debilovotos senmergės PIŠ, pasakyk kaip čia yra? Kas čia neseniai gyrėsi, kaip puikiai tamstos vyriausybė tvarkosi?

Temidė Šedbaraitė       2022-04-24 22:39

Paleckis anot konservatorių yra nenustatytas rusų agentas, kuris komunikuoja su nenustatytais Kremliaus kurantais ir nenustatytą valandą skambina nenustatytu telefonu per nenustatytą numerį. Jei ištrinsi žodžius nenustatyta gausi, kad - šmeižtas ir paskalos, gandai. Štai taip mūsų teisinėje valstybėje vyksta.

pederastai       2022-04-24 20:34

vienijasi ir noretu sveikus paversti tokiais paciais ligoniais, kaip jie patys.

valdžiagyviams       2022-04-24 14:34

  liaudiesmenas.livejournal.com

o Zita nekovoja su oligarchas?       2022-04-24 14:22

Dalia, kiek pamenu, labai kovojo su oligarchais.
apie tai visa žiniasklaida triūbijo
ir ją išrinko prezidente.
VOT !!!

Ramiros       2022-04-24 11:46

Pagarba Zitai Sličytei už tiesos sakymą ! Ačiū, Zitelei už drąsą ! Labai taikliai ir teisingai išvardino nūdienos Lietuvos problemas. O problemų tikrai nemažai. Kad ir ta kažkokių veikėjų reakcija į gerbiamos Zitos įžvalgas.  Kaip sakoma, “Jupiteri, tu pyksti, kadangi esi neteisus” ... Nori bylą iškelti už tiesą. Apmaudu ir šlykštu ! Panašu, kad neobolševizmas žingsniuoja per Lietuvą. Argi tai ne problema ant Lietuvos ? Kažkas pastebėjo, kad Lietuva yra užvaldyta. Galbūt taip ir yra ? Aš tą supratau per Garliavos įvykių peripetijas, man taip pat pasirodė, kad yra užvaldyta kažkokių tai “čekistų” ...., “buvusių”, gal,plius ir naujai iškeptų ...

Dzeikas       2022-04-24 11:32

Homoseksualistu loppy todel toks izulus, nes turi parama “centre” - Briuselyje. Ir nesu tikras ar prokuratura nepaleis represinio mechanizmo pries Z.Slicyte. Ne todel, kad jie myletu pederastus ir pederastija, o todel ,kad gaus per kepure.Is Briuselio? Ne, ne is Briuselio. Pats Briuselis Lietuvos prokuraturai nieko nesakys, pasikvies ant kilimo Lietuvos atstova ir pasakys, kad jei Lietuva(jos vierchai tiksliau) toliau nori lesti is ES delno riebaus ir saldaus pyrago trupinukus tai tegul laikosi “demokratinio pasaulio normu ir nutraukia bla bla bla…”
Ko gero , paziuresim rezultatus, valdzia taip ir pasielgs: prokurorui bus pirstais paaiskinta, kad jis neteisus ignoruodmas silpnuju ir nuskriaustuju skundus.
Jei ne, busiu maloniai nustebintas.

Šiaip       2022-04-24 9:53

Ką, p. Šlčytė pažeidė “Moralinį komunizmo statytojo kodeksą”?
(Būta tokio Dešimties Dievo įsakymų komunistinio remikso ankstyvojo Lionės Brežnevo laikais).
Keista: sovietijos nebėra, SSKP iširo, komunistai nuseno, o jųjų “moralinis kodeksas” vis dar painiojasi žmonėms po kojų... Tenka kartoti, kas anąkart buvo pasakyta:
“Liūdna, bet naujos kartos auga, o jų sovietinis mentalitetas nenunyksta - paveldimas kaip ir paveldimos ligos…”

Lietuvos jau nebėr       2022-04-23 22:25

Tiesą gresia kalėjimas,
Uz melą ir korupciją - nieko.

Mickėyus Mouseas       2022-04-23 22:20

Straipsnio apačioje išvardintos kontoros ,su tokiu pačiu pasisekimu ,galėtu apkaltint neapykantos kurstymu ir ukrainiečius. Buvo tokie video (nesiseka dabar jų rasti) ,kur įpykusių ukrainiečių minia šaukė ant rusų kareivių: pydarasty ,pydarasty ,pydarasty ...

putinistai for ever       2022-04-23 21:26

stribvaikiai, ypač iš teisingumo - pas juos gyslose tarnavimas okupantui.
TM - tai stribvaikių, kgbistų irštva.
ir visa “teisingumo” struktūra.
o su ja ir visa valstybė.
GP - rusai, garbinantys staliną (!)
———
Dievulis laikas nuo laiko bando remontuoti:
- pradžiai per Garliavos baisumus
- dabar per Ukrainą

Nereikėjo nė Putino, pasistengė savi       2022-04-23 21:12

Tikėjimas savo valstybe, jos žmonėmis yra būtinas šalies saugumo garantas. Tačiau po šios savaitės sensacingo teismo verdikto, neabejoju, netikinčių valstybe tapo gerokai daugiau. Netikinčių teisėsauga ir teismais, netikinčių skaidrumu, netikinčių politikais, verslininkais, žiniasklaida. Putinui dėl to nereikėjo pajudinti nė mažojo pirštelio?

Nieko       2022-04-23 19:55

nesigaus, chunveibinu kinkos per slabnos.

Al. Tai vykdyk Alai'jui       2022-04-23 18:35

Gaila, kad per vėlai pastebėjau. Bet liustraciją  įvykdė šašlykai ir alus. Tai suteikia vilties.

zondavimą atlieka?       2022-04-23 18:22

kokį ir kaip sekantį prezidentą mūsų mylimi pedofilai, pederastai, komunistai, korumpuoti kolaborantai, teisininkai ir teisėsauginiai pasodins į daukantinę ?

Pranas       2022-04-23 18:08

O kada teis Merkel?

Pagarba       2022-04-23 17:24

Pagarba gerb. Z.Šličytei, kad seime įvardino Lietuvos problemas.

Jooo       2022-04-23 16:59

Komunistai pacriotais patapo. O ZTSI iki siol savo puslapyje net mažiausio palaikymo Ukrainai išreikšti nesugebejo.

Algimantas Rusteiks       2022-04-23 16:32

Homunizmas yra bukalaurų valdžia plius visos šalies debilizacija! Su dideliu, visaliaudiniu pakilimu brangūs Lietuvos žmonės sveikina Nelaisvės partiją su savo idėjinio įkvėpėjo, iškvėpėjo ir Didžiojo Mokytojo gimtadieniu! Iš Jo Jums reikia mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis!

Linkime laikiniems mūsų teritorijos administratoriams geros sveikatos, sočios asmeninės laimės, riebių užsieninių fondų pinigų ir didžiausios sėkmės žengiant pasaulinės pažangos keliu į šviesią Lietuvos sunaikinimo ateitį!


Tegyvuoja neišardoma konservatnikų, liberastų ir šimašoidų vienybė! Drąsiai, draugai, koją kojon!

Glaudžiai susitelkę apie lenininį Vilniaus savivaldybės merą, su gėrimų dėžutėmis rankose vieningai įgyvendinsime Partijos ir Vyriausybės keturmečio nutarimus!


Visų šalių bukalaurai - vienykitės!

Venckienės nepasodino       2022-04-23 16:09

Venckienė baisesnė buvo komunistams ir rusams nei Šližytė
—-
kas tikite, kad prityrusi lapė savo noru kalbėjo prieš pažangiuosius ?

Iš Kražių       2022-04-23 16:03

Ačiū jums, ponia Zita!

Pranutė       2022-04-23 16:00

O kada Landsbergį teis su Anūku?

Kas per supuvimas       2022-04-23 15:58

Kad šitiek tiesos bijoma.

Lukas Tomkus       2022-04-23 15:56

Nesu Sličytės gerbėjas, bet dabar tik pagarba teisininkei už drąsą ir ypač už teisybę, kurios valdžia bijo.

Regimantas tam Valstybė užvaldyta       2022-04-23 15:25

Bravo! Jūs tamsta pasakėte tą patį, ką ir gerb.Zita Šličytė pasakė: Valstybė užvaldyta!…

Valstybė užvaldyta       2022-04-23 15:22

MG Baltic koncerno vadas Darius Mockus visada dirbo su spec.tarnybų vyrukais. Nenustebsiu jog pastarieji turi net savo dalį akcijų koncerno verslo valdyme. Ko norėt iš tokių teismo sprendimų??? Lietuvą valdo buvę KGBėšninkai ir dabartiniai VSDėšninkai. Šlovė Landsbergiui “Dėdulei” dar 75 metams Srime užslaptinusiam 2000 buvusių KGBėšninkų ir spec.tarnybų bendradarbių!

Alvydas       2022-04-23 15:21

Kyšis….Žymėti pinigai… cha cha cha…. Nu jo… Korupcijos įteisinimo diena!…..cha cha cha…

Visiškas dugnas       2022-04-23 15:19

Balandžio 19 - Korupcijos įteisinimo diena. Tą dieną Vilniaus apygardos teismas išteisino kyšininką E.Masiulį ir visą jų gaują. Stipru. Damušė pasitikėjimą valstybe galutinai. Dabar net paskutiniai likę idealistai turėtų susivokti, kur gyvename.

Manome       2022-04-23 15:13

Teisininke Zita Slicyte ir Sesuo Nijole Sadunaite jau dabar patapo Sventosiomis!

Vilius Kavaliauskas       2022-04-23 15:12

VALSTYBĖS NELIKO – VIETOJ JOS BUS NEPAPRASTA PADĖTIS. Išgirdęs apie kyšių degtinės dėžutėse išteisinimą, supratau – valstybės nebeliko. Nes ne Prezidentas, o nepriklausomi teismai yra Respublikos garantas. O Konstitucijos apribojimai – kad piliečiai negalėtų klausti. Nepaprastą padėtį dabar (pritariant „opozicinei“ LSDP) pratęs iki vasaros pabaigos. Tada – iki žiemos pradžios. Ir taip toliau, nes Smetona panašią padėtį skelbė nuo 1927 iki 1940-tų. O paskui atėjo svetimi…
Nepapr.padėtį skelbiame vieninteliai Europoje ir neva dėl Ukrainos. O kaipgi: pabėgėliai pas mus – 1 proc. gyventojų, ir priimame tik 1 proc. pabėgusių ukrainiečių. Mes – ne Lenkija ir ne Moldova (kur pabėgėliai – 30 proc. šalies). Bet turime nesuprantančių valdžios viražų milijardinėje Taivano avantiūroje, dėl bankrutuojančių geležinkelių, Klaipėdos uosto ir eksportui dirbusių įmonių. Mes turime žmonių, kurie nori paklausti apie aukščiausios Europoje infliacijos priežastis ir valdžios veiksmų prasmę (nekalbėsiu apie kitus: man žada pensiją kelti 2,5 proc., kai infliacija – 16 proc.).
Net Seimo nariai sako: Europos institucijoms bijoma prisipažinti apie Konstitucijos suvaržymus. Nes europiečiai nesupras. Jie juk nežino apie Šeimų sąjūdžio planuotą gegužės 15-tos mitingą Vingio parke. Jie gal negirdėjo apie „teisiškai švarias“ liberalų dėžutes su banknotais (geriausiam šalies chirurgui atėmė licenciją įtarus dėl 100 eurų). LTV pranešė, kad vienas garsiausių šalies policininkų perkeltas dirbti premjerės patarėju, nes „politinė padėtis toliau aštrės“. Juozapas Stalinas buvo teisus: „žmonijai žengiant į priekį, klasių kova aštrėja“. Pasirodo, ypač Lietuvoje.
Skaitykite straipsnyje “ Vilius Kavaliauskas : VALSTYBĖS NELIKO – VIETOJ JOS BUS NEPAPRASTA PADĖTIS”.

Pagarba Šličytei       2022-04-23 15:06

Atvirai pasakė, kad karalius nuogas.

Tai vykdyk Alai       2022-04-23 14:44

Ko dykai rėkauji…
Sumesk skudurus su stiklioriu, dar habilis su cveiku prisidės ir žiu, būsit revoliucingų rėksnių šaika…
Tai kada laukti pirmų pareiškimų?
Aš tik porą valndų teturiu laiko. Laukia šašlykai, alus, tūsas…

Al.       2022-04-23 13:45

Neįvykdėm bolševikų liustracijos ir neuždraudėm marksistinių organizacijų ir turim to pasekmes- piktybinį auglį.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.