Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Sveikatos apsaugos politika

Dr. Rimo Jankūno dovana rezidentui Karoliui Kilčiauskui: nemokama edukacija farmakologijos ir klinikinių tyrimų klausimais tiesioginiame eteryje

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 23 d. 1:41

33     

    

Dr. Rimo Jankūno dovana rezidentui Karoliui Kilčiauskui: nemokama edukacija farmakologijos ir klinikinių tyrimų klausimais tiesioginiame eteryje

„Užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičius vėl didėja, reanimacijos lovos ligoninėje baigia užsipildyti, sveikatos sistema kaista. Ką daryti?“ –  trečiadienio vakarą tiesioginiame LRT eteryje dramatino laidos „Lietuva kalba“ vedėja Rasa Tapinienė.

Diskusijoje (ČIA) dalyvavo Kauno klinikų akušeris ginekologas Vytautas Abraitis, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos direktorė Neringa Čiakienė, Seimo LVŽS frakcijos narys Valius Ąžuolas, skubios medicinos gydytojas-rezidentas Karolis Kilčiauskas, Sveikatos teisės instituto direktorius dr. Rimas Jankūnas ir Pakruojo ligoninės direktorius Vytautas Sudaris.

Laidai pasibaigus dr. Rimas Jankūnas savo „Facebook“ paskyroje paskelbė tokią žinutę:

Ačiū LRT už galimybę padiskutuoti laidoje „Lietuva kalba“.
Šeši dėstėme, kaip matome koronaviruso krizės valdymą iš skirtingų pozicijų ir ieškojome sutarimo. Manau, kad didele dalimi vieni kitus supratome.
Deja, vienas buvo atvykęs mitinguoti. Atsakau į įžeidinėjimą geranoriška dovana rezidentui Karoliui Kilčiauskui – siūlau 1 val. nemokamos edukacijos farmakologijos ir klinikinių tyrimų klausimais. Viena sąlyga – tai turi vykti tiesioginiame eteryje.

Atrodo, LRT laukia išties „sunkus“ apsisprendimas: toliau brukti bravūrišką nonsensą „petį už laisvę“ ir kiršyti visuomenę neišmanėliškais sprendimais ar sudaryti sąlygas ieškoti supratimo, o jo pagrindu – ir sutelkto veikimo, kuris ne tik leistų įveikti šią pato situaciją, bet ir išlikti žmonėmis?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yanmaneee       2022-05-13 6:08
yanmaneee       2022-01-7 7:47
ah.ą       2021-09-24 18:06

vakcinos nėra, įšvirkščia patogeninį spyglio baltymą, kuris sukelia COVID-19… tai ko stebėtis kad kyla susirgimų skaičius?, be to po sušvirkštimo ir užkrėtimo nekarantinuoja o paleidžia platinti užkratą. Logiškai mąstant kitaip ir būti negali prie tokios apkrėtimo politikos - apkrėstų skaičius neaugti negali.

Gaus       2021-09-24 18:04

medalį nuo Švabo ir Thierry “Už darbo šaunumą”.

to Pastaba       2021-09-24 14:35

netoli eis tas Karolis Kilčiauskas, nes PRAGARO VARTAI jau čia pat.

Life Site News       2021-09-24 12:18

Kovidui skirtas Life Site News puslapis - skiepai, jų kilmė, kaukės, vaistai:
https://lifefacts.lifesitenews.com/covid-19/

Life Site News       2021-09-24 12:15

Sirakūzų universitetas rugsėjo 17 d. paskelbė, kad 143 iš 148 nustatytų COVID atvejų priskirti skiepytiems asmenims.
Šiandien yra 148 aktyvūs atvejai, aštuoniais mažiau nei vakar “, - pranešė universiteto dienraštis „The Daily Orange“. Tačiau COVID-19 švieslentė rodė, kad tą dieną karantine buvo tik penki studentai, o tai reiškia, kad 143 studentai, laikomi „visiškai paskiepytais“, nebuvo izoliuoti.

Tai reiškia, kad 96% nustatytų COVID atvejų yra susiję su žmonėmis, kurie, universiteto manymu, yra visiškai paskiepyti.

Universiteto pareigūnas anksčiau sakė, kad tarp skiepytų studentų buvo 93% nustatytų COVID-19 atvejų.

https://www.lifesitenews.com/news/fully-vaccinated-account-for-more-than-90-of-new-york-universitys-covid-cases/

Pastaba       2021-09-24 8:41

Ne koks aš protingas bachūriukas, o kaip galiu pasitarnauti Neosovietinei nomenklatūrai - Raudonajai oligarchijai ir Pasaulio Vyriausybei, pasaulio bendruomenei, visuotinai vadinamai A-bombačka. Toli eis tas Karoliukas, be jokios abejonės. Gal PSO ji skirs diktatoriumi į kokį Pakruojį ar Palangą. Ką gali žinoti, kaip Farmos mafija jam atsidėkos už tokį žygdarbį.

Tikrai gera dovana visai Lietuvai,       2021-09-23 23:48

...priedo labai gera profilaktika kiekvienam, kuris ateina į televiziją “pasišnekėti pats su savimi” ir pasirodyti sau, “koks aš protingas”

skiepytis /nesiskiepyti ??????????       2021-09-23 22:54

šiaip ,tai aš taip pat prieš skurdą , atskirtį , Tautą baigiančią sunaikinit emigraciją. Vivat , ponai .

Gydytojas       2021-09-23 21:58

Karoliui Kilčiauskui turėtų būti gėda. Parodė savo bukumą labai aiškiai.
Jaunas - bet tikras klaninis suokėjas.

Langų majorui       2021-09-23 16:38

Esi gudrus intelektualas - tiesiog virtuozas. Niekas pačio gebėjimais dezuoti čia neabejoja.

>> 13:28       2021-09-23 15:40

Ačiū! Papildėte ,,spalvingą” Milaičio paveikslą keletu naujų detalių. Šiaip jis man įdomus ir juokingas tik savo nelogiškumais, visokiais neatitikimais pasisakymuose. Ir tuo pačiu senos, įstrigusios plokštelės stiliumi su keletu iki skylių ir lopų nudėvėtų frazių. Dabar aišku, kodėl mane tituluoja majoru. Laipsniuose visiškai nesigaudau ir jais nesidomiu, bet turbūt majoras aukščiau negu seržantas? Vadinasi, jis čia man lyg ir ,,duoklę” atiduoda? Ar atvirkščiai - seržantas aukščiau? Tada išeitų, kad jis mane lyg ir pažeminti bando. smile Kad buvo jedinstvenikas, nelabai nustebau. Tik va - Julius Milaitis… Pavardė visada lyg ir keistoka atrodė, kažkokia nenatūrali. Dabar suprantu, kad ji irgi tik ,,klyčka”, suteikta turbūt po to, kai buvo įslaptintas. Arba tai senas kagėbistinis slapyvardis. Koks pagaliau skirtumas… Kontrabandininkas… Tai dabar turbūt Bilotaitė pakvietė statyti sieną su Baltarusija? smile Ar nepakvietė? Nieko, dar pakvies. Iš kur dar paimtų tokių ,,patikimų” kadrų? Kaip sakoma, kirvis kotą turi atitikti!
Dar kartą dėkui už informaciją. Tikrai pralinksminote.

Stiklo valytuvas       2021-09-23 15:38

LRT „Lietuva kalba“.
Po ketvirtos laidos atsargiai* galima teigti kad šitie „atšilimo“, o gal ATŠILIMO ženklai žada permainas į gerą. Kita vertus, Chruščiovinis atšilimas irgi tebuvo trumpalaikis reiškinys.
.
Žydiški sovietikai statė tarybų valdžią ir jos valdomą šalį pagal žydo Markso gairę - ‘jokios privatinės nuosavybės!’. Pakeliui į „svajonių žemę“ reikėjo stabtelti:
- NEP’e;
- saldžiuose Stalino pažaduose (...) karo metu;
- Chruščioviniame atšilime;
- maisto(!) programoje;
- Gorbačiovo ‘perestroikoje’, kuri tapo ir paskutine stotele į didingą komunizmą.
.
Kad LRT laida „Lietuva kalba“ netaptų tik epizodiniu garo nuleidimu, o turėtų ir realų poveikį Valdžiai, būtina spausti ir pasiekti kad laidos formatas (arba/dar geriau kad dar viena laida) būtų ne mažiau 2 (3 val. su pertrauka penktadienio* vakare) aktualiomis tautai ir valstybei temomis, kad į ‘tiesioginį eterį’ galėtų prisiskambinti tv žiūrovai ir kad lygiagrečiai tv transliacijai vyktų forumas interneto portale!!!
Kaip rodo patirtis, po valandėlės diskusijų, tik pradedama ‘įeiti į ritmą’... ir „laidai skirtas laikas baigiasi“.
.
„Laidai skirtas laikas baigiasi“, ar tai reiškia tautos ir valstybės gyvavimo pabaigą. (Čia retorinis klausimas).
.
P.S.
NS, rinkite parašus, renkite (ištisinius) piketus, „maukitės kelnes per galvą“... bet tai yra paskutinė* jūsų ir Lietuvos galimybė.

Dėl Bugenių žydo       2021-09-23 13:33

Visi žino, kad Milaitis kagebistas, o kas toliau, ką siūlai?

> 2021-09-23 12:26       2021-09-23 13:28

Tai Bugenių žydas iš Mažeikių rajono, ten iki 1971 m. veikė aštuonmetė, vėliau tik pradinė, jis apie „Kapsukę” tik pasvajoti galėjo. Tapęs seržantu armijoje, buvo milicininku, jedinstvininku, po nepriklausomybės slapstėsi Amerikoje, dabar gyvena Širvintose, varo kontrabandą iš Baltarusijos. Patalogiškai nekenčia V. Landsbergio ir konservatorių.
....
Idedu seną komentarą, atkreipkite dėmesį į paskutinį sakinį. Galite paskaityti ir kitus komentarus, gale pridedu nuorodą.
....

Prašalietis     2020-04-24 8:19
Vytautas 2020-04-23 20:26
  Vytautuk, matosi kad gerai mokaisi ar mokeisi šiuolaikinius aukštuosius mokslus. Kad tiems, kurie neturėjo laimės baigti šių laikų aukštų mokslų ar užsilikusiems neužsislapstinusiems ir 75 metams užsislapstinusiems “tipiškiems sovietiniams provokatoriams nekiltų noras iškraipyti Lietuvos istorijos”, parašyk visiems, lai žino, kur buvo pasaulio žemėlapyje nupaišyta Ramanausko-Vanago vadovaujama valstybė, kokia buvo šios valstybės sostinė, kur rezidavo valstybės vadovas Ramanauskas-Vanagas. Reiktų taip pat visus nesusipratėlius informuoti kokia buvo Ramanausko-Vanago vadovaujamos valstybės politinė santvarka, ar reikėjo valstybės valdymui Ramanauskui-Vanagui pagalbininkų, kaip Seimas ar koks vienas kitas ministras. Ar dirbo kokį atsakingą darbą Ramanausko-Vanago vadovaujamoje valstybėje net generolo laipsnį tuo laiku turėjęs šiandieninis didvyris generolas Vėtra. Ką dirbo ir kuo vertėsi Ramanausko-Vanago vadovaujamoje valstybėje eiliniai žmonės, kaip sekėsi spręsti demografines ir kitokias problemas, kokius pinigus turėjo Ramanausko-Vanago vadovaujama valstybė. Ar Ramanausko-Vanago vadovaujama valstybė buvo įstojusi į kokį nors sojūzą ir t.t. Vytautuk, užkirsk kelią visokiems užsilikusiems “tipiškiems sovietiniams provokatoriams. Matosi, kad tu gerai žinai kas tai buvo per “istorinis dalykas” Ramanausko-Vanago vadovaujama valstybė. Parašyk viską, ką apie ją tave mokė šiandieniniai istorijos propiesoriai ir ką pačiam iš “istorinių šaltinių” pavyko sužinoti….

....
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/prezidentas-raginamas-ginti-isitikinimu-laisve-aukstosiose-mokyklose#komentarai

Dovanok, majore,       2021-09-23 12:53

ir iš ko tuos balus pats jau susirinkai? Ir kurie jau tie Kapsukės ekonomistai taip jau viešai ir netikėjo, kol Gorbis neleido? Galėtum pavardinti? Man, kaip trejetukininkui ar dvejetukininkai, jokia Kapsukė nesišvietė ir nesišvies, kaip pačiam. O pačiam švietėsi ir tebesišviečia, nes slapukas ir nėr jokių žinių apie patį, ane? Čia gi visi žino, kad pats tikrai protinguolis, intelektualas, rašantys be klaidų ir pan., nes gebi pasislėpti. Ar kas ginčija pačio protinius gebėjimus? Jie labai aukšti, be jokios abejonės. Viršija net pačio Trockio gebėjimus. Negi esi prie tų, kurie Trockį nugalabijo, bet tęsia jo darbus mažais žingsneliais, o ne iškart ima visą pasaulį? Ar Rakiškyje visi tokie protingi, kaip pats?

>> Juliui Milaičiui 11:15 tęsinys       2021-09-23 12:26

Taigi tu, Juliau Milaiti, prastas konspiratorius, o tai tavo tarnyboje nėra labai gerai, ar ne?
O dabar leisk truputį paspėlioti. Tavo tūžmastis ant ,,kapsukės” štai nepraeina dešimtmečiais. Kodėl? Manau, tau pritrūko balo kito, todėl iš keršto ,,kapsukei” pasukai į kagėbistų mokyklą tikėdamasis: ,,Dabar aš jums visiems parodysiu!” Kur ten, sakei, ji buvo? Kažkur Neringoje? Tai kuo ten apsimetinėjote - poilsiautojais ar sportininkais? Kažkuris tuometinis tavo ,,majoras” tave įtikino, kad Trockis buvo geriau negu Stalinas ir kaltino ,,kapsukės” profesorius, kad šie netiki pasauline proletariato pergale ir ją išdavė. O šie tikrai netikėjo. Tėeskapės ir mokslinio komunizmo dėstytojų neskaičiuoju - jie, kaip ir tu, buvo tikri plaučiai be savo pažiūrų ir be stuburo. O štai kai kurie ekonomistai net neslėpė to savo netikėjimo ir tik juokėsi iš ,,pasaulinės proletariato pergalės”. O tave, iš prigimties nelabai gudrų, tavo majorai įtikino, ir dabar tavo ir panašių į tave atžalos-bukalaurai dabar darbuojasi iš visų jėgų vos ne visame pasaulyje. Kur ten, sakei, nuvežei tas savo pažiūras? Ar tik ne į Niujorką? Ir dar kažkur į Europą? Ir tu tikrai tikiesi, kad jūsų vaikai, dar žioplesni už jus, pasieks pergalę? Jie susinaikins, kaip ir tavo mylimas Trockis. Tiesa, kartu nusives ir vieną kitą besmegenį, įtikėjusį ,,mokslu apie kovidą”, bet tik tiek. Pasaulis be jūsų ir jūsų bukalaurinių-pišinių atžalų bus ir geresnis, ir gražesnis. Saldžių sapnų, Juliuk!

o ka       2021-09-23 12:24

tamta ne tik pasisako pries mitinguotojus, bet ir linksejo galvele del prievoles susimoketi susirgusiems, irgi apasnas tipas.

>> Juliui Milaičiui 11:15       2021-09-23 12:04

O kodėl mane vis vadini langų majoru? Trūksta fantazijos ar taip nori pasakyti, kad tavo laipsnis aukštesnis? Gali vadinti mane kad ir langų eiliniu, tavo laipsnis vis tiek bus aukštesnis, o mane pakelsi vienu rangu smile . Taigi tavo puikybė bet kokiu atveju bus patenkinta. Štai tu pasirašinėji dešimtimis slapyvardžių taip manydamas, kad tuo pasidaugini dešimtis kartų, o man ir toliau nereikia jokio slapyvardžio. Kam? Aš juk už savo parašinėjimus pinigų iš nieko neprašau, o štai tu į viską, ką parašau, labai skaudžiai reaguoji kiekvieną kartą. Vadinasi, mano žodžiai nenueina vėjais. Tai tavo liežuvis kiekvieną kartą tabaluoja pagal vėjo kryptį, kartais net keliskart per dieną ją pakeisdamas. Nes tu neturi JOKIŲ pažiūrų. Tavęs tiesiog nėra. Tu tik fantomas, iliuzinio pasaulio šešėlis. Ir, beje, juodas šešėlis, nes net neįsivaizduoji, kad kas nors galėtų gyventi be ,,neosovietikų melagysčių”, kurias vadini ,,tiesos paieškomis” (!), kad kas nors galėjo būti net pionieriumi ir komjaunuoliu nebuvęs (aš, tiesa, įstojau likus mėnesiui iki abitūros egzaminų, kai apsisprendžiau stoti į ,,kapsukę”, bet, kaip paaiškėjo, ir to nereikėjo - balų būtų užtekę). Ir iš kur žinai mano nuomonę apie kovidą? Ak taip, tau žinoti nereikia - svarbu ,,ieškoti tiesos” smile. Ir, beje, kur radai ką nors parašyta apie mane asmeniškai? Aš juk net slapyvardžio neturiu, gudruti. Taigi tu apie mane nežinai nieko, o aš apie tave jau sužinojau daug ką. (B.d.)

Ekspertas       2021-09-23 11:41

LRT nesuteiks eterio Jankūnui todėl kad edukuoti-vakcionuoti įpratę tiesiog mokslu tikėti, bet ne jį studijuoti. Rezidentas prisipažino, kad eksperimentavo su sunkiais kovidiniais ligoniais, kadangi nieko daugiau nemokėjo. Eksperimentai su gyvais žmonėmis yra didelė dovana mokslui, tik dėja niekur negalima rasti šių eksperimentų rezultatų. Tik kodėl kažkam leidžiama eksperimentuoti su kitų sveikata skiepijant ir žudant kvėpavimo aparatais, o neleidžiama žmogui pačiam rinktis nori jis to ar ne.

 

Langų majore,       2021-09-23 11:15

o kodėl pats slepiesi po bevardžiais nikais? Ir dar sakaisi, kad pilnas meilės, pagarbos, savigarbos, atvirumo, tiesos ir teisingumo jausmo ir dar daug ko kito? Mano gyvenime nuopuolių užtenka, bet pats negali nei iš manęs, nei iš ko kito atimti Tiesos siekio, uždrausti jos paieškas, kad ir didžiausiose pačio ir neosovietikų melagystėse. Esi tipiškas inkarnavęs Komjaunimo aktyvistas, rien d’autre, denonce Jules sur Tiesos.lt. Mums reikia Tiesos, o ne pačio ištikimos tarnybos neosovietikams. Ne oponentų mėtymo per langą. Ir jokių iliuzijų, protinguoli, kaip tas Covid - 19.

>> Milaičiui 10:31       2021-09-23 10:57

Tai ko tu atsiliepi, kvailuti? Taip ir išsiduodi. smile Dabar jau tikrai žinau, kad daugiavardis ir daugiaveidis buvęs kagėbistas ir dabartinis trolis Julius Milaitis - reali asmenybė, o ne kažkieno išgalvota. O ,,komjaunimo instruktoriai”, ,,nešvarūs reikaliukai”, ,,jurgiai” ir ,,langų majorai” - tai vis tavo paties atributai. Tavo serganti ir karščiuojanti siela niekada nesupras, kad dauguma žmonių gyvena visai kitoje realybėje negu taviškė. Tu gyveni visiškoje iliuzijoje. Užuojauta. Turbūt vaikystėje tave kas dieną lupo diržu, todėl ir neišmokai pačių paprasčiausių dalykų: meilės, pagarbos, savigarbos, atvirumo, tiesos ir teisingumo ir dar daug ko kito, kas reikalinga realiam, o ne iliuziniam gyvenimui.

Langų majore,       2021-09-23 10:31

ir pats čia inkarnuoji, kaip Komjaunimo instruktorius ar kaip Jurgio padėjėjas nešvariems reikaliukams?

Trumpai       2021-09-23 9:46

Diskusija atrodė rimta, išskyrus du dalyvius - rezidentą ir Tapinienę.

Milaiti,       2021-09-23 9:36

tu turbūt reinkarnavęsis Kapsukas? Saugokis, kad ir šįkart nepasibaigtų panašiai kaip ir anąkart.

tas rezidentas       2021-09-23 9:23

trenkė pionierių vadovu mano vidurinėj 1976m.Reinkarnacija komjaunuolio-instruktoriaus

Jules       2021-09-23 9:22

Mūsų superiniams med.mokslų daktarams dabar labiausiai rūpi švabistų “Mirovaja revoliucija”, kad po jos jie nebūtų nuskriausti, o pamaloninti, o visa kita tegu prasmenga - mes ir mūsų tauta. Išgaruoja kaip dūmas, anot Maironio. Bet žinokit, kapsukėse labai apmokyti neosovietikai, mes dar galime ir neišgaruoti, o susivienyti su visa Europą ir kartu, vieningai atlaikyti tą Karūnos konspiraciją ir agresiją, nepagalvojat? “Tu l’as AUKUS, il n’y a rien à comprendre”, Kapsukės daktarėli, šviesiu pilku ar dar ten kokiu Lietuvos kapsukių auklėtini!

trumpai       2021-09-23 8:58

Tas komsomolcas issukio nepriims. Bailys.

Aš irgi       2021-09-23 8:45

be K.Švabo veikaliuko dar pasiūlyčiau paštininkams kartu vežiotis ir kadais Kapsukės parengtą Mokslinio Komunizmo vadovėlį, Mokslinio komunizmo Politekonomijos vadovėlį, TSK(b)P istorijos vadovėlį arba dar geriau – L.I.Brežnevo „Краткий биографический очерк“. Ten rasite visus atsakymus apie Kovidistų revoliuciją – apie Pasaulio perdalijimo vajų.

stasys       2021-09-23 8:13

Diskusija įdomi tuo jog joje nesimato senu veidu politikoje kurie verčia galvoti jog visa tai netikra ir pritempta .Dėl vieno visi sutinka skiepai reikalingi , o va ju metodikos taikant juos ale gydymu diskutuotinos . Naujiena , stasys jau paskiepytas todėl pragaras ta proga šoka lambada ..

Tikrai        2021-09-23 7:52

Mielai paklausytume.
  Nes kiek gyvenimų suardyta “dvaro” ponijos draudimais, kiek vienišų senelių ašarų išlieta ir prarasta sveikata dėl draudimų lankyti , kiek jaunų šeimų pakėlusių sparnus mauti iš Lietuvos dėl prarastų darbų ir vaikų žalojimo, kiek jaunimo išvaromo dėl apriboto mokslo ir gyvenimo .“Dvaro” diktatūra niekur nenuvedė, virusas veikė savo eiga tiek tada, kai eksperimentinių skiepų nebuvo tiek dar intensyviau,kai paskiepyta beveik 70% gyventojų. Dabar su psichopatišku atkaklumu sieks paskiepyti 100% žmonių įskaitant ir vaikus, nesvarbu, ką mokslas sako, tiek mūsų mokslininkai tiek kitų šalių , nesvarbu kitų protingų šalių patyrimas.
Tundra ir užsispyrimas.Dar manau blogai, kad kai kas praranda sąžinę už didelius pinigus.

Vytenis       2021-09-23 2:41

tokia valanda tiesioginio eterio būtų dovana visai Lietuvai.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.