Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Dr. Rimo Jankūno atsakymas kolegai prof. M Stankūnui

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 4 d. 8:07

13     

    

Dr. Rimo Jankūno atsakymas kolegai prof. M Stankūnui

Toks keistas kolegos prof. M. Stankūno įrašas apie mano pasisakymą Seime.

Na, taip: lūkesčiai ir tikrovė. Juk tikėjomės, kad pradėjus skiepyti sumažės Covid-19 atvejų ir mirčių. Bet dabar atvejų turime dešimtis kartų daugiau, mirčių perviršis šiais metais irgi padidėjo, bent jau iki 75 metų amžiaus grupėse EuroMOMO šalyse. Taip, buvo daug skaidrių, skirtų pasakyti, kad yra blogai, nes tik tą pripažinus galima suprasti būtinybę keisti Covid-19 valdymą iš esmės, o pirmiausia – leisti žmonėms laisvai apsispręsti, kokią riziką prisiimti.

Taip, buvo skaidrė, kad reikia sakyti tiesą. Mindaugai, gal galėtum patikslinti, kokiame oficialiame dokumente pasakyta tiesa, kad Covid-19 vakcinų 3 fazės tyrimai nebaigti, o registracija sąlyginė? To negana, koronaspop programėlė nurodo, kad 3 fazės tyrimai baigti. Tą teko girdėti ir iš oficialių pareigūnų per TV (nepyk, Mindaugai, nerašysiu pavardžių, nes diskusija su jais prasidėjo, išsiaiškinsime ir be FB). Ir pats prof. M. Stankūnas, pažiūrėjęs į vieno straipsnio pavadinimą, bandė FB vaizduoti, kad 3 fazė baigta.

Kai SD skelbia mirusių vakcinuotų ir nevakcinuotų skaičių, tai iš dalies vakcinuotus priskiria prie nevakcinuotų. Ar tiesos dėlei nebūtų korektiška juos išskirti atskirai? Ir dar išskirti persirgusius? Būtent tokiuose parašymuose aš ir matau „drumstumą“.

Prof. M. Stankūnas rašo, kad aš užsimenu, kad Vyriausybei patariantys ekspertai sako, kad jau vakcinų tyrimai pasibaigę. Tačiau nesukonkretinu, nei kas tai pasakė, nei kada. Ok, sukonkretinsiu: tą padarė prof. M. Stankūnas FB įraše rugsėjo pabaigoje.

EUROMOMO? Na, juk tikėjome, kad pradėjus vakcinuoti mirčių sumažės? 85+ taip ir atsitiko. Bet 15–64 metų – atvirkščiai. Pabrėžiau, kad nekalbu apie priežastinį ryšį, priežastis gali būti ir vadybinės problemos sveikatos priežiūros įstaigose, nulėmusios užleistas ligas, pagalbos laiku nesuteikimą ir pan.

Dabar prof. M. Stankūno vyšnia ant torto – „Public Health England“ ataskaitos. Jis pats, viena iš jų remdamasis mėgino parodyti kaip vakcinos mažina mirties riziką. „Kokių dar įrodymų reikia?“, klausė profesorius savo įraše FB. Bet nepastebėjo įrašo toje pačioje „Public Health England“ ataskaitoje: „Little evidence is available at present and results are inconclusive“. Beje, mano skaidrėje paminėtas ir skiepytų/neskiepytų santykis, kad santykiniai dydžiai būtų kiek įmanoma objektyvesni. Matyt, jam to skiepytų/neskiepytų santykio pastebėti nepavyko… Žinau, kad prof. M. Stankūnui viskas aišku, bet man kyla abejonių, ypač pažiūrėjus kitą ataskaitą, kurioje suskaičiuotos mirtys, ne tik nuo Covid-19. Dėl to sutinku su teiginiu „Little evidence is available at present and results are inconclusive“. O va LRV pristačius vieną nerecenzuotą ir nepublikuotą tyrimą buvo tvirtai teigiama, kad vakcinos mažina mirties riziką 10–20 kartų...

Beje, sutinku su siūlymu pasidalinti paskaitų užrašais, bet dar geriau – dėkime duomenis ant stalo.

Kaip žinia, Lietuva turi blogiausią epidemiologinę situaciją ES ir antrą didžiausią perteklinių mirčių skaičių ES. Prieš metus su prof. M. Stankūnu ginčijomės dėl Švedijos. Dabar nebėra ko ginčytis. Profesorius nejaučia sąžinės graužimo, nes jo ir kitų ekspertų patarimai visada buvo puikūs.

Šį rudenį patarimai ir vėl šaunūs – galimybių pasas, paskui kaukės. Bet tas galimybių pasas tik žmonėms trukdo, o virusas plinta kaip plitęs. Po kelių savaičių pamatysime ir kaukių poveikį... Nesunku jį prognozuoti. Ar nebūtų logiška reikalauti tinkamo kaukių dėvėjimo ten, kur prasta ventiliacija ir daugiau žmonių ir jį nuimti ten, kur ventiliacija gera? A, bet į tai reikia įdėti darbo…

Beje, čia pat turiu pasakyti, kad suprantu praktikos gydytojų nuomonę. Jie kasdien mato, kad nesiskiepijusių ligoninėse gerokai daugiau. Ir aš neabejoju tuo, kad šiuo laikotarpiu skiepas mažina riziką paskiepytam žmogui patekti į ligoninę. Vis dėlto tarp pagrindinių klinikinių tyrimų duomenų norėtųsi matyti daugiau negu įrodymus apie apsaugą nuo simptominės ligos, kurią sukelia natūralus virusas (tik Jansen yra šiek tiek duomenų apie apsaugą nuo sunkios ligos). Kodėl praėjus metams nuo pagrindinių (angl. pivot) klinikinių tyrimų pradžios jų vis dar nėra?

Vis dėlto pabaiga optimistinė: po penktadienio STI susitikimo su SAM ir LRV atstovais atsirado viltis, kad gal pavyks rasti bendrą kalbą mūsų visų labui. Ten abiejų pusių geranoriškumas buvo akivaizdus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

PASISKIEPIJĘS       2021-10-6 15:04

ANTIVAKSERINIAI ANTIVAKSERIO JANKŪNO ,,TEORIJOS” KELIA TOKIĄ MINTĮ, KAD JAM IKI PROF. A. STANKŪNO….KAIP IKI MĖNULIO…...MAN GĖDA, KAD TOKIE PSEUDOPROFESORIAI DARO DIDŽIŪLĘ ŽALĄ VALSTYBEI…..

Rasa       2021-10-6 9:31

Dr. Rimas Jankūnas - tikrojo Lietuvos elito atstovas.AČIŪ JAM.STIPRYBĖS.

M.Stankūnas meluoja       2021-10-6 7:42

Daug kartų girdėjau, kad vakcinos tyrimai yra baigti. Deja, nepamenu tiksliai, bet tai konstatavo ar tai Dulkys ar Piš. Tai yra kartota ir žurnalistų. Sykį aiškina, kad - ne, tuomet klausimas: KAS PRISIIMA ATSAKOMYBĘ UŽ PRIVERTIMĄ SKIEPYTIS NEIŠTIRTAIS VAISTAIS? Jau 3 skiepą yra verčiama daryti? Suprantama, kas nori tegu tai daro, bet tokių nebus tiek daug.

Kis       2021-10-5 12:20

anksciau po pasauli klaidziojo komunizmo smekla,siandiena itariu klaidzioja LGBT smekla.Juk si vienintele ranka ir vedzioja zioplius,kur tik uzsimano,kiek beprirasytu “epideminiu"mirciu,bet pasaulyje jos tokios menkutes,kai sulygini su tomis “menkutemis"Sis kosmaras sukeltas vienu metu ne be reikalo po visa pasauli?

Kraipom galvas,kas       2021-10-5 12:18

čia atsitiko.Ar čia kova prieš virusą,ar kova,kad bet kokia kaina liktų Galimybių pasas?Neskiepyta žmona susirgo corona virusu,sirgo nelabai sunkiai,paskui ją susirgo ir skiepytas vyras,serga sunkiau.Tačiau jam pasakė,kad testuotis nereikia,netikrina jokia policija,kad būtų namuose.Gal jau taip mažinamas atvejų skaičius,norint parodyti,kad Gpasas veikia,tiesiog slepiant skiepytų atvejus?

Tiesa slypi anapus       2021-10-5 11:49

Man patinka kai mokslo guzai tarpusavyje riejasi, tai vienintelis būdas jiems prasitarti ko šeip niekada nepasakytų.

Steve Jelsevac (Life Site News)       2021-10-5 11:14

Daktaro Josepho Mercola knyga „COVID-19 ir pasauliniai plėšrūnai: mes esame grobis“. Privaloma tai perskaityti, nes tai atskleidžia tiek daug, kad tikriausiai negalėjote įsivaizduoti, ką išgyvenome šiemet ir pernai. Daktaras Peteris Bregginas ir jo žmona atliko milžiniškus tyrimus ir gavo neviešos informacijos iš daugybės aukštų ir įtakingų asmenų. Negaliu nusakyti, ką jie atskleidžia šioje knygoje. Įspūdis yra per švelnus žodis, ką suprasite, kai tik pradėsite tai skaityti.
https://www.lifesitenews.com/opinion/intimidate-and-overwhelm-the-global-predators-behind-the-covid-reign-of-terror/

Steve Jelsevac (Life Site News)       2021-10-5 11:08

Kasdien vis dažniau matome didžiulį  melą, kad dabartinės COVID infekcijos yra tariamai neskiepytų žmonių pandemija. Netikėkit. Remiantis naujais „Medicare“ duomenimis vienoje ataskaitoje, beveik 60 procentų neseniai hospitalizuotų COVID-19 atvejų buvo „visiškai paskiepyti“.
https://www.lifesitenews.com/news/breaking-60-of-covid-hospitalizations-in-older-americans-among-fully-vaccinated-govt-data-reveals/
Ontarijo gydytoja, tvirtinusi, kad 80 proc. ER pacientų, su kuriais ji susidūrė su „paslaptingomis“ problemomis, visi buvo dukart skiepyti, buvo priversta atsistatydinti.
https://www.lifesitenews.com/news/ontario-er-doctor-resigns-over-mandatory-vaccines-and-falsehoods/
Tai vyksta visur. Prieš daugelį mėnesių buvome įspėti, kad taip atsitiks. COVID infekcijų, rimtų reakcijų ir mirčių padaugėjimas visiškai sutampa su paskiepytų asmenų padaugėjimu. Šias mirtis ir sužalojimus sukelia pačios vakcinos, o gydytojams ir slaugytojams draudžiama viešai skelbti šį akivaizdų faktą.

Life Site News       2021-10-5 10:57

2021 m. spalio 4 d.

Liliano Francko dokumentinis filmas „TrustWHO“ atskleidžia slaptą įtaką, kuri Pasaulio sveikatos organizacijai, keliančiai pavojų visuomenės sveikatai.
1948 m. įkūrė 61 valstybė narė, kurios įnašai iš pradžių finansavo organizaciją. PSO greitai įsiskverbė į pramonę.

Billas Geitsas yra finansuotojas Nr. 1, remiantis PSO 4,84 mlrd. USD kas dvejus metus, daugiau, nei bet kurios valstybės narės vyriausybė.

Tačiau Billas Geitsas prisideda prie PSO įvairiais būdais, įskaitant Bill & Melinda Gates fondą, taip pat GAVI, kurią įkūrė Geitso fondas bendradarbiaudamas su PSO, Pasaulio banku ir įvairiais skiepų gamintojais.

Nuo 2018 m. Kaupiami Geitso fondo ir GAVI įnašai padarė Geitsą neoficialiu pagrindiniu PSO rėmėju, dar prieš 2020 m. Trump administracijos žingsnį sumažinti paramą organizacijai. „Politico“ rašė apie finansinę įtaką PSO veiklai 2017 m., kuri,  privertė agentūrą išleisti:„... neproporcingai daug lėšų projektams, kurių  Gatesas nori… Nevyriausybinės organizacijos ir akademikai nerimauja dėl jo veiksmų. Kai kurie sveikatos gynėjai baiminasi, kad dėl to, kad Gateso fondo pinigai gaunami iš investicijų į stambų verslą, jie gali tapti Trojos arkliu įmonių interesams ir pakenkti PSO vaidmeniui nustatant standartus ir formuojant sveikatos politiką “.

Geitsas „taip pat nukreipia finansavimą į PSO per SAGE [strateginę patariamąją ekspertų grupę] ir UNICEF bei„ Rotary International “, o jo bendras įnašas siekia daugiau nei 1 milijardą JAV dolerių“,-aiškina Kennedy knygoje ir priduria, kad šios iš mokesčių atskaitytos aukos suteikia Gatesui svorio. ir kontroliuoja tarptautinę sveikatos politiką, „kurią jis iš esmės nukreipia savo farmacijos partnerių pelno labui“.

Kai ji buvo įkurta, PSO galėjo nuspręsti, kaip paskirstyti savo indėlį. Dabar 70% jos biudžeto yra susieta su konkrečiais projektais, šalimis ar regionais, kuriuos diktuoja finansuotojai. Taigi Geico prioritetai yra PSO pagrindas, ir neatsitiktinai jis pasakė apie PSO: „Mūsų prioritetai yra jūsų prioritetai“.

„ „… Vien dėl jo fondo finansinių įnašų Billas Geitsas tapo neoficialiu, nors ir nerinktu, PSO vadovu.

https://www.lifesitenews.com/opinion/new-documentary-on-who-exposes-widespread-corruption-massive-funding-by-bill-gates/

Life Site News       2021-10-5 10:31

2021 m. Spalio 4 d., 11:16 val. EDT
Šią istoriją iš pradžių paskelbė WND naujienų centras

(WND naujienų centras)-COVID-19 kilmės darbo grupė, susijusi su garsiu Didžiosios Britanijos moksliniu žurnalu „The Lancet“, iširo dėl jos ryšio su prieštaringai vertinamu tyrėju, kurio darbą dėl šikšnosparnių koronaviruso finansavo daktaro Anthony Fauci agentūra.
Tyrėjas, Niujorke gyvenantis britų zoologas Peteris Daszakas, vadovavo „Lancet COVID-19“ komisijai, kol birželio mėnesį dėl aiškaus interesų konflikto neatsisakė šio vaidmens. Daszakas buvo vienintelis JAV atstovas Pasaulio sveikatos organizacijos komisijoje, kuri padarė išvadą, kad naujoji koronaviruso pandemija buvo natūralios kilmės. Tačiau vis dar atsiranda įrodymų, kad virusas buvo sukurtas atliekant pavojingus funkcijų gerinimo tyrimus, kuriuos jis padėjo vadovauti Uhano virusologijos institutui Kinijoje.

Dabar Kolumbijos universiteto profesorius Jeffrey Sachsas, dabartinis komisijos pirmininkas, sako, kad komisija yra išformuojama.

„Aš tiesiog nenorėjau darbo grupės, kuri būtų taip aiškiai susijusi su vienu iš pagrindinių visų šios kilmės paieškos klausimų, ty„ EcoHealth Alliance “, - sakė Sachsas„ Wall Street Journal “.

Daszakas yra „EcoHealth Alliance“ įkūrėjas, kuris gavo finansavimą iš Fauci nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto darbui su šikšnosparnių koronavirusu Uhano laboratorijoje. Keletas dabar išformuotos „Lancet“ komisijos narių bendradarbiavo su Daszaku ar jo grupe vykdydami ankstesnius projektus.

Praėjusią savaitę „The Telegraph of London“ pranešė, kad Daszakas iš JAV gynybos pažangių tyrimų projektų agentūros paprašė 14,2 mln. Į pasiūlymą, kurį DARPA atmetė kaip pernelyg rizikingą, buvo įtrauktas stulbinantis projektas, skirtas genetiškai sustiprinti koronavirusus ir nekenkti šikšnosparniams Yunnan mieste, Kinijoje, siekiant sustabdyti naujų virusų „išsiliejimą“ iš šikšnosparnių į žmones.

Dar labiau nerimą kėlė planas genų inžinerijos būdu skiepyti „furino skilimo vietas“ į SARS panašius šikšnosparnių koronavirusus, kad virusai taptų mirtingesni ir labiau perduodami žmonėms.
Mokslininkai nurodo, kad SARS-CoV-2 turi tokią furino skilimo vietą, o tai yra tvirtas įrodymas, kad virusas buvo sukurtas laboratorijoje. Panašių savybių nepastebėta ir kituose į SARS panašiuose koronavirusuose.

Pandemijos pradžioje Daszakas „The Lancet“ paskelbtame laiške, kuriame buvo išdėstytas žiniasklaidos pasakojimas, atmetė laboratorijos nutekėjimo galimybę kaip „sąmokslo teoriją“.

Anksčiau šį mėnesį „The Lancet“ paskelbė 16 mokslininkų laišką, raginantį dar kartą pažvelgti į laboratorijos nutekėjimo teoriją. Mokslininkai teigė, kad „The Lancet“ praėjusiais metais paskelbtas Daszako organizuotas laiškas, kuriame nepaisoma teorijos kaip „sąmokslo“, „slopina plačias mokslo diskusijas, įskaitant mokslo žurnalistus“.

https://www.lifesitenews.com/news/covid-origins-research-group-disbanded-over-ties-to-controversial-fauci-backed-scientist/

Stiklo valytuvas       2021-10-4 16:27

„Juk tikėjomės, kad pradėjus skiepyti sumažės Covid-19 atvejų ir mirčių.“
.
Šio sakinio autorius yra debilas, daunas, idiotas…
Paduok į teismą!
.
Nuo pat (psedo)vakcinų sukūrimo pradžios ir (pseudo)skiepijimo pradžios buvo informacija kad tai priemonė tik ‘iš bėdos’. Neužilgu pasklido oficiali informacija kad Covid-19 vakcinos* nesaugo nuo užsikrėtimo, tik nuo sunkių ir mirtinų formų, todėl vistiek reikalingos kaukės, atstumai ir kitas bla-bla.
Tai kas tikėjosi „stebuklo“ yra nevispročiai.
O kai visas informacinis laukas pritvinkęs feikinės informacijos susimaišo su žmonėms įsisąmonintu žinojimu apie ankstesnių skiepų saugumą*, tada žmonės gyvena apgaulingame saugume. Tai ko tada stebėtis…
.
Covidiniai skiepai sukurti su naujoviška technologija. Apie pažangesnes vakcinas ir ypač vaistus beveik nėra jokių žinių. Užtad Čaplinskas pranešė kad ir kasmetinio gripo vakcinos bus kurianos „sušiktos“ covidinės technologijos būdu, o tai reiškia tik blogesnę ir pavojingesnę vakciną!!! Tokie faktai!
.
Jau ir arkliui aišku kad ta ‘koronė’ yra priemonė baisių sumanymų įgyvendinimui. Tai irgi jau faktas, o STI vynioja į vatą.
.
Mirtingumas. Kokio amžiaus ir su kokios papildomom ligom yra mirusieji laikoma paslaptimi. Kodėl vieni neserga, kiti serga, dar kiti miršta? Šitas rebusas nutylimas, nes naudinga Naujosios Pasaulio Tvarkos kūrėjams. Kaip ir tai kad neskelbiama, kiek laiko virusas išgyvena ant įvairių paviršių?
Ir galiausiai kaukės. Kaukės saugo ar nesaugo, problema kaukėse ar netikusiame jų naudojime (pasitaisant kaukę nešvariom rankom). Kam kaukės reikingos, kad apsisaugoti ar kad neplatintų sergantysis? O kaip su akiniais regėjimui pagerinti, kiek jie veiksmingi?
Kodėl niekas apie tai nekalba?
Ar jus reikia su šake priremti kad pasakytumėte.
Ir toliau tylėkite, tai ne tokių komentarų, ir ne tik komentarų sulauksite.
.
STI yra…

Galimybių       2021-10-4 13:33

pasas yra labai klaidinanti saugumo iliuzija.Ir paradoksas,tačiau virusas dabar tampa pozityviu sąjungininku kovoje prieš Galimybių pasą.Ir iš viso,reikia išmokti sugyventi su gamta,atliekant namų darbus dar iki išeinant į areną tokiems virusas,kurie viso labo gamtos gynybinė pozicija.

ah.ą       2021-10-4 10:51

faktas kaip blynas - kuo daugiau žmonių švirkštais užkrečia tuo daugiau užkrėstų ir sergančių.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.