Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Sveikatos apsaugos politika

Dr. Rimas Jankūnas. Ko vertas Ingridos Šimonytės „tikėjimas mokslu“ žinant deltos statistiką iš Anglijos?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 12 d. 10:22

20     

    

Dr. Rimas Jankūnas. Ko vertas Ingridos Šimonytės „tikėjimas mokslu“ žinant deltos statistiką iš Anglijos?

I. Šimonytė: „Iš keliolikos per rugpjūtį mirusių žmonių tik vienas buvo paskiepytas ir tik viena doze“.

Daugumai turbūt nėra labai svarbu, ar susirgs. Tiek to ir patekimas į ligoninę. Bet va gyventi nori visi. Tai štai: Anglijoje nuo delta atmainos iš viso mirė 253 neskiepyti žmonės ir 402 paskiepyti 2 dozėmis (daugiau skaityti ČIA).

Masinė vakcinacija Anglijoje įvyko anksčiau, delta įsivyravo anksčiau (birželį), todėl manau, kad tik laiko / sąžinės klausimas, kada bus paskelbti panašūs duomenys apie Lietuvą.

Kol kas mūsų Statistikos departamentas tokių neskelbia ir kitiems neduoda net paprašius. Kofaktorių nenagrinėjau – to nedaro ir premjerė su savo ekspertų bei ministerijų valdininkų komandomis ir neribotu priėjimu prie duomenų, pagal kuriuos būtų galima tuos kofaktorius išanalizuoti.

I. Šimonytė: „Jei žmogus nesiskiepija ir dėl to suserga, tai ligos pašalpa nebūtų mokama.“

Klausimas: o kaip tuomet, jei žmogus pasiskiepija ir dėl to suserga, pvz., patiria smegenų venų trombozę, dėl jos tampa invalidu visam gyvenimui ir patenka į slaugos ligoninę?

Nusibodęs priminimas: covid vakcinos registruotos sąlyginai, negavus visų įprastai būtinų duomenų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Negi       2021-08-14 9:18

Negi Lietuvoje neatsiras autoritetingų žmonių, kurie išsireikalautų naujausios einamosios sergančių / hospitalizuotų Lietuvos statistikos pagal vakcinavimą?
Statistikos departamentas skelbia tik vieną apgailėtiną statinį paveikslėlį, kur sudeda sergančius / hospitalizuotus NUO BIRŽELIO 1 DIENOS. Visi mąstantys supranta, kad jame gudriai paslepiamas delta atmainos, kuri Lietuvoje pasirodė vėliau, poveikis.
Lrytas.lt skelbia pokalbį su Santaros gydytoju, kuris sako NEI VIENAS Santaros klinikose hospitalizuotų nebuvo vakcinuotas. Žiūrint į kitų šalių statistiką, peršasi išvada, kad valdžia į Santaros specialiai suvežė TIK NEVAKCINUOTUS.

Džiudi Maikovic (Health Ranger Report)       2021-08-13 13:49

Daktarė Judy Mikovits perspėja, kad skiepai su spygliniais baltymais gali nužudyti 50 milijonų amerikiečių:

https://www.brighteon.com/4e0bdf1b-c0a8-4bd0-b777-ad610fabcea7

Health Ranger Report       2021-08-13 13:41
Health Ranger Report       2021-08-13 13:38

Knygos ,,Inoculated” (Paskiepyti) autorius įspėja, kad mRNR skiepai yra mirtini bandymai, kurių pasekmės nežinomos:

https://www.brighteon.com/9845dce7-d19e-4053-b49f-11bcee593a12

Li Merit (Health Ranger Report)       2021-08-13 13:32

Daktarė Lee Merritt įspėja apie koronaviruso skiepų išsiskyrimą ir perdavimą:
https://www.brighteon.com/2141d545-de69-4795-8749-0c43fe6e3484

Ričardas Flemingas (Health Ranger Report)       2021-08-13 13:30

Mike’o Adamso kalbintas daktaras Richardas Flemingas: skiepai nuo kovido yra biologinis ginklas:

https://www.brighteon.com/1ea82016-5615-4184-a56a-2cd8cec6370b

Al. Vakseriui       2021-08-13 13:27

Kaip mokslininkas mokslininkui - kodėl draudėjai atsisako drausti gyvybę ir sveikatą prieš skiepijantis nuo kovido ?

Vakseris       2021-08-13 6:54

tipiškas propagandisto - manipuliatoriaus triukas. Esmė ta, kad kuo daugiau žmonių imi, tuo tikslesnė statistika. O propagandistas pasiėmė labiausiai patinkančius skaičius (per paskutines 28 dienas). Kodėl neėmė visų atvejų? (pirma lentelės skiltis)??? ar dėl to, kad tie duomenys nepalankūs antivakseriui?

Be to, jeigu korektiškai išvedinėt normalių žmonių ir antivakserių mirtingumą, reikia skelbti ir kitus skaičius: kiek iš viso yra normalių žmonių ir antivakserių Britanijoje, kiek iš jų mirė, tada galima išvedinėt procentus, bus realesni skaičiai, nes kuo bus mažiau antivakserių, tuo mažiau jų tarpe mirusių.

Al. upsui       2021-08-13 0:52

Gal yra kitas būdas patikrinti - pabandyti prieš skiepijantis apsidrausti sveikatą ir gyvybę ? Ir pažiūrėti ar kas nors sutiks bandymus bandomuoju mišiniu drausti ?

ups       2021-08-12 22:51

Atsakant į:
“Jūs paskaitykite ir paskaičiuokite, ką pats parašėte. Be to, nepateikėte jokių įrodymų iš kur paimti duomenys, t. y. nurodomi procentai jūsų komentare. Iš vienos pusės teigiate, kad p. R. Jankūno pateikiama statistika teisinga, iš kitos pusės, jūsų nurodomi procentai visai nekoreliuoja su ta, taip pat ir jūsų nuomone, teisinga statistika. Autorius pakomentavo savo pateikiamą lentelę ir visai korektiškai. Ar tik nebūsite iš tų pasamdytų nuomonės formuotojų/ įtakotukų.”

Mano nurodomi duomenys yra paimti iš p. R. Jankūno pateiktos tos pačios lentelės, netgi iš jo žaliai ir raudonai pažymetų statistikos reikšmių, tiesiog kiekiai padalinti vienas iš kito ir išreikšti procentais. Jeigu atkreipsite dėmesį, autorius nurodo po 3 skirtingus skaičius: mažiau nei 50 metų, daugiau nei 50 ir bendrą abiejų sumą, o savo išvadą remia būtent trečiuoju kiekiu - abiejų suma (“All cases”). Jeigu remsimės tik šia statistika - taip, autoriaus pakomentavo teisingai, tačiau jeigu atskirai analizuosime abi amžiaus grupes, gausime visiškai priešingus rezultatus. Todėl tai ir yra PARADOKSAS (cituoju aprašymą: “Statistikos srityje Simpsono paradoksas parodo, kokios problemos kyla dėl kelių grupių duomenų sujungimo.”).

Visa tai tik parodo, kaip lengva manipuliuoti statistika norint patvirtinti ar paneigti vieną ar kitą teiginį.

> ups       2021-08-12 19:57

Jūs paskaitykite ir paskaičiuokite, ką pats parašėte. Be to, nepateikėte jokių įrodymų iš kur paimti duomenys, t. y. nurodomi procentai jūsų komentare. Iš vienos pusės teigiate, kad p. R. Jankūno pateikiama statistika teisinga, iš kitos pusės, jūsų nurodomi procentai visai nekoreliuoja su ta, taip pat ir jūsų nuomone, teisinga statistika. Autorius pakomentavo savo pateikiamą lentelę ir visai korektiškai. Ar tik nebūsite iš tų pasamdytų nuomonės formuotojų/ įtakotukų.

Eric Clapton kaltina valdžią ir propagandą       2021-08-12 19:39

Pasaulino garso mega žvaigždė, vienas žymiausių muzikantų ir dainininkų, Menininkas iš didžiosios raidės, Ericas Claptonas, gavęs vakciną nuo „ Covid-19 “, išsamiai aprašė savo „pražūtingą“ sveikatos patirtį ir kaltino „propagandą“ dėl to, kad pervertino valdžios patikinimus vakcinos saugumu.

Britų super žurnalui “Rolling Stone”, duotame interviu, E.Claptonas pasidalino savo mintimis apie „Covid-19“ isteriją.
Vasario mėnesį, Claptonas gavo pirmąją iš dviejų „AstraZeneca“ skiepų

„Aš gavau pirmąjį A.Z. ir aš iškart patyriau sunkias reakcijas, kurios truko dešimt dienų.
Galų gale kai aš vos vos aš atsigavau -man buvo pasakyta, kad po dvylikos savaičių bus antroji… “, - sakė Claptonas.

„Maždaug po šešių savaičių man pasiūlė ir patyriau antrą AZ šūvį, tačiau jau šiek tiek daugiau žinodamas apie pavojus.
Nereikia nė sakyti, kad reakcijos buvo pragaištingos - mano rankos ir kojos buvo apšalusios, nutirpusios arba deginamos ir beveik paralyžuotos dvi savaites, bijojau, kad daugiau niekada begrosiu (ir dabar vis dar kenčiu nuo periferinės neuropatijos ir negaliu liautis vartoti vaistų). .)
Tačiau propaganda sakė, kad vakcina yra visiškai saugi visiems ... “

„Aš ir toliau žengiu ptaikaus pasipriešinimo keliu ir stengiuosi pakeisti įvykių eigą. Aš trokštu ramiai gyventi, mylėti savo šeimą, tačiau man sunku tylėti, negalėčiau slėpti to ką dabar žinau“, - rašė Claptonas.

„Pradėjau ieškoti bendraminčių, tada buvau nukreiptas pas Vaną Morrisoną; Jis parašė protesto dainą, joje aš radau ir savo balsą ir, nors dainavau jo žodžius, jie aidėjo mano širdyje “, - rašė Claptonas. „2020 m. įrašiau„ Stand and Deliver “ singlą, kuris dabar skamba kiekviename mano koncerte”.

Menininkas viešu pareiškimu apskundė valdžios veiksmus.
Skundą prižiūrinčios JK vyriausybės įstaigos MHRA atstovas spaudai atsisakė komentuoti E. Claptoną.

ah1       2021-08-12 17:47

o čia kas per nesąmonė cit. “Nusibodęs priminimas: covid vakcinos registruotos sąlyginai, negavus visų įprastai būtinų duomenų.” ?, - gaunasi covid vakcinos registruotos ne “sąlyginai” o neteisėtai, nes negauta visų reikiamų duomenų covid vakcinos registracijai ir turėtų būti ” covid vakcinos registracija neteisįta nes negauta įprastai reikiamų duomenų registracijai” net neabejoju - pradėkim daiktus vadinti savais vardais - tai ne vakcina, tai produktas neatitinkantis vakcinos registracijai keliamus duomenis.
Stabdykit badymus produktais neatitinkančiais vakcinos registracijai būtinus duomenis.

va jums ir " mokslo dovana"       2021-08-12 17:24

manau ateityje apie šią eksperimentinę “mokslo dovaną” bus daugiau siurprizų.

ups       2021-08-12 16:03

Žiūrint į bendrus skaičius, matome jog tikrai daug daugiau mirštančių yra tarp dviem dozėmis paskiepytųjų, negu tarp visiškai neskiepytų - santykinai netgi 5 kartus daugiau iš visų pasigavusių deltą!

Tačiau reiktų žvelgti giliau - išskiriame abi pateiktas amžiaus grupes:
- jaunesni jei 50 metų mirė labai retai, tiek vienų tiek kitų procentas labai mažas ir skirtumas tarp jų yra statistiškai nereikšmingas;
- iš vyresnių nei 50 metų, paskiepytų dviem dozėmis, mirė ~1.8%, tuo tarpu tarp neskiepytų - ~5.9%, taigi netgi daugiau nei 3 kartus dažniau.

Matome, kad rezultatai yra priešingi nei lyginant abi amžiaus grupes kartu - tai yra garsusis Simpsono paradoksas statistikos moksle.

Ponas Rimas arba visiškai nesigaudo statistikos moksle, arba bando įbrukti savo “tiesas” ištrauktais iš konteksto skaičiais (ir taip beveik kiekviename jo straipsnyje) skaitytojams, kurie patiki kiekvienu žodžiu. Bet kuriuo atveju padaryta žala kainuos Lietuvių gyvybes, kurie perskaitę tokias “analizes” skleis išsakytas “tiesas” kitiems, taip dar padidindami nesiskiepijančiųjų gretas, kurios, kaip iš tikrųjų matome iš pateiktų skaičių, mirs apie 3 kartus dažniau nei pasiskiepijusieji.

kaip valdžia kruša protus       2021-08-12 14:57

Naujas PIŠ režimo išmislas:
Pasiskiepijusiems valdiškų įstaigų darbuotojams, (pvz mokytojams) liepta savo feizbukinių profilių nuotraukas papuošti propagandiniais, unifikuotais pagal trafaretą užrašais:
“Aš pasiskiepijau”
“Aš tikiu mokslu”.
Šią savaitę feizbukai tiesiog sumirguliavo šita tryda kaip sausį nezabūdkės.
Kad atrodytų dar “pažangiau”, tie švab-globalistams pataikaujantys lozungėliai parašyti ankglų kalba.
Galėtų būti lietuviškai parašyta -
“Aš skiepyta avis, aš romytas avinas, aš tikiu feikine propaganda, aš neturiu smegenų” et cet.

Skelbia kas dieną        2021-08-12 12:24

Lietuvoje statistiką,tik nutyli,kiek serga paskiepytų.

Nekeista       2021-08-12 11:50

kad duomenys, kurie kitose šalyse skelbiami laisvai apie susirgusius/mirusius vakcinuotus ir nevakcinuotus žmones pas mus slepiami kaip didžiausia paslaptis. Nekeista todėl, kad meluojama per akis, leidžiama tik viena nuomonė - tai kas vyksta labai panašu į fašizmą.

Vaikystėje rinkdavome       2021-08-12 11:24

Kvailių Karalių. Turinčiam išsipirkti fantą buvo liepiama žiūrėti pro kailinių rankovę ir suskaičiuoti žvaigždes. Tuo tarpu kas nors pro tą rankovę žiūrinčiam šliūkštelėdavo į akis puodelį vandens. Taip pašventintas ir būdavo Kvailių Karalius.
Dabar pasaulio galingieji surenka kur kas daugiau Kvailių Karalių, negu protingųjų. Juk žmonės skiepijasi net ir nenorėdami. Tai kas jie tokie?

ah1       2021-08-12 10:42

ko vertas? ogi beprotybės titulo.
o kas jei karonbaubis - testas robotams išryškinti ir robotus išjungi marmaliavimo marmalu būdu?

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.