Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 18 d. 11:28

27     

    

Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad skiepai mažina Covid-19 atvejų skaičių, bet pažiūrėjus į realaus gyvenimo duomenis to nesimato.

Europoje daugiausia paskiepyta Maltoje (85 %), Islandijoje (78 %), JK (68 %), Nyderlanduose (67 %), Belgijoje (66 %), Danijoje (65 %), Suomijoje (63 %), Portugalijoje (62 %) ir Ispanijoje (61 %). Kipre, beje, 55 % (Pasaulio vidurkis – 25 %).

Tuo tarpu Covid-19 atvejų Europoje daugiausia Kipre (1080), JK (515), Nyderlanduose (490), Ispanijoje (439), Maltoje (295) ir Portugalijoje (288) (nurodyti paskutinių 7 dienų vidurkiai milijonui gyventojų per parą (šaltinis – ČIA).

NEĮTIKĖTINA – VISOS ŠALYS, KURIOSE COVID-19 DAUGIAUSIA, TAIP PAT YRA GERIAUSIAI SUSKIEPYTŲ SĄRAŠE!

Be abejo, kalti tie, kurie nesiskiepija.

Mirčių, hospitalizavimų duomenys vėluoja, o labai smalsu kaip jie atrodys.

Tikiuosi, kad skiepų Rumunijoje ir Bulgarijoje liks nedaug ir neprarasime kontrolinės grupės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stiklo valytuvui       2021-07-21 10:38

labai emocingai rašote apie lavonų krūvas Italijoje. Gal kartais išsaugojote nuorodą į super-buper baisų koroninį video filmuką, kur sunkvežimyje, prikrautame juodų “lavonmaišių” vienas “lavonas” pertraukėlėje tarp video operatoriaus dublių atsidaręs maišą...rūko?

Stiklo valytuvas       2021-07-20 10:16

—-
Kitas pavyzdys Baltarusija. Masiniai susibūrimai protestuojant. Itališku efektu net nekvepia, nors klimatas vasarą panašus Italijos klimatą pavasarį. Mįslių mįslė, ar tiesiog niekas „neužvežė“ Covid-19 D. Jeigu būtų Covid-19 D paskleistas tarp dryžuotų europietiškų vertybių nešėjų, tai būtų šūvis sau į koją. O taip pat, kur garantija, kad minioje nebuvo išplatintas lengvesnės formos virusas kaip vakcina. (Pasaulinė vakcinavimo nuo Covid-19 politika, mažai ką bendro turi su realia kova prieš koronavirusą).
Lietuvoje tas mirtinas Covid-19 D neišito dėl įvarytos baimės, griežtoko karantino IR apdairaus saugumo, kad kartais per tuo metu nesančią valstybinę sieną nenukeliautų į Baltarusiją...
Lietuviai su kaukėm, latviai be kaukių, sergamumas panašus. Estai laikosi puikiai, ir nei iš sio nei išto, situacija pasikeičia. Kas galėtų paneigti kad, tada ten „neužvežė“ Covid-19 D ir Covid-19 C.
.
Kai nagrinėjant kovidinę raizgalynę įtraukiami keturi Covid-19 tipai, daug kas stojasi į ‘savas vietas’. Jokiu būdu netvirtinu, kad tai tiesa, bet tvirtai laikausi kad tai labai tikėtina.
.
Yra tokia tarnyba gaudanti valkataujančius šunis ir kates.
Yra ženklų, kad „nepasiskiepijusius“ nuo Covid-19 gaudys gatvės viduryje ir čia pat vietoje „nukenksmins“.
Pasaulinė revoliucija įsibėgėja, kol gojai saulėje šildo bambas.
.
P.S. Štai kaip reikia nagrinėtį koroninę situaciją, o ne pilstyti iš tuščio į kiaurą dr. Jankūnai.

Stiklo valytuvas       2021-07-20 10:08

Prisimenate reklaminį epizodą ‘trys viename’ (3 in 1).
O kaip su hepatitu a, hepatitu b ir hepatitu c.
.
Covid-19 A.
Covid-19 B.
Covid-19 C.
Covid-19 D.
.
Testai Covid-19. Prieš metus buvo tokia žinia, kad pasaulyje jau arti 200 tipų. Paskui pradėjo aiškėti kad dalis tų testų per jautrūs, ir todėl…
.
Covid-19 A. Vadinamas ‘besimptomiu’, nes beveik visais atvejais nėra jokių simptomų. Tik labai retais atvejais vos pastebimi simtomai. Virusas lengvai plinta ir pasižymi sezoniškumu. Atpažįsta visi covidiniai testai!
Covid-19 B. Susirgimas praeina lengva forma. Tik prie kitų negalavimų gali pasireikšti sunkesne forma. Virusas lengvai plinta ir pasižymi sezoniškumu. Atpažįsta visi covidiniai testai.
Covid-19 C. Susirgimui budinga sunki forma. Prie kitų negalavimų galimi mities atvejai. Viruso plitimas neapibrėžtas* bet pasižymi sezoniškumu. Atpažįsta visi covidiniai testai.
Covid-19 D. Susirgimas 99,9% baigiasi mirtimi. Tik labai retais atvejais ir su pakenkimais pavyksta išgyventi. Virusas SUNKIAI plinta, todėl sezoniškumo faktorius neaktualus. Aplinkoje išgyvena vos kelias, gal keliolika valandų. Atpažįsta visi covidiniai testai.
.
Sakysite, kliedesiai, sąmokslo teorija… Aš manau kad tokia versija (hipotezė) yra pagrįsta, ir yra verta rimto dėmesio.
.
Prisiminkime 1,5 metų senumo įvykius Kinijoje, Italijoje (Ispanijoje, JAV). Sukrečiantys vaizdai iš Italijos!!! Lavonų krūvos! Rusija siunčia spec. pagalbą... Ir vos ne staiga viskas atlėgsta!? Nauja Covid-19 mutacija iš PAR Lietuvą pasiekė per dvi savaites, o tas naujametis itališkas variantas liko pietinėje Italijoje. Na, dar ‘sugebėjo’ nukakti į Ispaniją. O štai Baltarusijos niekaip nepadiekė! O dabar plyšaukit apie karantiną, kaukes ir panašų bla-bla. Ką, negi jau pamiršote kiek ir kokių klausimų virė prieš metus?! Vienas iš jų, kodėl karšto klimato valstybėse virusas plinta… Reiškia virusas nepavaldus sezoniškumui. Visi sunerimę, tiksliau SUNERAMINTI. Visuotinė sumaištis ir pasimetimas…
Dar viena keistenybė. Dabartiniai juodukai iš Afrikos Lietuvoje jokių pavojų, net mažiausių rūpesčių šiuo atžvilgiu nekelia.
Kažkoks MISTINIS viruso plitimas.
.
Vis labiau, vis aiškiau kad Covid-19 realus virusas (!) naudojamas kaip prievartos įrankis, mechanizmas, priemonė.
.
Panagrinėkime keleta konkrečių pavyzdžių.
Hibridiniame kare prieš žmoniją naudojama įbauginimo, PAGRĮSTO įbauginimo priemonė Covid-19. Dėl efekto tvirtumo Italija „miršta“. Ar tai nepanašu į Covid-19 D. Specialus ‘kurjeris’ Covid-19 D paplatino Italijoje. Italai, pasiglebeščiuoti mėgstanti tauta. Šio viruso tipui (ne mutacijai!) plisti įdealios sąlygos. Super griežtas karantinas puikiai padeda (šio tipo viruso išgyvenamumas aplinkoje labai trumpas), ir tuo pačiu pasiunčiama žinią visam pasauliui - išsigelbėjimas labai griežtame karantine! Tai akivaizdu! Covidiniai ‘testai’ puikiai patvirtina ir papildo pasaulinę dramą. Covidinio testavimo grandinėse nereikia nieko papirkinėti, įtakoti, kontroliuoti. Viskas vyksta puikiai, kaip šveicariško laikrodžio mechanizme. Svarbiausia, išlakyti paslaptį, kad Covid-19 turi keturis (o gal ir daugiau) tipus.
Mirtinas virusas (Covid-19 D) kitose valstybėse neveikia nes žmonės taip nesiglebeščiuoja kaip italai, o po įbauginimo besilaikydami atatinkamo atstumo visai užkerta kelią šio mirtino tipo viruso plitimui. Bet kiti viruso tipai plinta ir testai tai rodo, nors mirtingumas žemas ir tai tik su ‘pritempimais’.
Kodėl miglotai tylima apie viruso išgyvenamumą ir užkrečiamumą nuo įvairių paviršių. Gal kad nepaaiškėtų tai, apie ka čia dėstau.
Kitas faktas. Ar tikrai ligos sunkumas priklauso vien nuo to, kiek užkrato pateko į organizmą, amžiaus, lyties, kitų negalavimų. Juk yra pavyzdžių kad pasveiksta garbaus amžiaus senoliai…
Ir dar, jeigu du žmonės vienoje šeimoje serga skirtingo sunkumo korona, tai nereiškia kad jiedu galėjo užsikrėst vienas nuo kito, bet gali būti kad užsikrėtė skirtingais Covid-19 tipais. O jeigu dar įvertinsime ir skirtingą užsikrėtimo laiką su skirtingu tipu, tai gali veikti ir kaip skiepas nuo agresyvesnės formos.
—-
Kitas pavyzdys Baltarusija.

elfe        2021-07-19 16:46

What is the truth behind the “Great Reset” in the post-truth, post-covid age?

https://www.bbc.com/news/blogs-trending-57532368

ah1       2021-07-19 15:16

o nauda tokia :
IŠ VISO 806,9 mlrd. EUR
https://ec.europa.eu/info/strategy/recovery-plan-europe_lt
„Ilgalaikio ES biudžeto ir priemonės „Next Generation EU“ finansavimas“
Skolinimasis ekonomikos gaivinimui finansuoti”...  “IŠ VISO 806,9 mlrd. EUR”

....“Siekdama finansuoti priemonę „Next Generation EU“, Europos Komisija Europos Sąjungos vardu skolinsis lėšų rinkose palankesnėmis sąlygomis, nei tai galėtų padaryti daugelis valstybių narių, ir tas sumas po to perskirstys.” Taigi IŠ VISO 806,9 mlrd. EUR paskola. O paskolas reiks atiduoti ir atiduosite JūS.O kad Jūs atiduotumėte bus Jums didinami mokesčiai, o kai nepajėgsit mokėt kreditoriai atims JŪSŲ turtą. Ką žadėjo Nausėda - didinti mokesčius? Ką žadėjo Radžvilas- didinti mokesčius?  Nepastebėjot - segi “Puikaus atstatymo” ženklelius?

Pasvarstymui       2021-07-19 13:11

Kasdieniniuose pranešimuose rašoma taip: “Galimai imunitetą turinčių asmenų dalis”. Kas nori sužinoti ne “galimai”, bet “tikrai” - daro antikūnių testą. Vienas iš tokių, tikrų, testų kainuoja nuo 23 Eur (patikrinta).
Dar, iš “skaičių dainos”: (a) 2019-05-26 d. Respublikos Prezidento (II turas) “rinkimuose dalyvavo - 1.342.094…” ir (b) 2021-07-17 d. “Iš viso vakcinuota gyventojų (bent viena skiepo doze)” - 1.304.043.
Panašūs dydžiai, tiesa? Taip matosi vieta prielaidai, jog visi drausmingi, į rinkimus vaikštantys, valdžia pasitikintys jau yra paskepyti. Liko kas? Tie kiti, kuriuos “vatnikais”, “plokščiažemiais”, “blerbiais”, “maršininkais”, “sermėgiais” ir taip toliau vis išvadina…
Tai iš kur rastis to milijono iš “Kitos Lietuvos” pasitikėjimui tais, kurie visaip ant jųjų “varo”, tiesa? :(

Įdomu       2021-07-19 11:20

Informacijos trūksta ir matyt ne atsitiktinai. Iš pateiktų skaičių galima galvoti, kad atsisakius karantino padidėjo atvejų skaičius ir tarp nepasikiepijusių, bet tada, kur gyvulių bandos imunitetas, kai paskiepytų gyvulių daugiau, kaip 70 proc. Įdomu būtų sužinoti atvejų sunkumą. Kas lengviau išgyvena naujas atmainas - paskiepyti ar persirgę, o gal net nesirgę už paskiepytus.

svarstymai       2021-07-19 7:17

Laboratorijoje tupi dvi pelės. -Tu skiepysiesi? -klausia viena. -Net nežinau…Juk dar eksperimentai su žmonėmis nebaigti.

stasys       2021-07-19 6:18

Gera nuorodą , vienok statistika nieko nerodo be detalios analizės duomenų . Susieti skiepa ir atvejus dar anksti .

Al.       2021-07-18 20:04

Jokių vakcinų nėra. Tik skiepai. Daktaras parodė, kad pirmas jo sakinys yra neteisingas. Galėjo paimt į kabutes. Valytuvas iš esmės teisus, tik nereikia taip draskytis. Troliai loja, karavanas eina.

>pandemijos grimasoms       2021-07-18 18:34

žiūrkit, kad tik neturėtumėt slapstytis nuo oraus gyvenimo ištroškusių arabijos ir afrikos skėrių. pamiršit ir vakcinas ir kaukes smile

Pandemijos grimasos       2021-07-18 17:30

2020 metais slapstėmės nuo koronaviruso. 2021 metais esame priversti slapstytis nuo vakcinų. 2022 metais slapstysimės nuo paskiepytų, nes tik jie bus užkrato platintojai?

Svajotojui 2       2021-07-18 17:17

Veryga pernai tvirtino kad negali uždaryti sienų, nors su Latvija kažin kas panašaus buvo. Dabar paaiškėjo, ačiū Lukašenkai, kad 500 km. siena be sienos.
Kas dar turi paaiškėti kad tauta praregėtų?!!!!!!!!!

Svajotojui       2021-07-18 17:13

Tu nesvajotojas, tu visiškas daunas. (Čia draugiškas pašiepimas).
Negi dar nesupratai kad tai poveikio priemonė, įrankis globalistų rankose. Ir visi padorūs ir teisingi tavo pasvarstymai absoliučiai prieštarauja jų tikslas ir metodams. Taip kad, mąstyk iš naujo.

svajotojas       2021-07-18 17:02

O ar negalėtu būti taip.Jokių karantinų ir ribojimų, žmonėms viskas aiškinama nuodugniai apie virusą ir apie skiepus, jokios prievartos. žmonės GYDOMI vaistais nuo covido, skiepijimas tik savanoriškas. Ar aš per daug drąsiai svajoju?

Raimundas tam Pritariu       2021-07-18 16:53

Aš taip pat pritariu, kad kaukė yra vergo žymuo.

Pritariu 13:38       2021-07-18 16:18

Daugiau sirgo ten kur buvo dėvimos kaukės, buvo tokia nuomonė. Žmonės elgiasi neatsakingai, nemokšiskai, tai yra su nešvariom rankom vis pasitaisinėja kaukę... Tokių vaizdų, kur pasitaisinėja kaukę, pina gatvė, pilna per tv. Tokie veiksmai palengvina viruso plitimui. O kur dar vienos kaukių dėvėjimas po kelias savaites ir ilgiau. Kur kaukių laikymas…
Varge ar tas kreivas skiepas ką pagelbsti, bet suteikdamas apgaulingą saugumo jausmą ypač pagyvenusiems, ir mažiau išsilavinusiems, daro meškos paslaugą plandemijos vykdytojams.
Kaip bebūtų, šį ar kitą rudenį, bus arba arba.

ah1       2021-07-18 15:56

ką reiškia, ką reiškia? ogi tiesioginę proporciją - kuo daugiau “vakcinuoja” tuo daugiau serga.

Žodžio laisvė...       2021-07-18 15:49

Ar visi tiki Dievu ar netiki,ar visi vakcinuosis ar nesivakcinuos,į mūsų visų duris
vieną dieną pasibels giltinė.Esame visi mirtingi.Todėl neverta galvoti apie mirtį.
Ir tapti biznierių auka neverta.Reikia turėti savo tvirtą nuomonę ir nepasiduoti
įtaigai.Ir reikia neužmiršti,kad pasaulyje yra daug melagių,aferistų ir apsimetėlių.
Kiekvienam tokiam neverta tikėti jo gundymams ir mokėti suprasti kur yra melas.Turėkit savo tvirtą nusistatymą ir nekreipkit dėmesio į visokius gazdinimus.

Vėmalui 14:44       2021-07-18 15:23

Žiūrėk, jau ir vėmalų mylėtojų komanda buriasi (laikas +2).

Vėmalui 14:44       2021-07-18 15:20

Vėmale išmok skaityti, o paskui taikyk į raštingus.
1. Kai pateikiami „iškramtyti“ duomenys (12:54), tai visas tekstas bebeik nulinės vertės.
2. Jei purkštauji apie „atsakingą elgesį“ lietuviams, tai nepraleisk ir „kiniškos disciplinos“ taikomos karinių normų Kinijai. Jei vieno neskiri nuo kito, tai kieno čia problema, a?!
3. Esi parazitas, gebantis drumsti vandenį...
4. Ne aš tave, tu mane užsipuolei paniekinančiu „skrandžio valytuvu“, nedap.. šliuže.
5. Tokiems brūdams neverta skirti dėmesio, bet atsakau ne tiek tau menkysta, o tam kad kiti žinotų ir nemanytų kad negebu „riebiai pavaryti“.
6. Nepatiko žymių žmonių mintys apie statistika, ar tik ieškai preteksto užsipulti, nes atkakliai kalu apie Frankfurto mokyklą. Štai kokia tavo veislinė kilmė...
.
Belieka padidžiaugti „puikia diskusija“.

skrandžio valytuvui       2021-07-18 14:44

valytuve, kinijoje buvai? Koks dar “atsakingas elgesys”, ką tu čia kliedi? Ten totali komunistinė visa ko kontrolė. Tame tarpe statistinių duomenų. Tu dar stalininę “statistiką” pacituok.

Stiklo valytuvas > 12:54       2021-07-18 13:38

O kiek Kinijoje „paskiepyta“ procentais?
Gal visgi REIKALAS ne paskiepijime, o atsakingame elgesyje.
Lietuvis „pasiskiepijo“ su birzgalu ir jis LAISVAS, o kinas laikosi disciplinos! Kodėl apie tai „daktarai“ tyli?!

Stiklo valytuvas       2021-07-18 13:31

Statistika
Markas Tvenas:
„Yra trys melo rūšys: melas, įžulus melas, ir yra statistika“.
Vinstonas Čerčilis:
„Aš tikiu tik ta statistika, kurią pats suklastojau“.
.
Tema, suprantama aktuali. Bet kaip pateikta informacija.
„Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad skiepai mažina Covid-19 atvejų skaičių...“ SKIEPAI nuo Covid-19?!! Kur?!! Šitą įžulų MELĄ platina tiesos.lt. Dar vienas daktaras Rimas Jankūnas. Ei, kokios srities tu daktaras?! VBS (vienos bobos agentūra) daug patikimesnė! Kodėl tas genetinis birzgalas vadinamas skiepais?! Ar tik todėl, kad tai byloja ant buteliuko užklijuotas lapelis. Skiepai turi saugoti, ne 100%, o bent 95-99%. O ką sako „specialistai“: „apsaugos nuo sunkių susirgimo formų... nešioti kaukes, plauti rankas, nesibūriuoti, nelankyti tėvų... “.
Kai ištisas melas nuo pat pradžios, melas 1,5 metų, melas supintas su kitais melais…, ko verti tokie primityvūs „atradimai“. Verčiau išdėstytum, kiek tas virusas išgyvena, lieka gyvybingas - potencialiai pavojingas ant įvairių paviršių... Juk kol tokie daktarai negauna su šlapia mazgote, tol nesusiprotėja.
.
Tiesos ‘mylėtojai’.
Ir kam jums kažkokia, dar viena radio stotis, ar koks informacinis kanalas, jeigu skleidžiamas toks pat marazmas.
Iš tikro, problema ne žyduose (chazaruose), ne globalistuose ir ne žmonių masės bukume, o tokiuose rašeivose maitinančiuose minią ‘apgraužtais kaulais’. Pseudodemokratija išlaisvino tokias pilkas vidutinybes, kurios nebetelpa savo tuštybės rėmuose.
Ko norėti iš minios, jeigu ji maitinama tokiu skystimėliu.
Tiksliau, kas ir kodėl šitaip programuoja tautą?!

Kaži ar anti...?       2021-07-18 13:02

Žmogus, kuris bijo, t.y. tiki, kad susirgs, eina skiepytis, bet tas, kuris netiki, kad susirgs - neina skiepytis. Faktas toks, kad tas, kuris bijo - pats pritraukia ligą, nelaimę ir t.t., juk yra pasakyta, ko tikiesi, tą ir gausi. Arba - “su kuo pritapsi, tuo ir pats tapsi”. Baimė valdo žmogų, seniai įrodyta, kad žmogus ryte patikėjęs, kad vakare numirs, tai taip ir nutinka. Tam reikalingas mums Dievas, kuriuo tikint niekada nieko blogo neatsitiks, nes mintis sukasi apie Jo globą, apsaugą ir meilę. Kam reikalinga išpažintis? Juk vėl dėl mūsų paties labo, kad išvalytume tas blogas mintis iš savęs ir jos mus be laiko nesusargdintų infarktu, psich. ligomis ir t.t. Tik taip mes galime apsivalyti nuo visokio šlamšto, kuris kaupiasi ne tik širdyje, bet kepenyse, inkstuose kraujagyslėse ir kt. Būtina palaikyti dvasinę švarą.

https://ourworldindata.org/covid-vaccinations       2021-07-18 12:54

Lietuvoje 25,98 susirgimai milijonui gyventojų. (11,7 % pilnai paskiepytų, 36,19 % bent kartą. Iš viso - 47,90 % paskiepytų)
Kinijoje - 0,02 susirgimai milijonui gyventojų.

tiek       2021-07-18 12:35

antivakserinė propaganda - laaabai jau bjaurus reikalas.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.