Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Intelektualų vaidmuo

Dr. Nida Vasiliauskaitė. Apie tikėjimą mokslu

Tiesos.lt siūlo   2021 m. spalio 4 d. 14:25

106     

    

Dr. Nida Vasiliauskaitė. Apie tikėjimą mokslu

laikmetis.lt

Vaikystėje galvojau, kad mokslininkas – ne tik specifinę sritį tyrinėjantis ir todėl apie ją daugiau nei kiti žinantis žmogus, bet ir išskirtinai protingas: įžvalgus, pastabus, turįs puikią atmintį, mąstantis nuosekliai, preciziškai tiksliai, taip išskirtinai kokybiškai, jog vidutiniam piliečiui nepasiekiama; o humanitaras dar ir rašymo talentą, bent nedidelį, privalo turėti.

Kitaip tariant, galvojau, kad mokslininku gali tapti ne bet kas, o tik išskirtiniai, labai gabūs, pažinimo aistra degantys individai, kuriuos labiau už viską motyvuoja troškimas išsiaiškinti ir suprasti – jei reikės, pamirš valgyti ir gerti (kaip Mikelandželas, tapęs, nenulipdamas nuo pastolių, tol, kol, pasak legendos, prie padų priaugo puskojinės).

Jau pirmame kurse gyvas susidūrimas su konkrečiais mokslininkais truputį aplamdė šį mano naivumą, bet kurį laiką jį tebepuoselėjau – šiaip ar taip, net kartais ir sugebėdami nesuvokti paprasto klausimo ar argumento, jie tikrai nusimanė apie įdomius, man naujus dalykus. Gerbiau jeigu ne asmenis, tai instituciją: Mokslas, Universitetas! Maža ką – visi juk paslysta…

Artėjant diplomo gavimui, mačiau, kaip jie gaunami. Praktiškai – jokio skirtumo, parašysi puikų įdirbį ir analitines kompetencijas demonstruojantį darbą, ar „vandens“ sklidiną, neapginamą bakalaurinio formos kažką – diplomas bus. Na, nebent neatvyktum ar to kažko nepristatytum. Ir tai dabar vadinama aukštuoju išsilavinimu, kuriuo likusį gyvenimą taip didžiuojamasi? – ironiškai klausiau savęs su diplomu rankose (aš žinau, kad žinau, ir moku mažai, o kiti mano kurse – visi! – gerokai mažiau už mane). Bet čia juk tik bakalaurinis, tik pirmoji, kukli pakopa, toliau taip veikiausiai nebus?

Buvo. Tiksliai taip. Stropiai skaičiau būsimų kolegų pranešimus konferencijose, straipsnius akademiniuose žurnaluose, apgintas disertacijas prieš ginantis savąją – ir negalėjau patikėti: kaip?! Mano dėstytojai, profesoriai, kai kurie visai šauniai atrodę per paskaitas… Disertacija, mokslo darbas, pelnąs mokslinį laipsnį – įrodymas mokėjimo analizuoti, adekvačiai apibendrinti, deramai interpretuoti, daryti pagrįstas, apginamas išvadas?

Deja… „Ginamos netgi prastos disertacijos“, kaip sakė vienas profesorius, o jums, pašaliečiai, tikrai geriau nežinoti, kokio blogumo daiktas yra „prasta disertacija“. Ginamos, reiškia, apginamos. Na, nebent kils kokių techninių, politinių arba asmeninių kliūčių. O apsigynus tą pat valandą kuklutis baikštus sutvėrimas bemaž fiziškai padidėja, apauga orumo taukais ir ima pamokomai dudenti pasilikusiems žemesnėje akademinės hierarchijos pakopoje, kurie dar vakar jį nemokamai guodė, drąsino ir konsultavo: Žinai, kas aš?? Daktaras! Docentas! Profesorius!

Ne, čia – anaiptol ne vien Lietuvos ar „posovietinės erdvės“ bėda; mačiau ne vieną aukščiausio tarptautinio prestižo žurnale ar leidykloje pasirodžiusi tekstą, kurio tituluotas autorius nesugeba adekvačiai suprasti ir referuoti aptariamos teorijos, o kritikuoja savo paties susikurtą šmėklą. Girdėjau ne vieną Kembridžo paskaitą, kai daug žadantis įvadas taip niekur, po valandos pastangų, ir neatveda, žadėta išnagrinėti tema neišnagrinėjama, o išvados trivialios arba kabo ore.

Ne, nesakau, kad akademijoje viskas taip: yra ir puikių, adekvačių, išties aukštos kompetencijos mokslininkų bei tekstų, tačiau jie skendi jūroje makulatūros, veiklos imitavimo ir joje tarpstančių rašlių vidutinybių. Visi, kas negebėtų suktis ir išlikti versle, piešti, groti arba rašyti taip, kad atsirastų norinčių mokėti pinigus, bet kilo iš šeimos, kurioje niekas nedirbs „juodo darbo“ – visi, kuriems tereikia padorios sinekūros ir socialinio „kultūringo žmogaus“ statuso – visi jie ir kiekvienas šiandien gali nesunkiai tapti ir tampa mokslininku; jei bus praktiškai nuovokus – netrukus ir profesoriumi.

Vidutiniškumas, intelektinis tingumas, ribotumas ir negabumas šansus labai smarkiai didina: tokie nejaus gėdos, kaltės ir absurdo; nekels bereikalingų klausimų, nesigundys demaskuoti niekdarių kolegų ir bus nepaprastai patenkinti šitokia socialine sėkme. Jie tiki mokslu – t. y. nejudinama, visomis išgalėmis gintina politine vieta, kuri būtent jiems, tokiems, delegavo garbingą „protingiausiųjų luomo“ funkciją. Be prievolės tapti išties protingais.

Mokslas jų rankose – botagas, kuriuo galima autoritetingai užkirsti per nugarą „tamsuoliui“ (net ir kolegai mokslininkui, jeigu jis mokslininku tapo ne maldaudamas ašaringo spanielio žvilgsniu: „Žinau, nieko nesugebu, bet galiu būti naudingas – labai jus gerbiu, visada pritarsiu, net po mirties garbinsiu, prašau…“). Nutildyti bet ką: aš mokslininkas, o tu kas?! Irgi mokslininkas? Ne tos srities! Tos? Tai tik tu vienas toks. Sakai, dar penki? Tai tik penki. Sakai, ir Nobelio premijos laureatas? Tik vienas laureatas, ir jau senas!

Taip atsiranda TV ekspertų valdžia ir „mokslu grįsta politika“. Bakalaurai – išsilavinę žmonės, nori tik mokslu grįstos politikos, remia kiekvieną mokslu grįstą politiką, todėl, šiam pamerkus, kartoja: „Vakcinų saugumas moksliškai įrodytas – tu ką, mokslu netiki?“ Mat patys tik tiki, užuot supratę. Kažkuo, kas jų galvose užpildo tuščią autoriteto langelį „Paklusk“, paantrašte „Mokslas“.

Kad būtų aiškiau, palikime vakcinas ramybėje: bendresnis teiginys „X saugumas moksliškai įrodytas“ liudija stoką elementaraus supratimo, kas realiai yra „mokslinis įrodymas“ ir kaip konkrečiai empirinis mokslas veikia. Todėl, kad: saugumas (to ar kito dalyko) ne tik faktiškai nėra įrodytas, bet negali būti įrodytas ir niekada neįrodinėjamas.

Tariama, kad preparatas x yra patikimas/saugus/naudotinas, jei, deramai atlikus tyrimus, nepasitvirtina statistiškai reikšmingos koreliacijos tarp preparato poveikio ir nepageidaujamų reiškinių. Tai – visai kas kita, nei „saugumo įrodymas“: tik parodymas, kad būgštauti pagrindo, esamais duomenimis, lyg ir nėra; kitaip tariant, kad neįrodytas nesaugumas. Ir taip toliau, ir panašiai, kiekviename tikėtojų mokslu žingsnyje.

Tikėjimas mokslu – nei mokslas, nei tikėjimas, tik prietaras, religinio tikėjimo substitutas ir karikatūra: ne ta prasme, kuria sakoma, jog „ateistas irgi tiki“ (mokslininkas – nebūtinai ateistas), o kaip aklas baikštus rutiniškas paklusnumas nesuvokiamam ir neinterpeliuojamam autoritetui, kuris – autoritetas, nes autoritetas: nes taip liepia protingesni ir turintys galią, nes socialiai neleistina jam nepasmilkyti.

Ir mobingas: grupinio pranašumo steigimas nesmilkančių „tamsuolių“ atžvilgiu, kurie – tamsuoliai tik todėl, kad mes ir mūsų autoritetas, mūsų klasės pats didžiausias patyčių pitbulis, taip sako. Įkąs, jei neklausysi.

laikmetis.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

cia Nida labai tikslais apibudino       2021-10-8 18:09

konservu bakalaurus-ministerius.

stasys       2021-10-7 8:14

stasiui 2021-10-6 19:57 .. nieko . Tas asmuo dorai nėra visuomenei žinomas , todėl po kaklu galį nešioti bet ką šiandiena, o rytoj žiurėk gal net medaliona su Skvernelio portretu . Daug kalbama apie jos nauja partija , nors realiai nėra aišku kokiais pilietiniais resursais bus pasinaudota ? Gal kaip visada , mirusių dušiu ‘bazėmis’? kada kokia sena iš stalčiaus paimta partija paverčiama nauju politiniu dariniu . Aš senamadiškas ir tie skambiu žodžiu fanfarai kaip tyčia pas mane išfiltruojami ausyse priaugusiais plaukų ‘miškeliais’ , matyt todėl nuo tos asmenybės aš ir nespirgu. Siūlau visiems imti galvoti , pačiupinėjant realybe ..Politika, tai akių dumimas tam kad paslėpti realybe .

ah.ą       2021-10-6 22:19

jei tikiu vadinasi nemastau, jei tikiu kažkuom vadinasi nusimu atsakomybę nuo savęs, jei nusimu atsakomybę nuo savęs vadinasi nesu žmogus, jei nesu žmogus vadinasi esu robotas veikiantis pagal programas.

stasiui       2021-10-6 19:57

Apie kabališką žvaigždę po Nidos smakru.
https://www.laikmetis.lt/dr-nida-vasiliauskaite-apie-tikejima-mokslu/

stasys       2021-10-6 17:58

stasy 2021-10-6 10:29 .. Nelabai nutuokiu apie ka Tamsta čia ?

Kis       2021-10-6 13:36

nesenai per seimo posedi,kada atejo mokslas ir zmones su makaulese pilnomis smegenu,is sales dave chodu valdantieji issigande ,kad bus kastruojami mokslininku,o saleje beje liko opozija,kuri gyvena,myli ir nori kartu zingsniuoti su mokslu.Mano pancius tikejimo ir ne galutinai nukirto,tad net palengvejo del mano priimamu sprendimu.Aciu mokslui ir zmonems ispazistantiems jaja.

stasy       2021-10-6 10:29

Geriau paaiškink Foto „atradimą“.

stasys       2021-10-6 9:27

Labas rytas , po atstogu . Tos kelios dienos be Tiesos.lt buvo išties prasmingos. Nustebino autorė savo str., kaip iš tokio bereikšmio str. galima tiek ‘kakos’ komentaruose prispausti ? Ta reiškini dar teks rimtai apsvarstyti ..Kol kas lieku prie minties, jog neužilgo, galima {tikėtina} bus ta “mokslininke” sutikti Daukanto a. piešiant viena žodį ..su ta sauja- piliečiu neturinčiu kuo užsiimti 17 diena kiekvieno mėnesio.

Budėtojau,        2021-10-6 7:56

dezinformacijos propagandos pagalba valdomas ir engiamas runkelynas. Pats su Neringute tai turėtum žinoti, juk abu išsilavinę?

> 2021-10-6 7:33       2021-10-6 7:48

Ir vis dėlto tu psichopatas, juliau Milaiti, vis negali nurimti. Vienoj vietoj tu teisus “Išprotėjimas išprotėjimui nelygus.”

Neringutė       2021-10-6 7:33

tipiška dezinformacijos propagandos auka-mokslo pirmūnė.

Na, troliai mumiai       2021-10-6 0:43

Ar jau pilnaties vilkolakiai aprimo?

Kaip suprasti       2021-10-6 0:37

Foto     2021-10-5 10:59
https://www.laikmetis.lt/dr-nida-vasiliauskaite-apie-tikejima-mokslu/
Žiūrėti į pakabuką (žvaigždė)!
———
Kaip suprasti?

Va, čia tai bent       2021-10-6 0:19

Išprotėjimas išprotėjimui nelygus. Bet Neringutės - pačios aukščiausios prabos.

Neringa       2021-10-5 22:05

Kuo daugiau atsimenu prezidentės (dabar pensininkės) Dalios Grybauskaitės kabas ir veiksmus per praėjusį jos valdymo dešimtmetį, tuo simpatiškesnė man ima atrodyti nacių konclagerių Buchenvaldo ir Maidaneko komendanto žmona, psichopatė ir sadistė Ilsė Koch. Ji tik darėsi suvenyrus ir albumus iš nužudytų kalinių odos su išskirtinėmis tatuiruotėmis. Dėl jos ciniškumo ir žiaurumo kalinių atžvilgiu, jie ją vadino “Buchenvaldo ragana”, “Buchenvaldo žvėris”, “Buchenvaldo karalienė”, “Raudonoji “Buchenvaldo ragana”, “Mėsininko našlė”, ir dažniausiai “Buchenvaldo kalė”. Grybauskaitė ją būtų aplenkusi visais atžvilgiais.

Stiklo valytuvas       2021-10-5 21:41

TIESOJE tiesos nerasta.
.
Jie PRIEŠ Landsbergį, bet UŽ Grybauskaitę.
Jie UŽ pokario partizanus, bet PRIEŠ buržuazinius nacionalistus.
Jie UŽ Lietuvos išstojimą iš ES, bet ir UŽ globalizmą (juk prieš globalizmą nepasisakė!).
Jie patys trolina, bet kartu yra PRIEŠ trolius.
Jie pasiklydo tarp tautos ir liaudies.
Jie UŽ mokslą ir UŽ žydišką kabalą.
.
Ar jie patys žinosi kada „UŽ“ ir kada „PRIEŠ“?
.
Mano stichija šviesa, tiesa, aiškumas.

> Foto 10:59       2021-10-5 18:52

Kodėl žvaigždė tokia suraizgyta?

Ar tik neriedam žemyn?       2021-10-5 17:11

Keisčiau nebūna: vietoj Nidos išsakytų aktualijų aptarimo - kažkokio nejasno Milaičio narstymas po kauliuką. Mano nuomone, tai parodo daugelio šio klubo komentatorių neadekvatumą arba tiesiog piktybišką bandymą nukreipti dėmesį į šalį

Moksliniai debatai       2021-10-5 16:45

Vyksta pilnu tempu.
Dar sako kad mokslas nuobodus. smile

Pavelai-Julesai-Milaiti,       2021-10-5 16:44

neseniai piktinaisi, kad kažkas, atsieit, apie tave renka žinias. Tai atskleisk jas pats. Ko kukliniesi? Ar tai padaryti reikės man?

Jules       2021-10-5 16:41

Koks dar Pavelas? Pačiam visai protas aptemo dėl tos neapykantos Milaičiui?

Pavelai-Julesai-Milaiti,       2021-10-5 16:35

tik vienas klausimėlis: ar PAVEL tikrai žydiškas vardas? smile

Jules       2021-10-5 16:28

Kažin kodėl visos valdančiųjų kontroliuojamos ar esančios slaptoje sąjungoje opozicinės partijos viską pamiršo ir užsipuolė p.Nidą čia, kodėl? Nebeklausia, kodėl neosovietinei valdžiai nerūpi rimtai ir iš esmės sumokėti senoliams už malkas, kurių jie negali nusipirkti ir mirs vienui vieni sušalę ir visų apleisti baisiame pažeminime. Neberūpi, kad vargšai negali nusipirkti vaistų, be kurių negali toliau gyventi ir tenka mirti. Negali dantų susidėti,  be kurių apskritai nebegali valgyti. Negali už kelionę į parduotuvę susimokėti, kuri labai nutolusi nuo jų gimtųjų namų. Apsimeta nežiną, kad senolių šuliniai nusekę ir nebėr juose vandens - gali mirti nuo troškulio kaime. Negali seno teliko pasikeisti į naujesnį, kuris blogai rodo ir nebemato nieko gražaus jame, išskyrus dezi propagandą. Neįperka akinių ir mažai ką bemato. Neturi tinkamų rūbų žiemai senoliai. Turimi nusidėvėjo ir jau seniai nebesaugo nuo šalčio. Bet pamišusi valdžia, atidavusi suverenitetą Pasaulio Vyriausybei žada mokėti už gyvenimo pasitrumpinimą 100€ , už skiepą be garantijos ir be jokios atsakomybės. Tik kibo į atlapus Milaičiui dėl Vaciuko popierkų. Nebenorit žinot, kad tokie žmonės gal miršta badu, vos galą su galu sudurdami. Kur dingo jūsų dorovė ir atjauta, komentatoriai, kur dingo jūsų logika nepriminti valdžiai apie tai komentaruose, leidžiant dėl pajamų stygiaus mirti badu, bet sumokant senoliams už skiepą. Ir nereikia pasakoti, kad jums, kaip ir mūsų valdininkams, rūpi tai, apie ką rašo ir kalba dr. Nida, kuriai rūpi sušalę ir išalkę senoliai, mirę be skiepo taip pat. Apie ką savo bloge rašė Milaitis apie negandų priežastis, kad ir Anglų ar Prancūzų kalbomis. Konkretiką vadinate grafomanija? Ech, jūs, na ir duodate!

"dėkingumu" trykštančiam troliui       2021-10-5 16:22

Palaikančiųjų Nidos idėją demontuoti režimą, panaikinti žmonių segregaciją pišpasiais, gretos tikrai neapsiriboja kažkokio portalėlio skaitytojų rate.

Kuo tikriausias       2021-10-5 16:22

Linksmų ir išradingų klubas.
Onanizmas yra tada, kai patys muša patys rėkia.

Ačiū, labai labai > 15:51       2021-10-5 15:58

Patys pripažįsta kad Nidos gerbėjai yra naivi publika.

ne ne ne       2021-10-5 15:51

jokių peštynių nėra, tiesiog naivi publika pasimovė ant trolio-grafomano kabliuko, o kitas, kontoros trolis tuo džiaugiasi.

Kokios peštynės       2021-10-5 15:49

Amžiaus įvykis… Tikros razborkės… (Dėl antro galo).
Net Orleano mergelė priduso.
Kas bebūtų kad tokie „išvaduotojai“ valdžią pasiglemžtų.

Kokios peštynės       2021-10-5 15:40

Amžiaus įvykis…
Net Orleano mergelė priduso.

Raimundas       2021-10-5 15:38

Perskaičiau straipsnį- puikiai sudėliota. Skaitau komentarus ir nesuprantu apie ką diskusija. Žiūriu į dangų- na ne pilnatis, nors iš daugumos komentarų galėtum pagalvoti…..

>> 15:10       2021-10-5 15:23

Be komentarų.
Deja, taip buvo, pamenu, pamenu.
Neturiu ką pridurti.
Faktai patys kalba už save.
Deja…

>>> 2021-10-5 14:35       2021-10-5 15:10

Tą patį siūliau 2019 metų vasarą, kai portalas buvo užstrigęs kelioms dienoms, nes būtent j. Milaitis ir stasys be trikdžių kėlė savo kūrybą į komentarų skiltį, visi kiti galėjo tik skaityti.
Kai portalas buvo atblokuotas parašiau apie tai komentarą, mano nuostabai, būtent mano komentaras atsidūrė pas „nykštukus“, o visi Milaičio Dzeikai, Julesai, Papos Borgios su stasiu, liko nepaliesti.

Tai gal       2021-10-5 15:00

ponas Džeikas matė tas Vaciuko kopijas? Pakentėk dar keletą metelių ir jos bus paskelbtos, gali būt ramus. Tiesa bus paviešinta.

> 14:34       2021-10-5 14:56

ne, juliau Milaiti, nenagrinėju, tik bandau tau „mažaraščiui”, „prasčiokui”, o dabar dar ir „kaimiečiui” ši bei tą priminti. Ir atkreipti dėmesį kas buvo tas „amerikonas”, kuriam tavo Vaciukas:
„...spėjo parduoti tas kompromituojančias Lietuvos politikus ir verslininkus popierkas kažkokiam amerikonui…”
Juk po to atsirado „amerikonas” Dzeikas, kuris visus maustė.

> 2021-10-5 14:21       2021-10-5 14:36

tu, juliau Milaiti, ir kuri tą kanalizacijos produktą su visais jo „privalumus”.
Gali nebesistengti ir taip daug dėmesio tokima padugnei.

13:48 (dėl "vadavimo")       2021-10-5 14:35

Adminui buvo siūlyta, kaip išvalyti portalą nuo kontoros trolių ir manjakinių grafomanų-pridurkų spamo.
Pasiūlymas buvo racionalus, o konkrečios priemonės maksimalai veiksmingos.
Deja, pono L.Š. siūlymas “nesudomino”.
“Žiraf bolšoj, jemu vidnej”.
Taigi, torlių nukenksminimas ir pridurkų tramdymas yra tik skaitytojų bendrų pastangų reikalas.
Aš ne koks Ivanas Susaninas jums ir ne Orleano mergelė, kad už visus Augijaus arklides mėščiau.
Patys turite sugebėti atskirti ir mokėti atsikratyti diskusijų ardytojais.
visiškai ir niekad nepritariau, jog “reikia duoti durniui kelią”, t.y. “ignoruoti”.
Tas neveikė, neveikia ir neveiks.
Duoti reikia snukin.
Nesivelti į ilgas beprasmes rietenas su piktybiniu daiktu, o vožti niekdariui per snarglį.
Tereikia įžvelgti kur konkretaus trolio ar piktybinio pusgalvio silpnos vietos.
Tūlas Milaitis yra narciziška būtybė,  o gal net ir didesnių psichinės sveikatėlės bėdų tas vyrelis turi. Jam desperatiškai norisi dėmesio, pripažinimo, bet po savimi besipuikuojančio tipelio kauke, slepiasi menkysta vidutinybė.
Tokiam kažką įrodyti šansų nėra.
Kasis į žemes, į asfaltą įsigrauš savo “tiesas” skelbdamas.
Bandant ignoruoti tokį tipažą, jam tik dar didesnis šišas, azartas įkyrauti sukyla.
Tokį pusgalvį išrenk nuogai, išstatyk viešai jo menkumą ir toks tarakonas sugrįš atgal į savo plyšį nykščio čiulpti.
Kaip?
Mokytis reikia, dirbti galva.

 

 

Tai pats čia       2021-10-5 14:34

taip p.Nidos straipsnį nagrinėji ar nukreipi nuo jo dėmesį pagal užsakymą?

> 2021-10-5 13:47       2021-10-5 14:27

Jei tu, juliau Milaiti, pamiršai kas yra N. Nevedomskis, galime priminti, juk apsimesti kvailiu ir bandyti nusukti dėmesį nuo savęs, tavo vienas iš arkliuku.
.....
Rasa Čepaitienė. Svetimas žvilgsnis į XX a. vidurio įvykius Lietuvoje
Tiesos.lt siūlo   2019 m. birželio 20 d. 18:28
....
Taip, taip, Tvansktai,    2019-06-21 7:55

esame Holocaust’o industrijos aukos, visi gimę toli po karo. Po ranka turiu ne tik „Standort - und Kommandanturbefehle des Konzentrationslagers Auschwitz 1940-1945“ pagal Norbert Frei knygą, bet ir mokslų daktaro, prof. Norman G. Finkelstein’o “Holokausto industriją” ir VU docentų knygų knygą anglų kalba “Fundamentals of Soviet Law”, redaguotą draugo P.S.Romashkin’o(Corresponding Member, Academy of Sciences of the U.S.S.R.). Man tai neįkainuojama vertybė ta knyga, įrodanti ko verti mūsų teisininkai ir istorikai, psichologai ir žurnalistai(dezinfologai). Netyčia nusipirkau šalia Halės turgaus Vilniuje iš AMBalo kurjerio kadais ir labai garsaus Vilniaus pijokėlio Vaciuko Nevedomskio, kuriam reikėjo keletos centukų ant rašaliuko. Nešiodavo jis kadais popierkas tarp LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus, drg. AMB, ir LTSR KGB viršininko po mirtina priesaika, bet vis vien darė draudžiamas kopijas ir sako, kad spėjo parduoti tas kompromituojančias Lietuvos politikus ir verslininkus popierkas kažkokiam amerikonui, kad ateity būtų paviešinta Tiesa, dėl kurios šiandien labai daug kas dreba, ypač esantys valdžioje ir joje jau pabuvoję. Vos atgavus valstybingumą norėjau įsidarbinti Muitinės departamentę, bet susižinoję mano netinkamą biografiją, iškart mane išbraukė iš kandidatų sąrašo. Buvę okupacinio režimo oponentai iki Gorbio Lietuvai nereikalingi. Pagarbiai, - Jules Baugeureau.

Kaimietis       2021-10-5 14:21

Gerai įsitaisę vartotojų kompiuteriuose išmanieji kagebistai ne tik raideles sukeičia vietomis, taškelius ir nosines ne vietoje dėlioja, bet ir pradeda lėtinti bet kokį veikimą apskritai ir net prašo internautų stabdyti šį tinklapį. Dyvų dyvai, kas čia daros dėl to Milaičio ir jo blogo? Juk čia straipsnis buvo ne apie Milaitį, o p.Nidos straipsnis apie tikėjimą pseudo mokslu, ar pamiršot?

>>> 14:06       2021-10-5 14:19

Tai štai iš kur tie copy-paste ,,istoriosofiniai” tekstai! Ir tos dešimtis kartų kartojamos raudos apie bombarduojamus Vokietijos miestus, vokietaites ir prancūzaites! Na, matyt, tie, kurie pardavinėjo informaciją ,,po pigiąja”, vertingiausiąją vis dėlto pasiliko sau smile . Tai gal ir visos kontoros jį jau nurašė, ir jis čia maitinasi tik šiukšlėmis iš praeities?

Vai, vai,       2021-10-5 14:13

troliai net e-adresus jau pradėjo skelbti. Ar Seimo padėjėjai jau nebeturi kito darbo, kai siaučia Karūnos konspiracija ir agresija?

> 13:48       2021-10-5 14:08

Šito portalo komentarų skyriui vadovauja Milaitis. Jei gali, išvaduok bent jau portalą nuo kagėbisto jedynstveniko, o tada jau vaduok ir Lietuvą. Vienas kitam netrukdo, jei tu ne Milaitis.

> 13:38       2021-10-5 14:06

Ten ne straipsnis apie J. Milaitį, o jo įkurta svetainė, norėjo pasigirti istorijos žinojimu, nes buvo prisipirkęs vogtos informacijos, todėl nekentė „Kapsukės“ docentų ir VDU „prapiesorių“. Kad atkreiptų dėmesį į save, mėgdavo užbaigti savo rašliavą:
„.... Tai buvo mažaraščio, prasčioko nuomonė“.
Kai apsišvietė, prie to dar pridėdavo ir (.(JavaScript must be enabled to view this email address)).

> 13:48       2021-10-5 14:04

Čia ir vėl tu, Milaiti?

"pavyko"       2021-10-5 13:48

“Komentarų” daug, o kiek į temą?
Straipsnis aktualus, tekstas vertas akylesnio dėmesio, tačiau, šįkart kontoros komitetčikams pavyko užtrolinti diskusiją, dirbtinai primetant tūlo “Milaičio” kalimą prie kryžiaus.
Publika rimtų tekstų suvokti nesugeba, tad bent kitam pridurkui subinikę paspardo.
Ot tai Lietuvos “vaduotojai”.
Dievulėliau šventas…

Troliai       2021-10-5 13:47

vėl prakalbo apie kanalizacijos privalumus savo darbe. Kas tas Nevedomskis? Kaip ir Milaitis. Niekas nežinoma, apart nuolatinio kartojimo, kad jis kagebistas.

> 2021-10-5 13:24       2021-10-5 13:42

niekas tavęs, juliau Milaiti, nepuldinėja, priešingai, tu visus puldinėjai, kaip koks Baskervilių šuo, tuo ir atkrepei savo dėmesį. Juk nepatiko, kad į tavo „Migmalion” Lietuvoje niekas nekreipė dėmesio, o juk taip stengeisi, kad net pasigyrei draugyste su Rachelšteino bendu Vaciu Nevedomskiu, kuris staiga mirė Lukiškių kalėjimo ligoninėje, kai bosas slapstėsi nuo teisėsaugos. Juk rašei, kad pirkai iš N Nevedomskio info, kurią jis vogė iš AMB komiteto.

Seržante Pavelai,       2021-10-5 13:38

tai tu dabar jau ir ,,kaimietis”? A, tiesa, tikrai kaimietis! Bet tu ir vėl pervertini savo protinius sugebėjimus. Visą informaciją tu pats apie save mielai atskleidi, štai ir dabar nurodai kažkokį straipsnį kalba, kurios aš nemoku ir neskaitysiu. Čia taip bandai pasigirti, kad ir apie tave RAŠO? Bet rašo, rodos, apie tariamąjį tave, nurodydami netikrą vardą ir pavardę. O mums nereikia čia jokių seklių, du prie dviejų tik tu pats sunkiai pridedi. Visa informacija atvira ir prieinama internete lietuvių kalba. Jei pats, užuot nuo ryto iki vakaro niekus rašinėjęs, dar pasimokytum ir skaityti, gal ir pats nuovokesniu taptum. Apsikakok stačias, ,,operatyvini įgaliotini”, ir taip per tave per daug laiko sugaišau.

Tieli,       2021-10-5 13:38

rezultatai paaiškėja po 10 ar 100 metų, o gal ir po daugiau. Vakcinų rezultatai irgi aiškės po 10 metų - pakentėk dar.

tiel       2021-10-5 13:36

jei tai tikras mokslas , ne chaltūra - kultūringas žmogus tiki jo rezultatu. O Nida čia ilgiausia opusą ....,kurio pabaiga visai primitybi - taigi antivakseriška:). Su tikslu nukreipt žmonių protus nuo iškrypėlių diktatūros , gender ideologijos(iškrypėlių apženijimo oficialiai:) , nuo šventesnių nei šventi “lietuviškųjų ” simonko/raskevičių organizacijos.

Kaimietis       2021-10-5 13:24

Troliai susižinojo apie Milaitį daugiau nei leidžia įstatymas, suradę jo blogą internete ir straipsnį ten “Les Problèmes de la Baltique” adresu http://juliusmilaitis.blogspot.com/2011/05/finland-in-eye-of-storm-erkki.html Kraustosi iš proto ir nebežino ką daryt? Paniekinamai vardina vietoves, kur gimė, kur augo ir ką veikė. Gavę užduotį pelnytis iš sekimo ir budėjimo gal neblogai uždirba? Kas gali paneigti tokią galimybę? Juk už dyką tikrai nepuldinėtų?

Seržante Pavelai,       2021-10-5 13:24

negi tau su sveikata jau taip blogai, kad vis dar nesupranti, jog tik tu vienas čia pasiųstas ,,neutralizuoti Nidą”? Taip, tu čia prikakojai 3/4 ,,komentarų”, bet ar tai ką nors keičia? Tavo ,,žvaigždžių valanda”, rodos, tęsėsi iki 1991 metų kovo? Eik pailsėti. Ne tau ,,neutralizuoti” Nidą ar dar ką nors. (Atkreipkite dėmesį, koks kagėbistinis žodynas - NEUTRALIZUOTI.) Ir kaip tu čia ką neutralizuosi? Fiziškai, ar kaip? Nes tavo lojimas į dangų neina. Nida savo vietoje, mes savo, o tavo vieta prie būdos, prie seniai nugraužto kaulo. Ciuc iš akių!

> 13:11       2021-10-5 13:20

Razma išrinktas pagal sąrašą, o konkuravo su Varkala Plungėje.
P.S. Nidos mums neutralizuoti nereikia, mes ją remsime, jei rasis kas nors daugiau, nei pavadinimas.

> 2021-10-5 12:47       2021-10-5 13:12

Nieko mes nepamiršome, juliau Milaiti, tiesiog, tu čia pritriedei tiek, kad jokia diskusija nebeįmanoma.
Juk su tokia užduotimi tave ir tavo pavaduotoja „stasį“ čia ir delegavo pedofilai, kai svetainė buvo įkurta. Apšikti kiekvieną komentarą, kuris gynė Venskienę, Deimantę ir Orintą, padaryti viską, kad nevyktų jokia diskusija, pakabinai čia beveik visus, kurie mėgsta parašinėti, „diskutuodamas“ vienu metu su keliais nick‘ais, todėl visi ir tyli apie tavo triedalus, nes yra išdurti. Ir ne vien Raigerdas.

Dar kartą >12:40       2021-10-5 13:11

Dabar supratau, ir kodėl jis taip įsimylėjęs tą Jurgį. Ar tik ne Mažeikiuose Razma buvo išrinktas į Seimą? Bent jau kažkur Šiaurės Vakarų Lietuvoje, tingiu ieškoti. Matyt, vargšelį vis dar traukia gimtinės reikalai. Nostalgija, taip sakant smile .

Negi       2021-10-5 13:08

troliai-anonimai jau suprato, kad su Milaičiu perlenkė lazdą ir patys pakliuvo į spąstus? Tai daugiau nei rimta. Per Milaitį pamiršote pagrindinę užduotį neutralizuoti Nidą. Tikrai negerai gavosi, oi, kaip negerai.

>>> 12:40       2021-10-5 13:02

Štai kaip! Dabar aiškiau. Pasirodo, viskas net rimčiau negu atrodo. Turiu galvoje diagnozę. Ir tai pagrindinis, aktyviausias ir vos ne populiariausias ,,Tiesos” portalo ,,komentuotojas”... Aš šiame portale lankausi dar ne taip seniai, gal kokie dveji metai ar kiek daugiau. Bet kai pirmą kartą kažką parašiau, iškart ,,užsiroviau”, nepamenu, ant Juleso ar Dzeiko, o toliau jau jis rašė ,,komentarus” mano vardu. Tada dar nesuvokiau, kad prilipo tiesiog šizofreninė asmenybė. Dabar jau atpažįstu visus pasirašytus ir nepasirašytus jo tekstus kokiais 90 procentų. Nebent parašo tik vieną ir sau netipišką sakinį. Labai būna juokinga, kad žmonės gausiausiai ,,laikina” jo ginčus su pačiu savimi. Jis juk taip lengvai atpažįstamas!

Kaimietis       2021-10-5 13:00

Troliai jau nebepuola Nidos, o choru užsipuolė Milaitį.

Per Milaitį       2021-10-5 12:47

Seimo padėjėjai-anonimai ir Nidą pamiršo.

> 11:52       2021-10-5 12:40

Kaip suprantu, tai susiję su V. Pociūno žūtimi, lenkiant fūrą, su kažkokiais vamzdžiai, vienas vos neužkrito ant V. Pociūno mašinos, vėliau jis „iškrito“ pro langą. J. Milaitis susitapatino su juo, jam vaidenosi, kad Sovietsko felčeris meta jį per langą, tada ir prasidėjo ta visa kakofonija. Tiesa, su motociklu Suzuki į kažką įsirėžė, gal į fūrą, o gal nemokėjo vairuoti, nes prieš tai gyrėsi turėjęs „Minskiuką“.
O Jurgis, tai seimo narys Razma. Milaitis kelis metus kliedėjo apie Kremliaus degtinę „Auksinė“, kurią, jo manymu, Stalinas ir Čerčilis gėrė po stalu, todėl vienas iš nick‘ų buvo „Joe ir Winnie“ (Josifas ir Winstonas).
Kai apsišvietė, dėl savo pataloginės neapykantos konservaoriams, Seimo narį ir savo įsivaizduojamą „langų majorą“ pakišo po stalu ir įbruko butelį Kremliaus degtinės. Jam vaidenasi, kad tas „majoras“ užduotis išmesti jį per langą gauna iš Seimo nario, nes mano, kad čia yra tik vienas, kuris žino kas jis toks ir kad niekas net neįtaria, kad visa ta tryda, kurią jis paleidžia po straipsniais, yra jo, Juliaus Milaičio.

Seržante Pavelai,       2021-10-5 12:38

pripažink, kad niekas tavęs neužsipuolė. Tiesiog turėk saiko nuolatos įkyrėti, ir visi tave kaipmat pamirš.

Gražu skaityt,       2021-10-5 12:27

kaip anonimai užsipuolė kažkokį tai Milaitį. Ir dar giriasi, kad apie jį viską žino, o jis apie anonimus nieko, nebent apie Raigerdą ir Stasį.

>>> 11:34       2021-10-5 11:52

Taip, žinau, teko skaityti, kad sovietmečiu Sovetsko psichiatrinėje būdavo kalinami ir prievarta ,,gydomi” disidentai. Lietuvoje tam tikslui tarnavo Žiegždriai, gal ir daugiau tokių vietų buvo. Gal tas vadinamasis Milaitis ten kokiu prižiūrėtoju dirbo? Juokingiausia, kad į bet kokią kritiką ar pašaipą visada atsiliepia absurdiška formule ,,langų majore” ir mini kažkokį Jurgį. Dar kartais kliedi apie kažkokias fūras, kurių, kaip supratau, bijo. Gal jam ne tik šizofrenija (asmenybės susiskaidymas, ar kaip ten vadinasi), bet ir persekiojimo manija? Va įdomu būtų sužinoti, kas iš tiesų jį sieja su tuo Sovetsku, kas jis ten buvo - pacientas ar darbuotojas? Kaip ten bebūtų, vargšas žmogus…

> 11:15       2021-10-5 11:34

Tiksliai nežinau, prieš keletą metų jis čia pastoviai kliedėjo apie kažkokius Sovietsko felčerius, kiek žinau sovietmečiu ten buvo psichiatrinė ligoninė. Po to pradėjo vaidentis „langų seržantai”, vėliau paaukštino į „langų majorus”.
Iki to, kai apsišvietė jis čia tiesiog siautėjo, net Raigerdą statė ant ausų.

>>> Foto       2021-10-5 11:22

Pažiūrėjau ir pirmą kartą susimąsčiau ką reiškia naujadaras gal naujakalbė „žydokomuno“.

>>> 9:56       2021-10-5 11:15

O kuriuo metu tas ,,Julius Milaitis” buvo gydomas Sovetsko psichiatrinėje? Dar sovietmečiu ar jau po žygdarbių su jedinstva?

Foto       2021-10-5 10:59
Labai daug pasako, majore,       2021-10-5 10:16

bet generolai jau ne kartą lagaminėlį iš USA prezidentų atėmę tai buvo, tiesa? Ne tik PC iš Milaičio palatoje, kad pats su savimi nesikalbėtų čia.

> 2021-10-5 8:44       2021-10-5 9:56

Na, julius Milaitis Sovietsko psichiatrinėje buvo gydomas, jam ir mokėti nebūtina, vis viena los. Kuriam sveikam skaitytojui reikia virš dvidešimties nick’ų? Ir dar antra tiek trydos be nick’ų?
Vien jau faktas, kad pats su savimi „diskutuoja”, daug pasako.
Tarp kitko, čia jis toks ne vienas, turi ir „kolegų”, kurie taip pat trolina su ne vienu pseudonimu. Pamenat, buvo toks kvanktelejęs Tvaknstas, pranašavęs JAV generolų pergalę prieš Baideną.

Bemokslis apie tikinčius mokslu       2021-10-5 9:01

Mokslu tiki tie, kurie tikėjo Moksliniu Komunizmu ir okupaciją vadino išvadavimu. Taigi tiki visi, kas su aukštuoju išsilavinimu.

Na, o       2021-10-5 8:56

politikų politikuoti ir apgaudinėti rinkėjus, be jokios abejonės, tiesa?

todėl       2021-10-5 8:44

kad samdomų trolių tarnyba tokia - trolinti

Kodėl?       2021-10-5 8:29

Stasiai ir kiti jo lygio troliai,pykčio pilni,menkina autorius,nors patys nesugeba normaliai perskaityti ir suvokti tekstą.Kas juos taip veikia?Kas juos atveja čia pilti tą savo neapykantą už juos protingesniems?Kas verčia juos komentuoti tuos,kurių nekenti?Neskaityk ir negaišk laiko ir netrukdyk savo paistalais normalios diskusijos,kuri galėtų sklandžiai vykti,jei ne šitos “teisuolių“pamazgos.

Ir dėlios       2021-10-5 7:50

pačiam ant e taškelius be reikalo išmanusis kagebistais kompe. Negali apvalyti PC nuo seklių?

Na klar,        2021-10-5 7:39

pagal jurgių pageidavimus tokie mokslinčiai ne tik Vodka Kremlin Gold laks, bet ir kurs bepilotes skraidykles, kurios mums ant galvų virusinės ar bakterinės bombas mėtys. Va tada visi tikėsime mokslu. Kiti lagaminėliuose užkratą po kaimus vėžios ir mažins senolių naštą tokiems politikieriams, bet babuškos vis vien už juos balsuos ir jais tikės.

O viskas prasideda       2021-10-5 3:52

Nuo ” mokamo mokslo” .tai- pradžių pradžia diplomuotų negabių nemokšų . dižiausios aferos nesugalvosi.tik liberalai taip sugeba

Nida kaip visada       2021-10-5 0:05

Yra nuostabi ir nepralenkiama! Bravo! Be to, pastebėjau, kad Nidos tekstai labai efektyviai rūšiuoja skaitytojus - atskiria mąstančius ir padorius žmones nuo kvailų menkystų, kurie savo komentaruose tai atvirai ir prisipažįsta, na truputį skirtingais žodžiais, bet aiškiai supranti kas yra kas.

Nu jo       2021-10-4 23:01

Julius Milaitis tik seimo jurgių bijo, nes po suolu, Kremlin gold vodkę lakē, o Landsbergis veizėjo ir seilę varvino!

Negi?       2021-10-4 22:25

Negi Nida nesuvokia, kokiu judėjimo kliuviniu po savo didžio noro laisvai numirti ir gal net Šnobelio premijos vertų kai kurių alogiškų filosofinių parypavimų ji tapo? Liūdna, kai daugelis čia komentuojančių kol kas tos žalos neįžvelgia. Na, o šioje publikacijoje bent apie kai kuriuos Lietuvos mokslininkus nemažai tiesos išsakyta.

konkursui       2021-10-4 21:51

šitą

Žaltvykslės       2021-10-4 21:25

Dėl universitetų - visiškai taikliai. Kuo tikriausia padlaižių ir bestuburių landynė, ypač, tas pasakytina apie “jaunuosius mokslininkus”. Diplomuotų perteklius, tai įlenda visur gudresni, o paskui malą šūdą, kuris ant bangos.

Tai ne tik mokslo problema       2021-10-4 19:36

Visose gyvenimo srityse geriausiai sekasi ne geriausiems, bet ,,gudriausiems”. Toks jau tas mūsų visos praeities pasaulis. Laimė, kad jo laikas jau praeina. O ateitį susikursime tokią, kokios norėsime. Arba kokios būsime verti. O kol kas… Štai stasys (vilnietis) ,,diskutuoja” su stasiu (vilnietisu) ir patiktukų gauna ne tik iš draugo seržanto. Sekasi žmogui! Tiesiog mums visiems dabar reikėtų nusiraminti ir įjungti smegenines, kad įgautume atpažinimo dovaną. Antraip vis murdysimės po tą patį...

Abelis       2021-10-4 19:23

Šauniai Nida.
Išskyrus
Kembridžo
adoraciją.
Deja,
adresato
šis
peilis
universitetuose
institutuose
katedrose
nepasieks
Jie
per
buki.

vilnietisui       2021-10-4 19:21

Na, na - paporink, kaip pasireiškia ta degradacija.
Nida, prasigėrė, tapo narkuša, gyvena asocialiai, valgo atliekas iš konteinerių, vagiliauja et cet.?
Tu čia tokiu užtikrintu tonu kalbi apie degradavimus, tad būk malonus pateik kažkokių apčiuopiamesnių  faktelių ne iš sapnininko arba manysime jog esi tik pigus melagėlis.

ooo       2021-10-4 19:08

Mes daug kas, pasitikime gerbiama Nida. Stiprybes ir eik i Prieki!

Vilnietis to vilietisui       2021-10-4 18:47

Bent jau negarbinu lgbt degradavusios lesbės- kaip čia sulindę TS-lgbt debilai, kuriems matomai duotas nurodymas paremti naujos partijos siekiančios įteisinti visas degradacijos formas kūrimą.
Oi debilai jūs debilai.

Iš čia kylama į žvaigždes       2021-10-4 17:14

Straipsnis labai taiklus. Pats dirbu toje sistemoje jau daugiau kaip 25 metus ir galiu patvirtinti kiekvieną žodį.

Tik viena pastaba.
„Girdėjau ne vieną Kembridžo paskaitą, kai… “
Va būtent čia yra „posovietinės erdvės bėda“, gerb. Nida smile T.y. manyti, kad Kembridže dirba kažkokios antgamtinės būtybės, iš principo geresnės nei mes, vyžoti būrai smile Jie yra tokie patys žmonės, kad ir kaip tai stebintų „posovietinį“ žmogų, kuris buvo išmokytas garbinti šv. Užsienį su religine pagarba smile

vilnietisui       2021-10-4 17:07

Moki tik plūstis bei spekuliuoti sąvokomis kaip ir kiti visokiuose defiuose ošiantys pridurkai.
Na palok, palok, o pats kas esi?
Tučia vieta, snarglio nuoviras.

Be abejonės        2021-10-4 17:02

Kova su Lt buržuazine chunta palengvės kai padės šaukštą senasis pragaro ožys..

Beje, seržante Pavelai,       2021-10-4 16:59

kodėl moteris visada tituluoji vyriškąja gimine? Esi genderistas? Tai ir būk. O aš tai liksiu kuo esu smile .

Seržante Pavelai,        2021-10-4 16:50

kodėl nusprendei, kad nervinuosi? Tau Jurgis per daug darbo duoda? Tai pasidalyk su stasiu.

Žinoma, kad       2021-10-4 16:48

mokslininkas mokslininkui nelygu. Kiek jau žmogui duota, tiek. Problema net ne ta. Kiekvienas galėtų rasti savo vietą pagal IQ, pagal įgimtus polinkius, interesų ratą ir pan. Problema yra sąžinės stoka. O problemų problema - žmogiškoji puikybė, kuri visose maldaknygėse įrašyta kaip pati didžiausioji, mirtina nuodėmė, lemianti ir visas kitas žmogaus nuodėmes. Mirtina, žinoma, ne kūnui, bet sielai. Nes puikybe sergantys žmonės pridaro pačių baisiausių nusikaltimų ir pačių didžiausių bėdų visai žmonijai. Dabar štai savo šalyje matome, kokių bėdų tenka iškęsti tautai, kai aukščiausius postus užima tie, kurių nė kvapo ten neturėtų būti. Ar kam nors užkliūtų toks Dulkys, Šimonytė, Bilotaitė ar koks nors Anūkas, jeigu jie būtų tose pozicijose, kurios jiems gamtos skirtos, ir neturėtų ambicijų pakilti keliomis pakopomis aukščiau? Tas pats ir kalbant išimtinai apie mokslą. Juk ir tie mokslininkai - vieni prisimenami ir gerbiami net po kelių šimtų ar tūkstančių metų, kiti dar tebegyvendami tampa pajuokos objektu. Kuo labiau pučiasi, tuo garsiau sprogsta. Kaip ir spalvotas balionėlis. Taip jiems ir reikia.

Langų majore,       2021-10-4 16:33

ko nerviniesi? Jurgis darbo nebeduoda?

Jau du etatiniai čia -        2021-10-4 16:24

stasys ir tariamasis Milaitis. Kada ,,dvaras” atsiųs daugiau dvaršunių? Pinigų gailisi? smile

Anksčiau       2021-10-4 16:19

Kapsukė okupaciją vadino išvadavimu ir teikė mokslinius laipsnius Mokslinio Komunizmo Politekonomijos dėstytojams. Vien pas kolchoznikus ir konservatorius Kolchozų plėtros specialistų - mokslų daktarų tiek daug, nors vežimu vežk Rygon į turgų parduoti.

Mokslo       2021-10-4 16:15

teikiamas žinias reikia nuolat tikrinti, nes mokslininkai turi egoistinę savybę tarnauti blogiui už geras babkes - padėti galabyti konkurentus.

stasys keičia stilių?       2021-10-4 16:15

Kažkas kažkur šiandien jau pasigedo stasio. Nusiraminkite, stasys niekur nedingo. Tekste 16:04 yra vienas žodelis, kurį vartoja išimtinai vien tik stasys. Skelbiu konkursą: kas pirmas pastebės tą unikalų stasio žodelį tekste 16:04 smile .

šitai personai nukrito kaukė       2021-10-4 16:13

Kažkada rašiau komentarą, kad visiems anksčiau ar vėliau nukris kaukės. Šitai n.v. jau nukrito.

Vilnietis to niekuo nesidominčiam vilnietisui        2021-10-4 16:04

pasakei kaip paperdei.
Frazė:“kiek žinau, apskritai nėra nei vieno fakto, kuris liudytų, jog N.V. PROTEGUOTŲ lgbt partnerystę.”
priešpaskutinis video youtube apie tai kaip ji kurs partiją- ji aiškina kad ji už lgbt partnerystes ir vos ne kiekvienam video aiškina kad šeimų marše visiems dzin buvo partnerystės klausimas- mol suprask kad visi kas ėjo į “Šeimų maršą”- ėjo ne prieš lgbt partnerystes. Pagalvok tik tu man eiti į Šeimų maršą (būtent šeimų) ir prieštarauti tik vakcinavimams.

TAI VISIŠKAI PARODO JOS MORALINES NUOSTATAS IR TAI KAD JI VISIŠKA DŪRA!
Taip kad viską ką sako būtent šitą “Dūra” filosofė- yra lygiai tas pats ką sako armonaičiai- išskyrus vakcinavimas ir galimybių pasas.
frazė:
“N.V. nepropaguoja agresyviojo genderizmo ir tai yra faktas.”
oi kokia malonė kad ji proeteguoja tik neagresybųjį genderizmą! Tikra palaima ir Dievo dovana Lietuvai. nu piz.ec.
bando naudotis revoliucinėmis nuotaikomis kad įkurti dar vieną liberastinę partiją!
tauip kad durneli slepkis tu su savo filosofe po užpernykščiais lapais!

123       2021-10-4 15:56

Labai geras straipsnis. Tuo viskas ir pasakyta- kai laiku neišravi piktžolių, jų priauga tuek, kad nustelbia visą gėrį….

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.