Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Seimas, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Sveikatos apsaugos politika

Dr. Ignas Vėgėlė iš Seimo tribūnos apie žmogus teisių ir laisvių bei teisinės valstybės principo būklę Lietuvoje

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 30 d. 22:14

15     

    

Dr. Ignas Vėgėlė iš Seimo tribūnos apie žmogus teisių ir laisvių bei teisinės valstybės principo būklę Lietuvoje

Šiandien Seimo plenarinės Seimo sesijos metu kalbėjau apie žmogus teisių ir laisvių bei teisinės valstybės principo būklę Lietuvoje.

„...Pastaruoju metu virtome Lietuvą sukausčiusio Covid infekcijos išgąsčio aukomis, tapome nykstančios Konstitucinės pareigos vadovautis teisinės valstybės principu stebėtojais. Ilgą laiką tinkamai neįgyvendinant teisinės valstybės instrumentų, valstybėje ilgainiui ima silpti demokratija, apribojamas efektyvus žmogaus teisių užtikrinimas, o visuomenė ima prarasti pasitikėjimą valstybe ir jos institucijomis…“

Šiame sudėtingame laikotarpyje kviečiau susitelkti, prašiau didesnio Seimo kaip įstatymų leidžiamosios valdžios įsitraukimo į Covid infekcijos valdymą. Šis įsitraukimas, mano įsitikinimu, neturėtų apsiriboti vien tik jau įvestų, teisiškai abejotinų apribojimų formalizavimu. Būtina tų ribojimų tikroji peržiūra, kuri leistų atkurti visuomenėje taiką ir ramybę. Panaikinus visus proporcingumo, teisėtumo ir pagrįstumo principų netenkinančius žmogaus teisių ir laisvių suvaržymus, sukurtume prielaidas sutarti su visa visuomene dėl tokių suvaržymų, kurie neišvengiamai būtini, siekiant visų mūsų bendrai siekiamo tikslo – Covid infekcijos suvaldymo, kartu išlaikydami aukščiausią įmanomą žmogaus teisių ir laisvių standartą Lietuvoje.

Už vaizdo įrašą ir galimybę skelbti dėkoju Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijai.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ana       2021-10-2 8:21

Ąčiū Jums gerbiamasis Ignai už drąsą, tiesų žodį. Mes Jus klausome, girdime, gaudome kiekvieną Jūsų žodį. Didžiuojamės, kad yra Lietuvoje dar garbingų tikrojo elito atstovų

ah1       2021-10-1 20:16

už teisę  gauti kompensuojamus vaistus Ivermiktiną, Deksametazoną, Eliquis.
Jei vakcinos/nevakcinos nuo C19 nemokamos tai ir vaistai nuo C19 turėtų būti nemokami, nes priešingu atveju “kvepia”  korupcija

ah.ą       2021-10-1 20:11

Lietuvoje teisingumo padėtis tragiška

Taip       2021-10-1 19:00

Taip, kaip daro gerbiamas Ignas Vėgėlė ir turi būti šviečiamas Seimas, vyriausybė ir visuomenė. Viena tik abejonė,- ar galima apšviesti tokius, kurie mano , kad jie yra patys, patys… Pagarba ir padėka pranešėjui.

Al.       2021-10-1 18:11

Šaunuolis.Tokie žmonės teikia vilties, kad ne viskas prarasta. O kitiems tai, ar rems šį žmogų, yra būdas išsiaiškinti kas tu esi - remi tiesą ar žlugdai ją blogio naudai.

gerb. Dr.Vėgėlei       2021-10-1 13:47

Dėkui, kad bandote apginti mūsų teisę gyventi laisvai , pagal Konstituciją. Vakcinavimas turi alternatyvinius gydymo metodus, kuriuos nuo mūsų slepia Big farmų nupirkti valdžių ir medikų klapčiukai.Kuo jie daugiau meluoja , tuo didėja įsitikinimas , kad pandemija ne tikra , o priemonė diktatoriniui valdymui įgyvendinti eksperimentatorių iš užjūrio pasirinktoje teritorijoje.

Ačiū,       2021-10-1 11:56

už visą pranešimą ir už tai, kad neleidote grubiai jo nutraukti. Tik dėl vieno dalyko neramu -  mūsų seimui ir vyriausybei per sudėtinga jį suprasti.

Front Line COVID-19 Critical Care Alliance       2021-10-1 11:51

Prevencijos ir gydymo protokolai kovidui:
Prevention & Treatment Protocols for COVID-19
https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/math-plus-protocol/

Jules       2021-10-1 9:27

Mums paskelbtas Sanitarinis karas, kurio tikslas žmonijos pamažinimas ir ekonomikos pertvarkymas pagal bilijonierių pageidavimą. Dezi LRT jau skelbia vaikus savo tėvų ir senelių žudikais, akiplėšiškai meluodami, nes žudikai, kas gali paneigti tokią galimybę, panašu pirmiausia yra apsišaukėliai liberal-dimokratai, žirinovskininkai Lietuvoje, apsišaukėlis pseudo elitas su savo valdančiąja ekonomine-politine klase. O kas netikrindamas, nepasitikrindamas tiki Mokslu, jiems reiktų priminti, kad mokslininkai pirmiausia kuria masinio naikinimo ginklus, įvairias bombačkas - biologinius ginklus. Virusinius, bakterinius, cheminius ir kitokius, Jūsų žiniai. Sanitarinis karas pirmiausia nešvarus biznis, nešvarus verslas ir nieko kito, kuris kuria naująją, pasaulį valdančiąją ekonominę, finansinę ir politinę klasę, ir nieko kito. Juk ne šiaip sau kuriamas RAUKUS, jei Rusija leis jiems kurti karines bazes savo teritorijoje, nukreiptas prieš ką?

Argumentai       2021-10-1 8:46

ir jų išdėstymas chaotišką tikrovę pavertė suprantamu piešiniu. Dėkui už tai. Kol yra žmonių, kuriems rūpi teisėtumas ir teisingumas, tol ne viskas prarasta.

Žodžio laisvė...       2021-10-1 8:05

Ačiū gerb.Ignui Vėgėlei už ryžtą stojant ginti Lietuvoje Žmogaus Teises.Sėkmės
sunkiame siekyje kelyje į Teisingumą.Bendrai veikiant su Helsinkio grupe ir kitais dorais Lietuvos piliečiais bus įveikta pandemija žmogaus teisių srityje.

habilitás       2021-10-1 0:08

„...visuomenė ima prarasti pasitikėjimą valstybe ir jos institucijomis…“
>>>
Tą valstybę reikia sukurti, ko niekas nedarė visus 30 metų, o tada bus galima kalbėti ir apie pasitikėjimą. Teritorijoje esančios institucijos neturi jokių perspektyvų, pasitikėjimo kontekste, ypač Seimas. O šiaip, prie visos pagarbos pranešėjui, parodant drąsą ir vienam iš pirmųjų pasakant, kad „karalius nuogas“, pradedu abejoti ar I. Vėgėlė supranta, jog valdžiai, t. y. tiek Prezidentui, tiek Seimui, tiek Vyriausybei nerūpi nei žmonių sveikata, nei jų teisės ir visos jo pastangos, įtikinėjant, kad pažeidžiama Konstitucija, įstatymai ir pats teisės aktų subordinacijos principas, yra bergždžias reikalas. Vien jau tas daugkartinis bandymas nutraukti pranešėją  rodo, kad salėje sėdintiems nelabai idomu ką jis kalba.

Plika akimi matosi, kad vyksta totalitarinės sistemos kūrimo procesas ir tai, ką daro Vyriausybė, yra tik nedidelis indėlis į pasaulio vyriausybės formavimą.  Žmonės badomi ne tam, kad juos apsaugotų nuo ligos, o tam, kad išlaikytų jų kontrolę, tam ir tarnauja tas GP, priešingu atveju, kam pandemijos pradžioje buvo užsakyta 16 mln.  dozių, po 8 kiekvienam suaugusiajam? Kiekvienas, kuris norės turėti galiojantį GP, turės pastoviai badytis ir būti pastoviai kontroliuojamas. Baimė prarasti GP galiojimą pavers žmogelius paklusniais ciucikais, su kuriais galėsi daryti ką nori.

Spartacus (The Automatic Earth)       2021-09-30 23:18

Pasirodė anoniminis laiškas nuo asmens, pasivadinusio Spartaku, kuriame pasmerktas pasaulinis medicinos elitas už tai, kad Uhano koronaviruso (Covid-19) „pandemiją“ ji naudoja kaip priemonę pavergti pasaulį.
Jis perspėja, kad Kinijos virusas buvo panaudotas laisvąjį pasaulį paversti totalitarine kalinių stovykla. Ir žala, kurią sukelia ši „biologinio karo antpuolis“, tik prasidėjo.
„Mes, kaip ir daugelis kitų, nukentėjome ir apsvaigome nuo propagandos ir psichologinio karo operacijų, kurias vykdė nerinktas, neatskaitingas prieš Amerikos žmones ir mūsų sąjungininkus elitas “, - rašoma laiške.
„Per pastaruosius pusantrų metų mūsų psichinė ir fizinė sveikata labai nukentėjo. Mes pajutome izoliacijos, uždarymo, kaukių, karantino ir kitų visiškai beprasmių sveikatos priežiūros teatro veiksmų, kurie nepadarė nieko, kad apsaugotų visuomenės sveikatą ar gerovę nuo vykstančios COVID-19 pandemijos, žalą.
Tačiau tai net nėra blogiausia. Dabar mes turime kovoti su vadinamais„skiepais“, kurie buvo sukurti vykdant operaciją „Warp Speed“, vieną iš „vakcinos tėvo“ Donaldo Trampo pasiekimų.
„Mums buvo pasakyta, kad būsime atleisti ir prarasime pragyvenimo šaltinį, jei atsisakysime skiepytis“, - apgailestauja Spartakas. - Tai buvo paskutinis lašas.
Tačiau laiške ne tik pasakoma, ką mes jau žinojome. Jame yra tūkstančiai valandų įrodymų, kai kurie iš jų nutekėjo iš Uhano, Kinijos, ir rodo, kad visa plandemija yra valdžios užgrobimo sąmokslas.
Negana to, įstaiga leidžia vadinamuosius „gydymo būdus“-sužaloti ir žudyti žmones. Tuo tarpu tokių vaistų, kaip ivermektinas, kurie iš tikro veikia, sunku gauti, nes vyriausybė atsisako jas pripažinti.
„Dabartiniai gydymo protokolai (pvz., Invazinė ventiliacija) yra aktyviai žalingi pacientams, pagreitina oksidacinį stresą ir sukelia sunkius VILI (ventiliatoriaus sukeltus plaučių sužalojimus)“,-aiškinama laiške.
„Tolesnis ventiliatorių naudojimas nesant jokios įrodytos medicininės naudos yra masinė žmogžudystė“.
Vietoj to, kad padėtų žmonėms natūraliai stiprinti savo imuninę sistemą ir imtųsi sveiko proto priemonių, kad jie būtų kuo saugesni, kol vis dar gyvena savo gyvenimą, vyriausybė nepateikė jokių realių sprendimų.
Potencialiai milijonai žmonių jau mirė nuo skiepų ,,gydymo“, kai daugumos žmonių saugumas reiškia tiesiog imunitetą stiprinančio maisto vartojimą, daug vandens gėrimą, natūralią saulės šviesą, nepamiršti pakankamai išsimiegoti ir gyventi įprastai.
Tai ypač pasakytina apie jaunimą, kuris iš esmės turi nulį procentų tikimybės kada nors susirgti nuo COVID. Ir vis dėlto milijonams jų sakoma, kad jie klasėje privalo dėvėti kaukę ir vengti bendrauti su savo draugais mieste.

„Skiepai padarys daugiau žalos nei naudos“, - rašoma laiške.
„Antigenas, kuriuo grindžiami šie skiepai, SARS-CoV-2 Spike, yra toksiškas baltymas. SARS-CoV-2 gali turėti ADE arba nuo antikūnių priklausomą stiprinimą; Dabartiniai antikūniai gali ne neutralizuoti būsimus štamus, bet padėti jiems užkrėsti imunines ląsteles. Be to, skiepijimas pandemijos metu naudojant nesandarų skiepą pašalina evoliucinį spaudimą, kad virusas taptų mažiau mirtinas “.
Visą laišką skaitykite čia: https://www.theautomaticearth.com/2021/09/spartacus/
Naujausius pranešimus apie Kinijos viruso tironiją, sekite Fascism.news.

https://www.newstarget.com/2021-09-30-spartacus-letter-blasts-medical-establishment-covid-fascism.html

Richard Fleming (Brighteon)       2021-09-30 22:45

Trys esami skiepai nuo koronaviruso iš tikrųjų turi DNR (ne tik RNR), kad padidėtų baltymų sintezė jūsų kūne
Įvairūs COVID skiepai neveikia kaip tradicinės biologinės medžiagos. Įprastiniai skiepai įvedami susilpninti tikslinio viruso formos kartu su uždegimą skatinančia priemone ir kitomis cheminėmis medžiagomis. Šie nauji mRNR, adenovirusiniai ir DNR skiepai naudoja viruso „programinę įrangą“, priversdami organizmą daryti jo kopijas.
Profesorius Jonathanas Gershoni iš Izraelio Tel Avivo universiteto paaiškina, kad trys rinkoje esantys skiepai nuo koronaviruso iš tikrųjų yra DNR skiepai. „Sputnik V“, „AstraZeneca“ ir „Johnson & Johnson“ gaminamose inokuliacijose yra DNR (ne tik RNR), kuri įterpiama į žmogaus ląstelių branduolį, kad galiausiai išverstų ir atkartotų laboratorijoje sukurtus smaigalinius baltymus.
Indija įsigijo naujo tipo DNR skiepą, kurį pagamino Zydus Cadila; jis bus vadinamas ZyCoV-D. Šiuose skiepuose yra mažiau DNR nei kituose DNR skiepuose, o DNR neslepia virusinis vektorius (adenovirusas). Juose koronaviruso smaigalio baltymo 1200 aminorūgščių seka yra plazmidėje ir ji skiriama per odą trijų dozių trijų mėnesių protokolu, naudojant aukšto slėgio skysčio srautą, kuriame yra DNR.
Visuose adenoviruso sukeltuose COVID skiepuose yra DNR iš sukurto smaigalinio baltymo. Šie skiepai slapta tiekia DNR, paslėpdamos ją adenoviruso apvalkale. Kai dygliuoto baltymo DNR apeina įgimtą imuninę sistemą, jos genetinės instrukcijos perrašomos į žmogaus ląsteles, tam, kad masiškai gamintų laboratorijoje pagamintus smaigalinius baltymus.
Farmacijos žiniasklaida ir faktų tikrintojai ir toliau meluoja apie eksperimentinį, genų keitimo mokslą. Jie neigia, kad skiepai keičia žmogaus DNR. Tačiau šie skiepai yra genetiniai eksperimentai, skirti išlaikyti žmones priklausomus nuo skiepų atnaujinimo; Inokuliacijos buvo skirtos pažeisti įgimtą imuninę sistemą, siekiant pakeisti tai, kaip ląstelės skaito savo kūno genetinį kodą.
Šie skiepai perneša spyglio baltymo DNR į ląstelę, naudodami adenovirusą, kad sugriautų įgimtą imuninį atsaką. MRNR vakcinos naudoja lipidų nanodaleles, kad paslėptų instrukcijas ir įstumtų jas į ląstelės ribosomas. Pradiniame imuninės sistemos sužlugdymo procese šie skiepai nesukelia pakankamai stipraus T ląstelių atsako, kad išgautų tinkamas T pagalbines 1, T pagalbines 2 ir atminties B ląsteles. Kadangi įgimta imuninė sistema nėra paveikta viso viruso, įskaitant voką ir nukleokapsidą, imuninė sistema kenčia. Šis neišsamus ir susilpnėjęs imuninis atsakas, vėliau pakartotinai užsikrėtus, priverčia organizmą sunkiai susirgti sunkia.
Naudojant šią naują skiepų technologiją, į organizmą įterpiama pasiuntinio RNR arba svetimo, laboratorijoje sukurto smaigalinio baltymo DNR, kad būtų perrašyta natūrali pažeistų ląstelių baltymų sintezė. Kai šis natūralus transkripcijos procesas bus pakeistas skiepais, nėra garantijos, kad ląstelės nustos naudoti šį svetimą kodą. Nėra tyrimų, kuriuose būtų nurodoma, kur spygliai patenka į organizmą, kiek laiko jie gali trukti, ar jų replikacija neribotą laiką keičia baltymų sintezę ir tampa žmogaus ląstelių ar žmogaus DNR dalimi.
Kadangi DNR negali transkribuoti pati, DNR skiepai turi įterpti svetimą DNR į žmogaus ląstelės branduolį. Tai leidžia pasiuntinio RNR padaryti vienkartinę DNR kopiją, parengti baltymų sintezės ribosomoje instrukcijas. RNR turi galimybę sąveikauti su ląstelės ribosomomis ir yra atsakinga už baltymų, kuriuos ląstelė turi gaminti, tipo kodavimą.
Kadangi gamtoje aptinkamos vyraujančios smaigalinio baltymo mutacijos, skiepų gamintojai gali ištirti tą DNR ir perdarinėti DNR ir mRNR savo skiepuose, kad kasmet atkartotų naujas smaigalių baltymų sekas žmonėms.
https://www.newstarget.com/2021-09-29-covid-vaccines-contain-dna-not-just-rna.html

News Target       2021-09-30 22:21

Nauja mokslinė ataskaita paaiškina, kad dabar visame pasaulyje yra milijonai žmonių, kurie mirė arba tapo sunkiai ir visam laikui sužeisti ar neįgalūs.
2021 m. rugpjūčio 28 d. Skiepų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistema (VAERS) užfiksavo virš 16 000 mirčių ir virš 450 000 nepageidaujamų įvykių, kuriuos sukėlė kovido skiepai. JAV ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) sukčiavimo ekspertas teigia, kad tikrieji kiekvienos iš šių kategorijų skaičiai yra bent penkis kartus didesni.
Tai reiškia, kad turbūt mirė virš 80 000 žmonių, o daugiau nei 2 250 000 žmonių sužaloti.
Teigiama, kad pastarosiomis dienomis iš VAERS sistemos buvo ištrinta apie 150 000 pranešimų apie sužalojimus ir mirtis. Pridėkite tai prie skaičiaus ir priartėsime prie 2,5 milijono nepageidaujamų pasekmių, įskaitant mirtį.
Ir jei paskiepytas asmuo miršta per dvi savaites po skiepo, ta mirtis neįtraukiama į sistemą kaip su susijusi su skiepu. Tik mirtys po 14 dienų priskiriamos mirties nuo skiepo kategorijai.
Taip pat žinome, kad tikrasis anafilaksijos (alerginės reakcijos) atvejų skaičius nuo skiepų yra iki 120 kartų didesnis, nei teigia CDC. Tai dar labiau padidina skaičių.
Pranešama, kad vos per tris mėnesius Moderna gavo apie 300 000 pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius. Tik apie vieną procentą jų pranešama visuomenei.

Taip yra todėl, kad labai mažai žmonių net žino, kad VAERS egzistuoja, jau nekalbant apie tai, kaip ja naudotis. Daugelis gydytojų taip pat nepraneša apie savo atvejus VAERS.

Agresyvi cenzūra ir propaganda pranešė visuomenei, kad nepageidaujami reiškiniai yra reti, todėl žmonės nesupranta, kaip jų sveikatos bėdos susiję su skiepais“, - praneša „GNews.

Medicinos specialistų, pasisakančių prieš skiepus, gėdinimas ir kaltinimas verčia daugelį medicinos bendruomenės žmonių vengti pranešti apie nepageidaujamus reiškinius. Baimė būti patrauktam atsakomybėn po to, kai buvo suleista injekcija, kuria žuvo ar neįgalūs pacientai, taip pat neleidžia medicinos personalui apie tai pranešti.

Be to, daugelis medicinos specialistų priima kyšius mainais už tai, kad nepraneša apie sužalojimų ir mirties atvejus.
Daugiau nei 250 000 Facebook’o vartotojų rašo apie mirtis ir sunkius sužalojimus nuo skiepų. Slaugytojos ir gydytojai liudija, kad jų ligoninės slepia sužalojimus nuo skiepų.

Naujausias naujienas apie minias žmonių, kurie miršta ar sunkiai susižaloja ar nuo skiepų, skelbia svetainė ChemicalViolence.com.

https://www.newstarget.com/2021-09-29-millions-dying-covid-vaccines-media-lying.html

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.