Šeimos politika, Partijos, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Dr. Gintautas Vaitoška. Seime – „performansas” krikščionybės tema

Tiesos.lt siūlo   2022 m. kovo 19 d. 12:37

8     

    

Dr. Gintautas Vaitoška. Seime – „performansas” krikščionybės tema

laikmetis.lt

Dr. Gintautas Vaitoška yra Santuokos ir šeimos magistro studijų programos Austrijoje vadovas

Besiklausant Signatarų klubo atstovės Zitos Šličytės Kovo 11-ąją, dalis Seimo narių bei užsienio diplomatų išėjo iš salės. Pirmininkė atsiprašė „visų, mylinčių laisvę ir lygiateisiškumą.“

Kalbant labai tiesiai, laisvė čia suprastina kaip teisė dviems tėveliams ar mamytėms įsivaikinti vaikus. Pasisakantys prieš tokią laisvę, mūsų dienomis vadinami „putinistais“, tad jie kelia grėsmę nacionaliniam saugumui.

Prisidengdamas prieštaravimu gėjų eitynėms Donecke ir Luhanske, Rusijos krikščionybės aukščiausias dvasininkas Kirilas palaimino ukrainiečių žudymą. Tad apie Kirilo krikščionybę kalbėti nebėra galima.

Tačiau krikščionybė tikrai pasisako už šeimą, sukurtą vyro ir moters. Ne Putinas sukūrė tokią šeimą, o Dievas. Pirmaisiais savo žodžiais žmogui Pradžios knygos 1 skyriaus 28 eilutėje: „Būkite vaisingi ir dauginkitės!“ Pasak popiežiaus Benedikto XVI, seksualumo atskyrimas nuo vaisingumo paneigia žmogaus, sukurto pagal Dievo paveikslą, didybę.

Kad prigimtinės šeimos gynimas nereiškia palaikymo Kremliui, aiškiai liudija Lenkija. Būtent ši šalis labiausiai prisidėjo prie Sovietų imperijos žlugimo. „Nebijokite!” buvo vienas pirmųjų ką tik išrinkto popiežiaus Jono Pauliaus II žodžių. Metais vėliau, 1979-aisiais, jis pakartojo jį milijonui žmonių  Varšuvos Pergalės aikštėje.

Pasak britų istoriko T. Gordono Asho, „be popiežiaus nebūtų buvę „Solidarumo“. Be „Solidarumo“ – Gorbačiovo. Be Gorbačiovo – komunizmo žlugimo.“ Beje, ir pats M. Gorbačiovas yra pripažinęs ilgalaikio Kremliaus priešininko nuopelną: „Tai būtų buvę neįmanoma be popiežiaus.“

Žinoma, dar buvo ir Sovietų ekonominis žlugimas, Reiganas, kuris įvardino „blogio imperiją“ ir parodė jai labai kietus JAV „raumenis“, pralaimėjimas Afganistane ir kiti veiksniai. Tačiau šio popiežiaus krikščionybė,  – žinoma, ne kokios nors asmeninės tikėjimo versijos, tačiau tikrosios krikščionybės galia, – buvo viena svarbiausių pergalės priežasčių.

Didžiuojamės Lietuvos laisvės kariais sovietinės priespaudos metais. Aktyvią ir sėkmingą kovą prieš komunistinį režimą tęsė Bažnyčia. Ne veltui 1989 -aisiais būdavo sunku įsibrauti į Vilniaus Arkikatedrą per Mišias – ir ne tik per didžiąsias šventes.

Tuo tarpu Lenkijoje toks bažnyčių antplūdis tęsėsi dešimtmetį! Ten, pavyzdžiui, į galiausiai komunistų režimo nužudyto kunigo Jerzy Popeluszko Mišias kas savaitę suplaukdavo tūkstančiai žmonių. Popiežiaus „Nebijokite!” iš tiesų buvo Kristaus žodis.

Koks Romos Katalikų Bažnyčios požiūris į homoseksualius veiksmus, įvaikinimą arba gimties (lyties) atsiejimą nuo biologijos? Neigiamas. Jonas Paulius II, kankinys Jerzy Popeluszko, Lietuvos „Katalikų bažnyčios kronikos“ autoriai, kardinolas S. Tamkevičius, linksmai drąsi KGB gąsdintoja sesuo Nijolė Sadūnaitė skleidė ir skleidžia Bažnyčios mokymą, kurio principus teisininkės Z. Šličytės išsakyti žodžiai visiškai atitinka.

Apie gimties (lyties) ištrynimo pavojų ne kartą pasisakė ir popiežius Pranciškus. Dievas vyrą ir moterį pakvietė bendradarbiauti su Juo meilėje pradedant vaikus. Kaip minėjome, tokie buvo pirmieji Dievo žodžiai žydų tautai.

Tad apgailestaujant tenka pasakyti, kad iš Seimo salės išėję politikai nėra susimąstę apie šią krikščionybės abėcėlę. Galbūt kai kurie iš jų gerbia „patogesnę“ krikščionybę, bet ne tokia jos versija mums atnešė laisvę.

V. Putino kariuomenei žudant Ukrainos vaikus autentiškai krikščioniškos nuostatos įgyja ne mažesnę, bet dar didesnę vertę. Jungtinių Valstijų ­– labiausiai religingos Vakarų šalies kultūra – taip pat kenčia nuo skilimo tarp emocija ir sveiku protu paremtos antropologijos.

Gender ideologija veržiasi net į šios šalies kariuomenę. Tačiau ši lengvai nepasiduoda: JAV kariuomenės viešųjų ryšių atstovė neseniai turėjo pripažinti, kad dėl daugybės neigiamų komentarų po reklaminiu filmuku apie dviejų moterų užaugintą dukrelę, tapusią karininke, tokią „viziją“ skleidžiančiai administracijai komentavimo galimybę teko uždrausti.

Taip pat ir prasidėjus karui Ukrainoje JAV kariai yra „tebetreniruojami“ vadinti moterimis save tokiais laikančius vyrus bei skaityti tekstus apie sėkmingą tokių „kariūnių“ karjerą. Kaip rašo The Heritage Foundation gynybos analitikas D. Woodas, du dešimtmečius tarnavęs JAV karinėse jūrų pajėgose, karių vertimas „priimti požiūrį, kad žmogus gali pasirinkti savo gimtį (lytį) ir tuo pačiu laukti atitinkamo aplinkinių traktavimo sukuria įtampas organizacijose, kuriose vienybė ir susiklausymas yra sėkmė mūšyje sąlyga.“

Taip, žmogžudys V. Putinas irgi pasisako prieš gender ideologiją. Priežastis aiški: jam reikia kareivių. Krikščioniškas požiūris mums suteikia galimybę nebūti už jį kvailesniais. O gal Ukrainos kančia ir atidundantys sprogimų garsai mus kviečia leistis į tobulesnio emocinio komforto paieškas? Geresnis „performansas“ būtų buvęs malda archangelui Mykolui virš Kyjivo bokštų.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dZIUGUI       2022-03-20 13:08

visa tai labai rimtai jau yra svarstoma…Atsilieki nuo laiko,zmogau.Ir i psixiatrus nesikreipia niekas..

Džiugas       2022-03-20 12:17

Tik silpnaprotis gali sumąstyti kad žmogus gali pasirinkti savo gimtį (lytį) ir tuo pačiu laukti atitinkamo sveikai mąstančių aplinkinių traktavimo . Lytis yra gamtinė duotybė (gamtinis faktas), o duotybė negali būti pasirenkama, ir tuo yra viskas pasakyta. Jeigu būtų galima pasirinkti lytį, tai tokiu atveju konkrečiam individui turėtų būti “galima” pasirinkti ir kitas duotybes: rasę, amžių, tiksliau betką, įskaitant pasirinkimą kokiai gyvūnijos rūšiai jis priklauso. Psichiatrai turėtų susidomėti, ar tai nėra protinių ligonių išmąstymai.

Al.       2022-03-19 21:07

,,žmogžudys V. Putinas irgi pasisako prieš gender ideologiją.”
Vakarietiški bolševikai agresyviai piršdami Pasauliui sodomiją, Putinui tiesiog palieka neužimtą krikščioniškumo ir konservatyvumo nišą. Kuria jis tiesiog negali nepasinaudot. Nepaisant to, kad patys jie tiek pat ištvirkę, kiek jų vakarietiški bendradarbiai.,,Juos vienija kagėbizmas ir žydrumas”.

Isterikui       2022-03-19 17:47

..ne,drg.putinas yra taikos balandis,snape nesantis mirta….ATSIPRASAU,mirti…Ir snape daug daug dantu.Kruvinu.

Istorikas       2022-03-19 17:10

Vietnamas, Panama. Irakas, Afganistanas, Kosovas, Serbija, Libija, Sirija, Ukraina….. tiek karų ir visus juos sukėlė krikščionis žudikas Putinas.

Dekui autoriui       2022-03-19 13:41

uz buvima normaliu zmoniu puseje.Prakilnus tekstas,nors,prisipazistu,skaityt buvo sunkoka.Malda archangelui Mykolui Kyjive kazi ar paveiktu ka nors,juolab laukiniu orda.Pastebejimas,kad uzsienio diplomatu isejimas yra ju neisigilinimo i lietuvos vidinius reikalus yra kiek naivokas.Anei jiems rupi,nei ka.Isgirdo minint pederastus ir pasipiktino.Buktai aukstuomenes elitas uzuode baisia smarve ir,uzspaude nosis,skubiai retiravosi.Juokas is juju.

Taip       2022-03-19 13:31

Krikščioniškame pasauly,Lietuvoje taip pat, vis stipriau įsigali,deja, liberalkrikščionybė.Šiuometinėje Lietuvoje gausu įtakingų politikų ir veikėjų tapusiais iškreiptos katalikybės šalininkais,bet bjauriausia yra tai,kad kunigų gretose irgi atsiranda liberalkriščioniškų ,,vertybių”šalininkų.

Jules       2022-03-19 13:18

Lietuvos Krikščionys demokratai (Konservatoriai) pribaiginėja Krikščionybės civilizaciją Lietuvoje. Ar galėjo apie tai pagalvoti prieš balsuodamos Lietuvos davatkos už tokius kandidatus?

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.