Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Dr. Gintautas Vaitoška. Lietuvoje bus kastruojami jūsų sūnūs ir dukros

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 12 d. 20:29

15     

    

Dr. Gintautas Vaitoška. Lietuvoje bus kastruojami jūsų sūnūs ir dukros

laikmetis.lt

Autorius yra Santuokos ir šeimos magistro studijų programos Austrijoje vadovas

Vienas Lietuvos mokyklos vienuoliktokas, paklaustas, ar jo rate madinga būti „transgender“, atsakė: „Mano klasėje iš vienuolikos mergų devynios yra lesbietės, o viena papus nusipjovė“. Žinia nepatikrinta, kalba necenzūruota. Tačiau konkretumas mūsų dienomis vertingas.

Pats naujausias ir korektiškiausias chirurginio lyties keitimo terminas užsienio šalyse yra sufomuluotas pagal geriausius Georgo Orwello (Džordžo Orvelo) naujakalbės standartus – „Lytį patvirtinančią chirurgiją“ (angl. Gender affirmative surgery). Tai reiškia, kad chirurgas jauną vyrą iškastruoja, o merginai nupjauna krūtis, dažnai pašalindamas ir gimdą bei kiaušides.

Ministro potvarkiu Lietuvoje toks dalykas taip pat tapo legaliu (nors teisės požiūriu – nelegaliu, kadangi tokios svarbos klausimas turi būti sprendžiamas įstatymu). Taip „gydytis“ sūnūs ir dukros galės sulaukę 18 metų. Yra apgailestaujančių, kad jaunesni šios laimės laukdami labai kentės.

Tikrai, „lyties tapatybės sutrikimas“ arba „gender disforija“ yra kentėjimas – psichinės sveikatos sutrikimas. Jauną žmogų kankina iliuzija, kad jis „gimė ne toje lytyje“. Kaip plačiai diskutuojama, dėl plačios gender ideologijos propagandos, tokių jaunuolių per pastarąjį dešimtmetį kai kuriose šalyse padaugėjo iki 25 kartų.

Daugeliui jų buvo diagnozuotas kitas psichinis sutrikimas, prieš ateinant „nušvitimui“, kad depresija, nerimas ar autizmo simptomai pranyks išsikastravus arba nusipjovus krūtis. „Šviesa“ ateina iš socialinių tinklų ir jutubo filmukų. Ten vaizduojamos gražuolės „transmoterys“ ir stipruoliai „transvyrai“, pasakojantys apie laimingą savo gyvenimą. Vaikai nesupranta, kad už kadro lieka kai kas nepasakyta.

Tėvai paprastai sunerimsta praėjus dvejiems – trims metams nuo jų vaiko „transgender“ studijų – ar indoktrinavimo – pradžios. Vaikinas arba mergina jau būna viską „supratę“, neretai išsiaiškinę kelius, kaip gauti kitos gimties (lyties) hormonų, ar kaip kalbėti su medikais. Kadangi nuomonė, kaip yra pastebėjęs F. Dostojevskis, keičiasi tik pasikeitus emocijai, parodyti tragiškas „lytį patvirtinančios chirurgijos“ pasekmes sunku. Depresiškiems, savęs nepriimantiems, blogai tarp bendraamžių besijaučiantiems jaunuoliams gimties pakeitimo galimybė atrodo kaip išsigelbėjimas.

Tokia svajonė užkemša ausis. Švedijoje, praėjus 10 metų po lyties keitimo operacijos, vyrai žudosi 19 kartų daugiau nei tie, kurie nebuvo iškastruoti. Nieko tokio, Amerikoje laimingų transmoterų yra tūkstančiai. Nyderlanduose jos dukart dažniau nei „paprastos“ moterys serga širdies ligomis, triskart dažniau – plaučių vėžiu, devyniskart dažniau – infekcinėmis ligomis ir 50 k. dažniau miršta nuo ŽIV sukeltų ligų.

Taip pat nieko tokio – jutube galima pamatyti laimingą 70-ties metų transmoterį. Testosteronas moters kūne vietoje estrogeno yra kaip „dyzelinas benzininiam varikliui“. Na ir kas, kad moterys taip pat gamina testosteroną. Emocijų racionalumas neįveikia.

Labiau protą paveikia kūno pojūčiai. Štai Keirą Bell, kurios brendimas buvo sustabdytas jai būnant šešiolikos, ėmė varginti menopauzei būdingi simptomai. Norėdama „jaustis kaip jaunas vyras, o ne sena moteris“, septyniolikmetė Keira noriai ėmė vartoti testosteroną, o dar po trijų metų jai pašalintos krūtys.

Tačiau nepaisant vyriškos išvaizdos, vyru ji nepasijautė. Vargino karščio pylimai, prakaitavimas, vaginos gleivinės atrofija ir „migla smegenyse“. Nors paauglystės metais ji „tvirtai“ žinojo, kad turėti vaikų ateityje nenorės, būdama virš dvidešimties ėmė galvoti kitaip. Dėl testosterono poveikio visam laikui praradusi moterišką balso tembrą, barzdota ir krūtų neturinti mergina Tavistocko klinikos „pagalbą“ jai tapti vyru ėmė vertinti kitaip.

Keira rašo, kad užauginta nuo alkoholio priklausančios, psichine liga sergančios motinos, ji buvo socialiai apleista, nutolusi nuo bendraamžių, nerimo ir depresijos varginama, savo kūno nepriimanti mergaitė. Tačiau šių problemų, kurios, kaip rodo tyrimai, yra būdingos daugeliui gimtį (lytį) norinčių pakeisti jaunuolių, gender ideologiją propaguojančios klinikos spręsti nenori. Tačiau žymiajai klinikai mergina iškėlė bylą, jos argumentus palaikė žymūs medikai, o klinikos veikla buvo sustabdyta.

Emocinę iliuziją, kad bus laiminga tapusi vyru, Keirai išblaškė kūno vargai. Pakalbėkime šia tema daugiau. Ji paradoksali: ir stebėtinai paprasta, ir labai „nediskretiška“. „Vaginos monologų“ spektakliuose ar „septynių naujausių orgazmo technikų“ dienos naujienose laikais anatomijos detalės subtilesnį šios gyvenimo srities suvokimą sunaikino seniai. Tačiau kalbėti apie tai, kas vyksta kūne pakeitus gimtį, ar kaip išeinamosios žarnos gleivinę veikia „analinis seksas“, laikoma nejautru. Gyvename lozungo „tik nelieskite mano emocijų!” epochoje. Tačiau kaip matome, žalojant savo kūną, galop apkarsta ir emocijos.

Medijų garsenybė transgender mergaitė Jazz Jennings (Džaz Dženings) savo kelionę į kitą gimtį publikavo milijonams žmonių. Tačiau patyrė ir patiria „apatinės kūno dalies“ problemas, reikalaujančias operacijų dėl skausmo ir sutrikusių funkcijų. Jazz sako nebežinanti, kas ją traukia ­– lyg vaikinai, bet gal ir merginos, o gal ji yra „aseksuali“.

Saldžią įžymaus asmens euforiją pakeitė depresija ir su ja susijęs valgymo sutrikimas, sąlygojantys didžiulį viršsvorį. Skaudantis kūnas primena, kad jis, pasirodo, nėra tik mažai emociškai reikšmingas, bet kokius pjaustymus ištveriantis asmenybės „priedas“. Tad atsiprašydami skaitytojų dėl medicininių detalių, pažvelkime į kūno realybę.

Chirurgai atkakliai ieško būdų įtaisyti vyro kūne neegzistuojančią angą. Vienas iš kelių – storosios žarnos gabalo atpjovimas ir įsiuvimas dirbtinai padarytoje angoje tarpvietėje. Metodas geras tuo, kad žarnos gleivinė yra natūrali ir išskiria sekreciją, dėl ko tepalai lytinių santykių metu mažiau reikalingi. Tačiau žarnos gleivinė ne visada prigyja, kartais nekrozuoja, o žarnos dalies išpjovimas yra „šiokia tokia“ operacija, galinti sukelti ir žarnų nepraeinamumą ar peritonitą.

Be to, išskyros iš naujosios „vaginos“ gali būti ypatingai gausios. Konservatyvesnės operacijos metu naujoji ertmė išklojama oda iš buvusių vyro gimtinių organų. Teigiama, kad kadangi iš varpos sukonstruojamas klitoris, naujoji moteris gali patirti orgazmą.

Deja, „neovagina“ linkusi užsitraukti ir prevencijai reikalinga reguliariai naudoti diliatatorių. Jutubo vaizdo įrašuose ši praktika yra detaliai pavaizduota. Nekalbant apie tai, kad diliatacija nėra labai malonius pojūčius kelianti procedūra, naujoji ertmė vyro kūne taip pat gali gerai nefunkcionuoti dėl infekcijos ir kraujavimo pavojaus.

Nepaisant tvirtos nuostatos būti moterimi, vyro kūnas vaginą „nori“ uždaryti; kad tai neįvyktų, diliatatorių reikia naudoti visą likusį gyvenimą. Tokia proziška patirtis dabar bus galima ir poetiškiems Lietuvos vaikams…

Gal būtent dėl tokio kūno nenoro būti emocijų vergu žmogaus organizme transgender judėjimas pasaulyje šiuo metu gerokai susvyravo. Redito socialinio tinklo padalinyje „detrans subreddit“ galima rasti „detransitioners“ patirtis – žmonių, kurie suprato buvę ideologijos suklaidinti. Paskyra turi 26 tūkstančius narių.

Dėl panašaus į Keiros Bell patirtą skausmą šiuo metu Londono Tavistocko klinikos teisinės atsakomybės už vaikų sužalojimą reikalauja daugiau negu tūkstantis šeimų. Kaip rašyta anksčiau, lyties keitimą jauniems žmonėms sustabdė suomiai, toks „gydymas“ kvestionuojamas Švedijoje, Prancūzijoje, ir net jį pradėjusioje Nyderlanduose.

Tad jei Europa jau ima atsibusti nuo iliuzija pagrįsto „gydymo“, Lietuva mėgina šokti į jau svirduliuojantį traukinį. Pasaulyje yra buvę kontroversiškų medicininių praktikų, kurios buvo atšauktos prasiblaivius. Pavyzdžiui, lobotomija, kurios metu psichines ligas buvo mėginama gydyti perpjaunant jungtis tarp kaktinės smegenų žievės ir vidurinių smegenų. Nemažą dalį pacientų ši terapija nuvedė į dar gilesnį neįgalumą.

Pasaulyje keičiantis nuomonei dėl „lyties keitimo“ vertės kyla klausimas, ar mūsų šalies medikai nesulauks bylų dėl sunkios žalos sveikatai, emocinį kentėjimą gydydami chirurgo peiliu?

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

realistas Džeikui       2022-09-13 20:54

Nesuprantu ką norite pasakyti. Žodynų esu daug skaitęs. Su straipsnio pavadinimu viskas yra tvarkoje. Tai modernus, paradoksalios išvados pavadinimas, bet savo esme jis teisingas: Lietuvoje bus kastruojami jūsų sūnūs ir dukros. Autorius ir nesako, kad per prievarta bus kastruojami, jis konstatuoja faktą kas bus, kas jau yra vakarų Europoje ir kas sparčiai braunasi į Lietuvą, t.y. jaunų žmonių kastracija. Juk ir pasirinkęs “pakeisti lytį” asmuo, net ir laisva valia, vistiek bus kastruojamas, ir kažkam jis yra sūnus ar dukra. Tad autorius, Gintautas Vaitoška yra absoliučiai teisus pasirinkęs tokį straipsnio pavadinimą. Reikia būti kvailam to nesuprasti.
P.S. Autorius protingesnis už mane ir jus.

Dzeikiokui       2022-09-13 19:35

nu negi nematai,kad cia ‘kapsuke’,on zie ‘Jules’,on zie..,pamirsau,da keli nikai,zo,kazkas panasaus i gelltona ixtiandra,besislapstanti po visokiais nikais.Sitas,berods,ne toks kacapiskas,ale bais nekencia univerkes absolventu..Na,su privietu..Kita vertus,daznas turi savo ‘cara galvoj’,ka jau cia…

Dzeikas       2022-09-13 19:00

realistui:
Tau reiktu perskaityti lietuviu kalbos zodyna, kuriame paaiskintos zodziu reiksmes.
Nors jeigu mokslus grauzei tautineje mokykloje - vargu ar pades.Smegenu rauksles neatstatomai islygina.

to realistas Džeikui       2022-09-13 18:19

Neburnok, Pasaulio kunigaikštis viską gali.

realistas Džeikui       2022-09-13 17:40

Ne, neklaidina. Praplovus vaikams smegenis, jie užsinorės keisti lytį. Už,
zombintų, iškrypėlių propagandos paveiktų vaikų pasirinkimas vos sukakus 18 metų nėra laisvas pasirinkimas. Tad taip, ir Lietuvoje bus kastruojami jūsų sūnūs ir dukros. Politikai ir medikai negali pakeisti žmogaus chromosomų. Pas vyrus yra Y, pas moteris X. Jokia chirurgija ir įstatymai negali to pakeisti.

Dzeikiokui       2022-09-13 15:34

..o ka as jums visiems dalbasinu,NS,NEZIURINT I MEDUM PATEPTUS ZODZIUS,YRA APGAVIKU IR SUKCIU KOMPANY.Vienas is pvz.,yra redakcijos uzgrobimas,kitas,marsistu smeizimas pernai,atvykus vengru ir fricu parlamentarams,Sinicos kvietinejimas i sisteminiu medijas,tu mediju teigiamas poziuris i NS IR T.T.

Dzeikas       2022-09-13 14:38

Straipsnis meluoja?
Ne, nemeluoja.
Klaidina? Taip.
Kame klaidinimas?
Tame, kad perskaicius uzvadinima susidaro ispudis, kad zmones bus kastruojami prievarta.
Paliekant pacia tema nuosaleje, ar verta sekti ir tiketi tais, kurie savo tikslu siekia klaidindami?
Nemanau.Tokie pat mudakai kaip ir sodomitai.Tik kitoje saujoje.
Anksciau tiesos.lt sau tokiu rusu troliu metodo neleisdavo.
Matyt tiesa, kad kontrole saitu pereme p…duko Radzvilioko chebra.

Azuoliukas       2022-09-13 12:33

bus aprengtas suknytem,o Liepaites kelnytem ir bus viskas ciki piki.Diriguos kostmonautai.

Europa neatsibunda       2022-09-13 10:06

Regensburgo berniukų choras (šis choras turi 1000 m. istoriją)nusprendė priimti į savo gretas ir mergaites. Lauksime Lietuvos “Ąžuoliuko” reakcijos.

Aliokai,kodie patsai       2022-09-13 10:03

kalbi nerealius dalykus.Jei sposyji,tai varyk kaip reik,o cia ny ryba,ny mjeso.I taip aisku,kad tuos sudzius seime reik istratyt pagal Sustausko recepta,ale kas ta kilnu darba padarytu..O jei rimtai,teks laukt rinkimu,neiskrapstys tu kiauloidu nieks,Zemaitaicio kalbeles apie pasileidima..juoks viens.

Internazi Conspiracy and Aggression       2022-09-13 5:16

Troikė šposina su runkeliokais - mažina ubagyną, kad nesimaišytų raudoniesiems oligarchams iš Bolševikų partijos po kojomis. Mažinami lietuvaičiai, nes jų pasauly niekam nereikia.

Al.       2022-09-13 0:27

Visi politikai, balsavę už šį įstatymą, išdavė savo šalį, todėl turi būti ištremti visam laikui. Būtų gerai prieš ištremiant šitiems išgamoms ,,pakeisti lytį”.

jo jo       2022-09-12 22:24

ir gerai kad iškrypėliai bus iškastruoti savo noru, nesiveis ir nesidaugins

ah.ą       2022-09-12 21:21

švabo ketvirtoji industrinė revoliucija

problema lengvai sprendžiama       2022-09-12 21:16

To ir siekiama. Kapitalizmas, čia viskas parduodama ir perkama. Vaikams praplaunamos smegenys, po to už ligonių kasų lėšas t.y. visų mokesčių mokėtojų pinigus daromos operacijos, pelnas klinikoms. Ir esu už tokias operacijas su viena sąlyga - kadangi tai ne gyvybiškai svarbi operacija, grėsmės gyvybei nėra, tai už tokias operacijas tegul apsimoka patys šitie iškrypėliai. Iškart šitų panorėjusių tapti transbestijomis sumažėtų, piniginė taip pat prablaivina protą.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.