Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 21 d. 12:42

72     

    

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Pastarosiomis dienomis Lietuvoje itin išaugo įtakingų valstybės veikėjų susirūpinimas savo tamsia praeitimi.

Šiandien Seimo Nacionalinio saugumo komitete svarstytos pataisos, kurios leistų neviešinti diplomatų, dirbusių su KGB pavardžių (daugiau žr. ČIA).

Nenuostabu, jog taip bandoma apsaugoti Lietuvos partizanus bei Birželio sukilėlius niekinančio valdančiųjų koalicijos partnerio Lino Linkevičiaus asmenį ir jo vadovaujamą URM, kuri per pastaruosius 8 metus tapo ištisa eks-komunistų įdarbinimo kontora.

Visa šita tragikomedija, prisidengiant apgailėtinais teisiniais niuansais, tęsiasi jau tris dešimtmečius, kuomet socdemai, savo KGB rezervą ginantys konservatoriai ar dabar net valstiečiai niekaip neleidžia įsibėgėti jokiems realiems liustracijos procesams, toleruodami sovietinės struktūros asmenų tolesnę veiklą aukščiausiuose mūsų valstybės postuose iki šių dienų.

Bet net ir Šventam Rašte parašyta, kad „nėra nieko uždengto, kas nebus atidengta“. Reikia tik viltis, kad pagaliau Lietuvoje subręs politinė jėga ir valia atskleisti VISUS komunistinių struktūrų bendradarbius, kurie vis dar valdo Lietuvos ministerijas, teisėsaugą ar mūsų akademinį pasaulį.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-06-5 10:29

Tai marksistine samone,viska isgriauti iki pamatu,paskui isvogti,kam nepasiseke prisivogti,lai kaltina save.Juk kas “mylejo Landzbergi ziu kaip sociai gyvena.anukas be keliu sulu makauleje -milijonierius ir ne litinis,o eurinis per kelis metus?Tai rezultatas?O kas liko rezidentams,mokytojams ir tiems kieno sukurtu turtu iki siol naudojasi valstybe pensininkais,net norejo isnaikinti (gera proga praleido per korone)Pirmais metais aa TS nare nari laimejus pirma seima seima sauke-mes atejome visiems laikams,o kas buvo po to pasidomekite,pasirode net komuniagos buvo zmonems mielesni.Siandiena atejo dar baisesnes dienos,nera salyje atsvaros setono uzmacioms,o setonas save tik popieziuziumi neisdriso ivardinti apsmurges muzikologas ,kuris tarnavo KGB ir toliau tarnauja,dar megina savo anuka -idiota prastumt.O kas daros salyje,daug proto nereikia,kas tik geresnio,apverciama aukstyn kojomis,KGB saugoma daug stropiau negu misko broliai prazude jaunystes del tikejimo Lietuva.Bet mes turime sovietu profesoriu(beje kitko jis ir negebetu,tai irode,sunybiu meistras,bet cia Kremliaus nuopelnai)Kaciukai mielieji atsimerkite,juk gyvenama viena karta?

to sėkmingiausias       2020-05-22 20:53

Na ir kiek užkibo ant pačio deziuko? Ar daug dundukų?

sėkmingiausias       2020-05-22 19:43

žydų projektas Lietuvoje yra VL

Langų majore,       2020-05-22 19:42

gal išprotėjai dėl to Milaičio? Per Juozaičio dūmus jau nieko nebematai? Kokius gardumus čia pats kam priskiri? Gal Koronės?

> 2020-05-22 13:45       2020-05-22 19:08

Tai sakai, kad: „kaip sakoma - savo vardu ir kitą vadint gardu, ane?“, juliau Milaiti!
O pats kitus, kokiais savo vardais vadinai? Pameni, „former bolshevik“
✒✒✒
Jules to Konservatoriai ir liberalai     2016-06-19 19:28
Ei tu, naikintojau! Kokiam LDDP ministeriui, raudonajam oligarchui ar Former Bolshevk’ui dirbi? Trolini, taip sakant, kad mums suvaržytų galimybę komentuoti, ginčytis ir garbingai pasibarti, kad įvestų totalią cenzūrą? Labai stengiesi, ane?
✒✒✒
Kokios „tiesos“ čia ieškai, metų metais maldamas tą patį šūdą?

Pats nepažįstu       2020-05-22 17:40

nė vieno kaubojaus, bet teko girdėti, kad jie turi labai teisingą nuostatą: jeigu besivejant svajonę nudvėsė tavo arklys, tai nuo jo reikia nulipti. Rodos, kas čia sudėtingo, bet Lietuvoje daug kas tokios taisyklės nežino - toliau sėdi ant maitos ir dar rimbu kapoja…

Tam - "manau tiesos "       2020-05-22 13:45

Nesuprantu, kas tamstą verčia skaityti “kelių kgb-istų pokalbius”? Geiau pasidomėtum, ką siūlo Seimo narė Agnė Širinskienė. Autorius įkėlė nuorodą - “(daugiau žr. ČIA)”. Tada gal suprasitum - kur šuo pakastas? Nes visai nejuokinga, kai KGB- istai kitus vadina kgb-istais arba, kaip sakoma - savo vardu ir kitą vadint gardu, ane?. Ir dar - ačiū autoriui už paskelbtą informaciją ir nuorodą. Žodžiu, “valstiečiai-kolchoznikai” - laikykitės, kiek tik galite, nes atrodo, kad kuo mums blogiau - jums tik geriau. O po jūsų valdymo - nors ir tvanas…

Vai, vai, Prašalieti!       2020-05-22 13:24

Manęs nedomina konservatorių pergalės ar pralaimėjimai ateityje, kaip ir LDDP satelitų, bet domina Tiesa ir jos dar neužmuštas siekis žmonių galvose, ypač Koronės agresijos ir smurto laikais. Kai kas net nori uždrausti mums pasibarti, nori uždrausti mums mąstyti ir propaguoti savo mintis, patirtis ir faktus. Matyt, Langų majoras čia siūlo įvest cenzūrą ir kitokią diktatūrą. Neišsilavinę, bet dori ir paprasti žmonės puikiai supranta, kad dezinformacijos pagalba valdomas ir engiamas runkelynas. Kas būtų, jei ir jie sužinotų Tiesą, anot Bušo vyresniojo? Susiraskite intike jo interviu su Sara ir sužinosite, kas būtų, jei ir jie, prasčiokai, sužinotų Tiesą?

Prašalietis       2020-05-22 13:12

Jules     2020-05-22 12:30
Jei ką turi konkrečiai parašyti ne apie visiškai kvailiams skirtus” žemėlapių pirkimą, Lebensraum-us, Lebensraum-ų judėjimus į vakarus, į rytus ar į pietus”, tai pabandyk komentare ką nors išstenėti. Šiais informacijos prieinamumo laikais, bent kiek raštingas žmogelis gali nesunkiai pasižiūrėti, kas su kuo ir kada pasirašinėjo sutartis, ir kas, kada ir kur “judėjo”. Sutinku su Tamsta, kad kada ir kur prieš karą ir po karo judėjo Sovietija žino bent kiek raštingi “tautiniai arkliai ir asilai”. Kaip matosi pagal tavo “patriotinius žinojimus” apie Sovietijos judėjimus į vakarus, tau dar yra toli iki bent kiek raštingų “arklių ir asilų” žinojimo. Kaip matau, brazauskinių lddp-istų žinios tau nelabai priimtinos,matomai, daugiau vadovaujiesi KGB-istinių lansberginių perestroijkinių sąjūdiečių “žiniomis”, kurios iš esmės niekuo nesiskiria nuo lddp-istų. Kas liečia “lietuvių ir Lansbergių kaltes”, tai kokios gali šimtus metų užsienio šeimininkams tarnavusių ir tebetarnaujančių čiabuvių kaltės. Šiandieninis didžiausias lansgrybio beretinių chebrantų rūpesti turėtų būti, kas bus kai užlinks beretinių patriarchas ir tata"didelis išsivadavimo kovų profesionalas” V.Lansbergis. Ar pajėgs jaunasis tautos broileris išlaikyti užsislapstinusių 75 metams KGB-istų “politinę” chebrą, ar nebus taip, kaip buvo su brazauskiniais komunistiniais lddp-istais…. Kas liečia buvusius Prunskienės kolchoznykus ir žaliuosius, tai jie jau nuo Prunskienės laikų nesibičiuliuoja nei su brazauskiniais lddp-istais, nei su lansgrybio beretiniais KGB-istais. Naudodamas žodžius internaciai ar segregatai, sąvokas kuo nors pagrįsk, nes atrodo, kad “moksliškai” bando pavaryti “tautinis mokslininkas” iš Vasaros gatvės “patriotinių intelektualų buveinės”.

manau tiesos       2020-05-22 13:07

turėtų taikyti apribojimus komentatoriams: pvz. ne daugiau dviejų komentarų ir pvz. 6 eilučių viename komentare, nes dabar dažnai tenka skaityti kelių kgb-istų pokalbius

Jules       2020-05-22 12:30

Prašalieti, gal vis dėlto nusipirk žemėlapį, kuriame visi Lebensraum’ai pažymėti? Nereiks prie Landsbergio tėvo kibt. Rusijos Lebensraum’as ne ką mažesnis už Anglijos jūrinį Lebensraum’ą dėl kurių mes, lietuviai, niekuo dėti. Nei Landsbergiai, nei aš, nei kokie tai kiti lietuviai kuo čia tai būtų kalti. Sovietija pirmoji pajudėjo į Vakarus ir tai jau aišku ne tik Lietuvos arkliams, bet ir asilams - ir Seimo Jurgiui su Rasele ir Iročka taip pat aišku, jau nekalbant apie konservatorių garsiąją politinę pliurpę Ožkelytę. Visi čia mano paminėtieji dirbo lddp-istų naudai, vadinasi, ir dabartinių kolchoznikų ir žaliųjų naudai. Ožkelytė pyksta ant kolchoznikų valdžioje ir jųjų vedamos vyresnio amžiaus žmonių segregacijos kaip Amerikoje, bet ir pati prie jų pergalės prisidėjo ne mažiau nei koks tai Kubilius. Ir dar primenu, kad Niurnberge teisėjavo sovietų internaciai ir Vakarų segregatai, jei kartais Ožkelytė su Rasele šito nežino.

juliau Milaiti       2020-05-22 11:59

tai tu ne tik, Kis, t. y. boba, apsimeti, bet dar ir Prašaliečiu pasirašineji?!

Prašalietis       2020-05-22 11:44

O kas, Prašalieti;
Dideli “tautos patriotai” dirbę naciams buvo majoras Impulevičius, jo pasiuntinys V.Adamkus, Noreika-Vėtra, V.Lansbergio tėvas V.Lansbergergis-Žemkalnis, Škirpa ir daug kitų...Kas yra bendro tarp muzikologijos ir mokslinio komunizmo, klausk, kol dar visiškai “buvusių išsivadavimo kovų našta” neprilenkė prie žemės,pas šios srities profesionalą V. Lansbergį. Na o V.Lansbergio nueito didingo “kovotojo kelią” pavadinti pliekimu, šiandieniniam tikram lansberginio durnių laivo patriotui tikrai netinka.
    2020-05-22 9:47, Nuomonė    2020-05-22 9:55;
Bičiuli, su 75 metams užsislapstinusiais KGB-istiniais veikėjais, kaip ir su profesionaliais"tautiniais"komunistais, jų palikuonimis ir pasekėjais niekas nesiginčija, nes nėra dėl ko ginčytis. Vyresni žmonės matė savo akimis kaip viskas buvo tada, kas vyko po to ir kas iš to išėjo. Linksma yra žiūrėti, kaip buvusieji komunistiniai ir KGB -istiniai profesionalūs kolaborantai ir jų palikuonys su neblėstančiu komjaunuolišku įkarščiu 30 metų pasakoja jauniesiems runkeliams apie savo “dedesnes ir mažesnes kovas” su buvusiais komunistiniais ir KGB-istiniais kolegomis. Po proamerikinių komunistų ir KGB-istų kriminalinės “revoliucijos"Rusijoje ir kaip pasekmė tokių pačių “revoliucijų” buvusiose sąjunginėse respublikose, rimtai kalbėti apie politines partijas, kurios viena nuo kitos skiriasi tik kokiai JAV šeimininkų personai labiau simpatizuoja ir tikisi “politinio"stogo, rinkimus, demokratiją ir t.t. yra daugiau nei juokinga.
Matau, Prašalieti,    2020-05-22 10:22
Bičiuli, neklaidžiok po “tautines pievas” ir papasakok geriau sau ir tautai apie mūsų visokio plauko “tautinius didvyrius”, “nepliekdamas lietuvių“pavaryk visiems apie tau žinomas jų konkrečias “kovas” už Lietuvą. kas liečia buvusius nacių, komunistų, šiandieninius JAV kolaborantus ir parsidavėlius, tai jie niekuo vieni nuo kitų nesiskiria. Ir baik, pagautas “patriotinės bangos” be ryšio “tautiškai ir nekvaliodamas” kliedėti minėdamas Lenino, Trockio, Čerčilio ir t.t. pavardes

iš 58 komentarų,       2020-05-22 11:29

40 juliaus Milaičio kagebistinės trydos.

Rūta       2020-05-22 11:21

“Reikia tik viltis, kad pagaliau Lietuvoje subręs politinė jėga ir valia atskleisti VISUS komunistinių struktūrų bendradarbius, kurie vis dar valdo Lietuvos ministerijas, teisėsaugą ar mūsų akademinį pasaulį”.
Va šitos politinės jėgos ir valios labiausiai ir bijo tie įtalingi veikėjai su tamsia praeitim. Ir jie darys viską, kad NS netaptų jėga.
Šaunu, Dovilai. Daugiau tokių minčių ir straipsnių.

Matau, Prašalieti,       2020-05-22 10:22

kad pats su VU ir VDU prapiesoriais neišsteni išvardinti didžiųjų internacių ir apskritai – „The Hidden History of Evil“. Tad pačiam reikia rimtos pagalbos, kad galėtum juos prisiminti, o būtent: Trockį, Leniną, Staliną, Kaganovičių, Kamenevą, Zinovjevą, Sverdlovus, Molotovą, Suslovą, Dekanozovą, Mechlisą, Erenburgą, Ščerbakovą, Genrikh Yagoda, Lazar Kogan, I.D.Berg, Matvei Berman, Yakov Rappoport, Naftaly Frenkel, Aron Solts. Ką apie juos rašė net pats jaunasis Čerčilis, a, irgi tyčia apsimeti nežinančiu ir ikikarinių laikraščių neskaitančiu. Manai, kad čia mes irgi tokie pat kvaili, kaip dezi LRT klausytojai? Ką konkrečiai rašė jaunasis V.S.Čerčilis apie bolševikų rūmų perversmą? Kokia ta „Winston Churchill‘s Truth about Bolshevism“, a? O pats čia lietuvaičius plieki ir kuo tai kaltini, kai jokios Lietuvių valstybės čia nebuvo, o buvo arba carinės Rusijos imperija, arba Sovietijos teritorija. Kokios šalies interesus čia pats atstovauji ir gini, a?

Prašalieti,       2020-05-22 10:00

Vakarai lietuviams negalėjo padėti, nes buvo Stalino Rusijos sąjungininkais ir ko ten bendrininkais, slėpę ką tokį, kokius savo didžiojo sąjungininko nusikaltimus? Čerčilis, Ruzveltas, Trumenas ir Atlis su Stalinu ne tik bendradarbiavo, buvo sąjungininkai, rašė liaupses jam, kūrė Sovietiją šlovinančius dezi propagandinius filmus, bet ir draugavo - tai apie kokius čia lakstančius po miškus lietuvaičius kalbi? Kartu baliovojo, gėrė ir rūkė kartu su savo spec.tarnybų grietinėle Potsdame, griežiant Paganinį. Ko nepavardini Landsbergio disertacijas, darbus, jų pavadinimus, už kurias jis gavo tas premijas? Kaip Čiurlionis susijęs su Moksliniu Komunizmu, a? Ar kiti garsūs Lietuvių kompozitoriai?

Nuomonė       2020-05-22 9:55

Kam tie aršūs ginčai, kas už ką? Nėra didelio skirtumo tarp AB ir VL. Tai abu to pačio lizdo (tačiau ne pačio blogiausio lizdo) paukščiai. Abu buvo už komunistinės santvarkos esminę pertvarką, tik AB buvo mažiau ryžtingas siekiant atkurti Lietuvos Nepriklausomybę nei VL. O, atkūrus Nepriklausomybę, kova tarp jų, buvo labiau imitacinė nei tikra, nes abu buvo neomarksistinių pažiūrų politikai. Tokia pat imitacinė kova vyksta ir šiandien tarp sisteminių „partijų“. Sisteminės partijos – tai labiau viena ir ta pati neomarksistinė partija tik su skirtingomis jos frakcijomis besiskiriančiomis tik nereikšmingose smulkmenose ir besisremiančiomis į skirtingus rinkėjų elektoratus per rinkimus į Seimą.

O kas, Prašalieti,       2020-05-22 9:47

naujo “Stribų laive”, ko nepasakoji? Kas tie nacių tarnai, o kas internacių tarnai, gal galėtum konkrečiau pavardinti? Premijos už menotyrą, už Čiurlionio palikimo tyrinėjimus - tai ne premijos už Mokslinį Komunizmą ir jo Politekonomiją. Tyčia negali pats šito suvokti, ane? Kas bendro tarp muzikologijos ir Mokslinio Komunizmo, negali mums paaiškinti? Pianistai negalėjo dėstyti jokio Mokslinio Komunizmo, irgi tyčia nežinai, ane? O jei turi anų laikų aukštojo mokslo diplomą arba dabartinį, gautą irgi tų pačių anų laikų profesorių dėka - galėtum supleškinti, nes pagrindinis valstybinis egzaminas anuomet buvo iš Mokslinio Komunizmo ir specialybės. Plieki Landsbergį, pamiršęs AMB ir Co, kodėl? Medžioji babuškas kaip dezi LRT, ane? Nemini garsiuosius internacius ir jų darbelius, kodėl? Nepaaiškini mums, “who seize the power in Russia in the name of the workers”, kurių čia kai kas labai jau nekenčia?

Prašalietis       2020-05-22 9:26

Prašalieti,    2020-05-21 18:13
Kas yra juokingiausia ir linksmiausia skaityti šiandieniniame lansberginiame durnių laive, užsislapstinusių 75 metams KGB-istų, vokiškų nacių tarnų, pokaryje bėgiojusių po miškus nuo NKVD-istų ir šaudžiusių ne okupantus ar NKVD-istus, o eilinius beginklius kolūkiečius palikuonių “patriotinius” chorinius samprotavimus. Tavo mylimo V.Lansbergio perimta iš jo tėvelio,“taip pat didelio kovotojo su sovietais”( buvusio nacių lakais okuputuotos teritorijos ūkio ministru, su vokiečiais pabėgusio ir atsidūrusio Australijoje, “apsigalvojusio ir ką reikia sovietams padariusio”, pasekoje sėkmingai priimto į Stalininę Sniečkaus Lietuvą),“kovos” už Lietuvos laisves ir nepriklausomybes: dar mokykloje kartu su suolo draugu Sakalu “pakovojo” taip, kad sakalas 5 metams buvo išvežtas į gūlagą, o V. Lansbergis įstojo mokytis į tais laikais prestižinę Kauno Gruodžio Muzikos mokyklą; Kai dar nacių koloboracionistai bėgiojo 1952 po Lietuvos miškelius skanduodami vakarai mums padės, “didelis tautos kovotojas” V. lansbergis pasiprašė priimamas į komjaunimą. Jis tik po metų, t.y. 1953 metais, pokario “klasių” kovų laikais, kaip labai aktyvus ir patikimas V. Lansbergis mokėjo pasistengti, kad būtų išrinktas visos Konservatorijos komjaunuolių organizacijos, turėjusios 150 narių, komiteto(valdymo funkcijas turėjusį komitetą sudarydavo keli aršiausi komjaunuoliai, šis komjaunuoliškų partorgų komitetas buvo kontroliuojamas ir vairuojamas KGB) nariu. Tik baigęs studijas buvo paskirtas ne pianistu ar kokiu koncermeisteriu, bet buvo paskirtas Komcervatorijos Marksizmo-leninizmo katedros dėstytoju(tokiu dėstytoju, gaunančiu dvigubai didesnę algą nei kitų katedrų dėstytojai, turėjai garbės būti tik pritarus tuometiniam KGB ir Lietuvos KOmunistų Partijos mokslo ir mokymo sritį kuruojančiam sekretoriui).1969 metais už atliktus darbus V.Lansbergiui suteiktas menotyros mokslų kandidato mokslinis laipsnis. V.Lansbergis dirbo su neeiliniu komjaunuolišku įkarščiu, todėl jam buvo patikėta eiti vyr. dėstytojo, docento, profesoriaus pareigas. Už didelius nuopelnus tarybiniam menui ir aktyvią visuomeninę veiklą V. Lansbergiui 1982 metais Lietuvos Komunistų Partijos Centro KOmiteto nutarimu su grifu “visiškai slaptai” buvo suteiktas tuo metu labai prestižinis Lietuvos TSR nusipelniusio meno veikėjo vardas. O kur dar V. Lansbergio gautos už gerą darbą visokios valstybinės premijos. Na o kaip šis komjaunimo aktyvistas “tęsė savo kovas"gorbačiovo perestroijkai remti sąjūdyje ir jo vadovybėje su kita taip pat viena didžiausių kovotojų už laisves” D. Grybauskaite” bei daug daug tokių pačių kitų“kovotojų”, palieku pasidomėti nacių kolaborantų, nespėjusių pabėgti su vokiečiais ir priverstų kelis metus po Lietuvos miškus pabėgioti banditėlių, juos medžiojusių ir šiandiena užsislapstinusių 75 metams patriotinių“tautinių” KGB-istų palikuonims….

>7:19       2020-05-22 9:24

Sąjūdis buvo “200.000 žmonių potencialas”, galinčių susirinkti ir daug ką nulemti. Po rinkimų į AT jis tapo nereikalingas net ir VL, todėl jo ir neliko, paverčiant jį nedideliu “VL palaikytojų sambūriu”.

stasys        2020-05-22 8:47

Ar niekas taip ir neišgirdo „trianono“ beviltiško klyksmo į eterį ? kur dingo gerosios spiečiaus tradicijos ..kai tranai pradeda o baigia Liepose ? Juk tiek ne daug prašo cit.“ negi taip sunku Lietuvoje sukurti bent maaaaažą vietelę laisvą nuo brudo? irgi mat “valstybės atstatytojai”...“ Tyla irgi žudo o po ja liepos vystą, jei nemoki prisitaikyti turi išnykti .  Protestas be idėjos valstybei ..tai ta guminė putė kuria čia „štazius“ sausai drožia .. savo vieno pasitenkinimui . Aš už gyvastį už įvairia kad ir ropinėjančia . Malonu kai po kojomis šmirinėja tiek daug įvairiu Tiesos ieškančiu . smile

Sujudo       2020-05-22 7:46

sukruto sutve.O kai kam net kunigai tapo pavojingi.Nes jie moko gyventi dorai.

to >19:50        2020-05-22 7:19

Kas tas sąjūdis? Pats, ane? Nei Lietuva, nei Europa nėra laisvos ir suverenios, nežinojai? Pasiskaityk pirma, ką šiuo klausimu pasakė Vokietijos Finansų ministeris ir tik po to diskutuok arba ką aprašė kancleris Konradas Adenaueris, kokie baisūs karo ir ypač pokario nusikaltimai padaryti. Apie Sovietijos pasukimą “Perestroikėn” buvo slaptas pasitarimas pas Andropovą dar 1979 metais, nežinai? Gal žinai, kas ten nuo mūsiškių litvakų dalyvavo, a? Nežinai, o kaltini Landsbergį, nenaudėli. Pats nuo sofkutės užpakalio pakelt negali, bet kaltint sugebi - nieko nekainuoja, ane? Nekainuoja gyvybės, todėl labai mandras.

Deivi,       2020-05-22 7:09

netrolink! Būtent vyresniajam Landsbergiui jis labai trukdo. Kas pačiam čia neaišku, ką? Europą okupavo ir pasidalijo aljantai(sąjungininkai) ir prie valdžios, ir ekonomikos bei finansų vairo pastatė vasalitetus, kurie dabar kraustosi iš proto, kai jų šeimininkas nusprendė trauktis iš Europos - pasitraukti. Aljantai(Bankas) parenka mums valdžią. Kas dar neaišku? Kartoju: Europą okupavo ir pasidalijo dvi ne europinės kilmės super galybės. Docentams tai gali būti neaišku, bet ne mums, runkeliams, tai labai gerai žinoma ir ne tik tai, bet ir sąjungininkų darbeliai - karo nusikaltimai, pasiunčiant Baltijos šalis Gulagan, ant Laptevų jūros ledo, bendru Čerčilio - Stalino sutarimu, kaip teisėtą ir amžinąjį Rusijos paveldą, kaip teisėtą Stalino Rusijos ambiciją ir palikimą. Gal pradėsi pagaliau ir pats skaityti žydų kilmės geopolitikos meistro Walter Laqueur veikalus arba vedantį Europos istoriką Norman Davies, kuris dėl Lietuvos irgi nusišneka ir yra prolenkiškas? Jei neskaitysi, nepadės nei Herr Trabandt’o citramonas ir jo šikarnos diagnozės Jotos atžvilgiu, nei “Šatrijos” pavaduotojo mums grūdama Koronė 2020, kaip Trečiojo pasaulinio karo preliudija, prasidedanti sanitarine katastrofa, sanitariniu karu, anot prezidento E.Makrono ir baigiant kuo, Deivi? Nepagarbiai, - Jules.

trianonas troliologui       2020-05-21 23:56

štaziams ir milaičiams viską apšikti pastangų tikrai nereikia.
redakcijos ir admino neįgalumo pakanka, kad vieša vieta būtų viešnamiu / viešu šikinyku.
portale autoriai piktinasi dėl tolerastijos, bet ši vieta seniai virto tolerastijos grimasa.
juokinga skelbti pasipiktinimo straipsnius portale, kuris yra tikra agentų irštva.
apsivalymą derėtų pradėti nuo savo kiemo, išsimėžti srutas ir kirmėles, o tada šūkauti apie neliustruotus agentus valdžios koridoriuose.
pavyzdį reikia rodyti.
darbais.
negi taip sunku Lietuvoje sukurti bent maaaaažą vietelę laisvą nuo brudo?
irgi mat “valstybės atstatytojai”...

troliologas       2020-05-21 22:24

saugumiečių šaršalas po straipsniu, milaičio ir kitų pastangos užšikti temą tik parodo, kokie nesaugūs jaučiasi tie neliustruoti visuomenės atmatos…

>19:50       2020-05-21 21:37

Brazauskui dar nepaskyrus DG eurokomisare ir šiai dar būnant praktiškai nežinomai, VL jau pasiūlė jai pagalvoti apie prezidentavimą. iŠeina, kad DG turėjo ir AMB, ir VL stogus. Nors tikriausia tie stogai buvo “bendras stogas”, kiek bendras buvo VL ir AMB planas sunaikinti Sąjūdį po kovo 11-osios.

dr. Citramonas Trabantui       2020-05-21 21:34

Laikomės puikiai. Man nuo coronos nei šilta nei šalta. Neįtakoja. Neturiu ko pridurti.
O visokiems pridurkams nepadės nei vitaminas C, n nei musė cė-cė.
Nuo covido vaistus gal kada ir išras, o nuo durnumo - ne.
Iš praktikos galiu pasakyti, kad durnius mažiausiai pavojingas kai turi užsiėmimą, t.y. darbą.
Durnius myli rarbą, o darbas durnių.
Tiesa, Poilsio partijos nariams tai pritaikyti būtų sudėtinga.
Kita vertus, tie kas gali sau leisti poilsiauti, tai jau gana ir nedurni.
Poilsiauti sveika. Ypač poilsis teigiamai veikia smegenis.
Pailsėjęs žmogus ženkliai protingesnis, geriau vertina aplinkybes ir priima racionalesnius sprendimus. Darbų nualintas durnius gali ir neturi nei laiko nei jėgų, nei noro galvoti. Darbo nualintas organizmas neatsparus ir virusams.
Todėl darbo leu-leudis, t.y. proletariatas patys pavojingiausi zarazų nešiotojai.
Ar aš nemyliu proletariato?
Taip, aš nemyliu proletariato.

 

 

 

Deivis       2020-05-21 21:21

Tamsi praeitis ir dabartis yra ir pas Stasį Šedbarą, kuris yra Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų  partijos narys. V. Landsbergiui jis irgi kaip ir Dalytė netrukdo. Kodėl jis taip lojo ant Venckienės? Atsakau. Jis yra susijęs su pedofilija, net abejonių nėra. Tikras jis krikščionis smile

Trabantas Citramonui       2020-05-21 20:51

Kaip laikotės? Pririe Citramono reikėtų pridurti ir vitamino C, kaip buvo pridurta ponui Ūsui.

Trabantas Deiviui       2020-05-21 20:40

Deivi, nebūk durnas, nesivelk su šita šliundra Jota į jos šizofreniškus paistalus. Tik savo laiką sugaiši.

Deivis       2020-05-21 20:35

Visaip gali būti. Pasitikėti nei krikščionimis nei komunistais negalima.

Deivi,       2020-05-21 20:31

o pats nemanai, kad tie nesisteminiai būtent ir yra tų sisteminių pasiųsti nacionalinių patriotų balsams neutralizuoti - nuleisti į balą, paverčiant juos beverčiais. Pats ir negali susikirsti nei su Vagnorka, nei su Jurgiu ar Kubiliumi, nes tik beprasmiškai paburnot ant sofkutės tesugebi, kaip ir daugelis kitų čia, tyčia nesisteminiais apsimetančiais ir prisistatančiais tokiais tik dėl naivių runkeliokų akelių, kaip Trockis su Leninu kadais arba Aveniu Banku, atseit gelbstinčius ubagus nuo Koronės 2020. Patį milijardieriai pričiups ir čipuos, atseit vakcinuos, gali neabejoti, nes sėdi tik ant sofkutės ir niekus tauziji.

Deivis        2020-05-21 20:23

Neatsakinėsiu bevardžiui nenaudėliui. Žinau tik vieną, - sisteminės partijos turi išgaruoti… Kad ir pečiuje smile

Deivi,       2020-05-21 20:18

o ką pats nuveikei, kaip stūmei į šoną tuos konservatorius, kurie dirbo lddp-istų naudai, vadinasi, ir kolchoznikų, ir Koronės 2020 naudai? Pavyzdžiui, kaip stūmei Kubilių su Jurgiu, Raselę su Iročka į šoną nuo politikos, ar iš krūmų tik stebėjai, a? Kaip oponavai akis į akį konservatoriams ir Tėvynės Sąjungos skaldytojams Ožkelytei su Vagnorka ir Laima-Maria-Lucia, ką? Ant sofkutės tik keikeisi, ane?

Herr Trabandt,       2020-05-21 20:12

tai sakai, kad Aukštikalnienė pačiam per prasta? Gal iš akademiko Vilks kompanijos pats, a?

Atsiprašau,       2020-05-21 20:10

ne anot Maironio, o anot Kudirkos. Ir nosines žodžių galūnėse nuimkite iš ten, kur jų neturėtų būti.

Deivis       2020-05-21 20:08

Nenustebčiau jei tas “štazis” tai konservatorių narys. Toks pats tartiufas kaip ir kiti konservai. (faktiškai neoliberalai)

Trabantas       2020-05-21 20:08

A< prisiminiau, ką man primena Jotos paistalai. Auksę Aukštikalnienę. Pamenate tą spalvingą asmenybę, kuri turėjo tokį pasakišką sugebėjimą savo kliedesių jūroje įsprausti ir vieną kitą protingą sakinį.

Citramone,       2020-05-21 20:06

Jūs ne daktaras, o Baryga de Coronus 2020. Būti šaltkalvių nėra blogai, bet vožti raktu per makaulę - tai čia jau rimta. Labai rimta ir nepatartina, nes mūsų ir taip mažai, anot Maironio.

Trabantas Jotai       2020-05-21 20:02

Jūsų žiniai esu tik kuklus autošaltkalvis ir su KGB patyrusiais kadrais, tokiais kaip stasys ar Jūs , nelenktyniauju, bet su gazo raktu per makaulę užvožčiau.

dr. Citramon       2020-05-21 20:02

Na, “štazis”, tai akivaizdus, tipiškas komiteto propagandonas-mozgajobas apsimetantis durneliu, bet “Julesas”, tas tai visiškas psichikos ligonis.

Deivis       2020-05-21 20:01

19:50 apsireiškė konservatorių žiurkė ir provokatorius. Tauta neva rinko ne tuos. O kai jūs valdžioje sėdėjot tai ką nuveikėt vardan tos, išgamos?

Deivi,       2020-05-21 19:59

nesimakliavok, jeigu ir taip - už valstybės atkūrimą su savo bendraminčiais jis vertas aukščiausio, kaip ir Gorbis. Tupėję krūmuose nieko neverti. Ir dabar net į skaitlingą mitingą prieš uzurpatorius nesugebate susirinkti - sėdite ant sofkutės ir visus pliekiate ant durniaus, kinkas drebindami, kaip prie Gorbio, jau nekalbant apie drg.L.Brežnevo epochą. Landsbergis nebuvo Bolševikų partijoje, o tik pianistu ir muzikologu, nežinojai? Ir valdžioje tebuvo pustrečių metų, kai Ministrų kabinetui de jure vadovavo “Šatrija”, o de fackto - LK(b)P CK Pirmasis. Ir dabar tie patys valdžioje, pamiršai?

Herr Trabandt,       2020-05-21 19:52

pats dezuoji ne prasčiau už dezi LRT, o kartais net lenki. Ir be pilnaties pats čia Stasį jau seniai aplenkei.

Deivis       2020-05-21 19:52

Tie KGB pedoiškrypėliai užslaptinti 75 metams yra tik dėlto, kad jų tarpe yra pats V. Landsbergis.LKP pasivadino konservatoriais ir socialdemokratais ir sau susikūrė rojų Lietuvos padangėje.

Deivi,       2020-05-21 19:50

nemeluok, nes Jūsų čia minima Dalia buvo LK(b)P CK Pirmojo sekretoriaus protežė, o ne Landsbergio. Brazauskas ją skyrė ES komisare, o ne Landsbergis. Manai, kad kokią dar vieną čia “babušką” sumedžiojai, ane? Buvo jo(AMB) ministere, tyčia nežinojai, ane? O Landsbergiui ir mums reikėjo rinktis iš dviejų blogybių, kaip ir dabar, mažesniąją. Tauta rinkosi CK sekretorius, o mums kas beliko? Negi pasisakyti prieš tautos valią? Tauta ir dabar rinko žaliuosius ir kolchozų milijardierius, kurie mums dabar užkūrė pirtį su ta Korone 2020, pavertė vergais, parodė, kur prasčiokų vieta - po kaukėmis? Dabartinės valdžios Fiureris yra ne kas kitas, o “Šatrijos” pavaduotojas. Sakysi, kad ir šito nežinai, ane? Gal jau tapai pono Stasio pavaduotoju, a? Nenori desovietizacijos, nenori “gnatj monetu”? Nenusimink, nebūsi gudresnis už Vokietiją kartu su p.Stasiu - teks susimokėti.

Trabantas Jotai       2020-05-21 19:48

Jo, nereikia ir į dangų žiūrėt, paskaitai tamstos komentarus ir aišku - pilnatis.

Stasy,       2020-05-21 19:41

nedurniuok, Vokietijoje šimtametes tampo po teismus ir nuteisia, kad buhalterėmis kur tai dirbo. Nedezuok, ply-y-y-z! Bolševikai ir jų anūkai ar proanūkiai dar turės ir reparacijas mokėt, gali neabejoti, Vokietijos pavyzdžiu. Nuo šito neišsisuksite, teks “gnatj monetu”.

Deivis       2020-05-21 19:41

Pagalvokit kodėl tamsios praeities ir dabarties V. Landsbergis agitavo už kgbistę-lesbietę D. Grybauskaitę? Matyt visapusiškai artima jam. “Tebūnie Dalia,-Lietuvos dalia” Kai šitas bestija pakratys kojas tai daug paslapčių paaiškės.

Trabantai, ir ko        2020-05-21 19:39

taip darkaisi čia, nepasakęs, kas tokis Džonsonas, a? Antrasis Disraeli’s - Lebensraumo plėtotojas ar kas tokis? Perskaitei Disraeli “Coningsby” ar docentai uždraudė, bet čia leido pasidarkyt už imperijas?

stasys        2020-05-21 19:34

liustracija tai mitas , senos močiutės pantalonai kurie tiek visko yra matę jog .. tikėti anu pasakomis tikrai neverta . Gal autorius kiek per jaunas kad suprastu viso to kuo pats piktinasi prasme ? Žinote dabar madinga pasikrauti emocine įkrova o paskui kaip įkirptam į uodegą raudoti ..mol tas pensininku užslaptintas KGB aktyvas vis dar turi kokia svarba valstybėje . Jei norisi mailiaus pažvejoti kam į miltus supilti valstybės duotus pažadus prisipažinusiems bendradarbiavus su KGB ...?

Trabantas       2020-05-21 19:17

O kur Europoj, kokioj valstybėj valdžioj ne KGB arba komunistai? Vengrijoj ir Lenkijoj. Todėl ir kalami prie sienos. Kas tokia Merkel? Štazi bobikė, o kas Macronas - Putino sėbras. Anglai suprato, kad su visu šitu prokomunistiniu ES š nereikia turėti jokių bendrų reikalų, ir atrodo, kad jiems pasisekė.

Deivi,        2020-05-21 18:16

neprastas ir pats čia Tartiufas esi, bandąs mūsų bubuškas už nosies vedžiot. Dezuoji ir nemirksi, kaip pradžiamokslis šios srities.

Prašalieti,       2020-05-21 18:13

jei koks tai kagebistas būtų tokį agentūrinį slapyvardį jaunam žmogui sugalvojęs, kaip Dėdulė, būtų gyvas į pečių pašautas. Ten dirbo ne kvaili vyriokai. Tokias nesąmones gali tik mūsų “babuškoms” rašinėt. Ir Perestroikę ne pats pradėjai, ne Lietuva ir ne sąjūdistai, o Gorbis su bendraminčiais. Lietuva ne pati viena išsikovojo šiokį tokį valstybingumą, kurį dabar bando sugraužti įslaptinti kagebistai ir CK anūkai. Pradėjo Gorbis su savo komanda ir KGB elitu, kurie tokių slapyvardžių, kaip Dėdulė, niekam nedalijo. Pačiam nepatinka Gorbis ir tai, kad jo dėka arba juo prisidengus mums pavyko atkurt valstybę? Jei taip, tada suprantama, kodėl pats su Putinu taip keiki Gorbačiovą ir Landsbergį, nes nepatinka Lietuvos valstybė, nesvarbu kokia, na, kad ir tokia, kaip dabar - graužiama kolchoznikų, kolchozų milijonierių ir vieno milijardieriaus, anot “Die Welt”. Tiek daug privardinai čia kagebistų,  o kagebistų vado LK(bolševikų)P CK Fiurerio(Pirmojo sekretoriaus) taip ir nepridėjai čia, kodėl, a?

Prašalieti,       2020-05-21 18:02

sakai, remiesi stribų parodymais, ane? Toli eisi, vyruti, gal net prezidentu tapt galėtum - turi visas savybes juo būt.

Prašalietis       2020-05-21 17:36

Prašalieti,    2020-05-21 17:05
Brazauskui sunaikinus a.a. V. Petkevičiaus pateiktus dokumentus, prieš mirtį a.a.V.Petkevičius savo “Durnių laive” paviešino ir Šatriją, ir Dėdulę, ir Studentą, ir Taraną, ir Fermerį, ir Motieką, ir Sabutį, ir v.Čepaitį, ir Čekuolį ir dar daug kitų, bet nuo šito paviešinimo šiai “patriotiniai tautiniai” užsislapstunusiai 75 metams ir neužsislapstinusiai kaip Dėdulė ar Magnolija publikai, nei šilta nei šalta.

Deivis       2020-05-21 17:17

Pats Landsbergis yra su juoda ir praeitimi ir dabartimi. Manot jis rimtai buvo už Venckienę? Jis buvo ir yra tartiufas apsistatęs save tokiais pedofilais kaip šedbaras ir kitos padugnės.

O pats, Kisa,       2020-05-21 17:07

kam dirbi? Gal Koronei 2020, a?

Prašalieti,       2020-05-21 17:05

o “Šatrija”, dabartinio Lietuvos viršininko viršininkė nebuvo paviešinta, a? O jų viršininkas, LK(bolševikų)P CK Fiureris irgi buvo nežinomas, ane?

Deivi,        2020-05-21 17:03

tai tu čia tas, kuris atkūrė Lietuvos valstybę, anuomet krūmuose tupėdamas, atspėjau? O gal dar negimęs buvai, ką?

to Siaubas       2020-05-21 17:01

Gal pirma nusipirk žemėlapį, kad pamatytum, kaip “Rusijos imperija” puola. Greta jo įsigyk ir Britanijos imperijos Lebensraum’o žemėlapį taip pat, o tik po to pradėk lietuvaičius pulti. Kolchoznikai su žaliaisiais tėra tik dar vienas LDDP sparnas, nežinojai, šustriake?

Siaubas.       2020-05-21 16:16

      Rusai puola - tuo viskas ir pasakyta - nėra laiko ir reikalo kapstytis po archyvus, neškite greičiau kudašių. Žiū - KORONOS užkratas nenustoja plisti, jo tik daugėja. Negi manot, kad čia šiaip iš niekur nieko? Nesuprantat - rusų šnipai,  užsimaskavę turistais, daktarais visur šmirinėja ir purškia iš buteliukų virusus, kur papuola…Pirmiausia išgalabys žmones, o tada ir Lietuvą užgrobs…

Kunigais       2020-05-21 16:04

kaip ir politikais pasitikėti negalima.

Čia shitas Linkevičius? :       2020-05-21 15:55
Deivis        2020-05-21 15:49

Katalikų bažnyčia nuolat ragindavo po mišių balsuoti už konservų šutvę. Ir nevisprotės avys lėkdavo balsuoti už KGB pedofilus ir komunistines atmatas, kurios lindi tiek pas konservus tiek pas kitus sisteminius.

Prašalietis       2020-05-21 15:36

Jaunasis Petkų Dovilukas nežino, kad jo užduodamu klausimu atsakymas duotas dar “šauniaisiais"1990-1995 metais, kai prie valdžios lovio stengiantys prasigrūsti lansberginiai beretiniai vieni kitus gąsdino turimais “čemodanais kompromato”. Deja, tuomet niekas iš KGB-istų taip ir nebuvo išryškintas. O dabar, “tautiniams"KGB-istams vieni kitiems prisipažinus ir užsislapstinus 75 metams, sėkmingai įtaisius visus čiabuvius “civilizuotis” į eurokolūkį, “elitinę tautinę” publiką pripažinus vakarų šalims, beretiniams paskelbus KGB-istinės publikos vadą “tautos” patriarchu, jo “politinę” chebrą paveldėjus tautos anūkui visa buvusi tamsi praeitis virto šviesia praeitimi. Todėl užsislapstinusio 75 metams šiandieninio tautinio elito vardu tegaliu su užuojauta, nepatriotinį triukšmą tautinėje baloje keliančiam ir drumsčiančiam “tautos politinio elito” karosų ramybę Petkų Doviliukui, pasakyti- ” apžiok k.ū.š.į, tai neūši” ir ” nepersk į šiandieninę tautinę balą ir nebaidyk iš rusiškos sovietinio sojūzo balos į eurokolūkinę tautinę balą dar prieš 30 metų perplaukusių komunistinių ir KGB-istinių tautinių, elitinių  karosų”.

StasysG       2020-05-21 15:32

Reikia, labai reikia tokių pasisakymų. Ačiū Autoriui.

viskas ir taip jau žinoma       2020-05-21 15:24

Visi Garliavos įvykių metų atsiskleidę “disidentai” bogušiai ir pečeliūnai.

Kis       2020-05-21 14:20

labai paprastas reikalas-pravesti liustracija ir nereikes vieniems slapstytis,kitiems ju ieskoti,o tretiems,kaip ko gero rezidentas dedule juos isnaudoja savo naudai,o tautos is to vienos asaros.Karta reikia nustatyti zaidimo taisykles,priimti istatymus ir tuo pasibaigs vieniems,kitiems nelaimes,o kiti lai nusiramina.Nereikia buti pranasu,kad nesuprasti kai okupuoti buvome50 metu ir visi palikome partizanais.Komunistams nera ko sleptis,jie veike ir dirbo,nes jie gyveno okupantu uzimtoje salyje,o antra grupe,(pagrinde KGB ir tos strukturos vaikiai)pasivadine patriotais,tremtiniais ir laisves nesejais toliau dirbo Kremliui ir dirba po sia diena,tai is senesniu visi TS veikejai,net vaikai pereme ju visus principus(anukas)Manau tam pribrendo rinkejas,Lietuvos zmones.Juokingai,kai save ivardijame tais kurie sugriove Sovietu sajunga,o is Pabaltijos valstybiu vieninteliai saugojame okupantu zmones.Kur ta sachmatisto logika,juk “Durniu laivo"Sinkevicius us keliuko nutiesima i sodyba neuzdraus.???

landzgybinis kadras       2020-05-21 14:14

Mūsų praeitis tamsi, bet užtat dabartis šviesi, šilta ir soti.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys rekomenduoja: putiniškos Rusijos disidento Andrejaus Ilarionovo analizė dėl Kapitolijaus įvykių

Socialinis tinklas GAB atkūrė JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašus iš „Twitter“ paskyros

Geroji Naujiena: „Ateikite ir pažiūrėkite, kur aš gyvenu!“ – kviečia Kristus

Andrius Švarplys. Apie ateities Lietuvą, švietimą ir ateities universitetą

Egidijus Šileikis. Manipuliacijos siekiant nekeisti Konstitucinio Teismo pirmininko

Liudvikas Jakimavičius. Ne už kalnų diena…

„Parler“ direktorius sulaukė grasinimų mirtimi

Verta pažiūrėti. „Kapitolijaus šturmas“ garsiojo prokuroro ir buvusio Niujorko mero Rudolfo Džulianio akimis

Andrius Švarplys. Viena replika apie Laimos Kreivytės pranešimą Santaros Šviesos Vilniaus klubo diskusijoje apie ateities Lietuvą

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.