Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Donaldas Trumpas savo šalininkams: „Dabar eikite namo. Eikite ramybėje. Mes jus mylime. Jūs esate ypatingi“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 7 d. 0:12

104     

    

Donaldas Trumpas savo šalininkams: „Dabar eikite namo. Eikite ramybėje. Mes jus mylime. Jūs esate ypatingi“

„Dabar eikite namo, eikite ramybėje“, – taip prezidentas Donaldas Trumpas kreipėsi į savo šalininkus „Twitter“ paskelbtame vaizdo įraše (ČIA).

* * *

Kas iš tiesų įvyko Kapitolijuje ir jo prieigose?

Jūsų dėmesiui – tiesioginė „EuroNews“ transliacija, palydėta prierašu: „Donaldo Trumpo šalininkai šturmavo Kapitolijų“.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. Realybei       2021-01-11 18:15

Perversmas. Bet JAV gal tik epicentras. JAV, ES ir net Petro sostas, manau, buvo paveiktas anksčiau. Įdomu, kaip įvykiai vyksta sinchroniškai pasauliniu mastu.  Jei Trampo šalininkai valdžioje būtų supratę padėties rimtumą ir jai atitinkamai ruošęsi, tai turėtų bent vieną iš tų 27 žvalgybinę organizaciją. Ir būtų perspėti apie tai, kad Sostinėje bus atjungtas bet koks belaidis ryšys ir kad į milijoninę minią infiltruojami diversantai.
Kam likus 10 dienų iki inauguracijos atjungti ryšio kanalus opozicijai ? Kad kariuomenės vadas neiškrėstų kažko. O gal būt kaip tik liberalbolševikai rengiasi kažkam, kam būtina pilna padėties kontrolė. Tam puikiai pasitarnauja jų susikurtas karantino ir Kapitolijaus antpuolio derinys, sustiprintas visuotine cenzūra. Žadėta Žvalgybinės bendruomenės ataskaita apie rinkimų teisėtumą, atrodo, taip ir nepasirodė ? Ką šiuo metu žvalgyba veikia ?Teismai nebeveikia ? Teisingumo departamentas ? Prezidentas po sausio šeštos nepasirodė. Net jo kreipimasis neaišku kada įrašytas ir ar tikras. Žadėta karinė padėtis gal ir buvo įvesta, tik įvedė ją ne Prezidentas, o jo priešininkai. Gal dėl to dabar jiems skubiai reikia apkaltos, kad pateisintų tai, ką jie jau padarė ? Kaip tai liečia mus ? Jei šiose prielaidose yra bent dalis tiesos, tiesiogiai. Sausio šeštą Kinijos valdžia puolė Honkongo opoziciją. Jei perversmas pavyks, manau, puolimų bus ir daugiau.

Realybė       2021-01-10 14:12
Leon Vainštein       2021-01-9 16:03
stasys       2021-01-9 11:08

Sekti pasakas twiter o vėliau piktintis ? Jei Trump pasidalintu ir argumentais
savo publikuotom nuotaikoms ..tikiu kad twiter butu kitaip elgęsis .Ka bendro turi ‘nykščiu politika’ su laisvo žodžio vertybėmis ? Čia kai kas labai teisingai pažymėjo jog negalima emocios ir nuotaikų maišyti su nuomone ir joje reiškiamais argumentais .Aš kreivai žiūriu į tokius žmones kurie kaip ‘ciucės’ laukia kiekvieną ryta o ka ten brukštels prezidentas D.Trumpas . Demoralizuoti vertybes iškreipiant ju tikrąsias savybes galima ir tuo jei jos tampa nuosavybe ‘švonderiams’ .
- Tam Tiesos šiukšlintojui , Jus tik klapčiukas svetimu emociju , keista jog vis dar čia kažkaip alsuojate ..

The Epoch Times       2021-01-9 4:34

Vaizdo įrašas: kongresmenė Mary Miller apie įsiveržimą į JAV Kapitolijų ir apie mūsų vaikų mokymą apie gėrį ir blogį:

https://www.theepochtimes.com/video-rep-mary-miller-on-the-u-s-capitol-breach-and-teaching-our-children-good-versus-evil_3649714.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times       2021-01-9 4:30

Lee Smith. Elito karas su Šalies partija dabar atviras.
https://www.theepochtimes.com/elites-war-on-party-of-the-country-is-now-out-in-the-open_3648313.html?utm_source=pushengage

Kai režimas sankcionuoja vienos frakcijos politinį smurtą prieš kitą, tokie įvykiai, kaip kruvini trečiadienio susirėmimai Kapitolijuje, yra neužbaigta. Gal elitas manė, kad po ketverių metų bandymo pažeminti prezidentą ir jo atsikratyti, jo šalininkai tiesiog sutiks su jų tolesniu menkinimu, nuskurdinimu ir teisių atėmimu. O gal jie manė, kad juos remiančiai žiniasklaidai užgožiant tikrovę, niekas nepastebės, kad kariaujama su amerikiečiais.
Trečiadienio įvykių detalės vis dar atskleidžiamos. Vietomis protestuotojai užgožia policiją. Kitur atrodo, kad teisėsauga priėmė D.Trampo šalininkus į Kapitolijų ir pozavo su jais nuotraukoms.
Kodėl didelėje šalies dalyje vis dar yra koronaviruso blokavimas - visuomenės sveikatos priemonės sunaudoja amerikiečių gyvenimo santaupas ir, kas dar svarbiau, jų viltį, - kovoti su liga, kai išgyvenimas yra 99,7 proc.
Kodėl vyresnieji FTB, CŽV, Teisingumo departamento, Pentagono ir Valstybės departamento pareigūnai iš Obamos administracijos, veikę prieš Trampą, vis dar yra laisvėje ir kodėl kai kurie buvo pakviesti į būsimą Baideno administraciją.
Amerikos žmonių atstovai taip pat negali jiems paaiškinti, kodėl keliose valstijose rinkimų naktį užgeso šviesa,  D.Trampui pirmaujant, ir kai po kelių valandų ji vėl grįžo, pirmavo jau Bidenas.
Liza Cheney sako, kad D.Trampas kaltas dėl trečiadienio neramumų. „Prezidentas suformavo minią, prezidentas kurstė minią, prezidentas kreipėsi į minią“, - sakė ji. Vajomingo kongresmenė yra viena iš rimčiausių Afganistano karo, prasidėjusio, kai jos tėvas buvo George’o W. Busho viceprezidentas, rėmėjų. Karo perdavimas iš kartos į kartą yra nerūpestingo ir išsigimusio elito ženklas.
Buvęs D.Trumpo gynybos sekretorius Jamesas Mattisas taip pat kaltina D.Trampą. Birželį jis gynė „Juodosios gyvybės“ ir „Antifa“ riaušes, kurios visoje šalyje padarė milijardų dolerių žalą ir paliko dešimtis žuvusiųjų, įskaitant teisėsaugos pareigūnus. Šiuos protestus, pasak Mattiso, „apibrėžia dešimtys tūkstančių sąžiningų žmonių, kurie reikalauja, kad mes gyventume pagal savo vertybes“.

Abi partijos dalyvauja puolime prieš D.Trampą, jų tapatybė - demokratų ir respublikonų - JAV politikoje nebeturi reikšmės. Yra Šalies partija, kuriai šiuo metu atstovauja D.Trampas, ir Valdžios partija, atstovaujanti oligarchiją, praturtėjusią dėl pigios Kinijos darbo jėgos ir rinkos.
Valdžios partija gina savo protestuotojus, nes jų ginklai nukreipti prieš D.Trampo šalininkus. „Protestuotojai neturėtų nusileisti“, - apie vasaros smurtą sakė Kamala Harris. “Gatvėse turi būti neramumų tol, kol mūsų gyvenime yra neramumų”, - sakė kongresmenė Ayanna Pressley. “Aš net nežinau, kodėl visoje šalyje nėra sukilimų”, - sakė rūmų pirmininkė Nancy Pelosi.
Ar ne veidmainiška, kad tokios korporacijos kaip Bank of America ir Coca-Cola, palaikusios vasaros riaušes, iškart pasmerkė trečiadienio protestus. Ar ne veidmainiška, kad aktyvistai, perėmę Senato biurų pastato dalis, protestuodami prieš Bretto Kavanaugh paskyrimą, buvo sveikinami, o į federalinį pastatą įsiveržusius žmones Baidenas ir spauda trečiadienį paženklino vidiniais teroristais. Tai nėra veidmainystė, o tik rodo, kad jie kariauja su Šalies partija.
Istorija ir sveikas protas sako, kad kai viena pusė šaudo į kitą, gaunančioji pusė gali pasiduoti arba atsišaudyti. Neabejotina, kad Valdžios pusė įvykius ant kalno panaudos įgyvendinti tolesnes priemones, skirtas nubausti Šalies partiją, ir tiems tikslams pasiekti panaudos bet kokį pretekstą - pavyzdžiui, kvėpavimo takų ligą. Tačiau dabar jie nebegali būti tikri, kaip reaguos Šalies partija.

NTD        2021-01-9 3:34

NTD vaizdo įrašas: D.Trampo šalininkai sustabdo „Antifa“ įsilaužimą į Kapitolijų
GRACE COULTER 2021 m. Sausio 8 d.
Per trečiadienio protestą kilo daug diskusijų, kas būtent jėga įžengė į Kapitolijaus pastatą. Dauguma žiniasklaidos nurodo, kad tai buvo tik D.Trumpo šalininkai. Tačiau vaizdo įrašai rodo kitokį vaizdą.

https://www.theepochtimes.com/video-trump-supporters-stop-antifa-from-breaking-into-capitol_3649380.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times       2021-01-9 3:24

Tviteris sustabdė buvusio patarėjo nacionalinio saugumo klausimais generolo leitenanto Michaelo Flynno ir Trampo advokatės Sidney Powell paskyras.
,,Sąskaitas sustabdėme remdamiesi mūsų žalingos veiklos politiką”, - penktadienį pranešime naujienų agentūroms sakė Tviterio atstovas, tvirtinęs, kad sustabdymas buvo susijęs su judėjimu QAnon. „Mums buvo aišku, kad imsimės griežtų vykdymo veiksmų dėl elgesio, galinčio pakenkti neprisijungus, ir, atsižvelgdami į tai, kad artimiausiomis dienomis atnaujinsime smurtą, susijusį su tokio pobūdžio elgesiu, visam laikui sustabdysime paskyras, skirta dalytis QAnon turiniu. “
Powell pareiškime „The Epoch Times“ teigė, kad apie jos paskyros ištrynimą „nebuvo jokio įspėjimo“, pridurdamas, kad „tai stulbina“.
Tviter io veiksmai ir bankų, uždariusių į Vašingtoną vykusių žmonių sąskaitas, yra gryniausias fašizmas. Prezidentas turi imtis veiksmų dėl užsienio kišimosi į šiuos rinkimus. Tai buvo ilgas ir gerai suplanuotas komunistų perversmas “, - sakė ji elektroniniame laiške.
https://w ww.theepochtimes.com/twitter-suspends-accounts-of-sidney-powell-michael-flynn_3649578.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times       2021-01-9 3:13

„Twitter“ visam laikui pašalino prezidento Donaldo Trumpo paskyrą iš savo socialinės žiniasklaidos platformos sakydamas, kad jo naujausi „Twitter“ įrašai „pažeidė smurto šlovinimo politiką“.

„Atidžiai peržiūrėję paskutinius„ @realDonaldTrump “paskyros„ Tweets “ir juos supantį kontekstą - konkrečiai, kaip jie priimami ir interpretuojami„ Twitter “ir už jo ribų - mes visam laikui sustabdėme paskyrą dėl tolesnio smurto kurstymo rizikos“, - sakė „Twitter“. pareiškime.

„Šiurpių šios savaitės įvykių kontekste mes trečiadienį aiškiai nurodėme, kad papildomi„ Twitter “taisyklių pažeidimai galimai nulems būtent šią veiklą. Mūsų viešojo intereso sistema egzistuoja tam, kad visuomenė galėtų tiesiogiai išklausyti išrinktus pareigūnus ir pasaulio lyderius. Jis sukurtas vadovaujantis principu, kad žmonės turi teisę turėti valdžią atsiskaityti atviroje erdvėje.

„Tačiau praėjus metams mes aiškiai pasakėme, kad šios paskyros visiškai neatitinka mūsų taisyklių ir negali naudotis Tviteriu, kad be kita ko, kurstytių smurtą. Mes ir toliau skaidriai vertinsime savo politiką ir jos vykdymą “.
Tviteris savo veiksmus pateisino dviem naujausiais prezidento įrašais. Pirmajame buvo parašyta: „75 000 000 puikių Amerikos patriotų, balsavusių už mane, AMERIKA PIRMIAUSIA ir PADARYKIM AMERIKĄ VĖL DIDŽIĄ, turės didžiulį BALSĄ ateityje. Su jais jokiu būdu ar forma elgiamasi nepagerbiai ir nesąžiningai !!! “ Antrąjame prezidentas paskelbė: „Visiems, kurie klausė - aš neisiu į inauguraciją sausio 20 d.“ Tai paskutinis „Twitter“ įrašas, kol D.Trumpo paskyra buvo pašalinta iš platformos.
„Tviteris pareiškė, kad abu įrašai pažeidė jos „Smurto šlovinimo politiką“. Pasak socialinės žiniasklaidos milžinės, šia politika siekiama „užkirsti kelią smurto šlovinimui, kuris galėtų paskatinti kitus pakartoti smurtinius veiksmus“.
Jos vertinimas nustatė, kad du paskutiniai D.Trampo įrašai Tviteryje greičiausiai paskatins žmones pakartoti nusikalstamas veikas, įvykusias JAV Kapitolijuje 2021 m. sausio 6 d.. Tviteris savo sprendimą parėmė penkiais argumentais:
Pirmas - D.Trampo pareiškimas dėl nedalyvavimo inauguracijoje „gauna nemažai jo šalininkų, kaip papildomą patvirtinimą, kad rinkimai nebuvo teisėti, ir laikoma, kad jis atsisako ankstesnio savo teiginio, kad sausio 20 d. bus „tvarkingas perėjimas“.
Antras - D.Trampo pareiškimas „taip pat gali būti paskatinimas tiems, kurie svarsto galimus smurtinius veiksmus, kad inauguracija būtų„ saugus “taikinys, nes jis nedalyvaus“.
Trečias - žodžių „Amerikos patriotai“ vartojimas D.Trampui apibūdinant savo šalininkus „taip pat aiškinamas kaip parama smurtavusiems JAV Kapitolijuje“.
Ketvirtas - D.Trampo pasakymas, kad jo šalininkai turi „STIPRŲ BALSĄ ilgam “, ir kad „Su jais nebus nepagerbiai ir nesąžiningai elgiamasi“ yra „dar viena nuoroda, kad prezidentas Trampas neplanuoja palengvinti „ tvarkingo perėjimo “.
Galiausiai, penktas: „Būsimų ginkluotų protestų planai jau pradėjo plisti Tviteryje ir už jo ribų, įskaitant siūlomą antrąjį Kapitolijaus puolimą sausio 17-tą.“
https://www.theepochtimes.com/twitter-removes-trump-from-its-platform_3649669.html?utm_source=pushengage

msn        2021-01-9 2:46

Meksikos miestas (AP) - Meksikos prezidentas ketvirtadienį pasmerkė socialinės žiniasklaidos platformų sprendimą blokuoti JAV prezidento Donaldo Trumpo paskyras.
Prezidentas Andrésas Manuelis Lópezas Obradoras tuo pat metu atsisakė pasmerkti D.Trumpo šalininkų įsiveržimą į Kapitolijų trečiadienį, motyvuodamas savo politika nesikišti į kitų šalių vidaus reikalus. Jis tik pasakė, kad gailisi prarastų gyvybių.
Tačiau Lópezas Obradoras kritikavo JAV prezidento cenzūravimą.
„Man nepatinka, kad kas nors būtų cenzūruojamas ar atimta teisė paskelbti pranešimą„ Tviteryje ar Feisbuke. “, - sakė Lópezas Obradoras.
„Kaip jūs galite cenzūruoti ką nors:„ Pažiūrėkime, aš, kaip Šventosios inkvizicijos teisėjas, nubausiu jus, nes manau, kad tai, ką jūs sakote, yra kenksminga “, - sakė Lópezas Obradoras. „Kur įstatymas, kur reglamentas, kokios yra normos? Tai vyriausybės, o ne privačių bendrovių reikalas “.
Vėliau tą dieną prezidento atstovas spaudai Jesúsas Ramírezas paantrino savo Twitterio paskyroje, kad „Feisbuko sprendimas nutildyti dabartinį JAV vadovą reikalauja diskusijos dėl saviraiškos laisvės, laisvo keitimosi informacija internete, demokratijos ir socialinius tinklus administruojančių įmonių vaidmens “.
„Facebook“ ir „Instagram“ ketvirtadienį pranešė, kad jie neleis D.Trumpui skelbti pranešimų bent iki išrinkto prezidento Joe Bideno inauguracijos, o Tviteris Trampo paskyrą užblokavo 12-ai valandų.
Lópezas Obradoras taip pat sakė, kad neketina dalyvauti Bideno inauguracijoje. Anksčiau jis delsė pasveikinti Bideną su pergale rinkimuose. Vienintelė Meksikos prezidentas liepos mėnesį aplankė D.Trampą Vašingtone, ryšium su Meksikos, JAV ir Kanados prekybos susitarimu.
http://www.msn.com/en-xl/news/other/mexico-leader-condemns-twitter-facebook-for-blocking-trump/ar-BB1cznlZ?ocid=iehp&li=BBKxOg5

baigėsi       2021-01-9 1:39

spektaklis baigėsi, ačiū už dėmesį, eikite namo ramybėje.

The Epoch Times       2021-01-8 22:37

D.Trampas ragina „išgyti ir susitaikyti“ po neramumų JAV Kapitolijuje (video)

https://www.theepochtimes.com/trump-calls-for-healing-and-reconciliation-following-unrest-at-us-capitol_3648467.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-01-08

skaitytojo komentaras:
Nebus jokio išgijimo, kol nebus visiškai ištirti rinkimų sukčiavimai, o „Antifa“ agentai, vadovavę įsiveržimui į Kapitolijų, kartu su savo viršininkais bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

AwakenWithJP       2021-01-8 20:21

https://www.youtube.com/watch?v=xH9XWNz0GW4
The Capitol Was STORMED! - Everything You Need To Know

Victory       2021-01-8 18:45

Victory Atnaujinimas: Kas atsitiko Vašingtone:

https://www.youtube.com/watch?v=JK6Ht5BFp6I

The Epoch Times       2021-01-8 16:17

https://www.theepochtimes.com/trump-to-supporters-our-incredible-journey-is-only-just-beginning_3648508.html?utm_source=pushengage

D.Trampas rėmėjams: „Mūsų neįtikėtina kelionė tik prasideda“
JANITA KAN 2021 m. Sausio 8 d.
Prezidentas Donaldas Trampas, kreipdamasis į Amerikos žmones, sakė, kad eiti vyriausiojo vado pareigas buvo „mano gyvenimo garbė“, skatindamas savo šalininkus toliau tikėti Amerikos demokratija.

„Tarnavimas jūsų prezidento pareigose man buvo garbė“, - ketvirtadienio vakarą paskelbtoje trumpoje vaizdo žinutėje sakė D.Trampas. „Ir visiems mano nuostabiems rėmėjams. Žinau, kad esate nusivylęs, bet taip pat noriu, kad žinotumėte, jog mūsų neįtikėtina kelionė tik prasideda “.

Tai įvyko tada, kai D.Trampas pasmerkė išpuolio prieš Kapitolijų „smurtą“ ir „neteisėtumą“ ir pažadėjo užtikrinti tvarkingą valdžios perėjimą prie būsimos administracijos, kuriai vadovaus išrinktasis prezidentas Joe Bidenas. Kongresas patvirtino rinkimų kolegijos balsus už buvusį viceprezidentą emocijų kupinoje jungtinėje sesijoje, kuri baigėsi ketvirtadienį apie 3 val.

Žiniasklaida, įstatymų leidėjai, buvę pareigūnai ir kiti kritikavo D.Trampą po to, kai riaušininkų ir protestuotojų grupė, mojuodama Amerikos ir D.Trampo vėliavomis, neteisėtai įsiveržė į Kapitolijaus pastatą. Dėl betvarkės žuvo bent keturi žmonės - tris dėl medicininių priežasčių, kai valdžia išleido ašarines dujas, kad išsklaidytų minias - ir dešimtys sužeistų policijos pareigūnų, pranešė D. C. policija.

Prezidentas pasmerkė įsibrovėlių „žiaurų išpuolį“ prieš Kapitolijų, sakydamas, kad „į Kapitolijų įsiskverbę demonstrantai suteršė Amerikos demokratijos sostą“.

„Tiems, kurie dalyvavo smurto ir naikinimo aktuose, jūs neatstovaujate mūsų šaliai. O tiems, kurie pažeidė įstatymą, sumokėsite “.

Jis pripažino, kad nors po intensyvių rinkimų „emocijos yra didelės“, „ turim likti ramūs. Turim susitvarkyti su Amerikos reikalais “.

D.Trampas teigė, kad jo vienintelis tikslas - užginčyti 2020 m. lapkričio 3 d.  rinkimų rezultatus, apsaugoti balsadėžių šventumą ir apginti Amerikos demokratiją.

Yelena Nikitskaya       2021-01-8 12:15

Įvykių dalyvės žurnalistės Jelenos Nikitskajos pasakojimas:
https://www.youtube.com/watch?v=-jkgmF95zI4

Tvankstas       2021-01-8 10:54

Pasiskaitymui (GSA/General Service Administration Administrator Emily W. Murphy), jos veiksmai parodo Baltųjų Rūmų administracijos perdavimą Biden’ui:
Emily Murphy, who drew heavy criticism as head of the General Services Administration for her delay in officially recognizing Joe Biden as the winner of the presidential election, on Wednesday night called for the resignation of all GSA political appointees and pledged her agency’s support to the transition of the incoming administration.
Murphy, as the GSA administrator, falls into the category of political appointees who must tender their resignations no later than Friday. Those resignations would be effective no later than Inauguration Day, Jan. 20, according to a GSA spokesperson. It is unclear if Murphy might leave earlier, as several Trump administration officials have exited their posts since Wednesday’s violence at the U.S. Capitol.

stasys       2021-01-8 8:35

Str. Tema visiškai uztrolinta nuorodomis į vertės neturinčias nuomones .Nejau tas šiukšlintojas galvoja jog kas nors jas varto ? Toks elgesys būdingas buvo vienai ‘putino propagandai’ dabar akivaizdu jog ne tik jam vienam ..bet ir ‘trumpizmoo šaltininkams’.Radikalizmas savo prigimtimi vienodai sėkmingai tarnauja tiek marksizmui tiek iperializmui ar trumpizmui ,.liberalizmas irgi nėra išimtis juk kalba eina apie gyvus konkrečius žmones kurie ir įkūnija ta kraštutine pozicijos išimtį.

Fox Nes       2021-01-8 0:36

Hannity:sąmokslininkai slepia pėdsakus

https://www.youtube.com/watch?v=MOOVuUyB8CU

The Victory Channel       2021-01-8 0:24

God’s Hand Is Moving! Hank Kunneman NEW Prophecy January 6th, 2021:

https://www.youtube.com/watch?v=TCUOqAuCVPo

The Viktory Chanel       2021-01-8 0:19

The Victory Channel gyva transliacija:
https://www.youtube.com/watch?v=GAqDf9pzb2E

America Stands       2021-01-8 0:15

Antifa nusifotografavo įsiveržę į Kapitolijų / JUST CAUGHT POSING As Trump Supporters in D.C.:

https://www.youtube.com/watch?v=mkPXIrUSrf8

kai D. Trump tapo prezidentu,       2021-01-7 23:44

ko niekas nesitikėjo, susivienijo net 93 JAV milijardieriai kovai prieš jį. Papildomiems rinkimams į Senate, Georgijos valst., agitacijai už demokratu kandidatus, per 2 savaitesbuvo išleista $500 mln.dolerių. laimėjo demokratai… Milijardieriai pinigais nusipirko dimencijå sergantį prez. Pre,. D. Trump klaida - raginimas neduoti ramybes Kongresui. Policija sąmoningai neužkirto kelio riaušininkams - trucks pliš reikia riaušių. Trump vakar pripažino Biden prezidentu, kas suteikia jam šiokios tokios vilties išlikti BRūmuose iki inauguration. Twiterį jam išjungė 12 val. Šiandien pranešė, kad FB uždarytas 2 sav. Ko norėti- Zukeris priklauso 93 milijardierių grupuotei…? Be jokios abejonės provokacijas surengė BLM ir ANTIFA apmokami riaušininkai. Trump pasekėjų ir palaikytojų tarpe tokių snukių nesimatė. Jei Trump išsilaikys iki inaugurac., gal pavyks įrodyti provokacijas rengėjus. To bijo demokratai, todėl dės daug pastangų pašalinimui. Berods, tereikia 13 jo kabineto narių ir VP Pence pareiškimo, kad D.T. nestabilus… Apgailestauju, kad tiek daug išdavikų Prezidento aplinkoje. Na, ar Lietuvoje kiek kitaip? Prezidentas padarytas pajuokos objektu, kai Seime, Vyriausybėje dominuoja gatvės muzikantai. L.

rekomenduoju       2021-01-7 23:42

https://www.youtube.com/watch?v=RH7HcANLyqs
Netyčia tūbėje radau puikų į temą šiandienos interviu su A.Švarpliu. Ačiū Andriui.

To apie tiesas 2021-01-7 17:49        2021-01-7 23:14

Sveikinu gavus 11 neigiamų!
“Visuomenės” vertinimai dabar skaidrūs, prašom paskaityti komentarą
Prašom atkreipti dėmesį 2021-01-7 23:00
prie publikacijos http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/jav-prezidento-donaldo-trumpo-kalba-mitinge-isgelbek-amerika
Patarimas: verta skaityti publikacijas, turinčias daugiau neigiamų vertinimų!

Tvankstas       2021-01-7 23:09

Neįtikėtina, bet ne šiaip bus atsikratyta ‘viceprezidentu’ M. Pence, bet jį įkalinant bent iki gyvos galvos.

Tvankstas       2021-01-7 23:07

D. Trump’ui Twitter leido rašyti po 12 valandų užkardymo.
Perduodu kopijas iš mano parler, kuriame sudvigubinta su Twitter :
Prieš 4 valandas :
Statement by President Donald J. Trump on the Electoral Certification:
“Even though I totally disagree with the outcome of the election, and the facts bear me out, nevertheless there will be an orderly transition on January 20th. I have always said we would continue our fight to ensure that only legal votes were counted. While this represents the end of the greatest first term in presidential history, it’s only the beginning of our fight to Make America Great Again!
Sekantis - dokumento kopija apie balsų klastojimą iš Italijos per Frankfurt / M.
Trečias :
Beyond comprehension!!
Facebook #blocks #Trump from platform indefinitely after Capitol riot response
#stopthecensorship #wtf
Prieš 3 valandas :
#Antifa escorted in by local police ahead of rally.
#holdaccountable #stopthesteal #stopthecoup
Sekantis :
#BREAKING! Trump Supporters Pulled #ANTIFA #TERRORISTS Away From The Capitol !
#fakenewsmedia is not covering it !
#mustwatch
Why were the capitol doors freely open ?‼️
Why did the #democrat mayor “ police “ open the gates to allow protesters to enter ?‼️
Why were antifa vehicles escorted into #dc early morning before rally ?
The destruction and uniforms we saw are classic Antifa, as is facial recognition confirmed by a 3rd party.
After #911 , capitol doors/ security were to remain lockdown. Why security lapse?
#marchfortrump
#stopthesteal #stopthecoup #lawandorder #domesticterrorism #holdaccountable
Trečias :
#prayfortrump #prayforamerica #saveamerica #lockyhemup #holdaccountable #stopthesteal #corruptdemocrats #antifa #domesticterrorists
Atsakymas į L. Lin Wood’o ankstesnį Twitter, kad kaltininkai bus suimti per kelias dienas ir įkalinti, kad Trump’as bus prezidentu sekančius 4 metus.
Prieš 1 valandą :
#ANTIFA Admits Being PAID to break into #capitol !
#boughtandpaidfor #domesticterrorists #stopthesteal
TAIP GALI RAŠYTI TIK VISIŠKAI JAV VALDANTIS PREZIDENTAS.

ne, -       2021-01-7 22:59

absoliučiai ne. Jie niekieno kalinys, - Amerikos prezidentas.
Trampas armijos būstinėje. Matyt pasirašinėja tikrųjų būsimų kalinių sąrašus.

Taip       2021-01-7 22:56

Trampas- politinis kalinys Amerikos komunistų rankose

>StasysSG 2021-01-7 22:22        2021-01-7 22:54

stenėjai stenėjai, tavarišč stasy, bet angliški žodžiai, matosi, sunkiai duodasi…
Ne im… im… peachment… INSURRECTION ACT.
Girdėjai apie tokį? Jei negirdėjai apie Įstatymą dėl maišto, tai išgirsi artimiausiomis dienomis.
Karo tribunolai in…in…in…surrectings taviškius be jokių impyčmentų ir statys prie sienos arba kars už “nuopelnus” demonokratiniame valdžios perversmo maište.
Amen.

StasysSG       2021-01-7 22:50

Kas? Kas?—-“Vašingtono merė Muriel Bowser įvedė komendanto valandą visoje JAV sostinėje…”

sakiau,       2021-01-7 22:48

tu ne kliedesius čia varinėk, o paskirk pusvalandį analizei. Matosi, kad apart drungnos ir smirdančios delpinės sakės nieko daugiau nesi ragavęs.

sakė       2021-01-7 22:35

ar teisybė kad komendanto valanda pratęsta iki sausio 21 d.? Jei taip, tai kas įvedė komendanto valandą? Trump?  Ar irgi privačios kompanijos?

StasysSG       2021-01-7 22:22

PS. t.būti Imp… (Impeachment)

StasysSG       2021-01-7 22:19

Mažiausiai kas bus greitai ponui TrAmpui, tai Ipičmentas.  O gal kabinetas ir vicep Pencas pritaikys 25 straipsnį. Kongresas nenori matyti Trumpo Baltuose Rūmuose nė vienos dienos. Va iki nusimelavo ponulis.

The Epoch times       2021-01-7 21:28

Mamos Amerikai ragina amerikiečius pasipriešinti blogį ir marksizmą
WASHINGTONAS - Antradienį mitinge „Gelbėkit respubliką“ keli socialiniai veikėjai paragino Amerikos žmones pasipriešinti blogiui ir marksizmui, kuris skverbiasi į JAV.
Kongresmenė  Mary Miller (R-Ill.) „The Epoch Times“ per mitingą sakė, kad tikisi, kad šie įvykiai pažadins Amerikos žmones.
„Kaip matom, blogis įsiskverbė į visas mūsų visuomenės sritis, o marksizmas - į visus mūsų valdžios lygmenis. Atrodo, kad mus supa tamsa. Tai nėra mūsų ateities vizija, ir ne tas gyvenimo, kurio norim savo vaikams. Todėl nusprendėme atsistoti, pasisakyti ir įsitikinti, kad mūsų balsai girdimi! “.
„Jei Donaldas Trumpas būtų socialistas už abortus ... mes jo nepalaikytume. Mes jį palaikome, nes jis palaiko mus ir mūsų vertybes “, - sakė ji. JAV šiuo metu yra „taip arti komunizmo“, - sakė Fletcheris.

https://www.theepochtimes.com/moms-for-america-call-for-americans-to-stand-up-reject-evil-and-marxism_3646582.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-01-07-2

Pelosi kalba       2021-01-7 21:27

Facebookas ir Twiteris prvacios imones
Jie patys nusprende Trumpa uzblokuoti,
O ne Jav valdzia kurios vadovas tebera Trumpas

Pelosi kalba       2021-01-7 21:24

Pelosi: Trumpas Putino irankis

sakė       2021-01-7 21:20

ar teisybė kad USA “demokratija” dviem savaitem užblokavo D.Trampo Facebook’o ir Twitter’io akauntus?
Ar dar gyvas D.Trumpas? 
Tai dabar parodykit gyvą D.Trumpą.

live       2021-01-7 21:07

Pelosi sneka

Paulius       2021-01-7 21:04

Tie žmonės,kur žemiau esančiame mano taip pat parašytam komenrarui, uždėjo nepatiktukus,taip pat yra nestabilųs trampi rinkejai.

ah1       2021-01-7 20:56

demokratija pasibaigia žiauriausia vergija, pagal Platono veikalą “Valstybė”. Toliau žiūrėti filmą “Laiko karys” su liuciferaze ir kokie žmonės valdymo centre.

Paulius.       2021-01-7 20:23

Tai taip ir nesupratau,ar tarp tų protestuotojų,buvo nors vienas iš Black lives matter ar antifa sambrūzdžio. Norėtusi tikėti kad Amerika demokratiška valstybė ir JAV demokratai to tikrai neleistų. Bet ką gali žinoti. Reikia pripažinti kad Trampo rinkėjai tikrai psichiniai.

Vardas       2021-01-7 18:44

Kinijos komunistines prostitutes JAV Demokratu partija bei Pekino Joe Biden bei Pekino Kamala Harris neturejo kitos iseities ir JAV Demokratu partijos provokatoriu deka surenge JAV Kapitolijaus sturma, kad nukreiptu demesi nuo Pekino Joe Biden bei Pekino Kamala Harris ciniskai suklastotos “Pergales” 2020 m. JAV Prezidento rinkimuose.
Greit paaiskes kaip bus toliau JAV:
Tesis teisiniai gincai kas teisetai laimejo 2020 m. JAV Prezidento rinkimus.
Ivedama Nepaprastoji padetis JAV.
Pekino Joe Biden ir Pekino Kamala Harris ir JAV visiska kapituliacija pries Komunistine Kinija.
Gal dar yra koks kolkas nezinomas planas.

New Rush Word       2021-01-7 18:00

События в США: итоги | Новости 7-40, 7.1.2021
https://www.youtube.com/watch?v=0L46-M5kTe8

apie tiesas       2021-01-7 17:49

Vienintelis vertingas dalykas skaitant tiesas yra tai
Kad gali matyti putinistu propagandos planus

Kis-ai       2021-01-7 17:41

savikritika - geras dalykas.

stasys       2021-01-7 17:40

Яков Кедми ..

na įdomu       2021-01-7 17:40

Губернатор Нью-Джерси Фил Мерфи санкционирует развертывание 500 членов Национальной гвардии Нью-Джерси в Вашингтоне, округ Колумбия.
С учётом того, что улицы в Вашингтоне сейчас пустые, как сообщают в соцсетях, звучит интересно.
—-
sems demonoidinę šušarą???...

Jakovas Kedmi (Aleksandr Semchenko)       2021-01-7 17:36

Яков Кедми | Майдан в Вашингтоне - справедливое возмездие Америке
https://www.youtube.com/watch?v=YBD3BAvVNOc

Tvankstas       2021-01-7 17:34

Ne šiaip rašo L. Lin Wood’as, kad Mike Pence labai myli 13,14,15 metų berniukus, tai aiškiai iš kompromato, žinomo ir demonokratams, todėl nesunkiai nupirkusiems tik lengvu pokalbiu.

Tvankstas       2021-01-7 17:15

17:05 - Daugiausia peno pasityčiojimams yra davęs Jėzus Kristus.
Esu labai šaltas ir abejingas, rašau lediniu veidu, šaltai žvelgiančiomis akimis, lyg į techninius brėžinius ar matematikos uždavinį, jei kam kas pasirodo, prašau, persižegnokite.

stasys       2021-01-7 17:13

..na na stasio komentarai nėra skirti tvankstui .Taip kaip tema patys ‘trolinate’ visokiomis svetimomis nuorodomis man nieko kito nelieka kaip nutarti jog savu minčiu neturite ir tinkate tik copy-peisui į svetimas .

Kis       2021-01-7 17:12

Idiotas!!!!

konkrečiai       2021-01-7 17:10

Мои мысли просты.
Чтобы закрыть за решеткой всех этих предателей, мошенников и педофилов, важно было дать им ЗАКОНЧИТЬ начатое преступление.
Чтобы было, в чём конкретно их обвинять. Трамп с командой это и сделали - дали им закончить.
Лин Вуд правильно сказал - ТЕПЕРЬ ЭТО СОВЕРШЁННОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ. А значит, можно наступать.
Просто выдохните, кто сейчас проголосовал за то, что Трамп проиграл.
Это человек, который поставил на кон всё вместо того, чтобы спокойно заниматься своими делами и проводить время с семьёй. Альянс, стоящий за ним, всё просчитал. Это игра Трампа, НЕ демократов.
Байден украл выборы и теперь об этом знает ВЕСЬ МИР.
Демократы и предатели-республиканцы - соучастники этого преступления.
Q всё предсказал.
Думаю, 20-го января инаугурации не будет. Дальнейший наиболее вероятный вариант развития событий - военные трибуналы и аресты, а затем проведение повторных выборов.
Чувствуете, будто мрак сгущается? Это обман. Не поддавайтесь.
Верьте. Ждите. Не опускайте руки. Будьте сильными.
https://t.me/s/bigshocktheory
***
tiems, kam angliškai sudėtinga

Tvankstui       2021-01-7 17:05

Esate labai isiaudrines. Galetumete reaguoti ir siek tiek ramiau, juk nuo musu mazai kas priklauso. Tik duodate peno visokiems stasiams pasitycioti. O kad pridedate informacijos, aciu uz tai. Kai kuri yra visai idomi, nors ir ne visa ji patikima.

>Tvankstui       2021-01-7 17:02

panašu, kad vaikučių mylėtojai jau vakar užsiėmė liuks numerius GITMO…

stasys       2021-01-7 16:46

Manes nedomina jungtis kažką amerikoje ginti .. jei tik norės respublikonai su demokratais Trump užvilks tramdomus bepročiu marškinius ir patalpins į baltųjų rūmų šaldytuvą . Kaip ne kaip tai didžios šalies vidaus reikalas .

stasiams       2021-01-7 16:41

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/president-boards-e-4b-command-post-flying-to-nmcc-abilene-tx
—-
paprašykit kaimynų penktoko, kad išverstų. Lubiankoje gi anglų kalbos nemokė.

Tvankstas       2021-01-7 16:39

D. Trump šiuo metu yra Teksase, armijos būstinėje, kaip suprantu, tai laukia akimirkos, kai įsakys veikti armijai ir masiškai suiiminės tėvynės išdavikus.
Labai gražiai visu grožiu atsiskleidė visi išdavikai respublikonai su M. Pence priešakyje.
Klausimas : kas matė ar girdėjo Obamas ir Klintonus po įsiveržimo į Kapitolijų ?
Kaip suprasti - Biden laimėjo ir Obamos, ir Klintonai net žodelio netarė ?
NEKEISTA ?
VISKAS tik prasideda.

>stasys       2021-01-7 16:35

kur jūs dezertyravote,parašykite ką nors,apginkite demokratiją ,negi nematote- mus rusai užpuolė:))

Seni metodai,nauja " demokratiška" dvasia       2021-01-7 16:27

Jau bolševikai ir išdavikai rezga planus Trumpo pašalinimui iš prezidento posto dar prieš kadencijos pabaigą Sausio 20 dieną pagal JAV konstitucijos 25 pataisą,kuri numato prezidento pašalinimą iš pareigų dėl fizinės ar protinės negalios.Dar yra ” demokratiškai” numatyta ir suplanuota nei Trump nei jo dukros Ivankos iš viso neprileisti prie jokių aukštų valstybės postų iki jų gyvenimo pabaigos ,taip susidorojant su demokratijos ” priešais”  ir duodant gerų “demokratijos pamokų ” ateities vadovams kurie sumanys nuklysti nuo vienos partinės linijos.


“Ekspertai sako, kad 25-osios pataisos rengėjai aiškiai ketino ją taikyti, kai prezidentas yra neveiksnus fizine dėl psichine ar fizinės ligos. Kai kurie mokslininkai taip pat teigė, kad tai gali būti plačiau taikoma prezidentui, kuris pavojingas ir netinkamas eiti pareigas.”

The 25th Amendment, ratified in 1967 and adopted in the wake of President John F. Kennedy’s assassination in 1963, deals with presidential succession and disability.

Section 4 addresses situations where a president is unable to do the job but does not step down voluntarily.

The drafters of the 25th Amendment clearly intended for it to apply when a president is incapacitated by a physical or mental illness, experts say. Some scholars have also argued that it could also apply more broadly to a president who is dangerously unfit for office.

For the 25th Amendment to be invoked, Pence and the majority of Trump’s Cabinet would need to declare that Trump is unable to perform the duties of the presidency and remove him. Pence would take over, in that scenario.”
//Explainer-Can Trump be removed from office before his term ends on Jan. 20?//

 

beje       2021-01-7 16:24

Lin Wood paskyrą feismurzėje banditai irgi užblokavo. Liko parleris.

The Epoch Times (komentarai)       2021-01-7 16:23

https://www.theepochtimes.com/full-list-how-members-of-congress-voted-on-objections-to-arizona-pennsylvania-electoral-results_3647448.html?utm_source=pushengage
sylviamcclain
Jan 7, 2021 at 14:58
605 / 5000
Translation results
Jums šiandien mus nuvylėte, Pence, kaip ir VISI senatoriai, atsisakę palaikyti prieštaravimus po įsiveržimo į Kapitolijų, lyg tai panaikintų buvusį sukčiavimą! Tai, kad keli idiotai, apie kuriuos mes turime įrodymų, kad tai ANTIFA, įsiveržė, nereiškia, kad jūs visi turėjote atsukti nugarą ir nuvilti 80 MILIJONŲ amerikiečių! Ar dėl šio įsiveržimo sukčiavimų ĮRODYMAI tiesiog stebuklingai išnyko? Ar šis pažeidimas reiškė, kad MUMS ŽMONĖMS neturėjo būti suteikta 10 dienų balsavimo patikrinimui? Tai buvo blogiausias galimas dalykas, kurį galėjote padaryti šiai tautai, tikiuosi, jūs gailėsitės šio savo sprendimo.

Stephen Eva
Jan 7, 2021 at 15:22
amen…gerai pasakyta

Cha       2021-01-7 16:22

https://parler.com/profile/linwood/posts
Cha, - net šešinkių “šturmas” buvo pramatytas…

Tvankstas       2021-01-7 16:22

iš nuorodos parler L. Lon Wood’o įrašas :
Time for rest. I had to stay up to watch the conclusion of the greatest attempted theft in history. Now it is a completed crime.

Many traitors will be arrested & jailed over the next several days.

President Donald J. Trump will serve 4 more years!!!

oi ne pabaiga       2021-01-7 16:20

https://www.youtube.com/watch?v=9CLF6Hd9wxY&feature=youtu.be
eikite namo, kas bus po to - pamatysite. (D.Trump)

Tvankstas       2021-01-7 16:19

Kas tas Dan Scavino ? Kiek supratau, tai eilinis D. Trump’o išdavikas, kurio sufantazuotais ‘parodymais’ remiasi MIdP.
Gyvas juk D. Trump’as ir tars savo žodžius.

ne pabaiga       2021-01-7 16:14

https://parler.com/post/2641f93a3a3b44a5a27fa79d92becfc4
tikėkimės bidonovcai dar šią savaitę užims liukso numeriius GITMO-e.

stasys       2021-01-7 16:14

Gerai dirba putino amerikiečiai . Panašu kad Tiesose nėra informacijos trūkumo
problemos skaitytojui susipažinti ka apie tai mano tikrojo prezidento Trumpo
gerbėjai .smile)))

Dylan Himmerich (The Finance Hub)       2021-01-7 16:02

BREAKING: Lin Wood Addresses The Nation: WE WILL STILL WIN 4 MORE YEARS!

https://www.youtube.com/watch?v=yDzF-IeBvT4

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-01-7 15:59

654: Демократы победили - а что теперь? Есть ли туннель в конце которого свет?

https://www.youtube.com/watch?v=FQQIbwvy_Mg

Gary Гари Yuri Tabach Табах       2021-01-7 15:40

Как Демократы Будут Управлять Страной и Миром, Если За Них Народ Не Голосовал? Китай Гари Юрий Табах
https://www.youtube.com/watch?v=NADt-rb2-zA

Life Site News       2021-01-7 15:28

Tviteryje, atsiųstame naudojant Baltųjų rūmų štabo viršininko pavaduotojo Dano Scavino sąskaitą, po to, kai Kongresas patvirtino balsavimą, prezidentas pasakė, kad „nors aš visiškai nesutinku su rinkimų rezultatais,  bus tvarkingas perėjimas sausio 20 d. “
D.Trampas tęsė pareiškdamas, kad jis dar nebaigė kovos už teisingą rinkimų proceso rezultatą: „Aš visada sakiau, kad tęsime kovą, kad būtų skaičiuojami tik teisėti balsai. Nors tai yra pirmosios kadencijos prezidento istorijoje pabaiga, tai tik mūsų kovos, kad vėl taptume puikia Amerika, pradžia! “

https://www.lifesitenews.com/news/breaking-congress-certifies-2020-election-for-biden-trump-promises-peaceful-transition-of-power

Tvankstas       2021-01-7 15:20

Manau, kad po 12 ar 24 valandų blokados D. Trump’as paskelbs Nepaprastąją Padėtį.

Tvankstas       2021-01-7 15:19

Toks paskutinis įrašas D. Trump’o Twitter’yje :

This is what #PresidentTrump is referring to right now. How can the State of #Pennsylvania report (let alone certify?) 120K+ more BALLOTS than VOTERS in the Pittsburgh area? This is not campaign data, this is official state election data.

#stopthesteal #stopthecoup #electionfraud

Tvankstas       2021-01-7 15:10

Paskutinis D. Trump įrašas Twitter’yje buvo prieš 8 valandas ir visiškas blokavimas įjungtas jam.

Tvankstas       2021-01-7 15:08

StasysSG - tai : 1) ar D. Trump patssako, 2) ar ‘jį cituoja Fox News’, kuri po rinkimų kryptingai slinko į Biden pusę ?

Teletabiai renka       2021-01-7 14:27

Baidenas, tai komuniaga vilkas demokratiškame avies kailyje,o visa jo šutvė-Kinijos Trojos arklys sugriauti vakarų krikščioniškosios civilizacijos miestą.Komunistai globalistai žino,kad nepatraukus JAV viduriniosios laisvosios,Dievu tikinčios klasės jų pasaulinis projektas neįmanomas.Labai tikėtina,kad raudonoji marionetė Baiden bandys keisti ” second amendment” nuginkluojant laisvus amerikiečius,jei reiks ir jėga,kaip savo laiku darė sovietai su Lietuvos partizanais.Atėmus ginklus ir nuskurdinus amerikiečių  viduriniąją klasę pagal socialistinį modelį beliks tik demonkratiškas elitas ir paklusni įvairovės biomasė “teisingų teletabių rinkėjų” su “teisingais rinkimais"valdoma per medijas,tokių ,kaip pas mus smegenų plovyklų laisvėstv,LRT ir pan..iš komunistinio pasaulio viršūnėlių

StasysSG       2021-01-7 14:21

“Tvankstas     2021-01-7 14:00

Kol kas jokio pranešimo iš D. Trump’o apie pasidavimą ir valdžios atidavimą”.
———————————————
Keista, p. Tvankstai, kad nemokate kalbų. Pvz., toks TrAmpo mylimas FoxNews jį cituoja (vertimas): “Nors aš visiškai nesutinku su rinkimų rezultatais, o faktai mane paremia, vis dėlto sausio 20 d. bus tvarkingas perėjimas “. Va tiap.

Tvankstas       2021-01-7 14:00

Kol kas jokio pranešimo iš D. Trump’o apie pasidavimą ir valdžios atidavimą.
Visi informacijos šaltiniai iš D. Trump’o ir jo aplinkos yra visiškai užkardinti.
Taip, kad nenustebkime, jei išgirsime - Nepaprastoji Padėtis JAV, kariuomenė įvesta į miestus, komendanto valanda.
Prezidentas bent iki sausio 20 dienos yra D. Trump’as - tai ir laukime tiesioginių žinių iš jo.

Atsidengia       2021-01-7 13:56

Trečia Fatimos paslaptis…

stasys       2021-01-7 13:36

Taip kaip respublikonai ir Džodžijos valstijoje prapilė senato antro turo rinkimus, manau pagrįstai galiu užduoti klausimą , ar toks Trump elgesys netapo tuo nuotaiku fitiliu..kuris susprogdino respublikonu galimybes pasipriešinti demokratams varžantis dėk senato vietu . Savotiškas kerštas Trump .. M. McConnell. Rižą avį galima perdažyti , bet ji netaps sava ...

stasys       2021-01-7 13:00

Nežinau kaip Lietuva , bet Tiesose griš į normas ir tualetinio popieriaus vartojimas .R.Paulauskas grąsinasi atskleisti kaip bus susidorojama su Trumpu ..čia tarp kitko į klausimą . Gera žinoti į priekį pavydžiu tam signatarui .

StasysSG       2021-01-7 12:24

b
Baigta. TrAmpas pripažino pralaimėjimą ir perduos valdžią. O ką dabar Lietuva?

stasys       2021-01-7 12:22

Povilui .. daug ju .Nėra paslaptis jog didžioji dalis iš tu dvieju milijonu Amerikoje prisiglaudusiu ,įvairiais šaltiniais remiantis , visu jo prezidentavimo laikotarpiu palaikė Trump ir jo paistalus apie ta Amerika kurios jau senai nėra . Tokia publika neturi aiškios politinės orientacijos todėl visa ka mato suvokia per sovietinį sugeriamąji popieriu ,numęsk rašalo laša ir jis dešimteriopai pasidaugins įvairiausiai .

Tvankstas       2021-01-7 12:20

Teksaso valstija yra kaip nepriklausoma valstybė sąjungoje su JAV ir ten nepriklausomybės jausmas yra nepaprastai stiprus, turėkime omeny, kad tikrovėje 75-80 nuošimčių balsavo už D. Trump, kas buvo atskalauta nabašninkų balsais Biden’ui.

Tvankstas       2021-01-7 12:17

Tikrovė tokia, kad JAV yra skilusi ir respublikonų valstijos, kuriose jie turi 70-90 nuošimčių palaikytojų (pridėjus nabašninkus Biden’ui oficialiai 55-70), tikrai ši krikščioniška JAV nesutiks su 72 lytimis, kurias išpažįsta demokratai.
Per sekančius 4 metus bus atvežta 4-5 mln. musulmonų, kurių visiškai neįsileido D. Trump’as.
J. Biden administracijos federalinis įsakymas visiems skiepytis nuo koronos virs masinėniu pasipriešinimu, nes JAV 50 nuošimčių nesiruošia skiepytis.
Tikėtina, kad JAV skils į 3 ar 4 savarankiškas valstybes, išsipildys prof. I. Panarino pranašystės prieš keliolika metų skelbtos.
Neužmirškime, visos Europos didžiosios valstybės (Vokietija, Prancūzija, D. Britanija, Italija) kunkuliuoja, žmonių sąmonė vystosi link virimo ir masinių susirinkimų aikštėse, gatvėse, tam ir įvesti antsnukiai, už kurių nenešiojimą beprotiškos poniginės baudos.
Ateinantys 4-5 metai bus aršūs politiniame pasaulio gyvenime.

Tvankstas       2021-01-7 12:00

11:27 - yra begalė filmuotos medžiagos, kurioje matomi Antifa ir BLM smogikai,  raginantys žmones veržtis į Kapitolijų, nereikia kurti fantazijų, užtenka žiūrėti filmuotą medžiagą.

Laumėjantis       2021-01-7 11:27

Kažin, kiek patikima informacija, kad besiveržiantys į Kapitolijų buvo raginami komandomis: ,,Smeleje, smeleje”?

Tvankstas       2021-01-7 11:15

Susirinko abu parlamentai ir prabalsavo už J. Biden pergalę. Arizonos atveju už Biden balsavo 92, iž D. Trump 7 - tai rodo, kad 43 respublikonai išdavė D. Trump’ą.
J. Biden paskelbtas JAV prezidentu.
Dabar - jei D. Trump’as pasiduos ir neįves Nepaprastosios Padėties, laimingai gyvens, tai reiškia, kad jis susitarė su demokratais dėl savęs ir savo šeimos, išduodamas savo rinkėjus, kurių virš 80 mln. JAV.

Politinėse džiunglėse       2021-01-7 10:36

be gyvo tikėjimo veikia natūrali atranka.Lietuvos padėtis apgailėtina,-pašonėje Sibiro meška,iš vakarų ir Amerkoje įsivyrauja marksistinė ideologija.Neturim krikščioniškos partijos ar susivienijimo.Gal bobutės išpoteriaus,bet ir jų sparčiai mažėja,covidui atiduodamos.

StasysSG       2021-01-7 10:35

Redakcijai. Kur dingo V Sinicos pasisakymas apie rinkimus Džordžijoje??? Arba gal aš nematau…

Anglija laiku       2021-01-7 10:33

paspruko ir taip išsaugos tapatybę,kurios pamatas protetstantiškas tikėjimas,kurio esmė gyventi pagal Dievą ir mažiau kalbų,pompastikos,o daugiau darbų.Europai ir mums ,o taip pat Amerikai,kurioje tautybių mišrainė ir ne krikščionybės naudai bus labai sunku.Be krikščioniškos partijos,beveik neįmanoma.Vokietija žino,kad be krikščionių demokratų neatsilaikytų ir ji.

Ameriką ima        2021-01-7 10:30

tamsiaspalvė Amerika su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis,-geromis ir nelabai.Jų kultūra,įpročiai,papročiai,atsivežti iš gimtųjų šalių.Daug kas gal niveliuosis,bet išvijus Dievą,protestantus,katalikus,kažin ar bus gerai.Ar negrįš išeiviai į Europą?

Nunu       2021-01-7 8:31

Antifa su Trampą palaikančia atributika? Tragikomiška. Per Trampą respublikonai prapylė rinkimus į senatą, prezidento. Kas čia per komedija?

Pas mus       2021-01-7 7:00

rinkimų klastotojų, kompiuterastų iš anos buvusios šalies kiek tik nori, todėl pas mus KGB visur ir viskame, katalikų davatkoms rankutėmis plojant.

LRT dezistai,       2021-01-7 6:56

užsidarykite ir eikite namo. Nusibodo jūsų melo vonios ir kitos dezi provokacijos. Tapote antilietuvybės židiniu. Mūsų rinkimai irgi abejotini. KGB anūkai tampa Seimo prezidentais, o nusigyvenome, ane?

tiesoigiai is JAV       2021-01-7 5:18

Paskutinios zinios is Jav yra tokios:
Demokratai su respublikonais svarsto pasalinti
Trumpa is prezidento pareigu ...
netgi likus dviem savaitem

F- u Tramp!        2021-01-7 2:47

F- u Tvanksta!
Padugniu trubadura!

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.