Naujienos

Donaldas Trumpas ragina Angelą Merkel atsisakyti bendradarbiavimo su Rusija

Tiesos.lt siūlo   2018 m. gegužės 18 d. 18:03

7     

    

Donaldas Trumpas ragina Angelą Merkel atsisakyti bendradarbiavimo su Rusija

Pro Patria

Portalo The Wall Street Journal duomenimis, JAV prezidentas Donaldas Trumpas ragino Vokietijos kanclerę Angelą Merkel nutraukti dujotiekio Nord Stream 2 projektą, kurį Vokietija vykdo kartu su Rusija, jei Vokietija nori išvengti prekybinio karo.

Mainais už Vokietijos pasitraukimą iš Nord Stream 2 projekto, kuriame numatyta, kad Baltijos jūros dugnu būtų tiesiamas dujotiekis, D. Trumpas pasiūlė atnaujinti derybas dėl prekybos sutarties tarp Europos Sąjungos ir JAV, taip sumažinant muitų tarifus ir įsteigiant didžiausią laisvos prekybos erdvę pasaulyje.

Nord Stream 2 projektas susilaukia nemažai kritikos iš ES valstybių, tarp jų ir Lietuvos, dėl energetinės priklausomybės nuo Rusijos didinimo bei neatsižvelgimo į ES valstybių ir partnerių interesus.

Parengta pagal wjs.com

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vokeciai,prancuzai,italai...       2018-05-21 21:25

nori gyventi gerai! O amerikonas siulo jems gyventi kaip lietuviai,emigruoti nusigerti ...

tiek       2018-05-21 5:55

Kodėl tęsiasi klaidos su pavardžių rašymu lietuviškame portale? Net JAV prezidento pavardės lietuviškai nebeparašome. Joks tai “Trumpas” . Gi kiekvienas supranta ,kad skaitant lietuvišką tekstą ši pavardė pagal lietuvių kalbos taisykles teisingaiprivalo būti skaitoma laikantis skambesio originalo kalba .O angliškai//amereikietiškai net ir Google vertėjas šią pavardę įvardina kaip “Trampas” .Nemanau,kad teksto autorius to nesupranta .Už tai pikta ,kad specialiai tyčiojamasi iš valstybinės lietuvių kalbos .Apgailėtina ir nepriimtina

Go Trump       2018-05-20 21:25

Vokieciai ir prancuzai isduos Baltijos valstybes Ruskynui pirma pasitaikiusia proga. Musu viltis tik stipri ir konservatyvi Amerika. Trumpas!

puikus biznis       2018-05-19 12:26

iš ruskelių pirktomis dujomis bei nafta naudojasi VISA vokiečių tauta.
už dujas ir naftą gautais pinigais rusų “ELITAS” perkasi vokiškus mersus.

Vadakste       2018-05-19 12:13

Aisku kaip diena , nes Trumpas nori , kad Europa pirktu brangias amerikietiskas dujas.Mums Lietuvos zmonems taip pat reikia pigesniu duju , nes musu minimumas , pensijos ir kitos ismokos yra nedideles. Bepigu tiems ,kas sedi ant pinigu maisu, tai yra atlyginimai dideli ir gauna visokias ismokas is ES strukturinio fondo.Merkel nenusileisk , nes visiems reikia pigiau , nes visur pragyvenimo lygis krito zemyn, per karus , padidejes emigrantu skaicius ir kiti negatyvus dalykai.

March for Life       2018-05-19 0:40

5/18/18 8:40 AM
This morning, the White House announced a huge step in defunding Planned Parenthood.

President Trump is reinstating a Reagan-era HHS regulation – the Protect Life Rule – which will restrict Title X federal funding from going to any entity that performs, supports, or refers for abortion.

This means, that unless abortion-giant Planned Parenthood disentangles itself from the abortion business, it will lose $60 million of its government funding.

Abortion is not healthcare.

This is an important step towards redirecting all of Planned Parenthood’s federal funding towards true healthcare at Federally Qualified Health Centers.

In an op-ed I wrote for The Hill about Title X funding, I remind readers of the true nature of Planned Parenthood:

“After all, Planned Parenthood aborted 321,384 babies last year, down from 328,348 babies in the 2015-2016 period. Meanwhile, prenatal services dropped to a new low, according to the organization’s 2016-2017 report.”

This is an important step in disentangling taxpayer dollars from abortion funding. And we won’t stop working until we end all taxpayer funding of abortion.

Thank you for adding your voice to the fight for life!

Tom McClusky
President, March for Life Action

Merkel-       2018-05-18 22:46

komsomolka ,ji to   nedarys, o gaila,  nes Trumpas žada daug.


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Uroboru paversta Lietuva

Bronius Puzinavičius. Dar vienas Vilniaus savivaldybės akibrokštas – šįkart Kalėdų proga

Povilo Urbšio kalba Seimui svarstant, pritarti ar nepritarti JT migracijos paktui

Valdas Vižinis. Norite skiepų nuo propagandos? Šis ŽURNALISTINIŲ TYRIMŲ SKYRIAUS išpuolis prieš A. Gaidamavičių puikiai tiks

Po 30 metų konservatoriai atgavo klausą ir „išgirdo“ mokytojus

Jūratė Sofija Laučiūtė. Eligijaus Masiulio rauda-giesmė sau pačiam

Rasa Čepaitienė. Gyvatė ryjanti savo uodegą, arba Parazitinę sistemą belieka tik pakeisti, tik ar visuomenė tam pasirengusi?

„Nustokite meluoti!“ – per antrąjį 2019 m. biudžeto projekto pristatymą Saulius Skvernelis konservatorius ir socdemus apkaltino melu

Vygantas Malinauskas. Konservatorių prezidiumas uždraudė savo nariams „iškraipyti“ galiojantį Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą

Gediminas Merkys. Valdžios bandymai kriminalizuoti taikų streiką – autoritarinė atgyvena

Arvydas Daunys. Kam žurnalistui Andriui Tapinui imtis politikos?

Sistema ginasi: vaikai paimti teisėtai, bet ar pagal Konstituciją?

Arvydas Juozaitis. Latvijos parlamentas nepritarė Globalios migracijos paktui

Raimondas Kuodis R. Karbauskiui: Nustokit kraupinę visuomenę kosmine suma – pakėlus mokytojų vidutinę algą 150 €, per metus reiktų 50 mln.

Valdas Vižinis profsąjungiečiams: Gal esate akli, kurti? Nematote, kad jus įvelia į politinę priešpriešą?

Laisvės kovotojų sąjungos protestas dėl Nacionalinės kultūros ir meno premijos skyrimo Mariui Ivaškevičiui (papildyta)

Grėsmės vaikams pagal Vaikų teisių apsaugos pagrindų įstatymą

Stasys Jakeliūnas. Dar kartą apie Švedijos ekonomiką ir jos bankus

Valdas Vasiliauskas. Vyriausieji etikos juokdariai

Degėsys Liutauras. Du biznio planai: vienas – mokytojams, o kitas – premjer-ministrui…

Andrius Švarplys. Jei tai nėra žiniasklaidos paskelbtas karas demokratijai ir piliečių atstovavimui, tai kas tuomet tai yra?

Algimantas Rusteika. Lapinas, kuriam visada reikia taip, kaip reikia

Vytautas Daujotis. Aukštasis mokslas – viltys ir realijos

Kauno Forumas: Raginame visuomenę ir mokytojus kritiškai vertinti politinio elito statytinių bandymus „tarpininkauti“ dialogui su valdžia

A. Juozaičio pareiškimas dėl Seimo priimtos rezoliucijos „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“

Saulius Dambrauskas. Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas neatitinka Konstitucijos

Letas Palmaitis. Smūgis neigiantiems Kristų: moderni skaičiuoklė patvirtina Jį gimus tada, kaip ir spėta, ir tai nė kiek nesikerta su Evangelija

Policijos pareigūnas apie Garliavos pamokas ir streikuojančius mokytojus: Kuo jie skiriasi nuo teroristų?...Neišeis gražiuoju, bus „išvesdinti“

Dvi Seimo rezoliucijos dėl JT migracijos sutarties: už  ir prieš (papildyta)

„Lietuvos ryto“ televizija: už „Matuko reformos“ – norvegų verslas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.