Politika, Emigracija, imigracija, demografija, Geopolitika, Visuomenės pokyčių analizė

Donaldas Trumpas Europos šalių vadovams: atsisakykit daugiakultūriškumo ir atkurkite Europą, tokia imigracija yra „gėda“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugpjūčio 1 d. 1:44

9     

    

Donaldas Trumpas Europos šalių vadovams: atsisakykit daugiakultūriškumo ir atkurkite Europą, tokia imigracija yra „gėda“

Pastarojo vizito į Didžiąją Britaniją metu JAV prezidentas, pasirodo, svarstė ne tik „Brexit“ ir būsimąją JAV – Jungtinės Karalystės prekybos sutartį. Kaip pranešė „The Sun“, JAV prezidentas neslėpė savo nusivylimo tuo, kuo virto Europa – jis buvo atviras: masinė imigracija į Europą iš už Europos ribų, jo teigimu, keičia Europą, be to, į blogąją pusę, ir tai jį skaudina asmeniškai. Todėl jis ir ragina Europos šalių vadovus nedelsiant atsisakyti pasirinkto šio „labai labai tragiško“ visuomenės vystymosi kurso.

„Aš jaučiu didelę meilę Europos šalims. Nepamirškite, kad aš iš esmės esu jūsų produktas“, – sakė Trumpas portalui „The Sun“ pabrėždamas, kad jo motina kilusi iš Škotijos, o tėvas – iš Vokietijos. „Bet leisti imigraciją taip, kaip jūs tai padarėte, yra gėda. Tai pakeitė Europos išskirtinumą. Jei jūs nesiimsite ko nors labai greitai, Europa niekada nebebus tai, kas ji buvo, ir tai aš sakau visai ne teigiama prasme“, – tęsė jis.

Tai, kad Europa įsileido milijonus visai svetimų žmonių, prezidento nuomone, yra „labai, labai tragiška“. Jis taip pat pabrėžė, kaip šie ne tik demografiniai pokyčiai įvyko per itin trumpą laiko tarpą: „Jūs prarandate kultūrą. Apsižvalgykite. Dabar atsirado terpių, kokių prieš 10–15 metų dar nebuvo“.

D. Trumpas savo interviu paminėjo ir gąsdinančią statistiką –sužeidimų peiliu Londone, jo nuomone, daugėja taip greitai, kad ligoninių sienos ir grindys „apsipila krauju“.  Kaip pakomentavo „The Sun“, Amerikos prezidentas turėjo omeny Londono karališkąją ligoninę rytų Londone, kur vien pernai gydytos 702 sužeidimų peiliais aukos. D. Trumpo nuomone, ligoninės Londone jau seniai virto „karo zonomis“, rašoma portale friatider.se.

Parengė Daiva Jakubonienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. Neziurint'ui       2018-08-1 20:51

Ir kokios gi tos Trampo keistenybės? Kad plaukus šukuojasi į šoną? Gal kaip Junkeris gatavas šlitinėja po suvažiavimus ? Ar LRT dirba sąmoningai? Reiktų klausti ar nesąmones jie daro sąmoningai? Turbūt taip - eikvodami sąmoningumo likučius narsiai dirba kominternui ir pasauliniam satanistų sąmokslui.

>Neziurint 8:39       2018-08-1 15:40

Jūs teisus - Lietuvos vadinamoji “didžioji žiniasklaida” primityviausiu būdu ir akivaizdžiai nusavinta Didžiojo Brolio.  Jis iškart žinojo, kad postsovietinis palikimas - Dekalogą atmetę p r i s i t a i k ė l i a i (jų daugybė akademiniuose sluoksniuose) savaime ims garbinti Aukso veršį, Leviataną ir Didžiąją Babelę.
Tad beliko juos pusvelčiui supirkti ir įdarbinti nusikalstamų multikultūralizmo, genderizmo ir pan. ideologijų (aptarnaujančių transnacionalinį kapitalą, antikristines nuostatas) tikslams.
Taip XXI a. ideologiškai įbaudžiavinta buvo ne tik Lietuva.
Vis dėlto bešakniam globalizmui priešinasi ir Gamta, ir jos Kūrėjas.
Mokslas ir Tikėjimas. Jokių šansų laimėti, bet jų prometėjiška beprotybė ir šventvagystė yra dvasios pamišimas, todėl, neabejokime, jie eis iki galo.
Trumpas, kaip Vakarų tradicijų žmogus ir praktikas aiškiai pamatė,
kad, arba už virvučių tampomi profanai pribaigs mus ir vėliau patys nusibaigs,
arba pradėsime ginti tai, kas laikinam gyvenimui teikia prasmę ir nelygstamą vertę.
Apsisprękime už Gyvenimą. NK

 

skaitytoja       2018-08-1 15:28

IŠ pono Trampo lūpų - į Dievo ausį.... Šaunuolis Trampas.

Dzeikai, negi neturi net tiek savigarbos,        2018-08-1 13:39

kad būdamas Tiesos.lt komentatorių demaskuotas kaip lietuvių kalbos ir Lietuvos nekentėjas, ir toliau naudojiesi kiekvienu pretekstu, kad tęstum juodą darbą?
P. S. Nors, kita vertus, dzeikiškos liberastinės rašliavos dėkinga pratybų medžiaga mokintis atpažinti propagandą, nukreiptą prieš Lietuvą ir Vakarų civilizaciją.
Ir dar: atmink, Dzeikai, kad net vidutinis lietuvis už tavę ne tik doresnis,
bet ir intelektualesnis. Atvyk - įsitikinsi (jei pajėgsi būti nešališkas).

Dzeikas       2018-08-1 10:08

Geri Trumpo palinkejimai.
Jis dabar pabandykite tai igyvendinti iskelt atvykelius atgalios. Kils tokios riauses , kad daugeliui vakaru europos saliu teks ne tai,kad policija, - kariuomene panaudoti.
Kiausai per minksti pas vakaru europiecius, nes toks konfliktas be abejo kirstu ir per pajamas ir per gyvenymo kokybe.Gerai jeigu kokiems ‘tik” 5-10 metu.
Vel gi, tai ir dorovine problema:
Sakykim atvykelius be dokumentu mest lauk, skrupulu but neturi.I “Herculesa” ir Saharos smelynuose urmu ismest pro krovinini liuka is mazo aukscio.I smeliuka nukrite nesusizeis.Rankomis pamojavo, antausi merginai skele, viesajame baseine prim-zo, supermarkete voge - ten pat.
Taciau deportuot tuos kurie atvyko nelegaliai, ISGYVENO nelegaliai, - o pagal Europos tradicija 10 metu isgyvenes ir nepadares nusikaltimo svetimsalis igyja teise gyventi - man ranka nekiltu deportuot. Sitie rezidento teises gavo ne uz dyka, atidirbo juodai.Pats buvau nelegalus imigrantas zinau kas tai reiskia.
Todel apsivalyt europai reikia, bet ne lietuviskai - urmu ir nepaisant teisingumo.Kruopsti atranka ir kriterijai turi buti ka mest kaip supuvusi obuoli i siena, o ka veislei palikt. Geras skiepas jokiam medziui zalos nedaro.
PS. Beje Lietuva degradacija yra viena is nemokejimo priimt svetimsalius pasekmiu. Tulas patriotas, pagiriotas nuo vakarykscio 12 bokalu alaus, rekia iki uzkimimo, kad negras buti lietuviu negali, net jeigu taisiklingai kalba lietuviskai.
Be komentaru…taciau kalbam apie Europa, o ne Lietuva.

Jules       2018-08-1 8:07

Europos Vasalitetas niršta, nes gali būti pastumtas nuo valdžios, privilegijų(viršenybių) ir turtų, ir atkurta Europa. Kubiliui ir Jurgiui primename, kad jų Žečpospolita nėra Europa, o tik maža dalelytė, gyvenanti jos, Europos, ypač Vokietijos, sąskaita. Kol kas Europoje šeimininkauja ne europinės kilmės chėbrytė.

Neziurint       2018-08-1 7:39

i kai kurias Prezidento Trampo keistenybes, tai iskirtinis JAV vadovas.Jo paziuros ir pazicijos yra svarbios ir teisingos.Uztat ir pjudomas tolerastu, globalistu, liberastu, visokiu iskrypimu atstovu.Neatsilieka ir musu nacionalines televizijos sklaidininkai.Galima paklausti LRT, ar jie samoningai siekia kirsinti JAV savo kritisku poziuriu i JAV vadova.Ypatingai tame pasizymi Pugaciauskas.

Maurice de Saxe       2018-08-1 6:55

Liberastai su dezistais pribaigs Europą, jei mes jų nesustabdysime.

Nuomonė       2018-08-1 5:31

Prezidentas teisus. Per amžius tautos saugodavo savo šalių sienas nuo nepageidaujamų ateivių.


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Viešpaties pagauti

Linas V. Medelis. Kaip mylėti vaikus, kai to moko nemylintys ir nemylimi

Algirdas Endriukaitis. Iš nepriklausomos Lietuvos teismų verdiktų: koloborantai, persekioję „Kronikos“ leidėjus, teisūs, visuomeninkai –  ne

Algimantas Rusteika. Sveikinu visus brangius Lietuvos žmones atvykus į 1939-uosius! (papildyta)

Vidmantas Valiušaitis. Apie Škirpą „visko“ M. A. Haroldas nežino

Suomija nori, kad migrantai grįžtų namo – du kartus padidinta grįžimo išmoka

Iš arti. Seimas Vyganto Malinausko ir Vytauto Sinicos akimis: atrodo, vaikai bus atiminėjami lengvai, dažnai ir ne vien kraštutiniais atvejais

Arvydas Juozaitis. Steikime Tautos iždą

Valdas Vasiliauskas. Kultūra, atskirta nuo valstybės

Vytautas Radžvilas. Šeštoji V. Putino kolona – stipresnė už penktąją

Antanas Maceina. Trys europiečio iliuzijos komunizmo akivaizdoje

Mateo Salvinio atsakas kairiųjų aktyvistui: „Siunčiu tau 20 imigrantų į namus“

Pasirašykime peticiją: Petro Cvirkos paminklas – okupacijos ir kolaboravimo simbolis, jam ne vieta Vilniaus širdy

Vytautas Sinica. Štai šeštoji kolona – visu gražumu

Robertas Grigas. Kunigui Juozapui Zdebskiui: „Tai ne putino uogos ant sniego…“

Raimondas Navickas. Ko moko jaunimą šis keistas filmas? arba Iliustracija VSD ir 2-jo departamento 2018 m. „Grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui..“

Verta prisiminti. Konstitucinis Teismas: Lietuvos valstybė – tai AŠ!

Frederikas Erixonas. Rinkimai pakeisiantys Europą?

Algimantas Rusteika. Miškų kirtimo nusikaltimas tęsiasi

Justas Mundeikis. Ekonomisto komentaras – Ko tikėtis viešojo sektoriaus darbuotojams iš Vyriausybės komisijos?

Nuo bačkos. Dainius Pūras. Viena iš sėkmingiausių sąmokslo teorijų – mitas apie tariamą Norvegijos nesėkmę šeimos ir vaikų teisių apsaugos politikoje

Savivaldos rinkimams artėjant. Kokią Vilniaus viziją rinksimės?

Atėjo laikas: visuomenė turi prisiimti atsakomybę už Lietuvos likimą

Karolis Kaklys. Ar įmanoma demokratiška savivalda be mažumos?

Austrijos Vyriausybė praneša: 62 proc. asmenų, įtariamų 2016-aisiais nužudę moteris, yra „užsienio kilmės“

Audrius Bačiulis. Vokietija ir Prancūzija pasirinko karą su Amerika. Kurioje pusėje Lietuva?

Vytautas Radžvilas. Pirmas žingsnis pokyčių link – nutraukti katės ir pelės žaidimą

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kas lemia šiuolaikinių intelektualų menkumą?

Algis Krupavičius. Dvi diagramos, kurias verta prisiminti prieš būsimus rinkimus

Rasa Čepaitienė. Romualdo Ozolo lietuviškosios kultūros samprata

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.