Politika, Emigracija, imigracija, demografija, Geopolitika, Visuomenės pokyčių analizė

Donaldas Trumpas Europos šalių vadovams: atsisakykit daugiakultūriškumo ir atkurkite Europą, tokia imigracija yra „gėda“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugpjūčio 1 d. 1:44

9     

    

Donaldas Trumpas Europos šalių vadovams: atsisakykit daugiakultūriškumo ir atkurkite Europą, tokia imigracija yra „gėda“

Pastarojo vizito į Didžiąją Britaniją metu JAV prezidentas, pasirodo, svarstė ne tik „Brexit“ ir būsimąją JAV – Jungtinės Karalystės prekybos sutartį. Kaip pranešė „The Sun“, JAV prezidentas neslėpė savo nusivylimo tuo, kuo virto Europa – jis buvo atviras: masinė imigracija į Europą iš už Europos ribų, jo teigimu, keičia Europą, be to, į blogąją pusę, ir tai jį skaudina asmeniškai. Todėl jis ir ragina Europos šalių vadovus nedelsiant atsisakyti pasirinkto šio „labai labai tragiško“ visuomenės vystymosi kurso.

„Aš jaučiu didelę meilę Europos šalims. Nepamirškite, kad aš iš esmės esu jūsų produktas“, – sakė Trumpas portalui „The Sun“ pabrėždamas, kad jo motina kilusi iš Škotijos, o tėvas – iš Vokietijos. „Bet leisti imigraciją taip, kaip jūs tai padarėte, yra gėda. Tai pakeitė Europos išskirtinumą. Jei jūs nesiimsite ko nors labai greitai, Europa niekada nebebus tai, kas ji buvo, ir tai aš sakau visai ne teigiama prasme“, – tęsė jis.

Tai, kad Europa įsileido milijonus visai svetimų žmonių, prezidento nuomone, yra „labai, labai tragiška“. Jis taip pat pabrėžė, kaip šie ne tik demografiniai pokyčiai įvyko per itin trumpą laiko tarpą: „Jūs prarandate kultūrą. Apsižvalgykite. Dabar atsirado terpių, kokių prieš 10–15 metų dar nebuvo“.

D. Trumpas savo interviu paminėjo ir gąsdinančią statistiką –sužeidimų peiliu Londone, jo nuomone, daugėja taip greitai, kad ligoninių sienos ir grindys „apsipila krauju“.  Kaip pakomentavo „The Sun“, Amerikos prezidentas turėjo omeny Londono karališkąją ligoninę rytų Londone, kur vien pernai gydytos 702 sužeidimų peiliais aukos. D. Trumpo nuomone, ligoninės Londone jau seniai virto „karo zonomis“, rašoma portale friatider.se.

Parengė Daiva Jakubonienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. Neziurint'ui       2018-08-1 20:51

Ir kokios gi tos Trampo keistenybės? Kad plaukus šukuojasi į šoną? Gal kaip Junkeris gatavas šlitinėja po suvažiavimus ? Ar LRT dirba sąmoningai? Reiktų klausti ar nesąmones jie daro sąmoningai? Turbūt taip - eikvodami sąmoningumo likučius narsiai dirba kominternui ir pasauliniam satanistų sąmokslui.

>Neziurint 8:39       2018-08-1 15:40

Jūs teisus - Lietuvos vadinamoji “didžioji žiniasklaida” primityviausiu būdu ir akivaizdžiai nusavinta Didžiojo Brolio.  Jis iškart žinojo, kad postsovietinis palikimas - Dekalogą atmetę p r i s i t a i k ė l i a i (jų daugybė akademiniuose sluoksniuose) savaime ims garbinti Aukso veršį, Leviataną ir Didžiąją Babelę.
Tad beliko juos pusvelčiui supirkti ir įdarbinti nusikalstamų multikultūralizmo, genderizmo ir pan. ideologijų (aptarnaujančių transnacionalinį kapitalą, antikristines nuostatas) tikslams.
Taip XXI a. ideologiškai įbaudžiavinta buvo ne tik Lietuva.
Vis dėlto bešakniam globalizmui priešinasi ir Gamta, ir jos Kūrėjas.
Mokslas ir Tikėjimas. Jokių šansų laimėti, bet jų prometėjiška beprotybė ir šventvagystė yra dvasios pamišimas, todėl, neabejokime, jie eis iki galo.
Trumpas, kaip Vakarų tradicijų žmogus ir praktikas aiškiai pamatė,
kad, arba už virvučių tampomi profanai pribaigs mus ir vėliau patys nusibaigs,
arba pradėsime ginti tai, kas laikinam gyvenimui teikia prasmę ir nelygstamą vertę.
Apsisprękime už Gyvenimą. NK

 

skaitytoja       2018-08-1 15:28

IŠ pono Trampo lūpų - į Dievo ausį.... Šaunuolis Trampas.

Dzeikai, negi neturi net tiek savigarbos,        2018-08-1 13:39

kad būdamas Tiesos.lt komentatorių demaskuotas kaip lietuvių kalbos ir Lietuvos nekentėjas, ir toliau naudojiesi kiekvienu pretekstu, kad tęstum juodą darbą?
P. S. Nors, kita vertus, dzeikiškos liberastinės rašliavos dėkinga pratybų medžiaga mokintis atpažinti propagandą, nukreiptą prieš Lietuvą ir Vakarų civilizaciją.
Ir dar: atmink, Dzeikai, kad net vidutinis lietuvis už tavę ne tik doresnis,
bet ir intelektualesnis. Atvyk - įsitikinsi (jei pajėgsi būti nešališkas).

Dzeikas       2018-08-1 10:08

Geri Trumpo palinkejimai.
Jis dabar pabandykite tai igyvendinti iskelt atvykelius atgalios. Kils tokios riauses , kad daugeliui vakaru europos saliu teks ne tai,kad policija, - kariuomene panaudoti.
Kiausai per minksti pas vakaru europiecius, nes toks konfliktas be abejo kirstu ir per pajamas ir per gyvenymo kokybe.Gerai jeigu kokiems ‘tik” 5-10 metu.
Vel gi, tai ir dorovine problema:
Sakykim atvykelius be dokumentu mest lauk, skrupulu but neturi.I “Herculesa” ir Saharos smelynuose urmu ismest pro krovinini liuka is mazo aukscio.I smeliuka nukrite nesusizeis.Rankomis pamojavo, antausi merginai skele, viesajame baseine prim-zo, supermarkete voge - ten pat.
Taciau deportuot tuos kurie atvyko nelegaliai, ISGYVENO nelegaliai, - o pagal Europos tradicija 10 metu isgyvenes ir nepadares nusikaltimo svetimsalis igyja teise gyventi - man ranka nekiltu deportuot. Sitie rezidento teises gavo ne uz dyka, atidirbo juodai.Pats buvau nelegalus imigrantas zinau kas tai reiskia.
Todel apsivalyt europai reikia, bet ne lietuviskai - urmu ir nepaisant teisingumo.Kruopsti atranka ir kriterijai turi buti ka mest kaip supuvusi obuoli i siena, o ka veislei palikt. Geras skiepas jokiam medziui zalos nedaro.
PS. Beje Lietuva degradacija yra viena is nemokejimo priimt svetimsalius pasekmiu. Tulas patriotas, pagiriotas nuo vakarykscio 12 bokalu alaus, rekia iki uzkimimo, kad negras buti lietuviu negali, net jeigu taisiklingai kalba lietuviskai.
Be komentaru…taciau kalbam apie Europa, o ne Lietuva.

Jules       2018-08-1 8:07

Europos Vasalitetas niršta, nes gali būti pastumtas nuo valdžios, privilegijų(viršenybių) ir turtų, ir atkurta Europa. Kubiliui ir Jurgiui primename, kad jų Žečpospolita nėra Europa, o tik maža dalelytė, gyvenanti jos, Europos, ypač Vokietijos, sąskaita. Kol kas Europoje šeimininkauja ne europinės kilmės chėbrytė.

Neziurint       2018-08-1 7:39

i kai kurias Prezidento Trampo keistenybes, tai iskirtinis JAV vadovas.Jo paziuros ir pazicijos yra svarbios ir teisingos.Uztat ir pjudomas tolerastu, globalistu, liberastu, visokiu iskrypimu atstovu.Neatsilieka ir musu nacionalines televizijos sklaidininkai.Galima paklausti LRT, ar jie samoningai siekia kirsinti JAV savo kritisku poziuriu i JAV vadova.Ypatingai tame pasizymi Pugaciauskas.

Maurice de Saxe       2018-08-1 6:55

Liberastai su dezistais pribaigs Europą, jei mes jų nesustabdysime.

Nuomonė       2018-08-1 5:31

Prezidentas teisus. Per amžius tautos saugodavo savo šalių sienas nuo nepageidaujamų ateivių.


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Jis yra čia ir dabar, Jis yra su mumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos

Vitalijaus Balkaus replika „Iš savo varpinės“: Maistininkai grasina supūdyti produkciją, arba Kodėl „nematoma rinkos ranka“ taip ir lieka nematoma?

Justas Stankevičius. Ar Sorošas šeimininkauja Lietuvoje?

Neringa Venckienė: „Jie mano, kad mane žemina. Bet manęs jie nepažemins…“

Iš Tiesos.lt pašto: Edmundas Paškauskas. Pandemijos ir rizika vyresnio amžiaus žmonėms, arba Kada bus išrasti skiepai nuo nužmogėjimo? (II)

Verta paminėti. Julijonas Būtėnas: žurnalistas ir laisvės kovotojas

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Atmintinos datos: operacija „pavasaris“ – 1948 m. gegužės 22–24 d. iš Lietuvos ištremta apie 40 tūkst. žmonių

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.