Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas

Donaldas Trumpas atsisveikinimo kalboje pakvietė melstis už naujos administracijos „sėkmę išlaikant Ameriką saugią ir klestinčią“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 20 d. 6:15

7     

    

Donaldas Trumpas atsisveikinimo kalboje pakvietė melstis už naujos administracijos „sėkmę išlaikant Ameriką saugią ir klestinčią“

Jūsų dėmesiui siūlome JAV prezidento Donaldo Trumpo atsisveikinimo kalbą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>kis       2021-01-22 0:59

į būdą, čekiste, į būdą!!!

Kis        2021-01-21 15:44

ir cia apsigyveno Prigozino troliai.Nera kur detis nuo tu parazitu.gal Baidenas juos praretins?

NTD       2021-01-21 1:36

Melanijos Tramp atsisveikinimo kalba:
Mano brangūs amerikiečiai, man didžiausia garbė buvo būti JAV pirmąja ponia. Mane įkvėpė neįtikėtini amerikiečiai visoje mūsų šalyje, kurie pakelia mūsų bendruomenes savo gerumu ir drąsa, gerumu ir malone .
Pastarieji ketveri metai buvo nepamirštami.
Kai mes su Donaldu baigiame laiką Baltuosiuose rūmuose, galvoju apie visus žmones, kuriuos parsivežiau savo širdyje namo, ir jų neįtikėtinas meilės, patriotizmo ir ryžto istorijas.
Aš matau drąsių jaunų karių veidus, kurie su pasididžiavimu akyse man sakė, kaip jie džiaugiasi tarnaudami šiai šaliai. Kiekvienam tarnybos nariui ir neįtikėtinoms mūsų karių šeimoms: jūs esate didvyriai ir visada būsite mano mintyse ir maldose. Aš galvoju apie visus teisėsaugos narius, kurie mus sveikina, kad ir kur eitume. Kiekvieną valandą jie budi, kad mūsų bendruomenės būtų saugios,ir mes amžinai esame skolingi.
Mane sujaudino vaikai, kuriuos lankiau ligoninėse ir globos centruose. Net kovodami su sunkiomis ligomis ar susidurdami su iššūkiais, jie teikia tokį džiaugsmą kiekvienam sutiktam. Prisimenu motinas, kurios kovojo su priklausomybe nuo kvaišalų ir įveikė neįtikėtinus sunkumus dėl meilės savo vaikams. Mane įkvėpė atsidavusių kūdikių, sergančių naujagimių abstinencijos sindromu, globėjai ir bendruomenės, teikiančios šiems vaikams augimui reikalingą paramą ir priežiūrą. Galvodamas apie šias prasmingas patirtis, jaučiuosi pagerbta, turėjusi galimybę atstovauti tautai su tokiais maloniais ir dosniais žmonėmis.
Per keletą trumpų metų aš labiau supratau, kaip vaikus saugoti internete; mes padarėme neįtikėtiną pažangą kovodami su narkotikų epidemija ir jos įtaka naujagimių ir šeimų gyvenimui, taip pat balsavome pažeidžiamiausiems globos namų auklėtiniams. Tarptautiniu mastu Be Best (Būk Geriausias) tapo platforma, skatinančia pasaulio lyderius aptarti klausimus, darančius įtaką vaikų gyvenimui, ir leisti jiems dalytis sprendimais. Buvo garbė atstovauti Amerikos žmonėms užsienyje. Aš vertinu kiekvieną savo patirtį ir įkvepiančius žmones, kuriuos sutikau kelyje.
Šios tautos pažadas priklauso mums visiems. Nepamirškite savo sąžiningumo ir vertybių. Pasinaudokite kiekviena proga parodyti dėmesį kitam žmogui ir įtvirtinti gerus įpročius savo kasdieniame gyvenime.
Bet kokiomis aplinkybėmis aš prašau kiekvieno amerikiečio būti Be Best ambasadoriumi. Susitelkti ties tuo, kas mus vienija. Pakilti aukščiau to, kas mus skiria. Visada pasirinkti meilę, o ne neapykantą, taiką, o ne smurtą, ir kitus prieš save. Kartu, kaip viena tautinė šeima, mes galime ir toliau likti vilties šviesa ateities kartoms ir perteikti Amerikos palikimą savo tautą iškelti į didesnes aukštumas per savo drąsos, gėrio ir tikėjimo dvasią.
https://www.youtube.com/watch?v=TYwbJQo5KPk&list=PLNiGhWqYcxYvDTQuKE9pYYmd6zxqNiYur

O kur vertimas       2021-01-20 14:13

O kur vertimas į LT?

A-ūūū redakcija       2021-01-20 13:56

Kur naujasis Jurgos Lago straipsnis?!

Kis       2021-01-20 13:51

tai ne prezidentas,tai chamelionas.

Noriu tikėti,       2021-01-20 11:42

kad prez. D.Trump’as bus išrinktas 2024, nepaisant visų jau šiandien jam daromų kliučių - kokia didelė baimė sukaustė deRmokratus, kad AMERICA FIRST nepataptų kūnu. Biden’as - artėjanti baisi nelaimė Amerikai. Artėja pranašystė - pasaulį sudrebins nauja Sodoma ir Homora. Te Dievas saugo prez. D.trump’ą ir jo šeimą.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Apie „erelių“ menkystę

Geroji Naujiena: Atsiverskime ir tikėkime Evangelija!

Kviečiame pasirašyti peticiją „Prieš lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą“

Dr. John Campbell: Cinkas prieš COVID-19

Liudvikas Jakimavičius. Sniego mandala

Andrius Švarplys. Facebookas atjungė Australiją

Algimantas Matulevičius. Šventės ir kasdienybė

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Vidmantas Valiušaitis. K. Škirpos atsakymas į šmeižtus apie jį, paskleistus per Maskvos išlaikomą Amerikos lietuvių komunistų laikraštį

Tomas Viluckas. Apie Bažnyčios krizę ir bendrą atsakomybę

Dienos aktualija: tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Ar šis pirmininkas būtų objektyvus?

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Be komentarų: vasario 17 d. policijos veiksmai per „Tie-SOS!“ akciją S. Daukanto aikštėje

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Vytautas Radžvilas. Diena, kai nutarėme ne tik gyventi, bet ir būti

Papunkčiui su Vytautu Sinica:  Zingeris, nacionalizmas, fašizmas ir Vasario 16-oji

Rasa Čepaitienė. Lietuva vis dar yra mūsų pasaulio ir širdžių centras

Vasario 16-oji – ir virtualioje erdvėje

„Kovojom Ąžuolais, palūžom Ąžuolais, mirėm Ąžuolais ir šlamėsim Ąžuolais, tiems, kas Tėvynę myli“ –  Vasario 16-oji: kad būtume jų aukos verti!

Vidmantas Valiušaitis. Vasario 16-oji per paskutinį šimtmetį

Zigmas Tamakauskas. Vasario 16-oji – trykštanti mūsų stiprybės gyvybingoji dvasia

Nacionalinis susivienijimas ragina Vyriausybę grąžinti „Miško brolių“ draugijai jos būstinę

Maldos akcija už šeimą: Nelaisvė prasideda dvasine okupacija. Kaip įgyti imunitetą ideologijai? Kard. Sigitą Tamkevičių kalbina Audrius Globys

Verta prisiminti. Česlovas Iškauskas. Pokario kovos: Lietuvos katalikų laiškas Popiežiui

Rasti ir atpažinti 11-os partizanų ir jų rėmėjų palaikai

Kvietimas: Nacionalinis susivienijimas. Neleiskime ištrinti Vasario 16-osios iš Tautos atminties!

Raimondas Navickas. Kodėl jie to nedaro, kodėl laukia Stambulo konvencijos? arba Demagogijos anatomija

Andrius Švarplys. Spręskite patys, arba Kaip užbaigsite „Jeigu akademikų samprotavimai neatitinka šiuolaikinės politinės tikrovės, tuo blogiau…“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.