Dočys, Prezidentas ir jo komanda, Vyriausybė, Ministerijos

Dočys. Grybutkevičiaus vidiniai karai

Tiesos.lt redakcija   2016 m. kovo 8 d. 11:11

21     

    

Dočys. Grybutkevičiaus vidiniai karai

Dočio patarimas skaitytojams, kaip skaityti ir suprasti pasirodžiusį tekstą – ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus interviu Edmundui Jakilaičiui LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“: „Premjeras: „Jei ministras melavo, su juo atsisveikinsime“

Patarimas pirmas. Šį tekstą (visiems tik gero linkėdamas) patariu skaityti ramiai ir saugant savo fizinę bei psichinę sveikatą, neleisti įsiplieksti nereikalingoms emocijoms. Būtų labai gerai, jei skaitytojui saviįtaigos pagalba pavyktų save įtikinti, kad tai tik „dvaro“ rietenos, kokių jau esame ne vieną turėję.

Patarimas antras. Nereikia piktintis, kad komunistai meluoja. Jie visados melavo ir jokia nuodėme ar silpnybe melavimo nelaikė. Ar Prezidentė melavo, kai siuntė kitų valstybių prezidentams ir Vokietijos kanclerei žinią, kad jos skirta Vyriausybė yra korumpuota. Pasakė tikriausią tiesą. Tačiau toks tiesos pasakymas, išvertus į politinę kalbą, yra ne kas kita kaip valstybės išdavimas ir, pasikeitus politinėms aplinkybėms, turėtų virsti pačiu rimčiausiu teisiniu procesu. Tai ne Rolando Pakso nusikaltimas, perspėjus Jurijų Borisovą, kad yra pasiklausomas. Kodėl Prezidentė menkino savo valstybę mūsų potencialiausių partnerių akyse? Gal tikėdamasi pagalbos, kad A. Merkel ar Baltijos sesės padės mums kovoje su butkevičine–bernatoniškai–olekiška korupcija? Nieko panašaus. Mano liaudiškam protui tai labiau panašu į pasiųstą žinią aukščiausiu lygiu, kad su mumis geriau jokių reikalų nereikia turėti. Pozityviai žiūrint į negatyvą, juk šitai galima perskaityti kaip valstybės suvereniteto siekį. Kai niekas su mumis nebenorės turėti jokių reikalų, būsime nuo tų reikalų visiškai laisvi. Beveik kaip Kuba.

Pastebėjimas pirmas. Drąsus žmogus tas mūsų premjeras. Kitas jau būtų išsigandęs ir palūžęs. Leidęs kaip į kilimėlį batus nusivalyti, kaip atsitiko ir buvo kalbama apie A. Kubilių po FNTT skandalo. O šitas nebijo, nes turi gerą partinį užsigrūdinimą ir greičiausiai rankovėje turi pasislėpęs juodai dienai ne vieną kozirį. Na kad ir tokią smulkmenėlę – LDDP archyvuose nepavyksta aptikti LKP narės Dalios Grybauskaitės pareiškimo išstoti iš LKP ir įstoti jau į „nebenusikalstamą“ organizaciją LDDP. Partija geriau nei VSD žino ir kitas Prezidentės biografijos nutylėtas peripetijas.

Kol buvo ramiai sugyvenama, nebuvo jokios prasmės tų smulkmenų iš rankovės traukti. O kas gali paneigti, kad tokia prasmė ims ir atsiras?

Pastebėjimas antras. Nepamirškime, kad A. Butkevičius mielaširdingai nekandidatavo Prezidento rinkimuose ir taip be kovos „dovanojo“ D.Grybauskaitei antrąją kadenciją. Galima spėti, kad buvo ir kokių nors nerašytų susitarimų, kurie mūsų akyse laužomi.

Patarimas trečias. Taupydami brangų laiką galite praleisti ištisas pastraipas apie Vijūnėlės dvaro detektyvą, apsimelavusį ministrą ar Druskininkų merą. Tos smulkmenėlės tik nuveda į šoną, nukreipiant visuomenės dėmesį aiškintis nereikšmingas detales: kas ką pasakė, kas kaip suprato, o kaip nesuprato.

Patarimas ketvirtas. Skaitydami tekstą džiaukimės. Iš metafizinės perspektyvos žvelgiant, prasideda simbolinė misterija „Gyvatė ryja savo uodegą“. Įsitverkite kėdės atlošų. Misterija gali būti kvapą gniaužianti. Linkiu tad įdomaus pasiskaitymo.

Šaltinis: delfi.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Argi vyriausybė nekorumpuota?       2016-03-11 3:55

Tik aklas ir kurčias to nemato.
ZADANIJŲ specui jau ambo.
CARAS turbūt prifilmavęs maudynių kambariukuose,kad jo VISI BIJO?

stasys        2016-03-10 11:33

- keista ta tema vizgi ..niekaip į vaga nepavyksta pataikyti ..matyt pavasaris pro langus čia visiems beldžiasi .
- Raigerdai ..grazinoms patinka lipšnus ir išvaizdus ,..o Dočys bernas ohoho ..tai ko čia purkštauti .Nusipirk ir tu kokia skarele su gėlytėmis .

grazina       2016-03-9 18:32

mielai perskaiciau straipsni ir komentatoriaus(Raigerdas) komentara…

Raigerdas        2016-03-9 14:16

Sveiki, šmeižikai, kaip jums sekasi? Priimu ugnį į save. Pirmyn šmeižikai! Kas pirmas? Varlėnas ar koks nors bevardis komentatorius “Kremliaus agentas iš Vilniaus”. O gal pats Dočys, išmokęs iš pačio Vladimiro Iljyčiaus Lenino provokacijų “meno”? Leninui patiko kiršyti “Bydlo”, nes buvo įsitikinęs, kad su “Bydlo” jam pasiseks pastatyti komunizmą. Nepasisekė, ir už tą nesėkmę dabar guli Mauzoliejuje, net iki šiol nepalaidotas. Aišku, Dočys nenori tokios lemties, todėl komunizmo jis nestatys, bet ir mauzoliejuje gulėti su skarele ant galvos, tikrai bus “ne fasonas” kaip sakoma kartais liaudyje. O be to, galėtų būti ir taip, kad žmonės, atėję aplankyti Dočio į Mauzoliejų, pradės ten kikenti, ypač vaikai, nes jų tikrai nesulaikysi ir nepriversi jų nesišaipyti iš Dočio. Reikia prisiminti, kad juokas yra sveikas dalykas, kurį supranta ir pats Dočys, aišku, kai būna blaivas. Ką gali žinoti apie Dočio svajones, nes būdamas blaivas, jis apie jas nutyli. Todėl belieka tik fanazuoti, nes Dočys turi tokią bėdą, kadangi jis įsivaizduoja, kad jis TIK VIENAS gali sau leisti pafantazuoti. Jo fantazijos labai patinka “Bydlo”, nes Dočys stengiasi įtikti šitai kategorijai žmonių. Galimai, jam net širdis apsąla, kai jis mato atsibudusių, bet niekada neblaivėjančių šmeižikų komentarus. Na, kaip šmeižikas gali išreikšti savo individualybę? Niekaip, nes turi tik dvi kaukes: vieną, kada jis ką nors šmeižia ar apkalba, tada jis užsideda labai protingo kritiko ir netgi pranašo kaukę su labai susirūpinusio žmogaus veido išraiška, o kita - tai pastoviai besislepiančio ir “nekalto arba nelaimingo žmogelio”, kurį skriaudžia kažkokie tai jo paties išgalvoti baubai, todėl jis ir sako “teisybę” apie baubus, kurie jį skriaudžia ir tie baubai yra pavojingi ne tik jam, bet ir visai Lietuvai. Galėtų ponas Dočys įkurti “Bydlo” partija, kuriai galėtų duoti ne bolševikinės partijos pavadinimą, bet, pavyzdžiui,“Geltonosios žiniasklaidos partija”. Bet iki rinkimų liko nedaug, todėl šansų nebėra. Ką daryti? Belieka tik gelti, gelti, gelti visiems tiems, kurie nepatinka Dočiui ir neatitinka jo politiniams įsitikinimams, arba yra kategoriškai nusistatę prieš “Bydlo” skelbiamus savo komentaruose diskutavimo metodus. Man tik kyla klausimas: kodėl “Bydlo” kompanijose tie PAREIŠKĖJAI SAVO NUOMONĖS yra tokie panašūs: tiek Kryme, tiek Briuselyje, kur gali sutikti kontūzytų kare su Rusija gruzinų, tiek Vokietijoje tarp fašistuojančių ar apsinarkošijusių jaunuolių, tiek Anglijoje, tiek Rusijoje, tiek Lietuvoje. Paklausite, kuo jie panašūs? Atsakau: dominuojančiais jų širdyse nepagrįstos baimės, nevilties ir NEAPYKANTOS jausmais, kurie nesuvokia, kad kiti žmonės yra niekuo dėti dėl jų niekam tikusio gyvenimui išsiauklėjimo. Būtent tokiu “išsiauklėjimo normomis” jie stengiasi užkrėsti ir kitus. Ir tai yra “pagrindinis jų tikslas gyvenime”, nes apie kitus jie net nežino, kad tokie egzistuoja šiame pasaulyje.

stasys        2016-03-8 21:46

povilui ..pas mus tai vis dar priimta sakyti “trukt už vadžios ir vėl nuo pradžios “.

Povilas       2016-03-8 20:29

Kaip jie visi nusibodo!!!
Tas pats per tą patį ir vėl tas pats per tą patį.

To gali tauta nusikalti       2016-03-8 17:56

Jomarkas tavo galvoj neeilinis. Ar nebūsi tik sugrįžęs Taigisas?

stasys        2016-03-8 17:56

- ir vizgi keista ta Dočio ‘misterija’ nei įprastu TV reklamų ..tik ‘kremliniai’ ..virtuvinius peilius galanda, nei išjungti ja nei palinkti toliau ta garmoške groti .!

gali tauta nusikalsti       2016-03-8 17:44

- kai pradės pedofilų medžioklę,
- kai pareikalaus nubausti didžiausius vagis - komunistus
- kai tautiniai - katalikai įgys kritinį svorį.
——
tada komunistai atriš nuo grandinės savo išdresiruotus šuniukus - konservatorius: kad dar labiau padidėtų emigraciją, savižudybių, nusivylimas, atskirtis

Kremliaus agentas iš Vilniaus       2016-03-8 17:28

Manęs neapleidžia tokia nuojauta, kad matrioškos sarafanas braška per siūles. Idėjų ji jokių nė seniausiai neturėjo, tai užsiiminėjo vidiniu šaršalu, kad būtų nuolat matoma. Bet dabar, kuo daažniau savo feisą nugrimuotą į ekranus kiša, tuo labiau žmones alergizuoja. Nebematau, ką gero Lietuvai ta asaba galėtų nuveikti. Va kenkti tai gali dar du su puse metų, jei neatsiras jėgos, kuri į vietą pasodintų.

Varlėnas to viskas gerai       2016-03-8 17:19

Pagal ką čia matuoji , - nusikalto tauta ar nenusikalto? Pagal Landsbergį, matriošką, Putiną, mūsų komunistus?
Jei jau kas nors gali nusikalsti, tai , atleisk, ne tauta. Tiesa, yra gal tik tokia literatūrinė retorinė galimybė apkaltinti tautą, kad ji išsirenka nusikaltėlius. Bet už tai nebaudžiama, nes rinkimų įstatymas garantuoja balsavimo slaptumą.

viskas gerai       2016-03-8 17:06

kol kas tauta labai nenusikalto.
kai tauta nusikals - bus išrinkti konservatoriai ir kubilius su dideliu pasimėgavimu smaugs ir dusins smile

Subtilios manipuliacijos       2016-03-8 16:25

Alfa. lt skelbia BNS pranešimą apie Prezidentės poziciją su akivaizdžia manipuliacija. Pasigrožėkit. BNS tekste: “„Prezidentė nekomentuoja ministro pirmininko pasisakymų žiniasklaidoje ir tebelaukia principingo situacijos ir aplinkos ministro vaidmens galimai neskaidriuose procesuose įvertinimo“, – antradienį BNS sakė Daiva Ulbinaitė.
Tokią poziciją šalies vadovės patarėja išsakė, kai premjeras pareiškė, kad prezidentė iš anksto žinojo apie teisėsaugos ketinimus nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl kurortų zonų panaikinimo, ir apkaltino D. Grybauskaitę skleidžiant blogą informaciją apie Vyriausybę užsienyje.
„Kol dar buvo nebaigtas ikiteisminis tyrimas, man buvo pasakyta, kad jis greičiausiai bus nutrauktas ir pokalbių išklotinės bus paskelbtos viešai“, – pirmadienį LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“ sakė premjeras.”
Paskutinė pastraipa yra neva citata. Bet cituojama, nukandus esminę sakinio pabaigą. Pilna citata štai kokia “Kol ikiteisminis tyrimas dar vyko, man buvo pasakyta, kad jis greičiausiai bus nutrauktas, o pokalbių išklotinės paskelbtos viešai. Tai man pasakė prezidentė“, – laidoje „Dėmesio centre“ pareiškė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius”.
Būtent dingusiame sakinyje: “Tai man pasakė prezidentė”, ir yra esmė, nes JE inkriminuojama, kad ji kišasi į teismų darbą ir kažkokiu būdu žino, kaip ikiteisminis tyrimas baigsis ir kas bus po to.
Tai jau kriminalas, kurį stengiasi užmuilinti prezidentūra su BNS redaktorių pagalba.

Anicetas Stasiui       2016-03-8 15:34

Makaronai ir jų kabinimas - tai tavo sritis.

stasys        2016-03-8 15:23

anicetui ..o kaip su makaronais kabinamais ant ausų ?

Anicetas iš Plungės       2016-03-8 15:13

Melavimas ir šmeižtas - komunistų stiprybė. Intrigos ir melavimas - konservatorių. Visi kiti - antros lygos politiniai lepšiai.

stasys       2016-03-8 14:11

na negali sakyti kad valstybėje nieko nevyksta,...o rinkimai, ‘busimi’ labiau panašus į tas adamkaus popiečio arbatėles,.. susėdus aptarti o ką rytoj veiksime. Va ir Dočys ramiai negali ant taburetės nusėdėti .. muistosi , kuičiasi,.. tu mol žmogau suprask taip ir anaip ..juk misterija “gyvatė ryja uodega ” pradedamas.
- Tai gal galima ir arbatėlės paprašyti su tais ‘šviežiais’ raguoliais prie jos. ?

abc.       2016-03-8 13:45

ne pirma ir ne paskutinė /jei valstybė išliks/ išdavystė.

VaidasVDS       2016-03-8 12:47

Koks skirtumas, koks blogis ryja “pasturgulius”, ar savo, ar kito. Galų gale paspringsta tiek savu, tiek kitu, kuomet pasturgulis priena prie ryklės. Va tada ir atsiskleidžia tikroji panorama ir tikrasis blogio grožis. Tiesa, kartais ryjimo procesas užsitęsia ir visiems tenka nuobodžiai laukti proceso pabaigos…

Dočys       2016-03-8 11:33

Mano tekste palikta redaktūros klaida. Sakinį: “Mano liaudiškam protui tai labiau panašu į pasiųstą žinią aukščiausiu lygiu, kad su mumis geriau jokių reikalų nereikia neturėti.” reikėtų skaityti: “Mano liaudiškam protui tai labiau panašu į pasiųstą žinią aukščiausiu lygiu, kad su mumis geriau jokių reikalų nereikia turėti.”

Kche kche kchee       2016-03-8 11:29

Ar čia DAŠA ryja savo pasturgalį?Kas nupieš saržą?

Rekomenduojame

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.