Dočys

Dočys iš Alksnynų. Po švenčių

Tiesos.lt redakcija   2016 m. sausio 6 d. 16:32

53     

    

Dočys iš Alksnynų. Po švenčių

Še tau kad nori – per Tris Karalius Kalėdų šventimas ir baigėsi. Alksnynuose saliutų nebuvo, bet gana garsiai poškėjo ir tebepoška tvoros, atskrido į kiemą geniai, platinasi skyles varnėnų inkiluose. Užpečkyje labai maloniai ir ramiai slenka laikas. Yra apie ką ir pamąstyti, ir prisiminti. Va, užkluptas senatviško sentimentalumo ir numarazmėjimo vartau atvirutes ir pasveikinimus, atėjusius mano adresu dar nuo neatmenamų Perestrojkos laikų.

Sveikinimai ir palinkėjimai įvairūs: vieni šabloniški, metai iš metų nesikeičiantys, kaip ant marmuro iškalti amžiams, o va kituose kasmet kas nors naujo pasakoma arba jau ko nors nebelinkima, kaip andai dabar jau nebemadinga linkėti, kad Lietuva pagaliau išsilaisvintų.

Žinia, kai viskas taip greitai keičiasi, tai permainų gūsis (žąsinas – liet.) neaplenkia ir, atrodytų, tokio šabloniško ritualinio žanro kaip pasveikinimai. Pavyzdžiui šiemet mane ypač nustebino viena atvirutė, tiksliau sakant „nežymūs“ pasikeitimai vienoje ir toje pačioje kalėdinėje atvirutėje. Detektyvų mėgėjams siūlau uždavinuką.

Štai dvi vieno pasveikinimo variacijos. Vienas sveikinimas – gautas per anas šv. Kalėdas, kitas – per šias. Skaitytojams siūlau atrasti skirtumus tarp sveikinimų ir atsakyti į klausimą, kodėl buvo baltai „išskalbtas“ angelo skvernas ir „nudezinfekuotas“ užrašas?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Puikiai rimuotojui       2016-01-11 1:05

Tai tamsta manai, kad Alksnynai puikiai rimuojasi su brūzgynais? Juokingas tamsta rimuotojas.

Puikiai rimuojasi       2016-01-10 18:41

Dočys iš Alksnynų- Jakimavicius is bruzgynu.

stasys       2016-01-9 11:07

Idėja visada turi idėjos autoriu ir tik nuo jo priklauso kaip jam ja realizuoti .

tipo štaziui       2016-01-9 10:37

Tu esi tipiškas lopas.
Loptopą apžergęs lopytu klynu samdytas tipelis skledžiantis kontorinę smarmę - tipiškas trolis.
Lopotipas.

stasiui       2016-01-9 9:59

ką reiškia “tik”? Vieną dieną užrašei, o kitą nutrynei? Tai mano logotipas ir aš darau ką noriu? O ir jūs galvokite, ką norit?...

stasys        2016-01-9 9:56

pasirodo tai tik logotipu problema. smile

k ciortu na kulicki       2016-01-8 23:43

Oi,kaip gerai butu konservus issiusti transatlantiniu skrydziu i Japonija.

Javilis ne zapylilis       2016-01-8 23:10

Jau. “Pabudo” putėsiai-pelėsiai.
Tafaj, tafaj!

Atsakymas kaip Gabrielius Lanzbergis.       2016-01-8 22:58

Jis Briuselyje,bet faktiskai jis Lietuvoje. O apie Jakimaviciu- visi zinome:jis nesukure ir jau galimai nesukurs.

to Labai gražūs...       2016-01-8 22:19

Taip, tai tiesa, gražūs.
Buvo.
Ir ji pati kažkada tokia buvo.
Niekada nebūtų sutikusi trinti Tie-SOS!
Ką jai padarėte? Ar atsakysite?
Beje, jūsų “klausimas” - negražus. Jis visiškai neangeliškas ir tiesos jame nėra.
Bet jūs ir pats tai gerai žinote.

Labai grazus Joanos angeliukai!       2016-01-8 22:08

Jakimaviciau,kada Tamsta sukursi toki grazu, angeliska rasini?

Cinamonas-Dočiui       2016-01-8 18:33

Visai pritariu Skaitytojo pasvarstymams apie “šakneles”: matosi,kad yra mąstantis žmogus,kad pats stengiasi iš jam žinomų bei prieinamų(!) faktų susidėlioti tikrąjį vaizdą. To nepasakysi apie didžiąją masę,kuri minta tuo, kuo yra šeriama nežinia kieno ir iš kur valdomų medijų.
Gerb. Dočy, Jūs puikiai žinot ir jaučiat, kada turit reikalų su apsimetėliais,kontoriniais ar polytiniais padarėliais, ir kada savo nuomones šioje svetainėje pateikia nepartiniai piliečiai. “Šaknelių” Tyrinėtojas labai atvirai ir nuosekliai paaiškino, kodėl padarė vienokias ar kitokias prielaidas apie nurodytus viešuosius asmenis. Deja,laikas tikrai parodė,kad LS veikėjai, rinkimų metų joję ant pilietiškumo, bendruomeniškumo, skaidrumo, žaliojo Vilniaus ir pan.“arkliukų” niekuo nesiskiria nuo sisteminių partijų lakštingalų-pažadukų.Gal ir neblogas žmogus yra tas Jūsų bendražygis Darius, bet tai,kad po rinkimų tapo nematomas, negirdimas ir visai nebendruomeniškas - faktas. Ne kiekvienam lemta būti stipriam, drąsiam ir nuosekliam Tiesos kelyje.

prisiminimui       2016-01-8 10:08
Dočys       2016-01-8 1:45

Tamsta bėgi nuo pirmojo savo komentaro, kuriame prišnekėjai stereotipinių etikečių krūvą. Tamstos antrasis komentaras jau apie kitką. Šnekant apie Darių Kuolį, reiktų pasakoti du pasakojimus: apie Kuolį iki Puteikio ir Kuolį su Puteikiu. Antrasis pasakojimas labai liūdnas, ir atvirai pasakysiu, kaip žmogaus man jo tikrai nuoširdžiai gaila. Vaizdžiai ir baisiai sakant, pats nusivijo sau virvę ir užsinėrė taip, kad nebegali nei žingsnio pirmyn, nei atgal. Kodėl taip atsitiko, vėl kitas klausimas ir paprastų atsakymų kažin ar paviršiuje galėtume rasti.

Dočiui       2016-01-8 0:50

Gerai. Nesiginčysiu. Tamstai geriau žinot. Atsižvelgsiu, turėsiu omenyje. Žemiau išsakyta nuomonė yra tik ilgai ore kabojęs pakankamai plačios auditorijos opinijos koncentratas. Išsakiau tam, kad sužinočiau ar be aklo puteikizmo ginant saviškį, gali būti dar ir kitokių nuomonių. Tamstos pasisakymas yra įdomus.
Viena vertus, atmetant plačiosios publikos “nuomonę” nesigilinant į smulkmenas, oriai ir korektiškai nubrėžei ribą, takoskyrą tarp menamų ir esamų dalykų.
Kita vertus aiškumo dėl dr. D.K. “dreifo” piratų šutvės link kaip ir nepadauginai.
Ponas Darius “ne toks”.  O tai “koks”? Moralus antitarybininkas kuris ramiu veidu stebėjo LS nuputeikėjimą ?
Kai pižoniška padugnė rusišku matu įžeidinėjo partijos kolegę moterį, Darius chamui į mutinį nepasiūlė.
Na tarkim, “dr.” regalijos neleidžia duoti kam nors į mutinį.
Bet ir be to buvo pakankamai daug neskanių dalykų kurie privertė išsiskirti.
Juk ne iš gero gyvenimo ir didelio raškažiaus teko kartu su keletu kolegų “susirinkti žaislus” ir pasakyti LS bei bičiuliui D.K. “atia”?
Jeigu daktaras ne šunsnukis, tai kas jis tuomet? Mulkis, vėpla, bevalis skystimas? Gal metas sudėlioti taškučius ant “i” ir “ė”. Po Tamstos pasisakymo, kurį tikrai, pasikartosiu, gerbiu, situacija de facto liko nepakitusi.
Tamsta esi “šiapus”, o pons Darius, “anapus”. Pas piratą. Prachvosto ir aferisto kompanijoje.
Gal jis koks štirlicas ir likęs “anapus” dirba antitarybinį darbą? Bet dingojasi, jog būdamas “šiapus” turėtų galimybių nudirbti daugiau.
Beje - su didele pompa ir Putėsio lig šiol nuolat pagyrūniškai trimituojamom famfarom gautos 4 vietos VLN savivaldybėje. Daktaras daug kalbėjo apie glaudų ryšį ir bendradarbiavimą su gyventojais. Gal aš aklas ir kurčias, bet kiek stebiu, kaip įėjo pons Darius pro duris į dangoraižį, tai tiek jį ir tematėm.
Gal jis zuokos bokšto rūsyje paslapčiomis xeroxu spausdina antitarybinius atsišaukimaus ir naktimis juos klijuoja laiptinėse ir ant stulpų gatvėse? O dienomis miega posėdžiųs salės galiorkėje?
Be abejo, tikėtina, kad DK nėra mėgėjas “majačintis” pozuojant ir renkant piaro taškus. Bet kita vertus rinkiminės kampanijos metu juk pats žinai - teko stumti ir už skvernų traukti, kad Darius Kuolys bent dėl vaizdo pasirodytų jo paties deklaruotame dialoge su rinkėjais. Pasirodė. Valdiškai pamurmėjo keletą aptakių frazių dantis sukandęs.
Dabar su malonumu pasislėpė po lapais - iki kitų rinkimų toli, o mandatas kišenėj. Neatimsi. Saugu, patogu. niekur nebereikia skubėti….
Man tai nepanašu į antisoviečiką. Labai jau tipiškai tarybiška.
Todėl irklausimas buvo, kad ir brutaliai užaštrintai iškeltas, bet jis nuo to nepasidaro kitoks savo pagrindine prasme - kur pono D. Kuolio nuopuolio susidedant su Putėsiu šaknys?
Asmeninėse fiziologinėse-genetinėse savybėse ar “kažkur” kitur. Protas ieško logiškų atsakymų. Neatsakytas klausimas, o ir Tamstos kilni pozicija gali leisti Putėsiui kurio (bent jau jo) tai tikrai nemėgsti, gali leisti tam prachvostui žvejoti lengvatikių balsus rudenį.
Aš manau, kad Putėsiui nederėtų leisti mojuoti nauju mandatu sekantiems keturiems metams. Logiška būtų kuo smarkiau skalbti piratams kailius. Tarkuoti subines. O jeigu kas savo noru stojasi po piratų vėliava - ar mano rūpestis kad anam klius per maumonėlį?
Jeigu pons D. Kuolys po šūdina piratų vėliava stovi, nereikėtų ponui bodėtis ir šūdo kvapo.
Tokia yra paprasta ir ūkiška logika. Juk niekas DK pas Piratą surišto per bortą neįkėlė. Pats, nuosavomis kojelėmis tapu tapu trapu įlipo. Su partijos dekoratyvinio pirmininko portfeliu vienoje rankoje ir LS vėliava kitoje.
Daug žmonių suklaidino. Daug tebeklaidina ta vėliavyte iš flinto škunos mojuodamas.
Aš antitarybininką kaip charakterį, kaip asmenybę, pardon, nepyk, kiek kitaip įsivaizduoju. Antisovietčikas (tikras),kaip nėštumas. Arba yra arba nėra. Negali tarpais žmogus būti antisovietčiku, tarpais polit(Projekt?)korektišku.
Kažkas čia ne taip. Kažkoks rūkas ir miglos aplink Tavo bičiulį. Bent taip iš šono atrodo. Bet kaip yra iš arti to , deja, brangūslietuvosžmonės nežino. O neturėtų? (Žinoti). 
 
 


Dočys daktarėlio šaknelėms       2016-01-7 23:21

Tamsta labai paprastai (po prostu), schematiškai ir primityviai čia į vieną lentyną dėlioji būtus ir nebūtus, propagandos nulipdytus dalykus. Tikrovė kur kas sudėtingesnė nei tamstai atrodo. Su Darium Kuoliu kartu dirbom daugiau nei 30 metų (tarp darbų ir juodą, neapmokamą antitarybinį darbą). Turiu pasakyti, kad tamstos komentarą atmetu kaip nusišnekėjimą nei į tvorą, nei į mietą.
Dėl dabartinių Kuolio pasirinkimų ir apsisprendimų turiu savo nuomonę, kurią pasilaikysiu sau, bet bičiulį laikau garbės reikalu apginti nuo pramanų, kurius čia išsakėte.

daktarėlio šaknelės?       2016-01-7 21:41

Ilgai galvojau - o vis tik kur gali būti žmogaus ilgai save pozicionavusio padoriu, pastarojo nuosmukio šaknys?
ėmiau ir prisiminiau politinę to veikėjo pradžią. Kas poną už rankelės iš niekur tiesiai į ministrus pakylėjo, a?
Ėgi ne kas kitas o pati pačiausia Ragana kur ant ke ge be šluotos raita skraidydavo. Na ta, kur apsikaišiusi gintarinais karoliais ankščiau labai aukštai skraidė, o dabar nebepaskrenda, jau tik su vaikštyne ropinėja.
Ta pati kur kartu su kalakūtais prieš amo netenkant dar neseniai putleriui meilę ir draugystę prisiekinėjo.
tokio rango kgb ragana bet ko į protežė nebūtų ėmusi. KGB pasitikėjo tik labai patikimais.
Ėgi kitas epizodėlis.
Raganai po Sausio 13-sios praradus prekinę išvaizdą, po metelių kitų putlus komjaunuolis neliko be darbo pasiūlymų.
Daktarėlis tapo Fermerio patarėju. Kartu su vansi škia tskant Tapkiniu mūrijo masoniškus/sorošinius dabarties -Nevilties Lietuvos pamatų pamatus. Kaip sakoma , stojal u istochov.
Dabar vėlgi pons daktariukas gavo “kažkieno” pasitikėjimą padėti , remti, stumti Putėsio and Co projektą rinkimams.
Kadangi sums sumarum galima pagal ilgą ir turiningą veiklą įžvelgti tam tikros krypties vektorių, pono daktarėlio šaknelių prigimtis darosi gana aiški ir nedviprasmiška.
Iš kontorų koridorių tos šaknelės pareina, oi iš ten, oi iš ten…
Akas gali paneigti kad ne?

kom-kuolelis       2016-01-7 21:24

nuplauti sunkoka…
bet… galima nupotošopinti!
tikriems komjaunuoliams neįveikiamų kliūčių nėra!

kadaise       2016-01-7 21:17

kai dar prezidentūra plaudavo kreidinį užrašą Tie-SOS, Kuolys rašė Tiesos neįmanoma nuplauti…
Kas nutiko dabar?

stasi immer bereit       2016-01-7 20:50

vatnikas staska neišsipagirios
vatnikas staska privalo būti visada gatovas, (gatavas)
nereikia stebėtis vatniko staskos požiūriu
vatnikas staska viską pagal save matuoja
jis pats vagia bulves iš kaimynų daržų
staska rašo iš savo patirties
nes staska - vatnikas

stasiui       2016-01-7 20:34

Atsipagiriotum su bulviakasiu…

to 14;15       2016-01-7 20:31

Netikiu,kad tai Docio komentaras.Docys labai kulturingas,intiligentiskas,malonus.Jis zmogaus s…. nepavadintu.Daug kartu stovejau salia jo Daukanto aiksteje,man jis labai patiko.As labai pasitikiu Dievu ir zinau,kad kiekvienas bus ivertintas teisingai.Daugiau neberasysiu.Linkiu visiems ramybes.

stasys        2016-01-7 20:23

daug triukšmo dėl nieko kaip ‘kas pasakė  karrr ‘, o gal perfrazavus tai turėtu skambėti kaip miaaau. Nuobodžiauja Dočys ir tiek . Geriau eitu bulvių pasikasti į kaiminėlio daržą ..

Ką gero pernai padarė LS?       2016-01-7 19:04

Ogi į Vilniaus Tarybą keturi nariai pateko smile
Būtent tai pabrėžia visi jų propagandistai, kai į partiją vilioja.
Visiškai partinė logika: JŲ patekimas į valdžią yra MŪSŲ gėris…
Darykite išvadas PATYS.

Nevarykite ant Maldeikienės       2016-01-7 19:01

ji nors pažiūras turi ir jų nefotošopina pagal situaciją - į LS rinkiminį sąrašą ji nesiprašė, ją kvietė ir įtikinėjo

patiko       2016-01-7 16:34

geeerassss patiko. Su uzrasu tai Jega!!!!!

to "Ką tokio blogo padarė?" (11:42, 13:57)       2016-01-7 14:37

Negi norėtumėte, kad LS dar būtų ir daug “blogo pridariusi”, kad taip nenuovokiai formuluojate klausimą?
Pirmiausiai norėtųsi žinoti,
o ką 2016-ųjų proga išsibalinusi nuo Tiesos partija GERO padarė, pvz., per praėjusius 2015-uosius?
Jau supratome, kaip teisingai pastebėjo Dočys, kad “moraliniai orientyrai” jums abstrakūs ir bereikšmiai,
tai bent pavardykite, kaip kitus mokote, GERO PADARYMUS “faktais 1, 2, 3 ir t.t.”

Dočys       2016-01-7 14:15

Nematau prasmės dėl kiekvieno š... gaišti laiką. Alksnynyuose turiu daug svarbesnių darbų tvarte su gyvuliais.

Tai gal       2016-01-7 13:57

parasykit ka tokio blogo padare.Ar tai paslaptis?

Dočys anonimusui       2016-01-7 13:46

Jei jums ir LS partijai moraliniai orientyrai - tik abstraktūs žodžiai, tai visa, ką ta partija daro, veda į niekur. Geriau jau ji kaip nieko nedarė, taip ir toliau nieko nedarytų, nes viskas bus tik klaida po klaidos.

to 11:13       2016-01-7 11:42

Labai prasyciau trumpai parasyti,ka tokio baisaus ir blogo padare ta partija.Ne abstrakciais zodziais pvz.:moraliniai orientyrai,o faktais 1,2,3 ir t.t.

Dočiui iš Alksnynų       2016-01-7 11:41

“Angelas” hebr. מלאך, Mal’ach – malak , gr. άγγελος, ángelos – „pasiuntinys“, „žinianešys“.
Žinome, kad angelai, nesutikę būti Tiesos pasiuntiniais, neišvengiamai tapo melo tėvo pasiuntiniais ir virto demonais.
Angelas kaip tuščias popieriaus lapas, į kurį tariamai nuo visų normų ir autoritetų laisvas žmogus gali įrašyti, ką nori,
yra liberalizmo ideologijos atitikmuo.
Protaujantis žino, kad jokios tarpinės padėtys ir kompromisai dėl Tiesos formaliai negalimi:
kas nėra tiesa, yra tiesiog melas (net jei rūbeliai balti ir žodeliai dailūs).
Gal tai ir praneša išbalintas nuo Tiesos angelas
po kai kurių žmonių pasitraukimo iš LS šios partijos su pirmininku DK priešaky judėjimo kryptį?

Dočys to na taip       2016-01-7 11:13

Niekas partijai taip nekenkia, kaip ji pati sau. Dočys čia visai ne prie ko. kai partija praranda bet kokius moralinius orientyrus, geriau kad tokia į Seimą nepatektų, kaip ir visos kitos, kurios jų niekados neturėjo.

Metamorfozė       2016-01-7 10:49

užrašas, ko gero, neišnyko, tik užrašyta balta, kapituliacijos, spalva.

Na taip,       2016-01-7 10:11

Kazkas nepagalvojo,kad padare klaida,sau pakenke,istrindamas ta nuostabu zodi.Ponas Docys kaip mat pasinaudojo tuo ir padare viska,kad tik nemegstamai partijai pakenktu.Juk bus geriausia,jei i seima paklius tos partijos,kurios jau daug metu eda Lietuva.

Angelas Dainai       2016-01-7 9:34

O visi, kurie buvo už TIESĄ, dabar bus ne prie ko…

Eiei komentatoriai       2016-01-7 9:31

Ko jūs plėšotės? Čia Dočys pateikė šaradą - surask penkis skirtumus. Tai ir ieškokit.

Daina       2016-01-7 9:15

Viskas aišku: angelams išskalbė marškinius - dabar jie nebus “sutepti” Tie-sos… O mes, kurie piketavome stiklo kalno papėdėje, reikalaudami TESOS Mergaitės byloje, kurie rinkomės kiekvieno mėnesio 17-tą dieną, kad primintume tą didžiausią Vaiko teisių pažeidimo aktą, likome prie suskilusios geldos. LS nusikratė rūpesčio dėl Mergaitės ir nusilengvinę nusitaikė į Seimą.

Rakštis       2016-01-7 5:39

Liūdnas Brisiaus galas

Lazdeniui       2016-01-7 0:10

Angelo egzekucija, t.y. atskyrimas nuo Tiesos vyko piratų laivo triume.
Nupešė aniuolėliui plunksneles, padarė lobotomiją ir leistgyvį įmetė į pašto dėžutės šulinį.
Pasiuntė žinią urbi et orbi kaip kokį sputnyką į orbitą - “kas yra be tiesos, tokį laikysim angelu, t.y. lojaliu ir patikimu”.
O tarp piratų, kaip ir tarp matrioškinių - lojalumas Vadui/ei yra svarbiausias dalykas.
Pirato logika geležinė- jeigu esi ištikimas kažkokiai tai “Tiesai”, automatiškai reiškia nelojalumą Vadui/ei.
Nes Vadas aukščiau tiesos. Vadas yra uber ales.
Jeigu nepavyko Tiesos pavogti, vansi bus apsieinama be tiesos.  Verksmų nesigirdi nuo denio, reiškia nesikremta.
Jiems, piratų laive, Tiesa būtų tik papildomas balastas. Žiurkių lenktynėse, Lovio regatoje balastas tik trukdo pasiekti saugų Mandato uostą greituoju būdu.

Pranis       2016-01-6 23:43

LS atliko simbolinį veiksmą - chara chiri. Kažin ar jie patys supranta, ką padaėrė ir ką tai reiškia. Simboliniai veiksmai įsispaudžia kaip antspaudas visiems laikams - nebeištrinsi. Šv. Kalėdų proga partija pasidarė savo moralines laidotuves. Ačiū už viešą apsinuoginimą (ekshibio aktą) į kurį koktu žiūrėti. Žinosim su kuo turim reikalą.

Grabo dangtis       2016-01-6 23:28

Nu labai įdomu, kaip konkrečiai vyko Tiesos angelo išniekinimas. Kas buvo tos idėjos autorius ir iniciatorius, kaip pavyko įkalbėti vykdytoją Joaną Noreikaitę išniekinti savo pačios kūrinį. tai jau nejuokinga. laisvieji menininkai tokioms politinėms manipuliacijoms turėjo pasipriešinti, bet iš visko kas įvyko galima spręsti, koks yra SL požiūris į meną ir kūrybos bei kūrėjo laisvę.

OOOOO       2016-01-6 23:26

Putėsis yra tikras sprinteris. Galėtų dalyvauti olimpiadoje.

Nas ne dagoniat!       2016-01-6 23:23

Melo kojos trumpos, bet greitos.
“Nas ne dagoniat!”

Kintamas dydis       2016-01-6 22:55

Vakar šaukėsi Tie -SOS,
Šiandien tyli,
Rytoj paprašys Mė-SOS,
Poryt-sexso ir žaidimų.
Finalas:pasivijusi KARMA praris už MELĄ.
Moralas:nėra žmogaus-nėra problemos.

Putėsis       2016-01-6 21:33

Užrašas turėjo būti, bet nebespėjom priklijuoti. Bus. Iki rinkimų priklijuosim.
Atrodys taip:
Piratams- MĖSOS!
Užkandai.

nosferratus       2016-01-6 21:30

Angelas be Tiesos yra koks?
?
Angelas be Tiesos yra kieno?
?
Puolęs angelas yra belzebubo tarnas

Baudžiava       2016-01-6 19:39

Einant į valdžią Tie-sos! tampa tik kliuviniu. Kuolys pradėjo skaičiuoti. O kuo jis nuo liberastų skiriasi? Dabar jau ir Maldeikienei plačiai atvertos durys į šlovingos LS partijos gretas.

na štai       2016-01-6 19:39

nugalėjo Joanos estetizmas.
Gitenio egzistencinė įžvalga apie laikmečio dvasią buvo išfotošopinta.
Štai ir viskas.

Gal       2016-01-6 19:32

Gal Kuolys nebenori TIESOS,o gal niekada ir nenorejo?
Gal tik apsimetinejo,kad Mergaite rupi?

Nonsensas>Brač       2016-01-6 18:14

Angelai belyčiai.
Čia sąrašas išsiromijo…

Aikštės žmogus       2016-01-6 16:53

Nesupratau, ar tai reiškia, kad Lietuvos sąrašas atsisako Tie-sos! žmonių ir idėjos? Kam galėjo į galvą ateiti tokia šventvagiška mintis? Juk ir pati partija LS kūrėsi tų įvykių sūkuryje.

Brač       2016-01-6 16:38

Iškastruotas.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.