Dočys

Dočys iš Alksnynų. Kas šiandien svarbiausia

Tiesos.lt redakcija   2016 m. sausio 31 d. 17:02

36     

    

Dočys iš Alksnynų. Kas šiandien svarbiausia

Judėjimas „Už Lietuvos Ateitį“ (ULA), turintis per 2000 narių, prieš persiregistruodamas į klasikinę puteikistų partiją, kreipėsi į regioninio rango politiką ir ūkininką Dočį iš Alksnynų patarimo, kaip elgtis, kaip apsispręsti, kad Lietuvos žmogui būtų geriau.

Dočys: Dabar esu tolokai nuo jūsų problemų, tad vargu ar ką prasminga galėčiau patarti.

ULA: Atleiskit, o kas Lietuvos ateičiai šiandien gali būti svarbiau už išmintingą tautos pasirinkimą būsimuose rinkimuose? Mes juk jau ketvirtį amžiaus balsavom už tuos pačius. Gal jau laikas susivienyti ir vieną kartą pasakyti aiškiai, kad tautai ne pakeliui su visuomenės skurdintojais, gal jau laikas vieną kartą praregėti, kas yra kas Lietuvoje ir kas iš tikro rūpinasi paprastu žmogumi?

Kokiu tokiu svarbesniu klausimu jūs dabar užsiėmęs, atleiskit?

Dočys: Sugalvojote labai gerą užsiėmimą – rūpintis paprastu Lietuvos žmogumi. Tai ir aš dabar rūpinuosi paprastu Lietuvos žmogumi. Svarstau būdus, kaip gadinti biuletenius būsimuose Seimo rinkimuose. Žmonės nori žinoti, kaip – kad geras darbas dykai nenueitų. Laukia didelis švietėjiškas darbas Lietuvos paprasto žmogaus labui.

Laukite tęsinio.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tadas       2019-07-25 11:17

@FIZIKUI

“Yra elektros generatorius. Idėja.
Už tūkstančio varstų stovi variklis. Visuomenė.
Tarp generatoriaus ir variklio nėra elektros tinklo laidų. Jokių.
Klausimas:
Kaip variklis įsijungs , jeigu elektrikai nežino į kurią pusę tiesti laidus, neturi kabelio ir nežino kuo pliusas skiriasi nuo minuso?”

tai gal reikėtų susirasti geresnius elektrikus? Arba bandyti tada pačiam išspręsti bėdą, nekuriant idiotiškų scenarijų ir neverkiant kaip viskas yra blogai?

yolo       2019-05-27 10:54
tas pats grėblys       2016-02-2 0:16

Fizika rizika
Mokslas nedoras
Fizikos mokytis
Neima noras

Fizika       2016-02-2 0:13

Yra elektros generatorius. Idėja.
Už tūkstančio varstų stovi variklis. Visuomenė.
Tarp generatoriaus ir variklio nėra elektros tinklo laidų. Jokių.
Klausimas:
Kaip variklis įsijungs , jeigu elektrikai nežino į kurią pusę tiesti laidus, neturi kabelio ir nežino kuo pliusas skiriasi nuo minuso?

9 měn       2016-02-1 22:15

Iki rinkimų laiko liko ne tik jau ir daug. Žmonių požiūrių ir įpročių per tiek laiko neperdarysi. Homo sovieticus publikos logika paprasta- jeigu už kažką balsuosiu, gal keliuką paremontuos arba pensiją 10 eurų padidins, o gal už balsą alaus pastatys. Arba gal balsuosiu, va už tuos kur dar valdžioje nebuvo. Pastatysiu- o gal šis kartas nemeluos, išlošiu. O eiti ir gaišti laiką “menams”...Tie menininkai visi ten tokie, “priplaukę”. Ką jie išmano apie Gyvenimą? Fantazuotojai…
Galima su tokiu požiūriu nesutikti, bet taip galvoja dauguma ir nėra jokių prielaidų galvoti, kad ta dauguma rudenį galvos kitaip.
Refetendumą dar lydėjo bent kažkoks informacinis fonas. Kaip “išprominti” laisvojo meno akciją be informacinio palaikymo? Tikėtis kad šiame portale apsilankysbent 1 000 000 unikalių lankytojų? Tikėtis galima, bet bus taip kaip bus.
Balsuoja tie kurie kas vakarą žiūri “Panoramą”, LNK ir TV3, ir pan žinias.
Panoramos ir KK2 žiūrėtojai yra patys aktyviausi balsuotojai.
Tai pensininkai ir buduliai. Jų daugiausia ir jų balsavimai lemia.
Ir kas liks iš geros idėjos? Šnipštas. Tokios idėjos yra tinkamos šiek tiek kitokio tipo visuomenėse. Ten kur žmonės solidaresni, oresni.
Vienu žodžiu idėja gera, bet ne ten ir ne tiems. Reali prognozė- iki 3 % “sugadintų” biuletenių. Tradicinė VRK statistika yra iki 2% per kiekvienus rinkimus. Ar vienu proc išaugęs sugadintų biuletenių skaičius padarys įspūdį valdžiai?
Gerai, lai bus 10 %. (realiai tikrai ne)- ar 10 proc padarys įspūdį?
Be abejo kad ne. Gal koks vienas du veikėjai pareikš “susirūpinimą”, dar kažkas pagrasudens dėl menko visuomenės pilietiškumo ir… viskas.
Po savaitės visi bus užsiėmę postų dalybomis, derybomis dėl koalicijų ir vietų prie Lovio.
Kai pasidalins viską, naujoji valdžia susės švęst. Valgys keptus paršelius ir įkaušę žvengs iš naivuolių idealistų.
O mes? Mes lauksime kitų rinkimûû ir kursime kitą romantišką ir menišką pasipriešinimo režimui scenarijų. Valio, bent bus kuo užsiimti.

lietuvoz zmogus       2016-02-1 21:07

daugumos leudies balsa galyma nesunkei istrynt bet ikalbet dalivaut niabus taip lengva i tada bus teip kaip visada taj ira nebus nieko is to jusu miano nes jus nesuprantat paprastu leudies zmoniu givenimo ir jum taj niarupi nias jum galvoj tik mianai kuriu paprasta leudis nesupranta nias neturi lajko nias turi prasimaniti bapkiu pragivianimuj ar jus sita nors kiek suprantat?

giventojes       2016-02-1 20:28
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Dočys Vaidui VDS       2016-02-1 15:40

Visiškai teisingai kalbate. Religijos ir kultūros domės laukas yra būtis,politikos - buitis (aišku, grubiai sakant). Bet kadangi subjektas - tas pats žmogus, jis turėtų būti abiejuose persidengiančiuose laukuose. Politikų didžioji klaida ir puikybė yra įsivaizdavimas, kad jie tvarko pasaulį ir žmonių būtį, kai viso labo gali padėti visuomenei harmoningai tvarkyti buitį (ir tik geras politikas, kuris neatmeta religijos ir kultūros).
Va kodėl, kaip jūs sakote, pas mus viskas aukštyn kojomis.
Aš savo pasiūlymu, kaip balsuoti, sakau politikams aiškią užuominą, kad virš jų galvų gali būti pakabintas Damoklo kardas, jei nesuvoks savo priedermės ir vietos sąrangoje, kuri nėra vien gerų taisyklių rinkinys.

VaidasVDS       2016-02-1 12:38

Matot, Dočy,
vienaip yra su tikėjimu, kitaip yra su politika, rinkimais, visuomene.
Tikėjime svarbu ieškoti tik tobulumo. Tuo tarpu politikoje, kuri yra visuomeninio gyvenimo dalis ir kuri lemia materialinį žmonijos gerbūvį, reikia ieškoti evoliucinio tobulėjimo. Gerą žmogų lipdyti prie gero žmogaus, galima ir reikia pakęsti ir tam tikrus žmogaus trūkumus.
Paimkime DK partiją. Nekalbant apie putleristų įtaką, ją buvo galima tobulinti arba naikinti. Vieni tobulino, įsileisdami ne tuos, kiti užsidarė, neįleisdami kažkokių ne tokių. Ir nieko gero nesigavo. O reikėjo tobulinti pagal tą pačią reitingavimo sistemą. Leisti reikia pabandyti visokiems, o tik vėliau atsirinkti geriausius. Jei sistema būtų bent jau kažkaip veikusi, tai per kitus rinkimus, pavyzdžiui, būtų galima drąsiai nebalsuoti už Vasiliauską ar Brundzą. Pas mus kažkaip viskas pastatyta aukštyn kojomis. Po Sąjūdžio “pasiekimų” atsistatydindavo ar pasitraukdavo beveik tik padoriausi žmonės ir taip užleido kad ir konservatorių partiją prisitaikėliams bei karjeristams ir kitokiems tipams…

Dočys Vaidui VDS       2016-02-1 12:10

Hipotetiškai gal ir įmanoma, tačiau praktiškai galimybė lygi apskritam nuliui.

VaidasVDS       2016-02-1 11:45

Dočiui
Neskubėti turime visi. Aš dar nežinau, kokios partijos dalyvaus rinkimuose. Žvelgiant beveik utopiškai galima rinkti geriausią partiją iš blogiausių ir išreitinguoti žmones, atmetant maitvanagius. Tokiu būdu pataisyti ir visą partiją...

Dočys Vaidui VDS       2016-02-1 11:31

Neužbėkite už akių, gerbiamasis. Aš dar nekalbėjau apie antrąjį vienmandatininkų biuletenį, kuriame įmanoma pamatyti ir tikro žmogaus pavardę. Kalbėjau tik apie biuletenį su partijų sąrašais. Turėkit kantrybės.

stasys       2016-02-1 10:56

Šiandiena juos gadiname.. rytoj filmuojame naudojant ne pagal paskirti ..jei žmogų jo moralė ir atsakomybė neriboja,.. Jis laisvas tik savo poelgiuose…bet ne nuo poveikio aplinkai ..(veiksmas lygus atoveiksmiui). Svarstyti ir daryti ne tas pats.

VaidasVDS       2016-02-1 9:03

Nepritariu Dočio ir Juozapo akcijai. Manau, kad kiekvienoje partijoje gali būti žmonių, nesvarbu kad apkvailintų, bet bent jau kažkiek žmonių. Tarp taip vis koliojamų puteikistų ar nesisteminių partijų žmonių gali būti ženkliai daugiau, nei tarp sisteminių partijų. Tad bet kuris žmogus, išrinktas tarp maitvanagių, gali pasitarnauti bent tuo, kad gali pabandyti maitvanagį atversti į žmogų. Be abejo tą padaryti sunku ir dažnai nėra įmanoma, bet pagalbos ranką tiesti yra būtina kiekvienam.
Čia kaip ir tikėjime, gerame ir tyrame, Jėzus tiesė ranką kiekvienam, bet nedaugelis jį suprato ar išgirdo, bet tokių vis tik atsirado.
Galima prisiminti kad ir tą vienišą Belgijos parlamentarą, kalbėjusį apie pedofiliją kolegoms maitvanagiams. Jie jo nesiklausė, tačiau parlamentarą išgirdo internetinės gausybės ir jo kalbėjimas tikrai nebuvo veltui.
Tokia akcija tikrai nebus gausi ir jos rezultatai tikrai bus menki…

To man labiausiai       2016-01-31 22:40

Jo, užvežė Dočys. Kaip pirštu į akį. Čia jau nebe humorėlis, o kietas sarkazmas.

Man labiausiai patiko       2016-01-31 22:16

Dočio siūlymas Džeimsui: “Mano siūlymas paprastas.Statyk už visas partijas. Biuletenyje kryžiukais pažymėk jas visas, o kad biuletenis būtų dar ir tavo žodžiu užtvirtintas,savo ranka parašyk ant biuletenio gražiausią lietuvišką žodį “Ačiū”.
Nu geras. AČIŪ už gerą pasiūlymą.
Balsuojan turėtų prisiminti kiekvienas užėjęs į tam skirtą kabiną.

Pagaliau!!!       2016-01-31 17:50

Ačiū Dočiui-kol aukštakakčiai Vilniaus forumo sumanytojai aiškina intelektualinės,moralinės,dvasinės,tautinės sveikatos svarbą,Dočys-bac ir nurodo,kokiu keliu tai galima pasiekti-totaliu nihilizmu.Pirmyn,dočistai!

Su nekantrumu        2016-01-31 13:44

Laukiu tęsinio. Manau, kad visas įdomumas, kaip ir priklauso, bus pabaigoje.

> Lietuvos turtas       2016-01-31 13:05

Kolaboravimu pakvipo.
Lietuviška Quisling-o atmaina.

To Pasidaryk pats       2016-01-31 12:57

Nu super!Aš pasirašau. Va čia jau ir įdomių idėjų atsiranda, o ne tik bla bla bla. Taip ir toliau. Tik neišsikvėpkit pirm laiko.

Lietuvos turtas       2016-01-31 2:49

Stačiai juokinga- kuo gi kailialupystės patirtis gali praversti rengiant Padėkos dienas?
Netgi labai pritempus, su dideliu avansu rodant pasitikėjimą gabumais- ne daugiau nei Amatų dienas Kaziuko mugėje ar Tymo kvartale.
Tauta negali patikėti epochinio maštabo reikalų personoms kurių organizaciniai gabumai nepavežtų net Užupio Respublikos šventės balandžio pirmąją surengimo krūvio. Romas Lileikis Matriošką geriausiu atveju priimtų skelbimus ant stulpų klijuoti.
Tačiau neverta nusiminti, Valstybė ir Tauta yra išauginusi atsakingus, Partijos ir Vyriausybės, visos Lietuvos lūkesčius sugebančius realizuoti žmones.
Tokie žmonės, asmenybės-lyderiai yra Lietuvbos turtas.
Visą jų sąrašą maloniai prašome pasiskaityti čia:
selonija lt
Ten, A. Zolubo straipsnyje yra Žinia kaip reikia organizuoti Padėkos šventes, ten yra visas Lietuvos turto Sąrašas, ten to Sąrašo gale ir rasite tą raide B įvardintą iškilią asmenybę kurios padėtas kryžiukas, kaip spējame ir užanspaudavo visas furmaniškas idėjas apie skrydžius virš lizdo ir į neįkeltus inkilus.
Bet žiema ritasi į pabaigą ir vėl atkopdama saulelė kaitina staktą.
Ne iš pirmo, tai iš šimtojo karto, kakta primatavus pliauską, duos Dievulis kada nors dašus, kad gal tas smarkiai plušęs, Balkonėlio Patriarxo , Lietuvos Dalios projekto, premijavimo Aktui itin daug nusipelnęs asmuo -gal tikrai viyyyysiškai atsitiktinai padėjo alksnynams susivokti who is xy.
Ir ką gi liaudis darytų jeigu nebūtų paslaugių žmonių ant svieto?
Na, šioje vietoje jau tikriausiai metas ir baigti.
Liksime padorūs ir diskretiški.
Ko neteikia nepliurpsim.
Žodžio laikysimės.
O kad miegotųsi gerai, tiesiog pagal naujausią portalo rekomenduojamą stilių palinkėsime-
Ramybės.
Labanakt…

Nesutinku       2016-01-31 2:00

Dėl Jos ekselencijos patirties. Dirbdama Leningrado kailių fabrike “Rot Front” josios prakilnybė įgijo neįkainojamą trumpaplaukių kailiukų išdirbinėjimo patirtį ir įgūdžius, kuriais labai kūrybingai naudojasi, užėmusi deramas pareigas.

Jest takaja bukva       2016-01-31 1:49

Ekselencija?
Jokiu būdu! Jos Kilnybės patirtis perdėm ribota. Ar galima tokią atdakingą užduotį patikėti personai kurios visi gebėjimai baigiadi foto sesijomis su vaikučiais. Tokių atsitiktinių kadrų skuboti siūlymai yra labai ir labai neatsakingi.
Valstybiniam Liaudies reikalui realizuoti būtina skirti itin patikimą asmenį, turintį realų ir nepriekaištingą įdirbį. Mėgėjams ne vieta tokiuose reikaluose.
Be to labai svarbu,
a)kad Padėkos partijoms ir vyriausybei akcijos režisūrinis vykdomasis orgkomitetas gautų maksimaliai plačią rimtų bei nepriekaištingai patriotiškai nusiteikusių tarybinių organizacijų paramą.
Argi jau spėjome pamiršti nekvestionuojamą išmintį?
- Geriau patyręs!
Na, čia tokiu atveju derėtų pasakyti ir b).

Tikrai teisingam       2016-01-31 1:30

Dėl asmenybės… Ar turite galvoje mūsų visų mylimą ekselenciją?

Tikra ir teisinga       2016-01-31 1:05

Taip, visuotinis partijų nukryžiavimas taip pat labai graži iniciatyva. Tai leistų dar kartą bedievystėje skendinçiam pasauliui parodyti- esame tikri katalikai iš didžiosios raidės K. Labai prasmingas ir gražaus žodžio “Ačiū” parašymas. Tuo mes stipriai pasistúmėtume link Vakarų demokratinės pažangos.
Vienu ypu perspjautume, pardon- peršoktume tradicijas prarandančią europą.
Mes pagaliau realiai įgyvendintume seną tarybinę svajonę.
Pasivytume Ameriką.
Galima sakyti tasptume lygūs tarp lygių. Galėtume pasiprašyti priimami 53-ja valstija. Nes, ...
rudenį vieningai tarę “Ačiū”, mes kaip ir jankiai švęstume savo Padėkos dieną.
Tik pagalvokite, kokie užmojai atsivertų, kaip išaugtų bė vėpė, kiek pėvėemo būtų surinkta vien iš parduotų ir iškeptų kalakutų!
Skaitau, reikia veikti nedelsiant.
Žinau kaip pritraukti finansavimą šiam didingam sumanymui- Marijampolės kalakutų garbės konsulas net nemirktelėjęs atsegs pinoginę.
Ką ten piniginę-su visu seifu atiduos.
Solidžią politinę/parlamentinę paramą galėtų užtikrinmti gerb. p. Klumbys, kuris yra aistringas padėkų kalakutais žinovas ir entuziastas.
Bet vis tiek, šiai visaliaudinei tarybibinių žmonių džiaugsmo ir dėkingumo partijoms šventei būtų reikalingas deramas organizavimas. Tai turėtų atrodyti solidžiai, įtikinamai ir nepriekaištingai sklandžiai. Reikia prityrusios ir energingos Asmenybės.
Ir tokia kandidatūra yra!

Dočys Džeimsonui       2016-01-31 0:35

Kol dar laisvėje, norėčiau su jumis padiskutuoti dėl biuletenių “taisymo” būdų bei raiškos.
Ne kiekvienas Lietuvos pilietis gali pasigirti meniniais sugebėjimais. Beje, kaip ir raštingumu. Todėl jūsų siūlymas balsavimo kabinose ant biuletenių kurti didelę meninę vertę turintį vizualų ar žodinį meną (kokybišką literatūrą) yra tik elito privilegija. Elito, kuris mūsyse nėra labai skaitlingas. Todėl tradicinių kryžiukų, kokiais pasirašinėjo mūsų renkamųjų tėvai ir protėviai, lengva ranka nenurašyčiau į tamsios istorijos atgyvenas.
Neturintiems meninių sugebėjimų rinkėjams trumpai paaiškinsiu, kaip kryžiukais “pataisyti” biuletenį. Viename iš dviejų biuletenių jūs rasite eilę Lietuvos partijų pavadinimų. Visos tame sąraše išrikiuotos partijos yra už Lietuvą ir Lietuvos žmogų, nes priešingu atveju, jų nebūtų įregistravusi Teisingumo ministerija ir VRK. Kiekviena jų verta turėti savo atstovus mūsų parlamente,tačiau ką gali vienas karys lauke, o ką gali visi kartu?
Balsuodamas už vieną partinį sąrašą visados rizikuoji, kaip ir lošdamas kazino, statydamas ant vieno lauko. Guoga ar Puteikis statymo vingrybes jums paaiškins išsamiau.
Mano siūlymas paprastas.Statyk už visas partijas. Biuletenyje kryžiukais pažymėk jas visas, o kad biuletenis būtų dar ir tavo žodžiu užtvirtintas,savo ranka parašyk ant biuletenio gražiausią lietuvišką žodį “Ačiū”.

Dajieš plenerą!       2016-01-31 0:10

Meną į mases! Da zdravstvujet vsiaobščaja tiaaaaha naroda k prekrassnomu!

Kilnojamo turto vertintojas       2016-01-30 23:59

2. Įstatymus reikia skatyti įdėmiai. Valstybinio turto gadinimas tikrai užtraukia atsakomybę. Tarybų valdžios visaliaudinio turto grobstymo ar niokojimo apsaugos funkcijas vykdo atsakingi organai. STT, FSB, KGB, FNTT, OBXSS bei NKVDpriešgaisrinė tarnyba ir sanitarinė inspekcija.
Todėl valstybinio turto niokojimui šiuo metu praktiškai pasireikšti galimybių nėra. Labai svarbu dar ir dar kartą pabrėžti: kol biuletenis yra Valstybės nuosavybė, ar jau valstybės nuosavybė- tol jokiu būdu negalima daryti savavališkû improvizacijų. Tai tikrai užtrauktų atsakomybes.
Bet, tuo metu kai esate teisėtas biuleteninio popieriaus savininkas, jau sic!, atvirkščiai- Įstatymas visa savo krušymaja galia stojadi saugoti biuleyenio turėtojo teisės ant to popieriaus paviršiaus reikšti savo valią lig valiai, t.y. kūrybiškasi nevaržomai.

Dočys > KGB       2016-01-30 23:53

Ačiū už premiją. Po lygiai padalinsiu šlovingiesiems konservatorių, socdemų,liberalų, darbiečių, paksistų, puteikistų, karbauskio žolėdžių, vaišvilininkų, LRA, o svarbiausia - matrioškyno KGB-istams, kad jūsų minimą garą nuleistų be garso ir negero kvapo.

Galis Džimsonas       2016-01-30 23:44

1. Kol biuletenis nepateko į tarybinio piliečio rankas, toks biuletenis be abejo yra tarybų valdžios, t.y. valstybės nuosavybė. Tačiau po procedūrinių veiksmų ir sutvarkytos apskaitos įvyksta valstybės nuosavybės perdavimo namų ūkio atstovui aktas. Nuo to momento kai pilietis pasuka specialios kabinos link biuletenio pavidalo popieriaus lakštas tampa sic!, privalomai ir išimtinai to piliečio nuosavybe. Lakšto negalima niekam atiduoti, paskolinti, įkeisti lombarde arba parduoti. BK draudžia tokius veiksmus.
Tiesa, įstatymas nenumato jokių sankcijų, jeigu tautos atstovas tiesdiog kultūringai susilanksto tą popieriaus lakštą ir išsineša namo kur gali panaudoti savo ūkio reikmėms kurių įstatymas taip pat nereglamentuoja. Jeigu popietiaus kokybė leidžia, galima netgi tuo lakštu patenkinti higienos ir sanitarijos poreikius.
Bet, kadangi kiekvienam biuletenio lakštui pagamintimreikia nukirsdinti kaip minimum bent vieną alksnį, nesiūlysime taip neatsakingai elgtis su gamtos resursais. Antraip alksnynus, beržynus ar karklynus tektų pervadinti biržėmis.
Todėl tikslinga taupiai ir išmintingai elgtis su valsybės kilniai dovanotu lobiu.
Reikia eiti į patogiai įrengtą kabiną ir našiai bei produktyviai atlikti Partijos bei Vyriausybės patikėtus uždavinius- išreikšti savo pritarimą vykdomai politikai.
Neteikia pažodžiui ir primityviai suprasti ir pulti kopijuoti pavyzdyje nupieštų kryžiukų. Niekas neturi teisės nurodyti piliečiui ribų lasisvam kūrybiniam polėkiui. Joks îstatymas polėkio neriboja. Riboja tik popieriaus lakšto formatas (A4, A3,?) ir turimų meno gamybos priemonių asortimentas.
Kurkite nuo krašto iki krašto, svarbu neišeiti iš už popieriaus ribų, antraip galite sugadinti po lapu esančios lentynos paviršių, o tai jau užtraukia atsakomybę.
Savo valią ir kūrybines galias reikia atlikti švariai. Kitiems po jūsų bus maloniau nusiterikti kūrybai.
Taigi, kai jau išreikšite savo pasitikėjimą tarybų valdžia, šį meninį išraiškos Aktą galite palikti aterities kartoms.
Nuneštas iki urnos ir pro plyšį ìkritęs vidun piliečio tautodailės meno kūrinėlis vėl tampa tarybû valdžios nuosavybe. Piliečio kūrinėlis tampa Valstybinės reikšmės meno vertybe. Argi ne nuostabi galimybė paprastam kruopų valgytojui pakylėti save iki elito aukštumų? Atsistoti greta tokių korifėjų kaip saukos, šiurlioniai ar kasiuliai!
Kol kiekvienoje kabinoje dar nesumontuota kūrybinio proceso fiksavimo įrangos, tol yra unikali galimybė teisėtai kurti unikalius liaudies meno kūrinius.
Kai aparatúra jau bus, tuomet unikalumo garantuoti niekas negalės, nes bet kas panorėjęs galės atsiprintinti jūsų kúrinio kopiją.
Bet kol kas copyrightą dar garantuoja tarybinio tech. atsdilikimo faktorius.
Vienu žodžiu- teisiškai trikampėje erdvėje tarp rinkimų darbuotojų stalų, kabinos ir urnos, biuleytenî primenantis popieriaus lakštas yra visiška piliečio nuosavybė.

akciją palaimino KGB       2016-01-30 23:30

labai puiki priemonė garui nuleisti.
gerb.Dočy - KGB jums išmokės premiją toje pačioje vietoje, sutartu laiku.

Klausimux Dočiui       2016-01-30 23:04

Man neaiškus kitas dalykas. Jei rinkimų metu balsavimų kabinose yra gadinamas valstybės turtas, ar, vykstant nusikaltimui, neprivalėtų įsikišti rinkimų stebėtojai ir nusikaltėlį užkardyti. Tarp stebėtojų turėtų visados būti bent vienas toks, kuris turi įgaliojimus atlikti kardomuosius veiksmus ir atitinkamas procedūras.

Dočys to Pasidaryk pats       2016-01-30 22:45

Jūsų grasinimai dėl neteisėtos veiklos, gadinant biuletenius, yra rimti, ir reikėtų klausti Z. Vaigausko štai kokių klausimų.
1. Ar rinkiminis biuletenis, tuomet, kai jis įteiktas rinkėjui, yra valstybės nuosavybė, ar rinkėjo? Jei valstybės, ar jo sugadinimas kvalifikuojamas kaip valstybės turto gadinimas ir ar biuletenio sugadinimas užtraukia gadintojui teisinę atsakomybę su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis?
2. Jei biuletenio gadinimas prilyginamas valstybės turto gadinimui, kokia yra to turto vertė. Paprasčiau sakant,kokia pinigų suma valstybė yra įvertinusi vieną rinkėjo balsą. Laikraščiuose buvo rašyta, kad praeitų Seimo rinkimų metu komercinė vieno balso kaina svyravo tarp 10 -20 litų.
Kokią baudžiamąją atsakomybę užtraukia tokios vertės valstybės turto sugadinimas?

Iš VRK ir Z.Vaigausko gavęs atsakymus į šiuos klausimus, spręsiu esminį klausimą, ar mano iniciatyvą “gadinti biuletenius” nevertėtų perkrikštyti į iniciatyvą pozityvesniu pavadinimu “taisyti biuletenius”, pasitelkiant platų meninių raiškos priemonių arsenalą, kaip jūs ir siūlote. Svarbu, kad biuletenis būtų “pataisytas” teisingai ir išliktų ne tik politinei, bet ir Lietuvos meno istorijai.

negi kito kelio nėra       2016-01-30 22:20

kad tik pizdukėliai veržiasi į valdžią - nesvarbu, kokioje jie partijoje - čia teisybė.
bet negi biuletenių gadinimas yra vienintelis kelias?
(oro gadinimas, bezdėjimas)

Pasidaryk pats: )       2016-01-30 22:07

Biuletenių gadinimas yra antitarybinis darbas. Kvietimas tai daryti gali užtraukti straipsnį už antitarybinę agitaciją bei raginimą trukdyti piliečiams išreikši savo valią demokratiniu keliu. Pavojinga taip kalbėti. Ir nėra reikalo.
Daug naudingiau būtų aiškinti žmonėms apie pozityvų meno poveikį. Ar teko girdėti apie meno tetrapiją? Tapyba, grafika veikia raminančiai, harmonizuoja kasdienybės nualintą nervų sistemą. Músų visuomenė depresyvi, klesti savižudybės, balsavimai už bele ką ir kiti sveikatai pavojingi recidyvai.
Reikia duoti tautai alternatyvą. Kas gali būti kilniau ir prasmingiau, nei tautodailė? Surasti pieštuko nuograužą ar flomasterį yra nesunku.
Tiesa, popierius nepigus. Tačiau rinkimų komisija (padėkokime už nuolatinį rūpestį), kas keletas metų skiria pakankamą kiekį popieriaus lakštų kuriuos galima panaudoti laisvai kūrybai. Gaila, kad lig šiol nebuvo iniciatyvų, kurios įžvelgtų tokią unikalią visaliaudinio plenero galimybę.
Pakviekime tautą į meninės saviraiškos šventę. Juk menas priklauso liaudžiai!
Piešk ką nori, kuo nori, apie ką nori! Niekas nepriekaištaus dėl stiliaus, formos ar turinio. Nebus jokių varžytuvių dėl nugalėtojo titulo.
Vertinimo komisija bus, bet laureatų neskelbs.
Kame gi terapija? Jeigu rutojaus dieną paaiškės kad nugalėjo ne socdemai, ne koncervai, ne liberastai ir net ne putėsiai- reiškia nugalėjo Menas.
Tuomet pajusime visišką relaksą, po relakso seks jėgų antplüdis ir sugrįš tikėjimas savimi- MES GALIM!
Kviesti žmones kurti grožį negali uždrausti niekas. Nėra tokio straipsnio.
Niekas negali privatizuoti, suvalstybinti ar kitaip uzurpuoti kūrybinio proveržio. Nes menas priklauso liaudžai.

Jaugi       2016-01-30 21:30

Man atrodo - priešingai. Dočys labai pozityvus.

Nejaugi?       2016-01-30 21:23

Ir Dočį apniko Radžvilo nihilizmas?

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

giventojes       2016-02-1 20:28

as nedalivausiu jokiose dalbajobiskose akcijose tude kad man px tie rinkymai jum reike tai ir dalivaukit niekas nepalaikis nias nx eit jei nieko neriarnki gereu telika acigules paziuresiu nes sudas bus is tu jusu askciju niekas nepasikejs tude nesukyt leudzei galvu su savo durnom akcijom nias tokiu nupezusiu mianyniku normali leudis niapalajkis baikit krust tautaj smiagianis ir eikit visy vabscie nx krc


Rekomenduojame

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.