Dočys iš Alksnynų perpasakoja

Tiesos.lt redakcija   2015 m. vasario 15 d. 20:28

54     

    

Dočys iš Alksnynų perpasakoja

Naglio Puteikio košmarai

Puteikis pakirdo vidurdienį neišsimiegojęs. Jau kelintą naktį miegas nebepanašus į miegą. Anksčiau irgi geru kokybišku miegu pasigirti nei draugams, nei kolegoms, nei pačiai Nikai Puteikienei žmogus negalėjo. Būdavo, susapnuodavo rimtų košmarų. Ypač per prezidentinius rinkimus. Kiekvieną rytą, prieš išsivalydamas dantis, Puteikis stengdavosi savo košmarus suregistruoti, kad ateityje žinotų, kokie netikėtumai jo naktį laukia. „Atsarga gėdos nedaro“, – prisiminė Puteikis lietuvišką patarlę, padėjusią jam išgyventi sunkiausiomis politinių grumtynių su Kubilium ir Razma akimirkomis.

Įsisąmoninęs patarlę politikas ir ėmėsi sudarinėti dažnuminę savo košmarų lentelę.

Košmarų lentelė. Prezidentiniai rinkimai:

Dalia Grybauskaitė – sapnuota 37 kartus.

Pabusta 37 kartus (šimtaprocentinis košmaro rezultatyvumas).

Andrius Kubilius – sapnuotas 17 kartų.

Pabusta 13 kartų (košmaro rezultatyvumas – 76 procentai).

Rimantė Šalaševičiūtė – kiek kartų sapnuota, tiek kartų ir pabusta. Apytikriai sapnas kartojasi kas trečią naktį ir vis tas pats. (Siekiant visuomenę apsaugoti nuo perversiškų vaizdinių, košmaras nepasakojamas)

Petras Gražulis – sapnuotas 16 kartų.

Pabusta 8 kartai (košmaro rezultatyvumas – 50 procentų. Vidutiniškas).

Marija Aušrinė Pavilionienė – sapnuota 13 kartų. (Košmaras šimtaprocentinis. 4 kartus kviesta greitoji. Atvyko 3 kartus. Pastatytos 3 lašelinės. Patarta gydytis ambulatoriškai bei vengti tiesioginių susitikimų ir kontaktų su košmaro inspiratore).

Vladimiras Simonko – sapnuotas 3 kartus. Pabusta 1 kartą. Mėgino seksualiai sapne priekabiauti. Nepavyko. Košmaras mažai rezultatyvus.

Edita Žiobienė – sapnuota 12 kartų.

Pabusta – 6 kartai (košmaro rezultatyvumas – 50 procentų)

Klaipėdos išblaivinimo įstaiga – sapnuota 39 kartus.

Pabusta 39 kartus. Po košmaro nebegalėta užmigti. Gerti valerijono tinktūros lašiukai nepadėjo. (Šimtaprocentinis košmaro rezultatyvumas).

Generalinė prokuratūra ir Darius Valys – sapnuota 10 kartų.

Pabusta – 9 kartus (priskirtina rimto, ne ypač dažno košmaro kategorijai – 90 procentų rezultatyvumas).

Loreta Graužinienė – sapnuota 7 kartus.

Pabusta 3 kartus ir gana lengvai užmigta (priskirtina lengvųjų košmarų kategorijai).

Agnė Bilotaitė – sapnuota 14 kartų.

Pabusta – 4 kartus lengvai susijaudinus, 3 kartus – vidutiniškai, 6 stresai, 1 neįvykusi sueitis. Sukliudė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas (priskirtina maloniųjų erotinių košmariukų kategorijai, išskyrus rimtą košmarą su A. Anušausku).

Lengvieji košmarai:

Edmundas Jakilaitis sapnuotas 11 kartų.

Ulbinaitė Daiva – 9.

Dainius Radzevičius, Napoleonas Bonapartas, Algirdas Butkevičius, Gediminas Grina, Algirdas Mykolas Brazauskas, Ivanas Rūstusis, Štirlicas, Algis Ramanauskas Greitai, Vladimiras Vladimirovičius Putinas – sapnuoti epizodiškai. Pabusta po kartą ar du. Priskirtina lengvųjų košmarų kategorijai.

Lentelė baigta pildyti, nepatekus į antrąjį prezidento rinkimų turą. Košmarai po rinkimų nuo politiko buvo atstoję, pasikeitė ir miego kokybė.

Ir še tau kad nori – Puteikiui nelaukiant ir nieko grėsmingo nesitikint, užklupo politiką nauji rinkimai. Šįkart – į Savivaldą ir Vilniaus miesto mero postą. Naglis Puteikis manė, kad per Prezidento rinkimus yra gerai „pasiskiepijęs“ (anot patriarcho) nuo galimų košmarų ir miego netikėtumų. Bet kur tau. Vos tik VRK įregistravo jo kandidatūrą ir visus komitetus per Lietuvą su jo vardu, pliusais ir kvadratais, kaip mat sugrįžo ir naktiniai košmarai.

Pirmasis galingas košmaras trinktelėjo tą pačią registracijos naktį. Sapnuotas Zenonas Vaigauskas. Sėdi prie kompiuterio monitoriaus, šypsosi ir nieko nesako. Aiškiai turi kažkokią slaptą mintį, – supranta sapne Puteikis. Nors ką nors pasakytų, tai galima būtų ginčytis, bet sėdi nutaisęs gudrią šypseną ir tyli. Košmaras tiesiog nepakeliamas. Matyt, Z. Vaigauskas tam ir laikomas, todėl politinis elitas ir neleidžia Zenonui pasitraukti į pensiją, kol iki galo neatliko savo misijos, kol galutinai nepribaigė košmaruose Naglio ir kitų nesisteminių kandidatų, – svarsto Puteikis.

Po pirmojo siaubingo košmaro kaip iš gausybės rago pasipylė ir kiti. Tik kas įdomiausia – kad nebe politikai juose dalyvauja, bet košmarai nė kiek ne mažiau siaubingi. Naglio Puteikio naujausiuose košmaruose atsirado mitinis personažas – staugiantis nušiuręs vilkas.

Košmaras panašus į tą, kurį Gediminas sapnavo, bet tik išoriškai, o detalės kalba lyg ir apie visai kitą prasmę. Ir vienaip, ir kitaip mėgina sapną aiškintis politikas, sapnas interpretacijai nepasiduoda. Nusprendė Naglis Puteikis kreiptis išaiškinimo pas garsųjį šių dienų Lietuvos žynį ir pranašą Naglį Šuliją. Manė, – bendravardis, turėtų padėti. Bet kur tau – žynys pasirodė pasikėlęs, padebesiais sklando. „Atstok, tu Puteiki, su savo regioninio lygio košmariukais. Mano sfera dabar globaliniai košmarai – Baracko Obamos, Angelos Merkel ir Vladimiro Putino. O dėl saviškių kreipkis pas Dočį iš Alksnynų. Tasai – vietinės reikšmės košmarus gliaudo kaip saulėgrąžas. Kreipkis pas Dočį su savo košmarų anamneze – prezidentine išklotine.“ 

Dočys

Paskambino vakar Šulija. Klausia, ar priimsiu Naglį Puteikį konsultacijai? Pažadėjau priimti. Atvyko iš ryto vienas. Papasakojo problemą, parodė košmarų išklotinę, kuri skelbiama aukščiau.

Reikia pripažinti, politikas kaba nuoširdžiai, nelinkęs fantazuoti, nuslėpti reikšmingesnių detalių, kurios kaip politikui gal būtų ir nenaudingos. Skelbiu sutrumpintą vėlesnio pokalbio stenogramą.

Dočys: Tai sakote, sapnuojate staugiantį vilką?

Naglis: Būtent.

Dočys: Svarbu detalės. Geležinis?

Naglis: Ne, vilkas nušiurusiu kailiu.

Dočys: Ar visą laiką vilkas pasirodo ant to paties kalno?

Naglis: Ne. Vilkas pasirodo skirtingose vietose, vis ant kitų kalnų.

Dočys: Ar tas pats vilkas?

Naglis: Ne tas pats. Tik iš tolo panašus, bet kai pradeda staugti, matai, kad vilkas ne tas pats.

Dočys: Apibūdinkit vilką ir jo staugimą.

Naglis: labiausiai nutriušusiu kailiu yra vilkas, kuris staugia ant Gedimino kalno. Atpažinau ir jo balsą. Daug kartų girdėtas. Staugia Zuoko balsu.

Dočys: Aišku. O kiti?

Naglis: Labai keistas Vilkpėdės vilkas. Tasai irgi nutriušęs, bet užsimetęs avikailius. Dar keistesnis jo staugimas: pratisai sustaugia Šimašiaus balsu, plačiausiai išsišiepia, po to sužvengia arklio balsu, vėl sustaugia Gentvilo ar Masiulio balsu ir vėl sužvengia Šimašiaus žvengimu, o galiausiai sužviegia kaip kiaulė. Va tuomet ir nubundu nelaukdamas antros serijos.

Dočys: Kas dar?

Naglis: Labiausiai nušiurę vilkai – vienas Sapieginėj staugia Mykolo Majausko balsu, o po to urzgia, kitas – panašus į Tombovo vilką, prie geležinkelio stoties staugia Gintauto Palucko balsu. To akys raudonos.

Ką, gerbiamas Dočy, galėtų reikšti mano sapnai Lietuvai. Ar turi jie pranašišką mintį ir prasmę?

Dočys: Kiekvienas sapnas turi paslėptą mintį ir prasmę. Tamstos, Nagli, košmarai yra ypatingi, nes neturi jokios prasmės.

Naglis: Kaip gali neturėti? Turi kažką reikšti, gal tik nemoki, žyny, išaiškinti.

Dočys: Jei prašai, išaiškinsiu. Baik, Nagli, prieš miegą žiūrėti rinkiminius debatus per TV. Ypač E. Jakilaičio „Forumą“ per LRT. Miego kokybė tikrai turėtų pagerėti. Garantuoju.

Naglis: Tamsta Dočy, įtariu, esi kokio nors Zuoko ar Šimašiaus nupirktas, kad apie tokius pranašingus mano košmarus nieko gero negali pasakyti. Juk jau buvo pas tamstą ir vienas, ir kitas ir trečias. Sakyk – buvo ar ne?

Dočys: Buvo buvo, kaip nebuvo. Visi buvo, net ir Valdemaras Tomaševskis buvo.

Naglis: Ir kiek siūlė? Už kiek parsidavei?

Dočys: Pigiai neparsiduodu.

Naglis: Sakyk, ką sapnavo?

Dočys: Galiu, Nagli, tave nuraminti. Visi kaip vienas sapnuoja kur kas baisesnį košmarą.

Naglis: Sakyk, ką sapnuoja?

Dočys: Naglį Puteikį.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Patiko       2015-02-16 14:48

vilkas su avies kailiniais.Grazi uzuomina.Aisku gaila,kad po dvidesimties nepriklausomybes metu vis dar turime kalbeti ezopo kalba.Kada atsakysime sau i klausima,kas ir kaip mus valdo?

Pragmatikas       2015-02-16 9:43

Su Nepriklausomybės diena, mielas Dočy. Te nepristinga tiesos žodžių, broliai ir sesės komentatoriai.

Kritikas Pikčiurna       2015-02-16 9:41

Dočys, kaip visada, pataiko į dešimtuką. Nebūtų menininkas - jaučia sielas.
O nykščių į apačią yra tiek daug, nes 25-rius metus mynusiems takelius prie lovio, “Lietuvos sąrašas” kartu su Puteikiu ir Nr.9 tapo tikru košmaru. Juk 9 toks panašus į kablį!
Ar ne todėl viešoje erdvėje išvardina visus Nr., nemini tik šių vardų ir Nr.9?
Įdomu, kaip savo verdiktą skelbs Administracinis teismas, jei uždrausta ieškovų vardus net paminėti?
Matyt, “Lietuvos sąrašas” ir žodis “TIE-SOS!” yra Valstybinė paslaptis, susikūrusi S.Daukanto aikštėje po Prezidentūros langais, kur kažkada vaikštinėjo Murovjovas - korikas…
Košmariškos asociacijos…

raimis to Juozapui       2015-02-16 9:18

ir mes palaikom LS žmones,nes būtent darniame Komandiniame Darbe sprendžiamos visos esminės problemos,o jei galias perima viena konkreti sudievinta personalija,tai į gerą neišeina,todėl turim tokį krachą valdžios srity nuo prezidentūros iki savivaldos carų carukų

to>Domas>       2015-02-16 8:43

Puteikio irgi kišenėn dėt pirma laiko nereik,pagyvensim pamatysim,kas per paukštis.
Uvažajemyj, nedėsi kišenėi Puteikio įkiši vėl zuokulą arba išsišiepilį šimošių. Galvok kai rašai. Aš ne vilnietis ir pas mus nėra nė vieno kandidato iš “Lietuvos sąrašo” partijos bet palaikau Puteikį.

pagaliau       2015-02-15 22:49

pagaliau perskaičiau kažką įdomesnio,su potekstėm, o tai internetinej spaudoj ištisai popkornas////
dėkui autoriui! D.M.

vika to 22:06       2015-02-15 22:46

Neturiu info kam uzmyne ,  bet kad labai skaudziai uzmyne matosi./ Galiu tik numaniti./ As galvoju, kad Lietuvoje yra taip: klanas niekada neziures ramiai kaip zmones buriasi kovai uz tiesa ir laisve./ Visada visi valdzia uzgrobe klanai daro viena ir ta pati./ Jie sukuria trojos arkli ir infiltuoja i klanui pavojinga judejima./ Taip buvo sudorotas Drasos Kelias./ As nenoriu nieko pasakyti konkreciai, neturiu info, nesu vietine, isvaziavau dar pries pat krize./ Bet zinias seku ir kazka bandau suvokti./ As manau kad butu kvaila galvoti kad klanas nebanditu perimti LT saraso i savo rankas./ O tai padariti galima tik per zmogu-Projekta./ As tikiu kad keslai nepaviks./ Lietuvos Saraso aukstas intelekto lygis/ Cia ne nepaviks kaip kaimo kirpejoms vasiliauskus ikisti./ Viska pamatisime po rinkimu./ Kaip bus toliau?/ Ziuresiu ka sapnuos Docys.?:) Geru svenciu./ Pas mus paprasta darbo diena ritoj./Labanakt. /:)

Skaitytojui       2015-02-15 22:43

matai, jau iš karto trims nepatinka, kad užsiprašai tęsinio. Kažkas čia ne taip su tais žemyn nykščiais. Atrodo, nesivelia į diskusijas, tik nykščius spaudo. Iki vakaro nebuvo nė vieno, o dabar jau pasipylė kaip iš gausybės rago. Tokia tikriausiai gauta iš kontoros komanda.

draiveris iš Melnragės       2015-02-15 22:42

Dočys iš Alksnynų paglobojo Puteikį iš Nendrynų.Vakaro kalambūras beveik.,

uz laisvus rinkimus        2015-02-15 22:40

Lietuvoje,  pasirasykime peticijos.com/kreipimasis_vardan_lietuvos

to to Nepavyko        2015-02-15 22:16

va tai tau, o ką Puteikis irgi neklystančių kastai priklauso? jau tada čielus du pateptuosius turim -prezidentę ir Puteikį,cha cha wink

skaitytojas       2015-02-15 22:12

užsiprašau Dočio iš Alksnynų tęsinio.Iš anksto dėkoju.

eikit sau       2015-02-15 22:11

bet jau visų košmarų herojai rinktiniai,atsiprašant,brrrr..

to vika       2015-02-15 22:06

matyt autorius kažkam ant nuospaudos užmynė,ar taip nemanot?

man patiko       2015-02-15 22:02

asmeniškai man patiko Dočio išaiškinimai.Tik susireikšminę narcizai nesugeba suprast sveiko humoriuko.Sprendžiant pagal minusuojančių skaičių po straipsniu,tokių pakankamai daug

Sąrašui       2015-02-15 21:52

Pažadėkite vilniečiams vieną:kad parodysite INTERNETO svetainėje kiek kas vogė Zuokui valdant Vilnių.(čia programa pirmiems metams).
Antra,pažadėkite,kad įkelsite į internetą visas SĄSKAITAS -FAKTŪRAS,kurias apmokate iš biudžeto.
Trečia,pažadėkite,kad lauksite išmintingų žmonių patarimų ir gavę juos,atsižvelgsite priimdami svarbius sprendimus.

vika       2015-02-15 21:33

Visada miela skaityti gerbiamo Docio straipsnius./ Nesuprantu, kam ir kuo cia uzkliuna sis straipsnis?/ Jeigu uzkliuna, daug idomiau KODEL./
Juk ne Docio asmenyje cia problema./ Kazkam nepatinka kad kazkas kazka gali pagalvoti?/Lietuvos Saraso partija yra vos ne vienintele raginanti piliecius galvoti.?/ Kam tai kliudo?/ Juk ne Dociui?/DDD

nematau       2015-02-15 21:18

už ką girti. Ar tik ne pats autorisu save čia šlovina?

Mantas       2015-02-15 21:15

Justi Dočio - meistro - ranka: pagirtas, nors negirtas…

Jurgis       2015-02-15 21:11

kaip visada - taiklu: prisijuokiau smile

Rokis       2015-02-15 20:57

Atsakykite kas nors man,kodel
“sarase” atsirado tokia tarskalyne Maldeikiane.Oi duokite jai pasneketi,ar neduokite ,visvien isuz visiems ausis,kad grisite kvadratinemis galvomis ir krisite i lova kaip kirviai.
Minesite mano zodi…

Pragmatikas       2015-02-15 20:15

Ne šurmulys čia kyla dėl sapnų išrišimo. Elementari klinika - paranojikai neturi jumoro jausmo. Ir daug kitų jausmų...

Domas>        2015-02-15 20:10

daugiau reikėtų tokių straipsnių,nes pas mus tiek priviso makaronų kabintoju,neliečiamų šv.karvių,neduodančių Lietuvos žmonėms nei pieno,nei prieauglio,nei kitokios apčiuopiamos ar neapčiuopiamos naudos,kad net bloga.Dabar visi kandidatai yra aukščiausio angeliškumo laipsnio,bet po rinkimų parodys tikrus savo feisus,unisonu žviegs -aš nei prie ko,man pagal instrukcija nepriklauso tas darbas,įstatymai,Briuselis neleidžia.Puteikio irgi kišenėn dėt pirma laiko nereik,pagyvensim pamatysim,kas per paukštis.Jau kiek kartų gelbėjo mus zuokai,landsbergiai,grybauskaitės,adamkai,paksai,bet tik šnipštas gavos.

Juozapas---Dočiui       2015-02-15 20:00

Atsiprašau Prieteliau, kad užtrukau atsakyti.
Mano išaiškinimas yra gal kiek netikėtas publikai.
Juozapinis- skaityk ezopinis:
Parašysiu eilėmis, tačiau prasmė labai prozaiška:
:
“Šiam pasauly visko būna,
Atsimerki vieną rytą
Ir dairaisi, ar čia juoktis,
Ar čia verkti - nežinai.
:

Kas mylėta, kuo tikėta,
Lyg žaliu lietum nulyta,
Ąžuolais vijokliai virtę,
O vijokliais ąžuolai.  ...”
:
Tai va, mielas Dočy- mano išaiškinimas toks.
Kadangi matau kylantį šurmulį dėl sapnų išrišimo, manau galiu būti dar įpylęs šlakelį benzino.
:
Interpretatorimas atsakysiu tiesiai šviesiai- Juozapas yra tvirtas Lietuvos Sąrašo šalininkas.Kaip ir gerb. Dočys.
:
Pasitikiu gerb. Dočiu, kaip pats savimi. Su Dočiu eičiau į žiauriausio priešo užnugarį žvalgybon.
Ieškantiems nešvarumų pasakysiu:
ne pas Dočį tokių dalykų reikia ieškoti, ne pas Dočį...
:
Rinkimuose aš visu 100 procentų balsuosiu UŽ Lietuvos Sąrašo komandą.
Pabrėžiu - Už komandą.
Ir kitus raginu tai daryti.
Raginu primygtinai.

puikiai įkando Dočys :)       2015-02-15 19:30

nervuojasi tarybukai, bando suniekintį Dočį - nepavyks smile

Daugybos ir dalybos specams       2015-02-15 19:27

Kad pretenzingas tesktas,tai akivaizdu, bet kad nejuokingas, tai ta taigi dar akivaizdžiau.

Trupmenas > Trupmenui       2015-02-15 19:18

Juokingiausia čia tu, Saulute. Viską tu supratai. Susigalvok nicką, kad patogiau būtų kalbėtis.

Trupmenui       2015-02-15 19:03

Galima ir reikia juoktis iš visų ypač iš tų, kurie valdžioje ir ,be abejo, iš tų, kurie pretenduoja į valdžią. Bet čia nesuprantu, kas iš ko juokiasi ir kodėl. Čia nei satyra, nei groteskas, dievaži nesuprantu, kas čia juokingo ar šmaikštaus.

Trupmenas to Nepavyko       2015-02-15 18:56

A… Supratau, ką norėjai pasakyti. Tai ką, gal N. Puteikis tavo galva yra tokia šventa karvė iš kurios gink Dieve, nevalia pasijuokti. Iš Matrioškos irgi negalima juoktis, nes jai nepatinka. Jai atrodo, kad gali pakenkti jos reitingams. Net tamsiausiais viduramžiais nuožmiausi karaliai rūmuose laikė juokdarius, ir nevalia jiems buvo galvas kapoti. Kodėl, kaip manai?

Dočio gerbėjui       2015-02-15 18:48

Pasiklydai žanruose. Čia ir nėra satyra. Satyra būdavo “Šluotoj”, kai liaudžiai būdavo siūloma pasijuokti iš tinginių, alkoholikų ir nepritapėlių. Dočys rašo groteskus, o ne jumoreskas.

Nepavyko       2015-02-15 18:44

Nejuokinga. Arba aš kažko nesupratau, bet visiškai nejuokinga. Gal net panašu į N.Puteikio pajuokimą.

Jo jo to :)))       2015-02-15 18:25

vienas košmaras prieš kitus košmarus. O išeitis kur?

:)))       2015-02-15 18:06

Puikus Docio jumoro jausmas. Bet jei rimtai, tai jis pasake tiesa: Puteikis yra didziausias sisteminiu kosmaras.

Taip       2015-02-15 18:05

Naglis Puteikis būtų baisus košmaras visiems straipsnyje paminėtiems, bet, deja, nebus, nes vilniečiai iki jo meravimo dar nepriaugo. Jiems gerai Zuokas, nes jie visi mazochistai- jiems patinka atiduoti savo lėšas Rubikonui, jiems nereikia tiesos ir teisingumo. Ostapobenderiškas valdymas jiems mielesnis, nei atviras ir teisingas. Taip kad jų košmarai tik iki renkimų (kad neduok Dieve tik neišrinktų Puteikio). Todėl viskas daroma, kad to nebūtų.Labai labai gaila, bet, deja…

Hmm       2015-02-15 17:38

Košmaras už košmaro ir po košmaru, o po tuo košmaru dar košmaras. Kas iš to?

Dočio gerbėjas       2015-02-15 17:21

Šį kartą nepanašu į satyrą.

nu jo       2015-02-15 15:49

juokas juokais,bet kai susapnuotos nesamonės išsipildo,tai juokas apskritai nebeima,sapnai mūsu pasamonė,kurios sąmonė absoliutiškai nekontroliuoja.kas bus,kai šitie visokiee susapnavimai ir Dočio išaiškintos reikšmes išsipildys??

Dočys Juozapui       2015-02-15 14:38

Su dideliu malonumu skaitau Jūsų komentarus. Neįsivaizduoju Tiesos lt. komentarų lauko be Jūsų šmaikščių ir tikslių pastabų. Šiam portalui suteikiate gyvasties ir inrigos. Nusirišiu skarelę, parodydamas pagarbą Jūsų talentui ir įžvalgumui.
O tarp kitko, kokį košmariuką susapnavote?
Gal ir kitiems komentatoriams kils noras saviškiais sapnais pasidalinti.
Galėtume kartu ir aptarti.

tuoj pasigirs        2015-02-15 14:34

“mieli Lietuvos žmonės”. Kodėl mieli? Mieli yra VAIKAI. Jie - NAIVŪS nes tiki viskuo, ką girdi. Ar lietuviai naivūs? Komentarų (jeigu jie tikri) autoriai - naivūs. Jie tiki Naglio frazėmis, nepastebi, kad girdi mintinai išmoktas mantras, kurių autorė - Naglio žmona žurnalistė Nina Semionova. “Nika” -slapyvardis.

Nepriklausomas varažytojas       2015-02-15 14:16

Mįsliju,kad nušiurę vilkai puls visi kartu ruja ,vienos patelės vedami.
O zombis Zuokula gali pasiūlyti ekskursiją Nerimi,pilvu į viršų.

to Juozapas       2015-02-15 12:56

tai būkit draugiškas ir visiems papasakokit,ne tik Dočiui

Kritikas Pikčiurna       2015-02-15 12:46

Nuotaikinga pasaka, kaip devyni vilkai vieną Naglį pjovė...
Gal po šito košmaro pagaliau ir Lietuva pabus…
Va tada politiniams vilkams tikrai bus košmaras.

Juozapas       2015-02-15 12:41

Dočiui -sveikinimai.
Už žanro idėjinį šviežumą.
Idėja man taip patiko, kad susapnavau ir aš.
Susapnavau kiek kitokį košmaro išaiškinimą.
Jeigu Dočiui bus įdomu- papasakosiu.

Norite ,       2015-02-15 12:39

kad daug kas suprastų, bet kaip galima suprasti tokiam žmogui , jeigu jam įlietas raudonumas (kraujas) į smegenis ir jis tapęs neįgalus ir visiškai priklausomas.

Liepa       2015-02-15 12:13

Ačiū už gerą nuotaiką,- svetimi košmarai linksmai nuteikia…:)//

Lizdenis       2015-02-15 11:19

Patinka man Dočys.

Kai bus išrinktas meru Naglis Puteikis       2015-02-15 9:57

pas Šimašų, zuokulą, masiuloidams, gencvilams, konservams, liberastams prasidės ne menami, o tikri košmarai. Tad palinkėkim N. Puteikiui sėkmės, kad tų išgamų košmarai nesibaigtų.

Beta       2015-02-15 9:57

Naglio Puteikio košmarai juokas palyginus su konservatorių košmarais kai susapnuoja sapną-  Puteikis Vilniaus meras.  Ką jau kalbėti apie košmarą- po kelių metų Puteikis Lietuvos prezidentas! Jei vien tik radijo laidoje išgirdus Puteikio vardą prapiesorius K. Masiulis putotis pradeda. (paskutinė ŽR laida “Atviras pokalbis”). Tai sapne staugimas turėtų būti nežmoniškas- triskart kaip to geležinio vilko.

na taip       2015-02-15 7:38

komunistų košmarai:
- gražink otkatus !!

Lemontas       2015-02-15 3:47

Auksciausias lygis, seniai taip zvengiau susirietes.

kai balsuosime        2015-02-15 2:36

uz Puteiki, pasirasysime peticijos.com/kreipimasis_vardan_lietuvos , tada ir baigsis kosmarai.

Dočys Irenai       2015-02-15 1:04

Mielai patalkinčiau, jei nuoširdžiai papasakotumėt, ką sapnuojate.

Irena Vasinauskaitė       2015-02-15 0:49

Gerbiamas Dočy, gal galėtumėte ir mano rinkiminius košmarus paaiškinti. Atvyksiu Jums patogiu laiku į nurodytą vietą. Iš anksto dėkinga.

Košmarai realybėje       2015-02-15 0:46

Košmarų realizaciją lengviausiai būtų galima atsekti ir prognozuoti kad ir per dabartinius įvykius Ukrainoje.
Lietuvos pavyzdžiu galima sakyti, kad bus taip. Visi separatistai-putinistai po kiek laiko – kai ukrainiečiai jau bus vieningi siekiant suvereniteto – pereis į atkuriamąjį parlamentą ir ten dalis šių separatistų-putinistų pataps signatarais. Po to jie į valdžią išrinks visokius vigauskus, visokius kagiebistinius tardytojus, kurie kišo nesigailėdami į kalėjimus, šaudė ir trėmė į Sibirą Laisvės kovotojus. Tada jie nepraleis liustracijos ir galutinai perims visą verslą į savo rankas, o patriotus pasiųs toli toli už europos…. Na o per rinkimus viską darys, kad tokie nagli kaip naglis niekada negautų lygių teisių. Va tokie ir yra košmarai ir kada rinkėjai tai supras????

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.