Dočio sveikinimai

Tiesos.lt redakcija   2014 m. birželio 30 d. 19:02

27     

    

Dočio sveikinimai

Sveikinu iš Alksnynų TS-LKD ir Lietuvos Liberalų Sąjūdį, asmeniškai – profesorių Vytautą Landsbergį ir Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę, VSD, LRT ir VRK, taip pat Zenoną Vaigauską ir ypač – Edmundą Jakilaitį su didžiule sėkme įgyvendinant Lietuvos gyventojų pareigą nedalyvauti referendumuose, rinkimuose ir kitose akcijose. Jūsų, gerbiamieji, pastangų dėka buvo pasiektas fantastiškas rezultatas. Lietuvoje atsirado tik penkiolika procentų lengvatikių suklaidintų žmonių, kurie nepakluso protingiems Vytauto Landsbergio raginimams nesinaudoti klastingomis konstitucinėmis teisėmis. Vadinasi, jumis patikėjo net 85 nuošimčiai politiškai brandžių Lietuvos piliečių, išsibarsčiusių po visą pasaulį. 

Atskira pastraipa reikia išreikšti pagarbą bei dėkingumą ir mūsų Konstitucijos garantui – Daliai Grybauskaitei, kuri nedalyvaudama referendume savo pavyzdžiu tautai parodė, kad Konstitucija piliečiams neužkrauna sunkių pareigų ir prievolių tiesiogiai dalyvauti šalies valdymo ir kūrybos reikaluose. Suklaidinti piliečiai, dalyvavę klastingame referendume, galėjo sukurti pavojingą teisinę tikrovę, kai mūsų atstovaujamoji valdžia Briuselyje būtų turėjusi aiškintis ES komisarams dėl nepadarytų namų darbų protinant nacionalinį subjektą ir diegiant jo sąmonėn liberaliai fundamentalias europines vertybes.

Ne kartą buvusi retrogradiška ir konservatyvi Lietuvos Katalikų Bažnyčia šių reikšmingų Lietuvai įvykių (Prezidento rinkimų ir referendumo) akivaizdoje, pagaliau sugebėjo atsisakyti senų prietarų ir peržengė pati save, įsijungusi į politinį Lietuvos procesą, sąmonindama tautą ir nurodydama savo tikinčiųjų bendruomenei, kaip reikia teisingai prie balsadėžių elgtis, o kada prie balsadėžių nesiartinti. Lietuvos vyskupų konferencijos ir Bažnyčios hierarchų nuopelnas ir indėlis dėl sėkmingo referendumo boikoto ir pasiekto stabilumo valstybėje yra kur kas reikšmingesnis nei partijų, lojalių valdžiai nevyriausybinių politinių organizacijų bei atskirų politikų kartu sudėjus.

Galima tik džiaugtis, kad 15 milijonų valstybės lėšų, mestų klastingo referendumo žlugdymui ir slopinimui, buvo viena sėkmingiausių Lietuvos investicijų – referendumo rezultatai pranoko net profesoriaus Vytauto Landsbergio lūkesčius.

Sveikinu ir visus kitus Lietuvos bei ES piliečius, kurie ne dėl tuščios garbės, o bendro reikalo labui tyliai plušo, kad referendumas neįvyktų. Jūsų pastangos nenuėjo veltui, o įdirbiu bus pasinaudota ateityje sprendžiant valstybinės svarbos klausimus demokratinių boikotų būdu.

Dočys iš Alksnynų

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Argus       2014-07-2 21:17

Pasveikino Dočys iš Alksnynų visus blokatorius ir šviesiau ir aiškiau, ir linksmiau pasidarė. Ryškiau nei išsamiausioje analizėje pamatome Referendumo blokatorių moralinį menkumą ir suniekšėjimą. Už ką Dočį siūlau paskelbti nacionaline vertybe.

Kaltanėnai (Švenčionių raj.)       2014-07-2 11:41

Atėjus balsuoti 13.00 val. rinkiminėje apylinkėje buvo tuščia, snūduriavo net 5 darbuotojai. Po to atėjo net 3 rinkėjai, 1 užsiminė, kad jau baigėsi mišios. Na dabar galvoju pasipils tikrieji piliečiai atlikti savo pareigą. Deja… neatėjo po mišių nė vienas, dabar supratau kodėl, ogi klebonas griežtai uždraudė... Taip kad kunigai tapo politikos vykdytojai, uolūs valdžiagyvių patarnautojai. Tuomet gal neverta į tokias mišias ir eiti?

Pagarba vysk. J.Kauneckui,       2014-07-2 5:20

balsavusiam uz Lietuvos islikima. Ko gero jis - paskutinis Lietuvos kunigas, suprantantis, kad Lietuva be zemes, lietuva be ateities. Aciu jam.

A. N.       2014-07-1 12:46

O aš sveikinu aktyviausiai referendume dalyvavusius šiaurės Lietuvos gyventojus, tuos, kurių geriausios, derlingiausios žemės. Kaip kiti, taip ir šis referendumas parodė, kad tautiečiai ne kvaili, kam tikrai rūpėjo tas klausimas, tie ir atėjo. Galima tikėtis, kad turėdami teisę parduoti savo žemę ES piliečiams, jie jau žinos, kam ją parduot, o kam neparduot.

Ne taip blogai       2014-07-1 12:33

Rinkimuose dalyvauja tik 50 nuošimčių.Už balsavo trečdalis piliečių -kiek turim tiek turim.
TAI PARTINĖS NOMENKLATUROS IR JŲ SPAUDOS NUOPELNAS.JIEMS PILIEČIAI NEREIKALINGI-RUNKELIAI JŲ JĖGA.

Ačiū Dočui iš Alksnynu       2014-07-1 10:59

Puikus padėkos laiškas patiems, patiems “reikšmingiausiems” Lietuvos šulams.
Be jų, mes jau nuo pirmadienio būtume Putino glėbyje. Tik jie išgelbėjo Lietuvą ir mus nuo rusų puolimo. Jie išsigando šių asabų ir Lietuva gali tuo didžiuotis.
O kada rusai pirks žemę, pirmiausia turės išmokti lietuviškai kalbėti, nors per 65 -rius metus neišmoko, o dabar mokysis kaip pirmokėliai dar tik norėdami pirkti, o ne nusipirkę. Įdomu Įstatymų leidėjai ar pareikalaus iš tų, kurie nelegaliai įsigijo ir šeimininkauja Lietuvoje kaip savo kiaulidėse???

Tadas       2014-07-1 9:44

Moralinis veidas Lansbergio ,panašus į karvės Š....,kai vieną dieną kalba apie privalomą balsavimą,o kitą dieną ragina piliečius neiti balsuoti.

Anikė       2014-07-1 8:09

Va,matote,kaip sugeba oželis,
Nevaldomas tiek aibių pridaryt:
Padovanot kitiems laivus,Tautos sukurtą turtą,
Apvogti žemiečius,buduliais zombiais padaryt.
Mekeno apie stebuklingą eurą,
Kuris be vargo rojų Žemėj padarys.
Tik kažkodėl to rojaus paragavę,
Kitų valstybių žmonės
Savus vėl pinigus panoro sugrąžint.
Be pikto ožio ir daugiau veikėjų,
Kuriems visai nerūpi Lietuva…
P.S. Ne tik Afrika grįžta į viduramžius…
Grįžtame ir mes.Valdovų rūmai laukia.

Tikinti       2014-07-1 8:04

Kunigai neturėtų kišti liežuvio prie tautos reikalų. Juk jų vadai Vatikane? Nuo kada jie labiau už patį žmogų supranta kas jam geriau? Būtų teisingai padarę, jei būtų patarę, suklupus vakarinei maldai, paklausi savo širdies kaip padaryti. Širdis nebūtų patarusi numoti ranka į referendumą, į galimybę spręsti tokį svarbų Tėvynės žemės klausimą. Kokie mes vargšai, jau nebetikime savo širdimi, o tik nusenusiais orakulais, tapusiais vėjarodžiais….

TAIP       2014-07-1 7:13

Ko gero durnelis.

Vilniete       2014-07-1 6:42

Zmones neapsirikit.Sekanciuose rinkimuose butinai balsuokite uz LIETUVOS SARASO aMtstovus ir kitas demokratines jegas.Kitu atveju judai laimes 100 procentu.Mes dar nemirem,mes turime testi pradeta kova.

Kritikas Pikčiurna       2014-07-1 6:21

Gerbiamas Dočys dar pamiršo pasveikinti visus sveikinamuosius su tuo, kad teritorijos, vadinamos Lietuva,  valdovai vėl pirmauja Europos sąjungoje - jie vėl pirmieji pasiekė stulbinančių rezultatų vykdydami integracinį ES planą iki 2022 metų išnaikinti visus nacionalinius subjektus. Juk nacionalizmas gali pereiti į nacizmą! Visai kitas reikalas, kai ES vienybė tampa fašizmu - tvirtybe nedalomoje vienybėje visame kontinente… Hitleris su Stalinu vartosi kape iš laimės.

pritariu       2014-06-30 22:28

reiktų daugiau sveikinimų:
sukurti odes, eilės, oratorijas bei simfonijas šlovingajai komunistų-konservatorių-liberalų partijai, didžiai rusų tautai ir asmeniškai Grybauskaitei, Juršėnui, Landsbergiu bei kitiems partijos ideologams ir vadovams.

to Artimiausias boikotas -        2014-06-30 22:22

Siūlau suorganizuoti viešą rinkimų rinkėjų pažymėjimų deginimo akciją, su malonumu sudeginčiau.

is Londono       2014-06-30 21:25

...nepaisant viso nusivylimo, as vis tik dziaugiuos…Kiek nuostabiu zmoniu yra Lietuvoj, kokiu protingu, sviesiu. Su pasididziavimu ziurejau paskutine debatu laida.Ju priesininku argumentai tokie tusti, tokie nevyke, net nepikta, o gaila ju.Ir dar - maciau Londone ambasadoje balsuoti atvykusia seima, su mazyciais vaikais, vienas gal kokios savaites amziaus - ir gera pasidare sirdy - juk rupinasi,juk skauda sirdi del teviskes…Ir jaunimo buvo, tokio grazaus..

Bulatas Okudžava       2014-06-30 21:14
Tikras       2014-06-30 21:01

durnelis.

Senjora       2014-06-30 20:49

Nuoširdus ačiū už, kaip visada, taiklų straipsnį, tik gaila, kad tautiečiai masiškai susirgo doltonizmu spalvų vargšeliai nebeskiria. Vieniems nepatiko Panka su Šliužų kiti bijo, kad žemė nedirvonuotų. O juk, kaip pastebėjau, dirvonuoja žemelė šalia greitkelių supirkta, atkelta ir laukia kol koks amerikonas ar vokietis panorės ją nusipirkti. Nematau aš dirvonuojančios žemės   kaimuose, jei pats nebepajėgia, kaimynui perleidžia.Tad ir spręskite kam šis referendumas tarsi ašaka gerklėje buvo.Belie

ir aš noriu       2014-06-30 20:42

tais pačiais žodžiais pasveikinti. Dočys kaip vieversėlis visus džiugina.. .

Al.       2014-06-30 20:42

Bet kaip patogu - juk visai nebūtina buvo užgulti visa valstybės mašina referendumą, vis tiek nebūtų laimėję; bet užtai įsiutini pačius aršiausius laisvamanius ir išvis išimi juos iš tolimesnių balsavimų. Ir, skaityk beveik už dyką, gauni ramybę ilgiems metams.

Nežinau, ar teisingai suskaičiavau       2014-06-30 20:40

Dabar už Grybauskaitę antrajame ture balsavo 611 293, arba 45,89 proc., dalyvavusiųjų, t.y. 23.88 proc. visų tuometiniame sąraše įrašytų rinkėjų.
Jei pridėtume tą 100 000, procentas būtų dar mažesnis - 22.98 proc.

Artimiausias boikotas -        2014-06-30 20:27

savivaldybių rinkimai, paskui seimo. Pasinaudosiu puikiais visų referendumo žlugdytojų ir ypač Landsbergio patarimais - prie balsadėžės nė nesiartinsiu. O gal ten vėl kokią klastą Kremlius įkišo?... Neeee, neišdegs jums, rusų agentai, nebalsuosiu. O biuletenį pakišiu po velėna ir dar nufilmuosiu. Kaip šviesuolis Tapšninas. Va tep.

man tikrai neramu       2014-06-30 20:22

tik gaila, kad prastai skaičiuoju-niekaip nesuvedu-ar už Konstitucijos garantą balsavimuose būtų susidarę daugiau, kaip 50 proc. balsų, jeigu nebūtų buvę nuslėpta virš 100000 rinkimo teisę turinčių piliečių? Gal kas gali paskaičiuoti ir nuraminti?

elgsiesiu taip pat       2014-06-30 20:08

Aš lygiai taip pat boikotuosiu visus valdžios skelbiamus referendumus ir rinkimus., kurie bus naudingi tik valdžiai.

Pragmatikas       2014-06-30 19:23

O aš sveikinu Dočį

Aš ir sveikinu        2014-06-30 19:22

judus lansbergį su visa jo gauja, intErpeliacują masiulį, niekšeli socdemą priemrierą butkevičių Lietuvos didžiausius priešus Rusijos gerbėjus. Jeigu rusai ateis į Lietuvą su tankais aš juos irgi sveikinsiu kaip šias minėtas gaujas. Sutiksiu su gėlėmis. nes ši gauja labai nori rusų atėjimo ir prašosi jų, kad jie pultų.

Dana       2014-06-30 19:13

ir aš prisidedu prie visų šitų sveikinimų. Nuėję sekmadienį į rinkiminę apylinkę nebuvome nustebinti radę nuobodžiaujančius rinkimų “darbininkus” ir du rinkėjus. Stebėjomės, kad tie du buvo. Po šitokio smegenų plovimo ir nusikalstamo raginimo nesinaudoti savo pilietinėm teisėm,380 000 tūkstančių atėjimas buvo tikras stebuklas.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.