Demokratija ir valdymas

Diskusija: Eisim broliai šėko pjauti?..

Tiesos.lt redakcija   2016 m. rugsėjo 7 d. 22:28

124     

    

Diskusija: Eisim broliai šėko pjauti?..

Penktadienį, rugsėjo 2 dieną, didžioji žiniasklaida iškilmingai paskelbė: prasidėjo pilietinė iniciatyva „Balsuok atsakingai“. Kaip aiškėja iš prezidentės spaudos tarnybos išplatinto spaudos pranešimo, jai startą davė pati Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Įvardytas ir idėjos sumanytojas – žurnalistas Andrius Tapinas, nurodytas ir tikslas – „skatinti žmones ateiti į rinkimus ir atsakingai pasirinkti“, ir kiti, panorusieji būti ne mažiau pilietiški: Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, šalies skautija ir Lietuvos moksleivių sąjunga, visuomeninė organizacija „Baltosios pirštinės“, „Europos namai“, įvairių šalies žiniasklaidos priemonių atstovai. Dar pasakyta, jog visa TAI truks beveik mėnesį.

Tačiau pilietinės akcijos palydėtuvėse kalbėjusios šalies vadovės citata užminė ir mįslę: „Tik brandūs, atsakingi, reiklūs ir aktyvūs piliečiai gali išrinkti sąžiningą ir atsakingą valdžią. Rinkimai ir demokratija nėra eksperimentas, todėl neleiskime abejingumui eksperimentuoti su savo šalies ateitimi ir likimu“, – rašoma spaudos pranešime. Gaila, nepatikslinama, kaip TAI įvyks, t.y. kaip iš visų rinkėjų sąrašuose įrašytų piliečių bus atrinkti tie „tik brandūs, atsakingi, reiklūs ir aktyvūs piliečiai“.

Teksto tęsinys lyg ir perša mintį, jog tai, ką darys organizatoriai drauge su žurnalistais, TAM turės įtakos, taigi „[k]ampanijos metu organizatoriai drauge su žurnalistais važiuos per šalies miestus ir vienmandatėse rinkimų apylinkėse organizuos diskusijas su kandidatais ir vietos gyventojais, suteiks informacijos apie rinkimuose dalyvaujančias partijas“.

Tačiau daugiausia vilčių siejama su atsakingo rinkėjo atmintinėmis, kurios bus dalijamos šalies miestuose. Mat „[š]ios atmintinės – trumpi pasirinkimo „paruoštukai“ – padės rinkėjui pateikti kandidatui reikiamus klausimus ir leis sužinoti svarbiausius su kandidatu ar jo atstovaujama partija susijusius faktus“.

Pranešime rašoma, jog prezidentė palinkėjusi, kad „ši atmintinė pasiektų kaip įmanoma daugiau Lietuvos žmonių ir padėtų atsakingai pasirinkti rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose“ ir kad numatyta, jog „per visą rugsėjo mėnesį Lietuvos žmonėms bus išdalyta daugiau kaip 50 tūkstančių rinkėjo atmintinių“.

Ar tai reiškia, kad jau žinoma, kiek „tik brandžių, atsakingų, reiklių ir aktyvių piliečių“ galės „išrinkti sąžiningą ir atsakingą valdžią“, belieka tik spėlioti.

Prie kampanijos prisijungė ir įvairiuose šalies miestuose diskusijoms su kandidatais bei rinkėjais vadovaus 18 žiniasklaidos atstovų iš LRT ir „Info TV“ televizijų, radijo stoties „Žinių radijas“, interneto portalų „15min.lt“, DELFI, „Lrytas.lt“, „Alfa.lt“: Andrius Tapinas, Indrė Makaraitytė, Rasa Tapinienė, Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, Rita Miliūtė, Eglė Samoškaitė, Mindaugas Jackevičius, Daiva Žeimytė, Šarūnas Černiauskas, Dovydas Pancerovas, Ridas Jasiulionis, Asta Dudurytė, Zita Kelmickaitė ir kt.

Kada ir kur vyks debatai ir kas juos moderuos, matyti ir iš išplatinto debatų žemėlapio:

Keista, bet šiais aukščiausių skaidrumo standartų laikais kažkodėl nutylėta, ir kas finansuoja šią pilietinę iniciatyvą: lankstinukų ir video parengimą, salių nuomą, moderatorių atlygį ir pan., ir kaip atrinkti moderatoriai, ir kodėl atsisakyta rengti debatus Vilniuje.

Dalijamės ir pilietinės akcijos video nuoroda – ČIA jie sako, kad sprendžiam mes.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikasas       2016-09-10 15:48

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė šeštadienį vykusiame partijos tarybos posėdyje aiškiai ir nedviprasmiškai pasakė, ką galvoja apie partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio pareiškimą, kad jis pritaria homoseksualių žmonių partnerystei. G. Landsbergis prisiminė darbą A. Butkevičiaus kanceliarijoje: buvau pažadėjęs niekada nekalbėti.  Pirmiausia politikė pasakė, kad tai yra G. Landsbergio asmeninė nuomonė, kuri neturi nieko bendra su partijos programa. Tai sakydama ji specialiai pabrėžė šiame kontekste nevartojanti žodžių „partijos pirmininkas“, mat pirmininkas paprastai atstovauja partijos pozicijai. „Stovėdama šitoje tribūnoje, atleiskite, bet negaliu nekalbėti ir nutylėti įvairias interpretacijas, kurias mes perskaitėme žiniasklaidoje. Tai išreikštą G. Landsbergio (nesakau partijos pirmininko) poziciją apie Partnerystės įstatymą ir panašias temas. Iš tikrųjų noriu pasakyti, kad yra tokia Tėvynės sąjungos programa ir ji nesikeitė iki šios dienos, nes ją gali pakeisti tik partijos suvažiavimas: ne frakcija (dabartinė ar būsimoji) ar pavieniai Seimo nariai, bet tik partijos suvažiavimas“, - šeštadienį sakė I. Degutienė.

 

pasakė       2016-09-9 9:57

tranšėjų žiurkė štazis ir išjungė šviesą...

stasys       2016-09-8 22:41

dienos mintis smile) patys sau patinkantis marginalai kalbina Pikasa. smile  matyt reikės dar 10 metu laukti kad tos tranšėju žiurkės pabandys nosį iškišti į dienos šviesa .smile labos nakties .

besišypsančiam pinokiui       2016-09-8 22:37

Man? ???
Pone- bent kam nors iš skaitytojų.
(Kontoros troliai nesiskaito)
Bet skaitytojų nuomonė apie tave pikasiau labai neįmantri- arba keikia už įkyrumą ir demagogiją, arba juokiasi kaip iš durno.
O tu apsimeti kad viskas liuks.
Kaip tai įvardinti?
Manjakiškumu, idiotizmu, narciziškumu?

Pikasas       2016-09-8 22:19

Jums turėčiau patikti? smile

Kur.... Ko?!       2016-09-8 22:04

O ko tu ponuli Pikase čia kiaras paras smaksai. Niekas tavo rašliavų neskaito, niekam jos nepatinka.
Kaip ir tu- niekam nepatinki.
Psichiškai sveikas žmogus nelystų per jėgą ten kur į jì toks požiūris.

 

Pikasas > "Kur..."       2016-09-8 21:39

Atsakau: “Jūsų komentare.” Parašiau metrą teksto apie savo pažiūras, o jūs ir toliau kliedesiukus varinėjate. Cituojate “Delfi” netiksliai. Cituoju: “Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis sako palaikantis homoseksualų partnerystę ir tikisi, kad Seimas šį klausimą išspręs. Jam pritaria valstietis žaliasis Saulius Skvernelis, o liberalų ir socialdemokratų atstovai pasisako netgi už homoseksualų santuokas.” Nereikia teksto iškraipyti… Ko tikisi G.Landsbergis? - žinau. Savo požiūrį išsakiau kur kas plačiau. Galite ir jūs turėti savo pažiūras, kokias tik norite. Tik nesuvokiu, ko prikibote prie manęs. Kartojate visokius keistus kliedesiukus ir tiek žinių...

Jzssssmarja! Sodoma ir Gomora!       2016-09-8 20:56

Nu ir kaip dabar,mums, tremtiniams balsuoti už sodomitiškai nužydrėjusius koncervatorius?

Kur kliedesiai?       2016-09-8 20:52

Informacija apie Gabrieliaus Landsbergio viešus pareiškimus yra Pikaso labai vertiname portale delfi lt.
Pats objektyviausias portalas tiesiog pažodžiui cituoja Patriarxo Anūką kuris be jokių dviprasmybių, neišsisukinėdamas reiškia paramą sodomitų “santuokoms”.
O ponas Pikasas kaip velnias kryžiaus vengia atsakyti į aiškų nors ir politiškai nepatogų klausimą.
Vietoj to suokia apie kažkokią mistinę koncervų stiprybę kurios mes atseit drebėdami bijome.
Tik kaip per koncervų genderofiliją pasireiškia ta koncervų stiprybė mums lieka paslaptimi.
Pikasas kaip koks kibalčyšas tyli ir neišduos.
Koncervai gali būti žydri, ružavi, vaivorykštiniai, bet Pikadui jie vis tiek yra ir bus švyturiais.

Pikasas       2016-09-8 20:38

Nesibaigiantys kliedesiai apie Gabrielių Landsbergį manęs net nestebina. Vadinasi, prisibijoma kanservatorių partijos per rinkimus. Na, o tas čia besiliejantis chamizmas neturėtų tapti šio internetinio leidinio veidu. Tokia mano nuomonė.

Pikasas       2016-09-8 20:35

Kaip suprantu, jūs nei skaityti nei suprasti negebate. Tad kodėl čia taip aršiai reiškiatės? Gal pasamdė kas? Beje, o kokia jūsų pavardė? Gal norite prisistatyti? Niekados nesu agitavęs prieš ar už kokį nors politiką. Ir ateityje to nedarysiu. Beje, įvairių partijų kai kurie lyderiai nori ne tik partneriavimo nustatymo, bet kur kas daugiau teisių seksualinėms mažumoms. Netgi prieštaraujančių LR Konstitucijai. Siūlau pasirinkti pašnekovą pagal savo raišką. Nesu jums oponentas… Patikėkit…

Bergždžias reikalas       2016-09-8 20:34

Net jeigu Gabriukas pamestų Austytę ir “susituoktų” su Simonkeyjum, Pikasas rastų būdų kaip pateisinti savo Stabuką. Pikasas negali pasisakyti prieš Patriarxo Anūką. Fiziologija neleidžia.
Pradėjus rašyti smerkiantį Landsbergius komentarą, Pikassą vienu metu ištiktų mėšlungis, paralyžius ir koma.
Todėl nelaukite tokių neįmanomų dalykų. Nesulauksite.
Pikasius yra ir liks ištikimas Patriarxo giminei 10 kartų į priekį.
Kaip šuva.

Pikasini tu pinoki-        2016-09-8 20:25

Ar tu išties esi toks bukas ar tyčia apsimeti?
Tavęs aiškiai ir trumpai skaitytojai klausia- ar tu Pikasas t.y.Slavinskas, palaikai homjaunuolį koncervų vadą ar smerki.
Neklausiam ar palaikai homikus ar ne.
Neįdomu.
Ir tavo paklodės nedomina.
Palaikai tu Gabrielių Landsbergį ar nebe.
Taip ar ne.
Gali aiškiai ir trumpai atsakyti?
Jeigu ir toliau malsi savo retro šūdus, laikysim jog palaikai Anūko koncervų prosodomistines nuotaikas.

Pikasas2       2016-09-8 20:07

MANO NUOMONĖ NEPAKITO. PRIMINSIU JĄ. AR SEKSUALINĖS MAŽUMOS PRIVALO TURĖTI IŠSKIRTINAI DAUGIAU TEISIŲ?

Visi supranta, kad lytinių santykių tarp vienos lyties asmenų būti negali dėl fiziologinių tapatybių. Jei kažkas panori atsisakyti lytinių santykių ir juos pakeičia seksualiniais žaidimais tarp vienos lyties partnerių , tai ką čia dėl tokio “skonio” ginčytis? Kas jiems trukdo taip keistai elgtis? Tačiau tokie, kaip ir kitokie intymūs santykiai neturi teisės būti viešai demonstruojami bei tiesiogiai įtakoti nepilnamečius, diegiant jiems gamtai priešingus įpročius bei jausmus. Pagal LR Konstituciją “Santuoka sudaroma laisvu VYRO ir MOTERS susitarimu”.

Seksualinės mažumos supranta, kad jos galės jaustis geriau tada, kai turės daugiau savo pasekėjų. Galima suprasti jų reklaminę nuostatą “būti matomais”. Šiaip jau visi žmonės gyvenime yra matomi, tačiau LGBT aktyvistams to neužtenka. Jie nori išskirtinio matomumo, kur jų seksualinė orientacija būtų pabrėžta. Kartais to pabrėžimo viešos formos šokiruoja kitaip mąstančius. Gal būtent to ir siekiama? ES komisarė “pabrėžė, kad diskriminavimas yra “labai neigiamas” dalykas ne tik žmogiškąja, bet ir teisine prasme”. Remiantis šiuo teiginiu, verta pripažinti ir tai, kad netoleruotinas diskriminavimas tų, kurie gyvena pagal gamtos dėsnius ir šalies įstatymus. Jei normalios orientacijos asmenims draudžiama viešoje erdvėje bet kuria forma viešinti savo asmeninius lytinius santykius, tai kodėl vadinamos mažumos turi teisę tampyti gatvėmis didžiulius “falus”, rodyti savo “žaidimų” preliudijas viešai ar netgi stebint nepilnamečiams. Pastaruosius taip pat gina LR įstatymas nuo panašaus pobūdžio neigiamo poveikio. Manau, kad rašinyje minimą “homoseksualizmo propagandą” verta uždrausti būtent, kaip prieštaraujančią asmens laisvių principui. Gamtos sukurtų dauginimosi būdų pripažinimas negali būti niekinamas sudarant sąlygas homoseksualumo propagandai. Verta atkreipti dėmesį, kad dabar jau homoseksualai verčia daugelį tylėti ir kentėti, pritapti ir paklusti homoseksualios mažumos raiškos formų diktatui ir jų primestoms normoms. To demokratinėje visuomenėje neturėtų būti, nes tai prieštarautų ir ES pamatinėms asmens laisvėms.

Nėra jokios būtinybės teisintis prieš kokius ES biurokratus dėl “parado” Vilniuje buvimo ar nebuvimo bei leistinos vietos jam vykti. Jei kokiam nors , kurios nors šalies europarlamentarui labai rūpi seksualinių mažumų teisės Lietuvoje, tai verta tokiems aktyviems paklausėjams paaiškinti, kad mūsų šalyje visiems gyventojams teisės yra vienodos. Jos nurodytos LR Konstitucijoje ir kituose teisės aktuose. Beje. Net jei Teismas leidimą paradui Vilniaus Gedimino prospekte duos, siūlau homoseksualams juo nepasinaudoti. Na, nebent kiršinti visuomenę tokiomis demonstracijomis yra jų siekis ar užduotis. Vilniaus savivaldybės apeliacija, kuri kai kam nepatinka, nenusižengia teisės normoms, tad ir čia jokios problemos nėra.

Pikasas3       2016-09-8 20:05

TĘSINYS

Iš kur galime tiksliai žinoti, kad visų ES šalių visuomenių daugumos labai džiaugiasi tuo, kad homoseksualai savo išskirtiniais renginiais pažeidžia kitų visuomenės narių teise?. Netgi nelogiška taip būtų manyti. Ar kas nors visuotines apklausas darė? Kokie jų atsakymai? Kas kol kas daugumoje? O juk demokratinėje valstybėje daugumos nuomonė yra svarbiausias faktorius. Padarykime referendumą dėl išskirtinių teisių homoseksualams suteikimo ir tada situacija labiau taps aiški. Nors ir to nepadarius ji – akivaizdi… Kodėl tos teisės vadintinos išskirtinėmis? – galėsime aptarti atskirai.

Jei mes skubėsime labai žemai lankstytis kai kuriems abejotinos vertės reiškiniams, daugiau ar mažiau paplitusiems kai kuriose ES šalyse, tai galime vėliau sunkiai atsitiesti ar net galutinai perlūžti. Net ir suvokiant pragmatizmo svarbą esant didžiuliame ir galingame ES kolektyve, turime nepamiršti ir savo katalikiškos savimonės, išpuoselėtos , mūsų bočių ilgų šimtmečių eigoje. Bent jau atsargumas tokioje situacijoje tikrai negalėtų būti trukdys mūsų tarpusavio šalių santykiams.

Susidaro toks įspūdis, kad Lietuvos teismai lyg ir paklūsta vedančiai pozicijai, suformuotai visoms seksualinėms mažumoms, turinčioms įvairius nukrypimus nuo gamtos dėsnių. Ką tai galėtų reikšti? Gali būti, kad kai kas į tokias eisenas žiūri, kaip į dar vieną skandalingą atrakciją, kuri gali duoti peno visada išalkusiai ir nepasotinamai žiniasklaidai. Kuri, beje, jau yra išsiugdžiusi plačią bulvarinių renginių žiūrovų terpę. Netgi pradedama aiškinti, kad mes, besilaikydami gamtos dėsnių ir nekabindami kai ko “visiems ant nosies” , tapsime ES šalims panašūs į gūdžią, atsilikusią provinciją. Atseit, visos tų šalių visuomenės tik ir džiūgauja, kai gali juose gyvenančios seksualinės mažumos rengti tarptautinius “paradus” su įvairiais tokių renginių “pribambasais”. Kol kas taip dar tikrai nėra. Homoseksualų agresyviai intervencijai į visuomenių būtį priešinasi didelės jėgos, kurios nesutinka ir rimtai priešinasi, kad jų politikai ir valdininkai “neopsintų” ir “nepopsintų” tokių renginių dalyvių. Dabar Lietuvos homoseksualai panoro surengti maršą Gedimino prospektu, kitą kartą sumanys nuo Gedimino kalno fejerverkus surengti? Visokioms “aušrinėms marijoms” aktyviai plojant…

ES pasiuntiniai bando aiškinti, kad mūsų šalis gali prastai atrodyti savo pirmininkavo ES pusmečiu. Negalima atmesti ir kito varianto, kada tų šalių visuomenės susivienys prieš seksualinių mažumų propagavimą ir Lietuva tada gali tapti to pasipriešinimo simboliu. Argi tai būtų labai blogai? Galima išreikšti Europos Sąjungos šalims – lyderėms padėką už tą visokeriopą finansinę paramą, kurią jos suteikia Lietuvai. Be jos mums būtų išties nelengva. Tačiau dėl mūsų visuomenėje pripažintų etinių ir moralinių vertybių tradicijų turime teisę ne tik pakovoti, bet ir, ES nario teisėmis, įtakoti į ES visuomenės nuomonę, kuri mums kai kuriais aspektais atrodo nepriimtina. Tai konkrečiai liečia požiūrį į gamtos dėsniams prieštaraujančius nukrypimus, kurių vertinimams medicinos specialistų išvados nėra vienareikšmiškos. 1973 metų neaiškiais pagrindais sudaryta tarptautinė medikų grupė neturi monopolio teisės šiuo klausimu. Pasaulyje jau yra paskelbta ir kitokių tyrimų išvadų, kurios nuogirdomis mus pasiekia. Be to, minėti 40 metų senumo tyrimai yra , švelniai sakant, gerokai senstelėję, didžiuliais tempais žygiuojančiame sveikatos apsaugos moksle.

Pikasas4       2016-09-8 20:04

Mano nuomonė nepakitusi. Ji tokia…............
AR SEKSUALINĖS MAŽUMOS PRIVALO TURĖTI IŠSKIRTINAI DAUGIAU TEISIŲ?

Lietuva gali gerai pasirodyti tik tada, jei bus gerbiamos įvairių seksualinių grupių teisės. Negali būti daromos privilegijos vieniems, tuo pat metu uždraudžiant išreikšti savo požiūrį kitiems. To labiau prieštarauti tiems, kurie nevykdo LR įstatymų reikalavimų. Negalima pamiršti ir nepilnamečių teisių, kuriose reikalaujama apriboti juos nuo žalingos informacijos, kurią galima gauti tik sulaukus 18 metų. Europos Komisijos vadovas portugalas Žozė Manuelis Barozas (Jose Manuel Barroso) neturėtų išskirti homoseksualų teisių iš visos ES bendruomenės. Seksualinės mažumos, manau, negali turėti jokių privilegijų seksualinės daugumos atžvilgiu. Lietuvos visuomenė stebi, kaip ES šalyse tam tikrų jėgų yra vystoma homoseksualų propaganda ir turi teisę atsakyti į klausimą ar tai nepažeidžia kitų asmenų teisių. Jeigu taip, tai tokia diskriminacija heteroseksualų atžvilgiu Lietuvos visuomenėje yra netoleruotina.

Eurokomisarė Viviana Reding turėtų suprasti, kad pasirinkto gyvenimo būdo Lietuvoje niekas nepersekioja, jei tai neprieštarauja LR Konstitucijos nuostatoms. Yra asmenų, užimančių svarbius postus visuomenėje, kurie neslepia priklausomybės seksualinėms mažumoms. Net ir tarp Seimo narių… Lietuvoje tokie asmenys naudojasi tomis teisėmis, kurios yra surašytos ir priimtos visuotiniu referendumu LR Konstitucijoje. Pagal tai, kas vyksta mūsų šalelėje, galima teigti, kad LGBT išsilaisvinimas iš visuomenėje pripažintų gamtos dėsnių, religijos požiūrio, visuomenės pripažintų moralės ir etikos normų pas seksualines mažumas vyksta sparčiais tempais. Į šį judėjimą vieningai įsijungia ne tik tie, kuriems gamta iškrėtė negailestinga siurprizą – lėmė neturėti galimybės pratęsti savo giminės. Jame, manau, spiečiasi ir tie, kurie viską jau išbandę ir persisotinę ieško naujų emocijų ir adrenalino naujų lytinių santykių (vargu ar galima tuos santykius taip pavadinti) erdvėje. Rasime čia ir tokių, kurie nepajėgdami būti heteroseksualais, pajuto savo galimybę būti tarp homoseksualų, atstovaujant silpnąją pusę. Manau, kad kai kuriuos iš jų pastūmėjo į naują erdvę padidintas alkoholio ar narkotikų vartojimas aktyvios viešos LGBT agitacijos įvairių paradų ar renginių metu. Kai visa tai susisiejo į vieną junginį, tai net galimybė užsikrėsti AIDS nuo naujų partnerių paieškų neatbaidė. Pirmąją čia paminėtą grupę galima būtų užjausti, jei oficialiai medikai laikytųsi vieningos nuomonės, kad tie keisti potraukiai yra iššaukti tik hormonų pasiskirstymo pasekoje ir tai galima laikyti medicininiu psichologiniu nukrypimu. Deja, patys aptariamieji ir dalis medikų bando atkakliai teigti, kad medicininių problemų tie asmenys neturi. Tada ir tas gailestis gerokai aptirpsta. Lieka nesupratingumas, kodėl žmonijoje tokie keisti, gamtai prieštaraujantys dalykai darosi?

Europarlamentaras V.Landsbergis siūlo “bandyti tartis”, kad parado dalyviai “nesidarkytų, neišsidirbinėtų, nesistengtų bet kokia kaina atkreipti į save dėmesį rūbais ar elgesiu”. Abejoju ar tai reali išeitis, nes būtent dėl išskirtinumo įspūdžio tokios demonstracijos rengiamos įvairiose šalyse. Be to, parado organizatoriai gali nesutikti tartis… ir tada ką?

Aha!       2016-09-8 19:54

Nuo Retro rašinėlio prabėgo nemažai laiko.
Anuomet pikasius nepalaikė homikų, nes koncervai vaizdavo esą koncervatyvūs.
Dabar kai koncervai tapo progresuviais liberastais ir koncervų vadas propoguoja homikų analines “viartibes”, pikasius nebeturi ką pasakyti.
Juk Gabriukas yra numylėtų koncervų Vadas, o pikasiui tai tolygu dievybei.
Todėl pikasius Patriarxo Anūko nepasmerks.
Tyla - pritarimo ženklas?

Pikasas > "Šlagui"       2016-09-8 19:27

Negi tikrai manote, kad į tokio pobūdžio kliedesius turiu atsiliepti?

Šlagui pinokiui       2016-09-8 19:17

Pikasiau, neišsisukinėk “tetro"paklodėmis.
Nebūk švancas, padakyk aiškiai- tu vis dar palaikai geriauią Hribauckaitės draugą  Anūką ar smerki?
Tavo asmeninė nuomonė apie homikus neįdomi, nors ir pats būk homiku.
Bet kadangi esi liepsningas koncervų propaguotojas bei Gabriuko fanas, tai padsakyk nemalamas šūdo- palaikai komkoncervų Vaduką ar jau nebe.
Be išsisukinėjimų.

Algirdas: remti , Liudvikas: velniop viską"'...       2016-09-8 18:59

Algirdas:,,  Skirtingai nuo tamstos, gerb Liudvikai, aš suvokiu , kad geriau žvirblis rankoj, nei briedis lankoj…
Jei neturim geresnių politikų, turim remti tokius, kurie bent gerų norų turi ir ne apie savo kapšą galvoja…Jei ,aišku, blaivaus proto nesam pametę...Tamsta pasinešęs į visišką nihilizmą, boikotą , o tai sistemai gerai…Ir tamsta jokių esminių reformų nesiūlai niekam, o mes ( bendraminčiai) tiems ,,nebiudžetiniams”  siūlom kompleksines reformas per visus galus…:) Gal ,lašas po laŠo ne tik kepenis pratašo….Prašyčiau beje,pone Liudvikai, apsieiti laiškuose be rusiško da priešdėlio (,,dašuto” ). Tamsta juk turit būti bent lietuvių kalbai lojalus..smile.Paaiškinu paskutinį kartą- man Puteikis ne stabas, bet žmogus vertas( ne vagis:), nesavanaudis ir samdomus žmones užstoja), kad jį stumti esminių reformų link..smile Ir balsuoti už jį, nors be ypatingo enuziazmo…Mes reklamuojam reformas, o tamsta su Šopausku pilat nihilizmą portale sistemos naudai? Net atvirai oligarchui Karbauskiui ,,nemokama” reklama talkinat…Sistemos naudai, beje vėl.
Jei neturim geresnių politikų,turim remti tokius, kurie bent gerų norų turi ir ne apie savo kapšą galvoja…Jei ,aišku blaivaus proto nesam pametę..
Liudvikas : ,,Tau dašuto, kad paties reklamuoti per visą pilvą “geriečiai” visai nebe tokie"geriečiai”, kokius tranžyrinai kur reikia ir nereikia….”
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/ lietuvos-vyriausiasis-administracinis-teismas-vrk-rinkimu-agitaciniu-radijo
Algirdas “,,Akivaizdu, kad sprendimas tik formaliai teisingas, bet jis pažeidžia Konstitucijos pamatus, teisingumą ir t.t. ,,Lovio”‘partijos štampuoja per Seimą sau reikalingus įstatymus.Teismai žiūri į juos, o ne į Konstituciją ar principus bei teisingumą . Tarkim ,Kuolys ( jei asmenys įgautų asmeninio kreipimosi į KT teisę) )  turėtų teisę ,tarkim, kreiptis į KT: manau, jog jo atsakymasbūtų toks pats ,kaip ir AT ...
Teisėsausgose formą Suvereno naudai siūlo NVO žmonių Teisėsaugos reformų manifestas.Bet reformos nesiūlo nei
Kuolys,nei LS , nei Puteikis, nei CP….smilesmileTas VADT sprendimas rodo, kad prieš nomenklatūros valią, įformintą įstatymais, niekada neis joks teisėjų korpusas,formuojamas tos pačios nomenklatatūros rankomis. Niekada sprendimo, galinčio Konstitucija vadovautis ir sukurti precedentą ,o ne disonuoti su ,,lovio” partijų” nomenklatūros valia priimtais įstatymais,teisėjai ir nepriims…Baisiausia ne tai, kad teisėjai vykdo sistemos valią, o ne Konstituciją, teisingumą ir Suvereno teises atstovauja…1 ) Siaubingiausia tai, kad gerbiami Kuolys, Puteikis ir
eilė jų bendraminčių, iš neva ,,nesisteminių“tarpo, net rinkimuose VENGIA KELTI ESMINIŲ TEISĖSAUGOS REFORMŲ VIZIJĄ..Jiems sistema gera, tik pakanka atgaivinti sovietinius tarėjus ir panaikinti KT instituciją...smile smile, na dar porą vis. atstovų pridėti į teisėjų etikos komisijas ir pan..Tuo visas jų reformatoriškas polėkis ir apsiriboja…:) smile Išvada , matomai, viena: šie ,,nesisteminiai” politikai , matyt,  tik už patobulintą (neva gerietišką ) valdžią, už geresnę valdžią..Tai ne reformatoriai, bet tik esamos sistemos tobulintojai…Tai atitinka Radžvilo teksto apie
,,antisistemininkus” klasifikaciją.Jei piliečiai juos nuosekliai spaustų, jie šiek tiek į ESMINIŲ permainų pusĘ GRAVITUOTŲ. BET tai vyktų prieš, ko gero, jų vidinę valią...”

Pikasas       2016-09-8 18:57

RETRO 2015m.Lietuvoje seksualines mažumas atstovaujantys asmenys naudojasi teisėmis, kurios yra surašytos LR Konstitucijoje, kuri priimta referendumu. Lietuvoje seksualinės mažumos gali reikštis viešai ir niekas jų nepersekioja. Pagal tai, kas vyksta mūsų šalelėje, galima teigti, kad LGBT išsilaisvinimas iš visuomenėje pripažintų gamtos dėsnių, religijos požiūrio, visuomenės pripažintų moralės ir etikos normų pas seksualines mažumas vyksta sparčiai tempais. Į šį judėjimą vieningai įsijungia ne tik tie, kuriems gamta iškrėtė negailestinga siurprizą - lėmė neturėti galimybės pratęsti savo giminės. Jame, manau, spiečiasi ir tie, kurie viską jau išbandę ir persisotinę ieško naujų emocijų ir adrenalino naujų lytinių santykių (vargu ar galima tuos santykius taip pavadinti) erdvėje. Rasime čia ir tokių, kurie nepajėgdami būti heteroseksualais, pajuto savo galimybę būti tarp homoseksualų, atstovaujant silpnąją pusę. Manau, kad kai kuriuos iš jų pastūmėjo į naują erdvę padidintas alkoholio ar narkotikų vartojimas aktyvios viešos LGBT agitacijos įvairių paradų ar renginių metu. Kai visa tai susisiejo į vieną junginį, tai net galimybė užsikrėsti AIDS nuo naujų partnerių paieškų neatbaidė. Pirmąją čia paminėtą grupę galima būtų užjausti, jei oficialiai medikai laikytųsi vieningos nuomonės, kad tie keisti potraukiai yra iššaukti tik hormonų pasiskirstymo pasekoje ir tai galima laikyti medicininiu psichologiniu nukrypimu. Deja, patys aptariamieji ir dalis medikų bando atkakliai teigti, kad medicininių problemų tie asmenys neturi. Tada ir tas gailestis gerokai aptirpsta. Lieka nesupratingumas, kodėl žmonijoje tokie keisti, gamtai prieštaraujantys dalykai darosi? Jei kažkas panori atsisakyti lytinių santykių ir juos pekeisti seksualiniais žaidimais tarp vienos lyties partnerių , tai ką čia dėl tokio “skonio” ginčytis? Kas jiems trukdo taip keistai elgtis? Tačiau tokie, kaip ir kitokie intymūs santykiai neturi teisės būti viešai demonstruojami bei tiesiogiai įtakoti nepilnamečius diegiant jiems gamtai priešingus įpročius bei jausmus. Gal tai žmonijos lemtis, kad sumažėjęs gimstamumas sumažintų homo sapiens galimą perteklių Žemėje? Dar XVIII amžiaus pabaigoje anglų mokslininkas Robertas Malthusas pradėjo siūlyti savanoriško gimstamumo susimažinimo teoriją, kad skurdas Anglijoje sumažėtų. Pamename netgi tokių “istorikų”, kurie dėl šios priežasties skelbė, kad pasauliniai karai, nusinešantys dešimtis ir šimtus milijonų gyvybių yra naudingi ir reikalingi, kaip stabdantys žmonių skaičių Žemėje. Šlykščios tokios teorijos, tačiau nenukrypkim nuo temos. LGBT tokių idėjų neskelbia. Kai kurie netgi nori našlaičius auginti tokiose keistose “šeimose”. Rašau ją kabutėse, nes pagal LR Konstituciją “Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters susitarimu”. Seksualinės mažumos supranta, kad jos galės jaustis geriau tada, kai turės daugiau savo pasekėjų. Galima suprasti jų reklaminę nuostatą “būti matomais”. Šiaip jau visi žmonės gyvenime yra matomi, tačiau LGBT aktyvistams to neužtenka. Jie nori išskirtinio matomumo, kur jų seksualinė orientacija būtų pabrėžta. Kartais to pabrėžimo viešos formos šokiruoja kitaip mąstančius. Gal būtent to ir siekiama? Apie teisinių nuostatų prieštaravimus ir teisinę bazę, kuri įgalina mus vertinti tokius procesus Lietuvoje jau esu neseniai savo komentaruose aptaręs. Nesikartosiu. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad dabar jau homoseksualai verčia daugelį tylėti ir kentėti, pritapti ir paklusti homoseksualios mažumos raiškos formų diktatui ir jų primestoms normoms. To demokratinėje visuomenėje neturėtų būti.”

Džiugi diena pikasiui!       2016-09-8 18:17

G. Landsbergis ruošia dirvą homoseksualų partnerystei!
Džiugi naujiena Monikutės/Mankos-Obligacijos delfinariume:
:
Prieš rinkimus politikoje padvelkė tolerancijos ir žmogaus teisių vėjais.
Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis sako palaikantis homoseksualų partnerystę ir tikisi, kad Seimas šį klausimą išspręs.
Jam pritaria valstietis žaliasis Saulius Skvernelis, o liberalų ir socialdemokratų atstovai pasisako netgi už homoseksualų santuokas.

Antradienį jaunimo organizacijų iniciatyvos „Žinau, ką renku“ diskusijoje „Lofte“ kandidatams buvo užduotas klausimas, ar reikia įteisinti vienalytes santuokas ir leisti įsivaikinti.
Klausantis kandidatų atsakymų, labiausiai nustebino Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas G. Landsbergis. Iki šiol TS-LKD piestu stojo prieš tokias iniciatyvas ir inicijavo bei rėmė homofobiškais laikomus įstatymus.
-„Kaip tikras konservatorius, gavęs tokį klausimą, matyt, turėčiau išeiti, turėtų būti labai baisu. Ne, aš pasisakau už partnerystę, aš manau, kad laikas tam atėjo, aš tikiuosi, naujas Seimas ar mūsų koalicija galų gale šį klausimą į Seimą atneš ir mes jį priimsime“, – homoseksualų partnerystėms pritaria G. Landsbergis.

Politikų, ypač G. Landsbergio, pareiškimai pradžiugino Lietuvos gėjų lygą (LGL).
-„Mes labai džiaugiamės dėl tokios pozicijos, sakė LGL žmogaus teisių politikos koordinatorius Tomas Vytautas Raskevičius.
T. Raskevičiaus nuomone, vienalyčių asmenų partnerystei jau atėjo laikas.
Tačiau jam įvairių minčių kelia kitas klausimas – Seime bus balsuojama dėl Konstitucijos pataisos, šeimą apibrėžiančios tik kaip kylančią iš santuokos. „Jei didžiųjų partijų lyderiai reiškia poziciją, kad tos paties lyties asmenų poros yra šeima ir jų santykiai turėtų būti sureguliuoti partnerystės institutu, galbūt tų partijų atstovai neturėtų balsuoti už Konstitucijos pataisą. Būtų labai džiugu, jei partijų atstovų pozicija taptų oficialia tų politinių partijų pozicija. Mes tokias iniciatyvas sveikintume“, – kalbėjo T. V. Raskevičius.
Pašnekovo teigimu, viešųjų ryšių prasme tampa nepopuliaru pasisakyti prieš LGBT asmenų teises, bandoma ieškoti konsensuso ir šiuo klausimu vystyti dialogą.
Tai, sako jis, gali byloti ir apie naują kokybinį pokytį politikoje – ateina žmonės, dirbę Europos Sąjungos institucijose.
Jų įgyta patirtis keičia požiūrį į tam tikrus socialiai jautrius klausimus.
Monikutės/Mankos-Obligacijos portalas primena, kad Lietuva yra viena iš nedaugelio atsilikusių  Europos Sąjungos (ES) šalių, kurioje vis dar nėra įteisinta nei homoseksualų partnerystė, nei santuoka.

 

 

stasys        2016-09-8 8:28

kažin ar dievas mane myli mažiau nei tamsta smile) klausimas matyt adresuotinas ne tam kuris čia pasisako,.. bet tema ne apie tai ..apgailėtina kai visos diskusijos čia susiveda į keliu marginalu tauškalyne apie save .. butu bent paguodžiama jei tu klausytoju butu pulkas ..kitas. tai tokios ir tokelės ..

Dievo nuskriaustam       2016-09-8 7:32

stasiau gal tu tikrai,nabagėli,eik na..na..nanacionaliniuos debatuos,ką? perspjausi visas miliūtes su makaronytėm ir tapkinius su pancerovais, kai savo apatinius nuo sėdimosios ant galvos užsivyniosi?faktas,kad priklausai sisteminių partinių gaujai ir esi aktyvus baltic pride dalyvis,nes tik tokie yra gabūs panašiems cirkams.žiū, m’asiulis užsikodavęs nuo vogimo,neskaidrumo,netiesos sakymo,todėl neima kyšių ir tuo pat metu juos grėbia dėžėmis,o šneka priešingai,peteliškinas pateikia save kaip aukščiausio lygio inteligentą,o iš tiesų yra tik tokio suopračio,kad kareivius ginkluoja šaukštais su šakutėm,dar kiti tikina,kad"labai myli Lietuvą”, o stalčiuj tebelaiko TSKP bilietus…

stasys        2016-09-7 20:40

taip taip dočy ..svarbu kad pas jus galvelė vietoje ir tiusikai ne ant jos, nors kas žino ar tikrai ..taip.  Aplinka neguodžianti ..

Dočys       2016-09-7 20:25

Kai galvos nėra, tai vienas ir tas pats per kurį galą trusikus mauniesi, stasiuk.

stasys        2016-09-7 20:06

skirtingai nuo tamstu man rašybos klaidos , apie žmogų nieko nesako .smile gal priežastis tame ..kad kai nelenktyniauji ..tai ir triusiku per galva mautis nereikia .smile

jefreitoriui       2016-09-7 19:57

uzauk, naslaiti, iki bent to tavo keikiamo laisvo zmogaus batraiscio lygio… Esi niekingas.

stasiskai       2016-09-7 19:48

staska, o ko tu zyzi - idant tokeme nedamuštū marginalū fone tūri proga atrodyti pačiu “entelektualeusiu”.
apart kito labaj pilietiško piliečio juleus puro, daugeu konkuriantū praktiškaj neturi.

stasys       2016-09-7 19:03

Juozapiniui..Jei netaukštum nieku ,..žiu ir pačiam gal išeitu kokia padoria minti čia išlementi ..aišku recenzijas rašyti irgi kažkas turėtu ..bet tokiam Lietuvos ‘gelbėtojui’ tas matyt ne prie veido .
O marginalas išsakė savo pačio nuomone ..kuri mažai ka bendro turi su pilietiškumu ..nebuvimas iš ko rinktis, nesugebėjimas konsoliduotis rinkimuose neišlaisvina žmogaus nuo pareigos prieš pačia valstybe , o tik konstatuoja faktine padėti esamu laiku .Neigalus .

Juozapas       2016-09-7 15:33

Norisi atkreipti ypatingą skaitytojų dėmesį į 14:52 patalpintą dr. Leto Palmaičio komentarą.
Šį tekstą derėtų atsispausdinti ir turėti pakabintą ant sienos matomoje vietoje kiekvienuose namuose ar darbo vietoje.
Gerb. Leto komentare yra ESMINIS atsakymas, kurį suvokus šsisklaido kvailos iliuzijos iš kurių niekaip lig šiol neišsivaduoja “brangūslietuvosžmonės”.

Marginalas       2016-09-7 14:52

Kasparovas visiškas teisus, o skirtumai - tik totalitarizmo mastai. Kai pripažinta balsų daugumos teisė, JAU yra pripažintas totalitarizmas.
Eidamas balsuoti asmuo nesupranta, kad pamatinį veiksmą atlieka ne popiergalį su pavardėmis mesdamas į urną, bet PASIRAŠYDAMAS, kada tą popiergalį gauna. Tuo jis pasirašo, kad sąmoningai atsisako nuo laisvės atmesti tuos, kurie bus išrinkti, sutinka su prievartos sankcijomis, jei nevykdys jų sprendimų ir nepaisys balsų dauguma (nedorėlių sueigoje - plg. klasikinį 1-osios psalmės pradžios vertimą, ne Antano Rubšio!) priimtų įstatymų. Tokiu atveju demokratija įtikėjęs krikščionis pasirašo, jog jis sutinka, kad jei laimės ne jo svajojamas kandidatas, o satanistas, vykdyti kad ir satanistų balsų dauguma priimamus įstatymus bei laikyti juos aukščiau D-vo įstatymų (Kim Davis atvejis). Pasirašymas gaunant popiergalį yra atsisakymas nuo savo laisvės. Nėjimas į rinkimus - yra kaip tik savo laisvės įtvirtinimas. Todėl sodomodemokratai jau padaro dalyvavimą cirke privalomą: taip yra Bulgarijoje, Italijoje. Jei nedalyvauji, moki baudą. Pažangiajai orvelinei sodomodemokratijai išsiplėtojant, tų baudų dydis augs tol, kol panaikinus grynuosius, netaisyklingiesiems vergams bus atjungiami lustai, t.y. užblokuojamos bankinės sąskaitos ir eik dvėsk badu (o gali per implantuotą lustą ir eutanaziją įjungti). Taip bus ir Lietuvoje, nes konclagiris yra globalinis, vadinas, ir Lietuvoje konclageris.

Tarabilda       2016-09-7 1:05

Labai aktualu. Siūlau pasiskaityti arba pasiklausyti Svobodos.ru tinklalapyje: Нужен ли бойкот выборов в Госдуму РФ 18 сентября?

Участие в “выборах” наносит вред “с точки зрения противостояния путинскому режиму” - утверждает Гарри Каспаров. С его точки зрения “путинский режим практически завершил трансформацию из так называемого режима гибридного типа в полноценный тоталитаризм”. Использование “выборов в качестве инструмента политической борьбы в условиях тоталитаризма невозможно”. “Участие в электоральных процедурах равносильно соучастию в легализации краденого” Крыма. “Попадание же (возможное только с санкции властей) в Думу нескольких оппозиционных депутатов сделает ситуацию еще хуже, так как, ко всему прочему, позволит Кремлю использовать эту ни на что не влияющую «оппозицию» на международной арене в качестве псевдодемократического фасада, прикрывающего тоталитарную природу режима!”- подчеркивает Гарри Каспаров.

Ходить или не ходить голосовать? Если идти, то зачем? Если голосовать, то за кого? И если проголосовать или нет, то ждать ли после выборов “Майдана”, которым пугают путинисты?

pradžia ir iškart pabaiga       2016-09-6 23:41

Su tokiomis pavardėmis gali eiti diskutuoti tik aklas arba žioplas žmogelis.Bent kiek gudresnis žino posakį “nemaitink trolio”.

Račas suspardė Projektą, Tiapkiną &Co;       2016-09-6 20:37

A.Račas buratininį Projektą sumalė į šipulius:

http://racas.lt/itakingiausius-isrinko-realizacija/

Pikasas > 9:14       2016-09-6 17:01

Jūs pastebėkite, kaip pridususi visa internetinė komentarų erdvė. Daug kur registruotų komentatorių sumažėjo daug kartų. “Sistema” nuosekliai naikina laisvą žodį. Net ir tokiame tolerantiškame leidinyje kaip šis, susigrūdę “kremlinų” idėjų stūmėjai. Net ir aptakūs Pikasiuko komentarai užpuolami kaip… PRIMINSIU čia pateiktą. Manau, kad aštrumo jame tikrai ne per daug, o kokia reakcija?

Teiginys: „Tik brandūs, atsakingi, reiklūs ir aktyvūs piliečiai gali išrinkti sąžiningą ir atsakingą valdžią. Rinkimai ir demokratija nėra eksperimentas, todėl neleiskime abejingumui eksperimentuoti su savo šalies ateitimi ir likimu” - jokia ne mįslė. Mįsle ją gali vadinti tik tie, kurie bando sujaukti rinkėjų protus. PASIAIŠKINKIME: Po kiekvienų Seimo rinkimų piliečiai rinkėjai turi galimybę stebėti, kaip dirba jų išrinkti parlamentarai ir kokie galimai potencialūs kandidatai liko neišrinkti ar dar tik ruošiasi kandidatuoti. Tik stebėtis reiktų, jei kai kas bandytų įrodinėti, jog keturių metų laikotarpis yra per mažas kad galima būtų rinkėjams išrinkti 141 Seimo narį iš dešimt kartų didesnio kandidatų skaičiaus. Sakykim, kad piliečiams būsimų kandidatų veikla nerūpi ir jie nori rinkti ekspromtu pagal nuotaiką ar kandidatų pažadus, pateiktus prieš pat rinkimus. Taip renkant yra nemaža galimybė apsirikti. Jei taip atsitiko, tai rinkėjas už jo pasirinktą kandidatą bei sąrašo kandidatus dalinai atsako ir pats. Štai tokios atsakomybės daugelis kaip įmanydami kratosi. Tai nėra sąžininga. Jei jau padaryta klaida, tai garbinga ją ir pripažinti. Nuolat į Seimą partiniais sąrašais išrenkamos net tos politinės jėgos, kurių prieraišumas Kremliaus politikai yra daugiau negu akivaizdus. Tikiuosi, kad per šį rudenį taip nebeatsitiks. Na, o jei piliečių dauguma ir toliau norės turėti kairiųjų ir dar kairesnių valdžią, tai taip ir bus. Nereikia manyti, kad ES šalys nemato, kas vienoje jos narėje - Lietuvoje vyksta. Jos ir mato ir gal supranta, ką reiškia gyventi Rytų imperijos pašonėje. Imperijos, kuri niekaip nenori atsisakyti skanių kąsnelių prie Baltijos, kurie jai iš gerklės išsprūdo. “Didžiausia XX amžiaus katastrofa” - porina Kremliaus ideologai. Jiems gal ir taip. Mums - ne. Norime gyventi laisvai ir kurti demokratiją, kuri kaimyninėje, mus ilgą laiką okupavusioje valstybėje, baigiama visiškai sutrypti.

staskai       2016-09-6 10:53

Kur pristatyti tuos pirštų antspaudus? O gal tamstai tiktų, jei pristaytume savo pirštus celofaniniuose maišuose. Patikimiau būtų, a ne?

stasys        2016-09-6 10:08

man kaip įtikėjusiam VSD darbuotojui privalu fiksuoti visus juozapo ir jo ‘sabutilniku’ tekstus (kailiukus) ...o vėliau nuėmus pirštu antspaudus priduoti kam reikia. Tokia tvarka ..smile

Vidas       2016-09-6 9:44

Ir čia prezidentūros ausys kyšo. Bando koncervus gelbėti ?

pikasius - auka?       2016-09-6 9:14

prieš 10 metų, kai pikasius pradėjo rašyti komentarus - tikrai buvo naujiena.
nebijojo rašyti prieš tarybų valdžią,
prieš 5 metus gražiai rašė prieš pedofilus - kgbistus.
dabar tik menkas šešėlis ano pikasiaus…
kas atsitiko?
sistema perauklėjo, ar pakeitė kitu žmogumi?
Juozapai - nebijai, kad ir tau gali smegenų operaciją padaryti, kaip pikasiui padarė?

satasiui       2016-09-6 9:01

O tu nekreipk dėmesio ir skaityk tik pikasiaus gyliai prasmingus tekstus. Pikasius pasirūpins kad jų būtų pakankamai.

Kaip išnaudoti stasį su Puru ir Pikasu?       2016-09-6 8:46

Šie patrijotai galėtų būti Juozapo pagalbiniai. Pvz. Pikasas galąstų žirkles, Puras rinktų nugenėtas šakas, o stasiux ravėtų klombas ir rytais surinktų iš pakrūmių tuščią plastikinę bambalių tarą. Tokiam darbui pasišventimo ir intelekto pilnai pakaktų, jei visų trijų sudėtum į vieną.

stasys        2016-09-6 7:57

gyvatvorininkas apsijuosęs aukos diržą ? įdomus derinūkas ..kovojant su ji nuolat puolančiomis VSD šmėklomis ..Gal kokia Liepa jam ir kaklaraišti pataisytu ..smile
p.s. niekus rašyti irgi reikia mokėti ..priešingu atveju tekstas pavirs tokia neidomia ‘pliurze’ , kuria net skaityti nebus verta .

J--- dėl pasiúlymo       2016-09-5 23:28

Dėkoju Viešųjų  Sodini/nkystės darbų organizavimo Departamento specialistui, bet esu kiek unaravas ir nenorėčiau pasiūlymų reitinguose kristi bent žemiau Dimitravo.
Per ilgą juozapavimo praktiką, tamstų Kontora man yra ne kartą teikusi žymiai solidesnių pasiūlymų, tokių kaip “tuoj pat atvažiuoti”, “pakasti ten kur niekas neberas” ir “pasodinti ten iš kur greitai neišeisiu”.
Taigi esu kiek išlepintas tamstos bendradarbių dėmesiu. Pasidariau išrankus.
Mes, antiarybiniai elementai nors ir būdami tikri Tarybinės Rodinos atplaišos, vis gi turime savo garbės Kodeksą, kuris byloja, jog kuo griežtesnį BK kodekso straipsnî mums prisiuvate, tuo mums posmerton yr garbingiau.
Prieš vaikus ir anūkus.
Ne prieš landsbergių ir brazauckų.
Tiesiog kukliai, prieš savuosius,  juozapukus. Kad anie kai paaugs, kad lygiai taip, irgi į gabaliukus kapojami ale prieš tarybų valdžią šokinėtų.
Pas jus tradicijos, pas mus irgi.

 

Tarabilda Lietuviui       2016-09-5 23:06

Beveik teisingai mąstote. Visai būčiau linkęs jums pritarti. Žinot, iš neturėjimo ką veikti galėčiau sudaryti būsimo Seimo sąrašą su kokių 5 - 10 procentų paklaida. Jei netikit, galim kirsti lažybų. Dar niekados taip nebuvo kaip dabar yra. Tiesą sakant, man galvoj netelpa, į kokius šunkelius ir kimsynus atvedė Lietuvą saviškiai Ivanai Susaninai. Ir niekur jie neišves. Jūsų prognozė per daug optimistiška. Žlugsim su šitais, kuriuos dabar ir “išrinksime” su Z.Vaigausko kopiuterio pagalba.

J---T       2016-09-5 23:04

Gal. O gal ir ne visai.
Esu sakęs, mūsiškė situacija nėra identiška lenkų oranžams.
Nesikartosiu.
Matai Tamsta, yra keli niuansiukai:
Režimas ravėdamas bet kokius nepriklausomus laisvo žodžio želmenis, taip nustekeno informacinį landšaftą jog šis portalas natūraliai tapo išskirtine oaze, todėl visiškai natūraliai čionai pakrypo skaitytojų srautai kurie kenčia nuo tiesos ir kritiškai laisvos minties troškulio.
Sovietinio mentaliteto propagandonams yra būdinga švonder/šarikoviškų laikų būdo savybė- perdėtas uolumas.
Manau jog režimo šulams pavaldžius “acakingus” asmenis erzina mūsų oazėje pučiantys vėjai nes gadina spartuoliškas ataskaitas apie galutinę “piargalę”, o tuo pačiu kelia visai diskomfortiškas grėsmes karjeroms jeigu su didžiuoju Cirku siejamas amžinojo valdymo eilinio pratesimo Planas nepasiseks.
Jeigu cirkas pažlugs, kažkam išmuilins sprandus ir įstatys dideles klizmas.
Nes ponai, o ypač Ponia nemėgsta erzinančių siurprizų.
Taip realiai, net man pačiam netikėtai, tikrai, skeptiškai nusiteikusiųjų kiekis auga sparčiai.
Del"fyf"nariumo š.... “Protų” dėžutėje monikos/mankos-obligacijos pučiami gaidiškų “rejtingū” skaičiukai ryškiai iščiulpti arba iš piršto arba iš brisiaus galo padiktuotos baimės.
Nuo lubų nurašytosir op-ti imistika atmiežtos “pronozės” atsiduoda pažastų kvapu kurio niekaip nebeišsklaido džiugios tiapkinienių intonacijos, o mieguisti muilo liūtės postringavimai disonansu pjaunasi su pliumt-prickaitės îžvalgių budriu tonu.
Ponai yra nemenkai peršikę. Tas tiesa. Nemanau jog turėtume keisti tai kas akivaizdžiai sėkmingai veikia.
Kam?
Vien tik todėl kad kažkur kažkam padisekė darant kitaip?
Ten tai ne čia, o čia tai ne ten.
O be to, galiausiai visada galime performatuoti savo taktiką.
Nes mums tam nereikia kviesti neeilinių posėdžių, laukti pasiūlymų iš apačių ir “C. U”. nurodymų iš Viršaus.
Kol anie kažką sugeneruoja savo biurokratizmu prišvinkusiuose kazematų dzotuose, mes tuo tarpu į pasikeitusias aplinkybes galime sureaguoti tiesiog per keletą sekundžių.
Taip, režimo bobikų uolumas yra sovietißkai perteklinis.
Ir to kvapo pažąstyse priežastis ne uolumas.
Tai kvapelis yra dėl gyvuliškai nebevaldomos baimės.
O baimė kyla dėl iš oazės sklindančio sarkazmo, kurį vėjas nešioja po dykumą.
O dykumoje akustika, (ech zapadlo) chi chi, akustika gera. Viskas juk uoliai ir stropiai nugenėta,
Vat apie akustiką ir ne"buvo pagalvota”
O juk ta xebra tai tikrai dar turėjo būt nepamiršę sovdepijos laikų kalambūro apie aidą:
“- Eij, komu nespitsia v nočj gluxuju, xu… ju, ...uju, ...uju, ....!”

Chi, chi,chi-
Vot i “nespitsia”. : )
.
O ko mums daugiau reik?
Ne tiek ir daug.
Tik paleisti pavėjui aidą.
Visa kita padarys ponų podxolujų uolumas ir landšafto akustika.

Kaip išnaudoti Juozapą?       2016-09-5 22:48

Siūlau vieną būdą. Juozapui reikėtų suorganizuoti viešųjų darbų kokius metelius kitus. Karpytų Juozapas iš ankstaus ryto gatvėse gyvatvores, su rinkėjais kalbėtųsi akis į akį kaip su žmonėmis. Tie grįžę namo pasipasakotų, kad gatvėj buvo sutikę įdomų gyvatvorių karpytoją ir dar ką įdomaus tasai jam pasakęs. Va po metų kitų ir kitokį žmogų Vilniaus gatvėje sutiktume. Keistųsi Lietuva. Bet chunta gudri, nekimba ant šito kabliuko - ir špygą Juozapai tu iš šitos valdžios gausi, o ne viešųjų darbų.Ir špygą gaus Lietuva.

lietuvis, LR pilietis       2016-09-5 22:45

Už partinį sąrašą nebalsuosiu. Aš nenoriu jokių partinių sąrašų. Deputatai turi būti renkamai tiesiogiai. Kokia nauda iš tų sąrašinių pastumdėlių, kurie aklai balsuoja partijai įsakius? Tai pastumdėliai, kurie įsivaizduoja, kad visas jų darbo tikslas: spaudyti mygtukus seime ir atėjusus rinkimams gauti aukštą vietą saraše.
Tad protestuodamas, biuletinį arba sugadinsiu, arba iš pykčio prabalsuosiu už ką nors “baisaus”, pvz, darbiečius, arba lenkus. Raginu ir kitus taip pat pasielgti. Turime valdžiai duoti aišlų signalą, kad tokia valdoma partinė demokratija mums lietuviams yra nepriimtina. Aš rašau rimtai. Nuo tokios demokratijos kaip Lietuvoje, dar 10-15 metų ir bus gi galas.

potencijos turi juozapas       2016-09-5 22:16

ir noro ir proto
—-
kaip Lietuva galėtų efektyviau tokį lobį išnaudoti?

Tarabilda Juozapui       2016-09-5 22:00

Jūsų vietoj taip nedramatizuočiau šito rinkimų vajaus. Kuo toliau, tuo man panašiau darosi, kad jie gali neįvykti ir be mūsų pastangų. Kuo didesnį kels šurmulį visokie ten tapkinai su baltomis kalgotkėmis, tuo labiau alergizuos žiūrovus, panašiai kaip krepšinio ir plaukimo komentatoriai per Rio olimpines. Man atrodo, išmintingiausia būtų agitbrigadininkus kuo labiau skatinti, kad jie neužsičiauptų. Tegul tik varo savo propagandą per visą pilvą. Kuo jie daugiau putos, tuo mažiau atsiras norinčių jų farse dalyvauti. Oranžinė alternatyva elgtųsi būtent taip.

Juozapas       2016-09-5 21:39

Vakar pamiršau pasakyti- tie vekėjai jau prieš savaitę gyrėsi jog projektas turės savo interneto tv.
Tik nederėtų užkibti ant gražiai sukonstruotų smulkmenų.
Skelbiama, tipo atseit Tiapkinas kuria.
Taip daroma kad mąsalą sklamdžiau publika prarytų.
O iš tikrųjų joks tiapkinas jokio kanalo nekuria.
Pinigai tikrai ne Tiapkino ir visa kita ” ot tuda” ty iš tų kontorų “iš kurių reikia”.
Ponas Tiapkinas kurdamas “savo” tv kanalą tikrai neišleis nei euro iš nuosavos kišenės.
( dabar kai perskaitys komentarą gal suskubs pranešti jog tikrai savo png investavo)
O uždirbs rasi tikrai neblogai.
Mes tikriausiai niekada nesužinosime realaus projekto biudžeto, nes pinigėliaų didžioji dalis matyt eis “juodais”, t.y. iš Klano “obščiako”, iš nusnorintų milijardų bei neįvardintų “sponsorių”.
Buratinai bus pamaitinti makaronais apie tai jog kažkiek lėšų paaukojo koks nors Vansi Škia Tskant ex exselencija ar balbieriškio jaunieji timūriečiai surinkę pinigų už priduotą metalo laužą.
Kaip žmogus kažkiek susigaudantis kiek realiai kainuoja tokių dalykų įkūrimas bei funkcionavimas, ir programos realizavimas pagal užsibrėžtus užmojus,  galiu paaiškinti paprasčiau- dviejų vidutiniškų butų kainos sostinėje tokiam dalykui reikia. Patikėkite, neperdedu. Misliju jog ir brangiau atsieis.
Bet juk svarbiam Reikalui niekada “nygajla”! A ne?
Pavyzdžiui Garliavos bylos dusinimui bei aukų juodinimui, runkelių smegenų kompastiravimui per keletą pastarųjų pedofilijos epo metų jau išleista virš 14 000 000 eurų.
Nes TAS Reikalas taip pat buvo ir yra sistemiškai gyvybiškai svarbus režimo išlikimui.
Dabar taip pat pakvipo svilėsiais, teoriškai vis dar galimas “rinkimų” žlugimo fiasko, taip pat yra Grėsmė Nr 1 režimui.
Gal būt pavojingesnė nei tikrieji pedofilijos bylos siūlių galai.
Vienžo, propagandos paravozas jau stovi ant bėgių, vietoje raudonos žvaigždės pirmagalyje, priklijuotas lipdukas su trispalve. O ties visomis nereguliuojamomis pervažomis stovi po dežurną pikasių su vėlevyte ir “niekaip neatlygitina” semaforo ryškumo šypsena.
Lokomotyvo kūrikai yra TŲ kūrikų ir kūūūrių vaikai bei anūkai.
Tų kurie tarnavo nkvd gaisrininkais, o laisvalaikių arba bėgiojo po miškus su “duona ir šautuvu”, arba laipino keleivius į gyvulinius vagonus vežančius pailsėti laptevų jūros kurortuose.
Tie anų laikų geležinkelio paravozų kūrikų palikuonys moka teisingai vairuoti propagandos garvežius. Jie tuos įgūdžius yra gavę genetiškai, kaip tas Bulgakovo personažas- “nasliedstvienno”. Todėl tų laikų “dvasių” garas šnypščia per visas Tititutitijos siúles bei pyšius,o paravozas tiesiog stojasi piestu nekantraudamas išgirsti komandą “vperiod!”.
Taigi viskas turėtų tame sov Depe vykti sklandžiai, o mes kaip ta bobutė iš Saratovo glubinkos galėsime į “sobačkas govoriaščiejus” dykai paveizėt. Tik kad niekur nereikės trenktis šimtus varstų pėsčiomis.
Naujausių laikų švonderių bei šarikovų interaktyviai modernios reinkarnacijos patys pas mus ateis ne tik į namus.
Bet kokiam šikinyke sėdėdamas galėsi pamaigęs debiliaką pamatyti ir išgirsti tiapkinus-liapkinus, muilo liútes, pyrst/pridurkaites, makaronaitytes ir švancerovus su visais švanceriukais. Žiūrėk čiulp brisiaus galą, kramtyk pop kormą ir užsigerk limonadu ” Buratinas”. Neteikia jokio lenino kino sudegusiame teatre. Nafig.
Cirkas be pinigų, Raudonųjų nosių akcija psichiniams ligoniams gyvenantiems ambulatoriškai ir Ilgųjų nosių pikasinė pinokiada / Reyro nepageidautini Solisto koncertai tiems kas dar neišprotėjo, arba yra nieduokdie linkę pasveikti.
Kapitalizmo privalumas. Servisas.
Propagandos lazaniją pristatys tiesiai į pravertas srėbtuves.
Ir bent rinkimų cirko gastrolių metu Mias “pasijusim kaip ponai”, mus beveik įtikins jog esam brangūs, brangūs, patysbrangiausilietuvojžmonės.
Ir JIE bus teisús- nes nepigu.
Plauti bei kompostiruoti smegenis, džiaustyti ant ausų makaronus ir trinti lazankes yra tikrai nepigu. O artějant balsų raškymo nuo kiekvieno runkelio galvos metui,  tiapkinų paslaugos tik brankZ.

 

 

Tarabilda       2016-09-5 19:54

Vakar tik prasižiojom paspėliodami, o šiandien ir yra. Prašom: Andrius Tapinas įkūrė interneto televiziją „Laisvės TV“

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/andrius-tapinas-ikure-interneto-televizija-laisves-tv-3-678789

s.m.       2016-09-5 18:43

pardon, - “jefreitoretikas”

s.m.       2016-09-5 18:42

na va grin
O jefreitorikas vakar ūbavo džiaugdamasis, kad bitės išnyko…

Liepa       2016-09-5 18:08

Yra ir geresnių laiko praleidimo būdų nei stebėt “debatus” su makaraitytėm, pancerovais, tapinais,miliūtėm ir į juos panašiais egzemplioriais.// Gerą nuotaiką susiorganizuoti Lietuvoj sunku, o štai sugadinti-labai paprasta.// Rašoma ,kad iniciatyvai"Balsuok atsakingai” startą davė tas pats žmogus, kuris paskelbė Lietuvoj triukšmingą socialinę akciją nesižudyti, negerti, įsivaikinti našlaičius ir pan. O tai ką, jau visi našlaičiai turi jaukias šeimas, visi alkoholikai “parišo” ir visi nelaimėliai patapo laimingais?// Senolių išmintis byloja: ką pradėjai, tą ir užbaik.// Jei ketvirtį amžiaus mes,lietuviai, “nesugebam” tinkamai balsuoti,vadinasi, tai tiesiog… neįmanoma.Bet akcijų ponai to “nesupranta”.Jiem taipogi smulkmena, kad milijonas expiliečių emigracijoj.// Kam uždavinėt naujus klausimus, kai į senuosius nėra atsakymų : kodėl iki šiol nėra liustracijos, kodėl Lietuvoje klesti skurdas ir savižudybės, kodėl LT kariuomenė ginkluojama peiliais ir šakutėm, kodėl primestos savivaldybėms kaip tarybiniais laikais dujų kvotos? ir t.t.

Marginalas       2016-09-5 17:13

Tikrai tiesos.lt debatininkų http://www.skaidripolitika.org/ nėra. Užtat svečių rubrikoje yra nepakartojamas V. Radžvilo portretas. Jis įprasmina visą veiksmą.

Julius Puras       2016-09-5 4:19

Daug tu “nacionaliniu debatininku” neobjektyviai nusvietinėjo pedofilijos byla ir bylas aplinkui ją. Kas dėl rinkimų tai sąžiningiems žmonėms siūlau boikotuoti juos. Taip kgbistai tunantys pogrindyje suredė Lietuva kad lietuvei neturėtų iš ko rinktis kaip tiktai blogus ir niekam tikusiu iš blogų ir niekam tikusiu tarpo.

Bet,       2016-09-4 22:37

Vilniaus forumo veikėjai ten griežia visais smuikais.

Juozapui - nenustebau       2016-09-4 22:33

bet apsidžiaugiau: tiesos.lt ten nėra.
Pagarba redakcijai.

Juozapas       2016-09-4 22:15

Sveiki.
Noriu pasiūlyti informacijos pamąstymui apie minėtą režimo projektą.
Taip, užsimota nemenkai.
Mėgstantiems dėlioti dėliones, ieškoti ryšių, sąsajų ir netikintiems sutapimais siulyčiau pasižvalgyti tokioje pikantiškoje vietelėje:
:
“skaidripolitika org”
:
Laaaaabai daug peno mintims suteikiantis lizdelis.
Vien projekto “globėjas” ir “garbės svečių” sąrašėlis tikrai įspūdingi.
Neįgudusio stebėti atidžiau lankytojo akis gal ir nepastebi, bet…
Tarsi labai skirtingas pažiūras atstovaujantys ten rikiuojasi, tačiau tik paviršutiniškai žiūrint.
Bendri vardikliai yra. Tam tikrų vienijančių veiksnių tenka pastebėti KAS reklamuoja tą projektą.
Tarp promintojų rasite ir labai neįprastų subjektų.
Tokių per kuriuos pėdsakai veda pas tikruosius dabartinio režimo šeimininkus.
Kas galėjo pamanyti jog koloradiniai ekspertai eu karštai reklamuos projektą?
Nesitikėjote? Siurprizas?
Dar ne tokie siurprizai laukia.
Patikėkite, nebus nuobodu.

Eretikui nuo savęs       2016-09-4 20:24

Tai gal tu turėjai vilčių, nabage, kad iš čia komentuojančių kas nors balsuos už Puteikį?

eretikujui       2016-09-4 20:21

Apsiramink žmogeli.
Visi matome ir puikiai suvokiame ko sieki savo manipuliacijomis ir išvedžiojimais.
Esi tiesiog pigus provokatorius ir demagogas.

eretikas       2016-09-4 19:37

Jei dauguma rinkėjų yra tokio mastymo, kaip čia susibūrusi inteligentų puokštė-_Purgenas,Citramonas,Tara mat vašu,Chronius,Pachmelkinas,nepisitas,Vitia,Joo ahaa,Dzeikas,juozapas,Matrioška(vien nikai ko verti)tai galima drąsiai teigti,kad rinkimus laimės sisteminės partijos.Su kuo visus iš anksto sveikinu.

Atsakingas       2016-09-4 15:44

Stengsiuosi atsakingai saugotis visokių tiapkinų, miliučių ir kitokių makaraičikų.

Tarabilda       2016-09-4 11:31

Scenarijus panašus į realų, kad T. bus pastatytas vietoj skydininko, ar bent jau LRT Tarybos galva.

Tiapkinas       2016-09-4 10:25

Aš?
Kaip be savybių?!
Net ir labai su savybėm:
lankstus- atsižvelgiant pagal situaciją, biuletenį galiu pakasti po velėna, o galiu glausti prie širdies;
aktyvus - esu išaugintas komsomolo dvasia, visada veržiuosi įbūti pirmose mūšių už Tarybų valdžia gretose;
įžvalgus - sugebu užuosti iš kur ir kokie politiniai vėjai pučia;
ryžtingas - tarybinės santvarkos priešams jokio pasigailėjimo!;
ir daug, daug kitų teisingų savybių reikalingų padaryti karjerą.
Siaurukas juk ne amžinas- kažkada juk atsilaisvins generalinė elertė kėdė.
Esu nuo vaikystės auklėtas - ” Vsegda bud gatov!”

Konservai nepraidiot       2016-09-4 10:19

Už kitų partijų šmeižtą, juodinimą kai kurių jų narių.

Tas Tapkinas       2016-09-4 10:15

konservų ir prezidentės padlaižys. Reikia kažkaip atidibti su “purvinom pirštinėm”  nekrikščioniškiems konservams.

Tarabilda       2016-09-4 8:32

Kažkas tą Tapiną be atvangos tranžyrina. Plika akimi matyti, kad tai marketingo projektas - žmogus be savybių.

Arvydas       2016-09-4 8:18

Ir nušvito lapino, tfu, Tapino sąmonė, ir suprato paklydėlis, kad reikia būti pilietišku. Nebeužkasinės daugiau šis gudruolis jokių biuletenių, nebeaiškins, kad referendumuose dalyvauja tik šliužai ir runkeliai. Ačiū tau, Viešpatie, kad atsiuntei lapinui, tfu, Tapinui nušvitimą ir suteikei jam galimybę atsiversti. Iš vilko į aviną. O gal ir atvirkščiai.

ar tikrai       2016-09-3 22:57

būtinas tas fiziologizmas, kad parodytumėte savo pranašumą?

dr. Purgenas >> dr. Citramonui       2016-09-3 22:54

- O gal tokiam pacientui geriau pastatyti klizmą?
Išsitries ir praeis noras.

Centrui       2016-09-3 22:46

Pas mus priklausomybiū centro nėra ir negali būti- mias esame isikovoję Niapriklausomybią.
Nuo mūsų jau niekas nepriklauso.

Tara, mat vašu       2016-09-3 22:43

Sušiktas reikalas yra tie balsavimai.
Rimtai.
Va, atsineši tuščią butelį ar skarbonkę, įmeti į taromatą ir gauni centų.
O rinkimai? Apgavystė kokių reta!
Atneši užpildytą(!) , ne tuščią biuletenį ir ką?!
- Po to pats dar ir sumoki.
Labai brangiai tenka susimokėti!
Kažkokia hujowa ta balsû surinkimo sistema.
Ant apgavysčių pastatyta.
Gal tuos balsus tiesiog geriau pasilaikyt sau?
Gaug vietos neužima, o pravertsi gali.

Tox       2016-09-3 22:34

Yra priklausomybių centras. Pastato lašelinę ir išgydo.

dr. Citramonas >> Ch. Nalivaikai       2016-09-3 22:32

- gerb. Ch., pabandykite užsikoduoti.

Chronius Nalivaika       2016-09-3 22:30

- O ką žmogui daryt, jeigu negali nebalsuot? Jeigu turi priklausomybę, a?

Paxmelkin       2016-09-3 22:28

Pabalsuot, tai tas pats kaip pagert.
Kol pilstai smagu, bet ryte, bliamba bliambočki, uch, pagirios būna sunkios….

mutinys       2016-09-3 22:22

Kuo gausiau pribalsuosim, tuo ilgiau srėbsim!

polit brokeris       2016-09-3 22:20

Iki rinkimū brangūslietuvosžmonės labaj brankZ.
Bet po rinkiūų taj tikraj labaj atpikZ.

Makaronaitytė       2016-09-3 22:16

- Kas nebalsuoja, tas rusū agentas!

nedapisitas       2016-09-3 22:13

jsssssmarja, kaip noriu balsuot!
netrivoju!

vitia perestukinas       2016-09-3 22:11

Lietuviai rinkimuose…
Tai tarsi senas nuolat atsikartojantis filmukas- ” Neišmoktų pamokų šalyje”.
Ir rezultatas visada tas pats, lyg parašytas vakar.
Su ta pačia gramatine klaida:
“Pasigailėti negalima bausti”.
Tik kablelį už padėtą kryžuką biuletenyje deda nugalėtojai.
Tie už kuriuos nubalsuota.
Todėl visada jums bus “labanakt vaikučiai”.
Visada labanakt…
O guolį jums paruoš įgudę rankos.
Pusantro grioviakasio.
Labanakt balsuotojai, labanakt…

Prošalis       2016-09-3 22:03

Kiek nepartinių yra partijų sąrašuose?.. Ė ė ė... Tai kam atstovaus išrinkta partinių valdžia? Puškinui?

Pikasas Prošaliui        2016-09-3 21:46

  Jūsų duomenys netikslūs. Apklausos rodo, kad apie 70 procentų respondentų turi bent vieną partiją, kuria labiausiai pasitiki ir už ją žada balsuoti. Penkių procentų  partijai minimumas tik atriboja tas partijas, kurios net ir tokio pasitikėjimo neturi. Ką partijos atstovauja - plati tema, bet ji verta aptarimo. Matysim…

Jooooo, ahaaaa       2016-09-3 21:36

Nebalsuokim už partinius, balsuokim už nepartinius.
Nepartiniai tikrai bus auksiniai.
Kas sakė? Boba vienaakė ant vandens parašė šakėm!

Prošalis       2016-09-3 21:32

A, tai jei jau gavome Pikaso sartifikatą, kad esame vispročiai, tai ir svarstykim klausimą, kaip įmanoma iš 5 procentus pasitikėjimą turinčių partijų (in corpore) išsirinkti bent 51 procentą pasitikėjimo įgysiantį Seimą? Ką tos partijos atstovauja? Pasiskaitykit partijos apibrėžimą. Partijos atstovauja partinius. Ir visuomenė tų pačių prievartaujama balsuoti už partinius ir dar pareitinguoti dėl smagumo, kaip siūlo visų reikalų daintojas Pikasas.

Pikasas Prošaliui       2016-09-3 20:56

Nieko panašaus. Nevispročiai čia nesilanko. Čia net labai gudrūs pašnekovai bando diskutuoti. Jei nukrypstama nuo temos ar norima tyčiotis, tai tokius stengiuosi aplenkti. Na, o tie kurie bando apsimesti nevispročioais, tai tokią teisę jie turi. Jokių problemų.

baudžiauninkų mentalitetui skirta rinkodara:       2016-09-3 20:53

“-Taip gyventi verta!”

banderlogas       2016-09-3 20:50

Taip, taip - Pikasas iš mūsų tarpo yra pats protingiausias!

Pikasui Prošalis       2016-09-3 20:41

Iš tamstos argumentų visiškai aišku, kad čia komentuojančius laikai nevispročiais.

kiplingas       2016-09-3 20:23

Visas šis Didysis rinkiminis vajus primena vaikystę.
.
Tiksliau populiarų filmuką:
:
“- Prieikite arčččiau, banderlogai. Darrrr arčččččiau!”

norisui       2016-09-3 20:20

Balsuok!
Ir gyvensi kaip balsuoji- ant juoko.
Visų pajuokai.
Ech, na ir turtinga durniais mūsų šalelė...

Toks vajus       2016-09-3 20:20

primena sovietmetį.Principai tie patys.Tai dalyvavimo bet kokioje sąjungoje požymiai ir nieko gero nežadantys.Tik pratęsiantys egzistavimą.

Norisi tyčia prabalsuoti       2016-09-3 20:10

už socialdemokratus.Tiesiog ant juoko.

Ar gali žurnalistai dalyvauti       2016-09-3 20:08

propagandinėse akcijose ar rinkiminėse akcijose?Juk jie turi tik nušviesti?Ir kas finansuoja tuos lapelius?Kuri partija?

Pikasas Prošaliui       2016-09-3 19:27

Jei jums net iš 16 partinių sąrašų yra labai sudėtinga išsirinkti labiausiai priimtiną ir jame reitinguoti jums labiausiai priimtinus penkis kandidatus, tai gal jūs pats save laikote tinkamu kandidatu. Tada reikia laiku surinkti 1000 pritariančių jūsų kandidatūrai balsų ir galėsite tapti kandidatu į Seimą. O jei nesugebėsite rasti tiek pritariančių, tai bus nauja Seimo kadencija, kurios metu galėsite save pareikšti taip, kad minėtas skaičius remiančiųjų būtų pakankamas. Partijos turi tiek narių, kad jų pritarimas yra pakankamas. Jei tokio skaičiaus netektų, jos būtų išregistruotos Teisingumo ministerijoje.  Nematau tame problemos. Jei jūs žinote, kad kažkokie pavieniai kandidatai buvo apspjaudyti ar kitaip paniekinti, tai siūlau tokį niekingą faktą paviešinti. To demokratiją kuriančioje valstybėje neturi būti.

Pikasas > 19:10       2016-09-3 19:18

Nesu matęs jokių nepatogių klausimų. Apie nieką. Niekad. Jei bus straipsnis apie kurios nors partijos “juodus darbelius”, tai kodėl turėčiau vengti polemikos. Svarbiausia, kad pritariantys arba oponentai sugebėtų pakankamai logiškai ir pagrįstai argumentuoti. Jei straipsnyje rašoma apie atsakomybę rinkimuose, o kažkoks “tipelis” bando provokuojančiai apie kažką nerišlaus pezėti, tai ar man turėtų tai rūpėti? Gal tas “tipelis” mano, kad išvadindamas mane įvairiais šlykščiais epitetais kažką įrodo? Jis tik parodo savo vidines kuklias etikos ribas. Kaip sako vaikai: “Kas ant kito sako…”

Prošalis       2016-09-3 19:17

Tai kodėl rinktis mums siūloma tik iš partinių, kai partijų reitingas absoliutiškai neigiamas? Kas partiniams davė privilegiją, kai Konstitucijoje aiškiai pasakyta, kad jokių privilegijų būti išrinktiems jokiu pagrindu negali būti. Sakysit, kiekvienas gali būti išrinktas, bet kodėl save išsikėlusiam reikia surinkti 1000 rėmėjų parašų, o partiniam - nereikia. Kiek tokių save išsikėlusių atsirado per Lietuvą? Šnipštas - gal tik trys ar keturi yra surinkę tuos parašus. Žmogus supranta, kad tik kvailys gali kišti į uodegą užstatą, dar rinkti parašus ir iš viso to dar likti marginalizuotu, apspjaudytu partinių ir žiniasklaidos, tarnaujančios valdžios partijoms.

Na ir tipelis       2016-09-3 19:10

Pikaso išsisukinėjimas nuo nepatogių klausimų apie koncervų juodus darbelius yra neįtikėtinas.
Slidus, slidus, šlykštus šliužas.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.