Pilietybė

Diskusija „Ar reikia Lietuvai daugybinės pilietybės?“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 1 d. 17:40

30     

    

Diskusija „Ar reikia Lietuvai daugybinės pilietybės?“

Lapkričio 30 d. Karininkų ramovėje įvyko diskusija „Ar reikia Lietuvai daugybinės pilietybės?“. Dalyvavo Seimo narys Žygimantas Pavilionis, filosofas Vytautas Rubavičius, politologas Vytautas Sinica ir publicistas Arkadijus Vinokuras. Kviečiame žiūrėti vaizdo įrašą.

Filmavo Aušra Gabalytė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2018-12-4 1:48

Ar Lietuva iš žydų, kuriems suteikė Lietuvos pilietybę, reikalavo atsisakyti Izraelio ar Amerikos pilietybę? Iš Adamkaus, Kronkaičio reikalavo? Ką laimės Lietuva atimdama pilietybę iš nuo skurdo, neteisybės ir valdininkų priespaudos pabėgusių lietuvių? Kolaborantų luomas, užvaldęs Lietuvą, turės ramesnį gyvenimą ir greičiau naikins lietuvybę. O Lietuva?

jei troliai,       2018-12-4 0:35

pasisakantys pries LR pilietybes islaikyma igijus kt. valstybes pilietybe, nors kiek nors zinotu kiek daug nuveike JAV lietuviai, kovodami pries pripazinima ,,laisvanorisko” istojima i TSRS, uz LR nepriklausomybe! Cia galima kalnus prirasyti ar tautieciai atsisako LR pilietybes, priimdami kt. salies pilietybe. Pasaulio nepamacius, nepagyvenus kitoje salyje, kai gyvenimas prasideda nuo sauksto, zmones negali suvokti kokia svarba yra islaikyti LR pilietybe. Idomiausia, kad daugiausiai ta tema - neduosim, neleisim, pliurpia tie, kurie visa laika sedi, kad ir ne visada siltoje kedeje, bet APMOKAMOJE IS BIUDZETO!O ar pagalvojate, kad jei tokie, kaip jus trolintojai, butumete pries simtmeti rekave, kad dr. Jonas Basanavicius, turintis dar ir Bulgarijos pilietybe, prelatas Mykolas Krupaviciusm (tautos genijus, igyvendines Zemes reforma, kas leido Lietuvai sokti is skurdo - pakele zemes uki), turintis Rusijos pilietybe neturi teises (siukstu!!!)skelbti Lietuvos Nepriklausomybes?! Adolfas Ramanauskas-Vanagas turejo JAV pilietybe, nes ten buvo gimes! Tikriausiai nebutume leide kovoti uz Lietuvos laisve. Beje, LR Konstitucijoje itvirtinta savoka - pilietybe igyjama gimimu. Jokiu pareigu, duokliu mokejimo ir pan. nenurodyta.

s.m.       2018-12-3 0:09

vakar Justo laidoje “Klausimėlis” aktyvūs balsuotojai/rinkėjai aiškino, kas yra moralė... Kai viena atsakė, kad tai pritaisas į mėnulį žiūrėti, supratau, kad sekančioje laidoje paklausus apie pilietybę nemažai lietuvisų acakytų kažką panašaus… Betgi svarbbiausia pasigavus durnasklaidos pripūstą “amoralaus atėmimo” burbulą veržtis į diskusiją, kur žmonės bent jau žino, kad pilietybė, tai ne patiekalas iš kulinarijos skyriaus…

Tautiška       2018-12-2 18:23

laida “Duokim garo” būdavo penktadieniais ir tikrai pakeldavo ūpą.Dabar ,kai LRT užvaldė liberalė,ištrėmė laidą į sekmadienį,kai visai ne ta nuotaika,ne subata prieš akis,o pirmadienis.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-2 15:21

to Ekspertas     2018-12-2 12:19
Puiki diskusija parodanti Paviliono ir Vinokūro argumentų skurdą. Ponai nelabai suvokia pilietybės instituto svarbą. Kitai tariant naudingi kvailiai stumiant globalios “sklandžios” visų migraciją visur”
*
O ar pats supranti “pilietybės instituto svarbą”, kad kauniesi prieš LR Konstitucijoje įtvirtintas LR piliečių teises? Dabar yra nesilaikoma Konstitucijos, todėl iš tokios valstybės bėga, tiesiog katapultuojasi žmonės. Taigi ponas eksperte, tai tokia Konstitucijos nesilaikymo pasekmė ir taip visose sferose. Taigi nesi joks ekspertas, o tik kgbistinis propagandistas. Visai nesvarbu ar tai supranti ar ne.
*
Pilietybės institutas iš tikro yra labai svarbus, todėl nuostatos dėl LR pilietybės įgyjamos gimstant ir dėl dviejų pilietybių yra įtvirtintos LR Konstitucijoje. Ekspertas ragina, kaip ir tie kalbėtojai “intelgentai” nesilaikyti Konstitucijos. Tai iš tokių turėtų būti atimta pilietybė ir jie turėtų būti nutraukti nuo biudžetinės soskės. Kitaip tada užgiedotų.
*
Matau, kad gaunu daug NEIGIAMŲ atsiliepimų ir tai parodo, kad tiems neigiamiems yra giliai nusispjauti ant LR Konstitucijos. O tai reiškia, kad jie yra PENKTOJI Kolona. Visa tai ką darau, tai reikalauju kad savo laisva, kaip LR piliečiai, paklusti mūsų LR Konstitucijai taip, kaip joje parašyta, o ne taip, kaip proto invalidai iš LR KT ir Seimo ją iškraipė. Pabrėžiu, proto invalidai, penktoji kolona. Gal kas nori duoti man iššūkį ir padiskutuoti viešumoje? Manau tokių neatsiras.

Visas įdomumas ir yra,        2018-12-2 15:21

kad dažniau nori pirma gauti, o paskui duoti (taip pat ir su valstybės pareigom).

Apie pareigas       2018-12-2 14:33

taip, jus teisus - vaiku pareiga padeti savo seniems ar/ir sergantiems tevams. O kaip del valstybes pareigu savo pilieciams?( LT Konstitucijoje parasyta, jog valstybe gina ir globoja savo piliecius) Ar ne del to, kad valstybe nepajege vygdyti pareigu pilieciams, jau beveik milijonas emigravo is Lietuvos? Tiesiog paradoksas: bego nuo skurdo is LT, kad galetu ismokinti savo vaikus ir savo tevams, likusiems LT uztikrinti ORIA SENATVE, - vis tiek LIETUVOS NENORI ATSISAKYTI. Nori likti ” sujugti bambagysle” , anot vieno is pasnekovu, su nelabai jais galejusia pasirupinti tevyne….

Žinojimas, kad emociskai turi namus       2018-12-2 14:15

jeigu būtų tik žinojimu. Bet jie nori turėti namus, kuriuos saugotų, prižiūrėtų, rūpintųsi kiti, o jų tik lauktų rankom išskėstom. O kas liečia rinkimus, tikrai nesigilins į esmę, geriausiu atveju stums visokius užsieninius modelius, visiškai neatitinkančius Lietuvos realijų.

Danutei       2018-12-2 12:58

Bet emigrantai nemoka Lietuvai mokesčių, netarnauja Lietuvos kariuomenėje ir pavojaus atveju, Jos negins. Kad pasitaiso dantis parvažiavę, arba parsiunčia pinigų seniems tėvams - puiku. Čia jų problemos, o padėti tėvams - jų pareiga.

to jei gerai suprantu       2018-12-2 12:20

suprantate negerai. pinigu issiuntimui i LT pilietybes, zinima, nereikia. Bet, kai pasens emigrantai - KAS JUOS ISLAIKYS IR KAS JIEMS MOKES PENSIJA? Lietuva???? Nejuokinkit. Be kitos salies pilietybes emigrantamas nera uztikrintos socialines garantijos. Taigi: jei gyvena zmogus uzsienyje ilgam - visiskai normalu turetio salies, kurioje gyveni, garantijas. O, kaip cia ponas Vinokuras gerai pasake, Lietuvos pasas - tai lyg zinojimas, kad emociskai turi namus. Gyveni svetur, bet zinai, kad yra namai.

Ir dar: tukstanciai Lietuvos emigrantu, turinciu kitos salies pilietybe, VIS MOKO SAVO VAIKUS LIETUVIU KALBOS, TRADICIJU, PAPROCIU, KURIA LIETUVISKAS MOKYKLELAS, LAIKO LIETUVISKAS MISIAS IR PAN. Nors, kaip ir siunciant pinigus, taip ir cia - tam lietuvos pilietybes nereikia., O moko, todel, kad sirdyje jauciasi LIETUVIAIS.

to tiesos ir teisingumo ,ponai       2018-12-2 12:11

Citata:,,Lietuvos paso atėmimo iš toki emigravusio piliečio…”. Pirmiausia, niekas neatima, o jis pats atsisako priimdamas kitos valstybės pilietybę. O ta, kita valstybė, ar leis turėti antros valstybės pilietybę? Kokia bus gėda, kai mes siūlysime, o jie atsisakys. Beje, juk ir kalbama apie Lietuvos paso turėjimą be teisės balsuoti. Tai - priimtina: mokesčių švietimui, sveikatai, senatvei Lietuvoje gyvenantiems nemoka (parsiunčia savo artimiesiems šiai dienai naudotis), o rinkimuose dalyvauti(kai renkame įstatymų leidybos Seimą) - nori. Akivaizdu, kad jų vertybės ir poreikiai skiriasi (pagal Maslow), jie- poreikių viršūnėje nori savirealizacijos, o mes - tik gyvybinius poreikius tenkinti. Jie - globalistai, turintys iš to naudos, o mes- Lietuvos ,,vatnikai”, ,,runkeliai”, ,,žmonės iš gatvės” ir t.t.

tiesos ir teisingumo ,ponai       2018-12-2 11:59

Esu nustebęs,kad tiek daug suinteresuotų lietuvių yra nusistatę iš principo prieš lietuvybę. Čia jau rimta problema ,apie tai visom politinėm partijom būtina bent jau pradėti kalbėtis su visuomene. Antilietuviškumo ,antros pilietybės (esant reikalui) ,Lietuvos piliečio teisių iš priverstinių ,aiškiai ekonominių emigrantų ,Lietuvos paso atėmimo iš toki emigravusio piliečio požiūriai…etc. nė vienas nėra racionaliai paaiškinamas akivaizdžiai “tirpstančios” Lietuvos išsaugojimo prasme.Žydas Vinokuras,gėjus, jų paradus palaikantis Pavilionis - abu yra tiesiog teisūs Lietuvos pilietybės išsaugojimo MŪSŲ ,LIETUVOS emigrantams prasme.Kas čia daros ,ar jau baimė dėl atliktų machinacijų su valstybės turtu visai užgožė sveiką protą ,kad norima atimt net viltį aktyvesniems emigrantams ,kad balsuodami dar gali atstatyti kiek teisingesnę Lietuvą.T.y. Lietuvą ,į kurią būtų imanoma sugrįžt atgal jei ne jiems ,tai bent jų vaikams? Žodžiu, labai idomu ir Lietuvai išlikimo prasme lemtinga ,ką propaguos ,kurią pusę palaikys naujasis išrinktas Lietuvos Prezidentas.Gi dabar nusišnekama iki to,kad per antrą pilietybę Lietuva bus skatinama žlugti. Pavojus yra .Bet tiems ,kurie sudalyvavo ir sėkmingai ,nusikalstamoje visos valstybės turto prichvatizacijoje. Jei tiems veikėjams atrodo ,kad jie žlugs,tai dar visai nereiškia ,kažkoks pavojus iš to kyla Lietuvai.

Danutė       2018-12-2 11:41

Kažką painioja - pilietybę su nuolatiniu gyventoju. Emigrantai atvykę neturi jokių socialinių garantijų ir jomis nesinaudoja. Jie sumoka savo pinigais už visas gautas paslaugas. Kalbos kad emigrantai iš Lietuvos kažką gauna bet nieko neduoda yra tikrai niekingos. Kiek čia likusių šeimos narių beveik išlaikomi emigrantų.

Pavyduolių šnekos, labai lietuviškos.

Atimti Lietuvio pilietybę - amoralus dalykas.

Ekspertas       2018-12-2 11:19

Puiki diskusija parodanti Paviliono ir Vinokūro argumentų skurdą. Ponai nelabai suvokia pilietybės instituto svarbą. Kitai tariant naudingi kvailiai stumiant globalios “sklandžios” visų migraciją visur.

Juozapas       2018-12-2 9:45

Mano manymu, leistis į diskusijas ir rimtu veidu svarstyti “ar reikia dvilinkos, trilinkos pilietybės”, yra tolygu svarstyti - ar mums reikia Nepriklausomybės, ar mums reikia valstybingumo, ar mums reikia savos kalbos.
Prieš trisdešimt metų į šiuos klausimus buvo vienareikšmiškai atsakyta visuotinio refetendumo Neatšaukiama(!) nuostata.
Iš esmės tada buvo milžinišku balsų kiekiu nutarta, jog Lietuvos valstybingumo panaikinti pati vosuomenė negalės! Ir tai teisinga, nes vienos generacijos momentiniai, egoistinėmis nuostatomis inspruoti norai, negali būti svarbesni nei prieš tai buvusių kartų nuveikti darbai kuriant ir ginant Lietuvos Valstybę. O svarbiausia- niekas iš mūsų neturi teisės atimti Lietuvos valstybingumo iš ateities kartų.
Machinacijos su daugybinėmis “pilietybėmis” yra valstybingumo naikinimas.
Todėl visokie “svarstymai” yra realiai nusikalstama veika nes tai iš esmės antitautinė, antivalstybinė ardomoji veika BK kvalifikuotina kaip Tėvynės išdavystė. Visokių vinokurvų vieta ne tv studijose, o už lalėjimo grotų.
Į reikalus visada reikia žvelgti iš makro vertybinių pozicijų, o ne leistis į debatus su išdavikais.

Pikc- ui       2018-12-2 8:23

Taip teisingai, kad nėr kā pridurti.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-2 7:40

to “daktariūkšti     2018-12-2 7:26”. Taip, turiu išsaugojęs PrintScreen, turiu. Netgi straipsnį esu apie tai parašęs su įrodymais. Ir dar po to turiu. Šita cenzūra turi būti sustabdyta nepriklausomai nuo to, kaip tamsta užputosi. Jeigu pasakiau, kad cenzūruoja, ištrina, tai reiškia pasakiau TEISYBĘ, TIESĄ ir redakcija tikrai tai žino. Neužsiminėju melo skleidimu.

Ką galiu papildomai pasakyti apie diskutuotojus? O tai, kad jie vis dar HOMOSOVIETIKAI, nes savo nuomonę pasistato aukščiau Konstitucijos, aukščiau visos Tautos priimto dokumento, kuris yra dokumentas, pagal kurį susitarėme kaip kartu privalome gyventi. Jie man atrodo iš dangaus iškritę, tik vienas Vinokūras suprato klausimo esmę. O tie kiti visiški dudukai, lietuvių Tautos priešai.

Niekingas tu daktariūkšti       2018-12-2 6:26

šiaudadūši baily, tarnybų gegužioke, kiek gali teršti lizdą, iš kurio niekaip neišsiriti, nors jau tiek prisidirbai piktnaudžiaudamas svetingumu, kad tavo logorėją jau seniai blokuoti derėjo.
klok įrodymus, kuriais čia giriesi, kada ir koks komentaras buvo ištrintas: kol jų nebus, būsi melagis ir šmeižikas.

Mano nuomone       2018-12-2 4:48

Vytauto Ražvilo trūksta, jo labai verta paklausyti apie pilietybę, visiems!

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-2 3:22

to “Pikc”. Tai sakote teisingai: “Pilietybė yra asmens santykis su VALSTYBE, o ne su giminėmis, jeigu ką.”

Ir ne bet koks santykis, o juridinis santykis įtvirtintas Konstitucijoje. Tai taip ir galvokime, ne taip kaip norime, o taip kaip LR Konstitucijoje labai aiškiai parašyta. Nereikia Konstitucijos iškraipyti, kaip tai daro LR KT ir Seimas. Skaitykite mano žemiau duotą nuorodą:

2017-08-28 “Dvi pilietybės – ne konstitucinė problema” http://www.ekspertai.eu/dvi-pilietybes-ne-konstitucine-problema93312/

Visų tų video diskutantų problema, kad jie reiškia savo nuomones, o turėtų aiškintis kaip yra parašyta Konstitucijoje. Ir tada supras kas yra kas. Jie man atrodo, kaip iš dangaus iškritę ir gerokai prisitrenkę.

Jei gerai suprantu,       2018-12-1 23:17

pilietybė neatimama, jie patys ją atiduoda. Negi tam, kad išsiųsti iš šalies pinigus (pvz. į Lietuvą), reikia turėti tos šalies pilietybę?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-1 23:13

Labai atidžiai klausiausi šios diskusijos.  Esu iš esmės pritrenktas to neraštingumo, kuris čia buvo dėstomas. Visa galva, napamatuojamam aukštyje, už visus buvo žydas Arkadijus Vinokūras. Tačiau net ir jis nesugebėjo pereiti prie kvalifikuotos diskusijos, nors jo supratimas buvo tikrai protingai ir jausmingai dėstomas. Man ypatingai gėda klausytis taip vadinamų inteligentų V.Sinicos ir V.Rubavičiaus. Tai boševikinės sielos, apkrėstos pavydu, asmenys. ATIMTI. ATIMTI, ATIMTI. O ar ką nors davei, kad nori atimti?
Toliau, Ž.Pavilionis, atrodytų dėk žmogų prie širdies, toks malonus kalbėjimas. Tačiau, kai žinau jo konkrečiai AFERISTINĮ veikimą, tai tie žodžiai taip ir kalba, kaip aferistinė yra nepatikima. Ir čia matau, kad iššoka alia sąjūdininkas Rytas Kupčinskas su savo vienos pilietybės koncepcija. Tai ir klausiu šito sąjūdininko, mano buvusio kolegos Kauno Sąjūdžio taryboje, konservatoriaus koks velnias tau protą sumaišė, kad nesugebi per tiek metų būdamas Seime ir prisiekęs Konstitucijai, ją atsiversti, perskaityti ir suprasti? Tai NIEKŠU pasidarei, vydyk Konstituciją, o ne savo sapaliojimus dėstyk. Dar šioje diskusijoje buvo naudojamas kalbant apie pilietybes žodis “išimtinis”. Klausiu paprasti, ar kada nors savo gyvenime matėte Konstituciją ar tik kgb instrukcijas? Niekas nematėte, negirdėjote? Tai kodėl veikiate prieš Lietuvos valstybės Konstituciją apsimesdami patriotais? Niekšais tampate. Tokio žodžio LR Konstitucijoje NĖRA, tik LR KT aferistų smegenėlėse. LR Konstitucijoe tokio žodžio “išimtinis” nėra ir NEGALI būti, visa Konstitucija yra taikoma visiems vienodai, visiems be išimties vienodai. Negali būti taip, kad vieniems Konstitucija galioja, o kitiesm LR piliečiams negalioja. Tai malonėkite užsičiaupti savo koseres (mandagesnis žodis yra netinkamas) ir nekosėkite.
Mano pozicija: Tvirtai pasisakau prieš REFERENDUMĄ dėl dviejų pilietybių, nes jo visiškai nereikia, tai stribinės okupantų kolaborantų valdžios išmislas. LR Konstitucijos 12-as straipsnis yra idealus. Tik reikia jį teisingai lietuviškai ir neiiškraipant suprasti. To niekas nenori girdėti. Tai ar su kurčiais gali būti kokia nors kalba?
Tai ponams rekomenduoju paskaityti nors porą mano strapsnelių, kad atsibustumėte.

2016-10-31 “Valdžios vertybių degradacija” http://www.ekspertai.eu/valdzios-vertybiu-degradacija/

2017-08-28 “Dvi pilietybės – ne konstitucinė problema” http://www.ekspertai.eu/dvi-pilietybes-ne-konstitucine-problema93312/

Puikiai suprantu, kad tiesos.lt portalas trina mano komentarus, juos naikina, lyga pats neturėčiau atsakomybės už tai ką rašau. Tai kgbistinis antikonstitucinis portalo veikimas. Todėl šį savo komentarą PrintScreen būdu išsaugau, kad su tais portalo aferistais surasti jiems tinkamą kalbą. Berods jie lietuviškai nesupranta.

Gerbaimieji,       2018-12-1 20:08

taip, net ilgai gyvenantys ir negrisiantys , EMOCISKAI jauciasi LIETUVIAI. Ponui Sinicai: pamirsote, kad uzsienyje gyvenantys lietuviai kasmet perveda Lietuvoje gyvenantiems seimos nariams iki 4 milijardu euru. tai - konkreti pagalba Lietuvai. Ju deka, nesedi prie turgu su istiesta ranka ju pasene tevai, seneliai. Kaip sakoma: abiems pusems paranku: emociskai patenkinti emigrantai ir finansiskai paremta Lietuva. Pilietybe atimama yra uz nusikaltimus, o ne uz pasirinkta gyvenama vieta, gerbiamieji

nebloga kompanija       2018-12-1 20:07

Ką toje kompanijoje veikia Aušrinos Marinos sūnus Žygimantas, kaip išdegęs akis lėkęs į Ameriką šmeižti Venckienės, ką ten veikia liūdnai Garliavos istorijoje pagarsėjęs Vinokuras? Dar reikėjo pakviesti Žiobienę, Pūrą, Slušnį ir būtų šauni susikompromitavusių žmonių kompanija. Klausyti ką jie porina, būtų per didelė garbė tokioms negarbingoms personoms.

Zmogus, turejes kitos valstybes pilietybe       2018-12-1 20:03

ir grizes i Tevyne - SUPRANTA GERIAU, nei tas, kuris niekada niekur nebuvo emigraves. Nepatyre nesuprata paso EMOCINES svarbos. Ponas Arkadijus visiskai teisus. Pagarbiai, emigrantas

Silpnokas       2018-12-1 20:00

pokalbis.

Tikrai       2018-12-1 19:43

nereikia.

klausimas Vinokurui       2018-12-1 19:38

kiek pilietybių gali turėti izraeliečiai

Trūksta       2018-12-1 19:30

diskusijoje A.Juozaičio.

Trumpas nespaudė Putino       2018-12-1 18:51

rankos.Merkel ir Macronas sėdo diplomatinių pietų su Putinu.


Rekomenduojame

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.