„Dienraščių lyderis“: Laukite makabriškojo spektaklio tęsinio

Tiesos.lt redakcija   2013 m. rugpjūčio 24 d. 0:17

39     

    

„Dienraščių lyderis“: Laukite makabriškojo spektaklio tęsinio

Rugpjūčio 23-iąją, penktadienį (kaip įprasta), jau sutemus, „dienraščių lyderis“ paskelbė šeštadienio publikacijos anonsą, kas be ko, „intriguojančiu“ pavadinimu „Prieš naują gyvenimą užsienyje – L.Stankūnaitės interviu „Lietuvos rytui“. Kas be ko, interviu „darė“ garsioji interviu meistrė Laima Lavastė.

Taigi šį šeštadienį mūsų laukia dar viena „pasaka“, labiau tikėtina, makabriška, nebe imbierinė: Lietuvos teisėsauga ir specialiosios tarnybos, žūtbūt siekusios vieninteles gyvas likusias „bylos-žudikės“ liudytojas saugoti viename narvely, išleidžia jas iš... Niekur į... Niekur.

Taip šiame anonse ir rašoma:

Mes kalbėjomės likus nedaug laiko iki tol, kol ji su devynerių metų dukterimi bus perduotos vienos užsienio valstybės specialiosios apsaugos darbuotojų žiniai.
Tai buvo paskutinis interviu, kurį ji davė kaip Lietuvos pilietė Laimutė Stankūnaitė. Šiandien jos jau nebėra. Svetimoje valstybėje ji bus kaip ateivė iš Niekur. Be savo pavardės, gimtosios šalies ir be savos praeities.

Sutinkate – skamba išties grėsmingai: juk pakeitus asmens pavardę dokumentuose, neišnyksta nei jis pats, nei jo gimtoji šalis, nei jo praeitis…

Ar tai naujasis eufemizmas, kuriuo nusakoma neišvengiama nepageidaujamų liudytojų lemtis šioje byloje, nedrįstant pavadinti dalykų tikraisiais vardais? Kaip žinome, būtent kalbant apie mirtį eufemizmų prigalvojama daugiausia, pavyzdžiui, sakoma atidavė dvasią, iškeliavo pas Abraomą ir pan., vaikams – užmigo...

Kažkada po tokių „dienraščių lyderio“ makabriškų pasakų Tiesos.lt tiesmukai klausė „Kada iššaus paslaugių žurnalistų į sceną jau išneštas šautuvas?“

Negi dabar, baigiantis vasarai, minint Juodojo kaspino dieną, viltingąjį Baltijos kelią ir susidorojimą su tiesos siekusiu pulkininku Vytautu Pociūnu, ir yra tas metas „iššauti“ – pranešti žinią, jog „valstybės paslaptimi“ paverstas vaikas ir jo kažin ar ką šiame gyvenime dar suprantanti motina iš vieno spec.narvelio perduodamos į kitą?..

Laukdami dar vieno makabriškojo spektaklio tęsinio primename ankstesnę Tiesos.lt publikaciją „Makabriškas spektaklis tęsiamas“ (arba per „dienraščių lyderį“ paslaugiai perduotą perspėjimą neklusniajai L.Stankūnaitei, panorusiai su pasauliu kalbėtis tiesiogiai, be tarpininkų).

Verta prisiminti ir piliečių laišką Respublikos prezidentei, raginusį Respublikos (Niekur šalies?) prezidentę sustabdyti makabrišką farsą, bet taip ir likusį be atsako.

Tiesos.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kudirka       2013-08-28 22:51

Durne

Vokietija       2013-08-25 22:21

Dekoju Algirdui Makauskui uz blaivia galva !!!!Aciu kad nesi abejingas pilietis ir drasiai tam susimaisiusiam realybeje Rimanteliui drebi Tiesa i akis ....bekrapstydamas gal ka susivoks ...nuo ko viskas prasidejo! Negaliu atsistebeti kaip zmones uzmirsta praeiti ...Esme Kasbuvo padaryta su Kedio kunu nu ir cia suo pakastas….

Sas       2013-08-25 21:42

Buvo pasakyta, kad pirmuosius įkalinimo metus iš keturių ji neturėjo interneto.

papildymas       2013-08-25 18:47

citata is paskutinio biologines interviu:
“Apsaugos buvau atkirsta nuo viso pasaulio, dvejus metus man nebuvo leidžiama net turėti interneto. Tie apsilankymai buvo lyg oro gurkšnis, langas į pasaulį.”
Lyg ir turejo ji ta interneta, kitaip is kur butu istransliavusi savo pagalbos sauksma i viesaja erdve, kai visa Lietuva suzinojo, kad jos abi su mergaite laikomos ikalinimo salygomis ir jauciasi blogai- tiek Deimante, tiek jos isgimdytoja. Pagaliau ta nuotrauka su kompiuteriu ant palanges.
Kaip suprasti?

dar vienas chuntiniu melas       2013-08-25 18:15

atidziai isiziurekite i ta “kaledine” nuotrauka. Lango fone, desiniame nuotraukos kampe, matome atidaryta nesiojamaji kompiuteri. Tuo tarpu biologine, duodama paskutini interviu Pedrycio raseivai Lovatiesei, aiskiai pasake, kad jau 2 metus jai neleidziama naudotis internetu.
Kas meluoja si karta? Gal rezisieriai ne tokias dekoracijas sustate jaukiai seimyninei nuotraukai.

Rimantui B.       2013-08-25 17:46

Suaugęs žmogus esat, o protelis…gal gerai pamokėjo, kaip kai kurioms Seimo narėms, žygiavusioms su vaivorykštine vėliava…pasilikit ,,savo nuomonę’’ , kuri žemiau kritikos pats sau, tik pats savęs ir paklauskit, kam slėpti motiną su vaiku, jei NIEKO NEBUVO… kiek dar LT vienišų motinų, kurias persekioja buvę vyrai, sugyventiniai -degradavę mulkiai ,būtų slepiamos, nuomuojami joms butai ir išlaikomos, išvežant į užsienį ir keičiant tapatybę... jei žinot bent dar vieną, pasakykit kuo šita ,,nacionalinė vertybė- Bella taip nusipelnė ir kuria vieta…Tai ir bus atsakymas- jums pačiam.

Stasys       2013-08-25 17:28

Manau, kad neverta diskutuoti su tuo padaru, pasivadinusiu Rimantu. Arba jis pats durnas ar jis mus laiko durniais? Bet kad jis nedoras ir žiaurus žmogus, tai tikrai. Atrodo, kad jis kalba, o gal net ir mąsto, kaip tikras stribas. Man tai jo gaila, kaip apsėsto….

Rimantai,jūs       2013-08-25 16:18

sudievinate teismus.Juk ten dirba tie patys nuodėmingi žmonės.Jūs žiūrėkite į jų nelogiškus,sveiku protu nesuvokiamus darbus.Esate muštro šalininkas?Negalima abejoti?

Romas       2013-08-25 12:59

Teisėsaugos veksmai kordinuojami, teisininkas Jovaiša iš tolo stebėjo Daukanto aikštę, kai vyko minėjimas Garliavos šturmui paminėti. Ir iš pirmų Kedienės žodžių sužinojo apie Neringos planus. Toliau imamasi priemonių, kad pavojingos liudininkės dingtų iš Lietuvos.

V.Landzbergis savo narystę       2013-08-24 20:50

ES parlamente galėjo išnaudoti kovai už Žmogaus teises Lietuvoje.Būtų buvę saugu ir efektyvu.Jis lyg ir bandė tai daryti,bet galų gale ši kova pavirto į pragmatišką tylėjimą savo partijos naudai.Siauras mastelis tokiam veikėjui.Jei kitaip,norėtųsi paaiškinimo.

Apverstos aukštyn galva       2013-08-24 20:47

vertybės.Kas mums statoma pavyzdžiu?Varge,varge.

Jolita       2013-08-24 20:09

Manau lovatiesė šitą užsakomąjį straipsnį specialiai parengė, kad nukreipt dėmesį nuo kitų aktualių dalykų...Na, o jei tai tiesa, kad biologinė išvyko užsienin, tai irgi labai apgalvota mūsų institucijų akcija.Pasirodžius V.Vasiliausko, L.Kedienės interviu, kad Neringa neilgai trukus išeis į viešumą kovot, toks akibrokštas buvo būtinas - kuo greičiau “išsiūst/ištremt, atimt tapatybę toms, kurioms Neringos grįžimas būtų tikra katastrofa…

ar tai naujena???       2013-08-24 19:51

Liudininku (dar tokiu tupu, kaip isgymdytoja), VEDEJAS NEPALIEKA…..
Cia, Lietuvoje, bus stankunu epopejos pabaiga….
Kova uz mergaite turi testis….
Idomiausiai, kad SEIMO clenai tyli, matyt bijo savo snnukio paragauti asfalto….

kova       2013-08-24 18:17

už mergaitę tęsiasi, Tiesos nesunaikinsit. Drąsius, Ūsas nužudyti, žudomi liudininkai, gąsdinami žurnalistai, pasakojantys faktus, o ne iškraipantys istoriją. Niekas nepamirš šitokio teroro vaiko atžvilgiu, dar prieš nieką taip galingai nestojo valstybės institucijos, kaip prieš mažą mergaitę. Lietuva nepamirš.

Prasideda tylioji       2013-08-24 16:21

kova.Kovosime tikėjimu,malda ir tiesos paieška.Tai galingiausi ginklai.Nėra to blogo,kuris neišeitų į gera.

Imbieras       2013-08-24 16:17

Manau, kad jokio interviu iš vis nebuvo.

O mane       2013-08-24 15:31

stebini tu, Rimantai.Paagal amžių turėtų būti nors kiek išminties.Deja tokia tipiška Lietuva.Paviršius.Kas išoriškai blizga.Lėkšta ir primityvu.Tik barzda šiokia tokia.

Daugiau neisiu       2013-08-24 15:29

į jokius rinkimus.Nesitepsiu rankų balsuodama už kruvinas partijas.Už jas nubalsuos kaimo bambaliniai.Tiek partijos,jų biurokratai,tiek bambaliniai išlaikomi tų pačių Europos pašalpų.Ačiū,kaip nors jau be manęs.Istorijos ratas apsisuko ir vėl sovietmetis,nacizmas kartu sudėjus.

>Asta       2013-08-24 15:16

Kas už tai mokės?Aš nenoriu,kad mano mokesčiai eitų kruviniems nusikaltimams slėpti.Ar D.Grybauskaitė su Merkel nesitarė dėl šio “ypatingo ” reikalo.Tai nepuoštų šių vadinamų moterų.

Ir vis tiek pedofilus       2013-08-24 15:12

globojanti grupuotė kažką pražiūrėjo.Paliko sau šleifą..Dabar kiekvienais metais Baltijos kelio dieną bus minima Deimantės Kedytės ištrėmimo iš Tėvynės diena.Atimti žmogui Tėvynę prievarta prilygsta tremtinės statusui ir vienas sunkiausių nusikaltimų.Tam senaties nebus.Gražinkite politinę kalinę į Tėvynę.Ir ji bus gražinta.

pedofilijos drauguze ramiai isvaziuoja ?       2013-08-24 14:45

Išveža liudininkus pagal liudininkų programą. Bet stankė nėra tos pragramos dalyvė ir būti negali. Byloje, kur ji gali paliudyti, jai joks pavojus negresia, nes pedofilijos bylą numarino. Manot, kad galima apgauti svetimą valstybę ir įkišti jai stankę pagal melagingą liudininkų programą? kazkas cia ne taip ,ar dar yra buve nors vienas atvejis,kai valstybe tiek daug pastangu idetu del vienos eilines mergos ?

Kas paneigs?       2013-08-24 13:46

Lie-waste(melas-atmata)

pasakos       2013-08-24 12:07

nelabai tikėtinos tos pasakos apie išvežimą. Tūno vargšė mergaitė uždaryta kokiuose nepasiekiamuose globos namuose tarp psichikos ligonių, net biologinei nepasiekiama

vilte       2013-08-24 11:22

Labai gaila abieju mergaiciu , nezmoniskai sunku ant sirdies…

Irenai Klimašauskaitei - Eglei Vidugirytei       2013-08-24 10:40

porno filmus žiūrėk viena, čia tau ne vieta masturbuotis. bėk ir neatsisuk į komsomolkę pas kuzę arba lipk ant jos sienos.

Sieciau sias 2 naujienas       2013-08-24 10:04

su Lietuvos zemes gyneju suvaziavimo diena.Juk reikia nukreipti demesi…Sutapimai,sutapimai…

Reikės dar grįžti       2013-08-24 9:20

liudyti.Nes yra du keliai:arba bylos bus atnaujintos ir Lietuva demokratės,arba mus vėl okupuos Rusija.

jus esat zmogzudziu pedofilu garbintoju sekta       2013-08-24 9:10

– Jūsų duktė jau pradėjo pasakoti, ką teko patirti tetos namuose. Manote, kad prabylantis vaikas taip pat kelia pavojų kai kuriems asmenims?

– Baisu apie tai kalbėti, bet nebebūtų vaiko, nebebūtų vienintelės liudininkės, galinčios padėti išsiaiškinti, kas iš tiesų ją tvirkino.

Man gedulas.       2013-08-24 9:10

Lietuvoje Gedulas tęsiasi nuo Molotovo -Ribentropo pakto su mažute pertrauka,kol sąjūdiečiai nepatapo valdžia ir neužsikrėtė bolševizmo maru.Juk Sąjūdis turėtų daryti pranešimą.Kaip pasityčiojimas Baltijos Kelio dieną.Konservatoriai tyli.Ar jie tikrai tokie riboti ir nemato sąsajų,jei neliečia jų kišenės?

vasia       2013-08-24 9:05

Spektaklis baigiasi:liūdininkai negyvi ,prievartautos mergaitės ‘kažkur’ užsienyje,stankūnaitė ir Venskienė irgi ‘emigravo’.Tuoj nusileis užuolaidos.

Eikime kartu pasvaikščioti Čikagos       2013-08-24 8:19

gatve, pastovinėkime prie kavinės Au Bon Pain. 181 W. Madison St. Nerandu nelygiai sudėtų gatvės plytelių nors tu užsimušk. Gal kas gali padėti surasti? Duočiau rublį.
.

http://www.walkscore.com/place/au-bon-pain-chicago-3

Negi mūsų valdžioje nėra       2013-08-24 8:04

nė vieno padoraus tarnautojo,kuris vardan protesto ir nenorėjimo teptis rankas atsistatydintų.Garbingo.

Anikė       2013-08-24 8:02

Juodojo kaspino diena dabar turi naują prasmę-Lietuvos chunta atidavė klykiančią mergaitę biologinei,kuri iš vaiko atėmė vaikystę, gimtus namus, draugus…
Ką veikia mūsų neįgalūs valdžia ir prezidentė? Tyliai tupi kaip š. po lapais.
Kokia išskirtinė garbė poniutei L.pamoti ranka nieko nemokančiai, mūsų ir Venckų pinigais mitusiai.Gaila mergaitės, be šaknų išplėštai iš Lietuvos.Gėda valdantiesiems,leidusiems įvykdyti nusikaltimą.Diena pasirinkta neatitiktinai -nostalgija nebaudžiamumui.

Irena       2013-08-24 7:51

Sutinku su Kritiku Pikciurna, kad lietrycio “rasinelis” tam, kad nuramintu zmones, kad nerengtu akciju TIE-SOS Daukanto aiksteje.Juk dabar turime daug uzsienio politiku, tai geda pasirodyti, kokia pas mus “demokratija”.

Kuz-ė per prasta, sausa "rašytoja",        2013-08-24 6:19

tai sukurti vaizdingą pasakėčią pavedė Lovastei.  Dar viena Lavastės pasakėčia su imbierais. O Stankė, kad sureikšminta… Netikiu nei vienu žodžiu. Stankė - , kad ir pragaran, bet nekalto išsigimėlių pražudyto vaiko žiauriai gaila. Gaila Venckų ir Kedžių. Kodėl jie tiek kankinami?  Tikiu, kad mergaitė sakė tiesą. Sulauks atpildo tie, kurie neišgirdo. Lietuvos dori Žmonės kankinę Kedytę iškėlę aukštai ant rankų nešiotų. Bus palaiminti tie, kurie ieško tiesos.

Pritariu Kritikui Pikčiurnai -       2013-08-24 1:45

jos bus saugomos čia.

to "Kuo Lietuva"       2013-08-24 1:37

Kodėl turėtų trinti? Negi manote, kad jūsų komentaras peržengia padorumo ribas? Juk nesikoliojat. O kad jūsų komentaras kritiškas - nieko keista. Čia juk visas portalas kritiškas, ne propagandinis.

Kritikas Pikčiurna       2013-08-24 1:34

Kai kuriamos tokios pasakos, kas viešai patikrins, kad įkaitėmis laikomos motina su dukra tikrai bus išvežtos į kitą valstybę. Gal jos ir toliau bus slepiamos čia pat, jei ne blogiau… Panašu, kad tai naujas planas pirmininkaujant ES Tarybai ir prieš prezidento rinkimus, pašalinti priežastį nerimstantiems piliečiams rinktis Daukanto aikštėje ir kreidelėmis rašyti valdžią žeidžiantį žodį “TIE-SOS!”. Bergždžios viltys. Tiesos reikia ne tiktai šioje byloje, tiesos reikia visoje valstybėje ir viešame gyvenime, kurio vaizdas oficialioje žiniasklaidoje vis dažniau lieka “už kadro”, o jo vietą užima pigios pramogos, paskalos, plepalai ir iki kaulo smegenų įgrisusi reklama.

Kuo Lietuva       2013-08-24 1:06

skiriasi nuo demokratiškų vakarų?Tu,kad V.Havelas ėjo į kalėjimą,o V.Landzbergis išvažiavo į Europą už 25000 eurų algą.Kodėl jis tyli,kai žudoma visa giminė,o iš tiesų prievarta siautėja Lietuvoje?Lietuva vėl okupuojama.Nenustebsiu,jei šį komentarą ištrins.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.