Šeimos politika, Vaiko teisių apsaugos tarnybos

Dienos citata. Edita Žiobienė: „Dėkojame už jūsų nuomonę ir rūpestį“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 3 d. 5:11

24     

    

Dienos citata. Edita Žiobienė: „Dėkojame už jūsų nuomonę ir rūpestį“

„Dėkojame už jūsų nuomonę ir rūpestį,“ – taip Editos Žiobienės padėjėja atsakė Zitai Rimkienei, prieš metus pranešusiai Vaiko teisių kontrolieriaus tarnybai apie senelio mušamus ir prie suolo rišamus vaikus.

Šią sukrečiančią vaiko gerove pasirūpinti turinčių tarnybų bei pareigūnų neveiksnumo, kitaip –institucinio smurto istoriją ketvirtadienio vakarą LNK laidoje „Valanda su Rūta“ papasakojusi Z. Rimkienė paliudijo, jog ieškodama, kaip sustabdyti prieš vaikus smurtaujantį senelį, ne kartą kreipėsi ir į vaiko teisių tarnybas, ir į seniūnijos socialines darbuotojas, ir į policiją. Nesulaukusi jokios pagalbos ji parašė ir vaiko teisių kontrolierei. Moters teigimu, atsakymas „Dėkojame už jūsų nuomonę ir rūpestį“ ją tiesiog pribloškęs.

Seimo narys Povilas Urbšys po tokio liudijimo ragino E.Žiobienę atleisti iš pareigų, o jo kolega Vitalijus Gailius stebėjosi bylą tyrusių pareigūnų, nusprendusių net nepradėti administracinio tyrimo, abejingumu. „Tai akivaizdus nusikaltimo nuslėpimas ir šiems pareigūnams turi būti taikomos bausmės. Čia turėjo būti taikoma ne administracinė, o baudžiamoji atsakomybė“, – sakė Seimo narys.

Smurtautoją sustabdė tik viešumas – pareigūnai ėmėsi veikti tik po to, kai kaimynas nufilmavo ir paviešino anūkams surengtą egzekuciją (daugiau apie šią istoriją skaityti ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

cialis_online       2018-01-3 15:10
cialis       2017-05-20 23:09
tadalafil       2017-05-20 2:11
Al.       2017-02-4 0:48

Komunistai siekia sunaikinti šeimų suverenumą, o tai reiškia - padaryti jas vergovinės valdžios įkaitais. Ir tai daroma naudojant didžiulius, ir manau nešvarius, pinigus. Panašiai Koba plėšdavo pašto traukinius ,,vardan žmonijos ateities”. O paskui 70 milijonų, nesupratusių pažangos, buvo pašalinti iš kelio.

ežiukas Pikcui       2017-02-3 21:01

Visiškai pritariu Jūsų įžvalgai. Manau jog tai ką sakote, turi tiesioginių  sąsajų su “...” ( 18:46) komentare išdėstytais dalykais.
Esu įsitikinęs jog viskas kas dabar vyksta yra kruopščiai suplanuota ir vykdoma pasitelkus didžiulius finansinius resursus.
Tai yra atviras orwelistinio konclagerio konstravimas. Privalome skelbti tam karą ir kovoti visomis išgalėmis. Susivienykime bendram tikslui.

Pikc       2017-02-3 20:09

Prieš keletą dienų išsakiau spėjimą, kad ta Žiobienė gali tyčia sabotuoti esamų įstatymų taikymą, kad paskui galėtų laidyti gerklę apie jų “netinkamumą” ir bandyti “prastūminėti” barnevernetišką variantą dėl ideologinių ir, tikėtina, finansinių priežasčių. Šita istorija, sakyčiau, visai “įsipaišo” į tą teoriją. smile

Liūdna       2017-02-3 19:16

Sunku girdėti apie tokius valdininkų/ tarnautojų darbus. Ir ne tik vaikų teisėse- visur panašus požiūris- kad popieriai būtų tvarkingi, ir darbo nepritruktų sau ir draugams. Ir vis dažniau kirba mintis- niekas nepasikeis, atleidus žiobienes ar ką kitą. Ko gero, reikia atleisti visą tarnybą ir po to iš naujo priiminėti į darbą tuos, kuriems rūpi vaikai ir šeimos, o tik po to darbo vieta.

...       2017-02-3 18:46

Norges lietuviai tyliai kalba,kad dicpetriene gimdo galimai norges finansuojama projekta,kuris skatintu uzdaru nuo visuomenes seimynu atsiradima.Juk ji pranskieciui pareiske,AR NEZINAI,KAD JAU DAUG TOKIU NAMU ATIDARYTA.Persasi klausimas,tai is kokiu pinigu tos seimynos atsidarineja???Kas islaiko dicpetriene,kas finansuoja???Galimai norgeje gyvenantys lietuviai teisingai perspeja,kad tai gali buti BARNEVERNET remejai.Sitoms personoms svarbiausiai isgimdyti istatyma,kad tevai absoliuciai neturetu teisiu i savo vaika.Tai visiskas kisimasis i seimas,joms galvojant,kad tik tokios gali aukleti vaikus.Tik URBSYS kalba teisingai,kad privalo islikti fizines bausmes,kad bent kiek tevai turetu teisiu auklejant vaikus.Mes visi pries smurta,ne vienas doras zmogus nemus savo vaiko.Visas seimas bijo sakalienes,nors visi zino,kas uz to slypi.Uztat turetu tuo reikalu labiau dometis tevai,auginantys vaikus.Vasario 14 d.kada sunkiai gimdys si brudna istatyma nuo kurio verks nevienas,zmones turetu buti salia gimdytoju,taip parodydami,kad jiems rupi ju turtas VAIKAI.Butinai,butinai visi paskaitykite ANDRIAUS SVARPLIO STRAIPSNIUS.

Žiopla       2017-02-3 13:37

Paaiškinki ką tai reikštų.Visi gvoltu šaukia su Šakaliene priešaky vaikus skriaudžia.Sutinku,bet tarnybų neveikla ar neskriaudžia vaikų? Visos tarnybos dirba tik ant popieriaus lapo net sugeba padėkas parašyti.Ar neatrodo jums,kad pirmiausia reikia išjudinti miegančias tarnybas ,kad atliktų savo pareigas,o tik tada pildytų įstatyms reikiamomis pataisomis.

Po tragedijos Kėdainiuose kažkas pasidarė       2017-02-3 12:50

radijo ir kitų TV laidų naujienų pranešėjams.Laidų vedimo tonas tarsi karo metu.Suprantama,kad jie irgi labai sukrėsti,jiems sunku skaityti tokias naujienas,vis dėlto ir jiems reikia psichologo ar dvasininko pagalbos pasirinktinai.O gal jiems taip įsakyta kelti paniką?

UAB "Vaikų ruošimas iškrypėliams"       2017-02-3 12:44

Atstokit nuo mūsų agentūros, jei nenorit, kad paimtume globoti Jūsų vaikučių.

Kam neaišku       2017-02-3 12:31

Kaip ir kodė?
Žopienė buvo paskirta valdant koncervams, betne jų tai sugalvota.
Žopienė yra Matrioškos favoritė.
Polikarpovna savo statytinę pastatė per paklusnius koncervus ir visi buduliai lig šiol mano jog Gegutienė sugalvojo ir prastūmė.
Ne Gegutienė atliko tik maskuotės rolę.
Keičiantis valdžioms žopienės todėl niekas nejudina jog žino kieno tai kadras- visi bijo jog Matrioška neužsiundytų savo tarnybinių dobermanų ir medijų šnaucerių už iniciatyvą.
Dabartinė valdžiukė yra bailūs irv dreba kad ir jiems nebūtų kaip kildyšienei.
Niekas žopienės nenuims.

žiobienių skyrimas       2017-02-3 11:49

Ne Seimo pirmininko teikimu?
P.S Iš kur tiek rožinius akinius dėvinčių?

tai       2017-02-3 11:44

Uždrauskit vaikų porno internete.

To Mamai       2017-02-3 11:37

Prieš rašydama pasižiūrėkit, kas skiria ir kas atleidžia iš tokios pareigybės. Ne Seimo pirmininkas, o Seimas pagal apibrėžtą procedūrą, ir ne per atostogas.

Mamai       2017-02-3 11:23

Klausimas teisingas, bet dabar svarbiau būtų atrasti atsakymą, kodėl dabartinis Seimo pirmininkas bijo ją paliesti?

Nesuprantu       2017-02-3 11:19

Kiek galima laukti ,kad Žiobienė būtų atstatydinta iš užimamų pareigų.Padėkos raštelius už jai priklausanti darbą gali rašyti bet kuris moksleivis.Nei kartą nesu girdėjusi žiobienę sakant ,kad tą ar kitą darbą atlikome. Jos vienintėlis atsakymas -MAN TAI NEPRIKLAUSO.

ir tai yra korupcijos forma       2017-02-3 11:19

Valstybės tarnautojo neatliktos pareigos irgi yra korupcijos forma, kadangi darbas neatliekama, padaroma žala piliečiui, taip sukuriamos žalingos tiek materialiai, tiek morališkai pasekmės ir piliečiui, ir valstybei, o pareigūnas gauna atlygį “už valandas” ir vargo sau nemato. Kalbant apie pareigūnų atsakomybę, vertėtų rimtai pagalvoti ir apie pensijų atėmimą, medicinos draudimo anuliavimą tokiems pareigūnams už tam tikrą laikotarpį, nes ir tai gali būti sukaupta iš atlygio už neatliktą darbą. Padėtis “Sodroje” ir jos pradėtas piliečių reketavimas verčia imtis adekvačių priemonių, nes jau ir liepto galas peržengtas. Kitaip jau tektų ieškoti būdų prailginti parą iki kokių 28 valandų ir dalinti Lietuvos gyventojams specialius narkotikus, kad šie mažiau miegotų, daugiau dirbtų ir dar būtų laimingi. smile Antraip jau visiškai galai nebesueina pas mus.
Tiek, kad ne Gailiui ir ne Urbšiui tie darbai. Ir visą šlamštą nurašyti vien Žiobienei yra bergždžia, kadangi nuo jos beveik niekas nepriklauso. Tai - tik iškamša skambiu pavadinimu, o ne realiai kažką galintis ir norintis padaryti žmogus. Realiai kažką galintys veikėjai stovi arba pavaduotojų lygmenyje, arba apskritai yra su valstybės tarnyba nesusiję privatūs, juridiniai asmenys. Prisiminkite Garliavos košmarą. Susidarė įspūdis, kad ji pati buvo įbauginta fizinio susidorojimo grėsmės. Bet tai jos niekaip nepateisina, kadangi jos veiksmų pasekmės buvo ir yra baisiai pragaištingos. Galėjo pasitraukti, emigruoti ir nedalyvauti.

Stasys       2017-02-3 11:04

Žiobiene, žiobiene, geriau pasisakyk, kas per viena esi ir kam pasitarnauni ?

E951       2017-02-3 10:40

gerą stogą Žiobienė turi daukantynėj. aplamai trys respublikos nepajudinami pilioriai: Zenius su raktais nuo rojaus, skydininkas ir minėtoji.

Žiob ienės abejingumas       2017-02-3 10:14

davė toną visai sistemai.Tačiau labiausiai į akis krenta jos nekompetencija.Po tiek nužudytų vaikų jai reikia reikšti nepasitikėjimą.

Mama       2017-02-3 10:00

Kodel ne vienas seimo pirmininkas neatstatydina neveiklia ZIOBIENE, kuria pasodino DEGUTIENE. Gal kas duoda duoda kokius nurodymus Nuo ivykiu Garliavoje.

Pagarba Urbšiui,kad       2017-02-3 7:56

jis nuosekliai gina nesavanaudišką vaikų gynimo poziciją ,kai kas gali paneigti ,kad dičpetrienės nori užsitikrinti labai pelningas darbo vietas,globodami tik laikinuosius globėjus?Kodėl neskirti šeimoms po 1000 ar kiek mažiau eurų,kad mamos ir tėčiai galėtų mažiau dirbti dėl išlikimo,o galėtų daugiau laiko skirti bendrauti su vaikais.Ar nereiktų STT patikrinti tas idėjų kontoras,kurios taip proteguoja norvegiškus ir kitus skandinaviškus modelius.Žinoma,ten irgi yra ko pasimokyti,bet reikia labai pasirinkti.

G.P.       2017-02-3 7:55

Man iki šiol neaišku, kodėl žaliaskverniai valstiečiai, turėdami daugumą Seime, nesiima tokių personų kaip Žiobienė IŠ ESMĖS.

Antras klausimas - tai LRT. Kada prieš šitą “gyvačių lizdą” bus imtasi veiksmų? Seimas turi gaug galių daryti poveikį, bet atrodo, kad pilnos kelnės baimės…

Rekomenduojame

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.