Didysis Teatras Tautai

Tiesos.lt siūlo   2014 m. balandžio 17 d. 21:00

3     

    

Didysis Teatras Tautai

Kastytis Braziulis | Alfa.lt

Mūsų gyvenimas yra didelis teatras, kuriame puikiai savo vaidmenis vaidina aktoriai: politikai ir politinės partijos, valdininkai ir valstybės įmonių vadovai. Būtų įdomu jį stebėti ir juo grožėtis, jei jis mums nieko nekainuotų ir neigiamai neveiktų mūsų gyvenimų ir likimų.

Maistas Tautai

Per televizorių mačiau mūsų Prezidentę su pilnu karučiu maisto produktų. Ji šypsojosi, buvo soti ir laiminga. Aplinkui bėgiojo žurnalistai su kameromis ir fotoaparatais. Šalia dūzgė būrys padėjėjų ir patarėjų. Prezidentė nupirko ir viešai pristatė karutį maisto skurstančiai Tautai.

Pagalvojau, matai, kaip būna, penkerius metus Prezidentė kartu su Kubiliumi ir Masiuliu skurdino žmones, mažino pensijas, atlyginimus, didino mokesčius, užkrovė skolomis, o dabar sako: „Imkit, varguoliai, karutį maisto. Graužkit ir už mane balsuokit.“

Gal Prezidentė maistą pirko už Briuselio pensijos pinigus?

(Viešųjų ryšių kompanija, kurią pasamdė Prezidentės štabas, yra kieta, tikrai kieta. Arba ji dirba prieš Prezidentę arba ji yra ne iš Lietuvos, nes visiškai nesupranta lietuviškos realybės.)

Ieškau darbo

Per televizorių mačiau dar vieną prezidentinę reklamą. Socialdemokratų nei lyderis, nei vadovas, nei pirmininkas ir nei frakcijos vadovas Zigmantas Balčytis vaikšto po žmonių butus ir prašo įdarbinti. Pasakoja, koks jis yra išsilavinęs, kiek jis yra daug padaręs, kaip jis tiktų visokio tipo darbams. Sunkūs laikai atėjo – ekonominė krizė, Rusijos grėsmė, bedarbystė, šalis ir beveik kiekviena šeima vergauja skoloms – jei tokio aukšto lygio socialdemokratas socialdemokratų valdymo laikais darbo ieško. Taigi, stengiasi žmogelis, vaikšto ir siūlosi visiems.

Tačiau kokia sėkmė aplankė kandidatą!!! Jis sulaukė net kelių fantastinių su kosminiu atlyginimu pasiūlymų. Jis gali rinktis arba eiti dirbti europarlamentaru ir atstovauti Lietuvos interesus Europoje, tai labai „sudėtingas ir sunkus“ darbas, vien tik skraidyti reikia labai dažnai, o taip nusibosta, arba eiti dirbti eurokomisaru. Puikus darbas su didelėmis garantijomis, išeitinėmis, kitomis išmokomis bei ne lietuviška, o europietiška pensija. Juk pabuvus eurokomisaru negali taip paprastai tarp paprastų žmonių gyventi. Apima didelis stresas, panika, depresija ir gali net nusižudyti ar kitus pradėti žudyti. Reikia padėti žmogeliui adaptuotis.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ruta       2014-04-18 10:29

Del tu paciu , merkantiliniu interesu ir sovietinis propesorius proteguoja savo anuka i EP .Todel ir Lietuvos politikai taip spraudziasi itikti Briuselio biurokratams - PINIGAI !Lietuvos politikai yra absoliutus luzerei tiek ekonomikoje , tiek gamyboje , tiek zemes ukyje , tiek bankininkysteje , o pinigu tai norisi , todel sutinka su visa Briuselo politika , todel kaip trenkti slapiu maisu / tris kartus/ loja ant Tautos del Referendumu , skalunu duju ir kitu svarbiu Tautai , valstybei , klausimu .Savo smegenu nera , todel pasitelkiamos Konstitucinio teismo dvasios , sovietikus Vaigauskas , konservliberalai , kad atimti is Tautos jos Konstitucines teises spresti svarbius valstybei , klausimus .
Nuimtu ES savo pinigines injekcijas , kurios diduma atsiduria politiku ir ju biciuliu remeju sterblese , pasibaigtu lojalumas Briuselui , Lietuvos politikai vel jieskotu kam priklausyti / uz pinigus / !

AŠ IRGI       2014-04-17 23:55

pagalvojau, kad Grybauskaitės viešųjų ryšių kampanija dirba prieš ją pačią....

Anikė       2014-04-17 21:20

Kaip gali sotūs riebūs katinai tyčiotis iš Lietuvos nelaimėlių,kurie neturi darbo,alkani?Tas problemas paversti savireklama,manau,nekatalikiška ir nedora.


Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Tėvynės sąjungos G taškas

Agnė Širinskienė. Bankai ir prekybos centrai stokoja socialinės atsakomybės ir solidarumo su visuomene

Vincentas Vobolevičius. Rinkimai Lenkijoje: ar ekonominiai „lūzeriai“ kelia PiS reitingus?

Arnoldas Aleksandravičius. Tai Lietuva negali turėti savo Raudų sienos?

Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.