Didysis Teatras Tautai

Tiesos.lt siūlo   2014 m. balandžio 17 d. 20:00

3     

    

Didysis Teatras Tautai

Kastytis Braziulis | Alfa.lt

Mūsų gyvenimas yra didelis teatras, kuriame puikiai savo vaidmenis vaidina aktoriai: politikai ir politinės partijos, valdininkai ir valstybės įmonių vadovai. Būtų įdomu jį stebėti ir juo grožėtis, jei jis mums nieko nekainuotų ir neigiamai neveiktų mūsų gyvenimų ir likimų.

Maistas Tautai

Per televizorių mačiau mūsų Prezidentę su pilnu karučiu maisto produktų. Ji šypsojosi, buvo soti ir laiminga. Aplinkui bėgiojo žurnalistai su kameromis ir fotoaparatais. Šalia dūzgė būrys padėjėjų ir patarėjų. Prezidentė nupirko ir viešai pristatė karutį maisto skurstančiai Tautai.

Pagalvojau, matai, kaip būna, penkerius metus Prezidentė kartu su Kubiliumi ir Masiuliu skurdino žmones, mažino pensijas, atlyginimus, didino mokesčius, užkrovė skolomis, o dabar sako: „Imkit, varguoliai, karutį maisto. Graužkit ir už mane balsuokit.“

Gal Prezidentė maistą pirko už Briuselio pensijos pinigus?

(Viešųjų ryšių kompanija, kurią pasamdė Prezidentės štabas, yra kieta, tikrai kieta. Arba ji dirba prieš Prezidentę arba ji yra ne iš Lietuvos, nes visiškai nesupranta lietuviškos realybės.)

Ieškau darbo

Per televizorių mačiau dar vieną prezidentinę reklamą. Socialdemokratų nei lyderis, nei vadovas, nei pirmininkas ir nei frakcijos vadovas Zigmantas Balčytis vaikšto po žmonių butus ir prašo įdarbinti. Pasakoja, koks jis yra išsilavinęs, kiek jis yra daug padaręs, kaip jis tiktų visokio tipo darbams. Sunkūs laikai atėjo – ekonominė krizė, Rusijos grėsmė, bedarbystė, šalis ir beveik kiekviena šeima vergauja skoloms – jei tokio aukšto lygio socialdemokratas socialdemokratų valdymo laikais darbo ieško. Taigi, stengiasi žmogelis, vaikšto ir siūlosi visiems.

Tačiau kokia sėkmė aplankė kandidatą!!! Jis sulaukė net kelių fantastinių su kosminiu atlyginimu pasiūlymų. Jis gali rinktis arba eiti dirbti europarlamentaru ir atstovauti Lietuvos interesus Europoje, tai labai „sudėtingas ir sunkus“ darbas, vien tik skraidyti reikia labai dažnai, o taip nusibosta, arba eiti dirbti eurokomisaru. Puikus darbas su didelėmis garantijomis, išeitinėmis, kitomis išmokomis bei ne lietuviška, o europietiška pensija. Juk pabuvus eurokomisaru negali taip paprastai tarp paprastų žmonių gyventi. Apima didelis stresas, panika, depresija ir gali net nusižudyti ar kitus pradėti žudyti. Reikia padėti žmogeliui adaptuotis.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ruta       2014-04-18 9:29

Del tu paciu , merkantiliniu interesu ir sovietinis propesorius proteguoja savo anuka i EP .Todel ir Lietuvos politikai taip spraudziasi itikti Briuselio biurokratams - PINIGAI !Lietuvos politikai yra absoliutus luzerei tiek ekonomikoje , tiek gamyboje , tiek zemes ukyje , tiek bankininkysteje , o pinigu tai norisi , todel sutinka su visa Briuselo politika , todel kaip trenkti slapiu maisu / tris kartus/ loja ant Tautos del Referendumu , skalunu duju ir kitu svarbiu Tautai , valstybei , klausimu .Savo smegenu nera , todel pasitelkiamos Konstitucinio teismo dvasios , sovietikus Vaigauskas , konservliberalai , kad atimti is Tautos jos Konstitucines teises spresti svarbius valstybei , klausimus .
Nuimtu ES savo pinigines injekcijas , kurios diduma atsiduria politiku ir ju biciuliu remeju sterblese , pasibaigtu lojalumas Briuselui , Lietuvos politikai vel jieskotu kam priklausyti / uz pinigus / !

AŠ IRGI       2014-04-17 22:55

pagalvojau, kad Grybauskaitės viešųjų ryšių kampanija dirba prieš ją pačią....

Anikė       2014-04-17 20:20

Kaip gali sotūs riebūs katinai tyčiotis iš Lietuvos nelaimėlių,kurie neturi darbo,alkani?Tas problemas paversti savireklama,manau,nekatalikiška ir nedora.


Rekomenduojame

Leon Weinstein. Kas laikytina didžiausiu Donaldo Trumpo pasiekimu ir kokie sprendimai neleido jam laimėti, galų gale – kas darytina kitaip

Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas. DIEVO ŽODIS vs. ŽMOGAUS ŽODIS

Nida Vasiliauskaitė. Iš atmintinės „komunikacijos ekspertams“

Liudvikas Jakimavičius. Už ką balsuotų Dočys

Tomas Baranauskas. Santrumpą TS-LKD supraskime teisingai

Agnė Širinskienė. Stambulo konvencija. Diktatūros gimimas

Vytautas Sinica. Kokių minčių kyla skaitant „visiškai nenormalų Aušros Maldeikienės komentarą apie tremties atmintį“

Nida Vasiliauskaitė. Apie „erelių“ menkystę

Geroji Naujiena: Atsiverskime ir tikėkime Evangelija!

Kviečiame pasirašyti peticiją „Prieš lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą“

Dr. John Campbell: Cinkas prieš COVID-19

Liudvikas Jakimavičius. Sniego mandala

Andrius Švarplys. Facebookas atjungė Australiją

Algimantas Matulevičius. Šventės ir kasdienybė

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Vidmantas Valiušaitis. K. Škirpos atsakymas į šmeižtus apie jį, paskleistus per Maskvos išlaikomą Amerikos lietuvių komunistų laikraštį

Tomas Viluckas. Apie Bažnyčios krizę ir bendrą atsakomybę

Tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Ar šis pirmininkas būtų objektyvus?

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Be komentarų: vasario 17 d. policijos veiksmai per „Tie-SOS!“ akciją S. Daukanto aikštėje

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Vytautas Radžvilas. Diena, kai nutarėme ne tik gyventi, bet ir būti

Papunkčiui su Vytautu Sinica:  Zingeris, nacionalizmas, fašizmas ir Vasario 16-oji

Rasa Čepaitienė. Lietuva vis dar yra mūsų pasaulio ir širdžių centras

Vasario 16-oji – ir virtualioje erdvėje

„Kovojom Ąžuolais, palūžom Ąžuolais, mirėm Ąžuolais ir šlamėsim Ąžuolais, tiems, kas Tėvynę myli“ –  Vasario 16-oji: kad būtume jų aukos verti!

Vidmantas Valiušaitis. Vasario 16-oji per paskutinį šimtmetį

Zigmas Tamakauskas. Vasario 16-oji – trykštanti mūsų stiprybės gyvybingoji dvasia

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.