Didysis Teatras Tautai

Tiesos.lt siūlo   2014 m. balandžio 17 d. 21:00

3     

    

Didysis Teatras Tautai

Kastytis Braziulis | Alfa.lt

Mūsų gyvenimas yra didelis teatras, kuriame puikiai savo vaidmenis vaidina aktoriai: politikai ir politinės partijos, valdininkai ir valstybės įmonių vadovai. Būtų įdomu jį stebėti ir juo grožėtis, jei jis mums nieko nekainuotų ir neigiamai neveiktų mūsų gyvenimų ir likimų.

Maistas Tautai

Per televizorių mačiau mūsų Prezidentę su pilnu karučiu maisto produktų. Ji šypsojosi, buvo soti ir laiminga. Aplinkui bėgiojo žurnalistai su kameromis ir fotoaparatais. Šalia dūzgė būrys padėjėjų ir patarėjų. Prezidentė nupirko ir viešai pristatė karutį maisto skurstančiai Tautai.

Pagalvojau, matai, kaip būna, penkerius metus Prezidentė kartu su Kubiliumi ir Masiuliu skurdino žmones, mažino pensijas, atlyginimus, didino mokesčius, užkrovė skolomis, o dabar sako: „Imkit, varguoliai, karutį maisto. Graužkit ir už mane balsuokit.“

Gal Prezidentė maistą pirko už Briuselio pensijos pinigus?

(Viešųjų ryšių kompanija, kurią pasamdė Prezidentės štabas, yra kieta, tikrai kieta. Arba ji dirba prieš Prezidentę arba ji yra ne iš Lietuvos, nes visiškai nesupranta lietuviškos realybės.)

Ieškau darbo

Per televizorių mačiau dar vieną prezidentinę reklamą. Socialdemokratų nei lyderis, nei vadovas, nei pirmininkas ir nei frakcijos vadovas Zigmantas Balčytis vaikšto po žmonių butus ir prašo įdarbinti. Pasakoja, koks jis yra išsilavinęs, kiek jis yra daug padaręs, kaip jis tiktų visokio tipo darbams. Sunkūs laikai atėjo – ekonominė krizė, Rusijos grėsmė, bedarbystė, šalis ir beveik kiekviena šeima vergauja skoloms – jei tokio aukšto lygio socialdemokratas socialdemokratų valdymo laikais darbo ieško. Taigi, stengiasi žmogelis, vaikšto ir siūlosi visiems.

Tačiau kokia sėkmė aplankė kandidatą!!! Jis sulaukė net kelių fantastinių su kosminiu atlyginimu pasiūlymų. Jis gali rinktis arba eiti dirbti europarlamentaru ir atstovauti Lietuvos interesus Europoje, tai labai „sudėtingas ir sunkus“ darbas, vien tik skraidyti reikia labai dažnai, o taip nusibosta, arba eiti dirbti eurokomisaru. Puikus darbas su didelėmis garantijomis, išeitinėmis, kitomis išmokomis bei ne lietuviška, o europietiška pensija. Juk pabuvus eurokomisaru negali taip paprastai tarp paprastų žmonių gyventi. Apima didelis stresas, panika, depresija ir gali net nusižudyti ar kitus pradėti žudyti. Reikia padėti žmogeliui adaptuotis.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ruta       2014-04-18 10:29

Del tu paciu , merkantiliniu interesu ir sovietinis propesorius proteguoja savo anuka i EP .Todel ir Lietuvos politikai taip spraudziasi itikti Briuselio biurokratams - PINIGAI !Lietuvos politikai yra absoliutus luzerei tiek ekonomikoje , tiek gamyboje , tiek zemes ukyje , tiek bankininkysteje , o pinigu tai norisi , todel sutinka su visa Briuselo politika , todel kaip trenkti slapiu maisu / tris kartus/ loja ant Tautos del Referendumu , skalunu duju ir kitu svarbiu Tautai , valstybei , klausimu .Savo smegenu nera , todel pasitelkiamos Konstitucinio teismo dvasios , sovietikus Vaigauskas , konservliberalai , kad atimti is Tautos jos Konstitucines teises spresti svarbius valstybei , klausimus .
Nuimtu ES savo pinigines injekcijas , kurios diduma atsiduria politiku ir ju biciuliu remeju sterblese , pasibaigtu lojalumas Briuselui , Lietuvos politikai vel jieskotu kam priklausyti / uz pinigus / !

AŠ IRGI       2014-04-17 23:55

pagalvojau, kad Grybauskaitės viešųjų ryšių kampanija dirba prieš ją pačią....

Anikė       2014-04-17 21:20

Kaip gali sotūs riebūs katinai tyčiotis iš Lietuvos nelaimėlių,kurie neturi darbo,alkani?Tas problemas paversti savireklama,manau,nekatalikiška ir nedora.


Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Sušimašinta Lietuva

Vytautas Radžvilas. Apie vienašališkas „dekonstrukcijas“ ir keistas Eurasia Daily bei lrt.lt sąsajas

Valdas Vasiliauskas. Ar Lietuva turi sostinę?

Linas V. Medelis. Sąmokslo teorija: kaip skęsta Lietuva

Vidmantas Valiušaitis. Kai istorikai ima bijoti faktų

Vitalijus Karakorskis: „Tai yra valstybės šantažas“

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie vieną mažą raidelę

Robertas Grigas: „Quo vadis, Lietuva?“

Simonas Jazavita. Apie Prezidentus ir Antano Smetonos paminklą Vilniuje

Darius Alekna. Tai kas ten sakė, kad ne vieta buvo pagrindinis LEU sunaikinimo motyvas?

Andrius Švarplys. Politinis sentimentalumas yra amoralus ir antidemokratinis – jis išreiškia ne užuojautą, o politinį interesą

Geroji Naujiena. Palaiminti, kurie Jam sugrįžtant budės

Popiežiaus interviu italų dienraščiui: Europa, migracija, ekologija

Povilas Urbšys. Tai – elementarus vaivorykštinis fašizmas

Vykintas Vaitkevičius. Iš miego pakilusi Gedimino pilies kalno kariuomenė

Vidmantas Valiušaitis. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera

Į laisvę“ studijų savaitgalis „Quo vadis, Lietuva?“

Robertas Grigas. Ar esame gėlininkų tauta?

Dalius Stancikas. Kaip išnarplioti Šimašiaus mazgą

Reportažas iš 5-ųjų Monsinjoro Alfonso Svarinsko mirties metinių paminėjimo Partizanų parke

Tomas Baranauskas. Manote, kad bent A. Ramanauską-Vanagą jau paliko ramybėje? Manykite iš naujo…

Tiesos.lt žinia skaitytojams, kuriems šiuo metu esame nepasiekiami: mes veikiame, kliūtis žadame įveikti, lauksime Jūsų sugrįžtant

Algimantas Rusteika. Laisvės dykai niekas nedalina

Dar vienas reportažas iš mitingo „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ (Šarūno Valentinavičiaus vaizdo įrašas)

Prof. Alfonsas Vaišvila. Nuo „tautos suvereniteto“ praktikoje slaptai pereinama prie valdžios suvereniteto

Nuo bačkos. Aplinkos ministerija: „Nevykdant pagrindinių miškų kirtimų, miškai prarastų tvarumą“

Nuo bačkos. Nerijus Mačiulis: Naujausia skurdo statistika neleidžia abejoti – Lietuvoje jau sėkmingai kuriame gerovės valstybę

Lietuvos žydų bendruomenių viešas pareiškimas dėl LŽB pirmininkės Fainos Kukliansky veiksmų

Raimondas Navickas. Įspūdžiai iš mitingo

Mitingas „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ (Juozo Valiušaičio vaizdo įrašas)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.