Gynybos politika, Europa

Didieji Švedijos bankai stabdo Latvijos gynybą: „neetiška“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 4 d. 10:13

12     

    

Didieji Švedijos bankai stabdo Latvijos gynybą: „neetiška“

Ne tik namuose „Swedbank“ ir SEB priima verslo sprendimus dėl politinių ar, kaip jie vadina, „etinių“ priežasčių. Švedijos bankai dabar kaltinami Latvijos gynybos pramonės plėtros sabotavimu, nes gynyba yra „neetiška“.

Artis Pabriks, Latvijos gynybos ministras ir Ministro Pirmininko pirmasis pavaduotojas rašė socialiniame tinkle „Tweeter“, kad nauja suomiškų Patria šarvuotųjų visureigių versija bus gaminama ne tik Suomijoje, bet taip pat ir Latvijoje.

“Mes pradėjome gamybą čia, Latvijoje. Deja, kai kurie Švedijos bankai Latvijoje atsisakė mums suteikti paskolas, motyvuodami tuo, kad tai yra neetiška gamyba”, - tvirtino jis.
„Esame labai nusivylę susidūrę su tokiu Latvijoje pinigus uždirbančių institucijų požiūriu“.

Nuo 2000-ųjų pradžios Baltijos šalis daugiau ar mažiau okupavo „Swedbank“ ir SEB, atitinkamai glaudžiai susiję su socialdemokratais ir Walenberg‘ų šeima*. Neretai Baltijos šalių vyriausybių aukštieji asmenys kyla būtent iš SEB, jungiančio didelę Baltijos šalių visuomenės elito dalį.

* Wallenberg‘ų šeima yra garsi švedų šeima, Europoje galingiausia verslo šeima ir dinastija, žinoma kaip bankininkai, pramonininkai, politikai, biurokratai ir diplomatai. „Wallenberg‘ų sferos valdose dirba apie 600 000 žmonių, o jos pardavimai siekia 154 mlrd.(pagal Wikipedia anglų k.)

Šaltinis: friatider.se

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>Avinas       2021-11-5 20:39

Tu tik savo komentaru dar karta patvirtini, jog visiškas avinas ir esi. Tiesiog tupas baranas!…

Avinas       2021-11-5 14:48

Niekas latviams netrukdė sukurti savo sėkmingus bankus, bet kad buvo per kvaili.

stasys       2021-11-5 8:49

Švedišku banku politika tam projektui daug paprastenė ir labiau suprantamesnė nei norisi kai kam pripažinti . Skandinaviški produktai turintis savo vardą retai kada dubliuojami savo gamybą kitose šalyse, o jei tas produktas strateginės reikšmės ir tuo labiau . Kitas aspektas galimi sutarimai, žiurint į kitu šalių patirtis ir praktika . Bet tada perkančioji šalis turi turėtu realias technines galimybes tokį projekta (šiuo atveju karinį visureigio vienetą) dakomplektuoti vietinėmis technologijomis . Taip pasielgė UK sudariusi kontraktą su vokiečiu ‘boxer’ dėl visureigiu pirkimu . Sutartis apėmė tik mašinos korpusa - karkasą .. visa likusę dalį  komplektacijos perėmė vietiniai gamintojai Anglijoje . Man atrodo jog Latviai kiek paskubėjo ir pervertino savo sugebėjimus ir galimybes .

News Target       2021-11-5 2:28

Covid-19 pandemijos pradžioje dauguma amerikiečių (kaip įprasta) tikėjo žiniasklaidoje pasirodžiusiu pasakojimu, kad virusu užsikrėtė žmonės Kinijoje valgę šikšnosparnius iš turgaus. Tik tiesos naujienos (alternatyvios naujienos) įtarė, kad CCP ir CDC dirbo kartu kurdami paslaptingą SARS-CoV-2 „funkcijos įgijimo“ virusą ir paleido jį iš laboratorijos (greičiausiai tyčia).
Sužinojome, kad viruso genetinis parašas buvo iš Uhano laboratorijos, o Fauci padėjo finansuoti jo tyrimus. Ir tai jokia sąmokslo teorija, o dabar į Snowdeną panašus informatorius, turėdamas vidinės informacijos apie tai, kaip tiksliai veikia mRNR skiepai, tiksliai pasakoja pasauliui, kaip Covid skiepai sukuria pandemiją.
Kiekvienas, kuris tai neigia, turi žiūrėti žemiau esantį vaizdo įrašą apie daktarą Paulą Cottrell.  Šį kartą technologija naudojama ne amerikiečių  „sekti“, o manipuliuojant skiepų ir virusų „technologijomis“. sistemingai išardyti ir išjungti (jis vadina tai sumažintu reguliavimu) žmogaus imuninę sistemą naudojant skiepus ir laboratorijoje pagamintus Covid variantus.
Daktaras Paulas Cottrellas aprašo, kaip Kinijos komunistų partija ir CDC bendradarbiauja, kad surastų virusų genetines struktūras, galinčias atsilaikyti prieš skiepus ir tinkamas biologiniam masinio naikinimo ginklui. mRNR skiepai yra atsakingi už T-ląstelių ir B-ląstelių mažinimą, todėl sukelia imuninės sistemos susilpnėjimą, o tai laikui bėgant sukuria į AIDS panašų sindromą.
Skiepai nuo Covid sukelia autoimuninius sutrikimus ir nuo antikūnų priklausomą stiprinimo sindromą. Po 2,5 mėnesio atsiranda vėlavimas, kai skiepo antikūnai mažėja, praranda jėgą ir imuninė sistema yra pažeista tiek, kad nauji variantai prisitvirtintų ir pultų visą jūsų sistemą. Taip skiepytieji yra labiau pažeidžiami ligų ir naujų SARS-CoV-2 mutacijų.
Covido „plandemija“, palyginti su kitomis „sąmokslo teorijomis“, kurios išsipildė, pavyzdžiui, cigaretės sukelia vėžį ir JAV vyriausybė šnipinėja savo piliečius.
Daktaras Cottrellas visą aferos skandalą lygina su kancerogenais cigaretėse, sukeliančiais plaučių vėžį. Prisiminkite, kai gydytojai pritarė jų mėgstamoms cigaretėms, tvirtindami, kad jos yra naudingos virškinimui, kai daugiau nei 30 metų (1935–1965) gydytojai puikiai žinojo, kad, remiantis mokslu, cigaretės sukelia lėtinę emfizemą ir plaučių vėžį.

Kadangi nuo COVID paskiepyti asmenys gauna daugiau skiepų, jie patenka į ADE pasaulį, kuriame juos išgelbės tik skiepai, ir jei vyriausybė nuspręs, kad galėsite juos pasiekti, arba gausite placebą , kuris niekuo neišgelbės jus nuo infekcijos ar naujų vėžio formų.

Infekcijų nebebus galima gydyti antibiotikais. Gydytojas mums sako, kad matysime infekcijas, kurios kartojasi, jos grįžta, nes žmonės atsinaujina, ir tai kaskart blogėja. Tada, jei gydytojai skiria antibiotikų, jie tiesiogine prasme PRIDEDA prie ADE (nuo antikūnų priklausomo stiprinimo sindromo) problemos ir sustiprina antikūnams atsparias bakterijas.

Tai, kas gali būti gera kariniu požiūriu (biologinio ginklo atakos išgyvenimui), civiliniu požiūriu gali būti siaubinga dėl trumpalaikių ir ilgalaikių sveikatos defektų bei autoimuninių sutrikimų.

Kitaip tariant, skiepai išjungia įgimtą imuninę sistemą, todėl, susilpnėjusiam imunitetui,  beveik bet kokia virusinė ar bakterinė infekcija bus rimta, jei ne mirtina, įskaitant peršalimą, gripą, e-coli, salmonelių , MRSA ar stafilokokines infekcijas ligoninėse.
https://www.newstarget.com/2021-11-03-edward-snowden-of-the-pandemic-blows-whistle-ade-mutations-and-variants.html

Mike Adams (Health Ranger)       2021-11-5 2:00

VYKSTA „PASAULINIS PERKROVIMAS“, SIEKIANTIS SUNAIKINTI 90 % ŽMONIJOS

Maikas Adamsas suteikia NEMOKAMĄ atsisiuntimo prieigą prie išsamios devynių valandų garso knygos ir PDF informacinio dokumento, kuriame gausu žinių, kurių reikia norint išgyventi:
https://report.globalreset.news/globalreset.html

stasys       2021-11-4 21:16

Žodis gamyba matyt reiškia tam tikru mazgu surinkimą ,str. sažininga buvo paminėti jog tame projekte su suomiu ‘patria’ pirmu smuiku griežia Estai . Kaip man tai Lietuva teisingai pasirinko , praeis dar dešimt metų kol pasirodys braliuku pirmi ‘modeliai ’ .

tiek       2021-11-4 20:51

koks geras pavyzdys Lietuvai - mums būtina patiems pradėt gamintis ginklus oro erdvės ginybai. Kodėl latviai gali gamintis ginkluotę patys ,o pas mus to nedaroma? Ne su Lenkija ,o su Latvija reikėjo kurt bendrą karinį junginį:(

Kis       2021-11-4 17:27

jiems vogti ir korupcija -etikmat.

ah1       2021-11-4 14:29

jei patys spauzdintusi pinigus - patys reguliuotų  ir kontroliuotų  senjoradžą ( senjoradžo reikšmę pasieškokit kitomis kalbomis Vikipedijoje, lietuviškai nėra) ir patys naudotų pagal savo nusistatytus prioritetus - dabar tai daro kiti - straipsnyje pavyzdys.

ah.ą       2021-11-4 13:08

vergija bankams - JAHVĖS projektas, pagal Bibliją, parazitavimo instrukcija kaip pavergti kitas tautas - skolinti už palūkanas ir tada žįsi kitų tautų  karališkas kr0tis, būsi galva o ne uodegaa, kitos tautos   tarnaus, pagal Bibliją - Biblija pirmasis ekonomikos vadovėlis.
Kas pasiėmę paskolas pasiskaičiavot kiek uždirba bankas nieko neveikdamas per 30 metų?

nuomonei       2021-11-4 11:12

švedai lėšas gynybai skiria iš biudžeto tiesiogiai. jie nesiskolina gynybai

nuomonė       2021-11-4 10:52

Rekomenduojame

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.