Emigracija, imigracija, demografija, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 20 d. 22:10

9     

    

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Švedų repo atlikėjas Timbuktu, atrodo, džiaugiasi Didžiojo gyventojų apkeitimo idėja, jei ji reiškia politinę valdžią kairiesiems.

Savo Instagramo įraše švedų atlikėjas Jasonas Diakitė (Jason Diakité), geriau žinomas sceniniu pseudonimu Timbuktu, po rugsėjo 11 dienos rinkimų Švedijoje paliko žinutę „visiems juodiesiems ir rudiesiems Švedijos žmonėms“ tvirtinančią, kad „demografija yra mūsų pusėje“.

Žinutė buvo išspausdinta rugsėjo 12 d., po to, kai atrodė, jog rinkimus laimėjo dešiniojo sparno partijos, tačiau tuo metu balsai dar buvo skaičiuojami. Po to Švedijos Ministrė Pirmininkė Magdalena Anderson (Magdalena Andersson) pripažino pralaimėjimą ir išryškėjo keturių partijų centro – dešinės koalicija.

„Kodėl repo atlikėjas Timbuktu skleidžia kraštutinių dešiniųjų mitus apie vykstantį gyventojų apkeitimą?“ – klausė švedų žurnalistas Ivaras Arpi (Ivar Arpi) Tviteryje reaguodamas į Timbuktu Instagramo įrašą, jam svarstant Timbuktu džiūgavimą, kad demografinė transformacija galėtų vesti prie rinkiminės pergalės prieš konservatyviuosius.

Po Arpi komentarų Tviteryje apie probleminį Timbuktu teiginių pobūdį repo atlikėjas faktiškai atsakė jam parašydamas Tviteryje: „Demografija yra tokia, kad mūsų, turinčių šaknis už Europos ribų, šalyje yra 25%. Mes jau čia.“

Europoje vyksta Didysis gyventojų apkeitimas?

Suomijos profesoriaus tyrimai rodo, jog tikėtina, kad etniniai švedai jų šalyje taps mažuma mažiau nei per 50 metų. Prieš imigraciją pasisakančių Švedijos Demokratų ir šios partijos dešiniosios pakraipos koalicijos partnerių pergalė yra laikoma politiniu atgarsiu į Švedijos valdančiųjų sluoksnių politinį sprendimą įsileisti į Švediją, kadaise laikytą labiausiai visoje Europoje imigracijai palankia šalimi, šimtus tūkstančių imigrantų. Švedijos imigrantų populiacija sparčiai auga, ir šiuo metu šalyje yra 2 milijonai užsienyje gimusių gyventojų, o maždaug trečdalis gyventojų turi bent vieną iš užsienyje gimusių tėvų.

Tačiau nenuginčijama yra Timbuktu mintis apie demografinius rodiklius ir šalies politinę ateitį. Jei tik rugsėjo 11 dienos rinkimuose būtų skaičiuojami užsienio gyventojų balsai, kairiosios pakraipos koalicija būtų laimėjusi 259 iš 349 mandatų Parlamente, o ne pralaimėjusi dešiniosios pakraipos koalicijai.

Nepaisant to, kad kairieji tvirtina, jog Didysis apkeitimas yra sąmokslo teorija, tikrovėje neturinti jokio pagrindo, Vakaruose buvo daugybė atvejų, keliančių kairiesiems piktdžiugą, kai demografiniai rodikliai reiškė liūdną galą konservatoriams ir partijoms, prieštaraujančioms masinei imigracijai, o Švedijos Timbuktu tik naujausias to pavyzdys.

Pavyzdžiui, 2018 metų spalį New York Times apžvalgininkė Michelle Goldberg atvirai didžiavosi gyventojų apkeitimu savo tekste pavadintame „Mes galime juos pakeisti“.

Los Angeles Times straipsnyje „Kalifornijos pokyčių demografija dar labiau lemia respublikonų pražūtį“ trumpai aprašyta, kaip demografinis apkeitimas valstijoje lėmė visišką respublikonų valdžios panaikinimą ir kaip imigracija tik dar labiau paspartins šią tendenciją.

Demografinė situacija Europoje taip pat greitai keičiasi. Vokietijos užsienyje gimusių gyventojų dalis kasmet siekia vis naujus rekordus, o daugelyje Prancūzijos miestų etniniai prancūzai netolimoje ateityje sudarys gyventojų mažumą. Londone baltieji žmonės jau eilę metų yra mažuma.

2021 m. Įtakingas prancūzų filosofas Mišelis Onfrė (Michel Onfray) trumpai paaiškino, kaip greitai tokia situacija išsivystė Prancūzijoje, savo interviu naujienų svetainei Front Populaire.

„Jei kas nors iš kairiųjų sako:„ Didysis apkeitimas, tai mes “, tai reakcija yra „labai gerai“, tačiau jei kažkas iš dešiniųjų, tokių kaip Reno Kamiu (Renaud Camus) sako, kad vyksta „Didysis apkeitimas“, jie iškart rėkia“ fašizmas!“. - sakė Onfrė.

Kaip anksčiau rašė Remix News, „Didysis apkeitimas“ yra terminas, kurį sukūrė prancūzų rašytojas Reno Kamiu savo 2010 m. Knygoje „Didysis apkeitimas“, kur jis pateikė idėją, kad vietiniai baltieji prancūzai yra demografiškai apkeičiami ne europiečiais. Kamiu nėra vienintelis Europos autorius, kėlęs tokią mintį. Kiti idėjos, kad europiečiai savo tėvynėse yra apkeičiami, šalininkai yra prancūzų mąstytojai Erikas Zemūras (Eric Zemmour), parašęs esė „Prancūzijos savižudybė“, ir Mišelis Uelebekas (Michel Houllebcq), parašęs romaną „Pasidavimas“.

Šaltinis: Remix News

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

///       2022-09-21 17:18

O apkeitimas prakti6kai vykdomas pirmiausia nuo moterų teisių išplėtimo ir varijavimo. Visose šalyse, kur yra demografinis minusas - pilna moterų teisių gynimo organizacijų. Feminizmas - vienas iš baltųjų žmonių naikinimo instrumentų. ir tai puikiausiai supranta visi kairieji.

ah1       2022-09-21 16:30

arba atėjūnai vietinius arba vietiniai atėjūnus. Kad atėjūnai laimėtų tereikia kad vietiniai nesipriešintų, gavę per vieną veidą atsuktų kitą.

Stasy       2022-09-21 9:37

nravytsa nenravytsa,spy moja krasavyca.

stasys        2022-09-21 8:52

Dzeikas susijaudino kur dingo senos ‘pedofilinės-garliavos’ kojinės smile) Jam atrodo jog Tiesos.lt portalas nustojo publikuoti visuomenei aktualius str. ir tas Tomo J ‘dakinimas’ turi kokį tai pagrindą redakcijos klausimu smile Patinka nepatinka kiekvienam pačiam spręsti , bet politika negali būti tapatinama su ‘emociniu pudingų’ kurio tiek daug buvo publikuojama seniau čia , politika turi turėti aiškius tikslus ir kryptį . Tuo ir skiriasi tos dvi partijos .

Tiksliai ivardyjo       2022-09-21 8:33

...mes jau cia…..Svedams kaput.

NS atejimas       2022-09-21 6:29

yra paslaptis.Koncy v vodu.Tolko miortvyje s kosami stojaaat..Niekam nerupi,niekas nezino..Kas zino,tyli.Ot to ir reik klaust,KODEL TYLIT,ZINANTYS KA NORS APIE ‘TEISYBES’PAGROBIMA…

Dzeikas       2022-09-21 6:00

TomasJui:
Net ir nesant faktu apie redakcines sudeties pokycius galima sprest is radikalaus publikuojamu straipsniu pokycio:
1) Dingo straipsniai apie Mergaites tragedija - tarsi karve nulaize, tarsi ne nebuvo.
2) Temu nedaranciu itakos viesajam gyvenimui eskalavimas, politiniu klounu kliedesiu publikavimas 2-3 k savaiteje.
Slykstus klausimukas NS virchuj Tadzviliokui:
- Gumyte, ka tu padarei isaiskinti prdofilijos skandalui Lietuvoje?

Jules       2022-09-21 5:48

Žinoma, kad Europoje vyksta Didysis gyventojų apkeitimas kvailų rinkėjų ir jų pseudo elito rankomis, inteligentų rankomis, o pas mus tai daro Kapsukės prapiesoriai su absolventais ir t.t. Neatsilieka Kauno VDU su Vilniaus Riomeriu. Kapsukė gi negali paikiems savo mamyčiukams-studenčiokams pasakyt, kas tai suplanavo, organizuoja ir vykdo? Kapsukei, žinoma, padeda pseudo partijos. Tokios kaip LDDP ir jų satelitai su konservatoriais. Jų slapta sąjunga kol kas nepramušama. Bet pirmiausia konservatoriai su lddp-istai Lietuvą rusifikuoja, o Vilniaus kraštą polonizuoja ir rengiasi skelbt karą Vokietijai ir Prancūzijai. Va ant kiek išnaglėjo mūsų neosovietikai ir įslaptintieji kagebistai su žentais, marčiomis, anūkais ir meilužių pulkų pulkais. Demografija ir rasė yra viskas, kaip sakė didysis ir visų laikų galingiausias Anglijos premjeras Benjamin Disraeli. O ką daugiau jis pasakė - kvaili Kapsukės studentais tegu pasiieško Berlyno konferencijos popierkų, kurioje kokį sprendimą priėmė anglai su juo priešakyje, kad ką reik daryt su Europa? Toks sprendimas buvo padarytas XIX amžiaus laike.

T0mas J.       2022-09-21 1:14

Kaip NS, Nacionalinis Susivienijimas perėmė TIESOS lt portalą ir kodėl jie ABU tyli apie tai?
Mygtukas REDAKCIJA neveikia. Patalpinkite redakcinės kolegijos narių pavardes.
Visus turinčius informacijos šia tema kviečiu čia viešai pasidalinti.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.