Prezidento rinkimai 2019, Žiniasklaida

Dėl naujienų portalo DELFI tendencingo manipuliavimo viešąja nuomone ir kandidato į Lietuvos Respublikos prezidentus A. Juozaičio teisių pažeidimo

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 16 d. 19:46

32     

    

Dėl naujienų portalo DELFI tendencingo manipuliavimo viešąja nuomone ir  kandidato į Lietuvos Respublikos prezidentus A. Juozaičio teisių pažeidimo

Pranešimas spaudai

Arvydas Juozaitis šių metų birželio mėnesį pareiškė apie ketinimą dalyvauti artėjančiuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos prezidentus. Rugsėjo mėnesį tai buvo padaryta oficialiai. Šiuo metu apie dalyvavimą rinkimuose yra pareiškę dar penki kandidatai. Tačiau vienintelis Arvydas Juozaitis tendencingai neįtraukiamas į naujienų portalo DELFI užsakymu atliekamas viešosios nuomonės apklausas.

Tokiais veiksmais portalas DELFI pažeidžia Lietuvos Respublikos Konstitucijos garantuojamą visuomenės interesą būti informuotai ir Konstitucijoje įtvirtintą visų asmenų lygybės principą.

Portalas nesilaiko ir Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo reikalavimų pateikti kuo daugiau viena nuo kitos nepriklausomų nuomonių, taip pat skelbiant viešosios nuomonės tyrimo rezultatus nurodyti jų statistinį patikimumą, tyrimų imtį ir galimą paklaidą.

Tokie neteisėti ir visuomenės informavimo etiką pažeidžiantys veiksmai kelia rimtų abejonių dėl naujienų portalo DELFI veiklos skaidrumo, nešališkumo ir informacijos patikimumo bei pagrįstų įtarimų dėl manipuliavimo viešąja nuomone.

Galimybė gauti ir skleisti informaciją yra viena iš pagrindinių žmogaus teisių, todėl portalas DELFI neturi teisės informacijos laikyti savo nuosavybe ar preke.

Kandidatas jau ketvirtas mėnuo intensyviai važinėja po Lietuvos miestus, miestelius, kaimo vietoves ir bendroves. Jo susitikimai su žmonėmis yra gausūs ir kandidatas regi akivaizdų, dažnai net masišką žmonių palaikymą. Tokios DELFI ir kitos užsakomosios apklausos įžeidžia tūkstančių tūkstančius žmonių.

Žiniasklaidos vaidmuo šiuolaikinėje visuomenėje yra ypatingai didelis užtikrinant skaidrius ir demokratiškus rinkimus, todėl Arvydas Juozaitis ragina visas visuomenės informavimo priemones ir žurnalistus gerbti žmogaus teises ir skelbti teisingas, tikslias, nešališkas žinias bei įvairias nuomones.

Arvydo Juozaičio atstovė viešiesiems ryšiams Eglė Mirončikienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wwwe       2018-11-5 3:16
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-10-18 16:41

to “Provokatoriai     2018-10-18 17:00”. Leksikos turtuolis naudoja terminą “leksisikos ubagas”. Tai tikrai jau labai kultūringa.
Cituoju “Kas pažįstamas su dr. Ramanausko pažiūromis ir stiliumi, tuoj supras, kad šitas leksikos ubagas su tikruoju Ramanausku neturi nieko bendro.”

Tai ir klausiu, kas tas toksai tikrasis Ramanauskas? Jau vien skype Jonų Ramanauskų suradau 36. Tai ponas Provokatoriau, kokias čia nesąmones kalbi? Ar tik nebūsi kgbistinė ŽIURKĖ?

Dar viena citata: “Ir tvirtinimas, kad tauta negali išsirinkti savo lyderio - irgi melas.”
Tai provokatoriau, kgbiste žiurke, gali savo autoriteta atkurti, jei nurodysi, kur yra mano parašyta toks teiginys: “Ir tvirtinimas, kad tauta negali išsirinkti savo lyderio - irgi melas.”
Tauta tai gali išrinkti, be kgbisitnis komunistinis kolaboracinis režimas to neleis padaryti. Taip, kad esi nesugebansti suvokti, kad yra parašyta ir savo leksika parodei, kad esi liurbis.
Ponas Juozaitis nesugeba suvokti, ką jis parašė... turiu originalų tekstą, tai, ten tokia mintis: kad Laimėjęs turi užleisti vietą pralaimėjusiam. Didesnį idiotą sunku besurasti.

Provokatoriai       2018-10-18 16:00

nevengia ir normalių portalų, tokių, kaip šis, nors juos labai nesunku atskirti, jei turi bent kiek proto. Kas pažįstamas su dr. Ramanausko pažiūromis ir stiliumi, tuoj supras, kad šitas leksikos ubagas su tikruoju Ramanausku neturi nieko bendro. A. Juozaitis neturi jokio pagrindo gėdytis savo straipsnio apie istorinę klaidą, nes šiandien ji bado akis taip skaudžiai, kaip niekada. Ir tvirtinimas, kad tauta negali išsirinkti savo lyderio - irgi melas. Kiekvienam tik reikia suprasti, kad jo vaikai, esant tokiai situacijai, neturi jokios ateities, ir viskas stos į savo vietas be jokių revoliucijų, be kraujo praliejimo, kurį jau kai kas sapnuoja.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-10-18 15:35

Labai negerai, kad A.Juozaičio teisės yra pažeidžiamos, labai negerai. Bet dar negeriau, kai pats A.Juozaitis kaip pasiutęs siekia, kad būtų ATIMTOS visų be išimties LR piliečių konstitucinės teisės. Tai, jeigu taip toks asmuo daro, tai pagal jo pačio nuostatas, jis NETURĖTŲ turėti jokių teisių.... geriausiai cypėje sėdėtų ir cypautų. Pagal veiklos pobūdį ir skelbiamas idėjas dėl dviejų pilietybių jis yra KONSTITUCINIS NUSIKALTĖLIS. Ir dar…. kartais tylėjimas taip pat DIDŽIULIS NUSIKALTIMAS. A.Juozaitis NEMATO, kad Lietuvoje visi 7 Seimai yra ANTIKONSTITUCINIAI. Tai ar aklas gali būti prezidentu, kai nemato KONSTITUCIJOS, kuriai prisieks ir jos NEMATYS. Čiužk A.Juozaiti į savo istorinę klaidą.
Visa tai pasakęs, nenorėdamas nuskriausti A.Juozaičio, teigiu, kad tas pats bus su VISAIS kandidatais, kol kas matau, kad be IŠIMČIŲ. Tokia yra kompartijos ir kgb įtaka. Lietuva dar neturėjo ir dar dabar tikrai neturės SAVO PREZIDENTO, o tik pastatytus parsidavėlius….

StasysG       2018-10-18 9:36

1)Balsuosiu už A Juozaitį. 2)Bet kas čia per Eglės Mirončikaitės,kuri yra padėjėja rinkimams į prezidentus, šarada citatoje tame pačiame sakinyje:—-
“Ž i n i a s k l a i d o s   vaidmuo šiuolaikinėje visuomenėje yra ypatingai didelis užtikrinant skaidrius ir demokratiškus rinkimus, todėl Arvydas Juozaitis ragina visas V i s u o m e n ė s informavimo priemones ir žurnalistus gerbti žmogaus teises ir skelbti teisingas, tikslias, nešališkas žinias bei įvairias nuomones.”? Kas čia yra “žiniaSklaida” ir kas “visuomenės informavimo priemonės”? Ar tie du terminai lygūs ar skirtingi? Todėl kyla abejonė, ar p. Eglė yra skaičiusi ir supratusi Visuomenės informavimo įstatymą.

Dzeikas       2018-10-18 7:59

Raulinaiciui:
Siaip straipsnis apie sito klouno diskriminacija, o ne apie jo pezalus.
Taciau tamstos argumentas del dvigubos pilietybes priestaravimo logikai yra niekinis ir atspindintis tipisko lietuvio cholopiska mastyma.
Teisiskai problema kada toks asmuo po kokia jurisdikcija yra nustatyti labai lengva.Sakykim turedamas 2 pilietybes lankaisi Lietuvoje ir , sakykim, KAM nutare tave pasaukt karinen tarnybon. Ar privalai eiti? Tai jums 3-kursis teises studentas pasakys, kad jeigu atvykes Lietuvon gavai NORS VIENA bonusa kuri teikia pilietybe ,pvz. balsavai rinkimuose,gavai nemokamas paslaugas ligonineje (kaip pilietis, nepasinaudojes kitos salies draudimo kortele) ARBA turi issaugojes VEIKIANCIAJA Sveikatos draudimo kortele - KAMas turi pilna teise pareikalauti atlikt piliecio pareiga su tavo pilna atsakomybe atsisakius.Kitos salies pasas tokiu atveju praranda galia, nes naudodamasis Lietuvos piliecio teisemis tu paliudyjai savo isipareigojimus Lietuvos respublikai. Jeigu tu atvykai i Lietuva, BET NESINAUDOJAI piliecio privelegijomis galioja tavo isipareigojimas kitai valstybei, ir pasaukus KAMui tu gali atsisakyti, o naudojant administracini spaudima pasiskust antrosios pilietybes valstybes atstovybei.
Kitaip sakant tavo pilietybe, kuriai valstybei priklausai liudyja tavo PASKUTINIOJI veika.
Buvo panasiu teisiniu kazusu su JAV ir Rusija. Rusu imigrantai atvyke i JAV ir gave Amerikos pilietybe neatsisakydavo Rusijos pilietybes(O JAV nusispjaut i tai) ir vykdami aplankyt giminiu “sutaupydavo” - vaziuodavo rusisku pasu(jei amerikonisku tada buk malonus gauk viza ir mokek konsulinius mokescius >$100). Daznai atsitikdavo taip, kad Rusijos Ginybos ministerija toki tik suzinoje pasaukdavo karines prievoles atlikt. Tada prasidedavo isteriski kudakavimai “as JAV pilietis, neturite teises!” Ir puldavo i kojas JAV konsului. Tasai tik rankom skesteledavo: parodyk pasus. Rusiskas ir amerikietiskas? O ant kurio Rusijos viza? Ant rusiskojo? Tada niekuom padet negaliu. Ir atpildavo toks “JAV pilietis” prievole Rusijai svilpdamas.
Todel lietuvaiciai napsimetinekite slangais ir nerodykite savo teisisko neisprusimo. Problema kokiai valstybei isipareigojes daugybines pilietybes turetojas sprendziama labai lengvai.

Julius I Gintarą Raulinaitį       2018-10-18 7:44

Sakisim ištiko Lietuvą nelaimė ir ją per keles valandas okupavo. Klausimas kas pirmas ateis Lietuvai į pagalbą jeigu ne užsienį gyvenantys LR piliečiai? Tai komunistams visokiems sovietinens žmogeliukams ir Juozaičiui netinka. Jiems reikia kad jeigu Lietuva ištiktų bėda tai ji liktu vienun viena.

Julius I 3 39       2018-10-18 7:40

Metų pradžioje Juozaitis “Respublikoje” kėlė pavydą. Jis aiškino kad išvykia lietuviai išsaugoję LR pilietybę turės teises į savo tėvų turto paveldimą. Ir tai “nelaimei” užbėgti už akių reikia kad jie neišsaugotu LR pilietybės. Vasaros pradžioje Juozaitis skleidė netiesa kad esą “dvigubą pilietybę” draudžia konstituciją. O jau rudenį skleidė esą užsienį gyvenantys lietuviai neteisingai pagal Juozaiti balsuos ir todėl jie negali išsaugoti LR pilietybės. Va tokius marazmus ir kalba nesantaikos tarp lietuvių kurstytojas Juozaitis.

Gintaras Raulinaitis        2018-10-18 7:09

Žiūrint iš esmės, tai dviguba pilietybė būtų tikrai nei šis, nei tas… Sakysim, atsirado pavojinga konfliktinė situacija ir paskelbiama mobilizacija į Lietuvos kariuomenę. Taigi ką kviečiame? Aišku savaime, Tėvynes neliečiamumą ginti kviečiami t i k Lietuvos Respublikos pilietybę turintys gyventojai. O tai kaip kitaip?? Juk negali žmogus kažkaip d v į v e į d į š k a į prisiekti net dviejų atskirų valstybių institucijoms.

Juliau, ir vėl apsijuokei       2018-10-18 2:39

ar bent žinai, ką Juozaitis sako apie “dvigubą pilietybę”?

Julius       2018-10-18 1:10

Ir dar Juozaičiui nesantaikos tarp lietuvių dėl jo sugalvotos “dvigubos pilietybės” kurstytojui linkiu patirti visišką pralaimėjimą!

Julius I 8 52       2018-10-18 1:07

JAV pilietybė ir kartu Lietuvos pilietybė tai yra atskiras atvejis. Atskirus atvėjus Seimui nutarus konstitucija nedraudžia. Tai apie kokias “dvigubais” pilietybės Juozaitis propagandą skleidžia? Ir tuo pačiu nesantaika lietuvių tarpe kursto? Jeigu norite kaip jūs vadinate “dvigubą pilietybę” uždrausti jums reikia keisti kostitucija. Pilietiškumas bet prievolių ir teisiu dar turi būti ir teisingas. O teisingumas kad konstitucija leidžia atskirais atvejais turėti Lietuvos ir kitos šalies pilietybę. Taip kad nesantaika ir neteisinguma Juozaitis kusto su savo “dvigubą pilietybę”.

o ko daugiau is delfio galima tiketis?        2018-10-17 19:31

visi zinome, kad tai chuntos, valdziusios Lietuva 28 metu, portalas. Nera ir nebuvo ten vietos kitaip mastantiems, nebent juos reiketu apsmeizti, suniekinti, pazeminti, marginalizuoti… Deja ir LRT- tas pats.

atmintis       2018-10-17 18:38

Stasiuk, kiek Tau metų kad nežinai gerb. Sąjūdžio aktyvisto A.Juozaičio?

O man Dzeikas - liberastijos demagogas,       2018-10-17 16:35

bet ir aš, laikydamas liberalizmą kryptingai klaidinančia ideologija, vis dėlto esu už dzeikinių individų teisę pasisakyti.
Dzeikai, ar pagauni, kas čia ne taip (nors nesakau, kad tu klounas), kai aš reiškiuosi tokiu būdu? Aišku, kad supranti, bet ir toliau tai (šiek tiek pridengtą destrukciją) tęsi. Toks tavo darbas (įsitikinimai?).

stasys        2018-10-17 15:55

Išsikovoti teise tapti matomu ir cituojamu visuomenėje nėra paprasta . Tai kad Delfi A.Juozaičio nepastebi , nėra ko stebėtis . Žmogus sąlyginai jaunas politikoje ir idėjos iš jo lupu kol kas orinės . Niekas nekviečia jo į politinio pobūdžio laidas ir nebūtinai tik Delfi . Kaltinti kitus labai lengva , klausimas autoriui ar viska padarei kad būtumei visuomenėje matomas ? Na žiūrint tiesos dėl teisės atstovauti tam tikrai visuomenės daliai Prezidento rinkimuose , yra ir daug labiau žinomu asmenų nei Arvydas Juozaitis . Minti vedu prie to kad norint tapti matomu neužtenka keturis mėnesiu važinėti po kaimus ir rinkti ten sau palaikančius balsus . Didieji miestai svarbus tuo kad jie užduoda tona visuomenei problemu svarstyme . Jei jaučiatės nuskriaustas dar netgi iki oficialios datos kai bus paskelbta rinkimu kampanija į Prezidentus , kas tamstos laukia kai ji prasidės realiai ? Delfi neprivalo paisyti žmogaus kuris vienas manosi iveiksias visus sunkumus . Tam kad apsiraminti , gal reikėtu pačiam užsakyti kokius kitokius sprinter pavyzdžiu viešos nuomonės tyrimus . Laikas telkti bendraminčius ...

Dzeikas       2018-10-17 15:48

tiesai:
Ponuli, reikia palaikyti ne Juozaiti, o tiesa ir istatyma tiesos pagrindu. Man Juozaitis klounas, taciau syki jo atzvilgiu pazeidziamas istatymas - dera ji gint.
Elementaru, Watsonai.

Tiesa       2018-10-17 14:44

..jei Juozaitis gyna Grybauskaite,kad gerai valdo..jei jis draugas Lavastes…tai mums tokio nereik Juozaicio…beja,neatsistebiu E.M. ...kodel palaikot Juozaiti? apie jus galvojom geriau…o kandidatu i prezidentus be Z.Vaisvilos nematau nei vieno…gal P,Gylys…bet bus kaip bus,,Svernas ar Nauseda..nu baisu LT…

info       2018-10-17 13:50

, Prezidentės vetuotos Atliekų tvarkymo įstatymo pataisos (dėl Vilniaus ir Kauno atliekų deginimo gamyklų) Seime bus svarstomos šį ketvirtadienį, spalio 18 d. maždaug 15 val.’

juodas h.       2018-10-17 13:45

turbut delfistai saugoja Juozaiti,kad jis netycia nuo laiptu nenukristu.

Dzeikas       2018-10-17 10:50

  Kad Juozaitis blokuojamas Delfyj eziui aisku. Taciau budama privati kompanija Delfi turi teise reklamuoti tuos kandidatus kurie patinka jos redakcijai.Arba kurie “uzbasliavo”. Taip sako “liberastine” ideologijos meisterzingeriai apsimesdami kvailiais ir klodami pamatus paciai slyksciausiai diktaturai.
  Tuo tarpu liberalios ideologijos poziuriu tai yra netiesa ir privaloma , siekiant issaugoti asmens laisve , riboti tokio reiskinio galimybe.
Kame cia “fiske”? Fiske tame, kad laisvos rinkos desniai NETAIKOMI monopoline padeti uzemusiems rinkos dalyviams. Ir ISTATYMAI turi dyrektyviniu budu ipareigoti , siuo atveju media subjekta, dalyvi uzimanti dominuojancia padeti rinkoj teikti tribuna VISIEMS pretendentams. Kada media rinkos dalyvis laikomas monopolistu cia technines detales, specialistai moka tai apskaiciuoti. Gali buti ir 30 ir 20 ir 10% rinkos valdancios media ivardintos monopolistemis ir joms taikomas dyrektyvinis butinumas teikti tribuna visiems pretendentams. Smulkioms media , kaip sakykim tiesos.lt kuri turi na gal 1 gal 5 tukst reguliariu skaitytoju galioja teise patiems rinktis kuriuos pretendentus reklamuoti.
Ir neleiskite kabint jums makaronu ant ausu, esa liberalizmas tai ideologija kuri draudzia ir visaip riboja valdzios kisimasi i laisva rinka. Jeigu kalba eina apie pilieciu laisves issaugojima kistis ir dera ir privalu.

Negalima nepastebėti,       2018-10-17 10:03

kad delfi pastaruoju metu sugriežtino cenzūrą komentatoriams. Tos cenzūros moraliniai pagrindai tokie patys, kaip ir to priešiško Lietuvos žmonėms portalo. Daug metų buvau aktyvus delfi komentatorius, atvirai reiškiau nuomonę besikertančią su oficialia, kartais komentarus ištrindavo, bet dar buvo pakenčiama. Praėjusią savaitę be jokio pranešimo, staiga mano komentarai imti blokuoti. Paklausiau redakcijos, kodėl. Paaiškino, kažkam nepatiko vienas mano komentaras, sarkastiškas, bet prieš nieką asmeniškai nenukreiptas, nieko neįžeidžiantis, be to, eiliuotas. Jis nė iš tolo šlykštumu neprilygsta kitems “opusams”, kurie nuolat spausdinami, sakysim, lytinio gyvenimo klausimais. Be to, savo šlykštynes ten gali ramiai spausdinti bet koks nepraustaburnis bukagalvis, jei tik jis puola valstiečius ir Karbauskį, tą patį Juozaitį ir kitus, matyt, sisemai pavojingus. Protingų žmonių nuomonės blokuojamos, socialinės apklausos melagingos,jokios analizės pateikiamose medžiagose nėra, vien gūdi, kaip sovietiniais laikais, idiotiška propaganda. Ir tokia, atsiprašant, žiniasklaida dar drįsta sapalioti apie kažkokią spaudos laisvę, į kurią neva kažkas kėsinasi. Tai sistema, kurios neatskiriama dalis yra moralinius orientyrus pametusi žiniasklaida, griauna mūsų valstybę.

Kazys       2018-10-17 9:11

Viskas gerai!2016 metų vasarą vos vienas kitas politologas rašė apie galimą Butkevičiaus ir konservatorių nelaimėjimą Seimo rinkimuose.Prisimenat? Kai kas kėdes matavos,kai kas ministerijas dalinosi?Ta pati panelė I.Š.su jakilaičiu diskutavo,kaip ši darys reformas sveikatos ministre tapusi.O kaip gavosi? Ir dabar nebus kitaip:ne skrajutės pašto dėžutėse ir ne propagandinės TV kalbačios galvos lems,ką pasirinks LR rinkėjai.Apie baimes ir agoniją labai taikliai aprašo A.Rusteika.Ir dar šiame portale *vargstantys*troliai yra įrodymas,kad prasidėjo sisteminių *milžinų*kinkų drebėjimas.

> Viskas ten gerai        2018-10-17 8:23

Kalba ne apie palaikymą, o apie tai, kad žiniasklaidos primeonės pažeidinėja įstatymus, įtakodamos rinkimų rezultatus. O gal, tamstos manymu, įstatymų galima nesilaikyti?

Viskam ten gerai       2018-10-17 8:22

Gerai, tai gerai, bet su tamstos galva, tai tikrai negerai. Esi arba trolis, arba visiškai užzombintas liberastas.

Viskas ten gerai       2018-10-17 8:07

Neturi jokio palaikymo, nekeista kad jo apklausose net nepamini.

mama iš kaimo > Julius       2018-10-17 7:56

  Apie kokį nesantaikos dėl pilietybės kurstymą kalbi? Kam ir kas draudžia turėti Lietuvos pilietybę? Žinau tik vieną atvejį - kai mergaitei, gimusiai ir užaugusiai Visagine, Lietuvos pilietybės nedavė Grybauskaitė. Daugiau iš nieko ,negirdėjau, kad būtų atimta. O kas jos atsisakė, pasirinkę JAV, Anglijos ar Mongolijos - tai jų pasirinkimas. Ir pagarba Arvydui, kad vadina daiktus tikraisiais vardais.

Julius       2018-10-16 23:23

Kodėl tiesos.lt susirūpino Juozaičiu kadėl nesirūpino kad delfis per Seimo rinkimus ignoravo DK? Juozaičiu kaip nesantaikos dėl pilietybės kurstytojo lietuvių tarpe laimėti rinkimus galimybės lygios 0. Ir tiktai kam ji itraukinėti į apklausas.

Vinculis       2018-10-16 23:04

Nenustebsiu, jei pasiaiškins nenorėję pretendentui nuotaikos sugadinti.

Delpina       2018-10-16 21:29

-Mias nia naujienų o papū portalas.
O kur parašita kat papū portalas privalo skialpti inpormaciję apie rinkimū kandidatus?. Juolap kat ten visaj ne rikimaj- komercinis cyrkas.
Natūralu -  komercinė riaklama mūsū komerciemia portalia yra mokama.
Kas ušsimoka, taj tie ir skialbesi. Rinkos dėsnej, vsio zakonno.

Pranešimas, bet ne spaudai:       2018-10-16 21:05

Kas yra visų fake news tėvas? -
“Skleisdamas melą,
jis kalba, kas jam sava,
nes jis melagis ir melo tėvas.” (Jn 8, 48)
Vienytis, bet - tik Tiesoje.
Ji jau apreikšta, todėl nieks negalės apsimesti, teisintis,
kad apie Ją nieko negirdėjo.
T. Stanislovas, tikuosi, Arvydą mokė šito.

monikutė       2018-10-16 20:39

Uch koks “pranešimas spaudai”!
Bijau!
Kur slėptis:)
O gal vis tik niekur nesislėpsiu:)
Ignoruosiu:)
Juk kur tie bėdžiai išplatins tą savo “pranešimą”?
Kas sitiks publikuoti?
Mes ne, alfos ne, vainaucko rytas bei 15 min. irgi ne.
Elertė nepraneš, info tv nepraneš.
Reiškia… ir nebuvo jokio “pranešimo”!
Reiškia viskas yra olrajt:)


Rekomenduojame

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.