Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Referendumai

Davidas Starkey apie „Brexit“ atmetusį savo šalies politinį elitą: „Išdavystė“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 29 d. 11:04

23     

    

Davidas Starkey apie „Brexit“ atmetusį savo šalies politinį elitą: „Išdavystė“

Kviečiame pasiklausyti ištraukos iš Brendano O’Neillo pokalbio su istoriku Davidu Starkey apie tai, kas iš tiesų įvyko Jungtinėje Karalystėje.

D. Starkey teigimu, tai – valstybės perversmas, įvykdytas nekompetentingos vyriausybės, antidemokratinio parlamento ir politiškai aktyvios teismų sistemos rankomis, tiksliau – tam tikros jų kombinacijos.

Kalbėdamas apie šį „elitą“ istorikas nepagailėjo rūsčių žodžių. Jo teigimu, „oponentas buvo stiprus, itin vieningas ir labai ryžtingas“, o „didžioji Britanijos politinio elito dalis savo valia derėjosi [...] prieš savo šalį. Tai dar vienas Elito bruožas, kurį aš laikau pasibjaurėtinu. Dauguma jų nekenčia savo šalies ir su panieka žvelgia į savo tautą“.

Verta pasiklausyti ir kito įrašo – ištraukos iš ankstesnio istoriko pokalbio su Peteriu Whittle’u. Vos per kelias minutes D. Starkey paaiškina, kaip Parlamentas, išdavęs „Brexit“, sugriovė vieną seniausių demokratijų.

 

Verta pasiklausyti ir visą D. Starkey interviu, ypač tiems, kuriems rūpi suprasti dažnai diskusijose dėl „Brexit“ būtinybės ir galimybių girdimas užuominas į Jungtinės Karalystės santykių su kontinentine Europa istoriją bei paralelių su dabartine ES paieškas.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. Bet juk p. Starkey'iui       2019-11-2 0:40

Matai, net homoseksualai mato, kad bolševizmas pavojingas civilizacijai.

to Alio       2019-11-1 10:00

Miteranas taip sakė viešnagės metu? Pačiam gal protas aptemo ar daktarinę disertaciją iš Mokslinės Oligarchijos rašai arba esi jau univerkės rektorius, nagi prisipažink? O gal net pats Seimo pirminykas, kad tokį savo protelį mums čia visiems rodai? Kolchozų plėtros mokslų daktaras kaip ta konservatorių Laima-Maria-Lucia di Lammermoor.

Jules to Alio       2019-11-1 9:53

Negi tik tiek težinai, docente? O tiesos tame pasakyme yra ir gana daug - tai parodė mūsų 30-metis kursas į tautos nunykimą, į tarpusavio destrukciją ir Raudonosios oligarchijos siautėjimą Lietuvoje. Na, O Landsbergį pats labai blogai skaitai, ar supratai? Skaitai knygą, memuarus, o matai jose tik špygą. Beje, Landsbergis ten atskleidė ir juodąją Vagnorkos pusę, kaip ir lietuvių, beje, nežinai? Miteranas net jo sūnų gelbėjo, o šis va kaip atsidėkojo Landsbergiui už tai, kad šis asmeniškai kreipėsi į Miteraną su [prašymu padėti. Miteranas buvo Sfinksu, Europos Sfinksu ir Europos gynėju. Mokykis greičiau prancūziškai ir skaityk jo testamentą originalo kalba be jokio dezistų, valatkų, laučių ar miliučių su makaraitytėmis ir pan., ar VU ir VDU pamišusių docentų tarpininkavimo, ar supratai? Esi tipiškai antilituanistas, manyčiau, ne daugiau, kaip ir tie visi mūsų politikieriai bei babkiniai inteligentai. Žinoma, tai buvo neišsilavinusio mažaraščio nuomonė, ne daugiau.

Hoover Institution       2019-10-31 20:15

Heather Mac Donald On How The Delusion of Diversity Destroys Our Common Humanity
https://www.youtube.com/watch?v=ffIpRC9cSUc

New Culture Forum I So What You're Saying Is       2019-10-31 18:55

Melanie Phillips: The Elite’s Anti-Brexit Coup & Left’s Anti-Semitism Prove I was Right to go Right
https://www.youtube.com/watch?v=Fy2c58dvS-o

Alio       2019-10-30 22:21

Siūlyčiau prisiminti Miterando gerbėjams, ką jis sakė apie Lietuva joje pirma karta viešėdamas. Pasak Landsbergio memuaro, jis sakė, kad lieruviai rytą apgailetini, niekada savo valstybes neturėję atmatos.
Turint omeny, kiek dešimtmečiu Lietuva jau laisva, kai kuriems turėtų būti gėda, kad taip dar ir nesuprato, kas, kur ir kaip, jau nekalbant apie receptus padėčiai gerinti.
Kaip vėjo blaškomi lapai - vienam Starkis, kitam Miterando memuarai, “europiečiai”... Labiau stenkitės smegenų rievemis padirbėti - kad bandot niekam neidomu, nes akivaizdu, kad neišeina.

Citizen Go       2019-10-30 19:22

The LGTBI lobby continues its campaign of intimidation against anyone who questions their rule.
On the 15th of October, Citizen GO’s own Campaigns Director for the UK and Ireland, Caroline Farrow, had to appear in a court of law to defend her right to freedom of expression and to protect children from the radical transgender ideology.
At this court session, the LGTBI activist, Stephanie Hayden, argued that our petition to support Caroline was another reason to put her in prison. Our support for Caroline is being used as a new attack on Caroline. And the judge demands Caroline return to court in January.
The truth is, this is an open attack on all of us… an attempt to shut down the voice of Citizen GO.
I hope you will stand with me in support of Caroline, especially by contributing toward the legal fees and the public campaign to stand up to the radical transgender bullies.
Now, instead of having a verdict, Caroline, a mother of five, will have to wait three more agonizing months to find out whether she will remain with her husband and five children or be handed off to Her Majesty’s Prison Service.
In the meantime, LGTBI activists continue to bully Caroline on social media, harassing her and insisting she deserves to go to prison through disgusting tweets and posts.
It is up to the Citizen GO family around the world to show we will not change our opinions on matters of conscience, no matter what retribution transgender activists threaten us with… and that we will fight to protect heroes like Caroline from their radical intimidation tactics.
But in order to do that, I need the financial support from people like you to help Caroline pay for her rising legal fees and to ramp-up Citizen GO’s fight against the dangerous transgender ideology.
With Caroline’s freedom in grave danger from this renewed attack, it’s going to take money to counter the LGTBI lobby and their allies who are desperate to make an example out of Caroline.

CitizenGO has dozens of techniques at our disposal—and while we are able to do more with every euro we get than any other group, it still takes money to utilize these tools.
So please read my email below detailing this important fight to save Caroline from the LGTBI lobby’s grasp and to fight the LGTBI lobby back, and chip in as much as you can before it’s too late.
A member of our CitizenGO family is under attack.

Our brave Campaigns Director for the UK and Ireland, Caroline Farrow, is currently facing the threat of prison, for nothing more than daring to state the biological truth about men and women.

I need your response immediately. Next October 15th, Caroline must face a judge and the vicious transgender activist who has tormented her and her family for months—and who now demands Caroline pay him tens of thousands of British Pounds AND be sent to prison. She’s already paid thousands of Pounds in legal bills, with many thousands of pounds still to be paid.
And today, I’m asking for you to stand with Citizen GO and with Caroline against the powerful LGBTI lobbies.
I want CitizenGOers to pay Caroline’s legal bills so her family need not suffer further in that regard, and to fund our worldwide effort to tell the Transgender Radicals, “The majority will not be silenced by your hate and your totalitarian ideology!”

Trinėjui       2019-10-30 13:25

Nori vieną ryškiausių xx amžiaus asmenybių, Prezidentą François Mitterrand, ištrinti iš istorijos? Kas tu toks? Gal Žalimas ar kitas koks tai pamišęs univerkės docentas, dievaičiu besivaizduojąs? Miteranas labai daug kuo prisidėjo prie Lietuvos valstybės atkūrimo, nors pradžioje ir stipriai ne be pagrindo buvo mus sukritikavęs. Dabartinis Lietuvos politikierių ir docentų elgesys tai patvirtino per 30 metų. Taigi, jo Politinis Testamentas labai stipriai liečia mus, ypač mūsų pamišusius dėl kalimo bele ko univerkėse įgyto sindromo ir hipnozės inteligentus, ir kitus aukščiausios klasės specialistus iš okupantų malonės ar už Žečpospolitos babkes. Univerkės Lietuvoje dvelkia antilietuvizmu. Miteranas savo testamente aiškiai pasako, kad Europa yra nematomame, slaptame karo stovyje su ne europinės kilmės super galybėmis - mus okupavusias ir pasidalijusias, ir iki šiol nepaleidžiančias Europą į laisvę. “La France ne le sait pas (mūsų runkeliai su docentais irgi nežino), mais nous sommes en guerre (...). Oui, une guerre permanente, une guerre vitale, une guerre économique, (...)”. Ir joks Žalimas, joks docentas jums šito nei išvers, nei pasakys. Net konservatorių Mažylis ir tas geriau neria į krūmus nei Tiesą rėžia. Žinoma, tai buvo neišsilavinusio mažaraščio nuomonė, ne daugiau, ir citata.

Al. Lietuviui       2019-10-30 0:18

Ir kodėl gi jų mums nereikia ?

Al.       2019-10-29 22:17

Ir kodėl gi, kožkoks Šį ir’ai ?

Šį ir       2019-10-29 21:26

J. Milaičio kuriamą mėšlą, su kažkokiu Al’ų, reikėtų iš viso ištrinti!

Al.       2019-10-29 21:03

Šį pokalbį su Starkiu derėtų išversti į lietuvių kalbą. Ir žodį Anglija pakeisčiau į Lietuva.

Jules       2019-10-29 20:27

Kad nors kiek Jums būtų aiškiau, kas dabar vyksta iš tikro, kokios grumtynės politikos užkulisiuose, patarčiau ramiai perskaityti Georges-Marc Benamou biografinį veikalą apie Prezidentą F.Miteraną ir jo Politinį Testamentą - “Le dernier Mitterrand”, bei išdavikišką Lietuvos elitą ir inteligentiją, tarnaujančią svetimiems, ne europiečiams. Viso labo šita knyga tekainuoja tik 80 eurų, tad galite nusipirkti. VU ir VDU docentams nepatartina jos skaityti, kad neprarastų darbo ir nebegalėtų išlaikyti meilužių.

Tvankstas       2019-10-29 20:11

‘Gay and atheist’ David Starkey is defending Christian conscience more clearly than our bishops.
ehehe

Prašom       2019-10-29 19:32

dovanoti, jei ką užgaunu ne iš piktos valios, o iš inercijos ir nepastabumo. Profesionalūs dezistai išmuša iš pusiausvyros. Mes nelabai galime čia ką Europoje ir pasaulyje spręsti ar keisti - beveik nieko. O kas iš tikro vyksta, planuojama, numatyta ir jau vykdoma - nei prastuomenei, nei studentui niekas šito nepasakys ir neparašys. Tik po šimtmečio gal ir bus runkeliokams pateikta Tiesa, kas iš tikro šiuo metu daroma, planuojama ir vykdoma. Kaip plėtojasi internacių konspiracija ir agresija mūsų atžvilgiu - neskaitlingų tautų atžvilgiu. Galime tik logiškai išmąstyti arba spėti, jei Dievas ar Gamta, kaip kam kas geriau, davė. Jei keisis Europa - keisimės ir mes, todėl mums turi rūpėti, kas ten vyksta ir remti tas jėgas, su jomis kontaktuoti, palaikyti ryšį, kurios mums naudingos ir nepavojingos mūsų nykstančiai egzistencijai, kad tas nykimas būtų pristabdytas ir sustabdytas. Taigi, atsiprašau, jei pasikarščiavau neapsižiūrėjęs.

Prašalaitis       2019-10-29 19:25

Cit.: “Gal anglai ir kalti dėl tų visų dalykų, bet dabar, manau, bėga nuo eurobolševizmo.”

Kad mėgina bėgti tai aišku, bet tikrai ne nuo bolševizmo, nes pas juos pačius to “gėrio” į valias.

Al. Juliui       2019-10-29 18:44

Juliau, gal dar savo biografiją tau atsiųsti. Nesu, todėl ne, neatspėjai. Kas toliau ? Na, Europa padalinta, visur bolševikai - tai tą mes daug maž ir patys žinom. Ir ką dabar darysim ? Ėsimės ar aptarinėsim svarbius mūsų tautai reikalus ?

Bet juk p. Starkey -        2019-10-29 18:13

atviras homoseksualas.

Bolševikai       2019-10-29 16:31

ir jų anūkai dabar vyrauja runkelių rinktoje valdžioje ir stambiajame versle, nežinojai ar apsimeti, kad neišlėktum iš darbo kaip meteoras? Europa nėra laisva, o padalinta, okupuota tarp dviejų ne europinės kilmės super galybių, irgi nežinojai, ane? Matyt labai aukštą mokslinį laipsnį pats turi? Esi dezi propagandos plėtros kuratorius VU Dezinfologijos katedroje, atspėjau? Gal ir savo šikarną fakulteto pavadinimą mums čia pateiktum, ką?

Al. Juliui       2019-10-29 15:27

Gal anglai ir kalti dėl tų visų dalykų, bet dabar, manau, bėga nuo eurobolševizmo. Jei Europoj dar liks sąlyginai laisvų šalių, tai mums bus tik saugiau. Nors praeity jos ir būtų pridarę niekšybių.

Anglai bėga       2019-10-29 14:40

nuo atsakomybės už pasaulinius karus, už savo agentėlį Gavrilo Principą ir Europos Hieną, kuri skėlė Lietuvai ultimatumą kadais - pareikalavo atsisakyti amžinosios Lietuvių sostinės Vilniaus. Anglija pasisakė prieš Vokietijos susivienijimą ir ragino Gorbį nesuteikti Baltijos šalims laisvės - valstybingumo. Drebinant kinkas, ane, docentai su aukštais moksliniais laipsniais ir kiti Vilks tipo Lietuvos akademikai, tiesa?

Sala nėra       2019-10-29 12:38

Europa,  nežinojot, kinkadrebiai inteligetėliai?

Lietuvis       2019-10-29 12:33

Šiuos videofilmukus reikia demonstruoti Anglijoje, bet ne Lietuvoje.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.