Emigracija, imigracija, demografija, Europa

Daugiau šeimų ir vaikų, o ne migrantų: Vengrija ir Slovėnija siūlo naują demografinį planą Europos Sąjungai

Tiesos.lt siūlo   2021 m. lapkričio 2 d. 19:37

6     

    

Daugiau šeimų ir vaikų, o ne migrantų: Vengrija ir Slovėnija siūlo naują demografinį planą Europos Sąjungai

laikmetis.lt

Vengrijos valdantieji „Fidesz“ kartu su Slovėnijos Demokratų partija Tarptautiniame demokratų centre vykusiame suvažiavime Briuselyje pristatė gaires ES demografijai. Nuo 1947 m. veikiančiame centre vyko kelių dienų konferencija, kurioje svečiavosi ir vengrų premjeras.Konferencijoje priimti dokumentai bus teikiami ES institucijoms.

Dviejų partijų parengtas pasiūlymas yra paremtas Budapešto demografinės konferencijos deklaracija. Deklaracijoje pabrėžiama, kad tarp gimstamumo skatinimo priemonių labai svarbu yra neleisti LGBT propagandos mokyklose, puoselėti prigimtinę vyro ir moters santuoką. Taip pat pabrėžiama, kad šeimos politika turi išlikti nacionaline šalies kompetencija, o bet kokios užsienio jėgų įtakos šiais klausimais turėtų būti ribojamos. Galiausiai pabrėžiama, kad demografinės gyventojų mažėjimo problemos negali būti sprendžiamos migracijos skatinimu. Remiantis deklaracijos nuostatomis taip pat pabrėžta, jog būtina priešintis abortų kultui ir skatinti europiečius rinktis vaiko gyvybę.

Viktoras Orbanas jau 20 metų eina Tarptautinio demokratų centro viceprezidento pareigas. 1947 m. įsteigtame centre dalyvauja krikščionių demokratų partijos iš viso pasaulio. Manoma, jog V. Orbanas bus perrinktas dar vienai kadencijai šioje tarptautinėje organizacijoje.

Šaltinis: Remix News

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2021-11-3 21:55

stasiui 2021-11-3 10:09 ...duokite pavyzdį realų ar bent mokslinį darbą -skaitala kuriame argumentais būtų grindžiami Tamstos žodžiai ,...ale LGBT turi įtakos gausioms šeimoms kurtis . Pagal mane kuriamas neigiamas įvaizdis apie LGBT negali tapti priežastimi pasiteisinant kodėl tokios gausios šeimos šiandiena Lietuvoje labiau išimtis nei norma.  Ir tai prie to kad mes Lietuvoje be abejonės ėmėme geriau gyventi ..

stasiui       2021-11-3 10:09

„Ar LGBT trukdo gausias šeimas kurti ? o gal LGBT propaganda kaišo mokyklose kojas mūsų vaikams įtikinant juos tuo savo įdingu nuokripiu ? “
Deja, pasaulyje psichologiniai dėsniai nesikeičia ir liko nepasikitę prasidėjus 21-ajam amžiui.
Taip! LGBT propaganda trukdo kurti gausias šeimas, nes ši propaganda platina homoseksualizmo praktikavimą normalių (heteroseksualių) lytinių santykių sąskaita. Taip! LGBT propaganda, diegdama mintį, kad paleistuvystė, ir ypač iškreiptu būdu, yra geras reiškinys, sujaukia vaikų protus ir juos nuo pat mažų dienų tvirkina.

stasys       2021-11-3 6:45

tai vistik ka konkrečiai tas ‘putino projektas’ siūlo siekiu pagerinti senstančios Europos ydas ? Ne paslaptis kad bet kokia gražia įdėja ir norus visuomenei galima nesunkiai pabalnoti ožiu priverčiant tarnauti konkrečios ne-demokratijos tikslams . Ar LGBT trukdo gausias šeimas kurti ? o gal LGBT propaganda kaišo mokyklose kojas mūsų vaikams įtikinant juos tuo savo įdingu nuokripiu ? Visa tai išmįslas , bevaikė politika kuriai nėra laiko tais vaikais užsiimti . Rusijos Konstitucijos pataisos geležimi įteisimo tradicinės šeimos nuostatas o ar jos padeda nors kiek ta problema jiems spręsti ? O gal Vengrija jau pirmauja ES pagal gimstančiu vaikų prieaugį ? juk Orbanas ne pirmi metai valdo šalį ? daug kalbėti ir mažai daryti to politiko duona . Mes neturime laiko ta demografijos problema spręsti , todėl kai kam atrodo logiška kad imigracija yra vienas tu būdų spręsti problema . Na gerai tai kad bent pripažistame jog imigracija turi realias paskatu kojas o ne plaukioja ore su norų gelbėti ir priglausti visus skriaudžiamus pasaulyje . Merkel laikas baigiasi ..baigsis ir ta moteru politikiu -bevaikiu ..

tiek       2021-11-2 21:10

teisus Orbanas , neteisūs lietuviški valdžiasmaugiai su pretenzijomis sugriauti šeimos instituciją .

Orbanas -politikas,ne lele       2021-11-2 21:10

Daugely vakaru saliu ,,stumiama"viskas kas trukdo naturaliam pasaukimui tureti vaiku-tai ir tai,ka mini Orbanas,kaltes jausmas,kad tersiame Zeme,vartotojiskumas,pesimizmas del ateities,antikultura,visiskas vertybiu apsivertimas .Pasmerktuju savijauta.Musu vaikai gyvens skurdziau nei mes,bet virsuneles-simta kartu geriau.Vaikai europieciai daznai jau pusamziai grizta i tevu namus ,nes neisgali tureti busto.Bet giriamasi augancia ekonomika.Auga ji,bet vaisiai tik mazumai. .Mes neturim zavetis didejanciu ,,pyragu”-ekonomika auga,bet ar jus asmeniskai ta jauciat ?Mes turim bodetis,kad vis mazesne dalis to augimo teikiamo gerio tenka mums.Kuo mums dziaugtis ?Kad vidurinioji klase tirpsta akyse?(O ji laikoma demokratijos pagrindu).Kad BIJOME issakyti savaja tikra nuomone ?Reikia pripazinti -dirzai jau verziasi ant kaklo,o ne ant pilvo.Todel-Garbe Dievui dar liko orbanu.Belieka burtis i bendruomenes,bendruomenem -i bendruomeniu sajungas-kovoti uz savo gyvenimus nesileidziant buti vedami skaldanciu ,,vaduku”.Jie turi ieskoti kompromisu ir bendro sutarimo tarpusavy.

TAIP TAIP TAIP        2021-11-2 20:06

Daugiau šeimų ir vaikų!!! 

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.