Analizė ir vertinimai

Darius Kuolys. Minint ketvirtąsias Garliavos šturmo metines

Tiesos.lt siūlo   2016 m. gegužės 18 d. 0:19

24     

    

Darius Kuolys. Minint ketvirtąsias Garliavos šturmo metines

Veidaknygė

„Po galais, tai buvo atgrasu ir nedovanotina“, – šaukė Danijos socialinių darbuotojų sąjungos pirmininkas Janas Viumas, stebėjęs per TV kameras Lietuvos valdžios prieš ketverius metus Kauno priemiestyje vykdytą „specialiąją operaciją“.

O mes, lietuviai, su šia atgrasia, besaike prievarta buvome verčiami susitaikyti be šauksmo – kaip su natūraliu kasdieniu dalyku. Tokios prievartos būtinybe drįsę suabejoti pagal senas totalios propagandos taisykles buvo marginalizuoti. Suplakti su rėksmingais kampuotais berniukais ar nepavykusiais politikais ir režisuojamoje viešumoje pasmerkti. Kaip žydai nacių valdytoj Europoj, kaip buožės sovietų pavergtuose kraštuose. Ne tyrimais, ne argumentais, ne tiesos paieškomis, bet jėga, propaganda ir nutylėjimais nuspręsta kliautis. Beje, kaip ir Vytauto Pociūno žūties atveju, kaip ir susidorojus su FNTT vadovais.

Deja, deja, mūsų visuomenei taip ir lieka per ketverius metus neatsakyti klausimai:

Kodėl aukščiausi Lietuvos pareigūnai atsisakė danų ekspertų siūlyto taikaus konflikto sprendimo ir 2012-ųjų gegužės 17-ąją metė prieš savus piliečius gausias ginkluotas ypatingąsias pajėgas? Kodėl šios pajėgos taikos metu ėmėsi pokaryje praktikuoto demonstratyvaus ritualinio sadizmo – genitalijų traiškymo automatų buožėmis?

Kodėl Lietuvos teisėtvarka sutartinai nutarė nesilaikyti dar 1995-aisiais Seimo ratifikuotos Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos – atsisakė išklausyti galimai prievartą patyrusio vaiko ir jį išgirsti? Kodėl orūs Lietuvos teisėjai ėmėsi apgailėtinų viešų tauškalų apie „ištrintą vaiko atmintį“, o orūs Lietuvos psichiatrai viešai nepasakė, kad „ištrinti atmintį“ kol kas pavyksta tik fantastiniuose romanuose?

Kodėl ir kieno politiniu nurodymu specialiųjų pajėgų prievartą patyrę Lietuvos piliečiai, kaip protestuotojai Maskvos Bolotnajos aikštėje, iki šiol yra teisėtvarkos persekiojami?

Ar Lietuvos politikai ir teisėtvarka nuo šiol Garliavos precedentu remsis spręsdami ir kitų piliečių likimus?

Tyla.

O danas Janas Viumas prieš kelerius metus kalbėjo: „[...] aš iš tikrųjų labai norėjau šaukti: „Sustabdykite tai tučtuojau“. Ir kai žurnalistas paklausė mano nuomonės, aš tai ir pasakiau: „Fuck off, fuck off stiprius lyderius“. Tada žurnalistas pridūrė, kad Lietuvos žmonės tiki stipriais lyderiais, tiki prezidente: ką jinai sako, tą reikia ir daryti. Aš jam pasakiau, o dabar ir jums sakau: netikėkite stipriais lyderiais, tikėkite stipria demokratija. Eikite į gatves ir užbaikite savo revoliuciją, kurią pradėjote prieš dvidešimt penkerius metus ir padarykite, kad visur būtų demokratija. Jūs turite tai užbaigti. Aš rimtai jums tai sakau. Jūs pasirašėte Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvenciją, ratifikavote ją, bet nenorite priimti naujų įstatymų, kuriuos reikėtų pakeisti pagal ją, nenorite įsileisti naujos kultūros, nenorite išmokti kitaip elgtis su vaikais ir šviesti tėvus, kaip reikėtų elgtis. Deja, jūs vis dar to nenorite“.

Visą interviu Janu Viumu skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

VaidasVDS       2016-05-20 7:30

taigisui
labai nenorėjau čia, šiame straipsnyje, su tavimi ginčytis, bet labai trumpai iš Apreiškimo, bet ne Kristaus žodžiai:
“Per didelis susikoncentravimas į savąjį aš neišvengiamai atvedė į tokią baimę dėl savojo aš neevoliucinio įamžinimo begaliniame rate vienas po kito einančių įsikūnijimų kaip žmogus, gyvūnas, ar augalas. Ir iš visų užkrečiančių tikėjimų, kurie galėjo būti primesti tam, kas galėjo būti atsirandančiu monoteizmu, nė vienas nebuvo toks bukinantis, kaip šitas tikėjimas į transmigraciją – sielos reinkarnacijos doktriną – kuri buvo atnešta iš dravidų Dekano. Šitas tikėjimas į alinantį ir monotonišką pasikartojančių reinkarnacijų ratą iš kovojančių mirtingųjų atėmė jų ilgai puoselėtą viltį surasti tą išsilaisvinimą ir dvasinį vystymąsi mirtyje, kas buvo ankstesniųjų Vedų tikėjimo dalis.”...

taigitaigi       2016-05-19 21:00

to “VaidasVDS     2016-05-19 13:34” visiškai teisingai rašai apie klestinčius sukčius,  aferistrus - juk ko jiems bijoti?

O dėl Karmos dėsnio tai “Karmos neįmanoma suprasti, neišsiaiškinus reikarnacijos teorijos.Beje pastaroji nėra būdinga vien Rytų religijoms. Ją pripažino ir krikščionybė. Oficialiai reinkarnacija buvo paskelbta erezija Antrame Bažnyčios susirinkime, kuris įvyko 553m. Konstantinopolyje. Vakariečiai reinkarnaciją dažniausiai suvokia kaip sielos persikėlimą iš vieno kūno į kitą. Budizme nepripažįstama siela.”;” Didžiausios pasaulio religijos paremtos tikėjimu Dievu, o budizmas -ne”; ” Ne tikėjimo o protavimo jėga pasiekiamas tikslas”; ” Budizmo istorijoje nėra šventųjų karų, nei inkvizicijos, nei bandymų jėga vesti ” paklydėlius” prie savo tiesų, nei susidorojimų su eretikias ar kitatikiais.Budizmo sekėjai niekada neskatino misionieriškos veiklos…Budizme nėra pasaulio pabaigos koncepcijos, lygiai kaip nepripažystama jokia pasaulio pradžios ar sukūrimo teorija” - “Tibeto Mandala.”, Vilnius 2010
Apie priežasties ir padarinio dėsnį yra liaudies patarlėse, ir sąžiningi teisnininkai nustatinėja priežastinį ryšį tarp nusikaltėlio veiksmų ir padarinių.
O kas liečia Kristų tai galėtum pacituoti Kristų...

VaidasVDS       2016-05-19 13:34

to 2016-05-19 11:34
Reikia skaityti įdėmiau.
Jeigu, anot tavęs: “Karmos principas skatina žmogų jaustis atsakingą už kiekvieną savo žodį, veiksmą”, tai klausimas būtų tau toks: Kodėl po kiekvieno veiksmo “nusidėjėlis” nėra nubaudžiamas, kodėl tų nusidėjėlių vis daugėja ir beveik nei vienas nenori taisytis? Žmonės šiais laikais neakli. Jie mato, kaip materialiai klesti visų pirmiausia sukčiai, aferistai ir neaiškiu būdu (dažniausiai suktumo) turtus susikrovę milijonieriai ir milijardieriai(nekalbu apie jų dvasinį skurdą). Ir jie mato, geriausiu atveju, kaip jie numiršta taip pat, kaip ir paprasti vargetos. Karmos principas iš esmės yra tas pat, kaip akis už akį, kurį įgyvendina Dievas, o būtent šį principą paneigė Jėzus.
O visa kita yra išdėstyta komentare, kurį siūlau paskaityti atidžiau ir per daug nespirgėti, kuomet nurodoma tai, kas daug tūkstančių metų klaidina žmones…

tūtotū       2016-05-19 11:34

to “VaidasVDS     2016-05-18 8:05” dediesi visažiniu rašydamas kad Karmos Dėsnio nėra? Tavo žiniai žodis “karma ( tib. lė) reiškia veiksmą, šitaip nusakomas priežasties ir padarinio dėsnis.  Karmos principas skatina žmogų jaustis atsakingą už kiekvieną savo žodį, veiksmą”, kai nesivadovaujama Karmos dėsniu pasidaro viskas leidžiama ir viskas atleidžiama, jokios savikontrolės - juk Dievas atleidžia ką bedarytum - sukalbėjai kunigo skirtus poterius ir vėl be nuodėmės.

spalvotoji revoliucija       2016-05-18 18:51

Kartais,kai tekdavo internete susiginčyti su imperialistiškai nusiteikusiais rusais,neiškentę šie kandžiai mestelėdavo-jūs nenutuokiate kas pas jus valdžioje Lietuvoje!Lygiai tokių pačių pasakojimų esu girdėjęs iš lietuvių,pabuvojusių darbo reikalais rytų kaimynėse.Pasakoja,jog susidarydavo įspūdis,kad tie dalykai ten tapę vieša paslaptimi,nes kiekvienas provincijos valdžios šmotas vos ne žodis žodin tą kartodavo.Šiurpdavau ir nenorėjau tuo tikėti.Netgi ne po pirmų Garliavos šturmo metinių pamažu viskas logiškai ėmė dėliotis į vietas.Galite įsivaizduoti mano savijautą,kai kartą tvarkingai viskas susiklojo- o gal Garliavos šturmas ir vėlesni susidorojimai-sėkmingai numalšinta dar viena “spalvotoji” revoliucija postsovietinėje erdvėje???
Reikėtų paaiškinti,jog nesvarbu kaip atrodo tarpvalstybiniai santykiai viešumoje,žvalgyboms būna svarbu,kad dar neparankesni jų valstybei žmonės neateitų į valdžią konkrečioje šalyje,arba atitinkantys konkrečios valstybės interesus asmenys nebūtų nuversti kažkurioje valstybėje.Ir nebūtų nuversti ne todėl,kad būtų lojalūs kitai šaliai,o todėl,kad kiti gali būti dar neparankesni.Ir kaip tik “violetinių” tarpe buvo daug Sąjūdžio veteranų,sukilimas teikė viltį,netgi kėlė seniai nuslopusią patriotizmo bangą.Bangą kuri neliko nepastebėta postsovietinėje erdvėje,solidarumo akcijų būta ir vėliau sukilusioje Ukrainoje.Be to nepamenu,kad “Russia today” furgonai zujotų į Garliavą,nors Lenkijos televizijos ten būdavo dažnai,nepamenu kad Kremliaus propaganda aukštintų “patvorinius” kaip aukštino Lugandonijos atmatas.Priešingai.Puikiai pamenu tą dieną,kai raudonasis Jurijus Subotinas iš Kauno skambino į “Žinių radiją” ir ragino atiduoti vaiką “mamai”.Tai buvo dar gerokai iki Paleckio bendražygio provokacijos prieš a.a A.Patacką TV studijoje.(Subotino sugrįžimo į Lietuvą aplinkybės buvo aprašytos spaudoje)Prorusiškų trolių tinklas,tuomet karaliavęs komentaruose,laužyta kalba koneveikė Venckienę,ragino vaiką grąžinti “mamai”.Tikriausiai nereikia plėtotis labai,kokios raudonos tai buvo žinomos politinės asmenybės,nuo pat pradžių pradėjusios dergti Venckienę: Prunskienė,Veselka,J.Karosas? Kalbama,kad Madalovas buvo davęs Garbės žodį Patackui,jog Kauno VST dalinys,tas elitinis,nedalyvaus Garliavos šturme.Ir nedalyvavo. Bet dalyvavo Vilniaus VST dalinys,vadovaujamas (Alek?)Sandriaus Survilos(-o?),išgarsėjęs pernai VST skandalo metu dėl nelojalių Lietuvai VST pareigūnų.Daug ten įdomybių yra.Daugiau turėjo pastebėti koks patyręs “eksas”,toks kaip Braziulis.Keista,kad po susidraugavimo su alfa.lt šia tema jis užtilo,kaip ir T.Dapkus,beje.
Tik dėl Grybauskaitės vaidmens abejoju,nors nepasakyčiau,kad ją garbinčiau.Manyčiau,kad ji tiesiog pragmatiškai dėjo “atbulą”,kai pamatė,jog nepajėgs įveikti to įvairiausių persipynusių interesų gelžbetonio Garliavos įvykių metu.Negarbingas poelgis,aišku,bet jai ir taip ne vieną nukreipiantį smūgį teko atreminėti tada.Tokia jau ta politika.

to Šaukė:        2016-05-18 16:28

žvėrimis vadinti šituos padugnes, perdaug didelė garbė.Netgi žvėrys turi savo garbės kodeksą.O Garliavoje nebaudziamai siautejo nužmogėję padarai,neturintys absoliučiai jokių vertybių ir moralinių skrupulų.Gavę komandą FAS,šitie menkystos ,panašu,papjautų net savo tikrą tėvą su motina.Aš juos sulyginčiau nebent su galutinai nužmogėjusiais pokario stribais.Stebint šitų padugnių veiksmus,gyslose stingsta kraujas vien nuo minties,kad šis banditinis išpuolis įvykdytas XXI amžiaus tariamai ”laisvoje ir nepriklausomoje”  Lietuvoje….  Nebejuokinkite svieto,gerbiamieji,kalbomis apie tariamą “demokratiją”, tiesiog pamastykite.
Gauja ginkluotų stribvaikių pamynusi visus veikiančius įstatymus,konvencijas ir Konstituciją  užblokavę Garliavą ir jos apylinkes,kelias valandas nebaudžiamai terorizavo susirinkusius taikius žmones ir pagrobė klykiančią iš siaubo mergytę... KIENO ISAKYMU ir kokiu teisiniu pagrindu toje teritorijoje vyko šis BANDITIZMO aktas????  Keturi metai praejo nuo tos dienos - mirtina tyla…  Dabar šita nebaudžiama kriminalinė  GAUJA terorizuoja Neringą, jos tėvelius bei niekuo detus liudininkus,  taip vadinamu “teisminiu” persekiojimu…  KAS ir kada atsakys į klausimą, kiek TAI tęsis ir KADA pasibaigs ši banditinė vakhanalija ???  Valdžiagyviai galvoja,- praeis,užsimirš... KLYSTATE !!!  Metai iš tiesų  bėga,  bet ir Tautos tribunolas arteja….. Drebėkite,išgamos…. Neabejoju,kad anksčiau ar vėliau,bet šiuos išgamas pasieks neiškrypusio teisingumo ranka !!!

suvalde situacija       2016-05-18 14:53

tuomet, kaip dabar isvairuos su masiuliu dar pamatysim, bet susirupinimas tai akivaizdziai matomas, nes gali griuti pamatai, o kas atstatines, jaunas Landsbergis ir Guoga

pensininkas       2016-05-18 14:06

Valdo mėlynas chalatas Degutienės manymu KGBistiniaias metodais? O Lietuvos sąrašui reikėtų sudaryti koaliciją su Drąsos keliu ir kitomis neparlamentinėmis partijomis ir eiti į rinkimus vienu sąrašu.

Įdomu ,kiek kainavo       2016-05-18 13:54

Garliavos nuslopinimas ir kas finansavo?250000 tikrai neužteko.

zaratustra       2016-05-18 13:43

...netikra laisvė. Mes apgauti.

Ne i tema       2016-05-18 13:25

Buvo tv laida Pasakojo, kad is Rygos (?) banko vienas ponas veze grynuosius lagaminais… Jeigu veze,kaip kalbejo zurnaliste,  tai kam? Gal X partijos remimui? X partija gesino bylos gaisra, vertesi per galva. Neadekvaciai. Dabar pati drebejima patyre. Idomiai vyniojasi: pavardes grynieji partija skandalas iki pamatu sudrebinimo…

Ar eis Lietuvos Sąrašas į       2016-05-18 12:34

rinkimus.Ir kaip eis.Mums reikia žinių.

tapie        2016-05-18 12:15

dėl viešo intereso galėtų  teisėsauga duoti paaiškinimą kokiu būdu yra trinama atmintis Lietuvoje, nes jei ištrynė atmintį Lietuvoje vienam gali ištrinti ir kitiems.

Šaukė:       2016-05-18 10:52

“Žmonės jūs ar ne žmonės?”. Tą šauksmą pasaulis girdėjo ir matė. Europos centre, Lietuvoje didvyrių žemėje nebaudžiamai siautėja žvėrys su “teisės mokslų” “žurnalistų” ir stalininių kgb “mokyklų” diplomais.

Dzeikas       2016-05-18 10:35

Cia ne vaikuose esme, kad ir kokia slyksti bebutu pati istorija ir valdziunu budai ja spresti.
Esme musu musuose.Tai musu esmes atspindys kuri mes liudijome ir liudijame.Toliau atsakymai skiriasi: emigruojantys sako “ir liudysime” .Pasiliekantys bando tiketi ir kitus itikinti kad ne.
Kodel taip manau? Kai 1994m bandziau priestarauti neteisetiems privataus taciau itakingo asmens veiksmams , viena gerasyrde moterele sugedino , “ko burnoji, gi valdzia liepe”. Lieps tavo dukra, “patikrinimui” atvesti i virsininko miegamaji, atvesi? - kontrargumentuoju.“Durnas tu”.
Nezinojau tada, kad zodziai issipildys tiesiogine prasme.
1940m kapituliacija pries TSRS, ir pagalba juridiskai apiforminti kaip “priSIjungima” is to paties.Guogos bandymas drastiskai istraukti Liberalu partija is smigimo i dugna - kazkas netiketo musu mastymui ir gyvenimo budui - auu!Jis jau nebe pirmininkas.Lyderio sugebancio veikti ir rizikuoti mums nereikia.
Ar bus nubausti pedofilai ir jiems padeje?Taip.Dievas juos paliks,o Setonas nuvarytus arllius mesos kombinatui atiduoda.Tik mes tarp tu arkliu busime, ne kazkokie tai hipotetiniai “jie”

vita       2016-05-18 10:00

Manome , penkiu metu ziauraus susidorojimo su Garliava sukaktimi ,TIESOS zmones turetu pasikviesti ta dana , parengti zinoma laida per televizija , tegu jis paaiskina , kaip panasus dalykai daromi Danijoje ir kaip Lietuvoje

teisingai tas danas sake       2016-05-18 8:55

Lietuvoje demokratija net nekvepia. Yra tik apgailetina jos imitacija, sukurta partiniu gauju.

Algis       2016-05-18 8:53

Pilnai pritariu VaidasVDS mintims.Neturiu ką daugiau pridurt, nes pasakyta į dešimtuką.

VaidasVDS       2016-05-18 8:05

Žmogui labai sunku suvokti, tačiau tikrovėje Karmos dėsnio nėra. Nors labai daug kas tiki, kad toks dėsnis egzistuoja.
Tačiau yra Įstatymas (dvasinis) - kas renkasi nuodėmę, tam dvasinė mirtis. Nuodėmę galima pasirinkti tiek sąmoningai, tiek ir nesąmoningai (bandant apgauti save, slepiantis už įstatymo, už autoriteto, už daugumos nuomonės, net ir už tikėjimo). Problema yra ir tame, kad žmonės to teisingumo įvykdymo materialiame pasaulyje nepamato. Tai, kad kartais ir kokiam nors “blogiukui” atsitinka kokia nors nelaimė yra tik atsitiktinumas, nes Dievas niekada nenusileis iki kvailo žmogaus lygio ir specialiai net ir nuodėmės darytojui neregs kokių nors pinklių. Tačiau piktybinis blogio darytojas vis tik kai ką praranda dar šiame gyvenime, jis praranda bet kokią Dievo paramą ir, pirmiausia, savajame mąstyme. Tuomet jis sau “drąsiai” pareiškia: “Dievo nėra” ir tuomet Dievas palieka jį visiems laikams. Toks vargeta tęsia savo nykų egzistavimą ir jis jau nepajėgia suvokti, kas yra tiesa, kas yra gėris ir kas yra meilė. Dar gali blizgėti jo munduras, batai, dantys, bet jo vargšė siela yra visiškai suvytusi. Jokios ateities vizijos ir jokio sielos pasitenkinimo. Jis jau prarado viską. Kol tokių bus daug ir dar valdžiose, tol kentės ir visa visuomenė...

Niekas nepasikeitė       2016-05-18 8:01

Tai atsitiko 1948 ar 49 metais įvažiavo palutarka su keliais KGBistiniais kariais į mūsų kiemą Varėnos rajono kaime ir išsivežė tėvelį į Varėnos KGB bustinę kur jį kankino įvairiausiais būdais - adatų vėrimo po nagais, tų pačių nagų spaudimu durų varčia prie staktos, ausų daužymu savo grublėtomis plaštakomis. Tai tiek prisimenu iš tėvelio pasakojimo apie KGBistų žiaurumus. Panašiai vyko Garliavoje, kai vaikas buvo išplėštas iš jai mylimų žmonių rankų ir išvežtos į nežinią tokių pat KGBistų taip vadinamos “laisvos” Lietuvos.

Kaip nekeista,bet tą       2016-05-18 6:46

prievartą dengia ES.Kol ji nepasikeis,o taip bus,tol Lietuva gyvens baisiau kaip sovietmety.Žmonės neatlaiko,-miršta nuo infarktų.Kas iškels šį klausimą,padidėjusį palyginti jaunų žmonių mirtingumą nuo nepakeliamų moralinių,dvasinių ,ekonominių gyvenimo sąlygų.Tai naujos netikros laisvės aukos.

Minint šias metines,krito       2016-05-18 6:42

veidu į purvą Liberalų sąjūdis.Žvėrys naikina vienni kitus.

Stasys       2016-05-18 5:46

Aš manau, kad tas visas ardymelis yra dėl to “trečiojo”  ir už jo stovinčių subinės išsaugojimo. Galvoju, kad jeigu ne tai, tai senai viskas būtų užbaigta ir sėdėtų tie, kuriems priklauso. O dabar ? Tampomi po teismus dori, sąžiningi, pilietiški, neabejingi kitų ir ypač mažos Mergaitės skausmui žmonės, o tikrieji nusikaltėliai ir jų neliustruoti rėmėjai, matyt, žvengia, kad išvengė bausmės. Bet tikiu, kad nusikaltėliams ir niekšams atpildas turi ateiti. Tikiu, kad valstybės sąžinė dar nėra prarasta….

komunistai valdė, valdo, valdys       2016-05-18 4:59

rinktiniai tautos niekšai - komunistai valdė, valdo ir valdys.
tai niekšų elitas - partškolos auklėtiniai, kgbistines mokyklas Minske bei Riazanėje baigę, sadisto Bartašiūno vardo mokyklą Vilniuje, teisę Vilniaus V.Kapsuko universitete ir kitos rinktinės atrinktos iš stribų šeimų ir išdresiruotos padugnės.


Rekomenduojame

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Nuo bačkos. Seimo narys Matas Maldeikis: Lenkija eina neteisingu keliu

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Rasa Čepaitienė. „Universitetuose įsitvirtina ideologinė cenzūra ir kitaminčių persekiojimai“

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Skvernelio partija – nei kairė, nei tautinė

Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų

Asta Katutė. Vilniaus universitetas: ideologiniai sprendimai mainais į Europos Sąjungos lėšas?

Ramūnas Aušrotas. Kai norima prismaugti iki galo

Eglė Gatelytė. Ekspertai apie „bandomąjį projektą“ Vokietijos mieste: tai tik pradžia, būkit pasiruošę

Česlovas Iškauskas. Briuselis auklėja Lietuvą

STI: Parengtas skundas į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso

Studentai nebetyli – vienijasi prieš diskriminaciją universitetuose

Tyrimas: JAV gyventojai vis palankiau vertina marksizmo idėjas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.