Demokratija ir valdymas

Darius Kuolys. Lietuviški politiniai skandalai – nelyg gamtos reiškiniai

Tiesos.lt siūlo   2017 m. sausio 23 d. 1:19

19     

    

Darius Kuolys. Lietuviški politiniai skandalai – nelyg gamtos reiškiniai

Veidaknygė

Lietuviški politiniai skandalai – kaip gamtos reiškiniai…

Jie ištinka ir praeina. Fatalizmo persmelkti lietuviai juos ištveria kaip pavasario potvynius ar vasaros krušas – be gilesnės refleksijos, be rimtesnių klausimų ir išvadų... Ir lieka laukti naujų politinių gamtinių reiškinių.

O taip reikėtų viešai aptarti ir atsakyti:

Kodėl socialdemokratų Vyriausybė paskiria Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininku mafijinės mąstysenos, elgsenos ir žodyno žmogų? Kodėl toks žmogus keletą metų net iš prezidentūros tribūnos skelbia mums gyvenimo tiesas? Kiek kainuoja valstybei mafijinis mokesčių administravimas?

Kodėl jauna žavi, bet menkai išsilavinusi avantiūristė ima vadovauti didžiausiai Seimo frakcijai, o jos vadovavimui nuolankiai paklūsta garbūs profesoriai, buvę STT ir VSD pareigūnai?

Kodėl jaunas perspektyvus perspektyvios partijos pirmininkas ryžtasi Seimo papėdėje „skolintis“ tūkstančius – pastebėtas tai darant, pažada visai Lietuvai „įdomų gyvenimą“... ir pradingsta?

Kodėl Respublikos prezidentė prieš keletą metų, padedama korumpuotų VSD ir Generalinės prokuratūros pareigūnų, susidoroja su FNTT vadovais, tik pamėginusiais valstybėje ryžtingiau kovoti su finansiniais nusikaltimais?

Kodėl visa Lietuvos teisėtvarka, aukščiausiems politikams iškalbingai tylint, nedrįsta ištirti Darbo partijos juodosios kasos finansinių šaltinių ir atmeta VSD surinktą medžiagą apie rusišką šių šaltinių kilmę?

Panašių klausimų daug. Sąžiningai į juos atsakę, galėtume kurti labiau civilizuotą Lietuvą, pamėgintume įtvirtinti savo valstybėje padoresnes bendro gyvenimo taisykles.

Tačiau norėdami į šiuos klausimus atsakyti susidurtume su konkrečiais asmenimis, jų sprendimais, pasirinkimais, atsakomybėmis.

O daug lengviau į Lietuvos politinį teatrą žvelgti kaip į gamtos stichijų ar senųjų lietuvių dievų valdomą erdvę, kurioje asmenys „ne prie ko“.  smile

Nuotraukoje – VMI viršininkas Dainoras Bradauskas („bl…, aš nieko nebijau“), mokantis mus gyventi iš prezidentūros tribūnos.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2017-11-14 2:31

Sharapova routed michael kors uk  Silvia Soler-Espinosa hermes  6-2, 6-1 in new balance  the first match, michael kors outlet  while browns jerseys  Kuznetsova christian louboutin shoes  downed Carla brooklyn nets jerseys  Suarez Navarro salomon schuhe  6-3, hollister clothing  6-1. After oakley vault  an early exchange michael kors  of nike shoes  breaks, michael kors  Sharapova won four calvin klein underwear  consecutive jets jerseys  games air jordan shoes  in the first ralph lauren  set memphis grizzlies jersey  and four iphone 5s cases  more cheap ray ban  in burberry outlet  the air max 2015  second. She oakley  closed the www.tommyhilfiger.nl  match portland trail blazers jersey  on her first match point with nike roshe  a forehand that mcm backpack  Fed Cup debutante polo ralph lauren outlet online  Soler-Espinosa tommy hilfiger online  failed lunette ray ban  to buccaneers jerseys  return. “I lacoste shoes  was nike air max  a coach factory  bit ravens jerseys  nervous before the bears jerseys  beginning omega watches  of the match phoenix suns jersey  as I failed hollister online  to show nike outlet  my best nike air max thea  tennis in my purses and handbags  previous Fed polo ralph lauren outlet  Cup charlotte hornets jerseys  appearance barbour jackets  in free running  Moscow,” ecco outlet  Sharapova said. Sharapova oakley outlet  is playing for reebok  Russia for hollister clothing store  the third time. converse chucks  The coach factory outlet  three-time Grand ray bans outlet  Slam mbt shoes outlet  champion won nike air max  both of redskins jerseys  her atlanta hawks jerseys  singles ralph lauren polos  matches against Israel in roshe run  2008. polo ralph laurencve836

Ona       2017-01-27 20:38

Nėra nusikaltimo sudėties, D. Bradauskas teisinės atsakomybės išvengia.
O apie “avantiūristę” tai gal kiek per daug aistros pasipiktinime. Ją juk išrinko vienmandatėje, tai ar galima nesiskaityti su išrinktu atstovu? Ar galima nurodinėti, ką turi rinkti žmonės laisvuose rinkimuose? Ne, reikia dirbti su tais, ką išrinko, kokie jie bebūtų, jei tik ne nusikaltėliai.

Pensininke       2017-01-24 12:56

Mielieji komentatoriai, esu laiminga , nes as balsavau uz D.Kuolio rinkimine sajunga. Deja yra kaip yra, bet mano rinkejos sazine svari. Dauguma rinkeju patikejo Karbauskio su Skvernelio duetu , o ju darbu kokybe bus ivertinta kiek jie pasieks TIESOS ir TEISINGUMO valstybes sistemoje.

Nepasirašysiu        2017-01-24 11:57

Pries blogu žodžiu minint lietuviu dievus, p. Kuolys turėtu pasidalinti savo žinojimu apie juos - ar tikrai jie skatino nesąmoninguma ir begėdiškumą.
Jei straipsnyje tam neužtenka vietos, užgauti žmonių religinius jausmus nevertėtų.
Ir išlenda taip neskani pirmojo kultūros ministro puse - lyg ir gina teisingus dalykus, bet vistiek yra politikas ir panūdo signalizuoti, kokia jam svarbi krikščionybe, kad skaitytojams kai kuriose tarnybose ir NVO nekiltu klausimu dėl jo charakterio smile Kreivoje šalyje tiesus nebūsi.

per daug klausimų       2017-01-23 18:34

Deja, nebus į juos atsakymų.

Sistema puola ...       2017-01-23 16:48

Oligarchinę, korumpuotą ,,valdomos demokratijos” santvarką Lietuvoje sukūrė socdemų ir konservų partijos su savo palydovais..Valstybė faktiškai žlunga: bėga dešimtimis tūkstančių, skurdas milžiniškas,sveikų pirmokų tik 10 procentų,tarp valdžios ir piliečių- bedugnė, bet verslo banginių ir nomenklatūros gyvenimas puikus…Nomenklatūra ir olig.grupės ieško mažiausios dingsties puolimui, kad tik valstiečiai nekeistų supuvusios santvarkos…

 

Ryt'as       2017-01-23 16:32

O banko valdytojas Vitas Vasiliauskas su savo visa galinčiu Bradausko lygio pavaduotoju jau pamirštas ? To tipo pokalbių išklotinės patikimai ištrintos ?

Skandalų kėlimo schema       2017-01-23 16:21

Svarbiausia yra tai, kad visi keliami skandalai yra ne tam, kad apvalyti Lietuvos politinį elitą nuo su valstybe nesuderinamu elgesiu, bet tam, kad, kitus demaskuojant, gauti papildomus reitingus savąjai partijai ir per kitus rinkimus padidinti savų bičiulių skaičių naująjame Seime. Seniai yra aišku, kad Lietuvoje tikrų politinių - tiksliau, patriotinių - partijų nėra.

mūsų drąsa- kiškio       2017-01-23 15:54

Visi mes gudrūs ir drąsūs nudvėsusį liūtą spardyti. O kai reikia apginti , kad ir Mažą Mergaitę, ar pasakyti į akis jakilaičiui, kad yra niekšiška ir žema nedidelę klaidą padariusiai Gretai, maišyti ją su purvu, kai tuo tarpu tikrieji didieji tautos vagys juokiasi iš savo pinigais sukelto šou- renkamės pastovėti po medžiu…

Gaila,       2017-01-23 15:46

kad į Seimą pateko ne Kuolys, o ta nesusitupėjusi moteriškutė.

$+$       2017-01-23 15:31

Keistas klausimas.
O kokios partijos vyriausybė ir į  kokiais atsakingas pareigas paskyrė nors vieną normalios mąstysenos, normalios orentacijos,  ne susikompromitavusi ar giminei nepriklausantį asmenį?!
Iš komunistų partijos buvo prskaldyta tiek partijų partijėlių, kiek buvo galima sugalvoti pavadinimų. Kai kas net iš pavadinimų biznį darė, patentavimo juos, nekurdami partijos.
Šimtus kartų rašyta, kad nėra Lietuvoje politinių partijų, tik draugų būreliai su asmeniniais ir grupiniais interesais.

Na atskirai paėmus       2017-01-23 12:41

Atrodo yra ir nekvailų, turinčių sugebėjimų bei idėjų, ir nusimanančių kaip jas įgyvendinti, o sudėjus į krūvą, gaunasi šnipštas ir nors tu ką.
O viltis miršta paskutinė. Nepraraskime vilties tikėti savimi.

Tarabilda       2017-01-23 12:21

Straipsnelis apie VMI herojų iš Delfi pagaravo į penkioliktą planą. Matyt, neaktuali tema.

klausti visi galim       2017-01-23 9:28

Siekti tiesos - gerai, bet atrasti tiesą -dar geriau. Kas ją ras?

Liberalų ir konservatorių       2017-01-23 7:48

akys pilnos išgąsčio,-teks dirbti Lietuvai.

Kada Lietuvos politikai pasakys sau,       2017-01-23 7:47

kad nuo šiol pirmiausia Lietuva,o ne Briuselis?

Lietuvos Sąrašas irgi turi ruoštis       2017-01-23 7:46

ateities permainoms.Galvoti su kuo jungtis ir didinti pajėgumus.

rusija Lietuvoje       2017-01-23 7:35

vienas protingas kaunietis paaiškino:
- rusija Lietuvoje - tai kaip sunkiasvoris boksininkas vaikų darželyje.
——-
(nematyti blogos rusijos įtakos gali tik debilius komunistas arba rusų kolaborantas teisininkas: teisėjas, prokuroras ir t.t. arba tiesos komentatorius juozapas…)

Lietus       2017-01-23 3:45

Dar nemaisytu prideti: kodel menko intelekto populiste,sociopate atsiduria seime po Tiesos judejimo veliava ir pastoviai diskredituoja ta judejima savo kvalilokomis kalbomis ir nesibaigiancia savigyra?


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.