Darius Kuolys: Vilniaus koalicija bus tvirta, jei vilniečiai taps svarbiausiu šios koalicijos partneriu

Ramutė Bingelienė   2015 m. balandžio 8 d. 0:44

43     

    

Darius Kuolys: Vilniaus koalicija bus tvirta, jei vilniečiai taps svarbiausiu šios koalicijos partneriu

Lietuvos Sąrašo sprendimas priimti Liberalų sąjūdžio kvietimą ir dalyvauti valdančioje Vilniaus koalicijoje vertinamas nevienareikšmiškai. Tiesos.lt redaktorė Ramutė Bingelienė, kalbindama Lietuvos Sąrašo pirmininką Darių Kuolį, aiškinasi tokio apsisprendimo argumentus.

Užvakar buvo baigta formuoti valdančioji Vilniaus miesto koalicija. Kartu su liberalų, konservatorių, socialdemokratų, „tvarkiečių“ atstovais Lietuvos Sąrašo vardu pasirašėte koalicijos sutartį. Kodėl Lietuvos Sąrašas nutarė dalyvauti šioje koalicijoje? Juk Vilnių valdysianti partijų sąjunga galėjo būti sėkmingai sudaryta ir be jūsų balsų?

Mūsų apsisprendimą nulėmė nuomonė, kad Vilniui ir vilniečiams Lietuvos Sąrašo buvimas koalicijoje būtų naudingesnis negu opozicinis veikimas. Prie tokios nuomonės priėjome po vidaus diskusijų ir konsultacijų su būsimais koalicijos partneriais. Lietuvos Sąrašo taryba, susirinkusi šį pirmadienį, įvertino galutinius derybų rezultatus ir, dviem nariams susilaikius, pritarė partijos dalyvavimui koalicijoje. 

Kuo pagrįsta tokia mūsų nuomonė ir toks sprendimas? Matyt, reikėtų pradėti nuo pradžių. Ėjome į rinkimus siūlydami vilniečiams „peržengti Rubikoną“ – keisti uždarą, neskaidrų, korumpuotą sostinės valdymą tikra piliečių savivalda. Sulaukėme nemažo rinkėjų palaikymo. Jau kitą dieną po pirmojo rinkimų turo buvome Liberalų sąjūdžio pakviesti tartis dėl Vilniaus ateities. Liberalai ir konservatoriai pasiūlė mums sudaryti trijų partijų sostinės reformų koaliciją. Padėkoję už pasitikėjimą, išsakėme abejonę, ar tokia – nedidelę persvarą turinti – koalicija būtų Vilniui naudingiausia, ar ji pajėgtų įveikti neišvengiamą Artūro Zuoko ir Valdemaro Tomaševskio partijų pasipriešinimą reformoms, ar jai be socialdemokratų Vyriausybės pagalbos pavyktų suvaldyti miesto skolą. Siūlėme tartis dėl bendro darbo Vilniuje ir su socialdemokratais.

Prasidėjo keturių partijų atstovų konsultacijos dėl koalicijos programos. Liberalų iniciatyva prie šių konsultacijų prisijungė „Tvarkos ir teisingumo“ partija. Darbas buvo konstruktyvus. Stengėmės įsiklausyti į vienas kito poziciją, girdėti vienas kito argumentus. Pavyko atrasti daugiau mažiau bendrą miestui būtinų darbų ašį. Visi sutarėme dėl viešo, skaidraus, atsakingo Vilniaus finansų, turto, jo įmonių ir visų bendrų reikalų tvarkymo, dėl savivaldos stiprinimo. Mums labai svarbu, kad po diskusijų koalicijos partneriai sutiko su didesne dalimi miestui naudingų Lietuvos Sąrašo pasiūlymų.

Kokie konkretūs Lietuvos Sąrašo pasiūlymai buvo įtraukti į koalicijos programą?

Pritarta esminei Lietuvos Sąrašo nuostatai – užtikrinti vilniečių dalyvavimą miesto valdyme: ne tik laiku teikti visuomenei išsamią informaciją apie rengiamus sprendimus, bet ir įdiegti viešųjų konsultacijų ir miestiečių apklausų tvarką.

Norėjome, kad liberalų buriama koalicija nepristigtų socialinio jautrumo ir įsipareigotų darniai miesto plėtrai. Buvo priimti Lietuvos Sąrašo pasiūlymai nustatyti absoliutaus skurdo ribą ir nukreipti socialinę paramą labiausiai skurstantiems žmonėms, padedant jiems įveikti uždarą skurdo ratą, užtikrinti lygų gyvenimo startą socialinės rizikos šeimų vaikams, pasirūpinti neįgaliųjų integracija į visuomenę ir darbo rinką. Sutarta siekti, kad priimami sprendimai nedidintų socialinės atskirties. Taip pat įsipareigota parengti ilgalaikius darnaus miesto plėtros kriterijus bei rodiklius ir po viešųjų konsultacijų su vilniečiais juos patvirtinti, jų laikytis. Koalicijos partneriams buvo priimtinos ir Lietuvos Sąrašo rinkimų programoje išdėstytos švietimo, kultūros, sveikatos apsaugos politikos nuostatos.

Ar koalicijos darbų sąraše liko tokių dalykų, kuriems pritarė ne visi koalicijos partneriai?

Taip, liko. Konsultacijų metu sutarėme, kad koalicijos partneriai turi teisę vienai ar kitai bendros programos nuostatai nepritarti ar pritarti su išlygomis. Jau rinkimų metu aiškiai išsiskyrė mūsų ir konservatorių bei liberalų požiūriai į Vilniaus šilumos ūkį. Šių požiūrių per konsultacijas iki galo suderinti nepavyko. Visi koalicijos partneriai pritarė tam, kad miesto šilumos ūkį būtina sklandžiai susigrąžinti į savivaldybės rankas. Tačiau Lietuvos Sąrašas sutiko paremti liberalų ir konservatorių siūlomą tolesnį šilumos ūkio restruktūrizavimą tik tokiu atveju, jei bus parengtas ir visuomenei pristatytas detalus šilumos ūkio pertvarkymo planas, jo ekonominio naudingumo vertinimas ir vilniečiai jam pritars apklausoje. Šios srities sprendimai ilgam laikui lems miestiečių gerovę, todėl, mūsų nuomone, turi būti išsamiai išdiskutuoti ir pačios miesto bendruomenės priimti. Taip pat dar teks tartis, kaip teisingiau įgyvendinti vaikų darželiams pritaikyti siūlomą krepšelio principą.

Kokių turėsite galimybių daryti įtaką sostinės politikai ir atstovauti Lietuvos Sąrašo rinkėjų interesams? Atrodo, kad pareigybių dalybose Lietuvos Sąrašas liko nuskriaustas. Gavę tiek pat vietų Vilniaus taryboje kaip socialdemokratai, neturėsite ne tik vicemero, bet ir nė vieno komiteto pirmininko.

Ėjome į Vilniaus tarybą siekdami ne valdžios, bet miestiečių savivaldos. Sutikome, kad daugiau atsakomybės prisiimtų atsinaujinusios konservatorių ir socialdemokratų komandos. Matome sveikas šių komandų ambicijas reabilituotis po nelabai sėkmingo vyresniųjų partijos draugų šeimininkavimo Vilniuje. Tai geros ir miestui naudingos nuostatos. Mums svarbu, kad būtų nuosekliai laikomasi atviros politikos principų ir kolegialių sprendimų praktikos. Kita vertus, Lietuvos Sąrašo pasirinkti Miesto plėtros, Ekonomikos ir finansų, Švietimo ir kultūros komitetai yra strateginiai. Išmanydami šias sritis ir dirbdami šių komitetų pirmininkų pavaduotojais tikimės deramai atstovauti savo rinkėjams ir būti naudingi miestui. Mūsų frakcijos narė Aušra Maldeikienė, būdama Ekonomikos ir finansų komiteto vicepirmininke, taip pat dirbs ir kontrolės komitete.

Ar tikitės išbūti koalicijoje iki galo? Kas priverstų Lietuvos Sąrašą pasitraukti iš koalicijos?

Koalicijos partnerių pasirašytame susitarime dėl bendradarbiavimo yra įsipareigota miesto valdymą grįsti „vakarietišku požiūriu, sąžine bei įsiklausymu į miesto gyventojų nuomonę“. Jei šių principų bus laikomasi, jei bus remiamasi vilniečiais, jei miesto bendruomenė taps šios koalicijos dar vienu ir svarbiausiu partneriu, jei koaliciją jungs miesto bendrojo gėrio idėja, ji bus pakankamai tvirta ir gebės atsispirti neskaidrių interesų grupių spaudimui. O tokio spaudimo neišvengiamai bus daug ir iš verslo, ir iš politikų, ir iš kitų struktūrų. Jei dirbti sąžiningai, kolegialiai ir viešai nepajėgsime, prasidės neišvengiama koalicijos erozija. Vis dėlto šiandien Vilnius turi galimybę įveikti uždarą ir korumpuotą valdymą, pereiti prie padorios, civilizuotos viešosios politikos. Ir būtų labai apmaudu, jei ši galimybė liktų neišnaudota.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Silpnoji LS vieta       2015-04-27 17:14

DK yra akademinio sukirpimo žmogus. Silpnoji jo vieta, kad jis per patiklus ir gana menkai pažįsta žmones, tikruosius jų kėslus ir užmačias. Politikoje veikia gudrūs, priskrenta avantiūristai, šakalai ir šuleriai, nutaisę šventųjų veidus ir nekaltas minas. Taip naivuolį humanitarą už nosies vedžiojo Albinas Januška Valdo Adamkaus pašonėj, panašiai prisišliejo ir paskutinysis “favoritas”, suuodęs, kad gali patikliu žmogum, jo inelektu ir simpatiška partija pasinaudoti. Vos tik šuleris buvo sustabdytas ir demaskuotas, tuoj pat nėrė ieškoti kitos nišos, naujos aukos.

Tomui       2015-04-18 14:15

  Norim tiesiog žinoti, ar po LS vėliava rinkimuos dalyvaves N.Puteikis dalyvavo kada šitose 17d.akcijose ar ne. Dekojame už atsakyma.

Tomui       2015-04-13 20:30

Naglis Puteikis LS kaip savo nuosavu turtu, o iš tikrųjų tik egoistiniams savo norams. LS nariai, nesitaikstykite su tokiu amoraliu Puteikio elgesiu, nes jis jumis naudojasi kurdamas savo esmeninę karjerą, kitus kritikuoja, bet pats yra drakonas ir naujas nomenklatūrininkas.

Panevėžio aferos       2015-04-13 19:45

Puteikis per rinkimus rėmė valstietę G.Umbrazienę, o jos aplinkoje sukasi lbai prieštaringos reputacijos veikėjai, pvz. Leliukas. Tokių Leliukų - “Siūlo” draugų iki Seimo rinkimų Puteikio komandoje, tiksliau jo būsimoje partijoje (jei nepavyks perimti Lietuvos sąrašo, tai steigs naują) pridygs tiek, kad mažai nepasirodys. Tikėkimęs, kad Lietuva iki Seimo rinkimų turės dar vieną kitą progą išsipagirioti ir nebepaslys ant Puteikio numestos banano žievės.

Arūnas Tomui       2015-04-10 6:14

Atsikėliau ir pamačiau tamstelės parašytą didžiausią nesąmonę. Matosi, kad žmogus norėjo paprasčiausiai įkasti. Tavo nuostabai - jeigu atidžiai būtum skaitęs komentarus, tai būtent prie Taigiso išrūkinimo iš šio portalo aš nemažai prisidėjau ir kaip pastebėjau, bent jau kuris laikas jo čia nematyti. Tačiau šakalų ir trolių tokių kaip tu, čia dar nemažai. Esu jau sakęs - norint įkasti reikia ne tik dantis turėti, bet ir proto. Kai matau pas patį net dantų nėra, ką jau ten kalbėti apie ką tai kitą. Na, o be dantų... ką tu gali, nebent ......

Tomas Arūnui       2015-04-9 23:00

Perskaičiau prieš miegą ir pasakysiu štai ką - demagogija užsiimate tamsta. Skleidžiate nereikalingą paniką, kurstote prieš Tiesos.lt ir Lietuvos sąrašą. Dirbate už Taigisą? Fui, kaip negražu.

Tam Nejaugi       2015-04-9 22:36

Nakas iš pat pradžių perspėjo dėl Vasiliausko ir kaip žinome buvo teisus. Brunza, na tikriausiai pasinaudojo to meto esama padėtimi, nes su jokia kita partija į seimą nebūtu patekęs. Visi gerai žinome, kad Venckienė kaip nepatyrusi, tuo metu daugiau vadovavosi emocijomis, tad ją vyniojo apie pirštą kas tik netingėjo. Taip, kad nedrįskit žeminti Patacko - jis tikrai to nenusipelno. Ar Puteikis išsigando? Gal jo paties paklauskite. Ozolo pozicija šiuo klausimu visi žinote.  Taip kad neužsiiminėkit demagogija.

Nejaugi?       2015-04-9 21:52

Su Drąsos keliu rizikavo eiti drąsuoliai milijonierius Brunza, Vasiliauskas, Petronis iš VSD… Išsigando eiti Puteikis, Ozolas…

Arūnas > irenai       2015-04-9 20:24

Tai tamsta tikriausiai iš dangaus nukritus - taip atrodo, kad paskutinius metus po Garliavos įvykių Lietuvoje nesate buvusi. Retas kuris būtų taip kaip Patackas rizikavęs ir ėjas su Drąsos keliu. Ozolas taip pat aiškią poziciją užėmė šiuo klausimu. Taip, kad nereikia čia leliakat ir primetinėti kas buvo anksčiau. Baltijos kelyje taip pat visi susikibę stovėjome, nes tikėjomės tikrai ne tokios Lietuvos.

Irena > Tam pipi       2015-04-9 20:06

Rašote niekus, lyg vakar gimęs. Patackas ir Ozolas daug metų dirbo Seime įvairiose koalicijose. Patackas dirbo kartu su Juknevičiene, Kubilium, Vagnorium, Abramikiene… Ozolas dirbo su Brazausku, Prunskiene. Buvo vienoje partijoje su Čapliku, Januška, Laurinkum.. Ar dėl to kaltinsime juos, kad nebuvo ištikimi principams, buvo negarbingi? Jie buvo ir liko garbingi.

Tam pipi        2015-04-9 19:23

Tvirtas žmogus savo principams išlieka ištikimas iki gyvenimo pabaigos, taip kaip Patackas ir Ozolas. Kuolys tiesiog neturėjo moralinės teisės eiti į koaliciją nei su Zuoku, nei su Šimašiumi, nes būtent šie veikėjai palaikė Garliavos šturmą. Ir nereikia čia pipi, nes iš to tik sisi gaunasi.

Nežinia,kaip       2015-04-9 18:55

Vilniuje,bet rajonuose pasitaiko,kad savivaldybių darbuotojos pakvipusios brendžiu.Gimtadieniai,vardadieniai.

Pipi to sisi       2015-04-8 14:33

O jei Kuolys kartu su Zuoku ir Tomaszewskiu, tai viskas būt gerai?

sisi       2015-04-7 13:53

Jei jau Kuolys su šimašu kartu,tai tegu nebesako,kad jis už Garliavos mergaitę.Persivertėlis.Kad tik į valdžią,bet kokia kaina.Gerai pradžioje buvo sakoma,kad jis tik prisitaikėlis,kad tik prie lovio.Geras pasakymas yra nesvarbu kaip,svarbu kur.Parodė savo tikrą veidą ir siekius.Aš juo nepasitikiu.Viskas tik skambios frazės

Juozapui       2015-04-5 22:49

Neskriauskit “bobiko”.Paskaitykit geriau Langaičio rašinėlį- bent gardžiai pasijuoksit…Gero vakaro.//

Juozapas--- šaknų specui       2015-04-5 22:40

Nenoriu gaišti nei savo nei skaitytojų laiko rašydamas apie zuokizmą ir jo šaknis.
Kam tūkstantąjį kartą visus įtikinėti, jog vagis ir yra vagis?
Pone, klyki, kad aš nesiūlau rauti kupčinkizmo ar imbrasizmo.
Žmogeli- aš tik parašiau komentarą, kad pritariu žemiau rašiusių poros komentatorių mintims.
Tu ką rentgenas koks ar sumautas ekstrasensas?
Gal aš neturėjau laiko rašyti ilgų “paklodžių” tuo metu.
O gal aš nenorėjau tūkstantąjį kartą sakyti ką galvoju apie koncervus ar paksoidus.
A?
Stovėjai už nugaros su žvake?
Mėgsti tuos kurie kasdien rašo rulonus savo genialių atradimų apie tai kad “klevas yra klevas”?
Atsiprašau, atrodo nesugebėsiu atitikti tavo standartų.

Irena tam Zuoko gerbėjui, kuris rašė Juozapui       2015-04-5 22:24

Zuokizmo šaknys yra savanaudiškumas ir korupcija, dangstomi propaganda. Užtenka prisiminti, kaip vilniečiai buvo parduoti Rubikonui.

Juozapui       2015-04-5 20:34

O kokios gi tos “zuokizmo šaknys” pagal tave? Gal geriau panagrinėk imbrasizmo šaknis,konservų šaknis ir t.t.Ir pamąstyk, koks Vilnius būtų, jei ne Zuokas būtų buvęs meru.Būtų ne geriau negu dabartinis Kaunas. Ten kažkodėl nesiūlai rauti kupčinkizmo.O kauniečiams tai jau iki kaulo buvo igrįsę.O greitu laiku teks susidurti ir su izmais, spaudžiamais iš viršaus.I tylėsi, būsi paklusnus, nesulauksi nei apie ketinimus, planus ir vykdomus darbus

Juozapas       2015-04-5 19:29

Pritariu Kritiko Pikčiurnos ir “Hmm” komentaruose išsakytoms mintims.

Sutinku       2015-04-5 16:41

Vilniui naudingiau, jei jie bus pozicijoje.

Kritikas Pikčiurna       2015-04-5 12:38

Toks LS deputatų pasirinkimas rodo, kad LS yra pasirengęs dirbti konstruktyviai, o ne vaidinti “šventą” ir “nesusitepusią” opoziciją.
Jau pats dalyvavimas rinkimuose į atstovaujamąją valdžią oponentų yra traktuojamas, kaip “idealų” išdavystė, nes jiems nereikia principingų, ryžtingų ir sąžiningų partnerių.
Viską lems koalicijos daugumos pasirinkti žingsniai ir tai ar deklaracijos atitiks išsakomus principus. Laukia sunkus kūrybinis darbas. Priešingu atveju visada bus galima pasitraukti į opoziciją.
Tačiau vilniečiai turi įsisąmoninti, kad atstovauti vilniečių bendruomenę galima tik vienu atveju - jei tokia bendruomenė egzistuoja.
Bandą paprastai gano piemenys, pasitelkę botagą bei šunis ir tik jie sprendžia, kurias avis pjaus pirmiausiai…
Būtent todėl paskutinis žodis tenka aktyviems vilniečiams, nors rinkimai jau ir baigėsi.

Hmm to Klaida       2015-04-5 11:02

Kad ne klaida, rodo dvaro ir VSD ruporo Jakilaičio puolimas prieš L. sąrašą. Dvaras labai norėtų, kad L. sąrašas tyliai sėdėtų opozicjoje ir “augintųsi raumenis”.

Klaidai       2015-04-5 9:31

Neišspjaus ir nespjaudys, kai viskas bus viešinama. Tuo L> sąrašas turi labai pasistengti.

Klaidai       2015-04-5 8:59

Kodėl?

Klaida       2015-04-4 20:01

Man atrodo, kad tai strategine klaida. Reiketu paauginti raumenis opozicijoje iki Seimo rinkimu. Dabar nomenklatura isciulps ir isspjaus, kaip visciukus.

atsiprasau-pataisau       2015-04-3 20:00
Ypac verta perskaityti       2015-04-3 19:54

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/na_ir_ka_vilnieciai_issirinko_i__valdzia_su_sokiruojanciomis_nuotraukomis/,coments.1 .  http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/vilniu_pasidalijo_amzini_priesai,coments.1#komentarai

Sumažėjo žinių       2015-04-3 9:38

iš seimo ir per TV ir per radiją.Kodėl?Ir Lazutka išdavė paprastus žmones,ilgindamas pensiją.Tai ne išeitis,nes jau kartą ilgino ir vis tiek viskas blogėja.Kada vėl ilgins?Valdžia tur atsistatydinti,je nesugeba tvarkytis.

Juozapas       2015-04-2 21:34

Gerai.
Kaip pilietis, kaip rinkėjas balsavęs “UŽ” linkiu ir pageidauju,  kad tokie interviu taptų tradicinais.
(Gerb. Redaktoriei - iš anksto AČIŪ).
Kadangi mūsiškių savivaldybėje tik keturi, būtų smagu nuolat matyti VISŲ mūsų rinktų Vilniaus Tarybos narių straipsnius. (Gediminai!)
Daug metų mes, gyventojai, piliečiai beveik nieko nežinojome kas realiai dedasi to dangoraičio kabinetuose.
Visuomet būdavome pastatomi prieš faktą, kai jau šaukštai po piet.
Dabar turėdami piliečių atstovų, turime galimybę sužinoti apie sostinės valdžios ketinimus, planus ir vykdomus darbus.
Arba nevykdomus.
Na, o artimiausiu metu , aišku bus įdomu, kaip seksis rauti zuokizmo šaknis, kaip seksis ardyti zuokinių-rubikoninių peryklas ir šėryklas.
Žulikizmas tarsi varputis- palikai menkiausios šaknelės trupinį, atauga velnio išpera.
Labai svarbu, naikinan korupcines schemas nepamiršti, kad labai svarbu vužkardyti kelia regeneruotis ateityje. Neleisti, kad kada nors zuokizmas restauruotųsi vėl.
Sėkmės.

delta > alfai eltė       2015-04-2 20:07

taip.
tikrai.
taip ir bus.
trupins raudonus,rudus, žydrus bei “naglus projektus”  trins į miltus.
tais miltais- trupiniais barstys gatves.
kad nebūtų slidu.
kas blogai?

Jau       2015-04-2 20:01

eiti į koaliciją su šimašiais, imbrasais…Visiškai nesuprantu aš to Kuolio.Tai kam tada tie piketai prie prezidentūros…

Alfa.lt       2015-04-2 19:57

alfa.lt/straipsnis/49827057/kuolio-pasiulymu-sostines-gatves-ziema-bus-barstomos-spalvotomis-kreidutemis

Pastebėjimas       2015-04-2 18:11

Negi sakys, kad koalicija bus tvirta kol koalicijos partneriai gražiai, be pykčio dalinsis postais prie lovio ir lovio gėrybėmis.

Beta > Klausimas       2015-04-2 16:51

Nežiūrėjau tos svogūnų laidos, todėl nežinau apie ką kalbate.
Tačiau kodėl nepaklausiate pats (pati). Kam jus tarpininkas?

Klausimas       2015-04-2 15:24

Beta,burtininkų iš Lietuvos sąrašo gretose savivaldos rinkimuose ir jūsų svogūnų diplomatas buvo. Paklauskite, kodėl nenori Vilniui ir vilniečiams stebuklų priburti ?

Beta       2015-04-2 14:03

Skamba kaip pasaka. Susirinko Lib. Sąjūdis, TS- LKDP, TTP, LSDP ir burtininkas- Lietuvos Sąrašas. Burtininkas mostelėjo lazdele ir staiga iš  korumpuotų, neskaidrių varlių visi pavirto princais, švelniais, gražiais ir pasiruošusiais nesavanaudiškai tarnauti vilniečiams.
Stebuklas, bet… Šiam pasauly visko būna. Po keturių metų sužinosime pasakos pabaigą. smile

Irena Almantui Stankūnui       2015-04-2 13:12

Koalicijoje bus Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Bus iš ko reikalauti, kad gintų krikščioniškas vertybes.

Ar?       2015-04-2 11:41

Ar Vilniaus sąskaitos -faktūros bus viešinamos INTERNETU?

Vakar Dviračio        2015-04-2 9:47

Žynių peliuka labai apgailestavo,kad koalicijoje Lietuvos Sąrašas.Nes jį įveikti labai saudėtinga.Nenuostabu,kad tokie apgailestavo,nes antrame jų epizode prasidėjo leksika “š-as,š-na,su-nė...”.

Hmm       2015-04-2 9:19

Kol kas viskas gerai. Niurgzti nėra ko.

Apie darbus       2015-04-2 7:37

Šviesa ir tiesa yra mūsų galvose,o realybė-mūsų kasdienybės veiksmuose.

Ne vilnietis       2015-04-2 7:23

Norėtusi, kad Vilnius taptų tikros savivaldos miestu. Gal tada atsibustų ir kiti Lietuvos miestai bei rajonai. Bet kol kas nelabai norisi tikėti, koks didelis vilniečių nenoras patiems valdyti miestą, o Šimašius su savo liberastais ir konservatoriai su savo konservais patirs didelį spaudimą iš korumpuotų struktūrų norinčių išspręsti savus norus ir pasipildyti kišenes, o atsispirti bus labai sunku. Tokiam spaudimui atsispirti jiems galės padėti tik Lietuvos sąrašo nariai ir vilniečiai tik vieningai veikdami. Pagyvensim pamatysim, nes toks rinkėjų išsibarstymas renkant “savus” kandidatus nekelia didelio optimizmo.

Šviesa ir tiesa...       2015-04-2 5:53

Gražu būtų, jei ŠVIESA ir TIESA pašalintų komunistinio-nomenklatūrinio-pedofilinio Vilniaus tamsumas.
Bet velnias nemiega - stengsis užpūsti šviesą, tiesą paversti melu - o KGB-velnio arsenalas labai labai didelis ir įvairus…
Tegu visi angelai ir šventieji globoja ŠVIESOS ir TIESOS žmones bei jų darbus….

Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Žvelgiant į seną nuotrauką

Albertas Žostautas. Jie sulaužė Lietuvos Konstituciją ir išdavė

Vytautas Radžvilas. Prisikėlė jedinstvo ir LKP, pasidalijusi į skirtingų pasivadinimų atskiras partijas

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Klausimai ir atsakymai

Nacionalinis susivienijimas dėl galimos korupcijos Vilniaus savivaldybėje kreipėsi į STT

Lenkija: kritikuoti Kiniją vien tam, kad įtiktume Amerikai nėra mūsų interesas

Vytautas Sinica. „Valdantieji meluoja, kad dėl asmenvardžių nepažeidžia Konstitucijos“

Vakcinacijos pasais pasipiktinę bulgarai šturmavo parlamentą

Edvardas Čiuldė. Ar jau atėjo laikas atsidalinti Lietuvą?

Naujoje „Trys riešutėliai Pelenei“ versijoje – homoseksualios scenos

Vlogerių veikla be priežiūros tuoj taps praeitimi

LRT laidą prodiusuoja Edmundas Jakilaitis, o jo žmona – premjerės patarėja, veda Rasa Tapinienė

Europarlamentaras Stasys Jakeliūnas ir teisininkas doc. Vaidotas Vaičaitis. Europos komisijos įsipareigojimai bendrovei „Pfizer“

Laima Kalėdienė. Lyg įstatymas būtų priimamas ne Lietuvos, o Lenkijos Seime

Vytautas Radžvilas. Ne, – krepšinis vis dėlto nevienija

Amerikiečiai nepasitiki žiniasklaidos informacija apie Covid-19

Vidas Rachlevičius. Ponios ir ponai, ar ne laikas prilaikyti arklius?

Regina Statkuvienė. Blogio veidas

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Dvi minios, dvi Lietuvos, dvi baimės ir du tikėjimai

Valstybinė kalba išduota ir Konstitucija sulaužyta įteisinant vieną esminių Jedinstvo ir autonomininkų reikalavimų

LVI: Agituojant už smurto artimoje aplinkoje įstatymo pakeitimus pasitelkiama klaidinanti informacija

Raimondas Navickas. Pasekmių dėl nuosavų veiksmų numatymas nėra stiprioji kai kurių mūsų politikų pusė

Krikščionė politikė Suomijoje: persekiojimas dėl religinių įsitikinimų yra privilegija

Vakcinas, pandemijos valdymą peikęs profesorius apie skundą pateikusius studentus: tai karta, kuri ateina į universitetą emocinio komforto

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: klaidinga teigti, kad vyskupai palaiko valdžios elitą

Vytautas Sinica. Galbūt paskutinis žodis apie valstybinę kalbą pasuose

Gintaras Songaila. Vytautas Landsbergis jedinstvos nasruose

Aleksandras Nemunaitis. Šiandien Seime nusimato „karšta“ dienelė

Lenkai ribos NVO įtaką mokykloms, skatins vertybinį lenktyniavimą tarp mokyklų

Krescencijus Stoškus. Esu apimtas sunkaus nerimo ir skausmo

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.