Darius Kuolys: Lietuva verčiama Prezidento valda

Tiesos.lt siūlo   2014 m. sausio 16 d. 21:18

34     

    

Darius Kuolys: Lietuva verčiama Prezidento valda

Bernardinai.lt

Komentuodamas šios dienos Konstitucinio Teismo nutartį Darius Kuolys Bernardinai.lt sakė, kad tokie sprendimai būdingi nedemokratiniams režimams: „Šis sprendimas rodo, kad Konstitucinis Teismas, kaip Baltarusijoje ir Rusijoje, ima aptarnauti jėgos struktūras.

Tokių Konstitucinio Teismo darbo požymių išryškėjo jau anksčiau, kai Konstitucinis Teismas, taip pat Prezidento prašomas, išaiškino, kad parlamentas negali kontroliuoti Valstybės saugumo departamento, kad jo galios ribotos, ir tuo remiantis VSD atsisakė Seimo laikinajai tyrimo komisijai pateikti 12 slaptų analitinių pažymų (apie politinę korupciją valstybėje ir neskaidrius santykius pačioje VSD – red. past.).

Ir šįkart matome, kad Konstitucinis Teismas gina nebe Konstituciją, bet stiprina galios struktūras. Tuo pačiu Konstitucinis Teismas Lietuvos Respubliką verčia Prezidento valda. Tai būdinga nedemokratiniam režimui. Po šio sprendimo Generalinis prokuroras galutinai priklauso tik nuo vieno politiko – Prezidento“, – sakė Darius Kuolys.

Paklaustas, kaip jis vertina tai, kad nepaisant daugelio prokurorų, piliečių ir jų atstovų Seime nuomonės apie itin blogą Generalinio prokuroro Dariaus Valio darbą, jo niekas nebegalės atleisti, D. Kuolys sakė, kad užtektų vieno Prezidentės žodžio, ir jis pasitrauktų.

Paklaustas, ar tai reikštų „telefoninę teisę“, D. Kuolys atsakė, kad čia apie jokią teisę kalbėti nebeverta.

Parengė D.S.

Visą tekstą skaitykite čia: Bernardinai.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tomas > ot naivuolis       2014-01-20 17:13

Rašai “viską kiaurai matanti prezidentė” ir tuo viską pasakai. O aš sakau: “ačiū, neneoriu, nes tokia viską kiaurai matanti baigia Lietuvą paversti Litbelu”.

ot naivuolis        2014-01-20 9:37

jau kai pašneka apie politiką mūsų literatai Kuolys su Alfa redaktore, tai net ausys linksta beklausant. Matyt paskaitė kokį D.Locką ar Popperį ir mano, kad jau žino viską apie demokratiją, apie tarptautinę teisę bei politiką... “Prezidentės valda” mat blogai. Ir durneliai ploja. O kam mes rinkom tiesioginiuose rinkimuose Prezidentę, jei ne tam, kad valdytų? Sitprina mat galios struktūras. Aišku, kam jas stiprinti, kuomet greta stipri Baltarusija ir Rusija, o seime jų agentai? smile

Uspaskichas yra santykių su Rusija seimo komisijos pirmininkas. Bet “pieno karas tebesitęsia”. Tai gal reikia tokį pirmininką pakeisti kitu?

Ušackas juk irgi nei pršto nepajudino dėl “pieno karo” ir kitų klausimų. Nuvykęs į Kaliningradą tik pasakojo apie Europą nuo Vladivostoko iki Lisabonos( rašė komentars.lt). Gal mes, tauta, vieninteliai, kurie nežino tokių Rusijos planų? O štai viską kiaurai matanti Prezidentė ėmė ir sugriovė šiuos puikius planus?

orija       2014-01-19 11:01

to.>Anuprui dedukui,rašote ,kad neturite žinių apie ES vadovus,matyt neskaitote mūsų senos Tautos laikraščio su pavadininu Sarmatai jame saite Sarmatai ,idiologija 14 pus.Anglijos parlamentaras NIGELIS FEREDŽAS trumpai pasisako apie savo kolegas.

Gintautas       2014-01-19 1:38

Pagarba gerbimam Dariui Kuoliui. Kaip viasda pati Tiesa kalba jo lūpomis!!!

dar       2014-01-18 23:35

niekad valstybes institucijos nebuvo taip giliai nusiritusios, kaip prie Grybauskaites.

Austė       2014-01-18 15:38

Daug metų buvo kartojama, kad kuriame teisinę valstybę, bet dabar ta teisinė valstybė virto ledo rūmais. “Aukštosios dokumentikos” profesionalai taip gražiai surašo popierius, kad valstybė tuoj bus apimta stagnacijos. Tik patys sau atskaitingi teisininkai sprendžia, kas ir ką gali tikrinti ar netikrinti, kuris įrodymas tinkamas ar netinkamas, kuris veiksmas perteklinis ar neperteklinis ir t.t. ir jų šešėlinės veiklos niekas negali apriboti.
Turbūt reikia aukštosiose mokyklose visiems studijuoti teisės pagrindus, nes visuomenė, kuri nemoka formuluoti teisinių abrakadabrų yra įstumta į naująją beraštystę, spaudoje ar atviruose laiškuose išsakyti argumentai tarsi nieko nebereiškia. Nors sveiko proto nepraradę žmonės mato, kad vienas ar kitas teisininkų klano sprendimas nemoralus ar nelogiškas, bet “aukštosios dokumentikos” nelogiškumų negali net kritikuoti, nes KT sprendimai yra KT reikalas. O tokių teisininkų kaip Sąjūdžio laikais, kurie pasipriešintų šiai savivalei, deja, negirdėti.

diedukas Anūpras       2014-01-18 14:17

Gyvename ES, kur niekas nežino kas paskyrė Barozą, Ešton, Rampėjų ir kitus
labai komiškus personažus į tokias atsakingas pareigas, niekas nežino iš kur
atsiranda direktyvos, kartais tokios komiškos, tik įtariame, kad tai pasaulį
valdančių transnacionalinių “palūkininkų”, JAV FRS sąvininkų darbas.

Visos šitos Euroatlantinės komedijos fone Lietuva atrodo puikiai: prispirgino
tūkstančius cepelinų, pridalino už milijonus suvenirų, pusmetį taškėsi pinigais
kiek galėjo. Kad labiau įtikti “palūkininkams” net kelis likusius dalinai lietuviškus bankelius sulikvidavo, pedofilijos nebeliko.

Atsidėkodamas už tą cirką rinksiu estrelininkus, sodomitus ir vagis į EP,
o į prezidentus- balčyčius, kad būtų dar juokingiau.

Mokytoja Totaliai Apgaulei       2014-01-18 14:11

Neįmanoma apginti, to, ko apginti neįmanoma. Tamstos ginama Grybauskaitė yra taip apsimelavusi, kad jokiomis tekstų paklodėmis nebeįmanoma jos melo pridengti. Tai gal nebevarkite?

TOTALI APGAULE       2014-01-17 20:37

Kuomet demokratijos gynėjais besidedantys sorošitai/pilietininkai vadina Prezidentę diktatore-autokrate ir ne kartą bandė ją išprovokuoti teistis teisme, kurio dalis vis dar buvusio Gen. Prokuroro Paulausko įtakos zonoje. *****

Pirma provokacija - “nacės” raištis ant Prezidentės rankos Bielinio knygos viršelyje. Tai Lietuvos vėliavos aiškus išniekinimas, sutapatinant ją su NACIŲ svastika. Apie tai niekas nė žodžio mūsiškėse sorošistų okupuotose “iskrose’, “pravdose”. ******

ANTRA PROVOKACIJA - Rūtos “žaliosios” knyga prieš Dalią “raudonają”. Rūta Janutienė prisipažino alfoj, kad ją užsakė Dėdulė X ir kad ji turėjo išprovokuoti Preziidentę paduoti Rūtą už šmeižtus teisman. ****Prezidentė provokacijom nepasidavė.

TREČIA PROVOKACIJA Paties Zigmuko. Pats padavė Prezidentę į teismą už tai, kad neatsako į jo užklausimus.****

KETVIRTA PROVOKACIJA: Atsirado naujas pretekstas - kažkas nutekino tautai pažymą apie pavojų tautai iš Rusijos pusės. Ir čia jau išlindo patys rimčiausi kadrai iš seimo “Nacionalinio” SAUGUMO. Ir ėmėsi tirti… TIRTI NE PAVOJŲ TAUTAI, bet tai, KAS NUTEKINO TAUTAI RUSIJOS PASLAPTIS.

Staiga trūko kantrybė ir Tomaševskiui su Uspaskichu ir jie ėmė dergti Lietuvą EP per Lietuvos atsiskaitymą už pirmininkavimą Europos Taryboj. Gavo teisingą ir tiesmukišką atkirtį nuo Prezidentės. Sorošistų/pilietininkų laikrasčiuose apie tai - nei žodžio. Netgi atvirksčiaI -  Atviros Lietuvos Fondo (ALFA) laikraštis užsidarė nuo laisvo žodžio, nuo skaitytojų komentarų panašiai kaip prieš tai Donskio pritupėti Bernardinai. JOKIO ATVIRUMO!

O Graužinienės pavaduotojas Auštrevičius apdovanoja Rusijos kegebistiniame “kurorte” praplautą arkivyskupą Tamkevičių... už ką? greičiausiai ne už ką kitą, kaip už Marijos radijo “nukenksminimą’ du kartus nušalinant jo vadovus. Persiekiojamas Volskis paskiriamas į merdinčią parapiją, emigruoja į Noorvegiją, o Kęstutis Kėvalas paaukštinamas ir išsiunčiamas į Vatikaną... be jokio tokio triukšmo, koks vyko Lenkijoj naikinant jos Marijos radiją... prieš Kačinskių konservatorių partijos žūtį, susodinus juos visus į veną lėktuvą ir išskraidinus į KATYNĘ... Tie, kas nutekino info į JAV, apie lėktuvo paruošimo skrydžiui duomenis, dabar laikomi kaip nutekinę “valstybės paslaptį”... smile

KLAUSIMĖLIS       2014-01-17 17:50

Tai ką mes išrinkom į Seimą, kad, anot Valinsko,  viena “BOBA” surietė į ožio ragą visus 140 “išrinktųjų” ir visiems diktuoja.
Manau, kad nereikia arba seimo, arba prezidento..Kam tiek “išlaikytinių”?????

>Martai       2014-01-17 17:43

Kažkokios jėgos labai atkaliai mulkina liaudį apie neva Garliavos mergaitės pagrobomą Prezidentei viešint Čikagoje.
Nepamirškim įvykių sekos:
1) Pogromas Garliavoje
2) Jo metu neva Prezidentė skambina Vidaus reikalų ministrui
3) Ministras „nekelia“ ragelio
4)Pogromo metu prievarta pagrobiama mergaitė
5) Prezidentė sako iš vakaro parengtą kalbą per TV, „pasmerkdama“ pogromą
6) Po viso to ramiai sau išvyksta į Čikagą, tikėdamasi savo triumfališku žygiu už jūrų marių užglaistyti pogromo pasekmes.
Taigi akivaizdžiai viskas suderinta ir apgalvota. Nereikia mūsų mulkinti

>Martai       2014-01-17 15:00

Ryškiausias komunistų bruožas-viena sakyti,kita daryti.Veidmainystė.Šv.Rašte tokie vadinami fariziejais…“Veidmainystė”...”...”Į Mozės krasę atsisėdo Rašto aiškintojai(Konstitucinis Teismas) ir fariziejai…nesielkite,kaip jie elgiasi, nes jie kalba,bet nedaro.Jie riša sunkias nepakeliamas naštas ir krauna žmonėms ant pečių,o patys nenori nė piršto pajudinti.Jie viską daro,kad būtų žmonių matomi…”(Mt 23,5).

Atrodo,kad šį portalą kažkas blokuotų,-       2014-01-17 14:47

labai ilgai reikia laukia atsiveriant kiekvieną straipsnį.Mes atkaklūs,bet prieš Prezidento rinkimus gal stabdo?

jei tai       2014-01-17 14:02

atsitiktu Graikijoje,Prancuzijoje ar Ukrainoje tauta iseitu i gatves,bet cia Lietuva

Martai        2014-01-17 12:25

Brangioji Marta, anddriukas bijo kalbėti su gerb.Z.Vaišvila, nors ir kviečiamas neatvyksta smile
Signataras Z. Vaišvila ketvirtadienį surengė Seime spaudos konferenciją, kurioje norėjo atvirai atsakyti į visus klausimus apie jo tariamą atstovavimą Rusijai. Kaip dabar pakomentuosi šį faktą?

Nida Martai       2014-01-17 10:56

Taip, Grybauskaitė penkis metus gina mus nuo pasaulinio žydų sąmokslo, rusų, lenkų, amerikiečių. Taip stipriai gina, kad per tą laiką iš Lietuvos išvažiavo tūkstančiai lietuvių, o kai kurie vaikai prieš savo valią išvežami “į Niekur”.

Marta        2014-01-17 10:12

taigi, New Lies for Old, šioje dar 1984 metų knygoje, buvęs KGB strategas Anatolijus Golycinas atskleidžia KGB planą kurptą  1958 – 1961 metais. Planavo toli į priekį, nes 1989-90 reikėjo grąžinti po II pasaulinio karo Pocdamo konferencijoj leistas administruoti sritis - Kaliningradą, Pabaltijį, Rytų Europą su Rytų Vokietija Europai, Vakarams… Prezidentė JT jau užsiminė apie tai kad Kaliningradą reikia demilitarizuoti. Kaip tik tą dieną, kai Kuolys organizavo prieš ją mitingą... pasinaudojęs Venskienės situacija. Rusijai tai labai nepatiko. Nepatiko ir sorošistams. Kažin kodėl? Jie net suorganizavo emigrantų protestą prieš Prezidentę Čikagoj, nors ji buv kone vienintelė politikė, kuri griežtai išvažiuodama pasisakė PRIEŠ MERGAITĖS PAĖMIMĄ PRIEVARTA. Bet, atrodo, Kuolys to nenorėjo girdėti ir vis tiek visas kaltes vertė jai. Bet skirkime pretekstus nuo tikrųjų preiežasčių. FNTT berniukai, Venskienės mergaitė... ir t.t. yra tik pretekstai, šaknys, priežastys slypi visaaai kitur.

Apie šį PLANĄ, apie Euraziją nuo Lisabonos iki Vladivostoko žino A.Paulauskas,pasipiktinęs, kad dalį paslapties kažkas nutekino liaudžiai… žino nuolat barantis neklaužadą Dalią Sakalas, prasitarė Andriukaitis (interviu Balsas.lt), kalbėjo pernai ir ponas Ušackas Kaliningrade (rašė KK). Tai greičiausiai žino ir didžiuma mūsų valdančio elito ir kas be ko -  sorošistai - Kuolys, Donskis, Auštrevičius…
Rusija Grybauskaitę su Landsbergiu yra įrašiusi į pavojingiausių sau žmonių sąrašą. Landsbergį su Zingeriu už PRAHOS DEKLARACIJĄ. D.Katz renka prieš tokius dosje (defendinghistory com).
O juk iki šių žmonių atėjimo į EP, EK, Rusija jau kone turėjo savo rankose Europą ir be kliūčių jų agentai suiminėdavo istorikus, tyrusius II_ pasaulinį karą. Tokius kaip David Irving ar tuos graikų bei vokiečių, kurių pavardžių nepamenu. 

Tik kažkodėl nieko apie Eurosojūzą nuo Lisabonos iki Vladivostoko nežinome mes, eiliniai rinkėjai, kuriems leidžiama pažaisti rinkimus, pažaisti “demokratiją“maloniems Kuoliams leidus… ir netgi “liberaliai” pasispjaudyti portaluose. Tačiau sorošistai/pilietininkai ne keiksmų išsigando, keksmai tik pageidaujami, jeijie prieš Prezidentę, prieš Lietuvos Valtybingumą. Išsigando jie kitokių nei jų nuomonių ir nuo jų atribojo bernardinai lt, alfa lt, literaturairmenas lt o kitiems parūpino politinę cenzūrą.
Tai gal ponas Z. Vaišvila su Kuoliu galėtų susitikęs su Kubiliumi kur nors pas Miliūtę ar Jakelaitį pakalbėti ir apie tai? Kam slėpti tokius svarbius Planus nuo liaudies?

O gal ir Prezidentė nežino, kad ant jos taip pyksta tie, kurie žino? Pavyzdžiui Ušackas, bei jį palaikantys Auštrevičius su Donskiu, o ir Rusijos strategai, nusprendę, kad Ušacko kandidatūra Lietuvai kur kas tinkamesnė nei dabartinė Prezidentė, kuri vis dar nenori patikėti, kad kuriam tai Euraziją ir kad tik Rusija privalo jai vadovauti:)

Prezidentė sugriovė sorošistų planą?        2014-01-17 9:34

PERESTROIKA’, THE FINAL PHASE: ITS MAIN OBJECTIVES

The new method sees ‘perestroika’, not as a surprising and spontaneous change, but as the logical result of thirty years of preparation and as the next and final phase of the strategy: it sees it in a broader context than Soviet ‘openness’ has revealed.
It sees it, not only as a renewal of Soviet society, but as a global strategic
design for ‘restructuring’ the entire capitalist world.
The following strategic objectives of ‘perestroika’ may be distinguished:

For the USSR
(a) ‘Restructuring’ and revitalisation of the Soviet socialist economy through
the incorporation of some elements of the market economy.
(b) ‘Restructuring’ of the Stalinist regime into a form of ‘Communist democ-
racy’ with an appearance of political pluralism [ = ‘democratism’5].
(c) ‘Reconstructing’ a repressive regime with a brutal face into an attractive
socialist model with a human facade and a seeming similarity to the Swedish social democratic system.

For Eastern Europe
Economic and political ‘restructuring’ of the existing regimes into pseudo-
social democratic models while preserving specific national historical features such as the strong Catholic Socialist tradition in Poland and the pre-war democratic tradition in Czechoslovakia.

For Western Europe
(a) Bringing about a new political alliance between the pseudo-social democ-
ratic regimes in the USSR and Eastern Europe and the Euro-Communist parties and genuine social democratic parties in Western Europe.
(b) ‘Restructuring’ political and military Blocs – NATO and the Warsaw Pact –
and the creation of a single ‘Europe from the Atlantic to the Urals’ incorporating a reunited, neutral Germany*. For the main US alliances
(a) Splitting the United States, Western Europe and Japan.
(b) Dissolution of NATO and the US-Japan security pact, and the withdrawal of
US troops from Western Europe and Japan.

For Third World countries
The introduction and promotion of a new Soviet model with a mixed econ-
omy and a human face in Latin America, Africa and Asia through a joint campaign by the pseudo-social democrat regimes of the USSR and Eastern Europe and the genuine social democrats of Western Europe led by the Socialist International.

New Lies for Old       2014-01-17 9:30

When ‘New
Lies for Old’ was published in 1984, its message did not attract the attention of the American media and public.
Only the late Mr James Angleton and his colleagues in the ‘Intelligence and
Security Foundation’ realised the importance of the book as the basis for understanding ‘perestroika’ and devoted three special reports to a review of the main ideas in the book on long-range strategy. In subsequent Memoranda to the CIA, the Author emphasised that ‘perestroika’ is not Gorbachev’s invention but the logical culmination of the long-range strategy of 1958-60.
The new method applies ‘creative Leninist thinking’ to the analysis of Soviet
strategy. Leninist thinking, freed from Stalinist dogma and stereotypes, continues to be a principal source of inspiration in the Soviet strategic approach to national and international problems. The new method augments Leninist thinking by taking three further factors into account in its analysis: Vladimir Lenin’s introduction of a limited form of capitalism into the Soviet system in the 1920s in order to the drive for world Communist revolution; Felix Dzerzhinskiy’s creation of GPU1- controlled ‘political opposition’ in the USSR in the same period and its introduction to Western intelligence services and general staffs for strategic political deception purposes; and the thirty years of Soviet experience in applying the strategy culmi- nating in’perestroika’.strengthen

Žinoma,gal Šventraštis       2014-01-17 8:48

nėra svarbiausia kiekvieno žmogaus gyvenime,nes dar yra ir širdis,kurioje įrašytas aukštesnių idealų ilgesys,bet dvasinė praktika gali turėti daug pavidalų,kurie sovietmečiu buvo draudžiami,laužomos tradicijos ir papročiai.Neturėjusios progos subręsti,kai kurios nebrandžios tarybinio šiltnamio asmenybės,įmestos į vakarietiškosios laisvės sūkurį,pridaro daug rūpesčių ir netgi pradeda pavojingai elgtis.Apgaule prastumta į valdžią...

Jei rimtai permąsčiusi       2014-01-17 8:44

savo “politiką” į kovą už vertybes,-orumą,pagarbą,sąžiningumą,kilnumą,pasiaukojimą,atsisakymą,ištikimybę,gailestingumą,- Lietuvoje pakiltų bažnyčia,tada būtų tikrasis proveržis ir visose srityse.Visos pažangios partijos turi kalbėtis,diskutuoti su bažnyčia apie rimtą  paramą,kuri gali labai rimtai įtakoti šalies vertybinę brandą,ko pasekoje savaime trauksis diktatūriškos sanklodos asmenybės iš dominavimo politikoje…Aišku,jau nekalbant apie kiekvieno asmeninį tobulėjimą.Bet tai jau,kaip šį klausimą kelia N.Oželytė savo facebook,jau aristokratiškumo erdvė.Apie aristokratiškumą reiktų diskutuoti plačiau.Ir jį matuoti ne vien diplomų kiekiu.Labai liūdna,kai koks gaidukas,baigęs Kembridžią ,taip susireikšmina,užuot rodęs tobulą kuklumo pavyzdį( kokiu gali didžiuotis tik tobulas džentelmenas),M.Adomėnas mums pateikia aristokratinį kičą.Labai reikia apie tai plačiau padiskutuoti,nes ir Landsbergiai jau pametė galvas nekukliai prastumdami savo anūką,kai reikėjo jam leisti pademonstruoti garbingumą,sąžiningumą,orumą pasikuklinant,jei ne tautos,tai bent partijos atžvilgiu.Duoti tikrai aristokratišką toną ir atsisakyti pirmos prastumtos vietos…Reikia diskusijų.

D.Grybauskaitė labai nenori,kad       2014-01-17 8:32

ją valdytų seimas,bet pati net labai nesuvaldo savo noro valdyti ir pasiduoti iliuzijai,kad yra lengvų kelių,kuriuos dangsto vizitais į  patvirkusią daugeliu atžvilgių ES sostinę ar parodomaisiais pasivaikščiojimais su A.Merkel už parankės..Kas rodo nebrandžią asmenybę,žinoma…“Elkis su kitu taip,kaip norėtum,kad elgtųsi su tavimi”.(Aukso taisyklė,einanti per visus Šventraščius).Bet jei žmogus per visą savo gyvenimą nevartė nė vieno Šventraščio,ar jo tėvai buvo izoliuoti nuo tikėjimo,toks žmogus yra aklas dvasiškai…“Ar gali aklas vesti aklą,argi ne abu įkris į duobę”(pagal Matą)...Lietuvos kelyje “duobė”...Laikas stabdyti.Ar sustabdys seimas,ar reikia rinktis tautai prie seimo?

Taip,M,Adomėnas,kaip        2014-01-17 8:26

propagandinio skyriaus vedėjas jau ėmėsi “liaudies priešų paieškų”.Ir įdomiausia,kad tai toleruoja V.Landsbergis.Kas jie iš tiesų?Bolševikai?Pasaulinės revoliucijos įsislaptinę agentai,lendantys į dienos šviesą su savo atamane?Ar bandantys vaizduoti lietuviškus rotšildus ,rokfelerius?Visai pakvaišo nuo ES pinigų vaizdo ir kiekio?

Arnė       2014-01-17 8:15

pritariame. Vaišvila jau skelbiamas Rusijos agentu, greit bus eilė D. Kuoliui. Telkimės, tautiečiai, neleiskime sužlugdyti referendumo.

Dabar geriau jau       2014-01-17 8:06

atmesti visas etiketes ir “lįsti pro adatos skylutę” bei kreiptis L.Graužinienę,kad ji inicijuotų skubias Konstitucijos pataisas.

Brangieji,       2014-01-17 8:05

reikia priešintis.Mes okupuojami diktatūros.Akcija “Tiesos” prie Prezidentūros turi plėstis.turi plėstis jos tikslas ir reikalavimai.Reikia,kviesti platesnį politinių jėgų ratą prie apskrito stalo ir pasikalbėti,kaip priešinsimės.Raudonasis maras užkrėtė Lietuvos valdžią.Jo bacilos snaudė ,kol sulaukė palankaus laiko.Ji savavaliauja.Nes jos toks raudonas mentalitetas.Jai reikia eiti į vienumą ir apmąstyti,kad išgirstų save.Nes ji baisus dvasinis ligonis.

Apuokas       2014-01-17 5:27

Seimas turi keisti konstitucija!Viskas ju rankose.Ar ten visiski liurbiai sedi?Kai Paksas bande i savo rankas paimti sias strukturas ,seimas padare apkalta,o dabar kas vyksta?

Emilija - to "nieko nepadarysi"       2014-01-17 0:19

šalyse, kur galioja telefoninė teisė, nėra nei teisės viršenybės, nei demokratijos.
Kam jaukti protus?

Mokytoja       2014-01-17 0:06

Lietuvos KT nesiskiriai nuo kitų KT buvusioje Sovietijoje. Visur jie panaudojami naikinti parlamentarizmui. Lietuvos KT gal ypatingas tik tuo, kad dar teisėjauja savo bylose ir pats sau ir politikams nusprendžia pakelti atlyginimu.

va tep manau       2014-01-16 23:28

viskas daroma, kad nebūtų normalaus kandidato į prezidentus. Kam dar tai neaišku? O jūs visi miegate ir tik rašinėjate. Laikas iškelti nors keletą normalių kandidatų ir gyvenimas pagyvės. O tie keli turėtų būti plaikomi visuomenės, o po to gal apsispręsti, kurį vieną galiausiai remti. Tad nemiegokite ir iš tų rašymų jau maža naudos, o reikia realių darbų ir realių kandidatų. Laikas suprasti…..

nieko nepadarysi       2014-01-16 22:28

o varge Dariau Kuoly - čia demokratija

tomas       2014-01-16 22:22

Lietuvos sviesuliai kelia tauta

šiaip nieko naujo       2014-01-16 22:18

teisėjai ir prokurorai visada klausė partijos komiteto - telefoninė (diktatūrinė) teisė buvo ir liko. Niekingi tie komuniagos ir jų šuniukai KT

taip       2014-01-16 21:50

Lietuva nenumaldomai ritasi link Baltarusijos lygio. Keista, kad politikams dėl to galvos neskauda

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.