Tiesos judėjimas

Darius Kuolys apie Garliavos bylą: Graudus neįgalios ir bailios valstybės vaizdas

Tiesos.lt siūlo   2018 m. rugsėjo 29 d. 4:26

40     

    

Darius Kuolys apie Garliavos bylą: Graudus neįgalios ir bailios valstybės vaizdas

„Už visos šios istorijos stovi Rusija“, – kadaise teigė man aukštas Lietuvos valstybės pareigūnas.

O vakar paaiškėjo, kad dar ir Amerika. Bent jau JAV Helsinkio komisijoje posėdžiaujantys Kongreso, Senato ir administracijos nariai.

Kai 240 pareigūnų armija įsiveržia į privačius namus tam, kad paimtų vieną mažą mergaitę, tai parodo galingą politinę motyvaciją“, – sakė vakar JAV politikams ir pareigūnams žmogaus teisių ekspertė, advokatė Abbe Jolles.

Jos ir kitų JAV Helsinkio komisijai liudijusių žodžius lydėjo drastiški Kauno priemiesčio šturmo vaizdai, kurių nenorėjo matyti Lietuvos Seimas ir vyriausybė.

Baisiai liūdna, kai Lietuvos Respublika iškyla Vašingtone kaip menkai civilizuota, abejotinos demokratijos šalis, kaip valstybė be savarankiškos teisėtvarkos.

Lietuvos politikai šiandien tuo pasipiktino. Tačiau kodėl jiems neužteko drąsos pasirūpinti, kad ši byla sąžiningai būtų ištirta Lietuvoje?

Kodėl šios bylos aplinkybes nagrinėja JAV Kongreso ir Senato nariai, bet joms dėmesio skirti atsisakė Lietuvos Seimo Žmogaus teisių, Teisės ir teisėtvarkos komitetai? Bijojo Rusijos?

Graudus neįgalios ir bailios valstybės vaizdas…

HELSINKI COMMISSION TO EXPLORE EXTRADITION CASE OF LITHUANIAN JUDGE NERINGA VENCKIENE

JAV advokatė suabejojo Venckienės bylos faktais

Posėdyje dėl Venckienės buvęs Seimo narys svaidėsi sunkiai suvokiamais kaltinimais Lietuvai

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Algimantas Zolubas       2018-10-3 8:42

Mūsų teisėtvarką ir teisėsaugą iš kitų išskiria teisinis nihilizmas ir įteisinamas neteisingumas, ką ne tik palaiko, bet ir skatina valdžiažmogių šutvė.

Kuzia       2018-10-2 11:53

Gal kas gali ant bambalio paskolinti?

tarp kitko       2018-10-2 0:07

Tas “aukštas pareigūnas” gal ir tiesą sako. Tik, matant visus Boširovo-Čepigos ir Petrovo nuotykius, gal Kremlius ne už tariamo skandalo pūtimo stovėjo, o už iškrypėlių? Ir gal pats tas pareigūnas, būdamas Kremliaus agentu, labai gerai žinojo apie ką kalba?

Dzheikai,        2018-09-30 17:08

tarp tų 240 buvo sadistai. Ar tikrai jie buvo verčiami kankinti ir traumuoti žmones?

Kažkaip keista       2018-09-30 11:34

Nepastebėjau,kad Dariukas būtų susipykęs su “FERMERIU”,bet jie Garliavos tema šneka kardinalai PRIEŠINGAI.
Gal jie vaidina “gerą/blogą policininką”?

Albina       2018-09-30 11:23

Atsiras koks nors žurnalistinis tyrimas ar bent interviu,kaip jautėsi ir kaip dabar jaučiasi bent keletas iš 240-ties?

rasa       2018-09-30 11:20

kodel rasot,kad buves seimo narys svaistesi nepagristais kaltinimais,juk cia smeiztas,nes visa Lietuva mate,kaip svarkeio pasiusti 240 smogiku isiverze i teisejos,turincios nelieciamybes statusa namus,todel nerasykit nesamoniu,o jauskit pagarba Matuleviciui,kad jis neveidmainiauja,o sako tiesa

Dzeikui       2018-09-30 8:03

Gana neblogas psichologinis išlukštenimas. Tik auditorija tai suvokti dar nepribrendusi.

Dzeikas       2018-09-30 7:51

Cia kazkas bando keist plokestele, girdi santvarka kalta, valstybes pareigunai ar politikai kalti, ne valstybe. Girdi kokie jie bailus. Girdi cia kadru problema viso labo.
As nemanau, kad lietuviai kazkokie ypatingi bailiai. Baimes jausmas zmogui duotas Dievo, kad jis juo vadovaudamasis nedarytu to, ko jis padaryt negali budamas per silpnas, arba kai reikalo NIEKAS nebeisgelbes. Didvyriai nugali baime net kai reikalas beviltiskas, kita karta jie mato ir suvokia tai ir eina visvien mirtin , nes…negali kitaip, negali matyt to kas vyksta, kai susiklostanti situacija (ir jo vaidmuo joje) jam nebepakenciama.
Bet politikai eiliniai mastantys(neblogai mastantys) zmones. Tiketis,kad valstybe juos galbes, uzdengs, issaiskins gauja susisukusia valstybes aparate silta lizda - reiskia nezinoti Lietuvos istorijos.
Kas atstitiko su Skucu ir Povilaiciu, pulkininku Pociunu? Tai tik ryskiausi pavyzdziai, pasibaige mirtimis. O kiek tokiu “humaniskai” ismestu is sistemos uz pareigos valstybei(o ne tiesioginio virsininko) vykdyma?
Tad zmogiskai, as tuos 240 derzimordu suprantu. Jie eiliniai zmones, bet bijo netekti savo “kormuskes”. Butu tare akcijos metu zodi pries - “vierchai” nezudytu, pakaktu tik ismest lauk ir zmogus temokas laikyt ginkla eitu kur i gamyba/statyba gizeliu uz taji isgirtaji “minimuma” dedamas riebu kryziu ant seimos .Ne kanceliarini kryziu, o prasme sunkia materialine nasta. Isskirtinis ziaurumas ir sadizmas musant liudininkus? Dalis tokiu budu uzgniauzdavo sazine itikine save, kad susirinke zmones tai valstybes priesai, o tada jau sadizmas nugalejusios baimes ir pasidavimo netiesai raiska.
Kodel neatsirado tarp tuju 240 didvyriu? Todel, kad tokie buvo isfiltruoti kadru atrankoje ir mokymo , tarnybos metu.
Ir tai Lietuvos valstybes kadru politika ir jos tinkamu jai zmoniu atranka ir iskelimas.

Ačiū gerb. D. Kuoliui.       2018-09-30 6:46

Platinkim jo išsakytas teisingas mintis. Ar dar gyva Deimantė?  Iškrypėliai teisėsaugoje ir valdžioje bus nubausti Amerikos pagalba.

Geriau veliau. ..       2018-09-30 2:47

Kompas ivele klaideliu:SEDBARAS gavo 55 laiskus, o Kedys rase del DUKTERS seksualinio isnaudojimo.L.

Geriau veliau nei niekada -       2018-09-30 2:43

atsiliepe ir Kuolys. Bet negalima beatodairiskai kaltinti -juk jo iniciatyva jau n-taji karta prie daukantyes renkasi patriotai:“Ar dar gyva Deimante?!“Atsakymo nera. Sedaris uzputojo -naturalu uzpakalis pasvilo - ir jam a.a.Kedys parase per 55 laiskus, kreipimasiu del duris seksualinio isnaudojimo. Kur jis padejo tuos laiskus - ar bent uzregistravo? Prezidenteise net 7 issiunte.

Eligijus Sysiulis       2018-09-30 0:25

Kai mane STT pagavo su “Stumbro” dėžute, tiksliau - jos “įdaru”, Lietuva nustojo būti teisine ir demokratine valstybe. O iki tol buvo. Ir dar kuo puikiausiai.

kaukės nukrito       2018-09-30 0:15

Atmetus visą kuo nenuoširdžiausią veidmainiavimą, tikrasis Lietuvos valdžiagyvių ir “elito” priešas yra Vašingtonas, o ne Kremlius. Pastabesnieji jau seniai tą žino.

Kažkaip neskanu...       2018-09-29 23:14

skaityti šitą tekstą...
Taip, yra teisingų minčių, bet kai žinai, koks jis pats bailys ir neįgalus pastovėti už tiesą, kiek yra nuvylęs ir net išdavęs juo pasitikėjusių žmonių, tai darosi ne tik graudu, bet ir pikta.
Ir išvis - kiek jis gali graudintis ir graudinti???
Juk dar jaunas vyras, dar galėtų ir pakovoti, o ne tik jautriasielių moteriškių ašaras traukti

Kuolys - demgogas?       2018-09-29 21:03

Būtų sąžiningas- kaltintų , ir ne tik ne tik dėl Garliavos, oligarchinę- nomenklatūrinę LR santvarką, o ne valstybę apskritai…

Leonas       2018-09-29 19:47

Kuoly - melagi,kiek dar tave šventa Lietuvos žemė nešios? Graudeniesi dėl Garliavos, dar labiau nei dėl Š. Paberalio. Stabtelk ties Kėdainių kapinių pabaiga, ten pirmoje eilėje rasi V.Kučinsko kapą, kuris žuvo Paberaliaus sukeltoje avarijoje (anot tamstos suklaidintos N.Sadūnaitės, “avarija, kurios nebuvo”) ir paspruko į tas pačias JAV

klausimas       2018-09-29 19:40

oo o kazi kodel D.Kuolys anksciau tylejo?????/

StasysG       2018-09-29 18:17

Na Kuolys pavarė. Neblogai.

vil       2018-09-29 17:43

Ačiū už teisingas mintis

Dzeikas       2018-09-29 16:37

Neviskam blogai:
JAV irgi policija kita karta pirma saudo, paskui kalba. Taciau nera ju kaip smerkt.Pvz, 2008m Niujorke policininkas priejo prie nevietoj uzparkuoto SUV ir pabeldes i langa norejo pareikst pastaba. Langas atsidare, dzype sedeje 2 nepolitkorektiskos rases vyrai vietoj atsakymo sove policininkui i pilva ir nuvaziavo. Tai darydami reidus prodzektuose(merijos namuose nepasiturintiems, tipo lietuvisku 5- ir 9-auksciu) kur baltos rases zmones , jeigu per nezinojima patenka, ilgai negyvena, policininkai laiko ginklus su nuimtais saugikliais - ir visvien dar privalo perspet kad saus (jeigu nemato ginkluotas zmogus ar ne).
Na Lietuvos GP pries ginkluota jega kazkaip vis nesurasdavo progu pasireikst, vis kas nors trukde, - tai pries beginklia taikia minia ... ko gi ne? Juk reik savo egzistencija nors paciam sau paaiskint.

Al.       2018-09-29 16:30

Čia kompleksas - šalis pilnai užvaldyta komunočekistinio pogrindžio. Žiniasklaida, verslas, politika, net menas ar švietimas. Žmones apgauna tik pseudodemokratinis fasadas. Ir tai, kad juos palaiko ES, pati žymiu laipsniu užvaldyta kominterno. Ir tai, kad politikai kariauja tarpusavy. Jei jie iš tikro kariautų, kas nors iš jų panaudotų Garliavos ar Pociūno kortą - bet niekas nepanaudoja. Atmeskim pliurpalus ir nukreipkim dėmesį į tai, apie ką jie visi sutartinai tyli.

NE VISKAS BLOGAI       2018-09-29 16:19

šioje istorijoje.Amerika pamatė mūsų gerai ginkluotą policiją [beveik kaip Amerikos], kurios 240 vyrų ryžtingai kovėsi su šešių metų mergaite…“Na ir visą kitą “demokratiją”,kurią išviešinus net Šedbarui gėda….

Dzeikas       2018-09-29 15:57

Rasai:
As nemaciau nei tarp dabartiniu, nei tarp jau buvusiu kandidatu i prezidentus kurie zadetu elementaria laisve. Tegul ir buitiniuose dalykuose. Sakykim atejo plesikai pas tave nakti i namus.Ir tu jos nusovei is turimo medzioklinio ar kovinio ginklo.JAV anksciau, o dabar berods Texase ir dabar tokio ivykio niekas netirs. Lavona is tavo namu uz koju isvilks ir tiek. Lietuvoje gi tu iki pamelynavimo irodinesi, jog tu tikrai tikrai buvai agresijos auka ir PRIVALEJAI naudoti ginkla. Ir jeigu neirodysi eisi sedet i lietuviska kaleima kur taves lauks nusauto plesiko sebrai.
Vietoj to lietuviskos tvarkos(vergoves) patriotai saukia: “o jeigu svecia ivilios ir nuzudys?”. Amerikos istatymu kurejai atsako: “Tai neik pas bloga zmogu i svecius”.
Versle, buityj tai butu visokiu kvailiausiu popieriuku jusu vistidei jusu zemeje suremontuoti reikalavimas. Kuriuos velgi lietuviski patriotai argumentuoja “o jeigu jis ne savo zemej vistide pastatys?”.
Jeigu jums tai skamba niekam neidomiais svaiciojimais nes “est norite ir nahier jums ta laisve”, tai tegaliu guztelt peciais: niekas dykai jusu nesers. Prezidentine rinkimu kompanija atsipirkt turi. O laisves jums kaip ir nereikia.

Rasa       2018-09-29 15:36

kaip mums issirinkti sazininga Prezidenta ,kaip atskirti kuris be demiu kai visi daug zada.

Pritariu       2018-09-29 15:17

Sioms autoriaus mintims.

tik tiek       2018-09-29 14:37

Įvardinta trumpai ir super aiškiai.

Rasai       2018-09-29 13:51

Tikrai nėra labai daug pedofilų Lietuvoje. Bet jie turi daug “reikalingos ” informacijos. Prezidentės biografijoje yra daug dėmių, kurių atskleidimas ne tik jai, bet ir kitiems būtų visiškas krachas, Landzbergis ne ką švaresnis. Kiti aušti pareigūnai taipogi ne angelai- kas dėl KGB, kas dėl korupcinių ryšių turi ko bijoti. Todėl kas turi kompromatą jiems- tie ir valdo, pagal jų dūdelę ir šie ir šoka…

Dzeikas       2018-09-29 12:56

Nesikartosiu apie sita pedofilu soki su kardais uzkulisius. Paziurekime kitu, geopolitiniu aspektu.
Ar neprieiname geopolitikos ribozenkli,kai JAV Valstybes departamentas(URM musu kalba) ims svarstyti, ar Valstijoms pakeliui su situ gyvatinu pasidabinusiu “teisines valstybes” iskaba.
Pliusai:
1) Tipo mazas, gudrus, garsiai rekiantis , musantis(reikia ir kojomis) karo bugna, zodziais priesiekiantis istikimybe, pasiruoses nesvariem darbeliams “savas kales vaikas”.
2) Neuzsalantis uostas Baltijoje(nelabai jis tereikalingas, kol Pentagonas tvirtai jauciasi Lenkijoje)
3) Karinis aerouostas Siauliuose.Cia gan svarus taktiskas bonusas.
Minusai:
1) Parsiduoda neiprastai lengvai, kaip stoties prostitute. Senasis suteneris (TSRS) musdavo iki melyniu, todel kol laikas neuzglaiste prisiminimu su juo neflirtavo. Bet dabar…tamsu.
2) Sokineja i “kaire” del minutines naudos ir elementariu pinigu.Istato JAV durniaus vietoj(Madam demonstratyvus atsisakymus susitikti su B. Obama.Mielocius, bet “malonus”)
3) Konfidencialius dalykus ispasakoja kaip turgaus boba (CZV kalejimai)
4) Dabar dar sleikstuli kelianti tarptautine reputacija.Kai atvirai profanuojami teisines valstybe principai. Kaip cia gaunasi? KLDR mums(JAV) pikciausias priesas, o Lietuva draugai? Galai nesueina.
Ne, aisku pedofilija politinei valdziai JAV smulkme. Geopolitinius sprendimus del to keist lyg ir nepraktikuojama. Bet principo “lasas po laso” niekas neatsauke.
Ar ne laikas mesti uz borto sita balasta? Nes kaip sake berods diadochas Antigonas Vienaakis “dievai tesaugo mane nuo draugu.Su priesais as pats susidorosiu”.
Pas ka tada begsime “stogo” prasyt? Pas Merkel? Ar Prezidentura gins tie 240 derzimordu?

stipri KGB valstybė       2018-09-29 12:48

tegu tik pabando kas nors užkabinti nomenklatūrinį kgbistą ar komunistą - tuoj valstybė parodys, kokia ji stipri ir galinga - laimingieji džiaugsis, kad pavyko emigruoti…..

Jascha       2018-09-29 12:33

Pagarba Dariui…

Ema       2018-09-29 11:11

Aš seniai išverčiau į politinį šiukšlyną visokius šedbarus, masiulius (abudu), salamakakinus ir jų gaujas, visus 80 alibabų, kurie išmetė Venckienę iš seimo (anot V. Matulevičiaus ir čia buvo nesilaikyta įstatymo), aš išgrūdau į moralės, teisės ir žmogiškumo užribį ir žiūriu į juos kaip į kenkėjus valstybei, būtų gera, kad daugiau piliečių pamatytų jų tikruosius feisus, kuriuose, manau, sąžinės apraiškų jau nebeaptiktume. Ačiū D. Kuoliui už šitą rašinį, ačiū, kad netyli.

Rasa       2018-09-29 10:58

Kas valdo musu valstybe ,kas uz visa tai turi atsakyti ,KAS. Tiek zmoniu nuzudyta ,tiek nekaltu zmoniu teisiami ,aklas nekaltas zmogus sedi kalejime . Pasleptos dvi pedofilu tvirkintos mergaites…ir visi ramus sedi seime vyriausybeje ,prezidenturoje lygtai nieko nebutu. Amerika sprendzia musu skaudulius o mes sedime ramus ,ausis suglaude .Gal visi neigalus ar visi degradave .Kodel tyli PREZIDENTE ,ji reikalavo tada kad butu istirta ar nebuvo prievartos pries mergaite ....ir PAMIRSO.Kaip visa tai suprasti ,nejaugi visi Lietuvoje pedofilai ,vagys ,praradesazine iskrypeliai… KO TYLITE ,darykite ka nors .

Arvydas       2018-09-29 10:52

sveikinu ,Dariau,už drąsą ir tiesų žodį.Dabar kalbėti apie Garliavą yra neparanku,nenaudinga ir politiškai neperspektyvu.Tačiau neišaiškėjus tiesai ir nepatraukus baudžiamojon atsakomybėn šedbarų,kryževičių,pūrų,masiulių,slušnių,o moralinėn atsakomybėn seimo narių,paklusiusių spaudimui išmesti N.Venckienę iš seimo ir toliau persekioti,valstybės pamatai ir piliečių pasitikėjimas valstybe tikrai nesustiprės.Šleikštu klausytis,kaip šedbaras piktinasi,neva V.Matulevičius .liudydamas JAV,šmeižia valstybę.Ne valstybę,o išsigimėlius traukia į dienos šviesą...

Baimė.       2018-09-29 10:30

  Klausiate - ko jie bijo? Bijo patys savęs, nes įsirašė į mafijinį klaną, išsidalinę po devynis proc. palūkanų už vyriausybės lakštus ir taip apvogę žmones ir valstybę. O už kokius pinigus įsigijo tuos lakštus??? Dabar bijo, kad nesužinotų visi, nes yla jau išlindo iš maišo. Tie niekingi veidmainiai valdžiažmogiai neturi nei sąžinės, nei dvasios, nei moralės - pinigai jiems viską atstoja.

Agne       2018-09-29 9:42

Labai teisingi Kuolio zodziai.Tegul dabar atsako uz visus zudymus valdziazmogiai,kuriems si istorija buvo dzin.Vagys dengia savus,pedofilai uzstoja pedofilus.Skvernelis geriaus tegul nezada eiti i prezidentus.Mums ne tokiu prezidentu reikia,gana jau viena turim panasia.

Kuoly,       2018-09-29 9:08

klausiat, kodėl politikams neužteko drąsos pasirūpinti, kad Garliavos byla būtų ištirta Lietuvoje? Drąsos , manau, jiems užteko. Neužteko padorumo ir sąžinės.O kas paskyrė Ūsą Muntiano patarėju vaikų klausimu? O, kam priklauso televizijos, kasdien pylusios šmeižtą apie Garliavą, kam priklauso žiniasklaida su kuznecovaitėmis priekyje?Kam priklauso teisėsauga ? Kas paaukštino pareigose Kryževičių, Valantiną, Kūrį ....? Kas įsakė šturmuoti teisėjos namus ir jėga išvežti mergaitę į niekur? Kas šiandien postuose laiko žiobienes,šakalienes ir kitas ienes,” nežinančias” kur dingo kita pedofilų auka- Naruševičūtė? Juk ji, skirtingai nei Kedytė, nėra padaryta valstybine paslaptimi?Kodėl žurnalistai, besiknaisiojantys po kildišienių paltus, gražulių lovas, karbauskių naisius,zvonkių, bunkių meilužius… neatlieka žurnalistinio tyrimo Garliavos tragedijos klausimu?KO JIE BIJO? Šaunuolis Matulevičius. Reikėjo dar parodyti kaip Kedienė basa buvo išnešta iš savo namų,kaip vaikteisės su garsiaja raudonpalte atnešė raudoną kaldrytę.... Nors parodyta 240 iki dantų ginkluota armija , įropojusi į teisėjos kiemą , buvo pati geriausia vaizdinė medžiaga Amerikai.

Misteris       2018-09-29 8:43

Ne valstybę reikia kaltint,o IŠKRYPUSIUS aukštuose postuose,kurie veikia valstybės vardu apimti BAIMĖS.

tiek       2018-09-29 7:52

visus tuos ,bent jau balsavusius už gerb. Neringos Venckienės politinės neliečiamybės panaikinimą reikia varyt lauk iš Seimo .Ir taip varyt ,kad bėgtų neatsigręždami. Tokios moralės žmonės ten tikrai neturi ką veikt,tuo labiau - priiminėt visai Lietuvai įstatymus.

Pataba       2018-09-29 6:56

Pritariu gerb.D.Kuoliui.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.