Sveikatos apsaugos politika, Europa

Danijos vyriausioji epidemiologė: Omikronas užbaigia pandemiją

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 4 d. 11:47

23     

    

Danijos vyriausioji epidemiologė: Omikronas užbaigia pandemiją

Pasak Danijos vyriausiosios epidemiologės Tyra Grove Krause, Omikrono variantas su švelniais peršalimo simptomais gali reikšti pandemijos pabaigą. Vos už dviejų mėnesių mūsų gyvenimas galės vėl tapti normalus.

Klausimas, kiek ilgai korona virusas darys lemiamą įtaką danų gyvenimui, Tyra Grove Krause buvo užduotas Danijos TV2 programoje „Go Morgen Danmark“.

„Manau, kad jis tai darys du artimiausius mėnesius. Tikiuosi, kad po to infekcija pradės slūgti, ir mes galėsime grįžti prie mūsų normalaus gyvenimo“, – atsakė ji.

Tyra Grove Krause pabrėžė, kad dabar sparčiai ima viršų Omikrono variantas.

„Omikronas čia yra tam, kad pasiliktų, o per ateinantį mėnesį jis išplis gana masiškai. Kai tai baigsis, būsime geresnėje padėtyje nei buvome anksčiau“, - sakė ji.

Turimi duomenys rodo, kad daugeliu atvejų Omikronu užsikrėtusiems žmonėms pasireiškia lengvi, į peršalimą panašūs simptomai (sloga, gerklės skausmas, kosulys) arba simptomų visai nebūna.

Tai, kad Omikronas sukelia tokią lengvą ligą, remiantis tyrimais, yra dėl to, kad variantas žymiai mažiau pažeidžia plaučius, bet laikosi viršutiniuose kvėpavimo takuose.

Šaltinis: friatider.se

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Naveen Athrappully (The Epoch Times)       2022-01-5 14:08
blogai, labai blogai       2022-01-5 9:44

nes vieną blogybę pakeis kita blogybė.
žmogelius tai reikia valdyti, išnaudoti ir naikinti.
anksčiau paprasčiau būdavo - karus organizuodavo.
arba komunizmo statybą.
dabar tai netinka - nes gali ir elitą bombos sunaikinti.
——
gal nutars, kad sveiki žmonės - tai blogis ir juos reikia priverstinai padaryti ligoniais?

kaip išsigelbėti nuo šio genocido?       2022-01-5 9:24

Mokantiems rusiškai ir norintiems nusipirkti marmaliuoto LT vergo šunpasį realiai nesiskiepijant ir taip išsaugoti savo sveikatą ir gyvybę,
su visais įrašais atitinkamose duomenų bazėse ir galiojančiu QR kodu,
galima jį užsisakyti parašius į Telegram šiam pardavėjui: 


t.me/Videntis_VAC

O mūsiškis       2022-01-5 4:52

neosovietinis elitas tik pradeda ir dubasins taip, kad maža nepasirodys. Jiems vis dar per daug lietuvių Lietuvoje - juos reikia kaip nors iš jos išmušti ir prisikviesti kuo daugiau inveiderių.

Jack Phillips (The Epoch Times)       2022-01-5 0:53

Vienos iš labiausiai pasaulyje naudojamų COVID-19 vakcinų kūrėjas antradienį pripažino, kad „netvaru“ nuolat du kartus per metus žmonėms skirti revakcinacijos dozes.

Antradienį interviu „The Telegraph“ vienas iš Oksfordo AstraZeneca COVID-19 šūvio kūrėjų Andrew Pollardas pažymėjo: „Negalime skiepyti planetos kas šešis mėnesius“.

Politikos formuotojai turėtų stengtis „nukreipti į pažeidžiamuosius“, o ne duoti dozes 12 metų ir vyresniems žmonėms, sakė Pollardas, taip pat atsakingas už JK Jungtinį skiepijimo ir imunizacijos komitetą. Reikėtų surinkti daugiau duomenų apie tai, „ar, kada ir kaip dažnai tiems, kurie yra pažeidžiami, reikės papildomų dozių“, - tęsė jis.

Kai kurios šalys, įskaitant Izraelį, pradeda arba svarsto apie ketvirtosios vakcinos dozės įdiegimą. Pirmadienį Izraelio pareigūnai pradėjo siūlyti dozę visiems medicinos darbuotojams ir 60 metų ir vyresniems asmenims.

Izraelyje revakcinacijos yra susietos su asmenų COVID-19 vakcinos pasais, vadinamais „žaliaisiais leidimais“, kurie naudojami norint patekti į tam tikras įmones. Valdžia praėjusiais metais paskelbė, kad žaliųjų leidimų galiojimas baigsis, jei asmuo negaus revakcinacijos per šešis mėnesius nuo antrosios pradinės vakcinos dozės gavimo.

Vokietijos sveikatos ministras Karlas Lauterbachas gruodžio pabaigoje visuomeniniam transliuotojui ZDF sakė, kad ateinančiais mėnesiais vokiečiams „reikės ketvirtos vakcinacijos“ nuo COVID-19, o Nyderlandų valdžios institucijos praėjusią savaitę pažymėjo, kad įsigijo pakankamai vakcinos dozių, kad būtų galima suteikti tris papildomus stiprintuvus. iki 2023 m.

„Kažkuriuo momentu visuomenė turi atsiverti. Kai atidarysime, bus periodas su infekcijų gausa, todėl žiema tikriausiai nėra pats geriausias laikas“, – antradienio interviu sakė Pollard. „Tačiau tai yra politikos formuotojų, o ne mokslininkų sprendimas. Mūsų požiūris turi keistis, pasikliauti vakcinomis ir stiprintuvais. Didžiausia rizika vis dar yra neskiepyti.

Jis pridūrė, kad JK neturėtų aklai laikytis stiprinančios politikos, kuri buvo įgyvendinta ar šiuo metu siūloma Vokietijoje Izraelyje.

Nuo tada, kai lapkritį pirmą kartą buvo aptiktas labai mutavęs variantas, Pasaulio sveikatos organizacijos duomenys rodo, kad jis greitai išplito ir atsirado mažiausiai 128 šalyse, sukeldamas dilemų daugeliui tautų ir žmonių, norinčių iš naujo paleisti savo ekonomiką ir gyvenimą po beveik dvejų metų su COVID. trikdžių.

Tačiau atsiranda daugiau įrodymų, kad Omicron variantas veikia viršutinius kvėpavimo takus, sukelia švelnesnius simptomus nei ankstesni variantai ir kai kuriose vietose „atsijungia“ tarp sparčiai didėjančio atvejų skaičiaus ir mažo mirtingumo, antradienį pranešė PSO pareigūnas.
Parengta remiantis Reuters pranešimu.
https://www.theepochtimes.com/covid-19-vaccine-creator-we-cant-vaccinate-the-planet-every-six-months_4190735.html?utm_source=newsnoe&utm_campaign=breaking-2022-01-04-3&utm_medium=email&est=UCCFONnZ04OUSEf6rf3GLsEOmhhOddmFtPaC2EzLmIyz6PtrszWMaA9Cg/HFnw==

James G. Dalton (MAGA News) 2       2022-01-4 22:01

Taigi,Trumpas pasinaudoja blogu susitarimu ir pradeda „Operation Warp Speed“ (OWS). Tačiau jis nemato, kad yra antroji strategijos dalis: planas suversti kaltę dėl (iš anksto suplanuotų) „skiepų“ nesėkmių, žinant, kad jis vargu ar kada nors pripažins, kad OWS pablogino padėtį. Kodėl sakau, kad „skiepai“ buvo sukurti taip, kad nepavyktų? Pirmiausia dėl to, kad visuomenės sveikatos institucijos negydė ivermektinu ir leido milijonams mirti. Antra, begaliniai sustiprinantys skiepijimai yra pelningi ir dar neš pelną iš „skiepų“ sukeltų sveikatos krizių.

Dar spalį daviau patarimą prezidentui Trumpui savo WND skiltyje „Operacija Warped Screed ir priverstinis Trumpo pasidavimas Didžiajai farmacijai“, bet, žinoma, nesu net musės taškelis jo radare, todėl mažai tikėtina, kad jis tai pamatys. Bet patarimas vis dar galioja. Jei jis atskirs OWS proceso sėkmę (jo dalis atsako) nuo pačių vaistų nesėkmės (Big Pharma atsakomybė), jis gali išgyventi. Jei jis ir toliau apsimetinės, kad šie eksperimentiniai vaistai yra sėkmingi, ir pamirš, kad JIS buvo pirmasis tų priemonių, kurias nuslopino jo priešai, gynėjas, jis gali prarasti savo rėmėjus, be to, prisiims kaltę už žalą, padarytą žmonėms šių skiepų.

https://maganews2020.org/2022/01/04/what-led-to-trumps-vaccine-dilemma-and-how-to-solve-it/

James G. Dalton (MAGA News) 1       2022-01-4 22:00

Trampas niekada visiškai nekontroliavo savo administracijos. Jo išrinkimas 2016 m. buvo lyg D diena Normandijoje, o mes, MAGA kariai, plūdome jam už nugaros, padėdami atstumti nacius. Tai buvo vienas žingsnis prieš visą pogrindinės valstybės galią.
Didžiausias prezidento Trumpo, kaip „Pirmiausia Amerika“  kariuomenės vado, iššūkis buvo konservatyvių lyderių trūkumas. Jis padarė viską, ką galėjo su tuo, ką turėjo, bet tai, ką jis turėjo, buvo nesąžiningų samdinių, dvigubų agentų ir prisitaikėlių virtinė. Kiekvienam aukšto lygio išdavikui, tokiam kaip Tillersonas, Pence’as ir McConnell, buvo šimtas kitų šešėlyje.

Trampo stiprybės turi ir atvirkštinę pusę, kurią galėtų išnaudoti manipuliavimo meistrai „žvalgybos“ sferoje,  organizuojantys perversmus ir tikslines žmogžudystes ir visada dalyvaujantys geopolitiniuose šachmatuose su kolegomis iš užsienio, naudodami „mažus žmones“ kaip pėstininkus ir patrankų mėsą.

Didžiausia Trampo stiprybė yra gebėjimas suderinti „Pirmiausia Amerika “ principus ir tradicinę dorovę su pragmatizmu, siekiant geriausio susitarimo. Jis pirmiausia derybininkas. Jo negalima „nupirkti“ įprasta politine prasme, bet jis gali būti įstrigęs nelaimės scenarijuje, kai „geriausias įmanomas sandoris“ yra „mažesnis blogis“. Manau, kad būtent taip atsitiko su COVID „skiepais“.

Antra jo stiprybė - pasitikėjimas savimi. Neigiama jo pusė -nenoras pripažinti klaidą.
Įsivaizduokite Clinton / Obamos / FTB / CŽV / Zuckerberg / Linkolno projekto karo kambarį, kai artėja 2019 m. lapkritis. Liko vieneri metai, kad Trumpo traukinys būtų numuštas nuo bėgių. Stalą sudaro trys gilūs geriausi strateginiai protai ir karo žaidėjai iš pogrindinės valstybės, pagrindiniai politiniai, didžiosios žiniasklaidos ir didžiųjų technologijų galios brokeriai iš abiejų partijų, kai kurie Soroso ir Gateso darbuotojai ir keli giliai užslėpti šnipai iš vidaus. Nuotaika įtempta, nerimastinga. Daug surauktų antakių ir nervingų tikų. Rusų sąmokslo apgaulė žlugo. Viena po kitos žlugo keliolika iš anksto pasodintų „švilpininkų“ ir kitų nešvarių gudrybių. Panašu, kad apkaltos sukčiai taip pat žlugs. Ekonomika klesti. Juodaodžiai, ispanai, homoseksualai, žydai ir mėlynosios apykaklės renkasi prie Trumpo nematytais kiekiais. Trumpo pakartotinis išrinkimas atrodo vis tikresnis.

Moderatorius pamoja grupei, kad nutiltų ir sako: „Liko tik vienas scenarijus“. Ir pristato specialių svečių komandą iš Kinijos komunistų partijos, Nacionalinių sveikatos institutų ir Didžiosios farmacijos. Iki Naujųjų metų plandemija buvo paskelbta visame pasaulyje, o kiekvienas prieš Trumpą nusiteikęs žaidėjas visais lygmenimis įsitraukė į didžiausią politinę apgavystę pasaulio istorijoje.

Vienas iš pagrindinių plano komponentų yra pateikti Donaldui Trumpui pasiūlymą, kurio jis negalėtų atsisakyti: priimti„skiepus“ arba prisiimti kaltę dėl milijonų mirčių nuo COVID.
Kaip politinis pragmatikas, jis mato, kad iki vasario vidurio yra įstrigęs. Sukurta pandeminė panika. Iki kovo mėnesio giliausių mėlynųjų valstijų valdytojai pradeda žudyti savo slaugos namų gyventojus, kad padidintų mirčių skaičių. „Big Pharma“ susuko visą medicinos pramonę, kad ji laikytųsi gydymo protokolų, skirtų daugiau nužudyti, įskaitant stebuklingo vaisto ivermektino ir kitų pigių, veiksmingų vaistų uždraudimą, o stumtų brangų nepavykusį vaistą Remdesivir.

„Big Media“ 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę skleidžia COVID panikos pornografiją, o „Big Tech“ pradeda visų nepritariančių – net ir geriausių savo medicinos sričių ekspertų – cenzūrą, nematytą nuo Stalino Rusijos laikų. Tai nesustabdomas Blitzkreigas.
https://maganews2020.org/2022/01/04/what-led-to-trumps-vaccine-dilemma-and-how-to-solve-it/

Gojinė       2022-01-4 21:26

Negi yra tikinčių, kad “mūsų gyvenimas galės vėl tapti normalus”?

Jooo       2022-01-4 19:50

Lietuvoje Dulkys tuoj su duomenu asilo Zemlio Bukaleviciaus ir kaukiu jeksperto Romanovskio pagalba nustatys, kad omikron yra mirtinas visiems. Ives 10 privalomu skiepu norma ir galimybiu pasa prates 14 metu.

Fantastika,-dabar       2022-01-4 18:51

per LNK žinias vienas duomenų ekspertas,nepakeldamas akių, įrodinėja,kad Lietuvoje mirštama nuo Omicron.Nuo Omicron toks aukštas mirčių skaičius?Europoje tai negirdėta.O gal klastojama?Covidas pripaišomas tiesiog kitoms negydytoms ligoms?

Pasvarstymui - 2       2022-01-4 18:38

Pasitaikyk tu man, kaip tik šiandieninis komentaras iš DELFI apie minėtus prancūzus:
(c) “Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono centristų partija antradienį buvo priversta raudonuoti iš pykčio, opozicinėms partijoms sujungus jėgas, kad sulaikytų įstatymo projektą, griežtinantį dėl COVID-19 epidemiologinės padėties taikomus suvaržymus.”
Še tau, o šiandien žinia apie tą minėtąją “ylą iš maišo” (naują baubo atmainą) ėmė ir pasklido… Sutapimai, kad juos kur! smile

užkrėtė       2022-01-4 18:35

“Užkrėtė durdami. Ką daryti?”
https://youtu.be/Ga8Spg67Ok0

ah.ą       2022-01-4 17:08

Gera žinia. Bet yra ir bloga:

“Oficialūs Vokietijos vyriausybės duomenys rodo, kad iki 2022 m. sausio pabaigos visiškai paskiepytiems nuo covid-19 asmenims išsivystys įgyto imunodeficito sindromas (AIDS) (pildoma)” , LL.

Muke Adams (Brighteon)       2022-01-4 16:12

Šiuo metu JAV per mėnesį yra beveik 100 000 perteklinių mirčių, teigia gyvybės draudimo bendrovės.
„The Center Square“ (Indiana) paskelbtame straipsnyje atskleidžiama, kaip Scottas Davisonas, „OneAmerica“ (gyvybės draudimo bendrovės) generalinis direktorius, skambina pavojaus varpais dėl to, kad 40 % išaugo bendras 18–64 metų amerikiečių (t. y. darbingo amžiaus amerikiečių) mirčių skaičius:
„Šiuo metu matome didžiausią mirčių skaičių per šio verslo istoriją – ne tik „OneAmerica“, –sakė bendrovės vadovas Scottas Davisonas. Ir miršta ne pagyvenę žmonės, o „daugiausia darbingo amžiaus žmonės nuo 18 iki 64 metų“.

„Ir tai, ką matėme tik trečiąjį ketvirtį, matome, kad tai tęsiasi ir ketvirtąjį ketvirtį, yra tai, kad mirčių skaičius išaugo 40 %, palyginti su tuo, kas buvo prieš pandemiją“.
Scotto Davisono pateikti duomenys yra 2021 m. trečiojo ketvirčio. Ketvirtąjį ketvirtį skaičiai bus daug blogesni, nes laikui bėgant imuninės sistemos pažeidimai nuo skiepų didėja.
Šios mirtys nepriskiriamos prie mirčių nuo COVID-19. Medicininiuose įrašuose tai mirtys dėl kitų priežasčių: vėžio, autoimuninių sutrikimų, širdies priepuolių, insultų ir tt. Tai, žinoma, dažniausiai yra nepageidaujamos skiepų nuo Covid reakcijos, kaip jau seniai žinojo FDA. (Žr. šio 2020 m. FDA dokumento 16 puslapį, kuriame išvardyti visi įtariami COVID vakcinų šalutiniai poveikiai, įskaitant mirtį.)
Jei 10% mirčių padidėjimas yra trijų sigmų įvykis, 40% padidėjimas yra kažkas daugiau nei dvylikos sigmų įvykis (tai nėra tiesinis ryšys)... tai reiškia, kad tai nėra paprastas sutapimas. Už šių mirčių slypi bendra priežastis. Žinoma, ši priežastis yra skiepai nuo koronaviruso, kurie, mūsų nuomone, yra biologinis ginklas, mažinti žmoniją.
Gyvybės draudimo bendrovėms gresia bankrotai, nes ši tendencija tęsiasi. Netrukus jiems prireiks vyriausybės gelbėjimo, o gyvybės draudimo įkainiai, taikomi darbuotojams, pakils.
Remiantis IndexMundi.com, JAV paprastai miršta apie 7 755 mirtys per dieną prieš Covid. Šiuo metu gyvybės draudimo bendrovių stebimas mirtingumo padidėjimas 40 proc., jei tai būtų taikoma visoms amžiaus grupėms, reikštų, kad per dieną miršta dar 3 100 žmonių.

Padauginkite tai iš 30 dienų ir gausite 93 000 mirčių per mėnesį .

Atsižvelgiant į šiuos greitėjančius veiksnius – susilpnėjusį imunitetą, pagreitėjusį vėžio augimą ir dar daugiau revakcinacijų – neabejotina, kad 2022 m. JAV mirs dar vienas milijonas žmonių, o gal ir daugiau. (1,5 mln. ar net 2 mln.)

Jei stiprinamieji skiepai būtų agresyviai stumiami ir pamatytume, kad antikūnų priklausomybės stiprinimas spartėja, kai platinamos įprastos gripo padermės,  bendras mirtingumo rodiklį padvigubėtų nuo 7 700 iki 15 400 mirčių per dieną. Taigi, per metus prarastume beveik 1,7 % visų JAV gyventojų .ekstrapoliacija).https://www.naturalnews.com/2022-01-03-life-insurance-companies-sound-death-alert-warnings-over-excess-deaths-covid.html

Jei šis gana sausas vyresniojo Indianos gyvybės draudimo vadovo pranešimas pasitvirtins, Reinerio Fuellmicho „Nusikaltimai žmonijai“ postūmis sušaukti naujus Niurnbergo teismus pradeda atrodyti ne toks donkichotiškas.
Mes taip pat išgyvename pasauliniu mastu koordinuojamą propagandos ir cenzūros kampaniją žmonijos istorijoje. Visos pagrindinės žiniasklaidos priemonės ir socialinės žiniasklaidos technologijų įmonės koordinavo veiksmus, siekdamos užgniaužti ir nuslopinti bet kokias diskusijas apie genetinių skiepų IR (ARBA) alternatyvaus ankstyvo gydymo pavojus.
Tironai ir genocido maniakai, stumiantys šiuos skiepus, vykdo tikrą holokaustą, kuris per ateinantį dešimtmetį nužudys nuo 1 iki 2 milijardų žmonių visame pasaulyje, net jei skiepijimas bus sustabdytas dabar.

Jūs tiesiogine prasme išgyvenate pasaulinį holokaustą, užmaskuotą kaip skiepijimo vajus.

Brighteon.com/2aeb6b61-d279-46e1-af77-bac77b24ca3d
https://www.naturalnews.com/2022-01-03-life-insurance-companies-sound-death-alert-warnings-over-excess-deaths-covid.html#

Pasvarstymui       2022-01-4 15:56

Jūs manėt, jog jau švysčioja “šviesa pandemijos tunelio gale”? Tada apsirikote! Šiandien (!) pradėjo platinti žinią apie naują Coronos atmainą, rastą Marselyje.
Chronologija tokia: mėginys buvo paimtas dar pernai, lapkričio mėn. Kad nauja užkrato atmaina nustatyta, IHU Méditerranée Infection (@IHU_Marseille) December 9, 2021 pranešė irgi pernai. Preprintas MedRxiv publikuotas 2021.12.24 d.
Kažin, kodėl tą “ylą iš maišo” žiniasklaida pasigavo, vaje - šiandien? Na taip, buvo Kalėdų atostogos… smile
Kaip iškęsti nesukūrus teorijos apie “ateičiai paruoštas” dar kokias užkrato atmainas? smile

to b.p.        2022-01-4 14:42

Pasaulio kunigaikštis jiems liepė, ne kitaip. Pelnas dar mažas - dar trūksta jiems ant meilužių.

A mūs jaunimui       2022-01-4 14:38

čipai labai patinka. Sako, kad jie palengvina jiems gyvenimą, o jūs ką manote?

Nėra to blogo,       2022-01-4 13:32

Kas neišeitų į gerą. Pamatėme kas yra kas. Pamatėme kur link mus ruošėsi įstumti visokie švabros ir jų pasekėjai, t.y nuo gp prie čipizacijos.

Netvarka       2022-01-4 13:06

Kur žiūri mokslas? Laboratorijos turėtų skubiai paleisti naują virusą, nes apnulinimui/perkrovimui/atstatysimegeriau iškilo grėsmė.

b.p.        2022-01-4 12:58

Štai dėl tų lengvų peršalimo sindromų Pišdulkių šaika ruošiasi priverstinai skiepyti ir dar milijoną papildomų dozių užsisakė .. Taip gi jiems liepė .. “iš ten” ...

Papa Borgia       2022-01-4 12:57

Teks sėsti kovidistams į kaliūzę ir ilgam už gyvenimo patrumpinimą. O dabar, mat, bojevykai mus šunimis gatvėse pjudo - gavo teisę ginklu ir lazdomis mojuot prieš beginklius ir lupt be gailesnio silpnesnius ir beginklius. Demokratija išsigimė ir tapo pseudo demokratija. Uzurpatoriai ir apsišaukėliai liberoidiniai dimokratai privalės atsakyti.

Ramiros       2022-01-4 12:52

Kits tūlas pilietis supras, kad pažaidėm pandemiją, 2 metus pakankinom žmoniją, paleidom lengvą porciją omikronų, kad palengva pereitume į normalybę ?

Ne taip ir blogai       2022-01-4 12:42

Tai gal ne, nes Prancūzijoje, kad visi spėtų pasiskiepyti, dar vienas apsireiškė.

Rekomenduojame

Jurga Lago. Toji Yoko Ono instaliacija banke su 141 grabeliu man atrodo iliustruojanti…

Tomas Čyvas. Aptvarienos naujienos

Atono kalno vienuoliams prokurorai iškėlė bylą dėl raginimo nesiskiepyti

Česlovas Iškauskas. Savaitės pjūvis. „Trys raidės“ – atverta Pandoros skrynia

Australai iš tiesų turėjo pykti ne ant Novako Djokovičiaus

Romaldas Abugelis. Apie laimę ir gerovę

JAV valstybės sekretorius Anthony Blinken: Rusijos agresijos žmogiškoji kaina bus daug kartų didesnė, nei matėme iki šiol

Prof. Jonas Jasaitis. Atsiliepiant į A. Blinkeno kalbą Berlyne, skirtą pasaulio tautoms

Garsus medicinos žurnalas skelbia, kad Facebook‘o neobjektyviame „faktų tikrinime“ nėra atskaitomybės

Už balos. Ko diktatoriai išmoko apie Bideną 2021-aisiais?

Chaotiška Baideno spaudos konferencija: perkrovimas virto perdozavimu

Eurokomisarė migrantų atstūmimo klausimu išlieka griežta: tai neturi vietos ES

Ignas Vėgėlė. Kai aliejaus žinios tampa niekam neįdomios, tenka atidirbti propagandai

Tikrieji neapykantos kurstytojai – LRT nori atverti pragarą?

Moterimi persirenginėjęs Airijos kunigas nutraukė savo tarnystę: nesulaukė palaikymo iš vyskupo

Europos Komisija atsisako skelbti Ursulos von der Leyen ir Pfizer korporacijos vadovo susirašinėjimo žinutes

Edvardas Čiuldė. Dar kartą apie Vilniaus universitetą: universiteto dvasios atstatyti jau nepavyks niekados niekam

Vytautas Sinica. Valdžia su visuomenės dauguma ir toliau renkasi gyventi karo sąlygomis

Dominykas Vanhara. Ar Šimonytės vyriausybė vis dar turi pasitikėjimą Seime?

Leonas Milčius. Išduoti Sąjūdžio pažadai ir vertybės, pažeminta lietuvių valstybinė kalba

Daiva Tamošaitytė. Dvi Lietuvos: kas daugiau?

Bažnyčios krizės grimasos: Čikagos kardinolas vadovavo pagoniškai ceremonijai

Anglija panaikina visus COVID pasus, reikalavimus dėvėti kaukes, darbo apribojimus

Vytautas Radžvilas. Žvelgiant į seną nuotrauką

Albertas Žostautas. Jie sulaužė Lietuvos Konstituciją ir išdavė

Vytautas Radžvilas. Prisikėlė jedinstvo ir LKP, pasidalijusi į skirtingų pasivadinimų atskiras partijas

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Klausimai ir atsakymai

Nacionalinis susivienijimas dėl galimos korupcijos Vilniaus savivaldybėje kreipėsi į STT

Lenkija: kritikuoti Kiniją vien tam, kad įtiktume Amerikai nėra mūsų interesas

Vytautas Sinica. „Valdantieji meluoja, kad dėl asmenvardžių nepažeidžia Konstitucijos“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.