Sveikatos apsaugos politika, Europa

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 21 d. 20:33

12     

    

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Praėjusią savaitę, antradienį, Sundhedstyrelsen, Danų visuomenės sveikatos tarnyba, pranešė, kad nutraukia beveik visų piliečių, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą kovido vakcinomis. Vienintelės išimtys yra tie žmonės, kuriems tikimasi sunkios ligos, jei jie užsikrės Covid-19.

Šios tarnybos tinklapyje galima perskaityti naująsias skiepijimo taisykles. Jame tarnyba praneša, kad priežastis, kodėl nutraukiamas jaunesnių nei 50 metų žmonių skiepijimas yra ta, kad paprastai jiems susirgimas Covid-19 paprastai nekelia rizikos sirgti labai sunkiai.

Tuo pat metu tarnyba konstatuoja, kad viruso plitimas rudenį ir žiemą didės. Taigi vakcinacijos sustabdymo priežastis nėra plitimo sumažėjimas.

Tikėtinas vertinimas: geriau gauti koroną nei skiepytis.

Tarnyba aiškiai nesako, kad skiepijimo mRNR vakcinomis sustabdymo priežastis yra ta, kad jų keliama rizika asmenims iki 50 metų yra didesnė nei nauda. Bet toks tarnybos požiūris išryškėja netiesiogiai, kai lyginamas laukiamas viruso plitimas su veiksmais faktiškai uždrausti visų sveikų asmenų iki 50 metų amžiaus skiepijimą.

Taigi šiuo metu Danija mano, kad dauguma su korona virusu susidoroja geriau nei susidorotų gavę kelias mRnR vakcinos dozes.

Asmenys, kuriems vis dėlto bus galima siūlyti kovido skiepus, yra, pavyzdžiui, asmenys, kurių imuninė sistema slopinama. Tai gali būti ligoniai, kuriems vykdomas vėžio gydymas, mažinantis natūralų imunitetą.

Spekuliacijos ir neaiškumai kilo dėl to, ar nuo pandemijos pradžios sumažėjęs gimstamumas yra susijęs su vakcinomis. Kas antra moteris Švedijoje, pastojusi po Covid-19 pandemijos pradžios, nusprendė nesiskiepyti nuo šio viruso. Dabartinėje situacijoje nėra jokių požymių, liudijančių, kad Danijoje nėščiąsias būtų leista skiepyti kovido vakcina.

Šaltinis: samnytt.se

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

DR. YUHONG DONG ir MERCURA WANG (The Epoch Times)       2022-09-26 16:15

2019 m. COVID-19, sukėlęs pasaulinę pandemiją, yra labai užkrečiama liga, kurią sukelia sunkus ūmaus kvėpavimo sindromo koronavirusas 2 (SARS-CoV-2). Šiam virusui, kaip ir visiems kitiems koronavirusams, būdingi smaigaliai, išsikišantys iš jo paviršiaus.
Spike (S) glikoproteinas (“smaigalių baltymas”) yra didžiausias iš keturių pagrindinių SARS-CoV-2 struktūrinių baltymų. Ir tai vienintelis ląstelės viruso membranos baltymas, atsakingas už viruso patekimą į šeimininko ląstelę, kuris yra būtinas vėlesnei viruso replikacijai žmogaus kūne.

Yra įrodymų, kad smailių baltymų gali pažeisti žmogaus ląstelių mitochondrijas, slopinti žmogaus imuninę sistemą, sudaryti amiloidinius baltymus ir sukelti nenormalius kraujo krešulius.

Šiame straipsnyje norėtume aptarti Spike baltymo poveikį žmonių sveikatai iš kitos perspektyvos, apie kurią neseniai pranešė keli mokslininkai.
1 atradimas: COVID-19 smegenys sensta 2 dešimtmečiais
Neseniai atliktas britų tyrimas atskleidė, kad SARS-CoV-2 viruso pirminė padermė, kuri buvo išskirta iš Uhano (Kinija), gali pabloginti paciento pažintinius gebėjimus taip, lyg smegenys pasentų 20 metų.
Šiame tyrime, kurį atliko Kembridžo universiteto ir Imperatoriškojo koledžo Londono medicinos mokyklos ekspertai, 46 dalyviai (iš jų 16 buvo ventiliuojami mechaniškai), kuriems nuo 2020 m. kovo iki liepos ligoninėje buvo suteikta pagalba dėl COVID-19, atliko išsamų  COVID-19 infekcijos kognityvinio poveikio žmonėms įvertinimą.
Tyrėjai atrado reikšmingą pacientų dėmesio, mąstymo ir atminties sumažėjimą, taip pat sumažėjusį tikslumą ir ilgesnį reakcijos laiką. Šie pažinimo trūkumai yra panašūs į nuosmukį, kurį patiria žmogus nuo 50 iki 70 metų, o tai prilygsta senėjimui dviem dešimtmečiais arba 10 IQ taškų praradimui.
Štai vienas iš būdų, kaip pakeisti senėjimą: https://www.theepochtimes.com/covid-aging-brain-reversal_4608393.html?utm_medium=email&utm_source=healthnoe&utm_campaign=health-2022-09-26
2 atradimas: COVID-19 modifikuoja žmogaus genų raišką
2021 m. „Journal of Leukocyte Biology“ paskelbtame tyrime mokslininkai išanalizavo devynių COVID-19 ligonių periferinio kraujo genomo DNR metilinimo profilius.
Jie atrado išskirtinį sunkios COVID-19 ligos DNR požymį, kuris parodė žymius ląstelių tipo sudėties pokyčius, su IFN susijusių genų hipermetilinimą ir uždegiminių genų hipometilinimą.
Tyrimo rezultatai rodo, kad SARS-CoV-2 virusas gali dramatiškai pakeisti periferinio kraujo ir plaučių audinio šeimininko imuninių ląstelių kraštovaizdį ir pakeisti ląstelių DNR metilinimo (DNR) būsenas. O SARS-CoV-2 galbūt gali pakeisti kitus epigenetinius mechanizmus, tokius kaip histono modifikacijos ir nekoduojanti RNR.
Mūsų DNR susideda iš daugelio genų sekos. Metilo grupės (t. y. epigenetiniai veiksniai) yra angliavandenilių sankaupos, kurios prisitvirtina prie DNR grandžių biologiniame procese, vadinamame DNR metilinimu (DNRm). DNR metilinimas reguliuoja genų ekspresiją, nes metilo grupės veikia kaip signalai išilgai DNR, įjungiant ir išjungiant genetinę veiklą. Todėl DNR gali pakeisti DNR segmento ekspresijos lygį nekeisdamas jo sekos.
Interferonai (IFN) taip vadinami, nes jie „trukdo“ virusams daugintis. Tai baltymai,  pranešantys mūsų imuninei sistemai, kad mūsų kūne yra mikrobų ar nenormalių ląstelių (pvz., vėžio ląstelių), ir suaktyvina imunines ląsteles žudikus, kad jas sunaikintų.
Blanco-Melo ir kt. ištyrė transkripcijos atsaką į SARS-CoV-2 in vitro užkrėstose ląstelėse, užkrėstuose šeškuose ir mirtinų COVID-19 pacientų pomirtiniuose plaučių mėginiuose ir pranešė, kad IFN-I ir -III atsakai yra susilpnėję.
Be IFN-I ekspresijos lygio, IFN-I atsako laikas taip pat yra svarbus veiksnys, lemiantis infekcijos baigtį. Ankstyvas ir stiprus ląstelių IFN atsakas yra gyvybiškai svarbus antivirusiniam atsakui, o uždelstas IFN-I atsakas prisideda prie patologinio uždegimo ir sunkių rezultatų.
Savalaikis ankstyvas su IFN susijusių genų „įjungimas“ yra esminis veiksnys siekiant įveikti viruso invaziją ir sumažinti sunkias ligų pasekmes.
https://www.theepochtimes.com/is-the-spike-protein-changing-our-gene-expression_4743551.html?utm_source=healthnoe&src_src=healthnoe&utm_campaign=health-2022-09-26&src_cmp=health-2022-09-26&utm_medium=email&est=KwN8LibYWcNnnK0ILGRTyjqQB7pfSmohOySs/jaVK5gpPrX2WcoACA4o6MpPfA==

Tom Ozimek (The Epoch Times)       2022-09-25 0:02

Niujorko policijos pareigūnai laimėjo didelę pergalę kovoje su miesto COVID-19 skiepų prievole, kuri kainavo kai kuriuos jų darbo vietas, o Manheteno Aukščiausiojo Teismo teisėjas nusprendė, kad prievolė yra neteisėta, o atleistiems policininkams turi būti grąžintas darbas.

Teisėjas Lyle’as Frankas rugsėjo 23 d. sprendime sakė, kad PBA nariai, netekę darbo dėl to, kad atsisakė skiepytis, turi būti į jį grąžinti.
https://www.theepochtimes.com/vaccine-mandate-ruled-invalid-for-police-association-members-in-new-york_4752436.html?utm_source=newsnoe&src_src=newsnoe&utm_campaign=breaking-2022-09-24-one&src_cmp=breaking-2022-09-24-one&utm_medium=email&est=1lSStK8V8e/1QoJeaP/PB828xDCEyo6hLrw1u0/bEwavarVl1Ju+drgG73YBIw==

aūūūū       2022-09-23 18:10

aūūū kolonijos. Girdėjot,paskelbė šeiminikas pandemijos pabaigą

cha ha cha       2022-09-22 20:44

elzės laidojimo dieną (20)  bidonijus paskelbė pandemijos pabaigą.

-dar.       2022-09-22 18:13

kas čia nesuprantama ? pagreitins nugydymą ir tiek.mokėt pencijas neapsimoka.

Dar       2022-09-22 10:53

reiktų pažymėti, kad šitie nuodai ( nes vakcinomis vadinti šito š neįmanoma) sunaikina žmogaus imunitetą. Tai kodėl jie paliko jais nuodyti sunkius ligonius, nesuprantama.

Dimokratija       2022-09-22 6:16

mažins tik senius. Žalioji politika, ne daugiau.

NACIONALINIS SUSISKALDYMAS       2022-09-22 6:10

Arogauntai,nelabai skiriasi nuo armonautu…Savo atkakliu tylejimu vercia juos izeidineti vis labiau…Nuduoda,kad nemato,negirdi..Sekmes omertoje,mafijoziai…

cha cha cha       2022-09-21 23:04

naikins tik tuos kuriems virš 50 ir po 12 val. arti negali.

T0mas J.       2022-09-21 21:39

Nacionalinio Susivienijimo atstovai, paaiškinkit prašau, kaip portalas tiesos.lt atsidūrė jūsų rankose.
Kodėl slepiate redakcijos narių pavardes?
Ar jums ne gėda slėpti šią informaciją?

jo jo       2022-09-21 21:30

Griežtai uždrausti eksperimentavimą su žmonėmis ir griežtai nurodyti priežastį - vakcinų nuo covido - NĖRA.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.