Dalius Stancikas. Leniniados pabaiga

Tiesos.lt siūlo   2014 m. spalio 30 d. 2:31

30     

    

Dalius Stancikas. Leniniados pabaiga

Bernardinai.lt

Vėl stovime istorinių, Lietuvai itin reikšmingų įvykių akivaizdoje.

Jei prieš ketvirtį amžiaus patys griovėme tuomet galingiausią pasaulyje imperiją, tai dabar stebime kaip jos likučius, tiksliau – pamatą, ardo ukrainiečiai. Šią žiemą ir pavasarį Ukrainoje masiškai virtę Lenino paminklai (nuo metų pradžios jų nugriauta per 300; ir kas galėjo pagalvoti, kad po 2004 m. oranžinės revoliucijos jų ten išlikę tiek daug – daugiau nei 2 tūkst.) pagaliau įgijo ne tik simbolinę reikšmę. Po praėjusį sekmadienį įvykusių demokratinių rinkimų komunistai iš valdžios Ukrainoje išvaryti pirmąkart po šimto metų, kai valdžią užėmė smurtu.

Niekas taip nenaikino ukrainiečių tautos kaip komunistai. 1932–1933 m. per sąmoningai komunistų suorganizuotą badmetį išmarinta 10 milijonų ukrainiečių. Po to sekė masinis ir negailestingas Ukrainos inteligentijos ir dvasininkijos „valymas“. Pasekmė: kaip fiziškai ir dvasiškai turėjo būti nususinta tauta, jei net po komunistinės imperijos žlugimo, po oficialios savo valstybės nepriklausomybės dar 23 metus tebegarbino savo budelius – miestų centrinėse aikštėse laikė šimtus paminklų žiauriausiam visų laikų tironui (koncentracijų stovyklų modelį Hitleris nusikopijavo iš Lenino), kvietusiam į kovą už visų lygybę, tuo tarpu pats per jo revoliucijų sukeltus badmečius gyvenęs ypatingoje prabangoje, šveitęs juodąją ikrą, išskirtinę žuvį, gerdavęs iš Prancūzijos specialiai siunčiamą vyną, asmeniškai nurodydavęs statyti prabangias vilas partiniams sėbrams ir taip šimtmečiui užprogramavęs komunistinės nomenklatūros privilegijas į spec. parduotuves, spec. ligonines ir spec. turtus!

Šiuo atžvilgiu per Maidano revoliuciją pabėgęs, biudžeto išvogimu kaltinamas Ukrainos prezidentas V. Janukovyčius tėra tik gana kuklus didžiojo proletariato vado, tiksliau – komunistinės mafijos įkūrėjo V. Lenino pasekėjas. Priminsiu, ką „perestrojkos“ pradžioj vieno tardymo metu sakė korupcija kaltinamas buvęs ilgametis Uzbekistano kompartijos centro komiteto narys Ch. Jachjajevas: „Masinio kyšininkavimo mūsų respublikoje pagrindinis įkvėpėjas buvo Uzbekistano kompartijos CK pirmasis sekretorius, kandidatas į TSKP CK Politinio biuro narius Š.Rašidovas. Kiekvienoje srityje tą vadovaujantį vaidmenį vaidino partijos sričių komitetų pirmieji sekretoriai, o rajonuose – partijos rajonų komitetų pirmieji sekretoriai. Kitaip sakant, susidarė tikra mafija.“ Taip pat priminsiu, kad vadinamojoje „uzbekų“ byloje už korupciją 12 metų kalėjimo buvo nubaustas ir visos Sovietų Sąjungos komunistų vado, keturiskart SSRS didvyrio L. Brežnevo žentas – generolas J. Čiubanovas, realiai vadovavęs Sovietų Sąjungos vidaus reikalų ministerijai.

Todėl tik iš dalies galiu suprasti priekaištus dėl Maidano revoliucijos: neva negalima demokratijos kurti nedemokratiniais metodais. Tačiau ar realiai gali būti kitaip? Ar komunistai ir naciai sutinka patys pasitraukti iš valdžios, ne prievartiniu būdu? Kaip gali įvykti tikri demokratiniai rinkimai, jei mafijinė valdžia nesudaro jiems deramų sąlygų arba tiesiog klastoja rinkimų rezultatus? Maidano revoliucija sudarė sąlygas daugmaž demokratiniams rinkimams ir ukrainiečiai (tarp jų – ir daug Ukrainos rusų) iškart nušlavė komunistus iš valdžios. Kaip sako liaudies patarlė: kylis išmuštas kyliu.

Žinoma, Ukrainoje bus dar visko. Bus ir korupcijos, ir nepasitenkinimo dabartine valdžia, gali būti ir bandymų pakartoti panašias revoliucijas, gali būti ir ekskomunistų trumpalaikių grįžimų į valdžią, kaip buvo ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje vidurio Europos pokomunistinių šalių (pvz., dabartinė Lietuvos prezidentė taip pat yra viena iš komunistinės nomenklatūros atstovų). Tačiau tai būtų tik trumpalaikiai ir nebe tokie skausmingi liekamieji reiškiniai po labai sunkios ligos, nes pati komunistinė epidemija iš Ukrainos sekmadienį išvaryta negrįžtamai. Geriausia dabartinių Ukrainos dvasinių permainų iliustracija – antrajame pagal dydį Ukrainos mieste, beje, esančiame rytų Ukrainoje, taigi šalia Rusijos, šalia Kremliaus išprovokuoto karo, Charkovo centre vietoj šviežiai nugriautos Lenino skulptūros pastatytas kryžius. 

Taigi, po sekmadienio Ukrainos Rados rinkimų komunizmo šmėkla liko klaidžioti tik po Rusiją, kur vis dar tebestovi tūkstančiai Lenino statulų, kur kruvinojo komunizmo įkūrėjo mumija vis dar išstatyta viešam garbinimui pačioje Rusijos širdyje – Kremliuje, kur komunistai yra antra pagal dydį parlamentinė partija (panašiai buvo ir Ukrainos Radoje iki sekmadienio rinkimų), o Rusijos prezidentas – buvęs komunistų represinio aparato – KGB pulkininkas, taip pat garsėja savo milijardiniais turtais ir vis dar bičiuliaujasi su Italijos miljardieriumi, buvusiu ilgamečiu premjeru S. Berlusconi, kurio draugeliai pastaruoju metu sodinami kalėjiman už bendradarbiavimą su mafija. 

Todėl ir Krymo okupacija ar kova dėl Donbaso savo giliąja esme yra ne vienos valstybės teritorinis karas prieš kitą, o komunizmo mafijos, siekiančios valdyti visą pasaulį, išlikimo kova. Todėl ir Vakarų valstybių vadovams, šio tūkstantmečio pradžioje naiviai patikėjusiems, kad V. Putino skatinama rinkos ekonomika jį daro nebe komunistu, iš istorijos reikėtų rašyti dvejetą. Juk komunistų partijos įkūrėjas V. Leninas dar 1921 m. grąžino daugelį rinkos ekonomikos elementų, kai tuometinė finansinė Rusijos padėtis jį privertė paskelbti NEP-ą – naująją ekonominę politiką. Šiuo tuomet imperijos išsaugojimui sėkmingu pavyzdžiu bandė sekti ir paskutinis Sovietų Sąjungos komunistų vadas M. Gorbačiovas, 1985 m. paskelbdamas NER-ą – naują ekonomikos reformą, kai krentančios pasaulinės naftos kainos ir korupcinis valdžios supuvimas privedė imperiją prie finansinio kracho. 

Likimo paradoksas: tos pačios naftos kainos, penkiolika metų palankiai pūtusios į V. Putino valdžios bures, šiandien vėl krisdamos neįtikėtinai greitai skandina paskutinį užsilikusį komunistinės imperijos flagmaną.

Ir ateities prognozės nežada jokio išsigelbėjimo: įtakingo amerikiečių banko Goldman Sachs analitikai spėja, kad kitąmet naftos kaina bus dar 15 dolerių pigesnė, nei jie prognozavo vos prieš kelis mėnesius. Ir argumentai jų tvirti – artimiausius kelis metus naftos išgavimas viršys paklausą ne vien dėl amerikiečių skalūnų naftos bumo, bet ir dėl ryškaus naftos gavybos didėjimo Brazilijoje, Meksikoje ir Irake. Nuo šių metų pradžios rublio vertė dolerio atžvilgiu jau nukrito 30 nuošimčių ir toliau tokiu greičiu smenga žemyn, kad analitikams belieka tik spėlioti, kiek ilgai Rusija kapanosis iš šios gilios duobės – dvidešimt metų, trisdešimt?  Nes pagal esminius aspektus – kapitalo pasitraukimą, protų nutekėjimą ir technologijų praradimą – dabartinė Rusija atrodo gerokai blogiau nei prieš 30 metų gęstanti Sovietų Sąjunga, tuomet buvusi viena iš dviejų pasaulio supervalstybių su nesibaigiančiais naudingų iškasenų telkiniais, itin stipriu pramoniniu-kariniu kompleksu, gabiais inžinieriais ir mokslininkais, iki dantų ginkluota kariuomene, išdėstyta pusėje Europos.

O šį pirmadienį pranešta, kad jau ir Rusijos mieste Volgograde (buvęs garsusis Stalingradas) sudažyta Lenino skulptūra…

Bernardinai.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tesiog idomus faktai apie leniniada!       2014-11-1 2:10

youtube.com/watch?v=rHTodo1vP9g#t=255 FRS 88.8% rusu caro auksas!

Kiekviename       2014-10-31 11:34

galima rasti ir lenino, ir stalino,ir šventojo.Kas paima viršų.Viskas sumuojasi bendruomenėje.

Naujas Strelkovo intervju!       2014-10-31 1:50

youtube.com/watch?v=1A_fxiuJLn4#t=325 ...

stancikas ne visa tiesa pasako!       2014-10-31 1:36

Prie golodomoro pirmiausiai prisidejo vakaru valstybes.Stalinui tam kad testi industrializacija reikejo technologiju,stakliu…ir pirko tai uz caro auksa.Bet!Vakarai atsisake parduoti technologijas uz auksa! O priekyba vigde mainais uz grudus!Viskas aisku dabar? Na ir toliau paeiliui tas straipsnis tik melas ir issisukiniejimai,gal iskirus Uzbekistana!?

Taigi tam 0:17       2014-10-30 23:49

Šiandien pagal pažiūras bolševikus atstovauja konservatoriai.

Taigi       2014-10-30 23:47

Pavyzdžiui, Lietuvoje nieko nelemia nusikalstamų gaujų ir jų vadų persiskirstymas, tai toks ir pavyzdys. Ir kodėl neturėčiau pateikti TSRS, kaip pavyzdžio, jeigu ten buvo ir gerų dalykų, kuriuos buvo galima perimti, pavyzdžiui, valdžioje esančių drausmė ir atsakomybė, gyventojų socialinės garantijos, garantuotas darbas ir pajamos (teisingumas - kas nedirba, tas nevalgo), milicijos operatyvus darbas išaiškinant net smulkiausius vagišius ir kt.

taigizo solinis koncertas       2014-10-30 23:17

o kur Gyntazas? Muset bilietus pardvineja. Eikit jus sunims sieno pjauti, murziai bolsevikiniai.

Arūnas > Taigiui 13:34       2014-10-30 23:01

Neginu mūsų valdžiažmogių, bet būk geras, nepateikinėk TSRS kaip kokį pavyzdį. Brežnevo žentas buvo suimtas jau po Brežnevo mirties. Vyko paprasčiausias nusikalstamų grupuočių persiskirstymas - tik valdžioje. Viskas lygiai taip pat ir dabartinėje Rusijoje. Iš reitingavimo matau, kad tokiomis pasakomis tiki ne tik Rusijoje, bet ir mūsų žlobai.

Letas Paslmaitis Autoriui       2014-10-30 21:42

Jei manote, kad buvusios komunistinės nomenklatūros atstovai dabartinėje valdžioje “trumpalaikis dalykas”, pažvelkite truputį toliau į Vakarus! Tai ir yra “povandeniniai” Jūsų stabmeldiškos dievaitės DDDemokratijos (DDD - trijų eilučių aukščio raidė) reiškiniai, palaiminami paties Bilderbergo (komsomolka Merkel yra Bilderbergo grupės narė). “Trumpalaikis” tik ta prasme, jei visas pasmirdęs dabarties pasaulis yra trumpalaikis. Ačiū D-vui, panašu, kad taip ir yra!

Skirta ,,Norvegijoje atrodo"       2014-10-30 15:24

Rasot butent tai,ka ir as galvoju-visu pirma baisiuosi vaiku politika Norvegijoje…Bet ir kitos mintys teisingos.Teko spaudoj skaityti,kad Barozo uzdirba daugiau uz Obama ors ir niekeno nerinktas.Bijau,kad JK tikrai paliks ES…

Taigi myli Leniną       2014-10-30 14:41

Lenino anūkas Taigi.
O gal Leninas pamylėjo Taigi.
Todėl taip nabagas Taigi susijaudino Lenino vardą pamatęs smile

Norvegijoje,atrodo,       2014-10-30 14:39

galimai klestintis komunizmas.Vaikai privatizuojami valstybei ir yra bendri.Istorija moko,kaip svarbu išsaugoti savo tautinę tapatybę su visomis tradicijomis,papročiais,patirtimi ir išmintimi.Norvegai,būdami materialiai turtingi yra dvasiškai nuskurdinti.Ir čia nereiktų pasikuklinti,kad Lietuva ,būdama nors nelabai materialiai apsirūpinusi,turi tradiciją dirbti su rizikos šeimomis.Bet nedraskyti šeimų.NES TAI YRA KRIKŠČIONIŠKA.Norvegijoje ar Rusijoje bei to pačio Barosso garbinimas yra krikščionybės krizė.Eiga Rusijoje,kaip ir Europoje ,beje,rodo gilią krikščionybės krizę...
  Ar Lietuvos dvasininka pritartų klykiančio vaiko išplėšimui iš šeimos,kai žino,kas yra samarietiškas gailestinguimas?Ar ir jie jau patapo komunistais?Iš baimės?Teisinė valstybė,kaip niekad arti ir kaip niekad toli komunizmo.Slidi riba.Komunizmo šmėkla turi daug pavidalų ir vardų.Todėl reiktų atsargiai ir neapsirikti.Drakonas miręs,drakonas gyvas….Lengvų kelių ieškotojų daug,sunkūs keliai sukelia nuovargį.Ar visada pavargus ar pasiklydus galima atsiremti į sočią ir tingią Europą?

Sventa vieta tuscia nebuna       2014-10-30 13:37

Siryt per zinias teko isgirsti,kad garbingoje vietoje kabinamas Barozo portretas-vienus nukabina-kitis pakabina-tradicijos…

Taigi       2014-10-30 13:36

„taigi šalia Rusijos, šalia Kremliaus išprovokuoto karo, Charkovo centre vietoj šviežiai nugriautos Lenino skulptūros pastatytas kryžius.“


Supranta, kad Ukrainos valstybei jau amen, tai ir stato kryžius. 

Taigi       2014-10-30 13:34

„o Rusijos prezidentas – buvęs komunistų represinio aparato – KGB pulkininkas, taip pat garsėja savo milijardiniais turtais”.

Lukašenkos milijardus Vakarai su jiems tarnaujančiais lietuviais taip pat nuolat skaičiuodavo, bet taip ir nepateikė įrodymų. Lukašenka Vakarams atsakydavo, jeigu rasite Vakarų bankų sąskaitose mano pinigus, tai pasiimkite. Gal straipsnio autorius gali pateikti įrodymus apie Putino turtus, o ne vien bobučių pasakojimus?
Tas pats ir apie Lenino gyvenimą. Ko tik šiandien neprirašo apie pasaulio diktatorius, kas tik kaip nori ir susigalvoja. Kiek melo priskleista apie šių laikų valstybių vadovus, pavyzdžiui, Libijos.

Taigi       2014-10-30 13:31

„Likimo paradoksas: tos pačios naftos kainos, penkiolika metų palankiai pūtusios į V. Putino valdžios bures, šiandien vėl krisdamos neįtikėtinai greitai skandina paskutinį užsilikusį komunistinės imperijos flagmaną.“


Beretės, kaip maži vaikai, džiaugiasi, nesuprasdamos pasaulinių reiškinių. Naftos kainų kritimas ne tiek Rusijai nelaimė, Rusija prie sunkumų pripratusi ir ji išsikapstys, bet štai Saudo Arabijai tai jau bankrotas, ir net pačioms Jungtinėms Valstijoms naftos kainų kritimas yra nenaudingas. Todėl Saudo Arabija su kitomis naftos eksportuotojomis pasistengs išlaikyti naftos kainą.

Beretėms vis komunizmas vaidenasi, nors jo niekada dar žmonijos istorijoje nebuvo. Ir tai, kas šiandien Rusijoje yra - tai kapitalistinis oligarchizmas. Žinoma, yra šansų, kad valdant Putinui (pastarosiomis dienomis beretes labai padžiugino Vakarų melasklaidos straipsnis, kad Putinas serga vėžiu, o tai vakarykštis straipsnis http://news.yahoo.com/putin-spokesman-tells-press-shut-trap-cancer-rumours-142456182.html;_ylt=A0LEV0pyIFJU2zoAY0pXNyoA), jeigu patys Rusijos gyventojai to reikalaus, Rusija gali iš TSRS perimti gerus dalykus, kurie valstybę padarytų socialiai orientuota.

Tagi       2014-10-30 13:00

Stancikas klausia, ar valdžia (Janukovičiaus režimo nei komunistiniu, nei nacistiniu neįmanoma pavadinti) sutinka patys pasitraukti iš valdžios, ne prievartiniu būdu?
Taip, sutiko, vasario 21 d. Janukovičius pasirašė susitarimą su opozicija dėl krizės sureguliavimo Ukrainoje, kuriame buvo numatyta per dvi paras grąžinti 2004 m. konstitucijos galiojimą, įvykdyti konstitucinę reformą ir ne vėliau, kaip 2014 m. gruodžio mėnesį surengti pirmalaikius prezidento rinkimus? Klausimas, kam buvo reikalinga kitą dieną įvykdyti valstybinį perversmą, jeigu Janukovičius su visais opozicijos reikalavimais sutiko?
Kokie „demokratiški“ buvo prezidento ir Rados rinkimai, tai nors kiek smegenų turintys žmonės viską mato ir supranta. Rusija juos pripažįsta tik dėl strateginių sumetimų, kad galėtų pripažinti Lugansko ir Donecko rinkimus, kurie vyks lapkričio 2 d.
Koks džiaugsmas, komunistai nepateko į Radą. Tik klausimas, ar šiais laikais Rytų Europoje dar likę tikrų komunistų. Kad pagal Lietuvos pavyzdį, jie visi atstovauja tik lovio partiją. Kokioje Europoje, Lotynų Amerikoje tai tikiu, kad yra tikrų komunistų, kurie kovoja už socialinį teisingumą, prieš kapitalizmo sistemą. 

naujas video       2014-10-30 12:38
Taigi       2014-10-30 12:34

Klausimas kylęs skaitant straipsnį.
TSRS už korupciją buvo baudžiami aukščiausi partiniai šulai, nubaustas net Brežnevo žentas. Kiek valstybinių vagių, milijardais grobusių Ukrainos valstybės turtą, nubausta po 1990 m.? Vieną Tymošenką bandyta nubausti, bet ir ta išlaisvinta (padedant Vakarams), nors bausmės trukmė ir taip buvo juokinga. Iš kur pas kiekvieną menkiausią Ukrainos valdininką tiek turtų, kaip pas šeichus?
http://www.youtube.com/watch?v=mFKDTgZrgxU
http://www.youtube.com/watch?v=rC0oN0n_KN8

Kiek Lietuvoje nubausta valstybinių vagių?

Kopijuotojas       2014-10-30 12:26

Gerb.Stancikai,Hitleris po savo atejimo i valdzia 1933m.,puikiai galejo nusikopijuoti ir Lietuvos koncentracijos stovyklas,1929m. atidarytas Varniuose,Dimitrave ir Pagegiuose.labai negrazu apie TIESA kajlbeti vienai pusei lupu naudinga “tiesa”...

Taigi       2014-10-30 12:17

Toliau demaskuojame autoriaus neišmanymą.
Pirmąsias koncentracijos stovyklas įkūrė Didžioji Britanija Pietų Afrikoje 19 amžiaus pabaigoje. 1904 m. vokiečiai koncentracijos stovyklas buvo įkūrę Namibijoje.
Pirmoji koncentracijos stovykla Europoje buvo sukurta Austrijos-Vengrijos imperijoje rusų naikinimui http://koment.lt/node/978
Todėl Hitleriui nereikėjo koncentracijos stovyklų kopijuoti iš Lenino, nes Vokietija jau turėjo ir savos koncentracijų stovyklų kūrimo patirties.

Ekskursija       2014-10-30 11:45

“...Dabartine Rusija atrodo gerokai blogiau nei pries 30 metu…”.Labai idomu,Stancikai,tu paskutini karta buvai Rusijoje,o gal is viso neteko tau ten buti?Nemulkink zmoniu…

Taigi       2014-10-30 11:38

Galima sakyti, kad Leninas sukūrė Ukrainą, jo vadovaujama Rusija Ukrainai atidavė daug Rusijos žemių. Tai ką reiškia, kai griaunami Ukrainos valstybės galingumo didintojo paminklai. Tai ženklas, kad tokia Ukraina, kokia buvo, bus sunaikinta, kaip ir tie Lenino paminklai, bus suskaldyta į gabalus, kaip skaldomi Lenino paminklai.
1932–1933 m. badmetis buvo ir Ukrainos dalyje, kuri tuo metu priklausė Lenkijai. Badmetis tuo metu buvo ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, kai pasigesta milijonų žmonių. Ir defarmingas tuo metu Amerikoje buvo, kas prilyginama išbuožinimui. Tai gal tie laikai tokie buvo, jeigu ir Amerikoje nuo bado mirė žmonės, nors maistas buvo sunaikinamas, užkasamas, bet neatiduodamas badaujantiems žmonėms, ir komunistų Amerikoje nebuvo.

TOKIU,,rinkimu''       2014-10-30 11:32
Arvydas       2014-10-30 10:40

Smagus, optimistinis straipsnis smile
Norėčiau, kad taip būtų...
Deja, kol kas, mano nuomone, tebėra aktualūs daidos žodžiai - “chodit, brodit po Evrope prizrak komunizma” (po Europą vaikšto, slankioja komunizmo šmėkla)

ruta       2014-10-30 10:03

Kazaneje , vienas verslininkas , valdzios laizytojas , iskele sadisto stalino , kurio parasai puikuojasi ant 350 susaudimo sarasu / viename sarase apie 2000 pavardziu/ reklamini plakata ...Nemanau , kad Rusijos bukiu ir putinoidu sumazes , kol Putleris neatmes paciuzas ...Rusu mentalitetas laaaabai panasus i lietuviu - vergai, neturintis nei istorines atminties , nei morales , nei garbes uz silta vieta parduos ir savo isitikinimus ir laisve, patiems spresti savo valstybes egzistencija .
Lietuviai net nesugebejo pasinaudoti Gerb Sliuzo i Gerb Pankos , jiems suteiktu sansu i Referenduma .
Lietuviai , kaip ir rusai prisitaikys prie bet ko , net prie komunistiniu -KGB/ sovietmeciu, komunistine partija ejo ranka ranka su KGB/liekanu valdzioje , prie zalingu Valstybei sprendimu prie korupcijos , emigracijos , socialines atskirties .., vergai ..

Kol garbinsim patriarxa,        2014-10-30 9:16

sovietinį komjaunuolį, sovietinį KGBistą “Dėdulę” , sovietinį propesorių, konservinės mafijos ne garbės pirmininką, advokatus diaboli (blogio gynėją) Landsbergį, tol Lietuvai gresia blogesnis likimas negu Rusijai.

Julius       2014-10-30 8:37

“...komunizmo šmėkla liko klaidžioti tik po Rusiją...”. Oi, kad tik taip būtų, kad tik taip…Bet gražiai pasidažiusi šmėkla taip pat žvaliai klaidžioja ir po Europą, svajodama apie naują ESRS.

Leniniada amžinai       2014-10-30 7:54

Ko gero Leninas buvo ne tik žydelis ir pederastas, bet ir pedofilas - nes komunistai-pedofilai sėkmingai tebevaldo Lietuvą.

puiki analize       2014-10-30 4:44

gal ir Lietuva, tikekime, isspirs lauk visus komunistus, persidazius i ivairiu spalvu parcijas. Tik gaila, visa isvogta, isniekinta ir parduota kitai - ES mafijai…


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.