Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Referendumai

Dalijamės vyskupo Jono Kaunecko raginimu ir Jūratės Laučiūtės šūkiu „Visų tautų katalikai, krikščionys, vienykimės!“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 6 d. 0:27

12     

    

Dalijamės vyskupo Jono Kaunecko raginimu ir Jūratės Laučiūtės šūkiu „Visų tautų katalikai, krikščionys, vienykimės!“

Dalijamės vyskupo Jono Kaunecko raginimu ir Jūratės Laučiūtės šūkiu „Visų tautų katalikai, krikščionys, vienykimės!“

„Aš, kaip senas vyskupas, nuolat bendraujantis su žmonėmis, jaučiu ir girdžiu savo tautiečių, lietuvių, nusivylimą laisve ir demokratija.

Kaip baisu: mūsų sukilėliai, mūsų signatarai, mūsų savanoriai, mūsų partizanai vis kovojo už laisvę.
Aš pats įsijungiau į Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komitetą, nuolat buvau tardomas. Tikėjau, kad iškovosime Lietuvos laisvę, tikėjau, kaip ir anie kovotojai, kurie mane visada įkvėpė.

Ir štai 30 metų Lietuva laisva. Bet į didelę dalį piliečių žiūrima kaip į nusikaltėlius dėl to, kad jie masiškai rašo peticijas, kad jie turi savo nuomonę apie šeimą, kad jų supratimu santuoka šeimai kurti tegalima tik vyro ir moters bendru sutarimu, kaip skelbia mūsų Konstitucija.

Ir ne tik Konstitucija, bet visų pirma Dievas, būtent Dievo mokymas Šventajame Rašte. Tuo mokymu tiki dauguma Lietuvos žmonių, nes jie Visuotiniame gyventojų surašyme skelbėsi, jog yra krikščionys.

Ir štai dabar tos nuomonės nebenori išgirsti mūsų Seimas, mūsų vyriausybė. Todėl visi turime su Nacionaliniu Susivienijimu reikalauti Referendumo arba kitos Visuomenės apklausos“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Angelė        2021-03-11 16:24

Juk matėt, koks ryškus velnias DEIVIO vardu pasivadinęs.  Žinosim su kuo reikalą turim. Lauk, šėtone, ne į tą vežimą įsėdai.

keista       2021-03-6 18:24

LKB naudoja bolševikų šūkius?!

Patobulintas šūkis       2021-03-6 13:28

Visų šaliu (dar) mąstantys žmonės, vienykitės! Nes greitai mums bus labai blogai.
(Andrij Baumeister)

O jei>> Rasa       2021-03-6 10:02

vėl išsirinksime ne tuos? Taip vyksta tik todėl, kad yra nuvertinta iki nieko tauta.  Šį kartą, Dievas davė išties dvasiškai visiškai silpną valdžią, kuri bijo Briuselio. Bando save apsaugoti stiprindama galios jėgas, bet, kas yra fizinė jėga be dvasinės jėgos? Ši jėga tarnaus bet kam, kas tik jai pasirodys stipresnis. Tad nieko kito nelieka, o tik patiems pasistiprinti savo tautos, išskirtinai stipria dvasine galybę. Turime mes tokį palikimą ir remdamiesi ja darykime tai, kas ją darys dar stipresne. Neįsileiskime jokio susiskaldymo, elkimės, kaip vieninga tauta. Štai šito mums mokė Jėzus Kristus - meilėje ir vienybėje yra tikroji galia. Stabdykime bet kokią panikos skleidimą, brutalumą, netiesą prieš savo brolius tautiečius. Brolyje matykime paklydusią avelę, o ne priešą ir su meile padėkime jam susivokti, t.y. atvesti į tiesos kelią.

mes katalikai       2021-03-6 10:00

Dėkoju Ganytojui už tiesos ir paguodos žodžius. Manyčiau, kad labai reikia GALINGOS VIEŠOS       ŠV.ROŽINIO     MALDOS. Tegul Lietuvos žmonės pagaliau supranta , kad vieni , be Dievo, mes nieko gero nepasieksime. Argi ši neganda- nėra ženklas, kad turime šauktis Dievo pagalbos…
O iš žmogiškos pusės: atstatykime šioje mažoje gražioje šalyje TEISYBĘ——————-tebūna sušauktas Referendumas šiuo egzistenciniu klausimu(o jei reikės- ir kitais).Katalikai, nekeikime vieni kitų ir valdžios-daug melskimės už valdžią ir, tikiu, Dievas perkeis jų širdis…....

krikščionims nereikia šūkių       2021-03-6 9:52

reikia tik būti tikru krikščionim.

Rasa       2021-03-6 8:14

Ko gero reikia referendumo ir tikrai ŠEIMA LAIMĖS. (nes ir rudenį jie gali prastumti SK, rudenį ir karantiną sugalvos, kad į gatves nieks neišeitų).
Bet kaip apsisaugoti nuo sistemos sukčiavimo. Juk jų rankose rinkiminė komisija. Visiška betvarkė vyksta balsuojant iš anksto. Ten nei apskaitos, nei apsaugos. Maišus į rinkimines komisijas atveža neužblombuotus, be jokių lydraščių...ką nori tą prikiši. Reikės visas galias sutelkti sukčiavimui stabdyti.

Tikrai taip>>> 7:52       2021-03-6 8:01

Ir ne tik “Šėtonas gyvena bet kuriame, kuris jį įsileidžia”, bet ir skleidžia, o šis veikėjas, viename komentare, užsiminė, kad jis pats yra šėtonas. Štai šituo kalbėtoju turėtų susirūpinti, informaciją sekanti viešoje erdvėje, policija. Tik, manau, šėtonas savuosius nepersekioja.

Deiviui 1:34       2021-03-6 7:52

Neteisinga visur ir visada remtis dviem, trim teiginiais. lgbt judėjimo sampratos atėjo iš Vakarų. Jos paveikė mūsų jaunimą, todėl, kad švietimas nuo pat nepriklausomybės laikosi liberalios ideologijos. Buvo sukurta M. Lukšienės tautinės mokyklos koncepcija. Kas ją sunaikino??? Kas skelbia laisvę kaip anarchiją? Kas globoja liberalę ideologiją? Konservtoriai tame tarpe. Šetonas gyvena bet kuriame, kuris jį įsileidžia.

Ačiū vyskupui J. Kauneckui.       2021-03-6 6:33

Ačiū Bažnyčiai, kad ji dar gyva čia, Lietuvoje. Lietuvą gali sutelkti tik Šventoji Dvasia. Galinga yra ši Jėga, kuri gali išsilieti Šviesa ir Tiesa, ko labiausiai bijo šėtonas. Tik aklas gali nematyti, kad dvelkia ši Jėga ir kyla kunigai, judėjimai, atbunda žmogaus viltis, kad mes esame ne vieni. Manau, ko labiausiai piktoji dvasia draskysis, tuo labiau stiprės šis, be pykčio, be smurto, be prievartos judėjimas.

T0mas J.       2021-03-6 3:37

Sutelkti visuomenę į stiprų JUDĖJIMĄ galima tik nekalbant apie tapimą partija. Judėjimai susiburia tik apie IDĖJĄ. Tikrus parašus, pvz. referendumui, jau galima pagal įstatymą rinkti internete. Jau 2018 m. buvo galima. Bet lyginant su 2018 m. skirtumas toks, kad šiandien jau egzistuoja nesisteminiai kanalai internete. KitaipTV, OpTV, Neredaguota, Arturas Orlauskas TV, Savo Varpinė, Komentaras TV, Pro Patria, - ir jų prenumeratorių skaičius kasdien auga.
Yra respublika lt – jie visi palaiko ŠEIMOS išsaugojimo IDĖJĄ ir gali agituoti dėl parašų rinkimo, maršo organizavimo ir t.t. Iki šiol to nebuvo.
Štai koks esminis pasikeitimas įvykęs. Todėl mes galim laimėti!

Deivis        2021-03-6 1:34

Tai reikėjo vyti komuniagas iš bažnyčių. Kaip komunistas taip ir išsigimęs petterastas.O dabar suvešėjo komunistų - petterastų vaisiai. Prakeikti turėjot komuniagas, o ne sėdėt akis į dangų užvertę.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.