Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pedofilijos byla

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Tiesos.lt siūlo   2020 m. gegužės 14 d. 22:18

105     

    

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Gegužės 14 d. internete buvo paviešintas Lietuvos teisėsaugos ilgai slėptas 2012 m. gegužės 17 d. įvykių teisėjos Neringos Venckienės namuose vaizdo įrašas. Kaip savo palydimajame žodyje tvirtina Karolis Venckus, šis jo per kalantines paskelbtas įrašas į jų rankas patekęs per klaidą. Jame užfiksuota, kas iš tiesų vyko namo viduje tą ankstų gegužės rytą, kai neva „sėkmingai“ (taip iškart po šių įvykių gyrėsi antstolė Sonata Vaicekauskienė) buvo įvykdyta Kėdainių apylinkės teismo nutartis.

Primename, kad šio teismo pirmininkas teisėjas Vitalijus Kondratjevas savo 2011 m. gruodžio 16 d. nutartimi nustatė naują Deimantės Kedytės gyvenamąją vietą – ciniškai nusprendė, kad geriausiai vaiko – galimos nusikaltimo aukos ir vienintelės likusios gyvos liudytojos – interesai bus patenkinti, jei bus išplėštas iš gimtųjų namų, kur jautėsi saugi ir mylima, ir patikėtas Liudininkų ir nukentėjusiųjų apsaugos valdybai ir Valstybės saugumo departamentui, tuo metu saugojusiems ir Laimutę Stankūnaitę. Tiesa, net teisėjas savo verdikte buvo įrašęs: prievarta prieš vaiką negalima.

Pristatydamas šįs įrašą, K. Venckus priminė ir tai, kaip šiuos „vaiko ėmimo“ vaizdus yra kvalifikavę Lietuvos Respublikos teismai, tuo metu, ko gero, vieninteliai „pašaliečiai“, matę, su kokia jėga Laimutė Stankūnaitė plėšė dukrą nuo N. Venckienės kelių, kaip jai į pagalbą atėjo vienas iš 200 pareigūnų, skausmingai užlaužęs neliečiamybę turinčios teisėjos rankas ir girdėję, kokio psichologinio smurto pilnais pokalbiais „ramino“ siaubą išgyvenantį vaiką neva vaiko teises ginti įpareigotos specialistės: „šio proceso metu prieš vaiką panaudoti veiksmai nebuvo pertekliniai“, „prieš vaiką nebuvo pavartotas fizinis ar psichologinis smurtas“; „prieš vaiką nebuvo naudojamas nei fizinis, nei psichologinis smurtas“; „veiksmai, kurie buvo pritaikyti prieš D.Kedytę atitraukiant ją nuo N. Venckienės ir išnešant iš namų, nelaikytini smurto prieš vaiką vartojimu“ ir pan.

Ką nuo mūsų norėjo paslėpti, ko net LR Seimo nariai ar JAV teismai nesugebėjo išsireikalauti:

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-05-17 16:17

štaziui     2020-05-17 14:02 > minėjau būtent tas bylas kai teismas pasisako vienam iš tėvu negražinant vaiko pagal jo gyvenama vietą . Teisiškai tai tas pats pagrobimas , nors vargiai tokį žodį įmanoma pavartoti kai ginčijasi vaiko tėvai . Šis atvejas dargi paprastesnis N.V. nėra pirmos eilės giminaitis tai mergaitei . Tai kad realiai lazdų negavo mane netgi stebina ..

O, taip >>> 14:04       2020-05-17 14:30

Todėl ir baudžiami tokie teisėjai, gal ne vaikų grobimo istorijose, bet kitose, nes…. pradėjęs meluoti, sukčiauti, pasipinigauti, oi, kaip sunku sustoti.

stasys        2020-05-17 14:04

ah1     2020-05-16 20:52 >  Paskaitykite Lietuvos teismu praktika , jei vaiko perduoti taikiai neišeina su teismo sankcija galima ta padaryti priverstinai . Tuo klausimu nesunku rasti ir Apeliacinio teismo išaiškinimus, tiesa kitose panašiose bylose . Nežinau ar tokiu keliu ėjo tos istorijos antstolė ..bet matyt tokiu ..jei teta – pamotė nesugebėjo apskųsti antstolės veiksmus aukštesnėse instancijose .

O, OOOOOOOOO       2020-05-17 7:57

Dievas yra pasakęs - Drungnus Aš išspjaunu. Prisiminkite, po kurio laiko, nukryžiavus Jėzų, buvo sugriauta žydų pasididžiavimas, Jeruzalės Šventykla? Sugriaus, patikėkite, sugriaus nelabasis ir šių dienų abejingas bažnyčias, t.y.  neapsaugos Dievas tų, kurie yra abejingi kitų, o ypač vaikų klyksmui, skausmui ir aimanoms.

Dzeikas       2020-05-17 7:48

Evangelijai:
del dvasininku tai jie ir neturi kalbeti apie konkrecius dalykus, o jeigu vertina ivykius tai isimtinai tavo per ispazinti.
O kas liecia politikus - na tai apsireiskia gi tie puzrai per t.v. susitikimus su rinkejais, arba vesdami rinkimines kompanijas. Atejai ir paklausei konkreciai apie Mergaites byla ir N.V. persekiojima.
Kitas dalykas, kad politikas ivertina KIEK jo potencialiu rinkeju tas isties svarbu. Jeigu vienas issisoko, pasake.Politikas atsake kazka ekpromtu is laikrasciu: zinom, tiriam,stebim. O sekantis jau klausia , kaip ten su pensiju padidinimu ir kompensacijom - na tai vektorius kaip ir aiskus, kad NV ir Mergaites byla nera prioritetas pries pensijas ir kompensacijas.
Va , pridave Stankunaite savo dukra dedems pazaisti - ar jai neturinciai nei issilavinimo , nei profesijos ko nors finansiskai truko? Na tai tokiu norinciu gerai gyvent Lietuvoje ne ji viena. Artima priduok ir gyvensi.Tautiskas modus vivendi rulz.
Nepatinka - Lietivoje niekas jega nelaiko.O tie ka tokia situacija tenkina lieka.

Šio sekmadienio Evangelija       2020-05-17 5:35

“Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas”
    Taip, mes, kuriuos vadina runkleliai, apverkiame matydami šiuos baisius ir nežmoniškus vaizdus.
    Ateina ruduo bus rinkimai, tai, už ką balsuosime? Kas mus ves į rinkimus? Kas mums ruošiasi vadovauti? Norėtume, Viešpatie, labai norėtume, kad mums vadovautu TIESOS DVASIA - mūsų GLOBĖJAS. Tik iškyla, tai kuris iš mūsų politikų, mūsų ale šviesuliukų, kurie čia rašinėja, skelbia savąsias tiesas, bet nei žodžio apie šį kraupų faktą, suaugusį pūlinį ir žiauriai tvinkčiojantį. man skauda, bet kodėl neskauda tiems, kurie nori vadovauti naujam seimui? Vis atsidarau Pro Patrijos portalą ir nerandu net filmuko įdėta. Kodėl? Neskauda? Tikriausiai jiems atrodo, kad čia “VSIO ZAKONO”, čia nemato nusikaltimo, nemato jokio nusikaltimo? Gal taip pat spruko dirbti nuotoliniu būdu į kokią salą? 
    Nėra jokio atgarsio ir tarp dvasininkų. Kyla vėl klausimas ar jų TIESOS DVASIA, apie kurią jie šiandien skelbia, yra kitokia, nes   nekalba per jų širdį. Kodėl tylite? Tai sakykite, kad čia “vio zakono”  ir mes imsime mastyti, gal mes ko nors nematome, gal ne taip įstatymus suvokiame.
    Išvada, besireiškiantys lyderiai, mus ruošiasi vesti ne   į naują rytojų, o į tą pačią duobę, o jiems tai tik priėjimas prie lovio.
    Ar tai ne ženklas iš aukštybių, kad mes atpažintume kas yra kas? Kad neturime nei vieno, kurie būtų įgalūs ką nors pakeisti. Nei jokie susivienijimai, nei Vilniaus, nei Kauno sambūriai su labai iškiliomis pavardėmis. Tuščia vieta, ne daugiau. GĖDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ah1       2020-05-16 20:52

pagal “CPK 764 straipsnis. Teismo sprendime nurodytų vaikų perdavimas išieškotojui….,
4. Priverstinai perduodant vaiką, policijos atstovai pašalina kliūtis sprendimui įvykdyti, o valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atstovai vaiką paima ir perduoda išieškotojui…
6. Vykdant šiame straipsnyje nurodytus sprendimus, turi būti užtikrinta vaiko teisių apsauga.”
Iš vaizdo įrašo prie straipsnio, aš tai nematau CPK 764str. 4,6 dalių atitikties vaizdo įrašui : nematau kad valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atstovai vaiką paimta ir perduoda išieškotojui, matau prievartą vaiko atžvilgiu - rankos užlaužimas į priešingą pusę labiau panašus į kovinį veiksmą,  bet to išieškotoja liečia neliečiamumo teisę turinčią teisėją N.V.tiksliau tiesėjos koją, liečia teisėjos koją po apačia pakišus savają neaiškiais tikslais, išieškotoja pati naudoja prievartos veiksmus prieš  vaiką nenorintį  būti liečiamam išieškotojos.

 

Pasiklausykite       2020-05-16 20:37

Žurnalistė Giedrė Gorienė kalbasi su Teisininku Arvydu Balčiumi: ar teisėtas mergaitės paėmimas panaudojant jėgą? KOMENTARAS TV
https://www.youtube.com/watch?v=yEEfy2Am9bw

nesiečiau       2020-05-16 18:11

Viską tas Nausėda žino. Su valstybės paslaptimis prezidentai paprastai supažindinami. Tiek, kad nelabai ką nori ir gali tas Nausėda padaryti.

Dzeikas       2020-05-16 17:13

Izoliacijai:
Gi sakiau , kad pertraukti Lietuvos prezidentu begimo atostogu istikus valstybeje gresmei tradicija, reikia pati pirmaji isdavika ir paslemeka nuvainikuoti - A.Smetona nuteist uz valstybes isdavyste.
O kol kas tradicija tesiama: Voldemaras savo vaikais dangstesi nuo zudiko revolverio, Smetona atostogu pasiplove gaves ultimatuma is Sovietu, Gryb. isvyko i JAV kai tautiski gorilos lauze Venckienei rankas, Banku pleve pasiplove i Neringa kai Geguzes 17 Garliavoj galai islindo…

Izoliacija.       2020-05-16 16:59

  Paskelbus mažametės mergaitės sadistišką pagrobimo įrašą, Prezidentas izoliavosi Nidoje nuo GEGUŽĖ - 17 viruso. Matyt, labai išsigando, ne kitaip…Ir kas gi dabar bus? Kiek dar tokių šio viruso bangų bus. Vaje vaje, kaip baisu…

stasys        2020-05-16 15:57

Cha .. nemačiau aš to ach. Va ir čia Tiesose komentarus rašo vienas beasmenis kiaura diena , jei ne stasys tai būtu dar viena primusijusi garliavos tema str. smile

sąsiui       2020-05-16 15:18

Na štai ir vėl šį bei tą išstenėjai. smile

Cha       2020-05-16 15:17

trolis stasys vėl kliedi. Žiniasklaidoje, kur buvo paviešintas šis įrašas sukėlė tikrą audrą ir tai tiesa. Pasibaisėjimui tokio elgesio su teisėja ir jos dukterėčia nėra ribų. Visi tik apie tai ir kalba. Aiškiai matosi, kad prievarta buvo naudota ne tik prieš teisėją, bet ir prieš mergaitę. Užmetama kaldrytė ant galvos su narkotinėmis dujomis, kai nunešta į autobusiuką kliedi ir nebeprisimena kas buvo.

stasys        2020-05-16 15:09

O kaip Karolis Venskus pasiteisins dėl išplatinto įrašo ? Juk mažai kas patikės jog ta teisėsaugos klaida tikrai realiai egzistavo ? Sūnus viešina baisų su savo mama įrašą ir net jokios minties jam nekyla jog Lietuvoje ji gali ne taip suprasti kaip jam norisi . Ar tai kuo nors pakenkė teisingumui ? ir tam klausimui yra atsakimas įrašas buvo paviešintas prašant tai pačiai jo mamai ir tai teisinga . Jei jau žmogus kuo kaltinamas , ypač jei posėdžiai nebus viešinami , medžiaga privalo būti išviešinta ir visuomenei . Viskas dėsninga ir jokio sąmokslo .

stasys        2020-05-16 14:58

Jus mane vėl blogai supratote , įtariau tamsta ‘makliavojant‘ dievo žodį , ar įtarimai mano pasitvirtino pats spręskite , tai jau tamstos sąžinės reikalas . Tik „rusiškas popas“ galėjo tokia sąlyga pastatyti stasiui ir dar jaustis pilnaverčiai teisiu . Tikra dievo tarną pažinsi ne iš jo žegnojimosi ir jo ilgu kalbu , o tos išminties ir tu turėtu klaidu kurios ta išminti jam padovanoja. (geltonsnapis) .

KUR       2020-05-16 14:28

kuznecovaitės beletristika?

>prašau       2020-05-16 14:06

Prašau, nesiūlykite Juraičio paistalų, čia ne ta vieta!

>>>to prašau 2020-05-16 8:02        2020-05-16 12:36

Ačiū, nesiūlyk, nes šito ŠŠŠŠŠŠ tikrai neklausysiu
Alkas.lt: rašė - “Išpuolį stebėjo ir kandidatuoti į prezidentus nesėkmingai bandęs tūlas Kazimieras Juraitis pagarsėjęs savo prorusiškais demaršais ir neseniai įvykdytu girtuoklišku išpuoliu prieš medicinos darbuotojus.

„Stanislovas Tomas daužė, o mes užfiksavome“, – tv3.lt žurnalistams aiškino K. Juraitis.”

>>>       2020-05-16 12:25

Kaldrytė buvo prifarširuota linkminimo dujų. Pažiūrėkite filmuotą medžiagą, kai Deimantė buvo mašinoje ir su mama linksmai kalbėjosi, bei klausinėjo iškėlusi ranką, kodėl čia ji mato dvi rankas, o ne vieną. Kaldra buvo su narkotikais ir ją taip apsvaigino. Buvo nemažai kometarų šia tema.

ah1       2020-05-16 11:16

galvojau galvojau kokiu tikslu metė ant vaiko kaldryte, nes versija kad vaikas nesušaltų net nepanašu kadangi vaiką mašinon nešė be kaldrytės, tai va atidžiau pažiūrėjus vaizdo įrašą man gaunasi kad kaldrytę ant vaiko metė tikslu atimti galimybę vaikui priešintis antikonstituciniams veiksmams, nes kai žmogui maišas ant galvos tai nėra galimybės matyti kas ką daro ir priešintis - jokio kito paaiškinimo nerandu pakol kas.

to prašau       2020-05-16 8:02

žiūrėkit youtube KAZIMIERO JURAIČIO visus video ir sužinosit,kas dedasi JAV

CHA >>>7:43       2020-05-16 7:57

Neduota tau matyti ar girdėti daugiau, nei tavo bosui, kuris galvoja, kad valdo runkelius.

Dzeikas       2020-05-16 7:43

Cia kazkas kelia minti esa vaizdo iraso paviesinimas vienos gaujos pinkles kitai gaujai, ivardinami Simonyte (sajudiniai) ir Skvernelis (plantatoriai). Cia tas neturetu buti visai svarbu. Jeigu Svirnelis zinojo ir dangste , arba organizavo Mergaites atemimo operacija jis elementariai turi isnykti is politikos. Ir visiskai nusispjaut tures landsberginiai is to naudos ar ne.

tęsinys       2020-05-16 6:55

imbierinė pasaka

>>>Al       2020-05-16 5:13

Yra popiežiaus Jono Pauliaus II mums pasakyti žodžiai “Tik nebijokite”. Atrodo, kad neįmanoma, bet Dievo valia buvo skatinanti veikti. Žinokite, kad Dievas veikia su efektu ir parodo, kad nėra neįmanomų dalykų. Ateina KORONĖ vaikų grobikams, o gal visiems mafukams, t.y. kaip seimo konferencijos įraše pasakyta, verso susiliejimas su valdžia, galas. Greitai bus perpildyti ne ligoninės, bet kalėjimai.

Al.       2020-05-16 1:07

Visi, dalyvavę šiame nusikaltime ir jo slėpime, turi būti teisiami. Bet jų tiek daug, kad kažin ar valstybė tam turi jėgų. Juk daugelis šios operacijos dalyvių buvo paaukštinti - taigi, matyt, nusikaltimą organizavo asmenys, turintys aukščiausią valdžią. Ir visi ikišioliniai įvykiai rodo, kad jie ją tebeturi. Tai, kad leido paskelbti įrašą, rodo arba liberalkonservatorių norą pašalinti prieš rinkimus savo varžovus, arba Centras tiesiog stato ant kito arklio. Jei tai padėtų surasti Deimantę,  ir įsitikinti, kad ji sveika ir gyva. Bet, žinoma, būtų tiesiog nuostabu, jei šis baisus nutikimas padėtų apvalyti Lietuvos valdžią. Vilties nedaug, bet ji miršta paskutinė.

Prašau       2020-05-15 21:11

Pasiklausykite šios dienos spaudos konferenciją iš seimo http://www.ekspertai.eu/prisidengiant-koronavirusu-valdzia-naikina-sveikatos-apsaugos-sistema/    Šioje spaudos konferencijoje, Audrius Nakas kalba apie atkreiptinus sutapimus, t.y. apie šio įrašo tikslingą?  patekimą į Neringos Venckienės rankas ir siejamus dabartinius įvykius JAV. Gal kas nors gali paaiškinti, kas per įvykiai JAV?

Vile        2020-05-15 19:15

Siaubas. Čia teisinė valstybė?

(Ne)amžinybė.       2020-05-15 18:49

    LNK periodiškai vis neužmiršta pranešti, kad pedofilija buvo išgalvota. Aišku, kieno tai ruporas. Ar pranešėjai nesuvokia, kad jų šeimininkas nėra amžinas? Kaip tada žiūrės žmonėms į akis?

KUR       2020-05-15 17:46

dingo “skalikai”, kurie garsiai į eterį rėkė: “pedofilijos nebuvo”. Galėtų padaryti kokią laidelę, įrodyti, kad “smurto nebuvo”......

į šviesų rytojų       2020-05-15 17:33

Naujoji gyvulių prieauglio atėmimo tvarka nwo fermoje “litchujenija“


Naujoji vaikų atėmimo iš šeimos tvarka:
Paskambina anonimas į VTAT ir praneša, kad Jonaičiai žiauriai elgiasi su vaiku.
VTAT pasiima Jonaičių vaiką iš mokyklos, darželio ir išsiveža nežinoma kryptimi trims dienoms.
Jei išsivežė penktadienį, tada – visas penkias dienas Jonaičiai laipioja sienomis, baladojasi į valstybinių įstaigų duris, bet gauna vieną atsakymą – laukite šaukimo į teismą.
Visą tą laiką vaikas, atskirtas nuo tėvų yra šeriamas raminamais “vaistais” ir jam kalama į galvą- pasakyk, kad tėveliai tave skriaudė ir mes tave jiems grąžinsime.
Kai tėveliai ateina į teismą, “vaikų teisės”, psichologai, pažeria šimtą išgalvotų kaltinimų, kaip Jonaičiai smurtavo prieš savo vaiką.
Tėvų pasakymas, kad visa tai melas ir netiesa – praleidžiamas pro ausis.
Tėvai negali atsivesti į procesą liudininkų.
Jonaičiai, po absurdo tragedijos teisme negali kreiptis nei į žiniasklaidą nei kaip kitaip viešinti vaiko pagrobimo akto, nes pagal naują vaikų atėmimo iš šeimos tvarką – sės į kalėjimą dviem metams.
Per dar kelis teismo posėdžius Jonaičiai išklauso, kokie jie despotai ir…
FINALAS
Jonaičiai niekada nebepamatys savo vaiko, gaus baudą už smurtavimą (apie 18 000 eur.) ir jiems priteis kasmetinį vaiko išlaikymą (priklausomai nuo pajamų)

Kuo ši NAUJOJI vaikų atėmimo iš šeimos tvarka bloga?
Ai, niekuo, nekreipkime dėmesio, miegokime ramiai, pakluskime savo valdžiai – jie žino geriau, ko reikia mūsų vaikams.

Tegyvuoja laisvė!

stasys        2020-05-15 16:46

Cit.“ Tik paradoksas dar ir tame, kad blogiečiai to arba nežino, arba nesupranta, arba jau net neturi galimybės to suprasti - kartais asmenybės degradacija pasiekia tokį laipsnį, kad kelio atgal - į atgailą, atsiprašymą bei kartu ir į dievišką atleidimą - jau nėra.“ ..Vaidai Vds ..iš kur traukėte ir kuo remiatės leiskite paklausti taip teigdamas ? Kas čia per reigardinės mėnulio pilnaties pasakos ?  Busiu dėkingas jei paremsite savo žodžius kai kuo daugiau nei tik savo norais žodžiuose .smile  Apie puvėku prigimti neklausiu ,manau ten viskas aišku .

atsipeikėk       2020-05-15 16:18

Žmogau, tu jos sūnus, bet neprivalai jai vergauti. Gyvenk savo gyvenimą. Ir palik tą mergaitę ramybėje nors tu

Gal tai paaiškina?       2020-05-15 15:49

Kažkokioje informacijos priemonėje, dabar neprisimenu, išgirdau, kad sekančių rinkimų favoritai bus skvernas ir šimonkė. Tai jau aiški nuoroda mums, runkeliams. Įrašas šimonkei nieko blogo nežada. Ir atvirkščiai. Tai gal čia šuo pakastas?

manau kad       2020-05-15 15:27

idomu, kas paskatino ,kas igaliojo prokurora Jakuti atiduoti irašą, juk ne pats taip sugalvojo, kazkokios jėgos turi vel kažkokių tikslų , gali buti čia kažkaip susiję ir su E.Masiulio byla ,arba kelt šaršalą prieš artejančius rinkimus , įmanoma kad atpirkimo ožiu šioj istorijoj liberalų pastangom gali tapti vykdytojas Skvernelis , už ką neabejotinai buvo paskirtas komisaru ir veliau premjeru , kazkokios kortos yra deliojamos neabejotinai.

NA IR KIEK       2020-05-15 15:01

tęsis ši spengianti tyla? Gal nors kokia valytoja ar sargas iš  rūmų  prabils ?

pagarba Karoliui       2020-05-15 14:30

maloniai stebina Neringos sunaus sugebejimas viska taip sklandziai isaiskinti ir apibendrinti (palyginkime su Lietuvos prokuroru, kuris apie ivykius kazka nerisliai vebleno drebanciomis rankomis). Matosi, kad Karolis- labai auksto intelekto jaunuolis. Jo seima jam idiege aukstos morales principus, jis niekada nesitaikstys su nieksybemis, melu, smurtu, veidmainiavimu. Sekmes Tau, vaikine! Gaila, kad Lietuva praranda tokius zmones, bet Lietuvoje tu butum sudorotas taip, kaip buvo sudorota tavo Mama.
Beje, vis dar turiu vilties, kad viskas bus kitaip.

...       2020-05-15 13:13

Labai labai nepavydžiu tai mergaitės “ėmikų” ir nešikų-nenešikų publikai. Štai jau 8 metai praėjo nuo tos teroro prieš vaiką ir žmones dienos, manau, ne vienas iš jų neturėjo ramybės, ką gali žinoti, iš kur papūs vėjas, pasaulis toks nepastovus, tokios imperijos ir karalystės griūva, kas gali garantuoti, kad nesutrūkinės šitas melo voratinklis? Aišku, yra ir tokių, kurie mano, kad pinigais ir valdžia ar jos stogu gali užsitikrinti ramybę ir saugumą, bet tai juos ir pražudys, ko labai linkėčiau.

Dzeikas       2020-05-15 12:43

Istorijai:
gal but kazkokie tautiniai “smikiniai” kasa duobe “parsiniams”, vienzo tautines gaujos pjauna viena kita nes lovyj jovalo truksta - gali buti.
Bet jeigu tai pades isnarplioti Mergaites byla tai tegul pjaunasi. Nes kai susitars tai JOKIU galu nerasi.
Tiesa neturekite iliuziju,kad tokiu pagrindu isnarpliota byla pakirs saknis elito pedofilijai. Ne, paaukos viena figura kuri toj byloj “zvake laike”. Bet ir tai geriau negu nieko.
Aisku, vaikai patyliukais bus zaginami toliau, bet tokia valstybingumo nebrandzioms tautoms kaina.

Istorija       2020-05-15 11:50

Gana baisus vaizdas, tik dabar neaišku kam jis naudingas, kad jis šiap sau atsirado, netikėtina, visada baisiais vaizdais siekiama kažkokių tikslų, istorija jau sena todėl kažką konkretaus neatkasi, o isterijai kelti labai tinka, kadangi egzistuoja tiesa, tai ji ir yra, tik nereikia jos maišyt su isterine tiesa.

Beje,       2020-05-15 11:36

juk tai ta pati ,,Pastogė” neduoda našlaičių globoti lietuviams, bet pardavinėja į visokias N. Zelandijas. Nematote ryšio? Taigi nusikaltėlių klanui net plaukas nuo galvos nenukrito.

staska,       2020-05-15 11:33

kur padėjai Deimantę? Nuknakcijai? Nepezėk čia nesąmonių, bet atsakyk į klausimą. Juk ,,ir arkliui aišku”, kad tu tiesiogiai su tuo susijęs. Ir nepasirašinėk čia visokiomis eglėmis jūratėmis - tokių moterų nebūna. O nusikaltėlės - ne moterys. Reptiloidai.

belai       2020-05-15 11:26

Nepilnametė ji dar, 16-metė.

bela       2020-05-15 10:51

Deimante, grįžk į Lietuvą ir pati papasakok kaip viskas buvo. Norim būtent iš tavęs išgirsti visa tiesą. Juk tu jau pilnametė, niekas nebeturi teisės tavęs kažkur laikyti. Gryžk mergyte ir atskleis tiesą. Ir nieko nebijok.

Vinė       2020-05-15 9:52

Ir kokia čia tulpė pasakė, kad prievarta prieš vaiką negalima?

stasys        2020-05-15 9:27

Mama plėšia dukra iš pamotės rankų, o ūsuoti bebrai moralizuoja kas tame video tikra o kas ir neaišku ... Pritarsiu grumstui cit.“ Neįmanoma ramia širdimi žiūrėti šių siaubo kadrų“. Testas pilietinei sąžinei . Nė neabejoju jog valstiečiai ir ju satelitai kaip visada nutylės ..ūsus raitys netgi R.Grigo dvasios .

grumstas.>       2020-05-15 9:02

Man, diplomuotam teisės specialistui,    2020-05-14 20:53

Kas stebėjo Garliavos įvykius tuo laiku, domėjosi jais , buvo transliuojama ,rodomas toks ar panašus įrašas iš kambario. Skelta , kad policininkai nusukinėjo ten įrengtas kameras , kad nebūtų transliacijos iš “įvykio ” vietos. Bet lyg tai, po to, neužilgo buvo panaikintos transliacijos žiniasklaidoje tų Garliavos įvykių įrašai. tada dar buvo laisvesnė ir drąsesnė spauda šiek tiek, dar nebuvo supirkta oligarchinių klanų.
Neįmanoma ramia širdimi žiūrėti šių siaubo kadrų. Pradedi suprasti, kodėl kylo parizanų pasipriešinimas, pradedi suprasti, kodėl kyla pilietiniai karai.

Dzeikas       2020-05-15 8:39

O dabar isivaizduokite hipotetine situacija:
Lietuva vel okupuota “osvoboditeliu”, bet hybridinio karo salygomis jie nenori “sviestis” ir viska daro vietiniu rankomis.
Ar sie tautiski policajai negrustu jusu i prekinius vagonus vezancius prie ledjurio? Net kepuriu su kumelemis nenusieme. Girdite kaip vienas ju ragina vykdyti teismo sprendima? Kodel negaletu lygiai taip pat šeimas varyt i vagonus?
Rusai Kremliuj tik rankomis skesciotu:
- Na tai ne musu sprendimas. Jie patys siuncia mums savo nusikaltelius, ju teismo sprendimu.Mes tik atkonservavome lagerius JU prasymu.
Dar geresnis vaizdelis butu jeigu net NATO bazes butu nepasalintos. Velka tautiniai policajai uz plauku “venckienes” o US ARMY kareiviai stebi ir peciais guzcioja.
Fantasmogorija, naktinis kosmaras?
O tuo ka matote siame video tada, 1991m, zlugus putcui, galetumete patiket?

stasys        2020-05-15 5:54

VaiduiVds > Ir vėl prašovėte . Kodėl turėčiau ? Nuomonei išsakyti nereikia apsiginkluoti putėmis ir sisalais, kaip ir skandintis sulaukus nepritarimo .  Jei jaunas žmogus problemoje negali pamatyti visus teigiamus ir neigiamus jos sukeliančius aspektus ..tokiam gyvenime bus sunku vyriškėti , prisiimti atsakomybe bei ja nešti kaip dera suaugusiam vyrui . Išdraskytos šeimos padarinys kai berniukas bręsta tik mamos įtakoje . Tokiu pavyzdžiu ir Lietuvoje pilna, deja tai viena tos liberalėjančios visuomenės opų kurį griauna ne tik tradicinės šeimos įtvirtintas moralines normas bet galiausiai keičia ir ta pačia visuomene . Tikiuosi pats nesate tu lepunėliu molio gebančiu tik raštus skaityti paraidžiui ir daugiau nieko . Keisčiausia toje istorijoje jog ta valstybė jos vaiku teisių tarnybos parodė kur kas daugiau jautrumo nei artimi žmonės.

Jules to ???       2020-05-15 5:37

O ko Jūs norite, kai atsisakėte desovietizacijos, deokupacijos? Dabar langų majorai siautėja, nežinot?

???       2020-05-15 4:05

Kažin kaip jaučiasi mūsų Konstitucijos garantai matydami tokius vaizdus, kur išsityčiojama iš nukentėjusio vaiko, neliečiamybę turinčios teisėjos, jos tėvų, teisybės laukiančių piliečių? Ėgi jiems užtenka 12 sekundžių įrašo idant galėtų toliau kapoti, niekinti, demonstruoti savo godžią nežmonišką prigimtį... Meldžiu Dievo, kad mūsų žmonės atsibustų ir vytų tolyn nuo lovio tokius pašlemėkus ir tegul jie per kameros grotas žiūri į pasaulį. Didelę neviltį kelia šis įrašas, darau išvadą, kad ne valstybėje gyvename, o kažkokiame banditų susivienijime.

buvo laikai       2020-05-15 1:20

Kažkada gėdą mundurui užtraukęs valstybės pareigūnas, karininkas nusišaudavo. Iš dabartinių lietuviškųjų stribų nesulauksi ir to, kad padugnė pasikartų. Garsiosios atmatų Požėlų giminės pradininką-revoliucionierių nuosavas dėdė myriop pasiuntė. Iškalbinga.

mieliesiems       2020-05-15 0:43

Žmonės mielieji- jūs žmonės ar ne žmonės?
Jūs galime nors kartą NEBALSUOTI rikimuose jeigu esate tokie durni?

Gerb. Prezidente Gitanai Nausėda       2020-05-14 23:56

Pritariame Jums dėl gerovės valstybės kaip politinio veikimo gairės.
Visi gerai suprantame, kad teisingumas yra gerovės valstybės šerdis.
Vadinasi, privalome atkurti teisingumą ir rezonansinėje Deimantės byloje. Antraip Jūsų deklaruotas kilnus idealas ir Jūs pats liksite dar viena apgaulinga žaltvyksle pelkėje, iš kurios kuo greičiau privalome kapanotis. Drauge pradėjome, drauge tęskime, - mes Jus palaikysime.
Nekaltam vaikui padarytos skriaudos Dievas niekuomet neužmiršta ir neatleidžia. Tikiu ir pasitikiu.

Žmonės mielieji       2020-05-14 23:44

Viskas ką mes galime dar padaryti , tai NEBALSUOTI rikimuose už skvernelio šutve ir visus kurie PALAIMINO, VYKDĖ,NETRUKDĖ ivykti šitam teroro aktui.

Jurate       2020-05-14 23:04

Pasakysiu tik tiek palikit mergaite ramybe as buciau vieto mergaites likciau su mama.juk ji panele . Sprendzia jau pati su kuo gyventi.

pavlik urbšiec       2020-05-14 22:52

Baikit jūs čia su tais vidiakais. Man pakako ir 12 sek. apsispręsti.
Ir ką? Nieko! Balsuotojai mane renka, Redakcija mano straipsnius populiarina-
uvažajemyj čeloviekas esu. Člienas.

padėka       2020-05-14 22:26

Grybauckaitė LR prezidente buvo išrinkta du kartus iš eilės absoliučia balsų dauguma.
Skwernelis tapo premjeru irgi balsuotojų dėka.
Ačiū brangiemslietuvosžmonėms - jeigu ne jūsų bukas aktyvumas, neturėtume tiek niekšų valdžioje.
O gal jūs nebalsavote? Tikriausiai uzbekai mums tų muchmorų pririnkdavo, a ne?
(“Pagarba pagarba, stiprybės stiprybės!”)

Palyginkime ir ivertinkime       2020-05-14 22:06

N. Venckiene, Karolis Venckus , zmones auksciausio IQ. Is visko , paprasciausiai stebekime irasa ir suprasime. Ir visi kiti…koks ju moralinis , mentalitetinis , dvasinis lygis irgi stebekime irasa.

Deivis        2020-05-14 21:34

Akivaizdu, kad pedofilų klanas tai teisėsauga. Įskaitant ir policiją. Net abejonių nėra.

AAA       2020-05-14 21:28

Čia pasisakiusi Egle kitame tinklapyje jau pasirašo kaip Aušra. Vadinasi, turime statutinių komentatorių?

Slykstu        2020-05-14 21:08

Nera zodziu apibudint smurta ir valstybe. Supuvimas.

kažkaip nutilta       2020-05-14 21:06

Šiuo atveju klausimai turėtų skrieti ne tik Skverneliui, Požėlai, Melianui ir Grybauskaitei, tačiau ir tuometiniam VSD vadovui, pulkininkui Gediminui Grinai. Kodėl VSD ne tik kad leido, bet ir provokavo, tokį rezonansą? Juk po Krymo aneksijos “žaliųjų žmogeliukų” antplūdį į Lietuvą VSD net labai sėkmingai neutralizavo, sužaista aukščiausia klase! Po Garliavos net nemaniau, kad VSD įgalus tokio masto ir sudėtingumo operacijoms. Vienas neteisingas žingsnis ir Lietuvoje būtų prasidėjusi baisi velniava. Bet VSD nedarė klaidų. Kodėl Garliavos atveju veikta taip atgrubnagiškai ir kenksmingai?

ne atsitiktinai pateko       2020-05-14 20:59

Čia vėl kažkas rezgama. Galbūt pagrindinė grėsmė Lietuvos nacionaliniam saugumui, o kartu ir Lietuvą žudančios vėžinės metastazės, - “teisėsauga” ieško atsitraukimo kelių.

Man, diplomuotam teisės specialistui,       2020-05-14 20:53

nepaprastai įdomu bus perskaityti įrašo šviesoje būsimą teismo nuosprendį, aukštesniųjų teismų apeliacinius sprendimus, jei tokie bus, galiausiai, EŽTT, ar kito tarptautinio teismo galutinį verdiktą, jei iki jo bus prieita. “Nebuvo”, “nenešė”, visa tai akivaizdu, o teismai turės tai vertinti. Drąsos ir tiesos, kolegos…Ir labiausiai įdomu, kas per klaidą, ar “per klaidą” paleido šitą įrašą. Nepanašu, kad čia “fake”

ne siaip sau       2020-05-14 20:12

kalbejo galingieji, kad venckiene neturejo eiti pries savus, t.y pries teisininkus. klanas irode, kad morale ne sio pasaulio

stasys        2020-05-14 19:51

Geros pastabos p.Egle . Svarbiausia teisingos žiūrint iš vaiko ir visuomenės intereso . Valstybė pirmiausia turi pasirūpinti silpniausiais , tais kurie tapo įkaitais suaugusių žaidimu ir negali patys nuo viso to atsiriboti ir tu kurie neturi nei sąžinės nei padorumo savo artimo giminaičio neversti emocine iškamša . Koks to vaiko likimas tiek apturėjus neapykantos ? ar toks žmogus jaunas dar pajėgus tapti padoriu piliečiu ir nusimesti ta naštą kuria dar vaikui prilipdė nedori giminaičiai ? Tai kad video išviešino tie kurie daugiausiai toje istorijoje ir rėkia ..rodo koks atsainumas tvyro tos mergaitės atžvilgiu ..juk ne jiems o jei (dabar jau panelei)  teks su tuo išviešintu kaku likusį gyvenimą kažkaip susigyventi .

ah1       2020-05-14 19:41

aš tai matau iš vaizdo įrašų antikonstitucinį susivienijimą -  skirtingi asmenys liečia vaiką - naudoja antikonstitucinius veiksmus,  vaiką liečia už kelių ir kitur prieš vaiko valią, vaikas priešinasi moteriai kuri jį liečia, metama kaldra, liečiamos vaiko kojos vyro ir moters - pagal LR Konstituciją žmogaus asmuo neliečiamas, o gal vaikas ne žmogus pagal LR Konstituciją?

Nebegaliu        2020-05-14 19:40

Kas dedasi Lietuvoj?Tiesiog baisu!

Deivis        2020-05-14 19:39

Tokia pseudovalstybė neverta egzistuoti. Beje, Gediminai, tu esi naivus biblinis asilas jei tiki “prezidentu” Nuosėda smile

Petras       2020-05-14 19:37

Žydšaudžiai karo metais taip plėšė vaikus nuo artimųjų, bet kad taip laisvoj Lietuvoj… Tiesiog siaubas, iki ko nusirito mūsų valdžiažmogiai, koks nemokėjimas civilizuotai paimti vaiko… Barbarų valdžia.

Nebegaliu        2020-05-14 19:36

Kas dedasi Lietuvoj?

ah1       2020-05-14 19:28

tai tą kaldryte ant vaiko metė dėl to kad vaikui būtų šilčiau ar dėl ko?  Jei kad būtų šilčiau tai kodėl po to nešė plikas su moterimi vaiką į mašiną jau be kaldrytės? kas čia ne taip?

Gediminas       2020-05-14 19:17

Gal Prezidentas sureguos mes tikim juo

vasia       2020-05-14 19:14

viskas buvo aisku is garso iraso,nieko naujo. bet pagrindinis klausimas liko:KUR DEIMANTE?

Ema       2020-05-14 17:56

Vajetau, koks šlykštus valstybės veidas, kai ją valdo nusikaltėlių gauja. Ar ateis dienelė, kai šitie pragaro personažai sėdės už grotų? Ir ta akiniuota pabaisa, kuri paradui vadovavo (juk galėjo nevykdyti teismo sprendimo, mergaitė visą laiką kartojo, su kuo ji nori gyventi), ir tos švelniabalsės gražuolės, įkyriai lendančios prie vaiko su ultimatumais, ir tie nusipenėję buliai, kurie kišo nagus prie neliečiamybę turėjusios teisėjos, ir tas fantomasas, kuris “nenešė” mergaitės, ir ta boba, kuri terboje atsinešė kaldrytę, labai daug čia niekšų ir melagių, ko verta valstybė, kuri juos gina, o nekaltuosius mindo ir išdangina? Ko verta, pasakykite! Čiulbės vėl televizoriuose visokie šedbarai beigi sabatauskai, išsisukinės kaip unguriai, bet ar jais kas tikės? Labai norėčiau sužinoti, kokias “vertybes” tokie užsimojo ginti, kad sumindė mažą vaiką, skriaudžia jos gimines ir tuos, kurie stojo ginti tiesos? Kas jie per sutvėrimai, mano žmogiškas ir paprastas protas ir širdis to nesuvokia.

Egle       2020-05-14 17:23

O kaip jūs manote kitaip mergaitę galima buvo paiimti iš to raizgalino. Kad vaikas klykia, o kaip galėjo būti kitaip, triukšmas klyksmai ir ta mama išvardinta visokiais vardais tos brangios tėtules, bando paimti dukrą. O tos tetules klyksmas, ar čia teisėjos elgesys. Ir šiandien Deimantė būtų buvusi tam baisią sirsalyne. Teisingai pasielgta nes kitaip nebuvo galima pasielgti O tai čia ir yra garsusis reportažas?

stasys        2020-05-14 17:12

Kam papildomai nervuoti žmones su buvusios teisėjos ir Seimo narės elgesiu . Nėra mėnesio kai nebūtų paviešinta informacija apie sulaikimą teisėsaugoje dėl korupcijos ar įtartinu susitarimu . Čia dar toks video su buvusia teisėja ir jos elgesiu sudarytu klaidinga nuomone jog teismuose dirba vieni iškrypėliai .

laukiame       2020-05-14 17:09

Landsbergio lemiamo zodzio

įsivaizduojat       2020-05-14 16:51

kokie bailiai geltonoji spauda DELFI,LIETRYTIS,15MIN,nei vienas neįdėjo šio video,jie bailesni už triušius ir daugiau nieko nežino apart korona viruso,mala ir mala tą patį per tą patį,zombiai, užzombintom smegenim,net kuznecovaitė bijo išlįsti

ah1       2020-05-14 16:46

kodėl svetima moteriškė liečia vaiką už kelių ir kitur jei pagal LR konstituciją žmogaus asmuo neliečiamas https://youtu.be/ff_pmbC3Oy8  ???? Koks čia malonumas ir poreikis svetimą vaiką čiupinėti?

vil       2020-05-14 16:25

    Ar gali sveiko proto žmogus ramiai žiūrėti šį video,negi tam
liks abejingas
prezidentas Nausėda?Šie visi nusikaltėliai turėtų visą gyvenimą bijoti Dievo
bausmės…O Dievas nemaršus

Zombija       2020-05-14 15:55

Neringos ir jos giminių gyvybei gresia pavojus, sioje pedofilinėje valstybėje slibinų galvos nestsisako keršto

Dzeikas       2020-05-14 15:38
manau,       2020-05-14 15:32

kad stasys paprasčiausia reptilija be smegenų...

???       2020-05-14 15:24

Normalaus žmogaus akys ir širdis tokių vaizdų neatlaiko… Kažin, kaip laikosi visi demagogai ir 80 šlykščių alibabų, žmonės jie ar ne žmonės???

Gerai,       2020-05-14 15:24

kad parodėte,kaip Venckienė žviegia. Ir dar negražiai kalba. Jau nekalbus apie tai, kaip negražiai primpkyta mergaitė. Jei rimtai,ir sūnų iš jos turėjo atimti. Baisi šeima.

Aura       2020-05-14 15:24

Gal man kas galit atsakyti, kas per biesas tas Stasys, kodėl pastoviai peza kažkokias nesąmones, o administratorius jį toleruoja, ar gal jis reikalingas kaip ‘‘kitokia nuomonė’‘, o gal čia vadinama ‘‘demokratija’‘?

Na,       2020-05-14 15:21

Rinkimai artėja vis dėlto.Tiks senos kortos…

nuomone       2020-05-14 15:19

baisiausia yra tai ,kad čia dalyvauja moterys,kurios gal būt turės savo vaikų(nors geriau jos niekada jų neturėtų),kaip jos pažiūrės tiems vaikams į akis,čia aukščiausias sadizmas,kaip atlaikė seneliai ,matydami tokius vaizdus,kur buvai tu dieve,jeigu esi…

KLAIKU       2020-05-14 15:18

žiūrėti.. Visiems tiems “išvadavimo herojams” Deimantė - tai ne maža ,paguodos pas tetą ieškanti mergaitė, o bulvių maišas, kurį stankė, visų “išgamų” padedama, tąsė be gailesčio. O kaip jaučiasi dabar seimūnai, atidavę Neringą ir Deimantę į nasrus tokiems žiauriems išbandymams? Ar su jais viskas gerai? Jų vaikai jiems neužduos jokių klausimų? Apgailėtina šalis…...

nuomone       2020-05-14 15:10

banditai,banditai,šlykštynės,išsigimėliai,reptilijos ,kaip jie dar gali vaikščioti žeme,kas juos pagimdė,ar gali dar su jais kas gyventi,nejaugi jie turi tėvus,brolius,seseris,vaikus ,anukus,žmonės viešinkit kiek tik galit visur,vargšė mergaitė,kaip jai atlaikė širdelė,nekenčiu visa širdimi jų visų ir jų artimųjų,ateis jiems atpildo valandos,raitysis ugnyje ir jie ir jų vaikai,patikėkit

staska,       2020-05-14 14:53

tau vsio zakonno?

stasys        2020-05-14 14:43

Česlova juk niekas Tamstos prievarta čia nelaiko .

stasys        2020-05-14 14:42

Niekas netrukdo Karoliui turėti savo nuomone ir ta vaiko smurto atveją savaip interpretuoti .

Rasa       2020-05-14 14:41

Pritariu Ceslovai . Kiek dar laukti ,kada pagaliau tie banditai vadinami teisesaUGA BUS TEISIAMI .

Žodžio laisvė...       2020-05-14 13:42

Visi šio įvykio “herojai"ne tik banditai bet ir melagiai.Manė pameluos tautai ir ji
patikės.Neišdegė.Visus į teismą .mandatus atimti be teisės grįžti į valstybės pa-
reigas.

Rūta       2020-05-14 12:52

S. Skverneli, R.Požėla, R.Juodkazi, R.Oželi, A.Kaminskai, G.Černiauskai - S.Vaicekauskiene, G.Didžbaliene, E.Talailiene,
AR JUMS NEGĖDA?
201m ir 2013m Seimo nariai-
AR JUMS NEGĖDA?
Kaip galit po viso to žiūrėti savo vaikams į akis?
Kas jus privertė meluoti ir elgtis niekšiškai, vardan ko?
KOKIŲ BUS IMTASI VEIKSMŲ TEISINGUMO ATSTATYMUI? T
Tiesiog būtina šį reikalą ištirti iš naujo. Teisingumas privalo būti. Dėl Lietuvos. Dėl ateities.
Laukiam viešo N.Venckienės teismo, norim dalyvauti. Laikykis, Neringa. Yra kuo didžiuotis, užauginus tokį sūnų.

Lina       2020-05-14 12:39

Žiauraus nusikaltimo prieš vaiką įrodymas! Tai dar kartą įrodo nusikalteliu valdžioje veiksmus! Gėda tokiai valstybei!

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Raimondas Navickas. Prasideda…, arba „Eikite ... su savo ‘Black lives matter’ afera“

Vytautas Sinica per Marijos radiją. Ką šiandienos žmogui sako istorinės atminties ženklai: paminklai, memorialinės lentos, atminimo aikštės?

Nacionalinis susivienijimas. Apie cenzūrą ir Lukiškių aikštę

Rasa Čepaitienė. Kaltė ir įniršis

Geroji Naujiena: Palikti iki pjūties

Iš propagandos frontų. Užkalnis: pagaliau Lietuva atsiveria imigrantams. Pasitinku su gėlėmis

Raimondas Navickas. Versli moteris – kiekvieno politiko svajonė

Joana Noreikaitė. Liepos 17-toji

Dar viena 17-oji Simono Daukanto aikštėje: kas išgirs ir atsakys, ar dar gyva Deimantė?

Justas Mundeikis. Imituokime socialinį dialogą. Antra dalis

Algimantas Rusteika.Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma, užmiršta per savaitę

Vytautas Sinica. Europa, kurios gėdijasi tariami euroentuziastai ir kurią taip mylime mes, ‘euroskeptikai’

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.