🎬Darius Kuolys „Kad Respublika mūsų nebaustų“

Tiesos.lt redakcija   2013 m. lapkričio 2 d. 16:56

25     

    

Darius Kuolys „Kad Respublika mūsų nebaustų“

Siūlome Lietuvos Sąrašo pirmininko Dariaus Kuolio pranešimą „Ką daryti, kad Respublika mūsų nebaustų: galimos programinės nuostatos“, skaitytą spalio 25 d., penktadienį, Kaune surengtame Lietuvos Sąrašo forume „Kaip stiprinsime silpstančios Lietuvos galias?“.

Reportažo autorė – Aušra Gabalytė.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

LS forumas Kaune

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

naje naje       2013-11-6 2:37

padoraus leidinio padorioje publikacijoje, kaip nekeista, padorus komiteto feldfebeliu tonas neguodzia… O ju gausa po butent Kuolio kalbos irasu tik irodo - to zmogaus komitetas BIJO.

Vau to vaje vaje       2013-11-4 18:27

Vau, kokios darbščios VSD ir “Karšto komentaro” merginos… Gražu pažiūrėt. Tik ar ne laikas Grybauskaitę ginti nuo jos pačios, VSD, ir KK? Kas jai dar labiau pakenkė?

internauts        2013-11-4 16:34

iš Rusijos Snaudenas praneša, kad JAV klausėsi Ušacko pokalbių.
Na, aš irgi šiuo žmogum nepasitikėčiau, kaip ir Lenkijos URM R.Sikorskiu, kuris taip nekentė L.Kačinskio, kad net neskirdavo ambasadorių į 18 šalių, o žuvus savo priešininkui, tapo nuostabiai geru kamynu su Rusija.

Įdomu tai, kad Sikorskis, kaip ir mūsų Prezidentė  irgi stažavosi JAV. Tik ne tame pačiame jėzuitų universitete kaip Grybauskaitė, Barosso, Klintonas ar kažkada Kenedis… Ne, jisstažavosi galingam globalistų neokonų/neotrockistų globojamam think-tanke -  American Interprise Institute, kuris davė pasauliui tokius įžymybes kaip ždchazarų kilmės Wolfovičių, buvusį Pasaulio Banko vadovą, rabino sūnus Chiortoff, po 9/11 paskirtu Nacionalinio saugumo viršininku ir pradėjusiu masinį sekimą, neva dėl kovos su terorizmu, Bušo administracijos bosus ždchazarų kilmės Pearl, Cheiney, apsipjaustusį iš lojalumo izraeliui Mc Ceiną bei daugelį kitų, inicijavusių kone visus JAV karus ir tuom pasitarnavusius Rusijai jos propagandoj demonizuojant JAV kaip agresinę valstybę.

Įdomu ir tai, kad ponas R.Sikorskis, keturis metus draugavęs su anglų aktore, kaip tikras senosios kartos trockistų revoliucionierius, “ištekinamas” už  žd kilmės žurnalistės Ane Applebaum, rašinėjusios kone į visus medios magnatui Murdochui   priklausančius DB laikrasčius. Tarsi kraujo ryšys būtų patikimiausias lojalumo garants::)

Vėliau Sikorskis pakviečia Murdochą investuoti į Lenkijos mediją.
Per žmoną Sikorskis susigiminiuoja su kitu buvusiu Lenkijos URM - žydų tautybės Abraham Rotfeldu, Stokholme esančio tarptautinio think-tank: Tarptautinio taikos tyrimo instituto (Stockholm International Peace Research Institute, SIPRI) buvusiu direktorium. Nuo 2009 m. dirba vadinamojoje „12-kos išminčių grupėje“, rengiančioje naują NATO strategijos koncepciją. Jis yra bendros Lenkijos-Rusijos probleminių istorijos klausimų komisijos pirmininkas, Rusijos mokslų akademijos užsienio narys. Buvo atsakingas už KATYNĖS Įvykių tyrimą prieš pat Kačinskio lėktuvo katastrofą 2010 m. į kurį buvo susodinti visi aktyviausi Kačinskio rėmėjai, padėję jam laimėti 2005 metais per prezidento rinkimus prieš neoliberalą Donaldą  Tuską. Sakoma, kad lėktuve buvo ir nuo Marijos radijo nušalintas “už įtaką rinkimams’ kunigas, kurį neva nušalino kgb šantažuojamas vyskupas.

Katčinskiui valdant Rusija dažnai blokuodavo Lenkijos importuojamus produktus, rašo wikipedia. Kačinskis irgi siekė Ukrainą įtraukti į Rytų partnerystės strategiją.
Kačinskio elitas į Katynę buvo skraidinmas rusų liektuvu Tu154, kurio paruošimas skrydžiui tapo valstybine paslaptimi ir visgi ši paslaptis buvo išduota JAV.

15min        2013-11-4 14:27

Kaip žinome, Prezidentas Valdas Adamkus nebalsavo už dabartinę Prezidentę. Tačiau pasirodo, jis visiškai nesidžiaugia buvusio savo patarėjo dabartine pozicija, aiškai kenkiančia valstybei:

“Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus interviu „Info TV“ naujienų laidai, kalbėdamas apie jam pirmosios prezidentavimo kadencijos laikais patarinėjusį Darių Kuolį nedaugžodžiavo, tačiau aiškiai pabrėžė, kad yra prieš politikų ir visuomenės veikėjų pamėgtą teismų sistemos menkinimą.

„Šio klausimo nekomentuosiu. Aš stebiu, stebiuosi. Manau, kad žmonės duos teisingą atsakymą rinkimų metu“, – televizijos studijoje kalbėjo V.Adamkus.
Tai ne pirmas kartas, kai V. Adamkus išreiškė nerimą dėl Lietuvoje tvyrančių maišto nuotaikų, Garliavos dramos išprovokuotų politinių darinių kūrimąsi.”

vaje, vaje        2013-11-4 13:37

paklausius D.Kuolio šį pranešimą, susidarė įspūdis, kad jis tarsi už vadelių laiko Gailių ir Puteikį už jų ego ambicijų, žadėdamas jiems Prezidento postą, kad tik padėtų jam jo info karo žygyje prieš Prezidentę. Nors visiškai neturėtume nustebti, jai po kiek laiko į šį postą bus pasiūlytas Lietuvos žd (sic!) bendruomenės ir Rusijos strategų numatytas neoliberalas V.Ušackas. Apie jo kandidatūrą Kremliaus strategų portale buvo postringaujama taip: lietuviai mėgsta rinkti užsieniečius arba ilgiau užienyje pabuvusius… Na,  tokius kaip vos neišrinktas Lozoraitis, buv. Prezidentas Adamkus ar iš EK grįžusi Grybauskaitė, kurių vietinė spauda dar nėra pakankamai apdergusi.

Tad rutuliojasi ir toks vaizdelis: visi tie “pienų karai”, “dujų karai”, Kinijos komunistų protestai dėl neoficialaus susitikimo su Dalai Lama, turi įrodyti Prezidentės “nesugebėjimą’ kalbėtis su Rytais… o vat ateis Ušackas, kurio kandidatūrą Prezidentė kažkada atmetė iš URM posto dėl jo JK ambasadoj įkurto UAB’o, dėl ko užprotestavoviena iš dvejų žd bendruomenių, norėjusi būtent Ušacką matyti URM poste, o po to galimai padėjusi jam pakilti karjeros laiptais iki ES ambasadoriaus Afganistane, o po to Maskvoj, ir Letuvos santykiai su Rytais įgaus visai kitą atspalvį... nors vykstant “pieno karui” Ušackas lyg ir nelabai skubėjo, kaip ES ambasadorius, reikalus sutvarkyti… nors kažkas rašė, jog Karalaučiuje jis atskleidė paslaptį, jog tik laiko klausimas kada Rusija “integruosis’ į Europą ir galimai į NATO… ir Europa nusidrieks nuo “Lisabonos iki Vladivostoko”.
Jei tai tiesa, tai koks tikslas Z.Vaišvilai vis dar tapyti Prezidentę raudonai? Leiskite paklausti?

vaje, vaje        2013-11-4 13:08

kažkada ir aš žavėjausi D.Kuolio erudicija, gražia lietuviška tarme.
tad nulėkiau į jo renginį “už teisingumą”, prie Prezidentūros,  nes buvo reklamuojama, jog tai bus Venskienės palaikymo akcija. Labai nustebau, kai įsitikinau, kad “Garliavos judėjimas” kreipiamas prieš Prezidentę, kuri aiškiai buvo pasisakiusi prieš bet kokį jėgos panaudojimą paimant iš Venskų namų mergaitę.

Labai nustebino mane tada Dariaus Kuolio atvirai išreikšta agresija pamačius susirinkime dalyvaujant buvusį VSD vadovą Laurinkų. O dar labiau nustebino tai su kokiu įniršiu jis užsipuolė jaunuosius tautininkus, laikančius Vytauto didžiojo vėliavą - Vytį tamsiai raudoname fone.
Todėl dar labiau keista, kad būtent Juliaus Pankos tautininkų jaunmas šiuo metu įtrauktas rinkti parašus neva “dėl žemės nepardavimo europiečiams (rytiečiai ją jau dabar supirkinėja pre tarpininkus, belieka įvest tik dvigubą pilietybę) , o tiksliau “už referendumą dėl referendumų’. Ypač kai žinaii, jog J.Pankos partiją parėmė visai ne tautą atstovaujantis oligarchas.

vaje, vaje Nidai        2013-11-4 12:51

o kai tie vargšai rašytojai nuvažavo į Maskvą Lietuvai “saulės parvežti”, tai aristokratiškas Paleckis pusę metų buvo žydų psichiatro gydomas, kiti prasigėrė, V.Krėvė movė užsienin, o S.Nėris iš savigraužos nepagydoma liga susirgo, prieš mirtį dar parašiusi porą eilėraščių: “Lietuva man nedovaos”. Istorija kartojasi, nes pamokos nebuvo išmoktos, ar ne?

vaje, vaje        2013-11-4 12:42

kiek daug nuspaudusių žemyn nykštuką ant mano komentaro, bet kažkodėl nematau nei vieno argumanto, nuneigiančio mano teiginius. Tai gal pripažinkite, kad tiesiog esate paveikti ‘Hate speech” ad hominem, propogandos suformuota išankstine nuostata prieš mūsų vyriausybės vadovės asmenį, nepateikiant jokių rimtų argumentų, bet vien tai, kad ji turėjo laimės gimti, mokytis ir dirbti komunistinėj šaly, tačiau skirtingai nei jūs visi, galutinai nusikračiusi sovietinio šleifo stažuodamasi jėzuitiniame Georgtowno universitete? Dėkokim už tai ponui P.Gyliui, kad tuo metu kai jis vadovavo URM, parinko būtent ją stažuotei tame universitete… gal būt norėdamas tik “po dalšė” pasiųst aktyvią tiesos ieškotoją... kaip galimai pasiuntė ir dabartinę savo partijos vadovę... galimai už “nepatogų” charakterį:)

Nida to G.P.       2013-11-4 12:06

Pasigendate šaudomų Suvalkijos valstiečių ar kalinamų rašytojų? Manau,Grybauskaitei su Landsbergiu tokia tvarka patiktų. Gerai, kad Grina - ne Plechavičius.smile

G.P. - Močiutei       2013-11-3 23:41

Miela Močiute, čia ir yra didžiausia Lietuvos tragedija, kad neturime antro Generolo Povilo Plechavičiaus. Jeigu jis būtų, tai nereiktų šiandien svarstymų tema “Kad Respublika mūsų nebaustų”.

Vaje, vaje,        2013-11-3 18:30

Darius Kuolys sako, kad mūsų rašytojas Romualdas Granauskas jau nesijaučia gyvenantis Lietuvoj. Kaipgi jausiesi, jei įsijungus TV - kone vien rusiškos programos su jų žemiausio lygio filmais, o pasakaičius kokį portalą akys piestu stojasi nuo dumblo pylimo ant lietuviškos vyriausybės ir jos planų.

Matyt ir nusipelnęs lietuvių istorkas PETRAS STANKERAS panašiai jaučiasi Lietuvoje. Juk jo tiesioginis bosas Palaitis buvo priverstas jį atleisti iš darbo ir palikti vaikus be duonos kasnio… O kas tokią šunybę privertė padaryti? Nejau Prezidentė? Tikrai ne, nes ji tokių galių nė neturi. Pas mus visai kiti turi tokias ypatingas galias, jog gali žmogų atleisti iš dartbo vien už netinkamai panaudotą žodį “neva”. Ir ne tik atleisti iš darbo, BET IR TARPTAUTINĮ SKANDALĄ SUKELTI. 
Netikit? Tai paklauskit pono L.Donskio arba Dovydo Katzo, jei kartais D.Kuolys neatsakytų:)

kas valdo mūsų info lauką?       2013-11-3 18:20

Ir čia manęs laukė siurprizas, arba, kaip dabar priklauso sakyti – staigmena. Netikėtai sužinojau, kad su Šv.Velykomis mane jau „pasveikino“ Facebooko administracija – užblokuodama mano akauntą „Blogeris Zeppelinus“.
Priežastis – daugkartiniai Facebooko vartotojų kreipimaisi su skundais, kad šis akauntas pavadintas netikru vardu ir neatstovauja realaus asmens, kas formaliai yra Vartotojo susitarimo pažeidimas.
Kaip maloniai el.paštu informavo administratoriai, daugumą skundų pateikė vienos uždaros Facebooko grupės, užsivadinusios „Fašizmui Lietuvoje – ne“ ar kažkaip panašiai, dalyviai.
Jei kas nežino – tai grupė, susijusi su tokiu prokomunistiniu tinklalapiu Antifa.lt, kurio ideologas ir vienas pagrindinių redaktorių yra mūsų senas pažįstamas, Briuselio gyventojas ir Izraelio pilietis Sergey Kanovich, Lietuvos skaitytojams geriau pažįstamas, kaip katalikiško portalo Bernardinai.lt publicistas Sergejus Kanovičius. Beje, neseniai užėmęs garbingas Lietuvos žydų bendruomenės atstovo spaudai pareigas.
Daugumą toje grupėje sudaro silpnesnio maumenėlio studenčiokai, nors yra ir rimtesnių veikėjų, atstovaujančių Anarchija.lt, Feministinį frontą bei Paleckio raudonąją gvardiją.
Aš nepajėgiu suvokti tos grupuotės narių logikos – juk jie susibūrė tam, kad kovoti su fašizmu ir nacizmu Lietuvoje, tskant, akis akin kautis su išsikerojusiu ir mirtinai pavojingu hitlerininkų pogrindžiu – tai kokio velnio tokie intelekto galiūnai ir didžiavyriai, kaip kokie mažvaikiai, rašinėja apgailėtinus skundus Facebooko administracijai, siekdami nieko bendro su jokiais fašizmais-nacizmais neturinčio Blogerio Zeppelinus akaunto uždarymo dėl grynai formalaus pažeidimo?
Kitokių priežasčių, nei elementoriška dvasios ubagystė ir intelektualinė negalia, nesudaranti šiems „antifašistams“ galimybių ginti savo pažiūras atviros diskusijos sąlygomis, aš nematau.
Truputį keista, turint omenyje, kad toje grupuotėje yra visas tuntas asmenų,turinčių ar siekiančių mokslo daktaro laipsnio, bet panašu, kad tai tik dar vienas mūsų aukštojo mokslo degradacijos patvirtinimas. Žemesnio nuopolio akademinės visuomenės atstovui, nei skundo rašymas, siekiant, kad ideologinis oponentas būtų pašalintas iš diskusijos – net įsivaizduoti neįmanoma. Gėda – ir tiek.

Reikia konferencijos ar kito tęstinio       2013-11-3 15:54

renginio,kalbančio apie Lietuvos aristokratiją,jos istoriją,jos vaidmenį,indėlį,priedermes,misiją...Tik nesuveskim visko į bajorus.Tai daug plačiau ir labai reikalinga.Kas galėtų pradėti šią diskusiją?Tai suteiktų vilties?Įdomu būtų pasauliniame kontekste.Ir aplamai aristokratiškumo istoriją papasakoti mums būtų labai naudinga ir reikalinga.

Laivo kapitonas       2013-11-3 15:27

skestant laivui paskutinis gali ji palikti arba kartu nuskesti.Ka matom mes-teisejai(tas kapitonas turys galiu-Konstitucinis teismas) apsirupino gelbejimo valtim bei gelbejimo ratais,o keleiviai-skestanciuju gelbejimas-paciu skestanciuju reikalas.Lietuvos Sarasas man yra vienintele viltis,nes uz ,,bandas” balsuoti nenoriu-jau prisibalsavom.Noriu balsuoti uz Asmenybes.Kol visi Didieji Valstybes Projektai nera svariai ir protingai parengiami -kokia prasme juos igyvendinti ?Norisi kaip geriau-bus kaip visada ?O del jaunimo-ko jis bega-o kaip nebegs,kad norisi oriai uzsidirbti,gyventi.Juk tik turtingu teveliu vaikeliams bei pritapusiems prie dabartines sistemos gerai pasimuilinus) Lietuvoje gera gyventi…

Močiutė Pensininkui       2013-11-3 14:45

Labai įdomiai, Tamsta, čia pasamprotavot. Jei jau tautininkai padarė, nieks kits tenedaro. Tamsta esate tikras Smetonos pasekėjas. Tik va, Plechavičiaus su kariuomene nėra. Todėl Songailos niekas ir neklauso.smile

Tiesiog pagalvoju...       2013-11-3 14:33

Drasus,garbingas vyras Kuolys.

pensininkas       2013-11-3 14:28

1. Manau, kad sąrašus rinkimams į Europarlamentą pateiks visos parlamentinės partijos. Iš neparlamentinių partijų tik Tautininkų sąjunga pasiskelbė, kad sąrašą rinkimams teiks, todėl manyčiau, kad nuo nesisteminių partijų daugiau sąrašų teikti negalima. Jeigu Lietuvos sąrašas būtų pasiskelbęs pirmas, tuomet būtų kita kalba. Dabar visos nesisteminės partijos turėtų remti Tautininkų sąjungos sąrašą.
2. Manau, kad nesisteminės partijos, kaip Tautininkų sąjunga, Lietuvos sąrašas ir kt. taip pat turi pasiūlyti ir remti tik vieną kandidatą į prezidentus. Po ilgų apmastymų matau geriausią kandidatą - Zigmą Vaišvilą. Jis pasisako ir tvirtai bei pagal mane teisingai reaguoja į tokias Tautos problemas, kaip atominė elektrinė, skalūnai, gėjai ir lezbietės, šeima, vaikai, teismai, prokuratūra, policija, Lietuvos žemė, Referendumas, pedofilija, prezidentės biografijos dėmės ir t.t. ir pan.

Stebėtoja       2013-11-3 14:05

Na, programos norėtųsi platesnės. Padėtis įvardyta, bet to maža. Gal Sąrašas galėtų žmonėms daugiau aiškinti ne tik savo programą, bet ir kaip ją būtų galima įgyvendinti? Tai būtų svarbu piliečiams, kuriems reikalinga valstybė, o ne Grybauskaitės šou.

taigi,        2013-11-3 13:51

Prezidentė nesislepia. Bet kodėl slepimi sėdėję šiame susirinkime?
Ko jie bijosi, jei jaučiasi teisūs?

Meluoja Kuolys ir dėl Venskienės “mergaitės paėmimo”, netiesogiai kaltindamas dėl to Prezidentę. Juk jau senai visi išsiaiškino, kas tai organizavo. D.Pūro draugas vaikų psichiatras D.Stonys prisipažino, kad tai jųdviejų planas buvo paimti šturmu. O Pūro buvęs partijos kolega Melianas planą įvykdė ki Prezidentė buvo išvykusi į JAV. O ir ten ju buvo suorganizuotas emigranfų mitingas prieš ją, tarsi ji viską turėtų kontroliuoti demokratinėje valstybėje. O jei ji bent kiek bando įvesti tvarką, tai tie patys rėksniai ima klykti, kad reikia “susigrąžinti valstybę’ ir perleisti ją tokiems “liaudies atstovams’ kaip Graužinienė.

Tyčiojatės iš mūsų, ponas D.Kuoly?

Prezidentė sliapiasi        2013-11-3 13:38

- teigia D.Kuolys.
N
Bet mes ją kažkodėl matome kone kasdien susitikinėjančią su Lietuvos žmonėmis. Žinoma, per NACIONALINĘ TV, kuri dar neokupuota neotrockistų. Nors Graužinienė jau pažadėjo ir su ja “psitvarkyti”.

Ir ši drąsi mūsų prezidentė jau kelia grėsmę, pasirodo, ne tik Lietuvos sukčiams. Ji mirtina išgąsdino KOMINISTINĘ KINIJĄ, kuomet vienintelė (išskyrus estų vadovą) postsovietinėj erdvėj išdrįso susitikti su Dalai Lma. Ji mirtinai gąsdina ir NKVD (KGB) valdomą Rusiją su savo Rytų partnerystės projektais ir viokiais “energetinės nepriklausomybės” planais.
Tad ponui D.Kuoliui ji taip nepatinka? Ar jis tik nesiekia komunistinio perversmo visoje Europoje? Pvz., jau pagal Andropovo-Liubimovo aprašytąjį planą - “Golghota ili sekretnij plan PERESTROIKI”?

conspiracy       2013-11-3 13:29

man asmeniškai įdomiausias buvo Žurnalistų “kūrybinių dirbtuvių” pirmininko Dainiaus Radzevičiaus komentaras jo paties bloge. Parašęs apie tai, kad keletas prokrorų ar teisėjų  nunešė seimui projektą dėl “defamacijos legalizavimo” (kas nežino šio žodžio reikšmės, tai išverčiu, kad tai reiškia ŠMEIŽTO LEGALIZAVIMĄ, pats pirmininkas šį įvykį pakomentavo taip - “iki tokio lygio dar reikia priaugti”.
Argi tai nerodo bendro mūsų žiniasklaidos lygio? Jei žiniasklaidos vadovas, studijavęs VU komunikaciją, t.y. diletantas atėjęs į šį postą iš teismo “ryšių su visuomene” posto ir vadovauja “žurnalistų kūrybai” daugiau nei 10 metų, nieko neturėtų stebinti nuolatiniai šmeižtai prieš mūsų vyriausybę, VSD ir kt. ‘Laisvam lakraštyje”, “ekspertuose”, “balsas lt”... ar net vis dar katalikišku apsimetančiu, bet į sorošistų rankas patekusiu bernardinai lt iš kurio pačiu nedemokratiškiausiu būdu bivo išvyti komentatoriai, pradėję komentuoti religinėm temom. O juk tokia “propaganda’ buvo uždrausta nuo Stalino laikų. Šis laikraštis,  kaip ir “Marijos radijas” buvo sėkmingai galimai neokariųjų ir sorošistų “nukenksmintas’ nuo bet kokios krikščioniškos “propagandos”. Dabar “Jėzaus vieta šime laikraštyje užima Donskio draugas “Bumanas”:ir į jį panaūs šventieji.  O “Marijos radijas” pašalinus pradžioj kun.Volskį, o po to kun.Kęstutį Kėvalą,  tapo puikia priemone atpurtyti kriksčionis nuo tikėjimo jį parodijuojant:)

jee.. je..       2013-11-3 12:54

tai kokią Europą “mes, lietuviai” - L.Donskis, D.Kuolys, Dovydas Katzas, Borovskis, V.Uspaskich, Sokolov, Kėdainių sinagogoj beikonsultuojantis N.Puteikis, norėtume matyti?

Aišku savaime, kad tokią, kios viziją numatė “pilietinės”, “atviros” ir neapgintos visuomenės kūrėjas Sorošas, kurio tėvas šiai visuomenei be “nacionalinių” valstybių ir jų kietų, tiesiogiai tautos išrinktų Vadovių, sukūrė net bendrą esperanto kalbą, tam atvejui, jei Trockio svajonė apie pasaulinę “proletariato” revoliuciją, remiamą  “bankų tautos” pinigais išsipildytų.

Anikė       2013-11-3 10:47

Sąjūdžio renginiuose jaunimas buvo mūsų pagalbininkas,rėmėjas,informacijos
nešėjas į šeimas…Šiandien tik vienetai drįsta “eiti prieš Srovę”,negina silpnesnio,tampa ciniška minia-stebėtoja,kurią lengva sielgaudžiams valdyti.
Juk žmogaus prigimtinis uždavinys-ginti tautos vertybes,silpnesnį,dorą,žemę...
Besieliai nemato,nesupranta,ko atėjo į šį pasaulį,kokią misiją turi atlikti.
Mokykla privalo mokyti gerumo abėcėlės,ugdyti dorą pilietį.Liberalų paniekinti poetai,rašytojai kūriniuose vaizduoja blogį,kuris auklėja kitus,kad taip nedarytų(“Lazda”,“Kiudžiau”...)Dabar ta veikla užsiima televizija,internetas,
gatvė...
Protas dar ne viskas, žmogui reikalinga ir širdis.

Mintys geros, viltingos,       2013-11-3 5:02

tik reikėtų nuosekliai visa tai vykdyti ir žmonės patikės.

Ne tik prezidentė       2013-11-2 19:39

slapstosi?V.Landzbergis ir jo kompanija įstrigusi savęs gėrėjimosi procese .Tarsi įšaldyti vienoje akimirkoje.Tampame tos akimirkos įkaitai.Kažkas susikūrė patogų gyvenimą,o kiti turi laukti,kol jie nugyvens.Šiandien kapuose liūdna,kai matai,kad jauna našlė su trimis vaikais,iš vargo susirgusi tuberkulioze,pasikorus jos vyrui,neturi už ką pastatyti paminklo.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.