Dienos aktualija, Istorija, Demokratija ir valdymas, Liustracija ir desovietizacija

Tiesioginė transliacija iš Aušvico-Birkenau mirties stovyklos išvadavimo 75-ųjų metinių minėjimo

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 27 d. 15:41

12     

    

Tiesioginė transliacija iš Aušvico-Birkenau mirties stovyklos išvadavimo 75-ųjų metinių minėjimo

Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną Lenkijoje minimos Aušvico-Birkenau mirties stovyklos išvadavimo 75-osios metinės.

Tiesioginę transliaciją iš šio minėjimo Lenkijos Respublikos ambasada Lietuvoje kviečia žiūrėti 16:30 Lietuvos laiku.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jei ieškom kaltų dėl žydų likimo, tai ieškom:       2020-01-28 12:46

Stalinas galėjo išgelbėti žydus juos priimdamas Hitleriui pasiūlius (prieš karo pradžią), tačiau tame įžvelgė tik papildomas grėsmes ir ciniškai nepriėmė. To nepadarė ir nė viena Vakarų valstybė, kai dar prieš karą reikėjo ir jos galėjo priimti tūkstančius Vokietijoje imtų persekioti žydų.
Netgi JAV: „Jūsų, Vokietijos, žydai – jūsų problemos, jūs ir spręskite.“
Dabar gi viskas verčiama aukštyn kojomis: kaltinami tie (net tautos), kurie ne tik mažiausiai kalti (lenkai, ukrainiečiai, lietuviai, latviai ar estai tuomet net valstybių neturėjo!), bet ir yra bene daugiausiai žydų išgelbėję.
Viena tikra: manipuliatoriai ir demagogai istorinėje dramoje dar niekuomet nėra laimėję. Tik laiko klausimas.

Be abejonių       2020-01-28 4:10

Aušvicas turėjo ir gerąją pusę.

ah1       2020-01-28 2:01

Tokia matomai buvo JAHVės valia

Kis       2020-01-27 23:37

Bukim biedni,bet teisus.Juk zydus zude ne tik Vokietija ir lietuviai,bet daug kas prisidejo prie zydu nacijos genocido,tai rasoma ir kas nori tas p0askaito chronikos be propogandonu ir iskraipimu.Man pastoviai neduoda ramybes vienas klausimas;kodel ju taip nekente?Berods pats Hitleris turejes zydu kraujo nepamenu is kieno tevu puses?

Kodėl žydai?        2020-01-27 23:14

Kuo žydai nusikalto A. Hitleriui? Kodėl jis taip jų nemėgo?
***********************************************************
A. Eidintas: A. Hitlerio susikirtimas su žydais, su jo mitologiniais žydais, kurį A. Hitleris pavadino „žmogaus dekompozicijos fermentu“,
kadangi jis viską sugadina, visur tas mitologinis žydas – ir teršia rasę,
ir valdo didžiąsias šalis, ir atveda tautas į karą, tad jaunos valstybės, kokia A. Hitleris laikė Vokietiją, turi eliminuoti žydus.
*********************************************************
Tai akivaizdžiai antikristinė nuostata, nukreipta prieš žmogų kaip Dievo paveikslą. Nuostata, nukreipta net prieš pasaulietišką I. Kanto (lietuvių kilmės!) požiūrį į žmogų kaip tikslą patį savaime, kurio niekam neleistina naudoti kaip priemonės, bet privalu visuomet suvokti kaip tikslą patį savaime.

Žydų išskyrimo, naikinimo iniciatorius - Vokietija       2020-01-27 22:55

‘Alfonsas Eidintas: Kada nacių Vokietija ir Sovietų Sąjunga po slaptų susitarimų pasidalijo įtakos sferomis, prasidėjus Antrajam pasauliniam karui, Vokietijos kariuomenė užėmė tą Lenkijos dalį, kur gyveno daugiausiai Lenkijos žydų. Kadangi Vokietijoje jau buvo PRADĖTAS žydų išskyrimo, persekiojimo, išstūmimo iš Vokietijos, kišimo į kalėjimus ar pataisos darbų stovyklas procesas, tas buvo PRATĘSTA Lenkijoje.’
Tuomet kas galėtų paneigti, kad Sovietų Sąjungos atsakomybė, nors ir netiesioginė, už žydų naikinimą Europoje ne ką menkesnė, nei nacių?!
Juk sovietai puikiai žinojo apie tuometinius žydų persekiojimus Vokietijoje, bet vis dėlto atidavė didesniąją Lenkijos teritoriją su žydais Hitleriui?

suklydau       2020-01-27 21:46

galvojau kad bus pranckietis. kaip auka ir pasisakys.

Linksmis       2020-01-27 21:28

Cykras lytūvys pareikš, kad lietuvių tautos atstovai neprisidėjo ir tuoj pat pabers šmeižikiškas mintis apie judėjus. Ar ne tamsuolis tad jis?

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais       2020-01-27 20:22

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:


sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

/

Iš tiesų       2020-01-27 20:13

Kažkas negero nutiko tiesos.lt svetainei,-nepanorėjo pateikt transliacijos metu iš  Aušvico lenkų  kalbos vertimo į lietuvių kalbą.Vargas tau, Lietuvių kalba.

kas čia daros su tom lenkišom transliacijom?       2020-01-27 20:05

nesupratau - tai rusai net chokėjaus tiesioginėm transliacijom rasdavo komentatorius/vertėjus,o čia- pila kažkokia nesuprantama kalba lietuviškai auditorijai be jokios sarmatos.Ir dar tokia rimta proga.Apgailėtina situacija ,tikrai laikas susiprotėt:(

Reikia       2020-01-27 19:42

vargšiukam lenkam grąžint tą jų  Wilno .

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.