Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Keisti teismų sprendimai

Čikagos teismo sprendimas

Tiesos.lt redakcija   2018 m. liepos 15 d. 18:39

12     

    

Čikagos teismo sprendimas

Angliškai skaitančiųjų dėmesiui siūlome Čikagos teismo nutartį, kuria teisėja Virginija Kendall liepos 12 dieną atmetė Neringos Venckienės prašymą sustabdyti jos ekstradicijos procesą. Kaip jau skelbėme, šį sprendimą buvusios teisėjos ir Seimo narės advokatai apskundė apygardos apeliaciniam teismui Čikagoje.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Skirmantė       2018-07-19 2:14

šioje byloje nužudyta 11 žmonių. Tas mergaitės pagrobimas tėra finalinis akordas. Jei neturi teisės tų grėsmių vertinti, tai apie ką mes čia. Juk neprašoma kažkokio neįmanomo dalyko. Prašoma tik NEIŠDUOTI Venckienės mafijai Lietuvoje.

vyte        2018-07-17 10:55

o,tai Virginia Kendell.Ta teiseja kokios lytes atstove ,ar vyras ar moteris.
nes labai keista.

> To 12 06       2018-07-16 14:44

Dalį pastebėjote teisingai: teisėja tyrė tik vieną aspektą, ignoruodama kitus. Bet ji tai ir tegalėjo daryti. Reikia atminti, kad pagrindinį sprendimą priėmė kitas teisėjas: Daniel Martin. Ji aiškiai parašė, kad nemėgina sumenkinti tų baisių akcijų prieš N.Venckienę ir jos artimuosius ir tų kančių, kurias jie iki šiol jaučia kaip tų veiksmų padarinius. Tik ji sako, kad neturi teisės to vertinti.

> To 12 06       2018-07-16 14:39

Ne taip: teisėja nesako, kad NĖRA grėsmės iš teisėsaugos pusės, ji tik sako, kad Venckienė pateiktoje medžiagoje kalba ne apie grėsmę iš teisėsaugos pusės, o iš pdf klano pusės. Dabar apeliacijoje bus galima parodyti, kad tai yra ta pati grėsmė, nes mūsų šalyje visos trys valdžios, kartu su ketvirtąja, dirbo ranka rankon pagal šešėlinių dirigentų komandą. O pagal patektus kaltinimus, išties didžiausia bausmė būtų yra trys metai, bet tą dalyką visuomet būtina nustatyti ekstradicijos bylose. Jei JAV bausmė už analogiškus nusikaltimus mažesnė, nei tam tikra riba, asmuo neišduodamas.

To 12 06       2018-07-16 11:31

Teiseja teigia,kad Neringai gresia tik iki 3ju metu uz pateiktus nusizengimus ,kad musu valstybeje ji bijo ne teisesaugos,bet kitu gresmiu-argi tai nera gresmiu nematymas is teisejos puses ?Butent todel,kad ji nesigilino i visa vaizda,o tik ekstradicija.Taigi tyre tik viena aspekta ignoruodama visa kita.

Dzeikas       2018-07-16 11:27

>suprataujui:
Kai bendradarbiams pasakodavau apie bandymus(iki imigracijos i JAV) apgint viesaji interesa ir lietuvisku teismu praktika,ne kurie,ypac jankiai atsipute man aiskino, kad tai ivyko del mano nemokehimo naudotis turimomis teisemis,juk Lietuva laisva salis,kaip ir JAV. Kai tokiems sakydavau, kad pareinai visu valdziu tiesiog nereaguoja - jie to tiesiog suvokt negaledavo: kaip tai,taigi Lietuva laisva salis ir pilieciu laisve gina istatymai, niekus sneki! Suprasdavo mane tik imigrantai is lotynu amerikos saliu, pas juos neparankiu skundu ir is eiliniu pilieciu nei policija,nei valdzia,nei teisesauga “nemato”. Chorches ir pedrai i tik galva palinguodavo: europa,o tokia pati subine,kaip mano gimtojoje Tijuanoje ar kokiam San Salvadore.

>Supratau       2018-07-16 11:06

Ne biurokratė. Ne “nemato grėsmių”, o neturi teisės tų grėsmių vertinti. Grėsmes vertina vykdomoji valdžia, ne teisminė. O jų neįtikino N.Venckienės pateikti argumentai. Teisėja pati tai pasakė.

> Kur vertimas?       2018-07-16 11:01

Tamsta nespėjate žengti koja kojon su “progresu”, tiksliau į “globalią Lietuvą”. Argi nežinote, kad Seime jau būta pasiūlymų Lietuvoje anglų kalbą paskelbti valstybine kalba?

Supratau       2018-07-16 10:07

kad teisejos manymu naudinga isduoti asmeni Lietuvai del savitarpio bendradarbiavimo sutarties siais klausimais ir tiek. .Apie nezmoniska musiskiu elgesi gali paliudyti nufilmuota vaiko emimo is namu medziaga,nemanau,kad taip viskas butu atrode JAV.Matosi,kad visai nesigilinta i realias gresmes deportuojamai.Viskas taip nezmoniska,bet juk teisejai tai eiline byla ...Ji nenagrinejo musu garsiosios pedofilijos bylos,o tik jai skirta ekstradicijos byla,todel nemato jokiu gresmiu moteriai,kurios likima sprende…Ji tiesiog biurokrate.

Dzeikas       2018-07-16 9:03

Kaip matote,tai tik miesto teisejos sprendimas.O skundas rasomas siekiant ,kad byla butu perziureta net ne federaliniame, o apygardos teisme.
Ir augant teismu lygiui augs ir parama Venckienei paciose JAV.
Juk uzkabintas paciu Valstiju kaip persekiojamuju ir nuskriaustuju gyneju,laisves bastiono ivaizdis.Mestas issukis ju motto.

Kut vertimas?       2018-07-16 8:19

NĖRA!

Portale       2018-07-15 20:33

alkas.lt buvo įdomus keleto dalių straipsnis apie viduramžais vykusius “raganų deginimus”.Nori nenori prisimeni šį straipsnį,kai matai,kas vyksta.Negi Lietuva tikrai tokia tamsi,kad daugelis su pasimėgavimu šaukia :“Ant kaužo ją,ant laužo”.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.