Žiniasklaida

Čia aš – Artūras Račas: atsiprašau, kad mums nepavyko

Tiesos.lt siūlo   2016 m. birželio 1 d. 17:26

75     

    

Čia aš – Artūras Račas: atsiprašau, kad mums nepavyko

faktai.lt

Prieš beveik pusantrų metų pirmajame savo komentare faktai.lt rašiau: „visada tikėjau, kad yra niša žiniasklaidos priemonei, kuri pirmenybę teikia faktams ir faktais pagrįstai analizei. Niekada neabejojau, kad Lietuvoje yra daug žmonių, kurie skaitytų tokią žiniasklaidos priemonę, nes jų interesai ir poreikiai neapsiriboja „naujienomis“ apie septynis naujus būdus patirti orgazmą ar seniai pamirštos vietos „žvaigždės“ asmenukei iš Facebook.“

Šiandien turiu pripažinti, kad liaudies išmintis, teigianti, kad viltis yra kvailių motina, yra teisinga. Nes mano tikėjimas nepasiteisino. Žmonių, norinčių skaityti naujienas, Lietuvoje yra daug, tačiau tikriausiai per mažai, kad jų pakaktų išgyventi naujienas skelbiančiai žiniasklaidos priemonei.

Išeitų, kad aš kvailys? Nesiginčysiu su tais, kurie pritars šiam teiginiui (o tokių, neabejoju, bus ne vienas). Nes iš dalies tai galbūt yra tiesa. Aš tikriausiai esu kvailys, nes nesugebėjau prisitaikyti prie tų procesų, kurie kelerius pastaruosius metus vyrauja Lietuvos žiniasklaidoje, nesugebėjau pirkti ir parduoti turinio, niekada nemokėjau „įsisavinti“ valstybės biudžeto ir iš jo išlaikomų institucijų lėšų. Nemokėjau imti iš savęs ir vaidinti žiniasklaidą.

Nuo pat 1993 metų, kai pradėjau dirbti žiniasklidoje, galvojau, kad pirma yra višta, o tik paskui kiaušinis, tai yra, galvojau ir tikėjau, kad žiniasklaida gali auklėti, šviesti, mokyti, analizuoti, suteikti erdvę laisvoms diskusijoms. Tai yra, gali prisidėti prie laisvos ir pilietiškos visuomenės kūrimo.

Visose žiniasklaidos priemonėse, kuriose dirbau, stengiausi, kad ir kiti tuo patikėtų. Vienur sekėsi sunkiau, kitur – puikiai, iš vienų žiniasklaidos priemonių tekdavo pasitraukti, iš kitų traukdavosi tie, kurie į žiniasklaidą žiūri kaip į lovį, savo asmeninės gerovės ar įsivaizduojamos galios įrankį.

Niekada dėl nieko nesigailėjau ir jei viską tektų daryti iš naujo, elgčiausi taip pat. Nors ir žinodamas, kuo viskas baigsis. Nes žinau, kad viską dariau teisingai ir sąžiningai. Nepaisant to, kad labai dažnai girdėdavau patarimus „nusileisti“, „patylėti“, „pamiršti“, „įvertinti jėgas“, „išlaukti“, „prisitaikyti“.

Šiandien man kai kas sako (o daug kas mintyse galvoja), kad aš pralaimėjau.

Aš taip negalvoju. Aš stengiausi, dariau viską, ką galėjau ir kaip mokėjau, tačiau man nepavyko. Nemanau, kad tai pralaimėjimas, nes pralaimima tada, kai nuleidi rankas ir pasiduodi, pripažįsti, kad vertybės ir principai neegzistuoja, kad viską lemia pareigos, pinigai ir lovys.

Aš nepralaimėjau. Aš vis dar tikiu, kad žiniasklaida gali skelbti naujienas, neparsiduoti ir prisidėti prie laisvos ir pilietiškos visuomenės kūrimo. Esu tikriausiai labai naivus, bet vis dar tikiu, kad gali egzistuoti žiniasklaida be specialiųjų tarnybų užsakymų, be krūtų, be pilvotų narcizų ir be korumpuotos žiniasklaidos finansuojamų padugnių.

Bet, kaip jau žinome, tikėjimas yra kvailių motina, ir šiandien Lietuvoje tokios žiniasklaidos nėra. Nors tai anaiptol nereiškia, kad jos niekada nebus.

Aš labai džiaugiuosi tais beveik pusantrų metų, kuriuos praleidau su Jumis, faktai.lt skaitytojai. Ačiū Jums visiems, kad skaitėte, ačiū, kad diskutavote, ačiū, kad priekaištavote, ačiū, kad taisėte klaidas, ačiū, kad kartais sakydavote „ačiū“.

Ačiū visiems, kurie tikėjo, kad žiniasklaida gali būti kitokia, nei šiandien yra, ir tą savo tikėjimą patvirtindavo finansine parama. Jei ne jūs, šis įrašas būtų atsiradęs gerokai anksčiau.

Atsiprašau, kad mums nepavyko. Atsiprašau, kad galbūt nepateisinome Jūsų vilčių. Nes tai tikriausiai yra vienintelis dalykas, kurio gailiuosi, per visą savo darbą žiniasklaidoje ir kurio jau turbūt nepavyks ištaisyti.

2015 metų sausio 4 dieną sakiau: „Sveiki, čia vėl aš, Artūras Račas. Ir vėl žiniasklaidoje.“

Šiandien Jums sakau: „Čia aš, Artūras Račas, viso gero“.

Galbūt kada nors ir kur nors susitiksime, tačiau tai nebus žiniasklaida.

P.S. faktai.lt svetainė dar kurį laiką bus prieinama, skaitykite naujienas, kurios buvo skelbtos, komentarus, kurie buvo publikuoti. Jei atsiras norinčių, kad faktai.lt gyventų, kontaktus rasite nesunkiai.

P.P.S. Sąskaitos numeris vis dar galioja. Tam atvejui, jei nuspręstumėte, kad paprastas verslininkas Vladas, tikėjęs, jog žiniasklaida gali būti kitokia, nebuvo visiškas kvailys.

faktai.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

DR LORENA FITCH       2018-04-16 20:57

Ieškote galimybių parduoti savo inkstus už pinigus dėl finansinio suskaidymo, ir mes pasiūlysime 500 000,00 USD už savo inkstą. Mano vardas DR LORENA FITCH, aš Lorenos inkstų / chirurginės ligoninės nefrologija. Mūsų ligoninė specializuojasi inkstų chirurgijos / transplantacijos ir kitų organų gydymui, taip pat sprendžiame inkstų perkėlimą ir transplantaciją su gyvu ir sveikuoju donoru. Mes įsikūrę JAV, Malaizijoje, Indonezijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, JK, Pietų Afrikoje ir kt. Jei jus domina parduoti inkstus, nedvejodami susisiekite su mumis susisiekite su mumis per: el.paštu: .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Geriausiu atveju

DR LORENA FITCH

is Garliavos istorijos       2016-06-6 23:24

Zmones pasimoke ar galima nors zodziu tiketi per ziniasklaida skleidziamu brutaliu melu!!!

idant stasys       2016-06-3 11:22

nusipirko naują šunį koli veislės. Maladiec stasįs. Tik nuimk sietkas nuo šunies, bo gausi straipsnį už gyvūnų kankinimą.

stasys to tarabildai        2016-06-3 6:33

Tarabilda rašo :Tenka pripažinti, kad dalis panašių portalų lankytojų yra piktybiniai niekšai. Jie ateina prisidengę ėriukų kailiais naikinti erdvę, kurioje patys yra. Tipiškas pavyzdys - stasys, lakmusas, Pikasas. Tai panašu į vėžį, kuris minta ir naikina kūną, kuriame apsistoja ir išsisėja. Bet su kūno mirtimi ateina galas ir jiems. Jie nemoka kurti - tik ardyti, kenkti ir griauti.” Koli “sitkos” išsidvaksėjo ,gal tarabilda savo mestus kaltinimus teiksis dar ir pagrįsti ?

Julius Puras       2016-06-3 2:32

Kalbant apie tai kodėl Račas turi uždaryti savo bizni tai pusiau tiesa arba savo nuomonės propaganda tai nėra žurnalistika. Ka noriu pasakyti idant Račas neturi žurnalistinės kultūros kad tai iš nieko sukurtu objektyvios žiniasklaidos jau nekalbant apie tai objektyvios analitikos internetine svetaine.

Julius Puras       2016-06-3 2:24

Ačiū Tarabilda jums už tai kad man ramybės palinkėjote. Jums tai pat ramybės linkiu. Šiaip tai tema apie Rača ir jo veikla bet ne apie Salomėja tai galbūt išliekame temoje apie Rača?

Tarabilda       2016-06-2 23:38

Labai atsiprašau, ne Maironis, o Salomėja Nėris taip rašė eilėraštyje apie žydinčias obelaites. Pacituočiau ir visą eilėraštį - gražus - bet iš atminties nebeišeitų. O tomelis ten lentynoje guli, ale labai aukštai, kad negali pasiekt.

Tarabilda       2016-06-2 23:19

Gal galėtumėt susilaikyti nuo girtuokliškos frazeologijos ir leksikono bei intonacijų. Esu dažnai gana draugiškai išgirstamas admino, kurio galėčiau paprašyti, kad įneštų ginčo scenon Nykštukų būdelę ir kai ką ten nukreiptų parymoti. Ten ant lentynos yra kai kas, bet ne nugerti buteliai, ko jūs užtroškę trokštate ištriokšti. Ramybė ir tau Purai. Amžina ramybė kaulams jų, kaip sakė Maironis.

Julius Puras       2016-06-2 23:11

Ir dar kartą ramybės.

durniui       2016-06-2 23:04

reikia linkėti ” į sveikatą”, avėpeza.

Julius Puras       2016-06-2 22:43

Aš nuoširdžiai jums linkiu ramybės.

Sietka       2016-06-2 22:28

purai, tu salaga, tai gausi papilstyt.
lašas pro šalį- iškart į mordą.
sukis vikriai.

tesent idant        2016-06-2 22:26

Pure Raudonkepure, sijonas tau visai tinka.
Dera prie vilkiškų gaurų.
Dėl pusiškumo- ko taip pasikuklinai?
Juk iš beveik vilkolakių giminės esi.
Kadrinis, tskant.
Beveik todėl, “idant” šakalo kraujo turi daugiau nei vilkinio.

Sietkai       2016-06-2 22:25

Žinot, pamaniau, pamėginsiu jūsų siūlomą receptą išbandyti ant savęs, kad Pūrui galėč ir nuo savęs parekomenduoti, kad gerai veikia. Ale tas nugertas butelys su 200 likučio labai toli užkištas už sofkės, kad rachito išsukta ranka negaliu taip paprastai ir staigiai pasiekt. Todėl gal kokį kitą receptą pasiūlyt galėtai pirma man, po to aš gal ir pasiūlyčiau Pūrui, jei geras bus.

Julius Puras       2016-06-2 21:58

Tesent žinute tai Račas yra vienas iš tų apsimetėliu. Arba žmogus yra visur sąžiningas arba ne. Nes tokio varijanto kaip pusiau apsimetėlis nėra.

Julius Puras        2016-06-2 21:36

Per paskutinius metus turiu toki jausma ateidamas į “tiesas”. Tarsi aš palaikyčiau Raudonkepuraitės senele bet lovoje būtų visai ne senelė bet senele persirenges vilkas.
Grįžtant prie temos tai visa Lietuvos žiniasklaida būtent tokia ir yra apsimeteliška.

v tom smysle,        2016-06-2 21:33

krc., “ta prasme”, vansi škia tskant, značit taip

Julius Puras        2016-06-2 21:27

Ta prasme jūs geriau žinote kur aš sėdžiu ką aš žiūriu ir ką aš geriu nes tai išduoda mano rašyba?

sofui puruj       2016-06-2 21:16

tajkitinas, taykitynas idant rasiba izdoda.
blajvus tajp nerasynetu.
bencki geditusy tajp rasity.

Julius Puras       2016-06-2 21:05

Kadangi aš tv visiškai nežiūriu at sofu laiko neleidžiu kaip ir bambaliu (o galbūt ir neblogai būtų) nevartoju tai man tas kulturosofas kaip ir netaikitinas?

"idant"       2016-06-2 20:57

Derėtų paaiškinti gerb. publikai - ką reiškia terminas “kultūrosofas”.
Kultūrosofas yra toks individas, kurio kultūra apsiriboja ranka nuo sofos pasiekiamais esminiais egzistenciniais liumpeno atributais- tv pultelis ir bambalis. Jeigu kultūrosofui po ranka yra dar ir saulėgražų blūdas, kultūrosofas jaučiasi galintis spjauti į barzdą bet kokiam profesoriui.
Arba duoti į dantis. Nesikeliant nuo sofos, idant…

ka veikia G.Somgaila?!       2016-06-2 20:51

kai Racas bankrutuoja, tai spaudos laisve ginantis (uz valdiskus pinigus) biurokratu tapes Songaila, iskylauja Indijoje? Ar jam visai vistiek kas dedasi su spauda? Laisva spauda?

Julius Puras       2016-06-2 20:38

Tikrai per pastarąsias dvi savaites visiškai praradau ryšį su masto prekių parduotuvėm kaip ir neseku visai bananų kainos. Ir čia turbūt tas visas pavydas iš jūsų pusės man Saka liux?

Saka liux Sietkai        2016-06-2 20:01

Ką tu čia siūlai kultūrosofui, nenaudėli. Ar nematai, kokiomis piktomis akimis į tamstos komentarą dėbtelėjo Veryga iš kito straipsnio. Būsimiausias sveikatos ministeris už tokias agitacijas tamstą taip pagydys, kad inkstai per gerklę išlys. Susiturėtai ž-mogų iš Amerikės gundyti. Ar nematai, kad bėdžius neturi supračio apie saiką? Ten pas juos taip išmoko vartoti, kad žmonės po to prisivartoję pro jokius vartus nebetelpa. Atsiimk savo žodžius, sietka.

Sietka       2016-06-2 19:46

Purai, tu gal geriau išgerk, ar ką? Padaryk 200 gr., atsisėsk ant grindų, atsipalaiduok. Arba prigulk kaip ir dera bobikui. Neprakaituok.
Pervargsi, našumas kris.

Vaišnoras Purui       2016-06-2 19:44

A. Ačiū, kad pasakei savo domėjimosi sritį. Gal tada neturėtum pykti, jei pavadinčiau tave kultūrosofu. Lietuviškiau gal būtų - Lietuvos kultūros filosofu iš Amerikos. Kol kas toje pozicijoje turi tik vieną rimtesnį konkurentą - Tomą Venclovą iš Amerikos, bet jis, žinai, liberalas - po Masiulijados Lietuvoje jau nebeprisiskiepys. Mušta korta, škia, Puteikio terminais kalbant.
Džiaugiuosi tavim jau vien už tai, kad sex-as tau mažiau už kultūrą rūpi, nors sveikas balansas tarp vieno ir kito turėtų vis dėlto būti išlaikytas. O dar pliažai, vasara - na pats supranti. Kur ketini bures kelti. Į LA? Gal į Havajus ar Floridą? Kur patartum mums sparnelius kelti?

Julius Puras man rašiusem-ei       2016-06-2 18:59

Daugiau ne sex patirties turintis daugiau gal šiek tiek kultūra išmanantis.

Juliui Purui       2016-06-2 18:36

Ar tamsta čia kalbi apie atpigintus seksualinius reikmenis. Nuostabu, kai kalba sritį išmanantis žmogus.

Julius Puras       2016-06-2 18:25

Kalbant apie “tiesas” tai jos jau daugiau kaip metai evoliucionavo ir toliau evuliucionuoja. Tikslas aš esu isitikinines yra politinis tai būtų DK rinkėjus nukreipti “teisinga” linkme. Po rinkimu viskas atslūgs ir “tiesų” laukia Račo “tiesos” likimas.

Julius Puras i Saka liux        2016-06-2 18:09

Amerikoje išrinks Trumpa tai žiūrėkite pas jus Lietuvoje dar labiau bananai atpigs. Ir ne tik tie kuriuos galima valgyti bet ir tie kurie kitaip vartojasi.

s.m. Tarabildai       2016-06-2 17:50

neteisus esi tamsta, na del tu neva portalo lankytoju…
Jie ne lankytojai, - darbuotojai. Viena ilgai itarinejau tik chroniniu kregzdutizmu apsirgus, gi turi zmogus teises i savirtaiska, net jeigu supaklodejusiai nenormalia, betgi kas gali paneigti, kad tai ne pokasacinio pakabinimo sindromas… Va ir ketvirtas efleitroius islindo. Taip kelias dienas buvo ramu bent jau be to dvejetukininko…
Ek, rupuzynas.

Vaišnoras       2016-06-2 15:58

Jei Amerikoj išrinks Trumpą, tai kažkur kitur turėtų išrinkti Ilgą. Kodėl gi to nepadarius Lietuvai vitoj storos matrioškos?

Saka liux       2016-06-2 15:23

Ten naujiena, o čia dar didesnė - Julius Puras atsirado iš padangių. Joks ten pas jus JAVėse oras, ar karščiai nedusina, moscitai nepuola? Koks tamstos santykis su Trumpu? Ir kaip čia tau į perkaitusią nuo Amerikos saulės galvą mintis atėjo, apie ką Račas neparačė?

Julius Puras       2016-06-2 15:15

”  kuri pirmenybę teikia faktams ir faktais pagrįstai analizei” Račas galėtu pasirėmes faktais ir padares jų analize ką nors papasakoti apie pedofilijos byla. O tai eik į prapulti su visais savo rėmėjas skurdo verslininkais.

Saka liux       2016-06-2 13:22

Bananai - fantastika - tik po 66 euro centus. Pirkau net 7 kilogramus. Į Lidlą žiūriu labai pozityviai. Drąsi chebrytė. Pamatysim kokių susilauks atakų iš mūsų vietinių ryklių. Neabejoju, kad mūšis bus nuožmus ir be skrupulų.

liuxui       2016-06-2 13:00

tilpo, įsidėjau

Saka liux       2016-06-2 12:58

19 produktų Lidle net dvigubai pigesni nei Maksimoj. Ir jie tikisi dirbti pelningai.
Netelpa galvoj - 19.

Pikasas       2016-06-2 12:56

Esu parašęs visą eilę komentarų, kuriuose nurodžiau kaip neteisingai ir netgi antikonstituciškai yra elgiamasi su kiek laisvesne komentatorinio komentavimo erdve. Per 14 metų ši erdvė susitraukė daugiau negu dvigubai, o kai kuriuose leidiniuo9se dar daugiau. Gal taip vyksta todėl, kad bijomasi laisvo žodžio. Kai kurie buvę visai normalūs leidiniai pasistengė sunaikinti visus archyvinius kiek laisvesnius internetinio komentaro puslapius. Reikalaujamos registracijos, įvedami įvairūs papildomi kodai, mažinamos ga;imų panaudoti ženklų apimtys ir komentavimo laukų dydžiai. Net ir visai padorūs komentarai dažnai būna ištrinami, jei neatitinka leidinio vedamos linijos. Kartais visiškai, o kartais kažkuriam laikui išjungiami IP adresai.  Žinoma, visa tai prieštarauja LR Konstitucijoje numatytoms žmogaus teisėms gauti ir skleisti informaciją, tačiau tiems, kurie valdo žiniasklaidą, nedaug tai rūpi. Ypač, kai tenka taikytis dar ir prie leidinių savininkų skonio.

Tarabilda       2016-06-2 12:38

A… Supratau iš stasio ir Pikaso komentarų, kad šie yra “demokratijos ir žodžio laisvės” garantai. Škia, plečia demokratijos rubežius. Vieno tik nesupratau, kodėl šie demokratijos garantai džiūgauja, kai užsmaugiama niša tai nepriklausomai raiškai. Kažkaip nesueina galai. Labai iškreiptai suvokiate Konstitucijos skirsnį, kur kalbama apie pamatines piliečių teises nevaržomai rinkti ir skleisti informaciją.

Kas "suėdė" Račą?       2016-06-2 12:21

Atsakymas paprastas - konservai ir liberastai su savo nupirktais portalais. Bet tai do pory do vremeni. Liberastai jau patys savę suėdė, beliko susiėsti konservams, nedaug liko. Bus dviem gaujom mažiau.

stasys       2016-06-2 12:07

Pikasai ..labai diplomatiškas atsakimas ..tai kitai nuomonei smile

Pikasas Tarabildai       2016-06-2 12:04

Interneto komentarų puslapiuose matau kiek kitokią situaciją. Nematau jokių niekšų, o tik įvairią nuomonę turinčius kolegas. Matau ir tokias jų pastangas, kurios visiškai nesusiję su priimtina viešoje erdvėje komentavimo forma. Tokie išryškina savo mentalitetą ir kuklias galimybes įsilieti į pašnekesį, kaip padorūs oponentai. Betgi, tai jų pačių problema. Todėl jų bandymai grubiu žargonu naikinti visus, kas turi bent šiek tiek kitokią nuomonę primena sovietmečio kagėbistinių laikų metodus.

“Vilkais ėriuko kailiais’ tokių nevadinčiau, nes ir su tais kailiais jų agresija išduoda atšipusių ilčių situaciją. Tokie netgi labai aktyviai stengiasi, kad būtų skaitomasi tik su jų nuomone. Nežiūrint netgi to, kad ta jų nuomonė ryškiai atitinka “kremlinų klakerių” skleidžiamus ideologinės kovos štampus. Internetinėje erdvėjo tokių aktyvistų nėra labai daug. tad nemanau, kad jie gaivų Nepriklausomybės orą pajėgtų pakeisi į praplėkusią smarvę. Kur tokia problema atsiranda, siūlau plačiai atidaryti langus ir gerai patalpą išvėdinti.

stasys       2016-06-2 11:52

Tarabildai ..gal vizgi prieš tai reiktu ir pačiam apsikuopti .Nuomonė visada sveika kuo tai gristi .Savo atveju galėtumėte parodyti ir tuos padarytus darbus kuriais čia taip giriatės ... o tada ir kalbėtis bus lengviau kas čia ka sugriovė , ardė ,ar kaip kitaip kenkė .smile Tai kad neišlaikote netgi pirmoko lygio kritikos kurso..rodo ir sekančios tamstos minties verte . Rašyba dar ne viskas ..saulute.

Tarabilda       2016-06-2 11:07

Tenka pripažinti, kad dalis panašių portalų lankytojų yra piktybiniai niekšai. Jie ateina prisidengę ėriukų kailiais naikinti erdvę, kurioje patys yra. Tipiškas pavyzdys - stasys, lakmusas, Pikasas. Tai panašu į vėžį, kuris minta ir naikina kūną, kuriame apsistoja ir išsisėja. Bet su kūno mirtimi ateina galas ir jiems. Jie nemoka kurti - tik ardyti, kenkti ir griauti.

Lakmusas       2016-06-2 10:55

yra Garliava. Asmuo pats pasisako, ar jis turi moralę ar neturi. Račas pasakė, kad neturi.

stasys to 2016-06-2 6:31       2016-06-2 10:32

tik neapsidirbk iš to smagumo ..o tai čia dar ilgai dar smirdėsi .

Jei jau šeimose brolis brolį,       2016-06-2 8:46

sesuo seserį pradėjo šalinti iš kelio ,nesiskaitant su priemonėmis,tai bendrame lauke vyksta kažkas siaubingo.Kai nesilaikoma 10 Dievo įsakymų.Tiek nedaug ir tiek daug.

Pergalė ta,kad       2016-06-2 8:44

jūs atsiribojote nuo melo.Tai jau pergalė.Faktais atsiribojote ir nors vienas žmogus nesitepė,-gynėsi kaip galėjo,priešinosi.Visi mes savo aplinkoje bandome pagal savo supratimą priešintis ir tikrai kartais gali padėti tik faktai,nes yra tokių žmonių,kad nepatikėtum,-kurie taip sugeba viską suvartyti savo naudai. Niekšas sako priremtas fakto,kad aš  jau viską pamiršau,man atmintis.

Asetui.., ar Salakui       2016-06-2 8:38

Juozapini, vėl su savimi kalbėtis pradėjai?

ruta       2016-06-2 7:45

Deja , visa Lietuvos sistema yra supuvusi , korupcine ir parsidavusi , kuri toleruoja tik patikrintus kysiais subjektus , amoralius degeneratus , nes jie yra VALDOMI , juos bet kada gali tympteleti uz ju nusikaltymu ‘virvutes ‘, nors, manau ,tuo net daryti nereikia , jie niekada neturejo jokiu vertybiu , apart pinigai - valdzia- pinigai ..

chi chi chi       2016-06-2 7:43

Racka vaziuoki tu su tacka i Kleboniskio mishkeli priduoti savo anala kaip Rozova Popa markizui de Sadui.

Racui       2016-06-2 7:41

Gal nereikia cia lieti KROKODILO ASARU.Atsimenu ,kaip stojai ginti pedofilu klano visomis keturiomis.Basta.Tavo korta musta.

kontoriniam žulikui- 6.05       2016-06-2 6:31

padugnė esi,ir ne tau patarimus žmonėms dalint.kontora joja ant tų pačių metodų-bauginimo,žlugdymo,šmeižimo,melo.perskaityk savo vardą,stasy,iš antro galo -koks esi smirdžius pats,tokia šlykšti ir tavo “aplinka”.

stasys       2016-06-2 6:05

Račai ..kai neturi tam gyslelės ..reikia imtis tokio darbo kuriam norėtųsi turėti ..o ir tamstos amžius tinkamas ..keiskit veikla ir užsiimkite kulinarija ..kaip tie pilvoti narcizai bludijantis po kavines ieškodami to ko nepametę ..Žmogus negali būti toks vienpusiškai šabloniškas o jei stengiasi , rezultatas tik vienas.. nusivylimas. Faktai.lt gal ir geras projektas , bet jame trūksta tos aplinkos ir idėjų,..kurios verstu skaitytoja ten nuolatos lankytis .Lauko kaviniu daug bet kava geriam tik keliose .

Tarabilda       2016-06-2 0:56

Iš Račo laiško galima suprasti jo siunčiamą žinią skaitytojui, kad dabartinėje visuomenės išsivystymo stadijoje, kokią publiką turime, ekonominis nepriklausomo portalo projektas Lietuvoje yra neįmanomas. Bet man panašu, kad tai tik kamufliažas, o tikrosios atsisveikinimo priežastys nusakomos keliomis užuominomis. Viena iš tokių, kad žmogus apsisprendė nebegrįžti į užnuodytą žiniasklaidos lauką. Kitaip tariant, buvo iš to lauko pašalintas. Galvokit savo galvom, kas eilėje bus kitas?

Anupras       2016-06-2 0:04

baigiu peršlapti. Bet niekur neisiu, nes pila kaip iš viedro pas mumis. Jei eisiu iki eglės, dar labiau sušlapsiu ir laiko sugaišiu marias.

Aisetui       2016-06-1 23:29

Apsistojau, kur lyja. Neturiu laiko kitos vietos ieškoti. Ten ir arbatinukas garuoja.

Aisetas       2016-06-1 23:27

Blyninių kvartalas. Pora šimtų metrų eini tiesiai, pakalnėj po spygliuočiu stovi virdulys. Dar nebus atvėsęs.

Aisetui       2016-06-1 23:10

Arbatėlės žolelių neatsisakyčiau prieš miegą. Užkaisk.

Aisetui       2016-06-1 23:06

C. variantas. “Driokstels” - tik ž. turėtų būti vartojamas ne būsimojo laiko forma.Žaliųjų žmogučių patarimu pas mumis Luodis šiandien pradėtas valyti nuo dumblo. Dumblo Luodyje nebeturi likti, nes ežeras yra turistų mėgiama nacionalinė vertybė tarptautiniu mastu. Ežeras turi būti švarus kaip ir Lenkijos didieji ežerai.

Aisetas        2016-06-1 23:00

Jeigu pražūt, tai su muzika.
Būt neblogai ta proga kokių arbatžolių užsiplikinti. Jeigu teisingai spėju, proga tikrai atėjo.

Aisetas Salakui       2016-06-1 22:54

Taip, ašutinės padalintos kaklams. Nepratusiam, pirmą kartą baisu tikrai.
Bet po trečio ketvirto, taip labai baisu nebėr. Tik kad graužia.
Bet gyvent įmanoma. Jeigu pasisaugai. Berežonogo Bog berežot.
O kita vertus, labai jaunam, gal daugiau yra ką prarasti. Gyvenimo ragavusiam ne taip. Kai žinai kad viskas yra tik šūdeliai prieš Amžinybę, bubai nelabai baisūs.
Baisiau yra savęs bijoti. Gal todėl niekšai yra bailiai?

Aisetas       2016-06-1 22:44

Dar vienas dalykas- šios dienos atvejis, kai matrioškei nervukai neatlaikė.
Silpnumo momentas. Matrioška delfiams aimanavo, kad rinkimų cirkui kyla pavojus. Jos vietoje to nederėjo sakyti, nes tas nurodo režimo silpną vietą.
Yra du variantai kodėl išpliurpė.
A) dėl panikos
B) nori kad taip pagalvotume.
Kol kas abu variantai atrodo lygiaverčiai, bet palauksime Teksto ir ktk.
Jausmas dvejopas- ir įdomu, bet ir verčia susirūpinti dėl galimų siužetinių posūkių.
Viena žinau, reikia sekti anturažą ir spektaklio dekoracijû detales.
Jeigu scenoje kabo šautuvas, reiškia kažkuriuo metu driokstels.
Dramaturgijoje neteikšmingų detalių nebūna.

Salakas Aisetui       2016-06-1 22:36

Sudorojo. Ta proga… Atrodo, kad kitai semantinei analizei nebebus vietos, kur ją skelbti. Virvės išdalintos ne tik Račui.

Urajaaus       2016-06-1 22:30

Elegantiškai tik iš pirmo žvilgsnio ta forma atrodo.
JIE visų užmušti ar kišti į kalėjimą negali. Turi laikyti fasoną. Kas buvo susidūrès su JÛ taikoma lėto dusinimo metodika, tie žino kaip tai nesaldu.
Režimo auka yra smaugiama tyliai. Finansiškai, ekonomiškai.
Staiga ima “nesisekti”, auka atkertama nuo pragyvenimo lėšų ir žlugdoma iki sunaikinimo.
Račo portalą atitvėrė nuo rinkos, paliko be pajamų. Sąskaitos kaupiasi, išlaidos, o pajamų nėra. Vat ir užsidarė. Režimas vieną planą įgyvendino- sunaikino nepatogų portalą.
Dabar naikins rėmėjus. Kad daugiau neberemtų nesisteminių portalų.
Paraleliai toliau dusins Račą. Kad galutinai nukenksmintų.
Žmonės dar nepamiršo gebistinių metodų. Moka skaityti siunčiamas žinutes.
O žinutė paprasta- jeigu šiepsi dantis prieš režimą, bus kai račams.
Sistema gyva baime. Baime ir fasado butaforija.
Suskiai tik aptarnaujantis personalas. Nykus, bet kenksmingas.
Bet adminui atrodo tas nerūpi…

Aisetas Salakui       2016-06-1 22:15

Atsiprašau, man neatrodo reikalas pigiai paprastu. Sutapimų nebūna, todėl suskelis čia atsirado neatsitiktinai. Neatsitiktinai dabar.
Matrioškynas užmaišęs riebią tešlą, o receptūra importinė.
Visi vietiniai sostų karai tik dūmų uždanga. Bet tarp eilučių petrskaityti galima nemažai. Netru!us bus dar viena proga, labai gera, semantinei Teksto analizei. Pagauni?

Uraaajui       2016-06-1 21:54

Teisingai uostote. Įvyko elegantiška politinio susidorojimo kombinacija.

Salakas To "suskio"       2016-06-1 21:14

Reikalas rimtesnis nei pačiam atrodo.

Zorge       2016-06-1 21:13

Pritariu Vaintraubui. Pakabintas tipelis.

Vaintraubas       2016-06-1 20:52

Picasius pradeda šantažą. Žinome tas konsevines Ramanausko užuominas. Nesam dar užmiršę Ezopo kalbos. tai vsduko užsakymu čia atsliūkinai ar kitos tarnybos deleguotas, ką? O jau koks nuoširdus, kad nors prie minkštos vietos glausk, kad dar nuoširdesnis atrodytum. Mes skaityti ir suprasti dar mokam, režimo kvislinge.

Pikasas to "suskio..."       2016-06-1 19:45

Visada išsakau savo nuoširdžią nuomonę. A.Račas gerai žino, kam jis tarnavo… Tad visus tuos “lia lia lia” atmetu.

suskio laime       2016-06-1 19:15

įkyrus spamintojas pikasius didžiuojasi tuo kad užknisinėja žmones savo demagogijomis

Pikasas       2016-06-1 18:58

Perskaičiau labai gražią Artūro Račo legendą apie savo tikslus ir siekius. Ar jis buvo BNS vyr. redaktoriumi ir direktoriumi, ar Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos tarybos nariu galima buvo pastebėti, kad visa tai, ką A.Račas surašė su jo konkrečia veikla yra labai mažai susiję. Nereikia autorius bandyti save sumenkinti. Jis tikrai ne kvailys, todėl gerai sugebėjo laviruoti ir tik kada nekada pasiryškindavo. Pasakysiu dar aiškiau. Labai gerai, kad ne visus tikslus A. Račui pavyko įgyvendinti. Jis, sulaukęs iš manęs daugybės komentarų, supras, kad suvokiu tuos jo tikslus…

Janina       2016-06-1 17:58

Labai gaila. Tikrai labai gaila. Tikėjau tuo, ką rašėte ir džiaugiausi, kad yra ką skaityti. Sėkmės Jums kuo didžiausios. Tikiuosi - dar susitiksime. Ir ačiū kad esate.

Matrioška       2016-06-1 17:52

Uraaaaaaaaaa!

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.