Europa, Ukraina, Rusija

Česlovas Iškauskas. Ukrainai vietoj ginklų peršama kapituliacija

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 16 d. 20:06

22     

    

Česlovas Iškauskas. Ukrainai vietoj ginklų peršama kapituliacija

voruta.lt

Volodimyras Zelenskis, atrodo, seniai įkyrėjo Vakarams, nuolat prašydamas efektyvių tolimesnio nuotolio veikimo ginklų. Šie delsia, išsisukinėja, maitina Kijevą pažadais, rengia įvairius paliaubų planus, o, kaip toje Krylovo pasakėčioje, vežimas nejuda iš vietos. V. Putinui to tik ir tereikia: apžvalgininkai tvirtina, kad, padedamas kai kurių Vakarų šalių ir ištikimų satelitų, agresorius visą laiką žengia priekyje.

Nepaisant to, pranešta, kad Italijos ministras pirmininkas Mario Draghi kartu su Vokietijos kancleriu Olafu Scholzu ir Prancūzijos prezidentu Emmaneliu Macronu ketvirtadienį vyksta į Kijevą. Nuo karo pradžios čia jau apsilankė daugelio šalių prezidentai ir premjerai, taip demonstruodami savo solidarumą su Rusijos užpulta šalimi. Daugelis jų savo akimis pamatė, kaip vyksta ir ką atneša brolžudiškas Rusijos karas. Kai kam dėl tragiškų vaizdų suvirpa širdis, ištrykšta jaudulio ašara, kyla atsako jausmas, o kai kam galbūt tokie vizitai telieka faktu atsižymėti, kad štai ir jie neabejingi karo niokojamai Ukrainai…

Sunku spręsti, apie ką ši vakarietiška trijulė kalbėsis su Ukrainos vadovu ir karo vadais. Žiniasklaida nesiryžo to prognozuoti. Italijos laikraštis „La Stampa“ likus vos kelioms dienoms iki vizito pranašavo, kad išvyka tik planuojama. O tie pokalbiai nebus malonūs. Išvakarėse V. Zelenskis pareiškė, kad jam reikia „tikrumo“ iš O. Scholzo, jog Vokietija remia Ukrainą. „Jis ir jo vyriausybė turi nuspręsti: negali būti kompromiso tarp Ukrainos ir santykių su Rusija“, – sakė jis. Balandžio vidury Kijevas atsisakė priimti Vokietijos prezidentą Franką Walterį Steinmeierį.

Kaip gi kitaip! Juk artėjant šiam vizitui Berlynas žengė jam įprastą žingsnį: jis užblokavo Ispanijos planus perduoti Ukrainai 40 tankų „Leopard 2A4“, paskelbė „Der Spiegel“. Koks motyvas? Vokietijos federalinė valdžia perspėjo ispanus, kad toks jų veiksmas būtų vertinamas kaip nukrypimas nuo visų Vakarų sąjungininkų bendrai priimto neoficialaus sprendimo neginkluoti Kijevo sunkiaisiais tankais. Ispanijai priklausantys tankai „Leopard“ turėjo būti renovuojami NATO bazėje Latvijoje, kur misiją atlieka beveik 500 Ispanijos karių, ten planuota ir apmokyti Ukrainos karius jais naudotis. Kaip patikslina verslo ir finansų portalas „Business Insider“, Madridas netgi atsiprašė Berlyno už sukeltą ažiotažą ir „dėl kancleriui daromo spaudimo“.

O. Scholzas turi ypač nejaukiai jaustis ir dėl savo pažadų. Birželio 1 d. jis pareiškė, kad Berlynas perduos Ukrainai priešlėktuvinės gynybos sistemą IRIS-T SL su trimis paleidimo įrenginiais, bet iki šiol šis pažadas oficialiu leidimu dar nepatvirtintas, o ir tokiu atveju įvykdyti jį bus galima ne anksčiau… lapkričio. Kaip rašo Rusijos opozicinė svetainė Graniru.org, panašiai atsitinka ir su pažadėtomis savaeigėmis haubicomis. Ukrainos pasiuntinys Vokietijoje Andrejus Melnikas tikina, kad tiek jos, tiek zenitinės sistemos „Gepard“ iš bundesvero sandėlių Ukrainon galėtų iškeliauti ne anksčiau rugpjūčio. Tiesa, Vokietija pareiškusi, jog Ukrainai skirs 2 mlrd. eurų, tačiau iš jų Kijevui dar neiškeliavo nė centas…

Iš tiesų, kaip Kijeve jausis kiti kanclerio bendrai – E. Macronas, neseniai raginęs Vakarus „nežeminti“ Rusijos, nesprausti jos į kampą, būti objektyviems, suprasti jos poreikius, padėti sustabdyti kraujo praliejimą, ar M. Draghi, pasiūlęs Ukrainai kapituliacijos planą. JAV gyvenantis Rusijos analitikas Andrejus Pionkovskis interviu Ukrainos žurnalistui Dmitrijui Gordonui teigė, kad šis planas – visos trijulės autorystė, tik pastarieji du veikėjai šiek tiek vengia parodyti savo asmeninį indėlį.

Analitikas priminė, kad pagal tokį scenarijų Vakarų lyderiai 2008 m. Rusijai leido užgrobti Gruzijos teritorijas, o 2014 – 2015 m. aneksuoti Krymą ir padėjo separatistams užimti Donbasą. Visose šiose tariamai „taikiose akcijose“ dalyvavo Prancūzijos lyderiai, o skaldant Ukrainą – ir Angela Merkel. „Dabar jie nori tai pakartoti trečią kartą, garantuodami V. Putinui dar vieną didžiulį Ukrainos teritorijos kąsnį – atiduoti ne tik Donbasą ir Krymą, bet ir Chersono bei Zaporižės sritis“, – sakė A. Piontkovskis.

Iš pirmo žvilgsnio, šio „Italijos plano“ punktai suformuluoti įdomiai ir patraukliai: paliaubos, ugnies nutraukimas, išsaugotos žmonių gyvybės. Štai antrasis punktas kalba apie dvišales Rusijos ir Ukrainos derybas dėl ginčijamų teritorijų. Vadinasi, užgrobta Ukrainos teritorija paskelbiama ginčytina, tad tomis sąlygomis galima tęsti derybas. O kai vyksta tokios jautrios derybos, argi gali eiti kalba apie sankcijas ir ginklų tiekimą? Tai reiškia, kad visi Kremliui opūs klausimai išsprendžiami kompleksiškai.

Rusijos politikos veikėjas, teisininkas ir žurnalistas Markas Feiginas, duodamas interviu televizijai „Ukraina 24“, sakė, kad Paryžius, Roma ir Berlynas jau susitarė dėl Ukrainos prezidento V. Zelenskio. Jie nori šantažo keliu pasiekti, kad Ukrainos vadovas sutiktų su taikos derybomis. Tai galima įvardyti kaip galios svertą ir spaudimo priemonę. „Vakarų Europos koalicija, kurią sudaro Paryžius, Roma ir Berlynas, pasiekusi tam tikrą susitarimą, kaip, pasitelkus šantažą, neduoti letalinių ginklų, sieks, kad V. Zelenskis sutiktų su taikos derybomis. Kitų argumentų neįžvelgiu, nes akivaizdžiai daromas spaudimas, naudojamas galios svertas“, – tikino M. Feiginas.

Gegužę Italijos žiniasklaida pranešė, kad šalis parengė „kompromisinį“ planą karui Ukrainoje užbaigti. Dokumentą parengė Italijos vyriausybė ir išsiuntė JT generaliniam sekretoriui bei Didžiojo septyneto šalims. Ukrainos valdžia taip pat pranešė, kad susipažins su pasiūlymu. Kaip rašė „La Repubblica“, planą sudaro keturi punktai. Pirmajame siūloma nutraukti ugnį ir demilitarizuoti fronto liniją stebint JT, tada turi prasidėti derybos dėl Ukrainos statuso. Italijos valdžia siūlo įtvirtinti neutralų šalies statusą, tačiau leisti jai įstoti į Europos Sąjungą, bet konstituciškai atsisakyti narystės NATO.

Bet V. Zelenskis tvirtas. Vos tik pasirodžius „Italijos planui“, jis pareiškė, kad Ukrainai nepriimtini kokie nors projektai dėl karo su Rusija nutraukimo. Ukrainos prezidentas atmetė bet kokius primestus „taikos planus“, kurie kuriami be Ukrainos dalyvavimo. V. Zelenskis pastebėjo, kad Ukrainą norima stumtelėti link nuolaidų, tam tikrų kompromisų, neatsiklausiant pačios Ukrainos, įteisinant užgrobų teritorijų okupaciją. Ukrainos prezidentas teigia, jog neturi jokių užkulisinių taikos planų, o derybos su Rusija yra nuliniame lygyje. Vienintelė derybų sąlyga – pergalė arba Rusijos kariuomenės atitraukimas į vasario 23-sios pozicijas.

Tad apie ką gi kalbėsis Vakarų trijulė Kijeve? Iš anksto aišku, kad bus nemalonus pokalbis. Vakarams delsiant daugiau vilčių Kijevas deda į Kontaktinės grupės dėl Ukrainos gynybos susitikimus, kurių vienas vyko trečiadienį, birželio 15 d., NATO būstinėje Briuselyje. Jame buvo tariamasi dėl esminių ginklų tiekimų. Kaip pranešė Ukrainos prezidento tarnybos patarėjas Michailas Podoliakas, Ukrainos armijai būtinai reikia tūkstančio 155 mm kalibro gaubicų, 300 salvinės ugnies reaktyvinių sistemų, 500 tankų, 2000 šarvuočių ir 1000 dronų.

Jeigu tokią ginkluotę Kijevas gautų, tai būtų rimtas postūmis persilaužimui karo fronte. Visa kita – tik susirūpinimo padėtimi Ukrainoje imitacija. Vakarai renkasi ramų ir sotų gyvenimą, aukodami tai, kas yra šventa ukrainiečiams ir visam demokratiniam pasauliui – Laisvę.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yel“l“ow submarine       2022-06-21 23:50

ar šitas lansbergidės propopridurkas norėjo bpasakyti, kad kapituliacija po to , kai ukroreichas išleis ginklams dar dešimtį-kitą milijardų skolon, ir palaidojus papildomai dešimtį-kitą-kitas tūkstančių  jaunų vyrų, yra geriau, nei kapituliacija dabar ? - pilnai pritarčiau, jei nebūtų antrojo faktoriaus ..., - kokios tik šiukšlės nerašinėja šitam radžvilinių propagandonraštyje smile))

yel“l“ow submarine       2022-06-21 23:46

ar šitas lansbergidės propopridurkas norėjo bpasakyti, kad kapituliacija po to , kai ukroreichas išleis ginklams dar dešimtį-kitą milijardų skolon, ir palaidojus papildomai dešimtį-kitą-kitas jaunų vyrų, yra geriau, nei kapituliacija dabar ? - pilnai pritarčiau, jei nebūtų antrojo faktoriaus ..., - kokios tik šiukšlės nerašinėja šitam radžvilinių propagandonraštyje smile))

elfe - habilitatui        2022-06-18 13:44

falsifikatas? kaip ir sifono isminciu protokolai?.. tik kodel siuos masonu didzioji loze pasidejo po stiklu Londinariume?..smile

Al. habilitui       2022-06-18 13:04

Aišku. Matau, kad jauni.

Įrašo data       2022-06-18 8:44

nurodyta įrašo pabaigoje, titruose — 2005 m. LRT svetainėje, kada pirmą kartą rodyta (2005-02-19 23:59), o 2017-03-20 18:19 yra įrašo kartojimo data.
Juk tai taip akivaizdu, matant tokią jauną L. Pociūnienę, nežilą D. Kuolį ir ploną A. Bačiulį! smile
(habilitâs)

Al. habilitui       2022-06-18 0:55

Ar įrašo data ne 2017.03.20 ?

Zelenskis griebėsi šiaudo        2022-06-17 18:37

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas penktadienį grįžo į Kijevą su antru vizitu per kiek daugiau nei du mėnesius, pranešė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, pagyręs „ryžtingą“ Britanijos paramą jo šaliai. Vizitas įvyko kitą dieną po to, kai Ukrainoje viešėjo didžiųjų Europos Sąjungos valstybių vadovai. Praėjus beveik keturiems mėnesiams po Rusijos invazijos pradžios, jie, ketvirtadienį atvykę į Kijevą, išreiškė paramą Ukrainos siekiui tapti kandidate į ES. Nepaisant to, jog pranešta, kad tokia ir buvo tikroji Italijos ministro pirmininko Mario Draghi kartu su Vokietijos kancleriu Olafu Scholzu ir Prancūzijos prezidentu Emmaneliu Macronu atvykimo į Kijevą priežastis, tačiau net daugumos užsienio ekspertų nuomone, jog Ukrainai vietoj ginklų šio vizito buvo peršama kapituliacija. Todėl dabar išsigandęs Vlodimyras Zelenskis, o gal ir kiek atsikvošėjęs nuo vartojamų narkotikų, griebėsi šiaudo, - puolė Zelenskis skambinti britų vadovui Borisui Džonsonui, kuris laikomas nelaimėlio Zelenskio ir jo savitos gelbėtojų, ir kviestis pastarąjį į pagalbą, nes suprato, jog jo valdžios režimui Ukrainoje kaput.

habilitâs       2022-06-17 17:44

Paslauga už paslaugą.
Tiesa, su savaja pavėlavote 17 metų.
LRT 2005-02-19 (52 min.)

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/14466/laiko-zenklai-petro-i-ojo-testamentas

Kam trūksta laiko:

17.30 - Falsifikatas ar ne?

19.15 - - Falsifikatas ar ne? 

22.50 - Falsifikatas ar ne?

25.30 - Kas yra Chodzko Leonard (Vilniaus universiteto absolventas)

28.20 - Andrius Tovianskis

29.40 - Legenda (makaronams kabinti)

36.30 - Kam adresuota

40.15 - Kada pasirodė „testamentas“ (1841 m.)

PiZdezas       2022-06-17 16:12

pamate xuilo gala ir eme juoktis garsu..

Tai , kad ukropams piZdec…       2022-06-17 16:09

Faktas, bet tai buvo neišvengiama. Matyt, tai jau galas. Kitaip sakant, piZZZdec chacholams. Pagoglinkit straipsnį “ Украинские военные с завода “Азот” в ЛНР начали сдаваться в плен”.
Kaput Ukraine! Herojam kaput.

elfe> habilitas       2022-06-17 14:57

visgi yra ir priesistore: kaip tos sritys su vokieciais pateko po Pirmojo pasaulinio karo toms kaimyninems salims.

niekas nenori minet, kad Veimaro respublikos vyriausybej dominavo zydai ir taikos konferencijos metu, uz pritarima atkurt Izraeli, valstybems dosniai reparacijoms dalino Vokietijos zemes…  Tai sukele ir vokieciu pykti pries zydus, ir kitas problemas..bet kad pamatyt kremliaus ranka siuose zaidimuose, gal reiktu is naujo skaityt Petro pirmojo testamenta… ji nesenai aptare Darius Kuolys, o V.Turcinavicius yr patalpines savo feisbuke… Ne siaip sau volodia paskutinysis ciniskai gryzo prie petriuko pirmojo ideju.

Elfei       2022-06-17 14:56

..tai kad i ta zaxarova nieks nebereaguoja,ziuri kaip i nepataisoma girtuokle ir saiposi..

Pro sali einantis jietis       2022-06-17 14:50

visai nuseno,nebepaeina,nukalba nei ,nei ta..Laikas zdatj na organy..

elfe       2022-06-17 14:37

Sio laikrascio zydu kilmes redaktorius Maurizio Molinari po straipsnio “Putin’s grip on the European Union”, apie hibridine Rusijos gresme Europai, buvo kaip reikiant uzsipultas Rusijos URM Zacharovos.

Visgi pagrindine gresme plaukia per Kremliui dirbancius lobistus, nvo, thinktankus ir ypac dar Andropov palaimintus “filantropus”, kurie uzvalde ziniasklaida, vykdo visuomeniu subversijas is vidaus,, kaip ir ispejo kgb ex propagandos ekspertas Juri Bezmenov (zr.youtube)

habilitâs       2022-06-17 14:27

Nors Birmingemo universiteto prof. Stiuartas Derbyshiras moksliškai įrodė, kad posakis „Svetimo skausmo nebūna“ turi ne tik emocinę, bet ir fizinę prasmę, deja, gyvenimas ir tikrovė, dažniausiai, rodo ką kitą, jei kalbėti apie Ukrainos vizituotojų tikruosius tikslus.

Praėjus porai metų po Donbaso ir Luhansko žemių okupacijos, internete aptikau žurnalistinį tyrimą apie Hitlerio pretenzijas į Sudetų kraštą ir Čekijos okupaciją. Kas domisi istorija, žino Miuncheno suokalbį ir jo pasekmes, bet nedaug kas žino kokia buvo viso to priešistorė, o ji gana įdomi ir ne vien tik iš istorinio taško.

https://youtu.be/tOAO57Oatas

(2016-01-20) 

Kai stebi ir prisimeni, kas vyko Rusijoje nuo Sovietų sąjungos žlugimo ir V. Putino atėjimo į valdžią iki dabartinės situacijos Ukrainoje, darosi truputi nejauku, nes paralelės su įvykiais Vokietijoje po I Pasaulinio karo ir Versalio sutarties pasirašymo yra, tiesiog, stulbinančios. Dar kartą atidžiai peržiūrėjau įrašą ir padariau kai kurias išnašas (medžiaga ilga - 1 val.).

17.00 – Austrijoje ir Sudetuose gyvena 10 mln. vokiečių, atskirti nuo Reicho, reikia juos apginti ir susijungti tautas (nepasidomėjau kiek rusų gyveno Donecko ir Luhansko srityse, bet juk tikslas tas pats – prijungti);

...

18.40 – Europos valstybės bijo karo, todėl A. Hitleris daro, ką nori, Prancūzija ir Anglija sutiks su bet kuo, kad tik išvengtų globalaus konflikto (Anglija Ukrainos atžvilgiu, šįkart, elgiasi solidžiai, bet kitos šalys???);

...

23.05 - vokiečiai Sudetuose (3,5 mln.) iki I PK laikę save viršesniais už čekus, prarado savo statusą, todėl reikalavo atsiskyrimo nuo Čekoslovakijos (kaip tai panašu į rusus Donecke ir Luhanske iki SSSR žlugimo); 

...

40.40 - vokiečių kariuomenės įvedimo į Sudetus „motyvavimas“ - vokiečius Sudetuose skriaudžia, juos reikia ginti (be komentarų:)), nors faktiškai buvo diskriminuojami čekai, nes jie buvo mažuma (1,5 mln.), palyginus su vokiečiais, teritoriją valdė, Vokiečių partija, jos lyderis Konrodas Henleinas bendradarbiavo su A. Hitleriu ir buvo dosniai remiamas finansiškai (įtariu, kad V. Putinas separatistinių „respublikų“ lyderiam neduoda nei kapeikos:); 

...

42.35 - Britų premjeras N. Čemberlenas bando įtikinti Prancūzijos premjerą E. Daladje ir jos politikus, kad Hitleris, gavęs ką nori, apsiramins (kaip tai puikiai atitinka dabartinę ES lyderių poziciją ir mąstymą, ypač E. Makrono, bei H. Kisindžerio siūlymus); 

43.35 – deja, A. Hitlerio planai buvo kitokie – karas ir visos Rytų Europos okupacija (jei V. Putinas laimės ar sustos?!); 

...

45.45 – Į Vokietiją atvyksta N. Čemberlenas, kuriam A. Hitleris aiškina, kad Sudetuose jau nužudyt 300 vokiečių (och tie čekai, tokie pat kaip „ukrai“ Donecke ir Luhanske).

Vakarų lyderių naivumas ir kvailumas leido A. Hitleriui okupuoti visą Čekiją ir atvedė prie to, kas įvyko 1939-09-01. Man tik įdomu ar V. Putinas turi savąjį „Ost“ planą 

https://youtu.be/2FNlnA2q7Q4

Ir iki kur eitų?

stasys        2022-06-17 13:26

Susitikimas praėjo , svečiai liko patenkinti . Apžiūrėjo orkais sugriauta Irpeni, davė pažadų jog Ukraina taps kandidate ES , nežinia dar kokių lauktuviu buvo atvežta , bet tos matyt liko neįvardinamos . Dabar lieka laukti xuilo traukinio atvikstant į Kijevą tartis , gal su savimi atsivež rūmų pokstininka- juokdari lavrova .Man labai patinka kai ans piktas krato savo nukarusios žaidėjas .. tikras šiaurės jūrų ruonis apvilktas kostiumų .

Prašalietis       2022-06-17 12:43

Visų laikų profesionalus “patriotinis” propagandistas Iškauskas senantvėje savo “patriotiniuose samprotavimuose apie gėrį ir blogį” pradėjo visiškai pasiklysti. Iškauskas “patriotiškai” savo straipsnelyje rašo: “...Daugelis jų savo akimis pamatė, kaip vyksta ir ką atneša brolžudiškas Rusijos karas….”  Nuo kada ukrainiečių “nacija”, pagal šiandieninius istorijos vadovėlius, kaip ” ukrai gyvenusi Ukrainos teritorijoje prieš 140 tūkstančių metų”, pasidarė rusų broliais…. Iškauskas rašo, kad jam yra “Sunku spręsti, apie ką ši vakarietiška trijulė kalbėsis su Ukrainos vadovu ir karo vadais.”.. Tuo tarpu bent kiek adekvačiai sugebančiam suvokti realų pasaulį žmogui yra aišku, kad Kijeve šiandiena susirinkusi trejulė su Zelenskiu ir karo vadais tegali spręsti, kaip padaryti taip, kad Zelenskio šiandieninis karinis grojimas savo lytiniu organu ant pianino JAV ir JAV vadovaujamų kolektyvinių vakarų gyventojams patiktų, tuo pačiu šis grojimas turi iki reikiamos “kondicijos” žadinti “vakarietiškai demokratizuojamų”, vakarų globon perimtų teritorijų vietinių indėnų “patriotinius” jausmus, baimę ruso"būti vėl okupuotais”, gailestį ukrainietiškiems idėnams…, viltį, kad JAV ir “proamerikinė demokratija” visame pasaulyje nugalės nesusiprantančius rusiškus, kinietiškus ir visokius kitokius, vis nenorinčius paklusti JAV baltaveidžiams ir juodaveidžiams( Hiseinas Barakas Obama, pentagono vadas juodas Ostinas…) vadams, indėnus…

gel'l'tonas judosiau       2022-06-17 7:59

o kokio velnio lendi i tas Netiesas..,aik savon stixijon,i kol’l'egas lekstuti ir ragelski.Ten tau mielas sieros kvapelis tiesiog akis grauzia.Ten tau Rytu saule svies non stop,ten tavo podlaja dusonka ras atgaiva,tarp tokiu kaip tu,kacapoidu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-06-17 7:37

2022 gegužės 12, prezidentas Gitanas Nausėda ir prezidentas Volodimiras Zelenskis gavo laišką su tokiu turiniu (citata iš laiško)
________________________________________________________________________

“Mes galime nedelsiant sustabdyti pabaisos Putino Rusijos išsigimėlių bjaurybių siautėjimą ir priversti tokius išsinešdinti iš okupuotų Ukrainos žemių. Mums tik reikia padaryti Lietuvos bei Ukrainos santuoką vestuves jungtuves, kad Ukraina taptų NATO nare santuokos dieną. Europos žemyne esame panašaus likimo broliai ir sesės, o Rusijos išsigimėliai padarė viską, kad Lietuvos Didžiosios Karalystės žemėse būtų pagreitintai atkurta istorinė mūsų bendra valstybė. Vardan mūsų bendro saugumo ir amžino gyvavimo, mes privalom sutartinai ir išmintingai veikti jau dabar. Šlovė Ukrainai. Ми можемо негайно зупинити розгул гидоти монстра путінських російських виродків і змусити їх вивезти з окупованих земель України. Все, що нам потрібно зробити, це зробити весілля між Литвою та Україною, щоб Україна стала членом НАТО в день шлюбу. На європейському континенті ми є братами і сестрами подібної долі, а виродки Росії зробили все можливе, щоб швидко відновити нашу історичну спільну державу на землях Великого Литовського Kоролівства. В ім’я нашої спільної безпеки і вічного існування ми повинні діяти разом і мудро зараз. Слава Україні. “

Al.       2022-06-16 23:50

,,Vakarai renkasi ramų ir sotų gyvenimą, aukodami tai, kas yra šventa ukrainiečiams ir visam demokratiniam pasauliui – Laisvę.” Vakarai aukoja ne tik Ukrainos, bet ir vakariečių laisvę. Bet ne dėl ramybės ir sotumo, o dėl Naujosios Pasaulio Tvarkos - komunosatanistinės despotijos.

yel“l“ow submarine       2022-06-16 22:43

o košmare, dar ir šitas nukriošęs lansbergidės tuzikas randa reikalą įkišti savo seniai supuvusį trigrašį į tą krūvą, kurią kasdien krauna netiesos.lt redaktoriai, susirinkdami visą propagand0ninį mėšlą ! smile  - prisimenu jį nuo balažin kokių laikų, kaip konkrečiai vimdantį faktorių ..., - ar audio, ar video, ar epistoliarinėj versijoj smile

Tikejausi naujos info       2022-06-16 20:22

bet ,aisku,be reikalo.Nebeskaitysio jo…Nesinori kalbet apie autoriu,tiek to,nors bjaurybiu cia neprirase.Tiesos lt vis prasteja,radzvilistai diskretizuoja save.Uzgrobikai,portalo okupantai.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.